Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 22:39   #1321
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
czy tylko mi kojarzy się to z kurczakiem z rożna?
Ja najpierw pomyślałam, że to Murzynka, ale coś mi nie pasowało w niej i jak dowiedziałam się, że to nie Murzynka, to pierwsze skojarzenie-kurczak z rożna...

Jeśli chodzi o filtry bez gliceryny i parabenów, to nie znam takowego. Znam parę bez parabenów, ale z gliceryną. Jedyny filtr bez gliceryny, to cynk w pudrze bambusowym z BU. Ja używam filtru SPF 50 z Eco Cosmetics (twarz) i mleczka Sun Ozone SPF 50 do ciała. Ten Rossmannowski dobrze chroni, ale jest lepki i trzeba uważać na ubrania, bo plami. Do jego zapachu, dość specyficznego, przyzwyczaiłam się. Grunt, że chroni, nie uczula.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:48   #1322
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja najpierw pomyślałam, że to Murzynka, ale coś mi nie pasowało w niej i jak dowiedziałam się, że to nie Murzynka, to pierwsze skojarzenie-kurczak z rożna...

Jeśli chodzi o filtry bez gliceryny i parabenów, to nie znam takowego. Znam parę bez parabenów, ale z gliceryną. Jedyny filtr bez gliceryny, to cynk w pudrze bambusowym z BU. Ja używam filtru SPF 50 z Eco Cosmetics (twarz) i mleczka Sun Ozone SPF 50 do ciała. Ten Rossmannowski dobrze chroni, ale jest lepki i trzeba uważać na ubrania, bo plami. Do jego zapachu, dość specyficznego, przyzwyczaiłam się. Grunt, że chroni, nie uczula.
zawsze coś w tych filtrach musi być, ja nie ma parabenów to naszpikowany gliceryną i trójglicerydami patrzyłam na skład John Masters Organics spf30- skład ma paskudny jak na tak drogi i organiczny filtr
testuję lirenkę spf50- i jest to pierwszy drogeryjny filtr o tak wysokim faktorze który mnie wcale NIE BIELI mam nadzieję że nie zapcha bo gliceryny i trójglicerydów nie posiada. Jestem pozytywnie zaskoczona-tylko jeszcze faktyczną ochrone muszę potestować i potencjalne zapychanie ale jest dla mnie komfortowa w użyciu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 12:37   #1323
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
testuję lirenkę spf50- i jest to pierwszy drogeryjny filtr o tak wysokim faktorze który mnie wcale NIE BIELI mam nadzieję że nie zapcha bo gliceryny i trójglicerydów nie posiada. Jestem pozytywnie zaskoczona-tylko jeszcze faktyczną ochrone muszę potestować i potencjalne zapychanie ale jest dla mnie komfortowa w użyciu
ja mam tą lirenkę od jakichś 3 tygodni, zapchać mnie jeszcze nie zapchał co do faktycznej ochrony to nie wiem, trudno ocenić, bo przy dużym słońcu się chowam a przy małym zasłaniam filtrem, okularami i włosami;P
A dodatkową zaletą lirenki jest cena
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 12:40   #1324
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wczoraj kupiłam Pharmaceris dla dzieci 50+. Kroplę se rozsmarowałam na ręce i zdaje się być przyjemny całkiem. Zostawia film na skórze ale nie jest taki lepiący i tłusty jak filtr z Dax... Pachnie neutralnie. Zobaczymy jak się spisze na słońcu,choć narazie go brak(wkońcu)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 22:35   #1325
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzisiaj wszyscy marudzili, że nie ma słońca, a ja się ucieszyłam, że w końcu go nie ma i jest czym oddychać. Ja nie potrafię funkcjonować w temperaturach przekraczających 20 stopni. Chyba powinnam była się urodzić na Syberii;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:07   #1326
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja się parabenów nie boję, nie są mi one straszne. Lirenkę kiedyś miałam-zapchała i nie chroniła dobrze. A jaki ma skład ten Pharmaceris dla dzieci? z ciałem nie ma problemu, ale to buzia no nie!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Tez własnie nad nim myślałam, bo tanio wychodzi na allegro rpóbek, ale z drugiej strony, nabijac kasę "złodziejowi"

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Jakbyscie znalazły skład mleczka do ciała Pharmaceris to wklejcie na wątku
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:29   #1327
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Do Pharmacerisa - ale dla dorosłych - mam awersję. Dla mnie jeden z najgorszych filtrów. Nie wchłaniał się w ogóle, mazał się, bielił i zapychał. Nie mogłam go zużyć do końca nawet do ciała - był zbyt kleisty.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 10:08   #1328
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja się parabenów nie boję, nie są mi one straszne. Lirenkę kiedyś miałam-zapchała i nie chroniła dobrze. A jaki ma skład ten Pharmaceris dla dzieci? z ciałem nie ma problemu, ale to buzia no nie!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Tez własnie nad nim myślałam, bo tanio wychodzi na allegro rpóbek, ale z drugiej strony, nabijac kasę "złodziejowi"

