Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 10:39   #1201
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Hola ola ja mam raptem 2 produkty z Boghese i takze jestem w nich zakochana, wiec wcale Ci sie nie dziwie ze OMG ale ceny tych gadzetów ... fiu fiu

Ilios ale zazdroszcze tego etapu związku.. i pewnie te motylki w brzuchu co Mmm chciałoby sie powiedziec - chwilo trwaj !!! A faceta bardzo dobrze traktujesz, nie moze nigdy czuc sie zbyt pewnie
A mój TŻ.. coz, dziecko korporacji............... Ludziom dał wolne a sam zasuwa.
No comments
Daisy w D. te mazidła po ponad 3 stówy za jeden na tru ztaniej ale wiem wiem sie nie kupuje ale tak je chce miec szczegolnie ten peeling i którąś z maseczek.
a co masz z Borghese ja miałam krem pod oczy i mam krem do rąk ale ostanoi mnie drazni a może i to że go mam i mam i końca nie widać

Mój małz tak jak Twój dziecie korporacji, pracownikom dał wolne juz w pt a sam zasuwa - dzis wyszedł jak spałam tylko liscik na poduszcze zostawił że wróci na obiad ......................... ................. na 18 czuje że będzie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:50   #1202
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Daisy w D. te mazidła po ponad 3 stówy za jeden na tru ztaniej ale wiem wiem sie nie kupuje ale tak je chce miec szczegolnie ten peeling i którąś z maseczek.
a co masz z Borghese ja miałam krem pod oczy i mam krem do rąk ale ostanoi mnie drazni a może i to że go mam i mam i końca nie widać

Mój małz tak jak Twój dziecie korporacji, pracownikom dał wolne juz w pt a sam zasuwa - dzis wyszedł jak spałam tylko liscik na poduszcze zostawił że wróci na obiad ......................... ................. na 18 czuje że będzie
no wiem, ze w D cena juz w ogole kosmos ale moze Zenon wrzuci cos w promocji Ja także mam krem do rak oraz tonik mineralny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...mineralami.htm (On w połaczeniu z zelem dr Bradta, pomogł rozjasnic moje przebarwienie na buzce) Mam jeszcze ochote na cos innego z Borghese.. te 2 produkty bardzo mi pasuja a jak jeszcze Ty mowisz OMG to juz w ogole

Haha no to witaj w klubie Fantastycznie miec takie korporacyjne dziecko w domu! Moj wyszedł troszke pozniej - przed 9 i mowił ze za 3-4 godz wroci ale mysle podobnie jak Ty Pewnie standardowo ok 18 sciagnie do domu, dlatego tez nawet obiadu nie gotuję a moze oni w tej samej korporacji pracuja JAki romantyczny Twoj małz !!!!!!!!!!!! Ten liscik... wybaczyłabym mu hihi ten powrót na obiad.................... ........................ o 18
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2010-05-03 o 10:52
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:01   #1203
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
no wiem, ze w D cena juz w ogole kosmos ale moze Zenon wrzuci cos w promocji Ja także mam krem do rak oraz tonik mineralny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...mineralami.htm (On w połaczeniu z zelem dr Bradta, pomogł rozjasnic moje przebarwienie na buzce) Mam jeszcze ochote na cos innego z Borghese.. te 2 produkty bardzo mi pasuja a jak jeszcze Ty mowisz OMG to juz w ogole

