Błagam pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 19:27   #1
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152

Błagam pomóżcie...


Moim problemem jest młody wygląd... Mam 19 lat, a wyglądam na 16 ;/ Praca, studia... To wymaga jakiejś zmiany. Źle się czuje w takim ciele. Chciałabym wyglądać poważniej, ale nie wiem jak to zrobić ?? Jestem drobnej budowy. Mam niespełna 158 cm i jestem raczej szczupłą osobą... Twarz też mam bardzo dziewczęcą... To wszystko wpływa na to, że wyglądam jak dziewczynka... Bardzo proszę o jakieś rady apropo makijażu i stylu ubierania, kolorów itp. Każda wskazówka jest dla mnie cenna. Dołączam zdjęcia. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kop.jpg (71,5 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6210120ko.jpg (51,1 KB, 220 załadowań)
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:58   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Błagam pomóżcie...

Moim zdaniem wygladasz bardzo dobrze, jestes mloda, sliczna dziewczyna. Powagi dodaje zwykle czarny kolor wlosow, ale Tobie osobiscie tego nie radze, bo masz bardzo ladny kolor wlosow. Grzyweczka tez Ci moim zdaniem pasuje. We fryzurze szczerze mowiac nie wiem co mozna by bylo zmienic. Moze troszke podciac i pocieniowac wlosy? To zawsze troche zmienia.
Co do makijazu to ja zawsze proponuje klasyczne brazy na powiekach, zawsze pasuja i zawsze sa modne, choc masz tak sliczna buzie, ze pastelowe kolory takze Ci pasuja.
Jesli chcesz wygladac powazniej to polecam zrobic porzadek w szafie i zamienic kolorowe ubrania na proste kroje w jednolitych kolorach. Jakies spodnie w kancik, eleganckie bluzeczki z dekoltem (nie musza byc atlasowe czy jedwabne, teraz jest tak wiele mozliwosci) no i oczywiscie buciki na obcasie - zawsze dodaja seksapilu i powagi
Ale oglnie uwazam, ze naprawde nie masz sie czym przejmowac, bo wygladasz bardzo dobrze.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:04   #3
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wygladasz bardzo dobrze, jestes mloda, sliczna dziewczyna. Powagi dodaje zwykle czarny kolor wlosow, ale Tobie osobiscie tego nie radze, bo masz bardzo ladny kolor wlosow. Grzyweczka tez Ci moim zdaniem pasuje. We fryzurze szczerze mowiac nie wiem co mozna by bylo zmienic. Moze troszke podciac i pocieniowac wlosy? To zawsze troche zmienia.
Co do makijazu to ja zawsze proponuje klasyczne brazy na powiekach, zawsze pasuja i zawsze sa modne, choc masz tak sliczna buzie, ze pastelowe kolory takze Ci pasuja.
Jesli chcesz wygladac powazniej to polecam zrobic porzadek w szafie i zamienic kolorowe ubrania na proste kroje w jednolitych kolorach. Jakies spodnie w kancik, eleganckie bluzeczki z dekoltem (nie musza byc atlasowe czy jedwabne, teraz jest tak wiele mozliwosci) no i oczywiscie buciki na obcasie - zawsze dodaja seksapilu i powagi
Ale oglnie uwazam, ze naprawde nie masz sie czym przejmowac, bo wygladasz bardzo dobrze.
mozesz troche podetnac wlosy i pocieniowac,niewiem czemu ale nie cierpie brazowych cieni kompletnie mi nie leza.mam 24 lata i rzadko chodze na szpilkach,masakra jak mozna w takim czyms chodzic
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:12   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
mozesz troche podetnac wlosy i pocieniowac,niewiem czemu ale nie cierpie brazowych cieni kompletnie mi nie leza.mam 24 lata i rzadko chodze na szpilkach,masakra jak mozna w takim czyms chodzic
Nie napisalam ze szpilki (ktore zwykle kojarza sie z niewygodnym obuwiem), tylko obcasy, a rodzajow obcasow jest wiele (niskie, wysokie, szerokie, waskie) i zapewniam Cie, ze istnieja wygodne i eleganckie buty na obcasie. To, ze Ty w nich nie chodzisz, to nie znaczy, ze inni tez maja nie chodzic. Widocznie jeszcze na takie nie trafilas.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:19   #5
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
Moim problemem jest młody wygląd... Mam 19 lat, a wyglądam na 16 ;/ Praca, studia... To wymaga jakiejś zmiany. Źle się czuje w takim ciele. Chciałabym wyglądać poważniej, ale nie wiem jak to zrobić ?? Jestem drobnej budowy. Mam niespełna 158 cm i jestem raczej szczupłą osobą... Twarz też mam bardzo dziewczęcą... To wszystko wpływa na to, że wyglądam jak dziewczynka... Bardzo proszę o jakieś rady apropo makijażu i stylu ubierania, kolorów itp. Każda wskazówka jest dla mnie cenna. Dołączam zdjęcia. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Moim zdaniem nic nie powinnaś zmieniać po wyglądasz bardzo dobrze. Każda zmiana w ubraniu będzie wyglądać karykaturalnie!Ciesz się swoim wyglądem i nie słuchaj głupot, że wyglądasz na 16 lat. Ludzie Ci na pewno zazdroszczą wyglądu - a kobiety, żeby mieć taki usta wydają masę pieniędzy na zabiegi estetyczne!!!!!!
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:36   #6
D o m i n i k a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 36
Dot.: Błagam pomóżcie...

