Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 21:44   #181
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Oba podkłady są od niego trochę ciemniejsze (fairest odrobinę) i bardziej żółte.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:45   #182
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Oba podkłady są od niego trochę ciemniejsze (fairest odrobinę) i bardziej żółte.
Dziękuję za odpowiedź

Wychodzi na to, że fairest może być dla mnie zbyt ciemny, ale na szczęście bardziej żółty - to jest to!
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:21   #183
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na moim blogu mam pokazane wszystkie 15 kolorów z serii podkładów matujących, jeśli ktoś chciałby zobaczyć
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:29   #184
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Przeczytałam cały ten wątek i cały czas zastanawiam się nad odcieniem.
Posiadam niestety cerę bardzo wymagającą- jest trądzikowa, wrażliwa i bardzo często się czerwieni. Jest jasna i ma odcień różowy a wszystko przez naczynka i przebarwienia oraz trądzikowe stany zapalne.
Dlatego rozmyślam, czy ten mój różowy odcień cery przełamać bardziej żółtym podkładem np. golden fair, czy jednak postawić na natural fair. W golden nie chcę wyglądać jak człowiek z żółtaczką, a z kolei boję się, że natural jeszcze spotęguje tą różowość, którą chciałabym zminimalizować. Co do beige, skoro piszecie, ze pomarańcz to raczej nie dla mnie. Co polecacie, czy cerze trądzikowej i naczynkowej? Z chęcią wzięłabym dwie próbki, ale nie za bardzo mam kasę.
do zneutralizowania czerwonego odcienia polacalabym zielony korektor z annabelle najbardziej zielony (pistacjowy) jest korektor light. gdybym miala taki problem pewnie nanosilabym w.w korektor na zaczerwienione obszczary twarzy np. pedzlem do pudru lub zwyklym do podkladu nastepnie na to nanioslabym podklad nie dobieraj odcienia do koloru twarzy poniewaz jak sama mowisz masz cere naczynkowa a takowa moze sie tylko wydawac rozowa a w rzeczywistosci tak naprawde jest zolta przyjzyj sie odcieniowi szyji oraz dekoltu
-jesli jest brzoskwiniowa i latwo sie opala na braz to najblizej Ci do odcienia beige,
-jesli rozowiutka i palisz sie na raka- jestes zimnym odcieniem,
-jesli masz zloty/zolty odcien i opalasz sie na zloto jestes w odcieniu golden
dobra wskazowka moze tez byc kolor zyl na wewnetrzych stronach przy nadgarstku: jesli niebieskie jestes rozowa,jesli zielone jestes zolta, to juz tak na chlopski rozum czesto dziewczyny z rumieniem/naczynkami dobieraja sobie rozowe podklady a szyjkle jak i reszte ciala maja zolta patrz na odcien skory ciala tym bardziej ze naczynka na buzi moga oszukac jej naturalny odcien

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
czy jest znacząca różnica między golden fair a fairest? wczesniej używama Lily Lolo China doll i EDM Olive fair. Który będzie najbardziej zbliżony? Chodzi mi o dość jasny podkład żółtymi/ciepłymi tonami
ja w Lily Lolo jestem Warm Peach ( z tego co mi sie zdaje to China Doll jest ciut jasniejszy od WP) wiec polecam Golden Fairest

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Dziewczęta, macie może porównanie podkładu Golden Fairest albo Fair z korektorem Medium? Bardzo się różnią od siebie? Podkład jest bardziej żółty?
podklad bardziej zolty, korektor oliwkowo ziemisty