Haha no to witaj w klubie Fantastycznie miec takie korporacyjne dziecko w domu! Moj wyszedł troszke pozniej - przed 9 i mowił ze za 3-4 godz wroci ale mysle podobnie jak Ty Pewnie standardowo ok 18 sciagnie do domu, dlatego tez nawet obiadu nie gotuję a moze oni w tej samej korporacji pracuja JAki romantyczny Twoj małz !!!!!!!!!!!! Ten liscik... wybaczyłabym mu hihi ten powrót na obiad.................... ........................ o 18
o widzisz Kochana o toniku zapomniałam uzwyam go choc powoduje na nosie suche skórki ale nawilżam je i peeling i powiem że po 3 m-cach uzywania buzia jest po prostu ladniejsza, wygladzona i jesniejsza i mam przebarwienia jaśniejsze


o dobra jak namierzysz te mazidła w rozsadnej cenie do daj cynk


Małz i jego praca - najgorsze ze my pracujemy razem i o ile to sie sprawdza w pracy i w domu tez - bo nie rozmawiamy o pracy raczej - taka mała zasada, to wiem że ma małż tak duuzzzzooo do zrobienia tym bardziej ze rozkręcilismy drugi salon ale on czasmi przegina wychodzi raniuśko, przyjezdża i odwozimu razem Miske do przedszkola, wraca okolo 18 jest do 20 w domu, Miska spac a on do "roboty" - Kochanie tylko do 22. czasmi mysle że my mamy piekarnie

ale widac jedo prace żeby wszystko było na tip top
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:11   #1204
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

mejkap, ale mi chodzilo o kobiety w zaawansowanej ciazy a Tys jeszcze "wczesniak"


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hm hm didzejus ma duzo zalet nieukrytych, ale jednak jesli ma zadatki na tate to sie dobrze ukrywa
zreszta spotykamy sie od 4 miesiecy wiec za wczesnie zeby gdybac
ranyyyy ostatnio postanowil w jakze niesubtelny sposob wybadac co do niego czuje. powiedzial mi, po raz kolejny, ze mnie kocha, a jak nie odpowiedzialam tym samym to przez pol godziny pisal mi, ze na pewno go nie kocham ja jednak staralam sie nie nawiazywac do tematu mowiac, ze np ladna pogoda po czym wczoraj cos tam gadalismy o pracy i stwierdzilam, ze jak mam duzo to mnie motywuje,zeby robic wiecej, a on mi na to, ze zmotywowac to ja sie powinnam, zeby go bardziej kochac to mu powiedzialam, ze to on powinien mnie motywowac i na tym stanelo

no mi mysli o dziecku przewijaja sie od 2 lat jakos.. wtedy jeszcze bylam z moim exTZem. ale jakie szczescie ze za niego nie wyszlam ani nie zaciazylismy jeszcze troche i zaczne miec opinie jak moja sis - 20letnia - ze dziecko bardzo chetnie, ale facet to juz niekoniecznie

jak na razie to sie bawie w dobra ciocie zapewniajac dzieciatym kumpelom od czasu do czasu wolne popoludnie


Daisy, a to faktycznie pracoholik
heh to szybko Ci sie ten instynkt macierzynski obudzil u Twojej siostry tez
sie okaze, ze tylko ja taka inna
eee didzejos fajny chlopak tylko po co tak naciska z tym wyznawaniem milosci na Ciebie? przeciez nawet jakbys powiedziala mu na odczepnego, ze go kochasz to i tak bys tego do konca nie czula i by to bylo klamstwo
troche chlopak niecierpliwy widac
heh chociaz moj Tzt tez tak sie zlosci jak mu za dlugo nie mowie,ze go loffam, ale na poczatku sam czekal, az mu wyznam swe uczucia w glebi ukryte!

ale przyznaje, ze ojcem moj niedobry Tzt bylby swietnym
najlepsze bylo raz, jak jego siostra urodzila (wpadka o rok starsza ode mnie) i ciotka do mojego Tzta mowi, zeby poczekal az tego licencjata zrobie i wtedy mozemy miec dziecko super, ze juz zaplanowala co i kiedy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:13   #1205
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja kocham borghese - mam krem pod oczy, tonk i ten zestaw peelingujacy z wit c ale w D. tego nie kupie

