Dlugie kontra krótkie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 08:53   #121
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja mam bardzo geste włosy i spokojnie mogłabym nosic długie, ale gdy wreszcie doszłam do tych 40cm, no bez 2, to czułam się źle. Zapuszczałam je po raz drugi i po raz drugi na tym samym etapie obcięłam. Moja długośc, to do ramion. Czyli średnia. Wyeksponowana jets wtedy getsosc włosów, fajnie sie układaja, moge nosic naturalne fale albo zwiazac w kucyk a takze wyprostowac na szczotce. Czuję sie wtedy kobieca, a wdłuzszych taka zaniedbana. Mam pociagła buzie i 30 na akrku, wiec moze dlatego

ale podobaja mi sie długie zadbane włosy u dziewczyn. Pewnie dlatego sama takie chciałam miec. Lec zpo raz kolejny przekonałam się, ze to nie dla mnie.

Długie czy krótkie to kwestia osobowosci i stylu życia. Długosc powinna to podkreslac i ułatwiac
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:40   #122
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
Jest jedna mądra zasada.Im kobieta starsza,tym krótsze włosy.
Kobieta ok.50 z długimi włosami wygląda jak...czarownica.Krótkie fryzurki odmładzają.
A mi się wydaje, że w pewnym wieku bardziej zależy na wygodzie, niż na wyglądzie.

No i nie zgodzę się, że krótkie włosy odmładzają, bo zależy jaka fryzura, jeśli jakaś ciekawsza, nowocześniejsza fryzurka, to oki. Ale krótkie cięcie + trwała na grube wałki, czyli baranek jak najbardziej postarza i wg mnie wiele odejmuje z kobiecości. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem byłaby fryzura z włosów półdługich, jakaś stylowa fryzurka do ramion, albo klasyczny bob.

Z starszymi kobietami w długich włosach, kojarzą mi się kostiumowe filmy z czasów kiedy jeszcze nie do pomyślenia było, aby kobieta nosiła krótkie włosy bez względu na wiek. I mi się podobałby te wytworne damy z wymyślnymi kokami . Wcale nie wiedźmowate

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja mam bardzo geste włosy i spokojnie mogłabym nosic długie, ale gdy wreszcie doszłam do tych 40cm, no bez 2, to czułam się źle. Zapuszczałam je po raz drugi i po raz drugi na tym samym etapie obcięłam. Moja długośc, to do ramion. Czyli średnia. Wyeksponowana jets wtedy getsosc włosów, fajnie sie układaja, moge nosic naturalne fale albo zwiazac w kucyk a takze wyprostowac na szczotce. Czuję sie wtedy kobieca, a wdłuzszych taka zaniedbana. Mam pociagła buzie i 30 na akrku, wiec moze dlatego

ale podobaja mi sie długie zadbane włosy u dziewczyn. Pewnie dlatego sama takie chciałam miec. Lec zpo raz kolejny przekonałam się, ze to nie dla mnie.

Długie czy krótkie to kwestia osobowosci i stylu życia. Długosc powinna to podkreslac i ułatwiac
A tam 30stka, druga młodość, ale do pociągłej buzi rzeczywiście lepiej pasują krótsze włosy

Ja mam okrągłą twarz i widzę, że jest mi lepiej jak mam chociaż trochę dłuższe niż do ramion, bo dłuższe włosy wudłużają i wyszczuplają buzię.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:11   #123
gosiunia8
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 31
Dot.: Dlugie kontra krótkie

mimo, że jest trochę problemów z pielęgnacją uwielbiam długie włosy. w krótkich to juz nie byłabym ja
gosiunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:26   #124
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez gosiunia8 Pokaż wiadomość
mimo, że jest trochę problemów z pielęgnacją uwielbiam długie włosy. w krótkich to juz nie byłabym ja
ja mam tak samo długie są fajne i takie noszę, ale krótkie fryzurki też są cudne
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:25   #125
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Nie będę tutaj opisywać moich "skrajnych" poglądów, poprzestanę na tym, że zdecydowanie faworyzuję długie włosy. I długie rozumiem nie jako ledwie za ramiona, gdyby któraś miała wątpliwości.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 00:12   #126
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dlugie kontra krótkie

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2619268 7]Nie będę tutaj opisywać moich "skrajnych" poglądów, poprzestanę na tym, że zdecydowanie faworyzuję długie włosy. I długie rozumiem nie jako ledwie za ramiona, gdyby któraś miała wątpliwości. [/QUOTE]

Oj tam, opowiadasz. Takie "skrajoności" lubi chyba większość fryzjerskiego forum .
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:27   #127
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dlugie kontra krótkie

a mnie sie zdaje, ze to tez kwestia wieku, bo bardzo młode dziewczyny preferuja bardzo długie włosy (zwykle) a juz po 30stce i dalej włosy ulegaja coraz wiekszemu skróceniu. Nie twierdze, ze to dobrze czy źle, tylko że akurat wiek odgrywa tu dosc duża role. Sama nosiłam do pasa majac te dwadziescia pare lat i uwazałam, ze nigdy przenigdy nie zetne, bo to tak, jakby ktos mi mnie zabrał. A potem się to zmieniło. Mysle, ze takie upodobania sa w wiekszosci wypadkow-'tymczasowe'. Biore pod uwage, ze za rok moge uznac, ze jednak powinnam nosic długie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 11:14   #128
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Mój ideał. Długość + prosta grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ewa+Farna+ef.jpg (65,4 KB, 173 załadowań)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:15   #129
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Gosia197 jaka czarownica? zastanów się zanim cos napiszesz;/
moja mama jest kilka lat przed 50 i ma kręcone naturalne blond włosy do połowy pleców. Wygląda niesamowicie. Wręcz lepiej ode mnie.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 15:46   #130
justBreath
Przyczajenie
 
Avatar justBreath
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja mam właśnie długie włosy. Tzn. zależy jak patrząc. Kiedyś poprosiłam fryzjerkę o podcięcie końcówek, a ona mi skróciłam włosy o połowę i to szczególnie z przodu ;/ Teraz już trochę odrosły, ale efekt jest taki, że z tyłu mam włosy za łopatki, a z przodu za ramiona(opadają na biust).Motylek1007 jaką masz grzywkę??
rockandrollqueen zgadzam się z Tobą. Chciałabym sobie zrobić taką grzywkę jak Ewa, ale podobno jest niewygodna w noszeniu.

Edytowane przez justBreath
Czas edycji: 2011-08-24 o 15:50
justBreath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:22   #131
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja pol zycia nosilam długie (do polowy pleców)
Ostatnio obcielam i teraz mam poł długie Czuje sie super, bo włosy wygladaja teraz na zdrowo (obcielam zniszczone konce)
Ale nadal kocham długie czarne włosy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:41   #132
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja mialam juz wszystkie fryzury. I w kazdej czulam sie dobrze. Teraz mam calkiem krociutkie ale zapuszczam by miec do ramion. Lubie zmiany.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:58   #133
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dlugie kontra krótkie

a ja miałam długie 13 lat temu.... teraz mam 27 lat, od 18 roku zycia wlosy mam raczej krotkie, bo zniszczylam ciągłym farbowaniem, rozjasnianiem, prostowaniem. dopiero niedawno przestalam farbowac (to bylo jak obsesja, takie odreagowywanie na stres) i postanowilam wrocic do naturalnego koloru. dlugo mi to zajmie, ale do 30 chce miec dlugie wlosy
co prawda, nie wiem, jak bede teraz wygladac w dlugich i czy beda mi pasowac, bo z tego, co pamietam, zawsze mialam tluste i oklapniete
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.