Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 12:24   #1681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
a ja prawie nie mam włosów... mam nadzieję, że już nie odrosną. Niestety musiałam powyjmowac te czarne kropki. Oczywiście tylko te, które wychodziły same, nie wyrywałam ich.
Nic się nie wyjmuje, robi się peeling pare razy i wszystko samo schodzi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:08   #1682
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja za tydzień mam 4 depilację bikini głębokiego. Ciężko mi ocenić, czy do tej pory jestem zadowolona, chyba spodziewałam się, że włosków będzie mniej... Ale wiem, że do takich zabiegów trzeba być... asertywnym i dopominać się o swoje, jak kosmetyczka sama z siebie czegoś nie robi lub robi niedokładnie. Ja tego niestety nie potrafię. Mam zastrzeżenia do tzw. szpary pośladkowej. Na I zabiegu babka kazała mi się obrócić, oprzeć na kolanach i coś tam postrzelała. Na II spytała, czy" coś tam z tyłu było robione", ale ja wtedy strasznie cierpiałam bez znieczulenia i zrezygnowałam z obracania się, coś tam próbowała strzelać na leżąco. Na III nic już o pośladkach nie mówiła, a ja nie umiałam wprost jej powiedzieć. Jestem na siebie zła, bo trochę włosków tam mam i w sumie szkoda, że tyle kasy wydaję, a będę miała niedosyt... Ale wolałabym, aby to babka depilowała dokładnie, a nie ja sama mam upominać się o intymne miejsca.
...
skoro ból tak ci dokucza,naprawde lepiej zainwestowac w emle...ból nie powinien ci przeszkadzac w tym,żeby porządnie i dokładnie wykonac zabieg,bo inaczej szkoda kasy...musisz miec siłę się nawet wykłócić o swoje w tym momencie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:42   #1683
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
skoro ból tak ci dokucza,naprawde lepiej zainwestowac w emle...ból nie powinien ci przeszkadzac w tym,żeby porządnie i dokładnie wykonac zabieg,bo inaczej szkoda kasy...musisz miec siłę się nawet wykłócić o swoje w tym momencie.
Na III zabiegu już byłam posmarowana Emlą (ból mniejszy, ale spodziewałam się większego efektu), ale zabrakło mi asertywności, nie nadaję się na zabiegi u kosmetyczek, które same z siebie nie są uczciwe i dokładne ;(((
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:19   #1684
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Na III zabiegu już byłam posmarowana Emlą (ból mniejszy, ale spodziewałam się większego efektu), ale zabrakło mi asertywności, nie nadaję się na zabiegi u kosmetyczek, które same z siebie nie są uczciwe i dokładne ;(((
...
no tak.
a ile tej emli dałas,miałas obrze założony kompres i le czasu mineło od posmarowania do zabiegu?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:36   #1685
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
no tak.
a ile tej emli dałas,miałas obrze założony kompres i le czasu mineło od posmarowania do zabiegu?
Dałam jedną małą tubkę, lepsze byłyby dwie, ale dla mnie to za drogo
Owinęłam się, myślę, że szczelnie, folią spożywczą na ponad 1 h przed zabiegiem (ok. 1,20-1,30 h).
Czytałam, że Emla powinna być założona minimum 1 h, a najlepiej 2 h, a tymczasem moja kosmetyczka powiedziała, że tylko godzinę. Już sama nie wiem jak zrobić przed tym IV zabiegiem
Ale muszę dodać, że ja mam chyba niski próg bólu. W styczniu miałam operację, wybudziłam się z płaczem z bólu i dawali mi podwójną dawkę morfiny
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:39   #1686
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dałam jedną małą tubkę, lepsze byłyby dwie, ale dla mnie to za drogo
Owinęłam się, myślę, że szczelnie, folią spożywczą na ponad 1 h przed zabiegiem (ok. 1,20-1,30 h).
Czytałam, że Emla powinna być założona minimum 1 h, a najlepiej 2 h, a tymczasem moja kosmetyczka powiedziała, że tylko godzinę. Już sama nie wiem jak zrobić przed tym IV zabiegiem
Ale muszę dodać, że ja mam chyba niski próg bólu. W styczniu miałam operację, wybudziłam się z płaczem z bólu i dawali mi podwójną dawkę morfiny
...
noo zdecydowanie 2 tubki to minimum na taki duzy obszar ciała..a tym czasem trzymania to różnie...w zimie np.po zaaplikowaniu emli największe odrętwienie czułam tak po około półtorej godziny...natomiast w maju przy 27stopniach,juz mnie chwyciło po pół godziny kiedy skóra wszystko szybciej absorbuje ...więc 2 godziny to na teraz jak dla mnie za dużo.......ale wiadomo...to sprawa indywidualna.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:54   #1687
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy depilację przeprowdza się z nałożonym na dane miejsce żelem czy bez ?
ja miałam robione tak i tak