Zgadzam się z karmeloo. Wyglądasz świetnie i nie powinnaś nic zmieniać
D o m i n i k a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:22   #7
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Błagam pomóżcie...

Zmiana sposobu ubierania na bardziej elegancki - kancik, żakieciki.
Jeśli chodzi o makijaż to napewno postarzy szmineczka ciemniejsza, kreska na dolnych rzęsach, dosyć ostro nałożony róż na policzki . Fryzury bym nie zmieniała, podcięcie może jeszcze zaokrąglić buzię która i tak jest nieco pyzata ( to Cię odmładza)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 09:19   #8
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Thumbs up Dot.: Błagam pomóżcie...

Powiem szczerze, że moja 25-letnia psiapsióła ma ten sam problem, dręczy ją ciągłe legitymowanie się, bo ma ochotę na piwo, ale...

Zaakceptowała swój wygląd i zmieniła podejście, założyła kanciki i ładną, wizytową bluzkę, zrobiła klasyczny makijaż /kreska tuszem na górnej powiece, mocno wytuszowane rzęsy, matowa czerwonawa pomadka/ i padłam...

Pominę, że wcześniej odwiedziła solarium i spięła włosy w klasycznego kuca, wygląda bosko.

Drobna zmiana, a pomogło

Spróbować nie zaszkodzi, trzymam kciuki
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:31   #9
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Nie napisalam ze szpilki (ktore zwykle kojarza sie z niewygodnym obuwiem), tylko obcasy, a rodzajow obcasow jest wiele (niskie, wysokie, szerokie, waskie) i zapewniam Cie, ze istnieja wygodne i eleganckie buty na obcasie. To, ze Ty w nich nie chodzisz, to nie znaczy, ze inni tez maja nie chodzic. Widocznie jeszcze na takie nie trafilas.
czy ja napisalam ze ktos nie moze chodzic w szpilkach?to kwestia indywidualna.ja nie przepadam za szpilkami a z butami na obcasach rzadko chodze,ja nic nie sugeruje do kogos zebynie chodzil!!!
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:45   #10
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Błagam pomóżcie...

Hmm... moim zdaniem nie masz się co martwić, bo jesteś śliczną dziewczyną i nie ma się co postarzać. Zobaczysz, że w pzyszłości niejedna kobieta będzie Ci zazdrościć młodego wyglądu. Zresztą pomyśl sobie jeszcze w ten sposób, że niektóre dziewczyny probując sie postarzyć przeginaja i potem wiadomo jak wyglądają....

Możesz trochę pocieniować włosy, oczy malować bardziej wyraziście i tyle.
Ewentualnie czasem jakieś bardzie eleganckie ciuszki i jest naprawdę dobrze

Pozdrawiam
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:56   #11
radix
Raczkowanie
 
Avatar radix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 153
GG do radix
Dot.: Błagam pomóżcie...

nic nie rób, nie masz powodów do kompleksów
radix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 16:49   #12
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Zmiana sposobu ubierania na bardziej elegancki - kancik, żakieciki.
Jeśli chodzi o makijaż to napewno postarzy szmineczka ciemniejsza, kreska na dolnych rzęsach, dosyć ostro nałożony róż na policzki . Fryzury bym nie zmieniała, podcięcie może jeszcze zaokrąglić buzię która i tak jest nieco pyzata ( to Cię odmładza)

Masz rację mam dosyć okrągłą i pulchną buźkę, nawet mimo tego, ze ogólnie jestem szczupła i właśnie to w dużej mierze wpływa na to, że wyglądam młodo... ale kształtu swojej twarzy niestety nie zmienię.. Choć wolałabym mieć właśnie ostrzejsze rysy twarzy.
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 16:54   #13
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Błagam pomóżcie...

