Kupno wibratora :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 17:22   #121
nontabu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kupno wibratora :)

Szkoda sie rozwodzić nad tematem. Kupuj przez internet i dostawa post restante.
nontabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:59   #122
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość

OMG, ALE TA MŁODZIEŻ DORASTA JAK JA MIAŁAM 16 LAT TO GRAŁAM W GUME I W ZBIJAKA NA OSIEDLOWYM BOISKU I NIE MIAŁAM POJĘCIA CZYM SIUSIAM.
Jak miałam 16 lat, to nie grałam w gumę ani zbijaka i nie używałam też wibratora.
Aha, i miałam pojęcie czym siusiam. Biologia była w szkole.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:16   #123
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez ival Pokaż wiadomość
a tam potrzeba Ci sztucznych zabawek ja mam prawdziwą
No ekstra, zaraz Ci wyślę kartkę z gratulacjami .

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja po raz kolejny powtarzam, że niepełnoletni nie równa się niepełnosprawny umysłowo Szesnastolatka może mieć potrzeby seksualne, a ja byłabym bardziej zaniepokojona, gdyby ich nie miała, nie tak dawno byłam hot szesnastką i w tym okresie niestety dla niektórych nie jest się już pod względem seksualnym dzieckiem
Niektórzy mają takie potrzeby w wieku 45 lat, a inni 15 nie ma reguły .

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość

OMG, ALE TA MŁODZIEŻ DORASTA JAK JA MIAŁAM 16 LAT TO GRAŁAM W GUME I W ZBIJAKA NA OSIEDLOWYM BOISKU I NIE MIAŁAM POJĘCIA CZYM SIUSIAM.
To ja już w wieku 7 lat wiedziałam, że istnieje coś takiego jak pochwa . I dalej się bawiłam w zbijaka, berka, chowanego i grałam w gumę. Ta wiedza dzieciństwa i psychiki mi nie zepsuła .

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
To akurat nie powinno ciebie interesować.
Widać, że potrzebujesz ujścia emocji, bo żaden facet nie jest tobą zainteresowany...
Nie dziwię się kto by chciał taką bezczelną i wyszczekaną dziewuchę.
Tamte czasy nie były wcale tak dawno, a skoro teraz 16 latka szuka takich wrażeń to ja jestem bardzo ciekawa jak skończy.
Dla Was jest to kwiatek? dla mnie to norma, bo poznawałam wszystko tak jak należy, bez wspomagania się i wynalazków, a z Ukochanym z którym jestem do dziś.
Wolę być normalna pod tym względem- bo to jest właśnie normalne.
Dla mnie dziewucha z wibratorem pod kołdrą jest żałosna.
Wibrator nie ma nic wspólnego z uświadamianiem, a chyba lepiej zgłębiać pewne tajniki z partnerem, czy nie?
No tak, ale trzeba go mieć.
Autorko wątku skoro nie masz nikogo bliskiego, to miej choć gumowego przyjaciela, takiego na dobre i złe- zawsze gotowego.
No faktycznie, jak się masturbuje, aby poznać własne ciało, to biedna, samotna i odrzucana przez facetów, śmiechu warte .
Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Mamusia i Tatuś mnie wychowywali przede wszystkim i całkiem im to wyszło.

tobie natomiast na 18 stkę club polecam, z wydepilowanymi facetami w skórzanych gaciach może ugasi twój zwierzęcy popęd, nad którym nie możesz zapanować
Mnie wychowała Mamusia z Ojczymem i też myślę, że dobrze im to wyszło .

A ty 18 na imprezie w McDonaldzie spędzałaś?

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Jak chcesz chamstawa to nie na tym forum tu dziewczyny, kobiety mają klasę, ale szczekające suki też się zdarzają. Tak mówią, że pies co najwięcej szczeka najbardziej się boi.
Tym tekstem faktycznie pokazałaś mega dojrzałość, klasę i kulturę . Myślą inaczej, to je obraźmy, czemu nie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Powiem tak. Ilośc posiadanych przze młodzież wibratorów nie zmniejszy ilości nastolatek zachodzących w ciążę. Mogę się założyć.
Tu nie chodzi o wibratory ale o świadomość.
Z tym się zgodzę .

