Dlugie kontra krótkie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 18:51   #61
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Nie ma reguł. Z facetami też różnie bywa. Np jeden zarzekał się, że lubi tylkko naturalne włosy i nieznosi farbowania, a 10 minut później oglądał się za panną z kilkucentymetrowym odrostem. Inny uwielbiał krótkie, ale ani razu nie wpomniał, żeby ścieła swój długi warkocz, nawet jeśli mu to nie pasowało, to cierpiał w milczeniu ... Oczywiście jeśli zapytać, to 9/10 lubi długie, błyszczące itd, ale nie wiem, na ile to się przekłada na ocenę atrakcyjności. Do Edyty Górniak ustawialiby się w kolejce nawet, kiedy miała zaledwie parę centymetrów włosów...
Sama prawie całe życie nosiłam długie. Kiedyś nawet ufarbowałam je na rudo i zdania były podzielone: jedni skreślali mnie na starcie inni chcieli mnie poznać tylko dla tej burzy loków ... początkowo mi się to podobało, ale wkońcu miałam dość bycia stojakiem pod tą perukę. Chciałam, żeby czasem ktoś pochwalił coś innego niż tylko moje włosy, ale mnie już nikt nie zauważał (fakt, że poza wyjątkowo ładnymi włosami nie mam zbyt wielu atutów ). Osobiście podobają mi się przeróżne fryzury, długie krótkie, w każdym kolorze, zależy co komu pasuje...
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 09:37   #62
Julka_
Przyczajenie
 
Avatar Julka_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Jak już wspomniałam ściełam swoje długie włosy, gdyż poprostu są chore i nie mogą być zapuszczane. Gdy były długie, wypadały mi, były sianowate, szorstkie itp. Teraz je ściełam na bardzo krótko. Jestem zadowolona, krótkie włosy układa się niesamowicie szybko, a efekt bardzo mi się podoba. Opinie są różne. Jedni mówią, że wyglądam extra, drudzy ciągle mnie pytają czemu ściełam takie długie włosy. Tak naprawdę najbardziej ciesze się, że mi się podoba i jest mi wygodnie, innym nie musi się podobać. Zdecydowanie jestem teraz za krótkimi fryzurami.
Julka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 15:41   #63
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Dlugie kontra krótkie

moim zdaniem wiekszosc dziewczyn wyglada o wiele korzystniej w krotkich fryzurkach
Krotkie wlosy takze moga byc niesamowicie seksowane. To ze kobieta musi miec dlugie wlosy by byc kobieca to mit, stereotyop - tak jak ten, ze blondynki sa glupie.
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 15:44   #64
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Dlugie kontra krótkie

to wszystko zależy od osoby, jednak ja bardziej jestem przekonana do tych dłuższych, być może dlatego, że mam sporo koleżanek, które mają zdrowe piękne i właśnie długie włosy
wyglądają jakby codziennie rano czesał je fryzjer...
eh, szczęsciary
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 17:39   #65
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Dlugie kontra krótkie

No to faktycznie zalezy od osoby. Jednym pasuja krotkie, innym dlugie. ja np uwazam ze lepiej mi w krotkich, wiec niedlugo ide na sciecie
Tym bardziej ze wiekszosc moich kolegow chwali krotkie wlosy u dziewczyn :P Twierdza ze krotkie wlosy dodaja pazura kobiecie I dzieki krotkim wlosom nie wyglada sie jak mala dziewczynka lub wiejska dziewoja :P
Ale to zalezy od gustu
Za krotkimi jednak przemawia tez fakt utrzymania. Krotkie sa zdrowsze, bardziej blyszczace, ie rozdwajaja sie tak mocno. Same plusy
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 21:28   #66
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Miałam w życiu długie włosy we wszystkich możliwych kolorach, z grzywką i bez. I powiem wprost, że największy entuzjazm wśród mężczyzn budziły zawsze moje naturalne, blond a im dłuższe, tym lepsze.
Kiedy miałam rude włosy entuzjazm nieco osłabł, ale za to przestali się mną interesowac lokalni kibole
Gdy miałam czarne, podobałam się tylko wielbicielom metalu