co do didzejosa to chlop wie gdzie jego miejsce ale widac, ze sie stara, do poznania sie przeprowadza nawet z lodzi [mimo moich zapewnien, ze to raczej za wczesnie.. a moze wlasnie przez nie ]
facet jak sie za pewnie czuje w zwiazku to sie nie stara
ja musze powiedziec, ze didzejos ma pecha, bo po moim ostatnim zwiazku, gdzie dawalam siebie w 200% powiedzialam sobie, ze i nigdy wiecej, jak nie ten to inny i niech facet wokol mnie skacze

a ja sie domagam wszelakich fot bobasow Waszych obecnych i przyszlych dzieciaki sa przeslodkie [choc ostatnio moj kumpel ze swoja dwoja corek "bezstresowo wychowywanych" przytlumil moj instynkt macierzynski na troche ]

z praca - wsrod klientow mojej firmy sa 2 duze firmy - jedna amerykanska, druga francuska. i oni stwierdzili, ze olewaja 3. maja. amerykanie daja im wolne swieto dziekczynienia.. a najgorsze jest to, ze te firmy pod poznaniem sa, w malych wioskach z duzym bezrobociem dosc, no albo jest to np jedyna taka duza firma w miescie, wiec ludzie wola siedziec cicho, zeby pracy nie stracic

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Dim, a to milo, ze Ci zaplanowali juz macierzynstwo
tzn moja sis to ma taka sinusoide i w sumie to nie chcialaby jeszcze, ale mowi, ze jak juz to faceci na dluzsza mete sa wkurzajacy i wolalaby samo dziecko
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:14   #1206
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

z Borghese ten peeling z witamina C to faktycznie cudo! i ten zapach!

ale kremu i toniku sie pozbylam z tonikow wole Biothermowe


heh to Twoja siostra wieksza cierpliwosc do dzieci wykazuje niz do duzych dzieci moze nauczycielka bedzie co?

no ja juz sie dowiedzialam chocby od mamy Tzta, ze 25-26lat to juz najwyzszy czas na dziecko itd
stwierdzilam, ze nie bede sie nawet odzywac, ze ja planuje dziecko po 30 bo mnie jeszcze zje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-05-03 o 11:15
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:29   #1207
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

HoluOlu odebrałaś może swój miniprodukt biotherm? Bo mam dwie próbki do odebrania i się zastanawiam, czy to standardowa wielkość 1ml czy może jakiś większy? Wiesz może?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 11:35   #1208
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
HoluOlu odebrałaś może swój miniprodukt biotherm? Bo mam dwie próbki do odebrania i się zastanawiam, czy to standardowa wielkość 1ml czy może jakiś większy? Wiesz może?
Kiciunia ja nie mam u siebie S tylko D. ale pdobno ten krem jest świetny - nawilża super
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:03   #1209
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
o widzisz Kochana o toniku zapomniałam uzwyam go choc powoduje na nosie suche skórki ale nawilżam je i peeling i powiem że po 3 m-cach uzywania buzia jest po prostu ladniejsza, wygladzona i jesniejsza i mam przebarwienia jaśniejsze


o dobra jak namierzysz te mazidła w rozsadnej cenie do daj cynk


Małz i jego praca - najgorsze ze my pracujemy razem i o ile to sie sprawdza w pracy i w domu tez - bo nie rozmawiamy o pracy raczej - taka mała zasada, to wiem że ma małż tak duuzzzzooo do zrobienia tym bardziej ze rozkręcilismy drugi salon ale on czasmi przegina wychodzi raniuśko, przyjezdża i odwozimu razem Miske do przedszkola, wraca okolo 18 jest do 20 w domu, Miska spac a on do "roboty" - Kochanie tylko do 22. czasmi mysle że my mamy piekarnie

ale widac jedo prace żeby wszystko było na tip top
Poki co kupowałam wszystko na truskawie, oczywiscie jak sie pojawi cosik nowego a Ty nie zauwazysz to dam znac i proszę vice versa
Wiesz, ale reasumujac, najwazniejsze ze praca jest............. i mozemy nasze truskawkowe i nei tylko zachcianki zaspakajac
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham borghese - mam krem pod oczy, tonk i ten zestaw peelingujacy z wit c ale w D. tego nie kupie

