Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 20:06   #841
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak dla mnie teraz lepsze jest zielsko niż zczerniały banan. Poprzednią wersję miałam z zielskiem, zapach był bajeczny
To nie zauważyłam że banana już dawno nie ma. W sumie i tak nie powinnam opłacać bo zginę przysypana mydłami.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

A możesz wypróbować jakie to mydło jest w działaniu? Żadne mnie tak nie zachwyciło jak to. Nawet inny zapach przeżyję.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 20:17   #842
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dostałam odpowiedź, że skład jest ten sam, ale olejek mimo że producent i dostawca ten sam co wcześniej, data ważności ok, to jest inna nuta zapachowa.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 20:45   #843
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Uzbierało się u mnie trochę nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02255.jpg (95,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02256.jpg (90,3 KB, 41 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 20:58   #844
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Uzbierało się u mnie trochę nowości
Ależ cudeńka. Jak Ci się podoba mój ulubieniec, serum Florame???
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 21:14   #845
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53328388]Przyszło moje ecco-verde ; pierwsze testy odbyły się już wczoraj i tak: próbeczka deo Schmidt's okazała się wcale nie taka mała- słoiczek ma średnicę ok.5cm i wydaje mi się, że będzie nawet wydajny, bo to nie jest typowy tłuścioch jak np. Bioaroma i podobny 100% Pure, tylko ma taką kredowo-tłustawą konsystencję Zapach "kwiecisty"(nagietek i ylang-ylang) bardzo mi się podoba- jest delikatny, wcale nienachalny i raczej szybko się ulatnia; pozwoliłam sobie niuchnąć limonkę i bergamotkę effci (pozwoliła ) i tutaj podobnie- nie narzucający się i jakby zawoalowany- też mi się podoba, bo nie lubię mocnych tego typu zapachów). Wczoraj dał radę cały dzień, ale to były tylko wstępne testy, bo mam jeszcze coś do wykończenia, no i to nie lato już, ale jestem dobrej myśli. Nie pamiętam za bardzo, kto go polecał (Sicilia??), ale dzięki, bo naprawdę warty uwagi wg mnie
Natomiast hydrolat jaśminowy- porażka Dlaczego kwiatki pachną tak pięknie, a tu taki "cmentarny" zapach Chciałam go głównie do maseczek używać, ale już chyba wolę zwykłą wodę
Mydło jaśminowe z Pszczelej pachnie podobnie, ale ten zapach jest czymś jeszcze złamany - no zachwytów tu nie będzie
Natomiast banan-kokos i cytrynowa pietruszka faktycznie wymiatają [/QUOTE]
Tak, to ja polecałam dezodorant schmidts

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Uzbierało się u mnie trochę nowości
Ale cudne Jak dezodorant miessence? Co to za firma kind natured? Nie słyszałam o niej. Jak oceniasz florame? Ja miałam tylko od nich jakieś próbki kilka lat temu. Nie łatwo dostać te kosmetyki.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 21:20   #846
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Deo Miessence - na oliwkę magnezową działa bez zarzutu, solo jeszcze nie testowałam.
Próbka serum Miessence do cery dojrzałej - bardzo mi się podoba, jest lekkie, a skóra odżywiona i nawilżona. Wkrótce zamówię pełnowymiarowe op.
Krem do rąk Yes to - udało mi się kupić na przecenie w Boots, super krem do suchej skóry, trochę zbyt lejący, ale działanie super.
Mydło Heyland & Whittle - zapach Earl Grey
Serum Florame - po dwóch użyciach, fajne, ale póki co bez fajerwerków, spodziewałam się lepszego działania nawilżającego.
Krem pod oczy Florame - poprawny, choć muszę jeszcze potestować.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 21:22   #847
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Uzbierało się u mnie trochę nowości
- próbowałaś już deo?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 21:35   #848
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Próbka serum Miessence do cery dojrzałej - bardzo mi się podoba, jest lekkie, a skóra odżywiona i nawilżona. Wkrótce zamówię pełnowymiarowe op.