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Jakbyscie znalazły skład mleczka do ciała Pharmaceris to wklejcie na wątku
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Titanium Dioxide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Alumina, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Xanthan gum, Passiflora Incarnata (Passionflower) Seed Oil, Tromethamine, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Caprylic/ Capric Triglyceride, Simethicone, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycerin, Sorbitol, Lecithin, Collagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Folic Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Phenethyl Alcohol

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Może ktoś przetłumaczyć?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:40   #1329
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Titanium Dioxide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Alumina, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Xanthan gum, Passiflora Incarnata (Passionflower) Seed Oil, Tromethamine, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Caprylic/ Capric Triglyceride, Simethicone, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycerin, Sorbitol, Lecithin, Collagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Folic Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Phenethyl Alcohol

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Może ktoś przetłumaczyć?
pod względem ochrony wydaje się ociupinkę lepszy od lirene sensitiv choć filtry te same ale tu sa na samym początku wszystkie. Mi Pharmaceris bardzo nie służy, dosłownie nic z tej firmy-wszystko mnie zatykało
Filtry l'oreal są chyba tylko w Douglasie w żadnym markecie i rossie czy naturze nie widziałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:59   #1330
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Titanium Dioxide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Alumina, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Xanthan gum, Passiflora Incarnata (Passionflower) Seed Oil, Tromethamine, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Caprylic/ Capric Triglyceride, Simethicone, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycerin, Sorbitol, Lecithin, Collagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Folic Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Phenethyl Alcohol

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Może ktoś przetłumaczyć?
Oświećcie mnie proszę o jakie dokładnie mleczko chodzi?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:37   #1331
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Pharmaceris dla dzieci 50+
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:26   #1332
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja obecnie stosuję Pharmaceris 50+ , ale pewnie na lato go wymienię, bo jest jednak troszkę ciężki w moim odczuciu. Składu niestety nie znam, bo był podany na opakowaniu, które już dawno spoczywa na śmietniku.

A zmieniając nieco temat: macie jakieś ulubione letnie kolory lakierów do paznokci, które podkreślają ładnie białe dłonie i stopy?

Do niedawna wybierałam głównie klasyczną czerwień i nude, ale mam ochtoę na odrobinę szaleństwa (dlatego m.in. kupiłam granatowy lakier Golden Rose).

Zastanawiam się też, czy malowanie stóp i dłoni na różne kolory lub łączenie kilku barw jednocześnie to ekstrawagancja, dziecinada, czy może żadne z powyższych. Zawsze malowałam pazury na jednolity kolor.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:03   #1333
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Zastanawiam się też, czy malowanie stóp i dłoni na różne kolory lub łączenie kilku barw jednocześnie to ekstrawagancja, dziecinada, czy może żadne z powyższych. Zawsze malowałam pazury na jednolity kolor.
Kiedyś to może i była ekstrawagancja, teraz jest modne
Ja bardzo rzadko mam jeden kolor na paznokciach, czasami nawet każdy innym kolorem pomalowany i nie wydaje mi się żeby wyglądało to dziecinnie. A naście lat przekroczyłam jakiś czas temu
Przy jaskrawej tęczy na stopach usłyszałam, że mam paznokcie jak m&m's
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:05   #1334
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Pharmaceris dla dzieci 50+
Dzięki

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A zmieniając nieco temat: macie jakieś ulubione letnie kolory lakierów do paznokci, które podkreślają ładnie białe dłonie i stopy?
Klasyczna krwista czerwień, ciemna czerwień (taka wiśniowa). Ostatnio kupiłam turkusowy Rimmel i wygląda super, bardzo świeżo. Co prawda malowałam nim tylko paznokcie u rąk ale do tych u stóp też powinien się nadawać (np. w połączeniu z białymi sandałami...)
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:13   #1335
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja obecnie stosuję Pharmaceris 50+ , ale pewnie na lato go wymienię, bo jest jednak troszkę ciężki w moim odczuciu. Składu niestety nie znam, bo był podany na opakowaniu, które już dawno spoczywa na śmietniku.

A zmieniając nieco temat: macie jakieś ulubione letnie kolory lakierów do paznokci, które podkreślają ładnie białe dłonie i stopy?

Do niedawna wybierałam głównie klasyczną czerwień i nude, ale mam ochtoę na odrobinę szaleństwa (dlatego m.in. kupiłam granatowy lakier Golden Rose).