Teraz mam krótkie, jasne włosy i wszystkie osoby na których opinii mi zalezy stwierdziły niezależnie od siebie, że to najlepsza fryzura jaką miałam w życiu I ja tez tak uważam KRÓTKIE LEPSZE (długie włosy wszystkie wyglądają tak samo... ładnie, ale nudno)
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:40   #67
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja mam włosy do ucha, ale myśle o obcięciu jak dziewczyna w załączonym zdjęciu. Nie wiem czy nie są za krótkie . Czy któraś z Was odwarzyła się tak krótko obciąć.
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 13:13   #68
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez oleffka Pokaż wiadomość
długie włosy wszystkie wyglądają tak samo... ładnie, ale nudno
dokładnie!
może być dziewczyna z długimi włosami, ale wygląda jakoś 'nudno',
nie odznacza się {mówiąc ogólnie, bo czasami można wpiąć jakąś ciekawą spinkę lub ciekawie wycieniować}

ja mam teraz włosy za łopatki i grzywka na bok.
rano albo wyprostuję i w zwykłą 'kitkę' zwiążę albo rozpuszczone albo niewyprostowane.
ogólnie mówiąc : nuuda ; P
nie mam czasu na zabawy ze spinkami, bo zazwyczaj rano jestem i tak spóźniona. ogólnie fajnie czuję się z takimi włosami.
nie ukrywam, że miło jest jak tak włosy opadają na ramiona ^ ^ ...
ale długość, model, kolor- to wszystko jest bardzo indywidualne.

i tak, mam zamiar pójść do fryzjera i podciąć się.
włosy do ramion i grzywka prosta- chodzi po prostu o zmianę.
na pewno na początku będzie mi trochę 'dziwnie'
to tak jak ze spiłowaniem długich paznokci.
niby mała zmiana, a jednak {przynajmniej ja} inaczej 'odczuwam' różne czynności. dziwnie zabrzmiało, ale mam nadzieję, że rozumiecie xD

a co do chłopców- każdemu podoba się co innego. ale wg mnie, to nie jest tak, że jak chłopka powie, że tylko dziewczyna z długimi włosami wchodzi w grę, to nie będzie chodził z dziewczyną z krótkimi włosami.
przecież taka z krótkimi, może być np. ładna, czarująca, ze super figurą, a co najważniejsze z pewnym charakterem {zabawna, błyskotliwa, miła, dobra, odważna- co kto lubi ; )}
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:50   #69
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
ja mam włosy do ucha, ale myśle o obcięciu jak dziewczyna w załączonym zdjęciu. Nie wiem czy nie są za krótkie . Czy któraś z Was odwarzyła się tak krótko obciąć.
Ja I robię to co roku, na jesieni - jak przychodzi pora noszenia czapki. W ogóle noszę krótkie włosy, ale pod czapką fryzurka traci kształt, puszystość i jest taka przyklapnięta. A z króciutkimi włoskami problemu nie mam - układam je odrobinką gumy i żadna czapka mi niestraszna. A gdy przychodzi wiosna mam juz normalną długosć - bardzo szybko mi rosną włosy.

Uważam, że krótka fryzura może być kobieca - długie włosy może nosić ten, kto ma warunki - moje włosy są za cienkie do długiej fruzury - takie trzy włoski na krzyż, przyklapnięte i smętne nie wyglądają ładnie. Niezależnie od długości włosów fryzura powinna być zadbana, świeża, dobrze ostrzyżona i dobrana i wtedy będzie kobieca
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 14:20   #70
pędzelopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
ja mam włosy do ucha, ale myśle o obcięciu jak dziewczyna w załączonym zdjęciu. Nie wiem czy nie są za krótkie . Czy któraś z Was odwarzyła się tak krótko obciąć.
ja sie odważyłam!!i śmigałam tak ładnych parę lat.
najlepsza fryzura na upały tylko zimą trochę zimno w czaszkę..
pędzelopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:59   #71
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Nie rozumiem stwierdzenia, że długie włosy są... nudne. Dlaczego nudne? I co jest takiego ciekawego w krótkich fryzurach? Większość moich koleżanek ma raczej krótkie włosy i ja osobiście nie widzę w nich nic interesującego. NIC. Dodam jeszcze, że kiedy miałam włosy prawie do pasa, słyszalam mnostwo komplementów na ich temat. Ponoć miałam najładniejsze włosy w grupie. A po obcięciu kudełków do ucha komplementy się skończyły. Ja wolę długie włosy. Z krótszymi nic się nie da zrobić i to dopiero jest nudne...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 20:40   #72
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dlugie kontra krótkie