Mydło Heyland & Whittle - zapach Earl Grey
Serum Florame - po dwóch użyciach, fajne, ale póki co bez fajerwerków, spodziewałam się lepszego działania nawilżającego.
Krem pod oczy Florame - poprawny, choć muszę jeszcze potestować.
Kurczę, zmartwiłaś mnie tą lakoniczną wypowiedzią o kremie pod oczy Jeśli nie napina skóry, nie podnosi powiek, to nie chcę ale mnie kusi bo jest na wyprzedaży i to 70%.

Jak dla mnie serum Florame jest idealne, może jeszcze je docenisz, może wiosną i latem bardziej Ci przypasuje? A to serum Miessence lepiej nawilża od Florame?

Mydełko H&W miałam w wersji waniliowej. Cudowne mydło, jedno z najlepszych jakie miałam, więc zazdraszczam
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 21:35   #849
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ależ cudeńka. Jak Ci się podoba mój ulubieniec, serum Florame???
Dziękuję.
Dopiero użyłam dwa razy, więc z ostateczną decyzją muszę się wstrzymać.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tak, to ja polecałam dezodorant schmidts


Ale cudne Jak dezodorant miessence? Co to za firma kind natured? Nie słyszałam o niej. Jak oceniasz florame? Ja miałam tylko od nich jakieś próbki kilka lat temu. Nie łatwo dostać te kosmetyki.
Dziekuję Kind Natured jakiś czas temu wprowadzili do Boots (drogerie w Anglii i Irlandii), do tej pory widziałam tylko kosmetyki do włosów. Florame zamawiałam z Mondebio, dopiero zaczynam testy. A skąd miałaś ich próbki?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 21:38   #850
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Deo Miessence - na oliwkę magnezową działa bez zarzutu, solo jeszcze nie testowałam.
Próbka serum Miessence do cery dojrzałej - bardzo mi się podoba, jest lekkie, a skóra odżywiona i nawilżona. Wkrótce zamówię pełnowymiarowe op.
Krem do rąk Yes to - udało mi się kupić na przecenie w Boots, super krem do suchej skóry, trochę zbyt lejący, ale działanie super.
Mydło Heyland & Whittle - zapach Earl Grey
Serum Florame - po dwóch użyciach, fajne, ale póki co bez fajerwerków, spodziewałam się lepszego działania nawilżającego.
Krem pod oczy Florame - poprawny, choć muszę jeszcze potestować.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Dopiero użyłam dwa razy, więc z ostateczną decyzją muszę się wstrzymać.
Kurczę, zmartwiłaś mnie tą lakoniczną wypowiedzią o kremie pod oczy Jeśli nie napina skóry, nie podnosi powiek, to nie chcę ale mnie kusi bo jest na wyprzedaży i to 70%.

Jak dla mnie serum Florame jest idealne, może jeszcze je docenisz, może wiosną i latem bardziej Ci przypasuje? A to serum Miessence lepiej nawilża od Florame?

Mydełko H&W miałam w wersji waniliowej. Cudowne mydło, jedno z najlepszych jakie miałam, więc zazdraszczam
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:05   #851
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziekuję Kind Natured jakiś czas temu wprowadzili do Boots (drogerie w Anglii i Irlandii), do tej pory widziałam tylko kosmetyki do włosów. Florame zamawiałam z Mondebio, dopiero zaczynam testy. A skąd miałaś ich próbki?
To ciekawa historia z tymi próbkami, bo byłam w sklepie stacjonarnym z kosmetykami eko w Warszawie i akurat oglądałam produkty na półce i się nimi zachwycałam i był tam też przedstawiciel dystrybutora Florame (nie wiedziałam, kto to jest) i wręczył mi kilka próbek. Niestety dystrybutor się zmienił i teraz już dawno nie widziałam tych kosmetyków, a nie mam ani ochoty ani czasu ich specjalnie szukać po sklepach i internecie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 22:06   #852
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53439097] - próbowałaś już deo?[/QUOTE]