moje bikini ładnie załapało bo większość włosków wypadła
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 00:39   #1688
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
czy depilację przeprowdza się z nałożonym na dane miejsce żelem czy bez ?
ja miałam robione tak i tak


moje bikini ładnie załapało bo większość włosków wypadła
nie spotkałam się z żelem przy zabiegu LS, żel do USG jest używany przy IPL- ale też nie w każdym salonie.

dziewczyny, widziałyście tą ofertę:

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...tent=aff_1&nlp

Znacie ten salon?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 06:19   #1689
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
dziewczyny, widziałyście tą ofertę:

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...tent=aff_1&nlp

Znacie ten salon?
Też się zastanawiam nad nią - brzmi świetnie. Tylko nie wiem jak wygląda u nich bikini, bo pewnie w tej cenie nie jest głębokie, ale jak głębokie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:42   #1690
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
nie spotkałam się z żelem przy zabiegu LS, żel do USG jest używany przy IPL- ale też nie w każdym salonie.
na pewno był to LS
czytać potrafię Pani pokazywała przed zabiegiem jak wygląda laser LS i LSD
pozatym to klinika chirurgii krótkoterminowej i medycyny estetycznej
przed wizytą lekarz przeprowadza wywiad a chłop wie o depilacji wiele bo sam robi zabiegi panom w delikatnych miejscach Podobno worek mosznowy to jedyne miejce które nic a nic nie boli, taka mała niesprawiedliwość heheheheh bo u Nas wargi to ból nieziemski
fajnie tam ale drogo.... szkoda
np na Paniach w rejestracji robili próbę jedna pacha z emlą druga bez
wąsik też pół z emlą i bez

ale co do tego żelu właśnie się zastanawiam bo w innym gabinecie babeczka robiła bez żelu, może tak dokładniej bo mogła sobie porysować, niestety jej brak wiedzy był porażający
pójdę do niej kolejny raz ale jak nie zrobi mi mocą większą jak 35 to wyjdę po prostu

a tak z ciekawości idzie pomylić diodowy z IPL - chodzi o ból ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:15   #1691
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Małe podsumowanko, minęły ponad 2 tygodnie od drugiej serii lasera i pod pachami na ta chwilę nie mam ani jednego włosa, bikini prezentuje się nieco gorzej, tam co poniektóre odrosły, ale niewiele, zobaczmy, jak będzie tuż przed 3 sesją, ale mam wielka nadzieję, ze pachy moze już nie będzie tzreba w ogóle, albo ostatni raz ewentualnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 19:15   #1692
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cori robiłyśmy 2 sesje na pachy w tym samym czasie
tzn ja 21 maja, myślisz że juz można oceniać ile odrosło ?
u mnie też pod pachami łyso tzn gdzieś tam idzie coś wypatrzyć, ale z tym co mam już bym na kolejną sesję nie szła
bikini tydzień później robiłam wiec jeszcze wypadają
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 20:08   #1693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori robiłyśmy 2 sesje na pachy w tym samym czasie
tzn ja 21 maja, myślisz że juz można oceniać ile odrosło ?
u mnie też pod pachami łyso tzn gdzieś tam idzie coś wypatrzyć, ale z tym co mam już bym na kolejną sesję nie szła
bikini tydzień później robiłam wiec jeszcze wypadają
Myslę, ze ocenianie teraz nie będzie do końća miarodajne, dopiero jak upłyną ponad 4 tygodnie od sesji, wtedy włosy zaczynaja przestać wypadac i widąc, ile ich odrosło. Ale juz teraz widze róznice miedzy pierwsza a drugą sesją, więc stąd mój optymizm lekki
No i jak wspominałam, mnie włosy już 5 dni po zabiegu wypadają, przestają po ok. miesiacu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:05   #1694
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myslę, ze ocenianie teraz nie będzie do końća miarodajne, dopiero jak upłyną ponad 4 tygodnie od sesji, wtedy włosy zaczynaja przestać wypadac i widąc, ile ich odrosło. Ale juz teraz widze róznice miedzy pierwsza a drugą sesją, więc stąd mój optymizm lekki
No i jak wspominałam, mnie włosy już 5 dni po zabiegu wypadają, przestają po ok. miesiacu.
no to u mnie na pachach wygląda tak że po tygodniu i 2 dniach wypadają do 2 tygodni i koniec
na bikini widzę pod skórą włoski które zaraz wyjdą a na pachach nic a nic, nie ma czarnych w ogóle ale ale też poczekam jeszcze z otwieraniem szampana ;-)