dla mnie właśnie długie włosy są ciekawsze, zwłaszcza jak jest to fajna fryzura, np. pocieniowane, ścięte "w trójkąt", loki itp., a nie zwyczajnie prosto ścięte (jakby od linijki, a fe). długie włosy stwarzają więcej możliwości, można je ciekawie spiąć, można kombinowac z fryzurami (przy krótkich też można, a i owszem, ale wydaje mi się, ze dziewczyny z długimi włosami mają większe pole do popisu). poza tym bezcenne jest uczucie kiedy włosy spadają ci na ramiona
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:56   #73
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez oleffka Pokaż wiadomość
(..)
Teraz mam krótkie, jasne włosy i wszystkie osoby na których opinii mi zalezy stwierdziły niezależnie od siebie, że to najlepsza fryzura jaką miałam w życiu I ja tez tak uważam KRÓTKIE LEPSZE (długie włosy wszystkie wyglądają tak samo... ładnie, ale nudno)
Też się pod tym podpisuje . Miałam każdą długość na głowie i w długich właśnie ta nuda mnie dobijała. Oczywiście można pokombinować z upięciami, ozdobami itd, ale 90% długowłosych pań na codzień chodzi w rozpuszczonych albo w kucyku. Ja w kucyku chodzić nie umiem, ciągnie mnie strasznie więc zostaje tylko rozpuścić... no i nic dziwnego, że takie włosy po paru miesiącach obcinam, za bardzo lubie zmiany . W krótkich włosach to jest najlepsze, żę można zmienić fryz jednym ruchem, bawić się nimi (albo pozwalać się bawić facetowi ) bez obaw o kołtun itd itd... teraz mam takie do ramion i stoje na rozdrożu... ściać czy nie ściąć....
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 23:40   #74
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Też się pod tym podpisuje . Miałam każdą długość na głowie i w długich właśnie ta nuda mnie dobijała. Oczywiście można pokombinować z upięciami, ozdobami itd, ale 90% długowłosych pań na codzień chodzi w rozpuszczonych albo w kucyku. Ja w kucyku chodzić nie umiem, ciągnie mnie strasznie więc zostaje tylko rozpuścić... no i nic dziwnego, że takie włosy po paru miesiącach obcinam, za bardzo lubie zmiany . W krótkich włosach to jest najlepsze, żę można zmienić fryz jednym ruchem, bawić się nimi (albo pozwalać się bawić facetowi ) bez obaw o kołtun itd itd... teraz mam takie do ramion i stoje na rozdrożu... ściać czy nie ściąć....
Ajak można zmienić ten fryz jednym ruchem? Pytam serio. Kiedy miałam krótkie włosy, dobijało mnie to, że nic nie mogę z nimi zrobić. Koszmar :/ Moje krótkowłose koleżanki też raczej nie szaleją z fryzurami, zawsze wyglądają tak samo...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 23:51   #75
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Witam Często się slyszy, że dlugie wlosy są najpiekniejsze i że w takich wygląda się najlepiej... Zgadzacie się z tym?
Ja dużo lepiej wyglądam w długich włosach niż w krótkich, jednak są osoby które zdecydowanie lepiej się prezentują w króciutkich włoskach.
Wszysto zalezy od buźki i charakteru człowieka
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 01:32   #76
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Dlugie kontra krótkie

"A jak można zmienić ten fryz jednym ruchem?"