Piszę ogólnie, w odpowiedzi na cytowane posty, nie do autorki.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:40   #124
zuuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Kupno wibratora :)

nie tobie to oceniac.
Nie rozumiem dlaczego tyle osob zamiast doradzic dziewczynie pisalo ze jest za mloda za glupia i lepiej zeby sie wziela za nauke niz za kupowanie wibratorow. Ogarnijcie sie. To jej decyzja. Wy tak naprawde jej nie znacie i nie wiecie jaka jest madra czy nie puszczalska czy nie itd
zuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:18   #125
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez lovely banshee Pokaż wiadomość
A czy w Twojej wypowiedzi było coś o posiadaniu wibratora? Z tego, co sobie przypominam napisałaś jedynie o tym, że nie wiedziałaś czym sikasz? Czy może zacytować Ci gwoli przypomnienia? A uważam, że taki brak wiedzy i edukacji w dzisiejszych czasach powinno się jak najbardziej tępić i eliminować, a nie uważać go jeszcze za coś godnego pochwały. I nie wiem, czy mamusi i tatusiowi całkiem wyszło to wychowanie Ciebie skoro w wieku 16 lat zastanawiałaś się, czy oddajesz mocz penisem, czy może pupą? Nie bawi mnie prześciganie się w złośliwościach, więc fragmentu o klubie nie skomentuję, ale nie wiedziałam, że istnieją tak zacofane osoby i obok tego nie mogę przejść obojętnie .
Powiem Ci coś i dam Ci radę naucz się czytać między wierszami i nie traktuj wszystkiego tak smiertelnie poważnie, bo czasami ktoś coś napisze czy powie z przymrużeniem oka.
To co ja mam w majtkach nie Twoja sprawa, takie pisanie o mnie i o moim wychowaniu jest z Twojej stronie wielce nietaktowne i niestosowne.
Nie masz prawa ani tego ocenić ani o tym pisać, bo nic o tym nie wiesz.
Napisałam coś ze śmiechem z przymrużeniem oka, a Ty się na tym rozwodzisz, jakbyś w życiu nie miała nic innego ważniejszego, przykro mi.
Jak narazie to najbardziej zacofana Ty jesteś w swoich wypowiedziach, bo nie umiesz brac rzeczy pół żartem pół serio, co świadczy o Tobie nie inaczej jak to, że jesteś bardzo niedojrzała.
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:29   #126
kreizi_baska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 225
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
No cóż, zamówić nie, kupić z przyjacielem też nie. Mikołaj pod choinkę też raczej nie podaruje (choć kto wie). Musisz sie jakoś przemęczyć z marchewką te dwa lata do pełnoletności.



popieram!!!
kreizi_baska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:04   #127
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: Kupno wibratora :)

@sakebi to jak - kupiłaś ten wibrator? Tak się zastanawiam czy nie jest to dla Ciebie za wcześnie. I w ogóle - wibrator czy dildo? A może kaczuszkę - fajna sprawa do wanny. Jak nie masz zaufania do allegro, są fajne strony (sprawdzone) z różnymi bajerami dla kobiet,w różnych rozmiarach i dostarczających różnych wrażeń. Skoro była mowa o allegro, to chyba mogę podać przykład takiego jednego sklepu? Mogę?
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 11:21   #128
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kupno wibratora :)

Kurde, co za dyskusja xD Skad pewnosc ze jak skonczy powiedzmy 20 lat to cos sie zmieni? Ja jakos niestety nie mam szczescie do facetow, nie mialam okazji z zadnym 'zglebiac tajnikow' a jestem juz sdporo starsza od autorki. Od tamtego czasu w sumie nic sie nie zmienilo. Co za roznica czy wibrator sie ma teraz czy pozniej? Jakos radzic sobie trzeba. Chce to ma, nikt jej do tego nie zmusil wiec raczej zalowac tego nie bedzie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:13   #129
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Kupno wibratora :)

|Jeżeli jestes dojrzała na wibrator, to na jego kupno powinnas byc również.
Po porstu udaj sie do sex-shopu, najwyżej ci go nie sprzedadza i pojdziesz do drugiego
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:56   #130
sakebi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kyoto, Japonia
Wiadomości: 32
Dot.: Kupno wibratora :)