ja to w ogóle chyba w nałóg wpadam laserowania
pachy jak już to teraz z 12 tygodni muszę odczekać, bikini też tyle i już kombinuje co by iść na łydunie powstrzymuje mnie fakt że upiększam sobie uzębbienie i czy mi na wsio kasy starczy
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:56   #1695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja to w ogóle chyba w nałóg wpadam laserowania
pachy jak już to teraz z 12 tygodni muszę odczekać, bikini też tyle i już kombinuje co by iść na łydunie powstrzymuje mnie fakt że upiększam sobie uzębbienie i czy mi na wsio kasy starczy
Ja zgłosiłam chęć na łydki ostanio, ale Pani powiedziała, ze nie wczesniej niż na jesieni, bo skóra poddawana promieniom lasera nie może być wystawiana na promienie słoneczne, więc musiałabym całe lato w spodniach łazić, a to niemożliwe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:09   #1696
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja właśnie w tym sezonie nabawiłam sie uczulenia na słońce chyba po leczeniu radiojodem więc i tak nie mogę się opalać
zasłaniam sie ogólnie a ręce i dekolt smaruję +50 wiec mogę zaszaleć w tymi łydami heheheheh
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:38   #1697
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja właśnie w tym sezonie nabawiłam sie uczulenia na słońce chyba po leczeniu radiojodem więc i tak nie mogę się opalać
zasłaniam sie ogólnie a ręce i dekolt smaruję +50 wiec mogę zaszaleć w tymi łydami heheheheh
no wlasnie ja sie caly czas zastanawiam, jak to jest z tym sloncem - w sumie nie mam w planach jakis specjalnych wyjazdow na wakacje, a w Polsce sloneczne lato poki co sie nie zapowiada. Czy wysoki filtr sprawia, ze bede mogla zainwestowac w lydki?
Poki co bylam tydzien temu w Epilira w Warszawie i robilam pachy i bikini - to sa chyba czesci, ktore sie najmniej naslonecznia, wiec nie powinno byc problemu.
Zaplacilam za nielimitowana depilacje 699zl i jak na Warszawe jest to calkiem przyzwoicie. Maja taki laser z 2 glowicami - jedna malutka, a druga taka wieksza. Troche bolalo ale bez przesady
Oby nie odroslo
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:21   #1698
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja sie caly czas zastanawiam, jak to jest z tym sloncem - w sumie nie mam w planach jakis specjalnych wyjazdow na wakacje, a w Polsce sloneczne lato poki co sie nie zapowiada. Czy wysoki filtr sprawia, ze bede mogla zainwestowac w lydki?
ja się samruję 50 a i tak troche uczulenie wychodzi - oznacza to że nie do końca kremy chronią przed słońcem
osobiście chodzę w długich spodniach, koszt depilacji jest duży jak dla mnie i nie chce marnować kasy
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:41   #1699
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Mam straszne problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, moja skóra wygląda okropnie - czerwone kropki lub czarne włoski pod skórą. Czy z taką skórą mogę poddać się depilacji? Koszt depilacji jest duży i zdecydowałabym się na niego tylko ze względu na to ze moja skóra nie znosi golenia... Jedyne czego się boję to fakt, że kobieta powie mi, że mam najpierw wyleczyć skórę a potem zgłosić się na zabieg. Tylko jak, skoro na zabieg trzeba włoski ogolic a u mnie równa się to z podrażnieniem ?
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 16:49   #1700
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Mam straszne problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, moja skóra wygląda okropnie - czerwone kropki lub czarne włoski pod skórą. Czy z taką skórą mogę poddać się depilacji? Koszt depilacji jest duży i zdecydowałabym się na niego tylko ze względu na to ze moja skóra nie znosi golenia... Jedyne czego się boję to fakt, że kobieta powie mi, że mam najpierw wyleczyć skórę a potem zgłosić się na zabieg. Tylko jak, skoro na zabieg trzeba włoski ogolic a u mnie równa się to z podrażnieniem ?
...