Rano wychodząc z domu nakładam na włosy trochę gumy.
W czasie dnia:

Kiedy chcę mieć prostą fryzurkę, po prostu przejeżdżam po włosach grzebieniem.
Kiedy chcę coś zmienić, mogę przygładzić włosy z przodu, a postawić z tyłu. Albo postawić z przodu i przygładzić z tyłu. Albo postawić wszystkie.
Mogę je tez tylko "rozwichrzyć", żeby był ogólny bałagan
Jak to też mi się znudzi, to mogę zrobić przedziałek z boku (moje ostatnie odkrycie, na co dzień mam grzywkę), albo zaczesac wszystkie włosy do tyłu.
Jeśli mi się wybitnie nudzi, to mogę użyć lokówki lub falownicy i zrobić na głowie prawdziwe dziwo

Gdy miałam długie, nosiłam rozpuszczone. Albo związane w ogon. Na więcej nie miałam czasu, bo suszenie ich co rano pochłaniało ok pół godziny.
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 02:28   #77
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Dlugie kontra krótkie

tylko i wyłącznie długie, zadbane włosy, mniej ważny kolor, rodzaj, ważny połysk.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 09:49   #78
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Mi podobają się dłuuugie włosy - najlepiej prawie po pas. Kiedyś takie miałam... To były czasy... Teraz chcę je zapuścić, aby mieć takie jak kiedyś. Oby się udało .
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:28   #79
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Z jak długich obciełaś,masz jakieś zdjęcia. Zeby utrzymać fryzurę jak często trzeba chodzić do fryzjera ?
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 10:49   #80
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja tez mialam krociutkie wlosy pare lat temu. Wyszlam od fryzjera zupelnie odmieniona. Wtedy czulam sie w nich dobrze ale powiem szczerze ze w krotkich wlosach nie wzbudza sie tyle emocji u facetow ile w dlugich (ja mam na dodatek krecone )-oczywiscie sa faceci ktorzy lubia krotkie wlosy, bo dla kazdego cos innego...
Od tamtego czasu wlosy zapuszczalam i teraz mam za lopatki i kreca mi sie w piekne loki -oczywiscie trzeba teraz nakladac pianki i inne cuda zeby wygladaly lanie i sie nie puszyly ale warto
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 13:54   #81
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ajak można zmienić ten fryz jednym ruchem? Pytam serio. Kiedy miałam krótkie włosy, dobijało mnie to, że nic nie mogę z nimi zrobić. Koszmar :/ Moje krótkowłose koleżanki też raczej nie szaleją z fryzurami, zawsze wyglądają tak samo...
Jeśli nic z nimi nie robie mam loki (naturalne). Kiedy przeczesze je na mokro mam proste (prawie ) . Mój ulubiony fryz to oczywiście "prosto z łóżka" Troche kosmetyku do stylizacji i moge je postawić. Mogę je ulizać dla odmiany, krótkie włosy mają zawsze mega objętość. Tak naprawde jeśli coś mi się nie układa to ide do toalety i układam je mokrymi rękami.. z lokówką nigdy nie próbowałam . Prostownicy nie mam No i kolory.. na krótkich można nosić co chwile coś innego, moje długie włosy nigdy by tego nie przeżyły. itd itd ... Zresztą oleffka już Ci opisywała.

Mimo wszystko nie wiem, czy zetnę, dawno nie miałam długich może jeszcze troche zapuszcze. Bardzo lubie robić sobie koki i warkocze
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:48   #82
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Dlugie kontra krótkie

mialam włosy takie hm... kilka centymentórw za łopatki? Te foty (z rudymi) zrostaly zrobione jakieś kilka miesiecy przed ścięciem...
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5141205
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:08   #83
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez oleffka Pokaż wiadomość
mialam włosy takie hm... kilka centymentórw za łopatki? Te foty (z rudymi) zrostaly zrobione jakieś kilka miesiecy przed ścięciem...
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5141205
Hejśliczne włoski...bardzo mi się podobają kolory na 3 pierwszych fotkach..możesz napisać jaka to farba/szmapon? Sama miałam niedawno taki kolorek ale bardzo szybko się zmył
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:33   #84
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Dlugie kontra krótkie

