Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 14:29   #4201
60a98fd274480afb9719ccaaf70de5b3b7748a99_6577a34067d43
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 120
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Dziś Theorema Leggero.
60a98fd274480afb9719ccaaf70de5b3b7748a99_6577a34067d43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:44   #4202
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Khy, jak wrócę do domu, to zapodam sobie Iris Poudre na nadgarstek i zobaczymy co z nich wyjdzie tym razem One na mojej skórze są tak kapryśne, jak żadne inne perfumy raz mnie wabią miękkim, pudrowym irysem, a raz zmasowanie atakują aldehydami, których nie trawie nawet w mimimalnej ilości

Contax, koniecznie zdaj relacje, jak zachowaly sie tym razem (ja na szczescie dzieki temu straszliwemu poczatkowi moge je skreslic - na szczescie, bo jak dotad zakochiwalam sie w kazdej kompozycji F. Malle ).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:45   #4203
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Nu edt - wypachniłam się rano, wsoadam do autobusu - i zrobiło mi się ohydnie niedobrze i ciężko na żołądku - autentycznie miałam stracha, żeby nie zwymiotować Nie wiem, czemu te perfumy urządzają mi taki strajk ostatnio
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:48   #4204
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dzisiaj też głowa boli Teresko? Współczuję

U mnie dzisiaj Innocent - dodawacz dużej ilości pozytywnej energii

Kusi mnie Innocent(jak poglaskalas to od razu lepiej)
dopiero sie dostalam na wizaz.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:36   #4205
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Chłonę każde słowo o CdG2 - to jeden z najbardziej interesujących dziwolągów jakie znam. Mam z nim chyba ten sam problem co poniektórzy z BC - raz mnie odpycha, raz przyciąga, ale nieodmiennie fascynuje.
Muszę się zdecydować na test globalny, bo zwykle po takim teście juz wiem na 100% czy chcę coś miec czy nie . Miał być dziś, ale obudziłam się w tak złym humorze, że to nie byłby dobry dzień na testy.

Gdybym miała kasę, to bym się nawet nie zastanawiała tylko kupiła . Niestety widzę, że z Allegro znikły te małe przyjemne pojemności (mam nadzieję, że chwilowo)...
Maju- goraco polecam test calosciowy CdG2 , ze szczegolnym uwzglednieniem najcieplejszych miejsc na ciele
Cytat:

Dla mnie to jedno z największych ostatnich rozczarowań. Spodziewałam się czegoś pikantnego i zawiesistego. Jak czekolada z chili. Niestety zapach jest dla mnie kompletnie... zielony, warzywny i świeży. Pachnie jak przekrojona tryskająca sokiem świeża, słodka papryka. A gdzie ta pikantność, gdzie czekolada?
Maju- podobnie odbieramy sam zapach, tylko, ze ja akurat ten warzywny aromat swiezej, slodkiej papryki i jej lisci, dopiero z czasem nabierajacej pikantnosci i jednoczesny brak wyraznych nut czekoladowych, (raczej wyczuwam pudrowe, gorzkawe, surowe kakao)- poczytuje sobie za ogromna zalete
Ciesze sie, ze jest to wlasnie kompozycja transparentna, a nie zawiesista , (te drugie bywaja na mnie kaprysne).
W poczatkowych akordach wyczuwam jeszcze wilgotne, chlodne i jakby pogniecione, (zmacerowane?) platki kwiatow- z czasem jednak zagluszone calkowicie przez papryke; ostro- slodka, z minimalnie kwaskowata nuta.
Uwielbiam ten zapach, ktory pomimo, ze jest bliskoskorny, utrzymuje sie na mnie nawet ponad 12 godzin