najlepiej jakbyś się poprostu skonsultowała z kimś kto miałby wykonac taki zabieg dla ciebie,właśnie z takich powodów jak ty dużo dziewczyn decyduje sie na laser..miewałam podrażnioną skórę lub trudnogojące się krostki ale jakos nie było to powodem zaniechania zabiegu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:56   #1701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Mam straszne problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, moja skóra wygląda okropnie - czerwone kropki lub czarne włoski pod skórą. Czy z taką skórą mogę poddać się depilacji? Koszt depilacji jest duży i zdecydowałabym się na niego tylko ze względu na to ze moja skóra nie znosi golenia... Jedyne czego się boję to fakt, że kobieta powie mi, że mam najpierw wyleczyć skórę a potem zgłosić się na zabieg. Tylko jak, skoro na zabieg trzeba włoski ogolic a u mnie równa się to z podrażnieniem ?
Moim zdaniem własnie dlatego idź na zabieg. Ja też poszłam z tego powodu, bo zwykłe golenie, czy też depilacja Braunem powodowały wrastanie włosów i stany zapalne. I równiez skóra wyglądała masakrycznie. Teraz jest o niebo lepiej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:42   #1702
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli na takiej skórze kosmetyczka wam przeprowadziła zabieg ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:02   #1703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Czyli na takiej skórze kosmetyczka wam przeprowadziła zabieg ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
No tak, byle nie było otwartych ognisk zapalnych i ran.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:14   #1704
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny mam pytanie dotyczące innej części ciała niż bikini i pachy. Czy któraś usuwała włoski na rękach? Chodzi o włoski od dłoni do łokcia. Orientujecie się ile to zabiegów i jak często się je powtarza?
Zastanawiam się czy nie zrobić rąk zima
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:37   #1705
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny możecie polecić mi jakiś gabinet w którym można usunąć całe bikini ? czy w ogóle robi się coś takiego ? szukałam długo i bez skutku
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:18   #1706
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić mi jakiś gabinet w którym można usunąć całe bikini ? czy w ogóle robi się coś takiego ? szukałam długo i bez skutku
..
przede wszystkim z jakiego miasta jestes? w większosci gabinetów oferujących depilacje laserową mozna zrobić całe bikini.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:28   #1707
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

szczecin . i jeszcze jedno czy laser usuwa nawet białe włoski ? bo ipl nie działa zresztą wszystko odrasta szybko i szkoda zachodu chyba ...
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:29   #1708
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
szczecin . i jeszcze jedno czy laser usuwa nawet białe włoski ? bo ipl nie działa zresztą wszystko odrasta szybko i szkoda zachodu chyba ...
...
laser białych nie usunie...na białe to tylko epilacja prądem pojedynczych włosków...ipl sobie odpuść od razu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:35   #1709
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

o ipl' nawet nie myślę wiem że nie pomoże na pewno a i jaka jest rozsądna cena zabiegu na bikini ? tzn wiem że trzeba powtarzać sporo razy ale nie chcę przepłacić za wizytę ...
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:47   #1710
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
o ipl' nawet nie myślę wiem że nie pomoże na pewno a i jaka jest rozsądna cena zabiegu na bikini ? tzn wiem że trzeba powtarzać sporo razy ale nie chcę przepłacić za wizytę ...
...
poczytaj wątek,Dziewczyny podawały ceny w róznych miastach,ja nie robiłam bikini.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.