Ostatnio w ramach oszednosci nie stosuje koraktora+podkladu pedzlem do podkladu nanosze sam korektor w miejsca gdzie mam blizny lub syfki,pod oczy i na policzki fajnie je neutralizuje i wyrownuje koloryt. na korektor pedzlem do pudru nanosze puder ktory jest dla mnie za ciemny (bell 2skin sand beige) i fajnie nadaje kolorku, o dziwo nie widac ze jest za ciemny
tak sobie mysle ze koketor medium sam w sobie moglby byc podkladem dla dziewczyn ktore sa oliwkowe lub bladziutkie
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2012-11-14 o 14:31
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:56   #185
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
do zneutralizowania czerwonego odcienia polacalabym zielony korektor z annabelle najbardziej zielony (pistacjowy) jest korektor light. gdybym miala taki problem pewnie nanosilabym w.w korektor na zaczerwienione obszczary twarzy np. pedzlem do pudru lub zwyklym do podkladu nastepnie na to nanioslabym podklad nie dobieraj odcienia do koloru twarzy poniewaz jak sama mowisz masz cere naczynkowa a takowa moze sie tylko wydawac rozowa a w rzeczywistosci tak naprawde jest zolta przyjzyj sie odcieniowi szyji oraz dekoltu
-jesli jest brzoskwiniowa i latwo sie opala na braz to najblizej Ci do odcienia beige,
-jesli rozowiutka i palisz sie na raka- jestes zimnym odcieniem,
-jesli masz zloty/zolty odcien i opalasz sie na zloto jestes w odcieniu golden
dobra wskazowka moze tez byc kolor zyl na wewnetrzych stronach przy nadgarstku: jesli niebieskie jestes rozowa,jesli zielone jestes zolta, to juz tak na chlopski rozum czesto dziewczyny z rumieniem/naczynkami dobieraja sobie rozowe podklady a szyjkle jak i reszte ciala maja zolta patrz na odcien skory ciala tym bardziej ze naczynka na buzi moga oszukac jej naturalny odcien
Wow, to się nazywa wiedza w pigułce możnaby to podczepić pod jakieś "jak dobrać sobie podkład" czy coś
agajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:27   #186
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj odkryłam Annabelle Minerals i cieszy mnie to, że są kolejne po Pixie (która mi wybitnie nie podpasowała) polskie minerały.

Ostatnio ciągle używam Lumiere, na początku odcień Light lub Light Medium Golden (w zależności od stopnia opalenia ), ale stwierdziłam po czasie, że jednak jestem w nich zbyt żółta (mimo, że moja skóra ma żółtawe tony) i przez całe lato, aż do teraz używam Light Medium Warm i w nim lepiej się czuję (to takie połączenie goldena z neutralem).

Z Annabelle celuję w Fair Golden, bo fairest może byc za jasny a light za ciemny i może za żółty.
Próbek nie opłaca mi się zbytnio zamawiać, bo jedna próbka z przesyłką wyniosłaby 16 zł.

Może któraś z Was używa Fair Golden?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to oni chyba bladziochów nie widzieli. Dostałam dziś próbki golden fair i golden fairest.
Golden fairest idealnie mi pasuje obecnie, a jestem jeszcze trochę opalona po wakacjach

dodaję fotki.

Bardzo, ale to bardzo przydało mi się to porównanie To właśnie te odcienie, których używałam z Lumiere

Na Twoich fotkach Golden Fair Annabelle jest nieco mniej żółty niż L.M.Warm Lumiere, ale jasność praktycznie taka sama. Natomiast Light Golden Lumiere jest nieco jaśniejszy niż Golden Fairest Annabelle. Proszę napisz czy rzeczywiście tak jest?

Aha, w jakiej formule są te podkłady Annabelle? I czy mogłabyś porównać formuły uzywanych przez ciebie podkładów Lumiere i Annabelle? U mnie L.M.Warm Lumiere (używam Veena Velvet) raczej jaśnieje na twarzy, a jak jest z Annabelle?

Z góry przepraszam za taką ilość pytań, ale jeśli zechciałabyś odpowiedzieć to za chwilę będę miała pewność jaki odcień mam zamówić

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2012-11-14 o 19:29
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:47   #187
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Z Annabelle celuję w Fair Golden, bo fairest może byc za jasny a light za ciemny i może za żółty.
Próbek nie opłaca mi się zbytnio zamawiać, bo jedna próbka z przesyłką wyniosłaby 16 zł.

Może któraś z Was używa Fair Golden?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Aha, w jakiej formule są te podkłady Annabelle? I czy mogłabyś porównać formuły uzywanych przez ciebie podkładów Lumiere i Annabelle? U mnie L.M.Warm Lumiere (używam Veena Velvet) raczej jaśnieje na twarzy, a jak jest z Annabelle?