Dzięki Nie wiedziałam jak dobrać się do niego, żeby zrobić próbkę dla Ciebie. Jest jakiś sposób na wyciągnięcie kulki?
Zapach dość fajny - cytrusowy z domieszką jeszcze czegoś, ale następnym razem wezmę dla porównania wersję męską.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, zmartwiłaś mnie tą lakoniczną wypowiedzią o kremie pod oczy Jeśli nie napina skóry, nie podnosi powiek, to nie chcę ale mnie kusi bo jest na wyprzedaży i to 70%.

Jak dla mnie serum Florame jest idealne, może jeszcze je docenisz, może wiosną i latem bardziej Ci przypasuje? A to serum Miessence lepiej nawilża od Florame?

Mydełko H&W miałam w wersji waniliowej. Cudowne mydło, jedno z najlepszych jakie miałam, więc zazdraszczam
Przyjrzę się czy robi coś takiego. Dla mnie dobry krem pod oczy musi być dość treściwy, najlepiej jak zostawia delikatną warstwę na skórze, wygładza optycznie zmarszczki i nie podrażnia oczu. Ten Florame jest z tych lżejszych.

No właśnie Miessence zdecydowanie lepiej nawilża i to chyba będzie mój strzał w dziesiątkę , ale Florame jeszcze nie skreślam i będę testować dalej.

Tym bardziej cieszę się, że je kupiłam Ale jeszcze czeka na swoją kolej.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:11   #853
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja tymczasem minimalistycznie mogę się pochwalić próbkami najnowszymi (już właśnie zużytymi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probki.jpg (131,6 KB, 32 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:18   #854
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To ciekawa historia z tymi próbkami, bo byłam w sklepie stacjonarnym z kosmetykami eko w Warszawie i akurat oglądałam produkty na półce i się nimi zachwycałam i był tam też przedstawiciel dystrybutora Florame (nie wiedziałam, kto to jest) i wręczył mi kilka próbek. Niestety dystrybutor się zmienił i teraz już dawno nie widziałam tych kosmetyków, a nie mam ani ochoty ani czasu ich specjalnie szukać po sklepach i internecie.
A byłaś tutaj http://florame.com.pl/?
Ja pisałam do Mondebio, przy okazji składania zamówienia, o próbki Florame, ale albo nie maja, albo mnie zignorowali.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:23   #855
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A byłaś tutaj http://florame.com.pl/?
Ja pisałam do Mondebio, przy okazji składania zamówienia, o próbki Florame, ale albo nie maja, albo mnie zignorowali.
Najciemniej pod latarnią Ja chyba kiedyś do nich dzwoniłam, bo chciałam się o coś zapytać, bo z kolei nie udawało mi się wysłać formularza kontaktowego, ale nie nikt nie odbierał telefonu. Może się teraz skuszę na coś, bo ładna ta strona jest
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:25   #856
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja tymczasem minimalistycznie mogę się pochwalić próbkami najnowszymi (już właśnie zużytymi)
Na początku byłam zupełnie nieczuła na markę Tata Harper, ale im częściej o niej piszecie, tym częściej ja spoglądam na ich zestaw miniaturek
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 05:42   #857
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To nie zauważyłam że banana już dawno nie ma. W sumie i tak nie powinnam opłacać bo zginę przysypana mydłami.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