a ja sie domagam wszelakich fot bobasow Waszych obecnych i przyszlych dzieciaki sa przeslodkie [choc ostatnio moj kumpel ze swoja dwoja corek "bezstresowo wychowywanych" przytlumil moj instynkt macierzynski na troche ]

z praca - wsrod klientow mojej firmy sa 2 duze firmy - jedna amerykanska, druga francuska. i oni stwierdzili, ze olewaja 3. maja. amerykanie daja im wolne swieto dziekczynienia.. a najgorsze jest to, ze te firmy pod poznaniem sa, w malych wioskach z duzym bezrobociem dosc, no albo jest to np jedyna taka duza firma w miescie, wiec ludzie wola siedziec cicho, zeby pracy nie stracic

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

no jak kiedys bede miala podesle, poki co mam halo (ale to od zawsze) na punkcie zwierzatek I tak sobie mysle,....... kiedy mi ono przejdzie na dzieci

No to jest juz nas wiecej fanek borghese !! Jupi Ale narobiłyscie mi ochoty na ten peeling oraz zestawik z wit. C Shit.. ze ja tą promocje ominełam
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:11   #1210
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kiciunia ja nie mam u siebie S tylko D. ale pdobno ten krem jest świetny - nawilża super
Ooo to fajnie bardzo mi potrzeba takiego cudeńka Oby nie zapychał
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:34   #1211
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Poki co kupowałam wszystko na truskawie, oczywiscie jak sie pojawi cosik nowego a Ty nie zauwazysz to dam znac i proszę vice versa
Wiesz, ale reasumujac, najwazniejsze ze praca jest............. i mozemy nasze truskawkowe i nei tylko zachcianki zaspakajac


no jak kiedys bede miala podesle, poki co mam halo (ale to od zawsze) na punkcie zwierzatek I tak sobie mysle,....... kiedy mi ono przejdzie na dzieci

No to jest juz nas wiecej fanek borghese !! Jupi Ale narobiłyscie mi ochoty na ten peeling oraz zestawik z wit. C Shit.. ze ja tą promocje ominełam

Daisy ja zaczełam od kremu pod oczy za 243 zł ale to co wkleiłam powyżej musze mieć, muszę ten peeling jest

i polowanie czas zacząć


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ooo to fajnie bardzo mi potrzeba takiego cudeńka Oby nie zapychał
Kiciu powiem szczerze że ankiete wypełniłam z odbiorem w lublinie i miała Ciebie prosic o odbiór bo do L.mam 100 km i bywam ale ostation wyjazd sie nie kroi
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 12:48   #1212
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Jeśli trzeba to proszę bardzo Mam nadzieję, że nie zrobią problemów z odbiorem... bo tam gdzieś pisało, że mogą chcieć zobaczyć dowód
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:58   #1213
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
true blood fajny pierwszy sezon;
drugi już jakiś pogmatwany
ale wampirek Bill .... mniaaaaammmmmm

desperatki też obejrzane
na bierząco od lat

jak kto nie widział Dextera to też polecam
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
James, Gossip Girl oglądasz? Ja wciągnęłam się jakiś czas temu i nawet TŻ się wciągnął ze mną ..

Dziewczyny, UGLY BETTY sobie ściągnijcie i oglądajcie !! Dla mnie serial super, raz lepszy odcinek, raz gorszy... ale do końca oglądałam i bardzo polecam Często wzruszający, bardzo śmieszny... I taki podtrzymujący na duchu
Californication
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja skonczylam ostatnio gotowe na wszystko i sie za gossip girls zabieram

łoooo ale sie tu macierzynsko zrobilo
we mnie sie co jakis czas instynkt macierzynski budzi, no ale kandydata na tate brakuje [jak ktoras cos powie o didzeju to ]

