Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 23:18   #1
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31

Za dużo kolorów na włosach po balejażach :(


Witam wszytskie wizażanki, jestem nowa tutaj i to mój pierwszy watek przepraszam jeśli coś zrobię zle ,w wyszukiwarce nie znalazłam podobnego wątku,dlatego piszę w tym. Otóz moim problemem tak jakw temacie jest kilka kolorów na włosach a mianowicie: jasny blond na czubku, ponieważ nie dawno miałam robione odrosty, i włosy po których fryzjerka już mi nie chce przeciagnąc farby: tj, pozostałości po ciemnym balejażu,i już wypłukane rude pasemka. Teraz generalnie nieciekawie to wygląda, czubek mam jasny a u dołu ciemno rude.
Chciałabym mieć w miare jednoslity kolor włsów nalepiej taki jak na czubku i włąśnie zastanawiam się co z tym zrobic???? proszę bardzo o jakieś propozycje, chciałabym uniknąc dekoloryzacji, ponieważ boję się że moje piórka mogłyby się strasznie zniszczyc, lub spalić
zastanawiam się też czy istenieje jakaś farba, która pokryłaby mi całe włosy na jednolity kolor?? najlepij jasna?? doradzcie mi dobre duszyczki

Edytowane przez rea21
Czas edycji: 2007-07-14 o 15:47 Powód: błędy
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 07:08   #2
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

najlepiej idz do fryjerki zeby Ci włosy zafarbowała wtedy unikniesz jakis nieporozumien ze swoimi włosami jakbys to sama robiła
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 07:55   #3
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

A możesz napisać, czemu fryzjerka nie chciała Ci pokryć całych włosów. Bo, jeżeli dobrze się domyślam, że to ze względu na "zmęczenie materiału", czyli zniszczenie włosów, to ZDECYDOWANIE odradzam próbę uzyskania jednolitego jasnego koloru. Bo to wiąże się z rozjaśnianiem, a schodzenie z rudego to najgorsza z możliwych przeprawa dla włosów.

Jeżeli włosy masz kilkukolorowe to nie ma takiej jasnej farby, nawet rozjaśniającej, która równomiernie je pokryje. Jedynym wyjściem jest zafarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego, tylko o ton, dwa jaśniejszy, bo wytrawiony włos intensywniej chwyci kolor i wyjdzie ciemniejszy niż zamierzony.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 08:25   #4
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

Ja kiedyś też miałam taki problem.
Otóż jeśli niedawno robiłaś balejaż musisz odczekać jakieś 3 miesiące.
Następnym razem fryzjerka robiąc balejaż musi wybierać ci te same pasemka i na nie kłaść farbę i rozjaśniacz,
Na pewno będą już bardziej jednolite.
Chyba że chcesz zrezygnować z balejażu to wystarczy je ufarbować na jednolity ciemniejszy kolor.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:00   #5
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

dzięki Wam za posty
wolałabym uniknąc kolejnej wizyty u fryzjera i chciałabym zrezygnować z balejaży, bo przeważnie nigdy nie miałam dokłądnie takiego koloru jak chciałam, ale moim błedem było to, że zachciało mi się ciemneijszych włsów i teraz zostały po nich pozostałości, a frzyjeraka nie chce przeciągnąc rozjaśniaczem, żzeby się włąsnie nie popaliły. Mam jasną karnację i wolałabym nie farbować na ciemniejsze, poztym boję się też ze wyszły by za ciemne i wygladałabym koszmarnie. Zastanawiam się czy jakaś dobra farba np z loreal'a mogłaby mi pomóc, nie musi mi całych pokryć równomiernie, bo to raczej nie możliwe, ale nawet te ciemniejsze pasemka może byłyby lepsze od tego co teraz mam... te ciemne to są taki ciemny blond, a inne już wypłukane takie rudawe...

Edit

jęsli hcodzi o ostatnią wizyte u fryzjera, to z boku głowy mam już odrosty, pani przylozyla sie do przedziałka,a z drugiej strony jest nierówno i widac odrosty małe. Mój naturalny kolor włsów to ciemny blond, taki mysi.

Może to też moja wina, że powiedziałam, że chce jasne, tyle że nie my slałam że to tak będzie wyglądać, niestety nie mam zdjęcia
??
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:10   #6
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

Jedynym wyjściem jest zafarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego, tylko o ton, dwa jaśniejszy, bo wytrawiony włos intensywniej chwyci kolor i wyjdzie ciemniejszy niż zamierzony.[/QUOTE]

obawiam się ,że jesli je takim pokryje, to te jasne włosy na czubku, beda rudawe... a reszta ciemniejsze
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:13   #7
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też miałam taki problem.
Otóż jeśli niedawno robiłaś balejaż musisz odczekać jakieś 3 miesiące.
Następnym razem fryzjerka robiąc balejaż musi wybierać ci te same pasemka i na nie kłaść farbę i rozjaśniacz,
Na pewno będą już bardziej jednolite.
Chyba że chcesz zrezygnować z balejażu to wystarczy je ufarbować na jednolity ciemniejszy kolor.
a co Ty zrobiłas jak miałas taki sam problem?? jak teraz Twoje włoski?
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 09:58   #8
rea21
Raczkowanie
 
Avatar rea21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 31
Unhappy Dot.: Za dużo kolorów na włsoach bo balejażach :(

Nikt mi nie pomoze?? moze ma ktos jakis pomysl???
rea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.