Dziękuje dziewczyny za miłe komentarze macie racje nie powinnam się tym przejmować, ale kiedy ciągle ktoś nie dowierza w mój wiek nie mam siły brać tego na żarty.. Może faktycznie spróbuje tez jakiejś czerwonej szminki, zwykle maluje usta tylko bezbarwnym błyszczykiem.. Ale nie chciałabym też przesadzać z makijażem Zastanawiam się czy nie podpinać grzywki, może wyglądałabym poważniej... tylko do tej okrągłej twarzy chyba nie bardzo by mi to pasowało ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:57   #14
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Błagam pomóżcie...

Jedna z moich dobrych znajomych ma podobny (a nawet gorszy) problem. 20 lat a nikt jej jeszcze nie dal wiecej niz 14. Ale jakos nic sobie z tego nie robi no i przynajmniej bedzie sie ladnie strzec
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:08   #15
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Błagam pomóżcie...

da sie zmienic ksztalt twarzy,jak bylam troche grubsza mialam twarz pelna,okragla teraz przy mojej stalej wadze 40kg mam inna juz twarz,mam ostrzejsze rysy twarzy ale wolalam jak bylam okraglejsza ale niestety narzaie sie na to nie zapowiada
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 18:19   #16
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Błagam pomóżcie...

Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie i nie masz się czym przejmować
Ktoś już napisał - czarne włosy. Bardzo postarzają i wyostrzają rysy.. Może chciałabyś spróbować? Trudno mi ocenić czy będzie Ci pasować, nie mam takiego daru niestety.
Zgadzam się z czerwoną szminką. Opalenizna też postarza (ale moim skromnym zdaniem) jest ohydna, więc nie polecam. No chyba że pragniesz wyglądasz jak pomarszczona staruszka
Włosów absolutnie nie skracaj! Im dłuższe włosy i bardziej proste fryzury np. proste, długie, rozpuszczone włosy lub klasyczny kok czy kucyk tym lepiej i dojrzalej! Co do grzywki.. spróbuj spiąć i sama oceń Wg. mnie z całą odsłoniętą twarzą rzeczywiście możesz wyglądasz starzej.
Ubiór również jest bardzo ważny, zwróć na to uwagę.
Ja mam 18 lat, a podobno wyglądam na 20. Mam ciemne, prawie czarne włosy, jasną cerę, czerwone usta i mocno podkreślone oczy. Włosy proste, średniej długości, niewycieniowane(!!). Może Ci to pomoże I choć ubieram trampki i pieszczochy wyglądam dość staro
Pozdrawiam serdecznie Nie sądzę, byś rzeczywiscie musiała się zmieniać, ale możesz popróbować skoro to dla Ciebie takie uciążliwe
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:21   #17
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Błagam pomóżcie...

Hym... zupełnie czarne włosy to chyba nie dla mnie i tak mam dosyć ciemne Może właśnie powinnam bardziej opalić twarz wtedy przybyło by mi trochę lat ? Próbowałam z tą czerwona szminką, ale chyba śmiesznie wyglądam ;p
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:39   #18
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Błagam pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
Hym... zupełnie czarne włosy to chyba nie dla mnie i tak mam dosyć ciemne Może właśnie powinnam bardziej opalić twarz wtedy przybyło by mi trochę lat ? Próbowałam z tą czerwona szminką, ale chyba śmiesznie wyglądam ;p

jeżeli chodzi o czerwoną szminkę trzeba bardzo uważać żeby nie wyglądać wulgarnie...Nie wydaje mi się, żeby ta szminka w Twoim wypadku pomogła - jeżeli już to nie obrysowuj ust konturówką. Nałóż szminkę na palec i delikatnym dotknięciami nałóż na usta - efekt będzie naturalny, ale nie przesadzony, na to bezbarwny błyszczyk. Na 100% będziesz się pięknie starzeć, długo będziesz wyglądać młodo i kiedy inne kobiety będą sobie wstrzykiwać botoks wydając majątek ty będziesz się cieszyła gładka buzią, widać, że nie masz tendencji do zmarszczek!
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 20:49   #19
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Błagam pomóżcie...

