odżywka dla doczepianych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 14:39   #1
hannahmontannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37

odżywka dla doczepianych włosów


Witam
Dzisiaj przyszły włosy i nie wiem czy mogę używać mojej odżywki również na nich...Są naturalne,indyjskie. Zawsze używałam odżywki Elseve czerwonej,potrafi zdziałać cuda na moje rozjaśniane i sianowate włosy,więc może na doczepiane też? Wolę nie eksperymentować ,więc pytam.

I drugie pytanko : jak często nakładać odżywkę?

Pozdrawiam.
hannahmontannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:10   #2
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Cytat:
Napisane przez hannahmontannah Pokaż wiadomość
Witam
Dzisiaj przyszły włosy i nie wiem czy mogę używać mojej odżywki również na nich...Są naturalne,indyjskie. Zawsze używałam odżywki Elseve czerwonej,potrafi zdziałać cuda na moje rozjaśniane i sianowate włosy,więc może na doczepiane też? Wolę nie eksperymentować ,więc pytam.

I drugie pytanko : jak często nakładać odżywkę?

Pozdrawiam.

włosy doczepiane potrzebuja caly czas nawilzenia ... trzeba kolo nich skakac i skakac ...;/ mozesz jej uzywac ale pamietaj ze ten wlos nie jest juz nawilzany przez cebulke wiec bedzie sie 4 razy szybciej wysuszal... radze zakupic pozadna odzywke regenerujaca ... stosowac ja tak jak sie stosauje na wlosach doczepianych bo to nie to samo co nasze wlasne kupic szczotke przeznaczona dla wlosow doczepianych dbaj o nie
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:02   #3
hannahmontannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
włosy doczepiane potrzebuja caly czas nawilzenia ... trzeba kolo nich skakac i skakac ...;/ mozesz jej uzywac ale pamietaj ze ten wlos nie jest juz nawilzany przez cebulke wiec bedzie sie 4 razy szybciej wysuszal... radze zakupic pozadna odzywke regenerujaca ... stosowac ja tak jak sie stosauje na wlosach doczepianych bo to nie to samo co nasze wlasne kupic szczotke przeznaczona dla wlosow doczepianych dbaj o nie

Dzięki Czyli już od razu powinnam je potraktować odżywką ? Czy poczekać,aż się trochę pobrudzą,umyć szamponem i dopiero odżywka ?
hannahmontannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:04   #4
Ilonoslaw
Raczkowanie
 
Avatar Ilonoslaw
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 86
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Dobry będzie rekonstruktor jakiś proteinowy, napewno kosmetyki z wyższej półki. Zainwestowałaś we włosy więc dbaj też o ich pielęgnację, żeby pieniądze nie były wyrzucone w błoto.
Ilonoslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:53   #5
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

nie musisz odrazu ale na drugi dzien by sie przydallo i tak systematycznie ... te wlosy naprawde sa drazniace na dluzsza mete trzeba kolo nich skakac caly czas ... radze kupic matrix biolage akurat to sa dobre kosmetyki z dobrej marki nie musi byc odrazu kerastase najlepsza bedzie odzywka taka ktora bedziesz mogla zostawic na tych wlosach calanoc ... wlosy tez powinny sie suszyc naturalnie mam nadzieje ze znasz sie na tajnikach czesania i mycia wlosow bo jesli nie wiesz jak je myc to lepiej wgl ich nie ruszaj bo g... ci zostanie z tych wlosow
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:22   #6
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Cytat:
Napisane przez Ilonoslaw Pokaż wiadomość
Dobry będzie rekonstruktor jakiś proteinowy, napewno kosmetyki z wyższej półki. Zainwestowałaś we włosy więc dbaj też o ich pielęgnację, żeby pieniądze nie były wyrzucone w błoto.
Nie jest to do konca prawda, proteiny mogą osłabiać łączenia włosów np keratynowe zgrzewy tak samo ceramidy.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 03:24   #7
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Tak jak wspominały moje przedmówczynie włosy doczepiane trzeba bardzo nawilżać i unikać dodatkowego przesuszania.
Najlepiej nakładać maski do włosów, po nich stają się miekkie i gładkie i dodatkowo bardzo nawilżone. Ja do włosów doczepianych polecam 2 produkty z joanny, które mi również poleciła kiedyś fryzjerka, są naprawde dobre, dodaje zdjęcia aby było wiadomo o które kosmetyki chodzi.
1. to jedwab do włosów - połysk, miękkość i łatwe rozczesywanie.

2. Krem wygładzający dla pań które włosy prosują - dyscyplina nieswornych kosmyków, gładkość i połysk + składniki z ochroną termiczną i filtrami UV.