A ja jestem mala (162cm), szczuplutka i dla kontrastu posiadam bardzo geste, krecone wlosy W krotkich wygladam debilnie i niekobieco, a co najgorsze - staro. Chyba, ze je wyprostuje, ale to nie wchodzi w gre czesciej niz raz na bardzo rzadko, bo mi ich szkoda W tej chwili mam poldlugie wlosy, ale je zapuszczam. Wole kucyki, upiecia, zabawy opaskami i spinkami oraz efekt jaki daja dlugie rozpuszczone wlosy...Ale rozumiem, ze niektorym krotsze fryzurki po prostu lepiej pasuja Rowniez nie podobaja mi sie dojrzale kobiety sciete na krotko i po trwalej Wiec faktycznie jest to bardzo indywidualna kwestia. Czytalam tu wczesniej wypowiedz Azjatki Ktora popierala dlugie wlosy. Jak sie domyslam - musi byc osoba niskiego wzrostu. I bardzo dobrze, bo chcialam zwrocic uwage na kolejny stereotyp - ze niska osoba powinna miec krotkie wlosy. Wlasnie azjatki sa stosunkowo male, a jakos poldlugie i dlugie fryzurki dodaja im uroku Moja siostra jest tego samego wzrostu co ja, tyle ze bardziej hmmm..masywna Ma zadbane dlugie geste krecone blond wlosy do pasa - wyglada swietnie. Takze podsumowujac: zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. A reszta to kwestia upodoban i tego, w czym komu jest istotnie lepiej
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:50   #85
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez oleffka Pokaż wiadomość
mialam włosy takie hm... kilka centymentórw za łopatki? Te foty (z rudymi) zrostaly zrobione jakieś kilka miesiecy przed ścięciem...
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5141205

ładnaś xD
pierwsza fotka z lewej- fajna. ostry kolorek, odważna xD
ale ost. dwie fotki {blond, krótkie} po prostu BOSKIE
bardzo, bardzo mi się podoba ta fryzurka i Ty w niej.
ja w takiej krótkiej chyba za bardzo dobrze bym nie wyglądała,
na razie wolę nie eksperymentować. jak będę starsza, to zrobię sobie to co będę chciała ; P
{teraz mam ... prawie ^ ^ 17 lat. no...w marcu będę miała }

i co? krótkie włosy, a jak pięknie można wyglądać xD
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 18:16   #86
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Oleffka, moim zdaniem najładniej w długich, rudych włosach
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:20   #87
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dlugie kontra krótkie

oleffka Aj, ale Ty jesteś śliczna... Nie mogę się zdecydować w której fryzurze Ci najlepiej, wszystkie są świetne.


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Hejśliczne włoski...bardzo mi się podobają kolory na 3 pierwszych fotkach..możesz napisać jaka to farba/szmapon? Sama miałam niedawno taki kolorek ale bardzo szybko się zmył
Podpinam się
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:10   #88
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Dlugie kontra krótkie

co do farb, to opisałam wszystko w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196262

tulipanna. - jestem jescze niższa od Ciebie, o jakieś 4 cm. Jeśli w dlugich ci najładniej, to czymś oczywistym jest, że powinnaś takie mieć. Ale nie oszukujmy się- długie, długie włosy, ponad wszelką wątpliwość- skracają. Niziutkie Azjatki, w otoczeniu innyh niziutkich Azjatek nie będą wyglądaly jak krasnoludki, bez względu na fryzurkę. My, obok naszych koleżanek- tak
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:11   #89
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Dlugie kontra krótkie

i dziękuję Wam, dziękuję
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:25   #90
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez oleffka Pokaż wiadomość
co do farb, to opisałam wszystko w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196262

tulipanna. - jestem jescze niższa od Ciebie, o jakieś 4 cm. Jeśli w dlugich ci najładniej, to czymś oczywistym jest, że powinnaś takie mieć. Ale nie oszukujmy się- długie, długie włosy, ponad wszelką wątpliwość- skracają. Niziutkie Azjatki, w otoczeniu innyh niziutkich Azjatek nie będą wyglądaly jak krasnoludki, bez względu na fryzurkę. My, obok naszych koleżanek- tak

A, owszem dluugie, dluuugie tak Dla mnie najladniejsza "dlugosc dlugich" wlosow to takie zakrywajace piersi. Fryzurek do pasa tudziez do kolan nie planuje, dlatego o jakies drastyczne przytloczenie sie nie martwie. Zawsze mozna ratowac sie obcasami, chociaz ja uwielbiam swoj wzrost i nie robie nic, zeby wygladac na wyzsza Szczerze mowiac zawsze marzylam o tym, zeby miec wlasnie okolo 4cm mniej.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.