Z góry przepraszam za taką ilość pytań, ale jeśli zechciałabyś odpowiedzieć to za chwilę będę miała pewność jaki odcień mam zamówić
ja sie czaje albo na golden fair, albo na natural fair w wersji matowej - czyli w sumie jakbym nieco zle trafila, to na skorze nie bedzie az tak widoczny ten moj blad doboru podkladu... zalezy mi glownie na zmatowieniu i lekkim ujenoliceniu - przy uzyciu naturalnych sposobow, zdrowych dla cery (rozne nieproszone elementy przykrywam korektorem punktowo i po problemie).

podklady annabelle mozna dostac:
- matujace
- rozswietlajace
- kryjace
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 06:03   #188
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Iwona200:

A moim zdaniem właśnie to jest jedna z niewielu firm, albo nawet jedyna gdzie OPŁACA się zamawiać próbki, zwłaszcza na początku.

4 próbki po 1g kosztują tyle samo co opakowanie 4g
(a jeśli nie jesteśmy pewne koloru czy formuły to możemy wziąć różne)

Ja się nawet zastanawiam czy w ogóle opłaca się brać biga. Chyba tego dużego, 10 gramowego ale tylko w przypadku absolutnej pewności kolor-formuła.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:32   #189
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
do zneutralizowania czerwonego odcienia polacalabym zielony korektor z annabelle najbardziej zielony (pistacjowy) jest korektor light. gdybym miala taki problem pewnie nanosilabym w.w korektor na zaczerwienione obszczary twarzy np. pedzlem do pudru lub zwyklym do podkladu nastepnie na to nanioslabym podklad nie dobieraj odcienia do koloru twarzy poniewaz jak sama mowisz masz cere naczynkowa a takowa moze sie tylko wydawac rozowa a w rzeczywistosci tak naprawde jest zolta przyjzyj sie odcieniowi szyji oraz dekoltu
-jesli jest brzoskwiniowa i latwo sie opala na braz to najblizej Ci do odcienia beige,
-jesli rozowiutka i palisz sie na raka- jestes zimnym odcieniem,
-jesli masz zloty/zolty odcien i opalasz sie na zloto jestes w odcieniu golden
dobra wskazowka moze tez byc kolor zyl na wewnetrzych stronach przy nadgarstku: jesli niebieskie jestes rozowa,jesli zielone jestes zolta, to juz tak na chlopski rozum czesto dziewczyny z rumieniem/naczynkami dobieraja sobie rozowe podklady a szyjkle jak i reszte ciala maja zolta patrz na odcien skory ciala tym bardziej ze naczynka na buzi moga oszukac jej naturalny odcien
Bardzo Ci dziękuje za te cenne wskazówki. Doszłam do wniosku, że chyba jestem jednak bardziej zimnym odcieniem. Co do opalenizny to na pewno na początku jestem czerwona, dopiero po kilku dniach brązowieję. Chyba jednak zdecyduję się na natural light. Mam nadzieję, że bardzo w różowy nie wpada.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:12   #190
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny ! Na ile aplikacji mniej więcej starczają 4g podkładu ? Bo mi wydaję się, że to strasznie mało
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:36   #191
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuje za te cenne wskazówki. Doszłam do wniosku, że chyba jestem jednak bardziej zimnym odcieniem. Co do opalenizny to na pewno na początku jestem czerwona, dopiero po kilku dniach brązowieję. Chyba jednak zdecyduję się na natural light. Mam nadzieję, że bardzo w różowy nie wpada.
nie ma za co mam probke beige fairest i na mnie jest strasznie rozowy :O
[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;37641932]Dziewczyny ! Na ile aplikacji mniej więcej starczają 4g podkładu ? Bo mi wydaję się, że to strasznie mało [/QUOTE]
moja probka 1g wystrarczy mi chyba jeszcze na 2 msc a mam juz ja miesiac choc teraz odlozylam na wieksze wyjscia a na dzien uzywam samego korektora z pudrem
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 07:23   #192
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuję ślicznie. Teraz pozostaje mi wybór odcienia ^^
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:48   #193
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Które kolory odpowiadają pixie breena 3 Zastanawiam się między naturalem a goldenami.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 18:18   #194
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj pierwszy raz użyłam Annabelle, może komuś pomogę z kolorami Do tej pory używałam light medium golden z lumiere (flawless face), a z Annabelle pasuje mi fairest golden w formule kryjącej. Fair mam w matującej,jest ciut za ciemny, ale kolorek jest ładny taki "zdrowy" Formuła kryjącej wydaje mi się bardzo zbliżona do wspomnianej lumiere
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 18:57   #195
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kupiłam beige medium w wersji kryjącej, straszna ciemna pomarańcz, teraz celuję w golden light.
verana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 08:53   #196
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć
JEstem przed swoimi pierwszymi próbkami i chciałam Was prosić o pomoc
Zastanawiam się nad kryjącymi light - natural i beige. Golden byłby dla mnie za ciemny, za żółty
Tylko nie wiem czy opłaca mi się wziąć aż 6 próbek - fairest, fair i light.
Sama nie wiem jak trafić z kolorem a wolałabym zamówić od razu niż zamawiać kolejny raz. W razie 'w' oddam siostrze