e tam, zawsze można coś popróbować z wyglądem jak na dziś wygladasz prześlicznie i moim zdaniem nabierasz właśnie bardziej dojrzałych rysów, więc pewnie szybko o tym problemie zapomnisz Mam tyle samo wzrostu co Ty, tylko jestem o 2 lata młodsza a na dodatek wszyscy moi znajomi mają prawie 2 metry już nie mówiąc o tż I jakaś pani w autobusie kiedyś spytała mnie ile mam lat, jak jej powiedziałam że 17 to powiedziała że mi dawała dużo mniej
Myślę (ciągle mam nadzieję) że takie małe panienki jak my () w swoim czasie (chociaż Twój własnie nadchodzi, na mnie jeszcze nie pora ) nabiorą bardziej kobiecych kształtów, będziemy wygladać poważnie, a i na starośc wyglądac na młodsze
mnie trochę postarzyły czarne włosy, ale to zdanie osób trzecich, a nie moje. Z czerwoną szminką nie ma co przesadzać bo wyglądałoby to śmiesznie, myślę że biała bluzka z kołnierzykiem i spodnie w kant oraz buty na obcasie to będzie trafiony strzał. I upięte włosy.

ale przecież są wakacje xD
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 21:19   #20
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Błagam pomóżcie...

Mam 1,54m wzrostu,do tego okrągłą twarz i mocno kręcone ciemnoblond włosy i 18,5 roku na karku.Ostatnio ekspedientka w sklepie jak chciałam bodajże piwo kupić powiedziała mi że nawet jak dla niej na 14 lat nie wyglądam.Ciężko mi mój wygląd zaakceptować,ale pomysłów na zmiany też zero...
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:00   #21
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Błagam pomóżcie...

Eh... to jest okropne.. Często gęsto w sklepie czy w barze proszą mnie o dowód jak chce kupić jakieś piwo.. Chciałabym chociaż wyglądać na osobę pełnoletnią...
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:05   #22
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Błagam pomóżcie...

Arlet, moim zdaniem wyglądasz bardzo korzystnie i wcale nie jak mała dziewczynka, a jesli chodzi o to pytanie o dowód to 'smokey eye' często się sprawdza, więc może spróbuj ) gebneralnie nic bym w Tobie nie zmieniła, jesteś śliczną 19-latką i na tyle lat wyglądasz
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:48   #23
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Błagam pomóżcie...

moim zdaniem nie wyglądasz na 16 lat. moze tak na 18
jestes b. ładna i nie musisz nic zmieniać no i ogolnie to kazda kobieta chce wyglądać młodo wiec to raczej Twoj atut
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 23:03   #24
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Błagam pomóżcie...

moim zdaniem wyglądasz na swój wiek. a jeżeli ci to naprawdę przeszkadza i chcesz się postarzyć to proponuje okulary oczywiście bez szkieł korekcyjnych - ja tak zrobiłam przed obroną pracy mgr gdy wyglądałam wciąż jak dziecko. Kupiłam bardzo eleganckie oprawki i podziałało. Teraz też jak chce się poczuć jak Pani dyrektor to je zakładam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 10:51   #25
katie1601
Przyczajenie
 
Avatar katie1601
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
GG do katie1601
Wink Dot.: Błagam pomóżcie...

Jesteś śliczna! Nic nie zmieniaj! Jeśli ktoś mówi Ci inaczej to zwyczajnie Ci zazdrości!
__________________
katie1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:35   #26
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Błagam pomóżcie...

Metamorfoza na studia ???
Miałam to rok temu ... w sumie w tym roku też mam
Ale wiesz co? Ja Ci powiem: NIE ZMIENIAJ SIE !!!
To dobrze, że wyglądasz młodo ...
Im młodziej się wygląda tym lepiej !!!
Zresztą trochę przesadzasz ....
Ja też idąc na studia trochę się bałam ale powiem Ci, że na uczelni jest TYLE różnych osób, że na pewno nie będziesz sama (w sensie - zobaczysz będą osoby bardziej dziecinne) Albo jakieś przeuczone staruszki - i wtedy będziesz się cieszyć, że tak wyglądasz ...
A jak chcesz wyglądać już trochę mniej dziecinnie to hmmm:
1. Obcasy, żebyś była trochę wyższa
2. Trzaśnij sobie jakiś maki fajny (ale bez przesady!), mocno pomaluj rzęsy, różowy błyszczyk ci pasuje, róż na policzki ...
3. Włosy ... Hmmm ... wiesz co? Ja nie wiem jak to jest u Ciebie ale mnie grzywka EWIDENTNIE odmładza jeszcze bardziej, więc może zobacz jak wyglądasz w spiętej grzywce do góry ??? Ale wiesz u każdego inaczej ... Może jakaś kitka? Może podwiń sobie lekko włosy do środka ... Tak czy siak, zobacz jak wyglądasz bez grzywki.
4. Jakaś biżuteria srebrna albo złota ??? (Kolorowe koraliki i bransoletki są dziecinne - ale ja noszę)
5.. Nie to, że jestem zaaaaa albo, ze nie kesteś opalona ale może opal się bardziej bo opalenizna postarza hehehehe
6. Paznokcie pomaluj ładnie ...Jakaś torba poważna?
Maj Gad nie wiem już co Ci mam wymysleć jeszcze ... hehe. Ja tam nie jestem za tym żeby się postarzać. Bądz sobą ...
A widziałabym Cię we włosach żdziebko krótszyk takich lekko odwiniętych do środka tak jakby "bobmka" coś ala Vivtoria Beckham a grzywkę to albo bez albo rosta na całe czoło a nie na bok. Koloru nie zmieniaj.
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:47   #27
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Błagam pomóżcie...