Zastanawiam się też, czy malowanie stóp i dłoni na różne kolory lub łączenie kilku barw jednocześnie to ekstrawagancja, dziecinada, czy może żadne z powyższych. Zawsze malowałam pazury na jednolity kolor.
Neony
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:24   #1336
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja nie maluje paznokci lakiery szybko mi odpryskują a płytka się odbarwia i osłabia. kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy próbowałam malować (jak moja mama sobie kupiła ładne kolory lakierów, taki prawie czarny fiolet i ładną purpurę), ale to za czasochłonne dla mnie granatowego i zielonego też próbowałam, jakiś jasnych kolorów też, ale mam wiecznie zaczerwienione dłonie i mało jaki kolor tego nie podkreśla. wolę oczy malować ostatnio się przełamałam i oswoiłam sie z miętowo-zielono-niebieskawym cieniem, w odpowiednim użyciu (z brązowawym szarym) nie podkreśla mi zaczerwienień, a zaj**iście się komponuje z brązową tęczówką i normalnie ten kolor aż błaga żeby dołączyć do tego usta w kolorze vermilion (taka soczysta, pomarańczowa czerwień)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:37   #1337
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
(...)wolę oczy malować ostatnio się przełamałam i oswoiłam sie z miętowo-zielono-niebieskawym cieniem, w odpowiednim użyciu (z brązowawym szarym) nie podkreśla mi zaczerwienień, a zaj**iście się komponuje z brązową tęczówką i normalnie ten kolor aż błaga żeby dołączyć do tego usta w kolorze vermilion (taka soczysta, pomarańczowa czerwień)
Widać to wyśmienicie na twoim blogu. Masz dryg do malowania oczu...oj taaak! Poza tym zakochałam się w twoim kolorze tęczówki - taki nasycony, wyraźny.


Ja niestety jestem patałach i z reguły ograniczam się do tuszu i czarnego eyelinera. Opadają mi trochę powieki i przez to nie umiem ładnie nałożyć cieni.

Poza tym nie do końca wiem, jaki kolor pasowałby do moich tęczówek (szaroniebieskie z zieloną obwódką wokół źrenicy). Zwykle na szczególne okazje wybieram fiolet i róż.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:53   #1338
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

żałuję, że opuściłam swojego bloga. odkąd przestałam go prowadzić dużo fajnych rzeczy zmalowałam, ale brak dobrego światła do fotografowania i czasu niestety odwiódł mnie od prowadzenia bloga... Nawet udało mi się w końcu dwie koleżanki pomalować (na studniówkę i do zdjęć), ale chyba nie mam fotek samych makijaży, a obie były zadowolone
do twoich oczu pewnie pasowałby ciepły złoty, miedziany, różne odcienie fioletu, może brzoskwinia?
Strasznie bym chciała znaleźć fajny, błyszczący miedziany cień, ale obeszłam wszystko co możliwe, od tanich polskich firm po Inglot, Kobo i wszystko co dostępne u mnie w Douglasie i Sephorze - i nic! Mac-a u mnie nie ma, przez internet boje sie zamawiać bo podrób pełno (i może nie zależy mi na tym żeby mieć tylko burżuazyjne cienie, ale jednak podróby nie są fajne). A intensywna, czerwonawa miedź do niemal każdych tęczówek pasuje... Tylko fajną znalazłam w paletce Sunkissed, ale malutko tam tego jest.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:11   #1339
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Do złota i miedzi nie jestem przekonana, gdyż mam raczej chłodny odcień cery i np. w złotej biżuterii nie wyglądam zbyt dobrze. Za to brzoskwinia - może bym spróbowała połączyć z fioletem.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 17:34   #1340
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Do złota i miedzi nie jestem przekonana, gdyż mam raczej chłodny odcień cery i np. w złotej biżuterii nie wyglądam zbyt dobrze. Za to brzoskwinia - może bym spróbowała połączyć z fioletem.
ja niby też mam chłodny odcień cery (oliwkowa), ale złoto może ujść. to może stare złoto, takie ciemne, zielonkawe? też efektownie może wyglądać
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:36   #1341
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja niby też mam chłodny odcień cery (oliwkowa), ale złoto może ujść. to może stare złoto, takie ciemne, zielonkawe? też efektownie może wyglądać
O! Myślę, że to mogłoby być ciekawe. By the way: też mam (chyba) oliwkową cerę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:12   #1342
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
O! Myślę, że to mogłoby być ciekawe. By the way: też mam (chyba) oliwkową cerę.
A ja nie wiem jaką mam...
Raz mi się zdaje zielona, raz różowato-porcelanowa... I weź i weź... Potem tylko podkład kupuję i niedobry...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:33   #1343
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jaką mam...
Raz mi się zdaje zielona, raz różowato-porcelanowa... I weź i weź... Potem tylko podkład kupuję i niedobry...
Ja też tak miewam i bardzo dużo zależy od światła (już pomijam podział na sztuczne i dzienne, ale nawet w pochmurny i słoneczny dzień, rano i po południu mam inny koloryt!).