A możesz wypróbować jakie to mydło jest w działaniu? Żadne mnie tak nie zachwyciło jak to. Nawet inny zapach przeżyję.
Niestety nie, bo nie są dla mnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 07:42   #858
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na początku byłam zupełnie nieczuła na markę Tata Harper, ale im częściej o niej piszecie, tym częściej ja spoglądam na ich zestaw miniaturek
Ja się zainteresowałam tą marką, jak przeczytałam o niej w amerykańskim Vogue. Skoro Anna Wintour poleca kosmetyki ekologiczne, to na mnie podziałało
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 08:03   #859
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydełko H&W miałam w wersji waniliowej. Cudowne mydło, jedno z najlepszych jakie miałam, więc zazdraszczam
To zrób sobie wycieczkę do Katowic albo Czeladzi. Jest chyba 5 wersji mydeł H&W.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niestety nie, bo nie są dla mnie
Szkoda. No cóż pomyślę jeszcze.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 08:10   #860
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiedziałam jak dobrać się do niego, żeby zrobić próbkę dla Ciebie. Jest jakiś sposób na wyciągnięcie kulki?
Zapach dość fajny - cytrusowy z domieszką jeszcze czegoś, ale następnym razem wezmę dla porównania wersję męską.



Przyjrzę się czy robi coś takiego. Dla mnie dobry krem pod oczy musi być dość treściwy, najlepiej jak zostawia delikatną warstwę na skórze, wygładza optycznie zmarszczki i nie podrażnia oczu. Ten Florame jest z tych lżejszych.

No właśnie Miessence zdecydowanie lepiej nawilża i to chyba będzie mój strzał w dziesiątkę , ale Florame jeszcze nie skreślam i będę testować dalej.

Tym bardziej cieszę się, że je kupiłam Ale jeszcze czeka na swoją kolej.
No właśnie chyba bedę miała ten sam problem z kulką, bo przelałam oliwkę magnezową do takiego pojemnika na deo z ZSK, ponieważ spray się nie sprawdził (przestał psikać- chyba sól się krystalizuje i zapycha- masz tak samo ), więc będę musiała wydobyć kulkę, żeby uzupełniać zawartość, bo tam jest tylko chyba 50ml
Nic nie szkodzi- ja miałam to deo Tahitan coś tam i chyba tylko nieznacznie zapach się zmienił, skoro nazwa została ta sama Ale dzięki
Upewnię się, czy to serum, które Ci tak przypasowało, to jest to, które ja zamówiłam- bo mają ich kilka, a w weekend tż mi "czyścił" komputer i mi link do sklepu gdzieś przepadł? Ja bardzo fajnie wspominam ich sera- miałam okazję przetestować ich kilka, bo na rhea.pl mieli tą firmę, ale niedawno ją wyprzedawali, niestety i tylko te maseczki glinkowe udało mi się zdobyć- ale bardzo się cieszę, bo ta z białą glinką naprawdę wymiata (w dodatku -50% )
Nie mogę się też doczekać mojego nowego kremu, bo skład ma tak zacny (organiczne goji i algi), że chyba nie będzie czekał w kolejce
http://www.mondebio.co.uk/organic-co...0ml/14087.html
A moją paczuchę do Ciebie skompletuję już po wizycie w TK Maxx, bo może jeszcze coś wpadnie ciekawego

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-11-13 o 08:38
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 09:47   #861
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Uzbierało się u mnie trochę nowości
Slicznosci

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na początku byłam zupełnie nieczuła na markę Tata Harper, ale im częściej o niej piszecie, tym częściej ja spoglądam na ich zestaw miniaturek
Zamow sobie probki, np. na Amazying. Mnie ta firma nie powalila na kolana. Jak na tez ceny to nic specjalnego

No wlasnie. Skonzcylam Antipodes pod oczy i co teraz? Macie jakies sprawdzone kremy?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:23   #862
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczynki, z przyjemnością oglądam Wasze zakupy!