I zastanawiam się po co ludzie po sobie jeżdżą. Tylko jakieś 25% odp.. no może 33% było na temat. I chyba to nie ja tu nie umie czytać ze zrozumieniem
sakebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 18:08   #131
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kupno wibratora :)

możesz udać ze chcesz kupić koleżance na 18 i nie będzie wtopy ani wstydu może pani Ci doradzi jeszcze i zapakuje ładnie he he he he
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 18:19   #132
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
Cóż. Moim podstawowym problemem jest to, że nie mam jeszcze dowodu, więc jestem niepełnoletnia ^ ^". Mam 16 lat i tak się zastanawiam jak kupić wibrator. Wiem, że można zamówić przez internet, ale jak, w jaki sposób się to odbywa, co z paczką płaceniem itp. Co do odbioru też będzie problem, bo mogę być w szkole. Więc... Macie jakąś dobrą radę? I proszę mi nie odradzać Zwyczajnie chcę posiadać to urządzenie w domu ^^
Zamów przez neta. Jest duży wybór i nikt nie czai na Ciebie co oglądasz a Ty się nie stresujesz... Ja mam 2 i zamówiłam w super cenie promocyjnej, chyba 100 zł z przesyłką dałam za wszystko.
Paczka przychodzi Ci i nie pisze, że to jest ze sklepu z erotycznym wyposażeniem. Pełna intymność.
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:23   #133
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kupno wibratora :)

To odkopuję wątek A co sądzicie o takim wynalazku? http://allegro.pl/fun-factory-wibrat...447235047.html
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2012-07-03 o 19:27
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:19   #134
Szpaku
Raczkowanie
 
Avatar Szpaku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 367
GG do Szpaku
Dot.: Kupno wibratora :)

Cześć Tereskaa dawno Cię nie widziałam, czytałam raczej

Co kto lubi, ale ta cena? o.O
Szpaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:09   #135
agatka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kupno wibratora :)

możesz zamówić na allegro albo w sklepie wysyłkowym , i poprosić o przesyłkę poste restante przesyłka przyjdzie na poczte i bedzie czekac na ciebie bez powiadomienia do domu więc to ty musisz sie na poczcie dowiadywac czy przesyłka numer ...... już jest
Ja na allegro kupiłam wiele zabawek w tym 2 wibratorki jak na razie sie nie zawiodłam
agatka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:44   #136
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez Szpaku Pokaż wiadomość
Cześć Tereskaa dawno Cię nie widziałam, czytałam raczej

Co kto lubi, ale ta cena? o.O
Cześć, cześć A tak ostatnio jakoś na wizażu to ja się mało udzielałam

A co do wibratorka to cena niezła, jednak można znaleźć ten model taniej, nawet za "skromne" 250 zł Ale jak tam sobie pomyślę, że nie trzeba będzie baterii kupować i przez to hulaj dusza (a raczej ciało ) to aż się chce taki

Cytat:
Napisane przez agatka1980 Pokaż wiadomość
możesz zamówić na allegro albo w sklepie wysyłkowym , i poprosić o przesyłkę poste restante przesyłka przyjdzie na poczte i bedzie czekac na ciebie bez powiadomienia do domu więc to ty musisz sie na poczcie dowiadywac czy przesyłka numer ...... już jest
Ja na allegro kupiłam wiele zabawek w tym 2 wibratorki jak na razie sie nie zawiodłam
To wszystko zależy jaką się ma sytuację w domku, jeśli rodzice to wiadomo, nawet gdyby nie otworzyli przesyłki to na pewno będą ciekawi co w niej było Bo już teraz raczej żaden sklep z tego typu zabawkami raczej nie oklei taśmą z napisem "sex shop" albo coś w tym stylu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:14   #137
agatka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kupno wibratora :)