Najczęściej mam chyba jednak skórę blado-oliwkową.

A idealnego podkładu jeszcze nie znalazłam. Zawsze trafiam na zbyt ciemne, a jak są jasne to mają najczęściej różowy pigment.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:25   #1344
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziękuję za skład ja wklejam zwykłego Pharmacerisa, 50+.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg filtr przod.jpg (99,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1054.jpg (114,3 KB, 3 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:29   #1345
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A mnie ostatnio szlag trafia, że jestem strasznie na Illę napalona() a nie wiem który odcień se dobrać... Taki niby durny dylemat a non stop mi łazi po głowie...:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:42   #1346
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
żałuję, że opuściłam swojego bloga. odkąd przestałam go prowadzić dużo fajnych rzeczy zmalowałam, ale brak dobrego światła do fotografowania i czasu niestety odwiódł mnie od prowadzenia bloga... Nawet udało mi się w końcu dwie koleżanki pomalować (na studniówkę i do zdjęć), ale chyba nie mam fotek samych makijaży, a obie były zadowolone
do twoich oczu pewnie pasowałby ciepły złoty, miedziany, różne odcienie fioletu, może brzoskwinia?
Strasznie bym chciała znaleźć fajny, błyszczący miedziany cień, ale obeszłam wszystko co możliwe, od tanich polskich firm po Inglot, Kobo i wszystko co dostępne u mnie w Douglasie i Sephorze - i nic! Mac-a u mnie nie ma, przez internet boje sie zamawiać bo podrób pełno (i może nie zależy mi na tym żeby mieć tylko burżuazyjne cienie, ale jednak podróby nie są fajne). A intensywna, czerwonawa miedź do niemal każdych tęczówek pasuje... Tylko fajną znalazłam w paletce Sunkissed, ale malutko tam tego jest.
całkiem fajna miedź jest w paletce sensique glamour palette nr 101, pewnie za mało czerwona, ale możesz obadać w naturze fajnie zmiksowana ze złotem i czerwonawym cieniem wygląda mi się marzy mocno miedziana wpadająca w czerwień i mocno metaliczna kredka do powiek

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jaką mam...
Raz mi się zdaje zielona, raz różowato-porcelanowa... I weź i weź... Potem tylko podkład kupuję i niedobry...
mam takie same odczucia co do cery w leciutko różowych porcelanowych wyglądam bardzo dobrze- ale zbyt różowy tez nie może być, ale najlepiej jak mazidło ma tony seledynowe- czyli takie jakie najbardziej widać w dole policzków i szyi a do tego lekkie zaróżowienia tonuje i wszystko jest wyrównane i najlepiej się z szyja komponuje choć jak jest coś z leciutkim cytrynowo żółtym pod tonem to tez jest dobrze najgorsze sa dla mnie takie ciepłe słoneczne żółte tony i brzoskwiniowe
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:50   #1347
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja właśnie odkryłam na innym wątku aktorkę Zooey Deschanel (nie znałam jej), która ma chyba identyczny kolor oczu i skórę w zbliżonej tonacji - będę zgapiać jej makijaże i stylizacje.

Tu ślicznie wyszła:

http://www.celebritydesktopwallpaper...-1600x1200.jpg

Ten kolor bluzki i pomadki...ach!
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:52   #1348
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jaką mam...
Raz mi się zdaje zielona, raz różowato-porcelanowa... I weź i weź... Potem tylko podkład kupuję i niedobry...
Też nie jestem w stanie się określić. Jednego dnia jestem idealnie blada, innego żółtawa a jeszcze innego mam zaróżowione policzki . Zwykle jednak mam taką białawą.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:57   #1349
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
całkiem fajna miedź jest w paletce sensique glamour palette nr 101, pewnie za mało czerwona, ale możesz obadać w naturze fajnie zmiksowana ze złotem i czerwonawym cieniem wygląda mi się marzy mocno miedziana wpadająca w czerwień i mocno metaliczna kredka do powiek

---------- Dopisano o 21:42
Bardzo ładny jest też cień kobo 208 bronze
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:57   #1350
Rachwania
Raczkowanie
 
Avatar Rachwania
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
GG do Rachwania
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja mam jasną karnację, ale to nie byłby problem gdyby nie cera naczynkowa - zmagam się tym problemem cały czas
__________________

moje centrum taniej książki
Rachwania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.