Jestem blada, z lekko widocznymi piegami, opalam się na czerwono.
I tutaj prośba do Was czy możecie mi powiedzieć jaki byłby najlepszy dla mnie?

Wybaczcie takie zdjęcia ale nie mam nic lepszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1730.jpg (63,0 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2547.jpg (18,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3223.jpg (24,4 KB, 104 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:23   #197
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

masija,
Ja na twoim miejscu wybrałabym ten z pierwszego zdjęcia.

Ja także jeszcze się zastanawiam z tym, że dzisiaj najpóźniej jutro chcę złożyć zamówienie.
Zastanawiam się, czy podkład kryjący natural fairest jest bardzo jasny, dla typowo bladolicych i czy jest dużo jaśniejszy od natural fair. Chciałam brać natural fair, ale zaczęłam się zastanawiać.

Powiem tylko, że dotychczas używałam podkładu Affinitone 03 light sandbeige i był dla mnie dobry.
Tak na teraz wzięłabym z Anabelle natural fair, ale jeszcze się waham.Nie wiem, który byłby zbliżony do Affinitona? Co myślicie?
Taki odcień ma mój dotychczasowy podkład - na załączonym obrazku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg finitone.jpg (22,4 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2012-11-24 o 15:24
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:38   #198
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

czy jakas dobra duszyczka ma porównanie palety goldenów do podkładów BLUSHE? <prosi>
szczególnie interesuje mnie, do jakich kolorów porównac golden fair i golden light w blusche?

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2012-11-24 o 18:40
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:11   #199
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cześć
JEstem przed swoimi pierwszymi próbkami i chciałam Was prosić o pomoc
Zastanawiam się nad kryjącymi light - natural i beige. Golden byłby dla mnie za ciemny, za żółty
Tylko nie wiem czy opłaca mi się wziąć aż 6 próbek - fairest, fair i light.
Sama nie wiem jak trafić z kolorem a wolałabym zamówić od razu niż zamawiać kolejny raz. W razie 'w' oddam siostrze

Jestem blada, z lekko widocznymi piegami, opalam się na czerwono.
I tutaj prośba do Was czy możecie mi powiedzieć jaki byłby najlepszy dla mnie?

Wybaczcie takie zdjęcia ale nie mam nic lepszego
jestes chlodnym typem cos pomiedzy natural i beige. celowalabym w beige fair i natural fair,chyba ze jestes bladziutka to fairest
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 11:18   #200
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
masija,
Ja na twoim miejscu wybrałabym ten z pierwszego zdjęcia.
Ale z jakiego zdjęcia? Wybacz, ale nie wiem...
Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
jestes chlodnym typem cos pomiedzy natural i beige. celowalabym w beige fair i natural fair,chyba ze jestes bladziutka to fairest
Bladziochem wielkim nie jestem ale np. wczoraj kupiłam MF Facefinity All Day Flawless 3 -in - 1 Foundation

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html i wzięłam najjaśniejszy Nude.

Popatrzę i zamówię
Dziękuję
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 12:41   #201
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

no dziewczynki, powiem Wam, ze na chwile obecną zachwyt;D

zamówiłąm próbeczki

golden fair kryjący
korektor medium
róz sunrise

i gratisowo dostałam jeszcze róz coral

Bałam się, że golden fair będzie za jasny, tymczasem jest idealny świetnie kryje, jest bardziej kremowe od blusche- twarz jak photoshop;D natomiast blushe czasem robiło maskę.

korektor- ma zielone podtony, dzięki czemu genialnie maskuje wszystkie czerwonosci, ale ostateczny odcien jest trochę szarawy przez to. Ale to nie ujmuje jego plusom;D próbka starczy mi chyba do końca życia.