Jeżeli twoje włosy doczepiane są na keratyne to uważaj na szampony, odżywki itp. z alkoholem i kwasami owocowymi bo rozpuszczają łącza (nie zawiera takich składników gliss kur czerwony np.).Uważaj też na zbyt duże ciepło bo może się troche porozpuszczać ta keratyna albo zrobić lepka. Jeżeli z kolei masz na microringi to uważaj przy stosowaniu kosmetyków które mocno włosy wygładzają bo ringi z tego sie obsówają potem.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-05-19 o 03:30
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 15:22   #8
hannahmontannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Tak jak wspominały moje przedmówczynie włosy doczepiane trzeba bardzo nawilżać i unikać dodatkowego przesuszania.
Najlepiej nakładać maski do włosów, po nich stają się miekkie i gładkie i dodatkowo bardzo nawilżone. Ja do włosów doczepianych polecam 2 produkty z joanny, które mi również poleciła kiedyś fryzjerka, są naprawde dobre, dodaje zdjęcia aby było wiadomo o które kosmetyki chodzi.
1. to jedwab do włosów - połysk, miękkość i łatwe rozczesywanie.

2. Krem wygładzający dla pań które włosy prosują - dyscyplina nieswornych kosmyków, gładkość i połysk + składniki z ochroną termiczną i filtrami UV.


Jeżeli twoje włosy doczepiane są na keratyne to uważaj na szampony, odżywki itp. z alkoholem i kwasami owocowymi bo rozpuszczają łącza (nie zawiera takich składników gliss kur czerwony np.).Uważaj też na zbyt duże ciepło bo może się troche porozpuszczać ta keratyna albo zrobić lepka. Jeżeli z kolei masz na microringi to uważaj przy stosowaniu kosmetyków które mocno włosy wygładzają bo ringi z tego sie obsówają potem.
Dziękuję,na 100% kupię ten jedwab.A co o moich włosów,to mam clip-in - y Więc jedyne o co muszę dbać ,to chyba tylko dobre ich nawilżanie i rozczesywanie .Mam jeszcze pytanie dotyczące loków.Otóż one są całkowicie proste a ja zawsze lubiłam robić sobie takiego "koka" zawijanego ,pryskałam lakierem i szłam spać.Na drugi dzień miałam fajne loki przy końcówkach. Da się coś takiego zrobić z tymi doczepianymi ? I czy tego samego dnia ten lakier trzeba z nich zmyć?
hannahmontannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:17   #9
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

Cytat:
Napisane przez hannahmontannah Pokaż wiadomość
Dziękuję,na 100% kupię ten jedwab.A co o moich włosów,to mam clip-in - y Więc jedyne o co muszę dbać ,to chyba tylko dobre ich nawilżanie i rozczesywanie .Mam jeszcze pytanie dotyczące loków.Otóż one są całkowicie proste a ja zawsze lubiłam robić sobie takiego "koka" zawijanego ,pryskałam lakierem i szłam spać.Na drugi dzień miałam fajne loki przy końcówkach. Da się coś takiego zrobić z tymi doczepianymi ? I czy tego samego dnia ten lakier trzeba z nich zmyć?
Lakier do włosów wysusza je, więc lepiej wszelkie kosmetyki po prostu jak najszybciej zmywać z ych włosów bo mogą je znioszczyc. Jeśli są naturalne to spokojnie możesz je zakręcać na ciepło np. lokówką, prostownicą (tylko nie aż tak często i najlepiej z jakimiś kosmetykani chroniącymi np z tej joanny). Możesz też na papiloty zawinąć (choć mnie by głowa bolała ) Włosy clip in mają to do siebie że można je zdejmować kiedy sie chce i to jest fajne. Może zdejmuj je na noc i zawijaj na mokro, czy może papilotami takie na ciepło osobno? (jeżeli masz więcej czasu rano na doczepienie )
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:13   #10
hannahmontannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

[QUOTE=Reddishh;27015019]Lakier do włosów wysusza je, więc lepiej wszelkie kosmetyki po prostu jak najszybciej zmywać z ych włosów bo mogą je znioszczyc. Jeśli są naturalne to spokojnie możesz je zakręcać na ciepło np. lokówką, prostownicą (tylko nie aż tak często i najlepiej z jakimiś kosmetykani chroniącymi np z tej joanny). Możesz też na papiloty zawinąć (choć mnie by głowa bolała ) Włosy clip in mają to do siebie że można je zdejmować kiedy sie chce i to jest fajne. Może zdejmuj je na noc i zawijaj na mokro, czy może papilotami takie na ciepło osobno? (jeżeli masz więcej czasu rano na doczepienie )[/QUOTE

Wielkie dzięki za pomoc
hannahmontannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:27   #11
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: odżywka dla doczepianych włosów

[QUOTE=hannahmontannah;270 25831]
Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Lakier do włosów wysusza je, więc lepiej wszelkie kosmetyki po prostu jak najszybciej zmywać z ych włosów bo mogą je znioszczyc. Jeśli są naturalne to spokojnie możesz je zakręcać na ciepło np. lokówką, prostownicą (tylko nie aż tak często i najlepiej z jakimiś kosmetykani chroniącymi np z tej joanny). Możesz też na papiloty zawinąć (choć mnie by głowa bolała ) Włosy clip in mają to do siebie że można je zdejmować kiedy sie chce i to jest fajne. Może zdejmuj je na noc i zawijaj na mokro, czy może papilotami takie na ciepło osobno? (jeżeli masz więcej czasu rano na doczepienie )[/QUOTE

Wielkie dzięki za pomoc
Proszę
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.