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hm hm didzejus ma duzo zalet nieukrytych, ale jednak jesli ma zadatki na tate to sie dobrze ukrywa
zreszta spotykamy sie od 4 miesiecy wiec za wczesnie zeby gdybac
ranyyyy ostatnio postanowil w jakze niesubtelny sposob wybadac co do niego czuje. powiedzial mi, po raz kolejny, ze mnie kocha, a jak nie odpowiedzialam tym samym to przez pol godziny pisal mi, ze na pewno go nie kocham ja jednak staralam sie nie nawiazywac do tematu mowiac, ze np ladna pogoda po czym wczoraj cos tam gadalismy o pracy i stwierdzilam, ze jak mam duzo to mnie motywuje,zeby robic wiecej, a on mi na to, ze zmotywowac to ja sie powinnam, zeby go bardziej kochac to mu powiedzialam, ze to on powinien mnie motywowac i na tym stanelo
Ty niedobra kobieto

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham borghese - mam krem pod oczy, tonk i ten zestaw peelingujacy z wit c ale w D. tego nie kupie

co do didzejosa to chlop wie gdzie jego miejsce ale widac, ze sie stara, do poznania sie przeprowadza nawet z lodzi [mimo moich zapewnien, ze to raczej za wczesnie.. a moze wlasnie przez nie ]
facet jak sie za pewnie czuje w zwiazku to sie nie stara
ja musze powiedziec, ze didzejos ma pecha, bo po moim ostatnim zwiazku, gdzie dawalam siebie w 200% powiedzialam sobie, ze i nigdy wiecej, jak nie ten to inny i niech facet wokol mnie skacze


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kiciu powiem szczerze że ankiete wypełniłam z odbiorem w lublinie i miała Ciebie prosic o odbiór bo do L.mam 100 km i bywam ale ostation wyjazd sie nie kroi
jaka ankieta?
----------
czy wszystkie borghesy pachną Maggi?
---------
Białe ząbki są, depilacja załatwiona, biusty podniesione, teraz dzieci ?
zaczyna się robić straszno
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:06   #1214
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
----------
czy wszystkie borghesy pachną Maggi?
---------
Białe ząbki są, depilacja załatwiona, biusty podniesione, teraz dzieci ?
zaczyna się robić straszno
no własnie, coraz bardziej dzidziusiowo na tym wątku Hmmm mnie nie pachnie borghese maggi powachałam specjalnie jeszcze raz i niiiic
Ale niech sie i reszta wypowie
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:13   #1215
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
no własnie, coraz bardziej dzidziusiowo na tym wątku Hmmm mnie nie pachnie borghese maggi powachałam specjalnie jeszcze raz i niiiic
Ale niech sie i reszta wypowie
właśnie mi pachną maggi/ziołowo/lekarstwowo -> nie do zniesienia na twarzy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:14   #1216
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Californication
jaka ankieta?
----------
czy wszystkie borghesy pachną Maggi?
---------
Białe ząbki są, depilacja załatwiona, biusty podniesione, teraz dzieci ?
zaczyna się robić straszno
a) Też lubię Cali
b) Ankieta to może za dużo powiedziane Ale na stronie Biothermu (tej z promocją), wybiera się miejsce odbioru "miniproduktu"- w którejś z Sephor.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:27   #1217
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Californication



Ty niedobra kobieto
klaski
jaka ankieta?
----------
czy wszystkie borghesy pachną Maggi?
---------
Białe ząbki są, depilacja załatwiona, biusty podniesione, teraz dzieci ?
zaczyna się robić straszno
zrobilas juz depilacje pasta??
ja ja w czwartek dostalam, ale niestety nie udalo mi sie wyrwac nawet wloska
za to zlizalam papierek caly z pasty
dzisiaj moze chociaz uda mi sie wasiki zrobic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:33   #1218
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