róz sunrise na swatchach internetowych wyglądał jak cegła, mimo to zaryzykowałam . I co? I DOBRZE! bo okazał się być piękną łososio-brzoskwinką, idealną wręcz;D

róż coral - gratis- widząc w opakowaniu stwierdziłam, że będzie za ciemny- a jest równie świetnt. sunrise zamierzam używać na dzień, a coral na wieczór, bo ładnie modeluje

Jedyny minus, którego się doszukałam to to, ze nie mogę ich stosować w mój ulubiony i najszybszy sposób jak blushe- mieszając w zagłebieniu dłoni z kremem, i rach ciach na twarz. Zwiększało to krycie, przyczepnosc, no i twarz miała delikatne 'glow'. Niestety z annabelkami tak sie nie da, bo mieszkanka na tym samym kremie roluje się i nie chce rozprowadzać Jednak efekty z pędzlem elfa-kabuki są spektakularne i przekonam się spowrotem do jego używania



no i cena- napewno kupię pełnowymiarowe opakowania dla wygody używania. Za taką cenę nawet nie bedę się zastanawiać, za cene jednego edm mam 3 anabelki;D mam nadzieje, ze firma zostanie na rynku i nei pojdzie w strone marnej polityki pixie, ktorej ze względu na proporcje cena-jakosc, juz chyba nikt nie kupuje, nie pozmienia składów i nie zbankrutuje;p bo ich kosmetyków napewno bedzie mi brakować!

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2012-11-26 o 12:45 Powód: dopis
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:58   #202
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny, pomogłybyście mi dobrać poziom podkładu? nigdy nie używałam minerałów, myślę że dobrym pomysłem jest zamówienie wszystkich trzech formuł z jednego poziomu tylko mam problem z okresleniem tego poziomu, z drugiej strony piszecie że beige jest strasznie różowy wiec nie wiem czy jest sens tracic na niego pieniądze, sama nie wiem jak to rozegrać

na pierwszym zdjęciu mam jakiś podkład ale tylko na twarzy szyja jest "goła"
drugie- tak wyglądam latem

ale się przed Wami obnażyłąm, nie padnijcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01317.jpg (82,9 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00558.jpg (114,0 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01173.jpg (17,2 KB, 134 załadowań)
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:26   #203
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja bym celowała w golden fair beige to straszna pomarańcza, a light kompletny rózowy prosiaczek.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:33   #204
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja również obstawiałabym golden fair
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:32   #205
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
czy jakas dobra duszyczka ma porównanie palety goldenów do podkładów BLUSHE? <prosi>
szczególnie interesuje mnie, do jakich kolorów porównac golden fair i golden light w blusche?
z Blusche tym kolorom odpowiadają Caramel Corett - ciemniejszy, Brazilian - jaśniejszy
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:26   #206
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wrzucam fotki swatchy na kartke najjasniejszych kolorkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0602 (2).jpg (49,4 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0603 (2).jpg (55,7 KB, 280 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:05   #207
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wrzucam fotki swatchy na kartke najjasniejszych kolorkow
Dzięki za to

Głowię się jakie próbki wziąć. Na pewno fair i fairest golden, ale chciałabym wersję matującą i kryjącą (teraz używam lumiere veena velvet light medium warm).

Kusi mnie też natural fair lub light, ale już sama nie wiem jaki on w końcu jest? Neutralny czy jednak różowy?

Boję się, że te goldeny będą dla mnie jednak za żółte jak lumiere veena velvet light medium golden
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:16   #208
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej mam prośbę. Weszłam na www Annabelle a tam cena pędzla wynosi 3 zł? Czy u Was też tak jest? Możecie sprawdzić?

http://annabelleminerals.pl/sklep/ak...-flat-top.html
verana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:24   #209
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
Hej mam prośbę. Weszłam na www Annabelle a tam cena pędzla wynosi 3 zł? Czy u Was też tak jest? Możecie sprawdzić?

http://annabelleminerals.pl/sklep/ak...-flat-top.html
Też tak mam.
Ja płaciłam za niego 30 zł więc korzystajcie póki możecie
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:53   #210
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No więc zamówiłam próbki:
kryjący fair golden
kryjący fairest golden
matujący fair golden
korektor medium
pędzel flat top za 3 zł!

Ciekawe czy normalnie mi ten pędzel wyślą
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.