Czytam o kosmetykach Hristina i aż wierzyć mi się nie chce, że szampon ma tak naturalny skład (akurat poszukuję jakiegoś):
http://natur-cosmetics.pl/naturalny-...nych-hristina/
Co tu jest czynną bazą myjącą?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:26   #863
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Slicznosci



Zamow sobie probki, np. na Amazying. Mnie ta firma nie powalila na kolana. Jak na tez ceny to nic specjalnego

No wlasnie. Skonzcylam Antipodes pod oczy i co teraz? Macie jakies sprawdzone kremy?
Myślałam, że to jest właśnie ten sprawdzony, ale podbijam pytanie w takim razie
A miałaś Hauschkę w słoiczku?- objętość mniejsza od standardowej, ale wydajność taka, że inne mogą się schować; poza tym zostawia właśnie tą pożądaną przez niektórych warstwę i optycznie wygładza okolice podoczne, nie podrażnia też oczu (przynajmniej u mnie, a mam do tego skłonności)

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, z przyjemnością oglądam Wasze zakupy!

Czytam o kosmetykach Hristina i aż wierzyć mi się nie chce, że szampon ma tak naturalny skład (akurat poszukuję jakiegoś):
http://natur-cosmetics.pl/naturalny-...nych-hristina/
Co tu jest czynną bazą myjącą?
- widocznie jest aż tak dobry, że nie potrzebuje bazy myjącej
Edit. Wydaje mi się, że sama mydlnica lekarska przy zawartości tylu olei nie da jednak rady, ale mogę się mylić

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-11-13 o 11:38
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:36   #864
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53443332]


- widocznie jest aż tak dobry, ze nie potrzebuje bazy myjącej [/QUOTE]



Może zapytajmy tych, które już testowały ten kosmetyk.

Pytanie do Dziewczyn, które miały przyjemność testować szampon Hristina: czy skład na stronie jest tożsamy z tym na butelce?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:39   #865
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zamow sobie probki, np. na Amazying. Mnie ta firma nie powalila na kolana. Jak na tez ceny to nic specjalnego
A dlaczego ? wg mnie ceny niestety takie jak wszędzie

Cytat:
No wlasnie. Skonzcylam Antipodes pod oczy i co teraz? Macie jakies sprawdzone kremy?
Ja polecam krem pod oczy Beyond Organic kupiłam dzięki poleceniu Sicilii i jestem mega zadowolona z niego, co mi się rzadko zdarza jeśli chodzi o pielęgnację podoczną

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53443332]
A miałaś Hauschkę w słoiczku?- objętość mniejsza od standardowej, ale wydajność taka, że inne mogą się schować; poza tym zostawia właśnie tą pożądaną przez niektórych warstwę i optycznie wygładza okolice podoczne, nie podrażnia też oczu (przynajmniej u mnie, a mam do tego skłonności) -[/QUOTE]

Jakiś czas temu też miałam ten kremik i bardzo miło go wspominam fajny też jet krem regenerujący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pod-oczy.html
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:52   #866
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość


Może zapytajmy tych, które już testowały ten kosmetyk.

Pytanie do Dziewczyn, które miały przyjemność testować szampon Hristina: czy skład na stronie jest tożsamy z tym na butelce?
Podbijam pytanie
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A dlaczego ? wg mnie ceny niestety takie jak wszędzie



Ja polecam krem pod oczy Beyond Organic kupiłam dzięki poleceniu Sicilii i jestem mega zadowolona z niego, co mi się rzadko zdarza jeśli chodzi o pielęgnację podoczną



Jakiś czas temu też miałam ten kremik i bardzo miło go wspominam fajny też jet krem regenerujący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pod-oczy.html
Ja ostatnio dumam nad tym kremem http://pl.iherb.com/Mad-Hippie-Skin-...oz-15-ml/41596
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:56   #867
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53443747]
Ja ostatnio dumam nad tym kremem http://pl.iherb.com/Mad-Hippie-Skin-...oz-15-ml/41596 [/QUOTE]


Fajny skład o ile mnie nie uczuli niacynamid tak czy siak muszę go sobie wpisać do ulubionych
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:33   #868
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Uzbierało się u mnie trochę nowości
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja tymczasem minimalistycznie mogę się pochwalić próbkami najnowszymi (już właśnie zużytymi)
cudowności macie dziewczyny sylwiusaka jak poużywasz trochę szamponu Kind Natured to daj znać jak się sprawuje
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 15:16   #869
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja się zainteresowałam tą marką, jak przeczytałam o niej w amerykańskim Vogue. Skoro Anna Wintour poleca kosmetyki ekologiczne, to na mnie podziałało
A które produkty byś szczególnie poleciła?