Cytat:
PP to wg mnie najpiękniejszy z eliksirów L'artisan
Obecnie, rowniez wg mnie
PP jest tak rozkosznie miekkim, mleczno-miodowym slodziakiem, ze szczypta pieprzu, na samym poczatku wyraznie dominujaca nad pozostalymi skladnikami, z czasem usuwajaca sie w cien, ze rozplywam sie czujac go na skorze
To jedna z nielicznych kompozycji zawierajacych nuty miodowe, ktora nie staje sie na mojej skorze klajstrowato-brudna, lub drapiaco- urynowa, (jak np. w Miel de Bois) .
Obecnie moj "ranking" eliksirow przedstawia sie nastepujaco: nr1- Poivre, 2- Piment , 3- Safran ,(ktory zaczal mi ostatnio przypominac ..... konfiturke rozana, przez co skojarzenie z damskimi Tumulte narzucilo mi sie samo)

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Contax, powiem szczerze, ze nie mam pojecia co tak w pierwszej chwili atakuje, to nawet jak na aldehydy brzmi zbyt strasznie - czulam sie, jakby ktos mnie dzgal przerdzewialym, metalowym szpikulcem, szpikulcem owinietym w kwiaty i przysypanym pudrem .
(tak, to musza byc aldehydy - ale aldehydy w jakims straszliwym stezeniu i polaczeniu, taka aldehydowa masakra ;-))) )

Ale po tej pierwszej, strasznej fazie Iris Poudre zamienia sie w lagodnego, puszystego, upudrowanego i ukwieconego kotka i jest calkiem milo ;-))).
Khy- uwielbiam Twoje opisy- sa niezwykle plastyczne Btw recka w KWC wysmienita

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzis Micallef Man , zachwycajacy na mnie, jak zwykle

Wczoraj mialam okazje przetestowac Molecule 01 oraz Escentric 01. Powiem tylko tyle: .
Katt, nie obedzie sie bez pelnowymiarowych flaszek . Ponadto wyczytalam twoje zachwyty w innym watku nad Ichnusa i Santalum, wiec odgrzebalam traktowane po macoszemu probki i musze powiedziec, ze znowu jest tak , az sie boje testow calosciowych
Mariolu- ogromnie sie ciesze, ze nasze upodobania zapachowe staja sie coraz blizsze To juz nie tylko pokrewienstwo charakterow, ale i nosow
Cytat:
Po ladnym, ale wtornym Olibanum (a moze mam juz wszystko z tej serii zapachow, co mogloby mi sie podobac) i nie zachywcajacej mnie w ogole Ambra Aurea, jakos darowalam sobie kolejne testy Profumum, a szkoda
Przyznaje, ze na mnie tez sporo zapachow Profumum nie robi dobrego wrazenia, ba! niektore wlasnie nie robia zadnego, (a to chyba najgorsze, gdy perfumy pozostawiaja mnie zupelnie obojetna).

Najwiecej obiecywalam sobie wlasnie po Ambra Aurea i Fiore d'Ambra- ktore mnie zawiodly brakiem "duszy". Podobnie jak Olibanum.
Na szczescie te, ktore juz wpadna mi w nos, przy blizszej znajomosci, okazuja sie naprawde grzechu warte.

-----------------------------------------------------

Irko, Zuziu, Rachel- , zeby wredna migrena minela
--------------------------------------
Od rana dzisiaj dosladzam sie mixem Innocent + Dalimania
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:49   #4206
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Khy- uwielbiam Twoje opisy- sa niezwykle plastyczne Btw recka w KWC wysmienita

Mariolu- ogromnie sie ciesze, ze nasze upodobania zapachowe staja sie coraz blizsze To juz nie tylko pokrewienstwo charakterow, ale i nosow
Przyznaje, ze na mnie tez sporo zapachow Profumum nie robi dobrego wrazenia, ba! niektore wlasnie nie robia zadnego, (a to chyba najgorsze, gdy perfumy pozostawiaja mnie zupelnie obojetna).
Najwiecej obiecywalam sobie wlasnie po Ambra Aurea i Fiore d'Ambra- ktore mnie zawiodly brakiem "duszy". Podobnie jak Olibanum.
Na szczescie te, ktore juz wpadna mi w nos, przy blizszej znajomosci, okazuja sie naprawde grzechu warte.