OMG, lecialo czasem slonce czasem deszcz. oczywiscie od kiedy jest didzejos to wszyscy mi melduja jak jakis bollywood leci zakladajac, ze oczywsicie to lubie. a nie ale akurat jadlam obiad, to wlaczylismy, zeby polecialo w tle sobie,.,. i tak ogladam ogladam i doszlam do wniosku, ze Shakh Rukh Khan przypomina z twarzy ciemniejsza wersje mojego ex tza moja sis tez mi to powiedziala. chwile potem dostaje smsa od kumpeli, ktora ogladala to z facetem swoim i ktorej facet powiedzial wlasnie, ze jej sie SHK z nim kojarzy to juz wiem czemu pomimo piskow moich kumpel koles mnie nie zachwyca - mam uraz psychiczny

Dimiti, zaciskaj zeby i wyrywaj wlosy

mi krem pod oczy tez ziolowo pachnie, ale do zniesienia

heheheh, a ja na razie na bialych zebach, depilacjach i stanikach poprzestane, o dzieciach posluchac tylko moge
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:51   #1219
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
a) Też lubię Cali
b) Ankieta to może za dużo powiedziane Ale na stronie Biothermu (tej z promocją), wybiera się miejsce odbioru "miniproduktu"- w którejś z Sephor.
Gdzie ta strona ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 15:03   #1220
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariolu wejdz na glowna strone biotherm.pl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:03   #1221
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Gdzie ta strona ?
http://www.biotherm.pl/#/sampling
Dostałam to na maila powinno jeszcze działać

Ilios też włączyłam czasem słońce czasem deszcz, żeby zbytnio nie skupić się na magisterce i żebym w końcu obejrzała (kątem oka ) całość . Ależ główna bohaterka mi się podoba :O
... a ten Khan... no cóż, dobrze że ex Didżejos przystojniejszy oczywiście?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:10   #1222
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
OMG, lecialo czasem slonce czasem deszcz. oczywiscie od kiedy jest didzejos to wszyscy mi melduja jak jakis bollywood leci zakladajac, ze oczywsicie to lubie. a nie ale akurat jadlam obiad, to wlaczylismy, zeby polecialo w tle sobie,.,. i tak ogladam ogladam i doszlam do wniosku, ze Shakh Rukh Khan przypomina z twarzy ciemniejsza wersje mojego ex tza moja sis tez mi to powiedziala. chwile potem dostaje smsa od kumpeli, ktora ogladala to z facetem swoim i ktorej facet powiedzial wlasnie, ze jej sie SHK z nim kojarzy to juz wiem czemu pomimo piskow moich kumpel koles mnie nie zachwyca - mam uraz psychiczny

Dimiti, zaciskaj zeby i wyrywaj wlosy

mi krem pod oczy tez ziolowo pachnie, ale do zniesienia

heheheh, a ja na razie na bialych zebach, depilacjach i stanikach poprzestane, o dzieciach posluchac tylko moge
to musze sprawdzic jak ten SHK wyglada- i juz bede wiedziala jak wyglada Twoj byly Tzt

ehm no chyba musze zacisnac zeby...denerwuja mnie juz, ale nie wiem czy cos zlapie i czy sie odwaze oderwac plasterek '
wieczorem zdam relacje najwyzej czy mi sie udalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:38   #1223
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

tzn ex tz to SHK w wersji jasniejszej, zeby nie bylo, ale podobienstwo jest takie, ze padlam
didzejos jest przystojniejszy moim zdaniem [chyba Wam juz kiedys go pokazywalam]

ej ej, to ja tez sie zglosze do tego biothermu

a jeszcze tylko jutro i... w srode ide kupic stanik, ktory odmieni me zycie
tylko nadal nie wiem o co chodzi z tym wygarnianiem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:43   #1224
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tzn ex tz to SHK w wersji jasniejszej, zeby nie bylo, ale podobienstwo jest takie, ze padlam
didzejos jest przystojniejszy moim zdaniem [chyba Wam juz kiedys go pokazywalam]