Chociaż moim skromnym zdaniem wyglądasz na tyle lat ile masz ...
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:48   #28
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Błagam pomóżcie...

o właśnie, grzywka! zgodzę się, ona odmładza. Sama noszę grzywkę sięgającą do policzków, uklada się na bok i już się do niej przyzwyczaiłam, bo w krótkiej zawsze wyglądam jak dzieciak Fryzjerkom zawsze mówię żeby mi grzywkę tylko odrobinę podcięły. Nie radzę brać grzywki do góry przy okrągłej buzi.
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:18   #29
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Błagam pomóżcie...

Nie postarzaj się na siłę.
Ładna z Ciebie dziewczyna, masz ładną cerę, ładne rysy twarzy, kształtne usta.
Pomyśl, jak fajnie będzie w wieku 40 lat wyglądać na 37
Ja się tak pocieszam, bo mając skończone 25 lat, wyglądam na 17 Czasem mnie to trochę wnerwia, ale tak właściwie to pogodziłam się z tym Na pewno wyglądałabym poważniej, nosząc eleganckie stroje, bardziej kobiece buty i malując się wyraźnie. Ale ja po prostu tego nie lubię, mój styl to minimum makijażu, dżinsy, sweter, sportowe buty lub glany... Owszem, czasem chcę wyglądać bardziej kobieco, dorośle, ale na co dzień po prostu czułabym się... jak nie ja, w butach na obcasach i z większą ilością makijażu, niż podkład, tusz do rzęs i błyszczyk... Jak ktoś mi nie wierzy, że jestem pełnoletnia, pokazuję dowód i już Głupią minę ma wtedy taka osoba, gdy widzi rok urodzenia 1983
Na pewno nie polecam takich sposobów postarzenia się jak mocna opalenizna oraz mocno czarne włosy. Raczej, jak ktoś na początku napisał, bardziej eleganckie ciuszki, dopracowany makijaż-cień, szminka, tusz, podkreślone brwi... Ale też nie za mocno, bo wtedy będziesz wyglądać jak wymalowana 16-stka, a to nigdy nie wygląda dobrze.
Przede wszystkim zaakceptuj się i nie przejmuj się tym, jak widzą Cię inni. Jeśli się sobie podobasz, to czemu nie wyglądać na 16 lat?
Pozdrawiam.
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:27   #30
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Błagam pomóżcie...

Dziewczyny bardzo wam dziękuje za te miłe słowa Dodałyście mi otuchy i chyba macie racje. Nie ma sensu się tym tak bardzo przejmować. Wyglądam jak wyglądam trudno. Przy mojej drobnej budowie i tak za wile nie wskóram heh. A może gdybym ciut przytyła wyglądałabym korzystniej ? Na pewno powinnam zmienić styl ubierania, np jakieś eleganckie spódnice do łydek itp... ale najwygodniej mi w jeansach A taka spódniczka jak mam na zdjęciach to pewnie zupełnie odpada ? Marynarki lubię nosić, tym bardziej, że pracuje w biurze. Musze pokąmbinować coś ze szminką... Caya masz racje grzywka odmładza, ale jednocześnie przy okrągłej buźce jest wskazana i to raczej chyba taka właśnie na bok ? Dziękuje Ci REQUIEM za powazne podejscie do sprawy i wiele pomysłów A apropo tych włosów to właśnie chyba miałam taką fryzurkę o której mówisz i z tyłu ciut krótsze niż z przodu, ale odrosły Ps. Teraz jesetem a drugim roku.. Pozdrawiam!

Gdyby ktoś miał jeszcze jakies pomysły to z góry wielkie dzięki!
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.