-----------------------------------------------------
Katt .
Btw. jak Ty odbierasz Iris Poudre?

Katt, Mariolasl - kompletnie nic nie zrozumialam ;PP. Skad wy bierzecie takie zapachy, ja nigdy o nich chyba nie slyszalam??
Normalnie czuje sie przy was jak kompletny perfumeryjny dyletant, bu ;-))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:04   #4207
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Teraz testowo Vanille Coco Coudray (nie jest dobrze a sporo sobie obiecywałam ), ale to kolejny zapach, który dziś testuję i czuję się już zbyt odurzona
Mimo wszystko umieram z ciekawości jak pachną nowoprzybyłe próbeczki - przede wszystkim Nuits de Noho Bonda i Songes Annick Goutal - więc bięgnę pod prysznic choć trochę się ogarnąć i zabieram się do wąchania

Muuuuszę je natychmiast (!) powąchać
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 16:18   #4208
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nu edt - wypachniłam się rano, wsiadam do autobusu - i zrobiło mi się ohydnie niedobrze i ciężko na żołądku - autentycznie miałam stracha, żeby nie zwymiotować Nie wiem, czemu te perfumy urządzają mi taki strajk ostatnio
Madziczko- na mnie Nu EdP, od kilku miesiecy robia wlasnie takie wrazenie Kiedys moglam je nosic, wprawdzie nigdy w ilosci wiekszej niz 2 psiki, ale czynilam to z przyjemnoscia. Teraz jestem po nich wrecz chora
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Katt .
Btw. jak Ty odbierasz Iris Poudre?

Katt, Mariolasl - kompletnie nic nie zrozumialam ;PP. Skad wy bierzecie takie zapachy, ja nigdy o nich chyba nie slyszalam??
Normalnie czuje sie przy was jak kompletny perfumeryjny dyletant, bu )).
No, ja Cie blagam Khy Kochana- Ty i dyletanctwo perfumeryjne

Profumum to najnowsza marka, dostepna w mojej niszowej perfumerii, w ktorej poznalam juz wszystkie pozostale, dostepne zapachy, zatem nie mam wyboru i ostatnio skupilam sie na niej

Odnosnie Iris Pudre- testy przeszly bez szczegolnych zachwytow, ze strony mojego nosa i glowy. Otwarcie to rzeczywiscie kawiatowo-pudrowaa siekiera i chociaz pozniej jest duuuuzo ladniej, to nie na tyle bym miala ochote je nosic
W kategorii pudrowo-kwiatowej, w moim osobistym rankingu wciaz prowadza przeurocze, troszke staroswieckie Aimez-Moi
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:25   #4209
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

chodzę skrzywiona, ale pachnąca, do porannego FdB dołożyłam resztkę Bois Oriental z próbki
widzę duże podobienstwo między nimi, jeszcze po drodze jest im z DV, która jest pogodniejsza od FdB, a lżejsza od BO
chyba chcę BO
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:32   #4210
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

od rana Nu edp a teraz testuje Play CdG...porażka na całej linii
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:49   #4211
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

CdG2. Pięknie zgrał się z dzisiejszą wielką bielą, drzewami przygniecionymi śniegiem. Może dlatego, że kojarzy mi się właśnie z bielą przełamaną szarościami i chłodnym błękitem? I z teledyskiem do piosenki Bjork All is full of love...
Niewzruszony atrament ogrzany ogniem róży i samej skóry. Piękny.

Cóż, zanosi się na to, że to moja kolejna miłość będzie. Serce mam pojemne, wszystko wytrzyma, ale... A to wszystko przez wizaż
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 17:05   #4212
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
CdG2. Pięknie zgrał się z dzisiejszą wielką bielą, drzewami przygniecionymi śniegiem. Może dlatego, że kojarzy mi się właśnie z bielą przełamaną szarościami i chłodnym błękitem? I z teledyskiem do piosenki Bjork All is full of love...
Niewzruszony atrament ogrzany ogniem róży i samej skóry. Piękny.