ej ej, to ja tez sie zglosze do tego biothermu

a jeszcze tylko jutro i... w srode ide kupic stanik, ktory odmieni me zycie
tylko nadal nie wiem o co chodzi z tym wygarnianiem
ilios a Twoj byly tez mial takie cialo jak ta jego ciemniejsza wersja??
bo ten jest calkiem fajnie zbudowany
a tak wogole to juz przeszlo CI do niego ? bo wiesz moze nie powinnysmy jeszcze tak grzebac w tym temacie zeby ci sie smutno nie robilo albo cus...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:02   #1225
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, grzebac mozna do woli
no moj byly ma dokladnie takie usta i ksztalt oczu podobny i wlosy tez. tyle, ze oczy niebieskie, ciemny blondyn jest.
brac go do woli, nawet nr moge dac ale nie polecam
co do umiesnienia to cwiczy sztuki walki jakies tam, wiec tez najgorzej nie jest
tylko niski jest - ja mam 168 i obcasow nosic nie moglam, bo on ma 170 moze 171,5

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

aaa i nos wezszy ma

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

yeah wyslalam zgloszenie na biotherma i sie zalapalam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:04   #1226
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu wejdz na glowna strone biotherm.pl
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
http://www.biotherm.pl/#/sampling
Dostałam to na maila powinno jeszcze działać
Dzięki Wam dziewczyny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:18   #1227
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, grzebac mozna do woli
no moj byly ma dokladnie takie usta i ksztalt oczu podobny i wlosy tez. tyle, ze oczy niebieskie, ciemny blondyn jest.
brac go do woli, nawet nr moge dac ale nie polecam
co do umiesnienia to cwiczy sztuki walki jakies tam, wiec tez najgorzej nie jest
tylko niski jest - ja mam 168 i obcasow nosic nie moglam, bo on ma 170 moze 171,5

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

aaa i nos wezszy ma

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

yeah wyslalam zgloszenie na biotherma i sie zalapalam
czyli wyleczona jestes juz calkowicie??
heh to dla mnie za niski ja mam 172 a lubie obcasy ostatnio takie wysokie wysokie
ale didzejos chyba wyzszy co?
zreszta na pewno oryginalnej urody

tez dostalam mini produkt z biothermu
musi mi go tylko siostra odebrac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-05-03 o 16:21
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:23   #1228
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Alez sie tu rodzinnie zrobilo .

-----------------------------------------------------------------------------
Ja w temacie prorodzinnym raczej niz ciekawego do powiedzenia nie mam. Ciesze sie tylko, ze trafilam na takiego faceta jak TZ, ktory bardzo mnie musi kochac bo znosi dzielnie rozne dziwne rzeczy. Przedwczoraj mialam chyba jedne z najgorszych dni w swoim zuciu. Nic mi sie nie chcialo. Bylo mi zle jak nigdy. Chcialam zroic sobie krzywde. Wiem, jak to brzmi. JEdnak to prawda. Chcialam sobie cos zrobic. Albo krzyczalam albo plakalam. Wczoraj czulam sie juz duzo lepiej. Okazuje sie, ze te zaburzenia psychiczne przyszly do mnie wraz z zastrzykiem Celestone (mam normalna kostke na nodze a obok druga kostke; ta druga bardzo boli, lekarz powiedzial, ze trzeba bedzie ja uciac (), ale ja uparlam sie na zastrzyk silniejsza dawka bo wczesniejszy zastrzyk czym innym nie pomogl).
Az sie zaczynam stresowac jak sobie przypominam sobote.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-03 o 16:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:40   #1229
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James, nie przypominaj sobie w takim razie Każdy ma niestety czasem takie koszmarne dni, ważne żeby mieć kogoś obok, kto nas opanuje i pomoże
Ale jak to z tą kostką? Bo nie skumałam... Masz dwie kostki w jednej nodze?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:46   #1230
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no Didzejos wyzszy w dodatku moj ex tz byl taka memeja w kwestii decyzyjnosci.. a ten z kolei w 2 strone



Jamesku kochany jak dobrze, ze masz takiego TZa przy sobie co Cie wspiera w takich momentach ciezkich
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.