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53441477]No właśnie chyba bedę miała ten sam problem z kulką, bo przelałam oliwkę magnezową do takiego pojemnika na deo z ZSK, ponieważ spray się nie sprawdził (przestał psikać- chyba sól się krystalizuje i zapycha- masz tak samo ), więc będę musiała wydobyć kulkę, żeby uzupełniać zawartość, bo tam jest tylko chyba 50ml
Nic nie szkodzi- ja miałam to deo Tahitan coś tam i chyba tylko nieznacznie zapach się zmienił, skoro nazwa została ta sama Ale dzięki
Upewnię się, czy to serum, które Ci tak przypasowało, to jest to, które ja zamówiłam- bo mają ich kilka, a w weekend tż mi "czyścił" komputer i mi link do sklepu gdzieś przepadł? Ja bardzo fajnie wspominam ich sera- miałam okazję przetestować ich kilka, bo na rhea.pl mieli tą firmę, ale niedawno ją wyprzedawali, niestety i tylko te maseczki glinkowe udało mi się zdobyć- ale bardzo się cieszę, bo ta z białą glinką naprawdę wymiata (w dodatku -50% )
Nie mogę się też doczekać mojego nowego kremu, bo skład ma tak zacny (organiczne goji i algi), że chyba nie będzie czekał w kolejce
http://www.mondebio.co.uk/organic-co...0ml/14087.html
A moją paczuchę do Ciebie skompletuję już po wizycie w TK Maxx, bo może jeszcze coś wpadnie ciekawego [/QUOTE]

Ja używam buteleczki 60 ml i faktycznie, pod koniec ciężej się już psika, ale atomizer działa do końca.
Serum wydaje się to samo,
próbka: http://www.beautifullyorganic.co.uk/...het-p-981.html
Twoje: http://www.beautifullyorganic.co.uk/...kin-p-840.html
Zużyłam też próbkę serum do mieszanej/ normalnej, ale tutaj już bez zachwytów, zostało mi jeszcze do przetestowania do skóry problematycznej /tłustej i probiotyczne serum rozjaśniające.
Kremik wygląda fajnie
Ok



Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Slicznosci



Zamow sobie probki, np. na Amazying. Mnie ta firma nie powalila na kolana. Jak na tez ceny to nic specjalnego

No wlasnie. Skonzcylam Antipodes pod oczy i co teraz? Macie jakies sprawdzone kremy?
Dziękuję

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;53444239]cudowności macie dziewczyny sylwiusaka jak poużywasz trochę szamponu Kind Natured to daj znać jak się sprawuje [/QUOTE]


Ok. Zwróć w Bootsie uwagę na półkę wyprzedażową, u mnie sporo kosmetyków Yes To można było kupić za grosze (daty ok, opakowania nienaruszone). Nic jeszcze od nich nie miałam, oprócz tego kremu do rąk, który okazał się bardzo dobry i teraz skusiłabym się na coś jeszcze
W przyszłym miesiącu będę zamawiać z tego sklepu http://www.beautifullyorganic.co.uk/, daj cynka gdybyś coś chciała, to razem zamówię i potem wyślę do Ciebie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:13   #870
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Najciemniej pod latarnią Ja chyba kiedyś do nich dzwoniłam, bo chciałam się o coś zapytać, bo z kolei nie udawało mi się wysłać formularza kontaktowego, ale nie nikt nie odbierał telefonu. Może się teraz skuszę na coś, bo ładna ta strona jest
W naturnice też mają florame. Ja od nich zamawiam z darmowym odbiorem osobistym przy Reducie (bo tu mieszkam), może mają też inne punkty..
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.