Cóż, zanosi się na to, że to moja kolejna miłość będzie. Serce mam pojemne, wszystko wytrzyma, ale... A to wszystko przez wizaż
Najpierw słowa Kattariny o brakującym ogniwie, a teraz Twój piękny opis, Anuschko
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego zapachu, ale ostatnio czytając o Waszych odczuciach względem CdG2, czuję się skuszona do testów
homyk jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:18   #4213
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Homyczku, mam nadzieję, że jak się w końcu spotkamy w tym naszym Gdańsku, to ja przyjdę ze swoją atramentową różą, a Ty ze swoją różą wampiryczną
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:22   #4214
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Iris Poudre F. Malle, testowo - na razie tylko nadgarstkowo, ale az sie boje przejsc do calosciowego, na nadgarstku dosc przerazajacy jest ;-))).
Nie brzmi zachęcająco...

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Contax, koniecznie zdaj relacje, jak zachowaly sie tym razem (ja na szczescie dzieki temu straszliwemu poczatkowi moge je skreslic - na szczescie, bo jak dotad zakochiwalam sie w kazdej kompozycji F. Malle ).
Nawet w Noir Epices ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:26   #4215
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Znowu Pure Poison.
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:30   #4216
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kusi mnie Innocent(jak poglaskalas to od razu lepiej)
dopiero sie dostalam na wizaz.
Bo to taki "niewinny" kusiciel jest
Widzisz Teresko, bo ja mam ręce, które leczą..szkoda, że ta MOC na mnie nie działa.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Irko, Zuziu, Rachel- , zeby wredna migrena minela
--------------------------------------
Od rana dzisiaj dosladzam sie mixem Innocent + Dalimania
Dzięki Katt
U mnie te bóle głowy zawsze związane są z pogodą.
Niestety jestem meteopatą

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz testowo Vanille Coco Coudray (nie jest dobrze a sporo sobie obiecywałam ), ale to kolejny zapach, który dziś testuję i czuję się już zbyt odurzona
Mimo wszystko umieram z ciekawości jak pachną nowoprzybyłe próbeczki - przede wszystkim Nuits de Noho Bonda i Songes Annick Goutal - więc bięgnę pod prysznic choć trochę się ogarnąć i zabieram się do wąchania

Muuuuszę je natychmiast (!) powąchać
Pochwal się koniecznie jak na Tobie pachnie NdN.
I podobieństwo do czego w nim wyczuwasz


Dziewczyny ja w Iris Poudre nie czułam żadnych aldehydów
To jak dotąd najładniejszy z wąchanych przeze mnie zapachów F.M.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:33   #4217
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Ireczko - właśnie skończyłam recenzję. To w sumie chyba kiepskawa recenzja, bo o samych nutach w niej niewiele. Więcej o emocjach Ale i tak jakoś tak mam wrażenie, że mi nie wyszła

Nie powiem do czego Sama wiesz
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:37   #4218
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Amour od rana w sporej dawce.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:42   #4219
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

cudne M7
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 17:44   #4220
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cudne Cristalle
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:49   #4221
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ireczko - właśnie skończyłam recenzję. To w sumie chyba kiepskawa recenzja, bo o samych nutach w niej niewiele. Więcej o emocjach Ale i tak jakoś tak mam wrażenie, że mi nie wyszła

Nie powiem do czego Sama wiesz
Melduję, że przeczytałam
Zaraz dopiszę swoją, a co !
Mnie Bondy jeden po drugim rozczarowują.
Tylko New Haarlem dał radę, ale i tak więcej się po nim spodziewałam
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:54   #4222
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Melduję, że przeczytałam
Zaraz dopiszę swoją, a co !
Mnie Bondy jeden po drugim rozczarowują.
Tylko New Haarlem dał radę, ale i tak więcej się po nim spodziewałam
Mnie jak na razie spodobał się New Haarlem i właśnie Nuits de Noho - Central Parkowi podziękuję