a jeżeli lubisz mocne wrażenia polecam wibrujące jajko - bezprzewodowe , można bawić sie w domu , poza domem , a nawet dać pilota partnerowi, partnerce np podczas zakupów lub spaceru - wrażenia niezapomniane . Wiem co mówie sama mam takie jajeczko
polecamm !
agatka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:19   #138
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez agatka1980 Pokaż wiadomość
a jeżeli lubisz mocne wrażenia polecam wibrujące jajko - bezprzewodowe , można bawić sie w domu , poza domem , a nawet dać pilota partnerowi, partnerce np podczas zakupów lub spaceru - wrażenia niezapomniane . Wiem co mówie sama mam takie jajeczko
polecamm !
Oj to musi być zabawne
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:08   #139
densyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kupno wibratora :)

ja się masturboje tym wibratorem [l] od 1 miesiąca i jest rewelacja po prostu daje mi tyle przyjemności nie do opisania warty ceny

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-05-05 o 22:17
densyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 18:23   #140
Martulka111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kupno wibratora :)

Najlepiej w internecie. Masz bardzo duży wybór i pełną dyskrecje.
Jeśli boisz się że np. paczke od kuriera obierze ktoś z rodziny możez wybrać opcję Paczkomatów InPost wtedy twój wibrator trafi do twojego miast i bedziesz mogła odebrać go osobiście w punktach InPost (takie żółte skrzyneczki)

Przykładowa strona z wibratorami i innymi gadżetami:
[]

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-07-23 o 07:55
Martulka111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 12:37   #141
gottsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 77
Dot.: Kupno wibratora :)

No tak, dzięki internetowi każdy szybciej dorasta, so do I.

ale po co Ci dziewczyno wibrator, to ja nie wiem, 16 lat masz, naprawdę nauką się zajmij a nie wibratorami czy sexem, bo jeszcze nakochasz się w swoim życiu za wsze czasy.

chyba, że poczytałaś jakiś artykuł w BRAVO pióra tamtejszego Marka Hłaski :P
gottsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 13:41   #142
iceland1
Raczkowanie
 
Avatar iceland1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwickshire/UK/
Wiadomości: 129
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez gottsu Pokaż wiadomość
No tak, dzięki internetowi każdy szybciej dorasta, so do I.

ale po co Ci dziewczyno wibrator, to ja nie wiem, 16 lat masz, naprawdę nauką się zajmij a nie wibratorami czy sexem, bo jeszcze nakochasz się w swoim życiu za wsze czasy.

chyba, że poczytałaś jakiś artykuł w BRAVO pióra tamtejszego Marka Hłaski :P
Czasami warto sprawdzić daty Od napisania postu przez autorkę wątku minęło 3 lata ...i myślę ze ten problem z zakupem wibratora już dawno za nią
iceland1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 10:41   #143
Fifarafa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Kupno wibratora :)

Cytat:
Napisane przez sakebi Pokaż wiadomość
I zastanawiam się po co ludzie po sobie jeżdżą. Tylko jakieś 25% odp.. no może 33% było na temat. I chyba to nie ja tu nie umie czytać ze zrozumieniem
Ej dokladnie! odpowiedzcie dziewczynie na pytanie a nie snujcie domniemania o puszczalstwie. To jej decyzja czy jest dojrzala wystarczajaco na wibrator czy nie. A jak o nim mysli to znaczy ze pewnie potrzebuje.
Na allegro sobie mozesz kupic jakis taniutki na poczatek (i dosc maly a nie monster dildo) zeby zobaczyc czy Ci w ogole lezy. A na zywo np w Krakowie na Dietla jest kilka sklepow pod rzad. Jeden wiekszy, ale troche oniesmielajacy i wieczor. net- tam na kasie sa mile dziewczyny, ktore bez obciachu Ci cos poradza
Fifarafa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 11:41:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.