Pisz, pisz. Z niecierpliwością czekam żeby przeczytać jak Ty go widzisz
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:03   #4223
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

osmanthus
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:10   #4224
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Live J.Lo.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:15   #4225
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mnie jak na razie spodobał się New Haarlem i właśnie Nuits de Noho - Central Parkowi podziękuję

Pisz, pisz. Z niecierpliwością czekam żeby przeczytać jak Ty go widzisz
Naskrobałam, ale nie spodoba Ci się
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:21   #4226
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz testowo Vanille Coco Coudray (nie jest dobrze a sporo sobie obiecywałam ), ale to kolejny zapach, który dziś testuję i czuję się już zbyt odurzona
Mimo wszystko umieram z ciekawości jak pachną nowoprzybyłe próbeczki - przede wszystkim Nuits de Noho Bonda i Songes Annick Goutal - więc bięgnę pod prysznic choć trochę się ogarnąć i zabieram się do wąchania

Muuuuszę je natychmiast (!) powąchać
Aniolku, a czy Vanille Coco Coudray nie przypominaja Ci Noix de Coco Y.Rocher? Dla mnie to blizniaki zapachowe

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
CdG2. Pięknie zgrał się z dzisiejszą wielką bielą, drzewami przygniecionymi śniegiem. Może dlatego, że kojarzy mi się właśnie z bielą przełamaną szarościami i chłodnym błękitem? I z teledyskiem do piosenki Bjork All is full of love...
Niewzruszony atrament ogrzany ogniem róży i samej skóry. Piękny.

Cóż, zanosi się na to, że to moja kolejna miłość będzie. Serce mam pojemne, wszystko wytrzyma, ale... A to wszystko przez wizaż
Auschko- mnie rowniez CdG2 kojarza sie z biela, z gladka chromowana powierzchnia, chlodem barw, (zapewne to sprawka futurystycznego flakonu), a ze kontrapunktuje je cieplo samej skory, dlatego summa summarum jest tak perfekcyjnie...

Odnosnie "pojemnosci serca", chyba nie musze pisac, ze doskonale rozumiem- sama darze milsocia goraca, burzliwa i namietna kilkadziesiat kompozycji zapachowych

Btw, All is full of love, to jeden z moich najulubienszych, (zaraz po Play Dead ) kawalek i teledysk Björk.
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Najpierw słowa Kattariny o brakującym ogniwie, a teraz Twój piękny opis, Anuschko
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego zapachu, ale ostatnio czytając o Waszych odczuciach względem CdG2, czuję się skuszona do testów
Polecam szczerze

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dzięki Katt
U mnie te bóle głowy zawsze związane są z pogodą.
Niestety jestem meteopatą
Ojjjj, to wspolczuje , mam meteopatów w rodzinie, widzialam co ta przypadlosc potrafi z nimi wyprawiac. To jak ubezwlasnowolnienie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:27   #4227
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Bois Oriental SL - śmiało można go nazwać Masculinite du Bois lub Dolce Vita pour homme - piękny .

Nadgarstkowo LN - Dreamer Versace - to już Poison (klasyk) pour homme
PN - Kingdom - jednak spocony chłop na roli...(odpada)
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:33   #4228
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Opium Fleur Imperiale - piękne !!!
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:46   #4229
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
Bois Oriental SL - śmiało można go nazwać Masculinite du Bois lub Dolce Vita pour homme - piękny .
Ja też, ale ani odrobinkę nie czuję się "masculinite" i "homme"
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:56   #4230
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Opium Fleur Imperiale - piękne !!!
Też się nim zachwycam. Równie piękny jest Opium Fleur de Shanghai
Orchidee de Chine z kolei nie znam, ale i tak kupię. W ciemno. Nie sądzę, żeby był gorszy od swoich poprzedników...

Pachnę wspomnieniem po Belle.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.