Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 18:28   #211
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja używam tego podkładu już od bardzo dawna i powiem Wam, że póki co jest to mój ideał Bardzo dobrze kryje, nie tworzy efektu maski, nie daje aż takiego płaskiego matu, który mi osobiście się nie podoba. Jest idealny dla suchej cery. Dobrze wtapia się w skórę. Mam kolor 01, jednak jest dla mnie jeszcze trochę za ciemny. Szkoda, że są tylko 3 odcienie... Pod podkład stosuje krem nawilżający ziaja HLC i wydaje mi się, że jest to idealna para dla suchej skóry. Jeśli chodzi o sposób nakładania to wyciskam trochę podkładu na wacik kosmetyczny, potem stempluje nim moją twarz i lekko wcieram podkład opuszkami palców. jedno opakowanie starcza naprawdę na bardzo długo. Jednym słowem ten podkład to póki co mój faworyt!

A ta promocja za 26 zł to gdzie i do kiedy jeśli można spytać?
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:21   #212
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

mowisz ze starcza na dlugo? to dobrze bo mi sie on tez podoba ale jeszcze nei zdolalam sie przekonac na jak dlugo starcza, bo niedawno go kupilam promocja niestety juz sie skonczyla...przedwczoraj chyba jakos w super-pharm byla ale oni na pharmaceris czesto maja jakies promocje wiec nic tylko sledzic gazetki
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:55   #213
gosianatasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 6
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

a UMNIE JEDNAK NIE ZDAJE EGZAMINU.
Oczywiscie jak pisałam wczesniej mam duzo plusow ale dlal mnie puki co jest odstawiony az sie moja skora wyleczy i nei bedzie sie łuszczycWtedy bede go uzywac bo super kryje.Ale umnie strasznie uwidacznia skorki w okolo ust.Niesty z tym mam okropny kłopot i nawet krem nie pomaga.Jesli am ktos suche skorki an busce to nie polecam tego podkladu.Ale dla osob z cera ,,zdrowa,,nie luszczaca sie,jest OK.Nawet moge go polecic osoba alergicznym,z cera problematyczna ale dla buski ze skurkami łuszczacymi sie to odpada.Nawet najmniejsz skoreczke uwidoczni o ktorej człowiek nie ma pojecia.Zostawaim sobie ten podklad po oczka i na czoło jest supcio.
Wsumie kazda dziewczyna ma ina dere i kazdej cos innego pasuje.
gosianatasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 01:25   #214
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

hej!

mialam napisac jak kremy, ktorych uzywalam sprawuja sie pod tym podkladem i jaki wplyw maja na maskowanie suchych skorek. Otoz mialam krem nawilzajacy DERMEDIC Hydrain2 czy jakos tak i byl tlustawy co sprawialo, ze ukrywal skorki uwazam wrecz ze calkiem niezle, tylko na brodzie bylo je widac (a zluszczona skore mam cala wokol nosa i na brodzie od Duac Zelu) ALE jesli komus zalezy na efekcie matujacym to niech zapomni o tym uzywajac krem pod ten podklad plus to, ze krem ten ma baaaaaaaaardzo intensywny zapach, dla mnie strasznie drazniacy, nie moglam go zniesc. I jest w szklanym opakowaniu co moze stanowic problem dla takich jak ja - stlukl mi sie po jakis 3-4 dniach Nastepnie kupilam krem nawilzajacy z SVR. Jest JESZCZE BARDZIEJ tlusty niz Dermedic... (dobrze, ze jest zima, przyda sie cos tlustszego do ochrony) normalnie swieci sie czlowiek jak nie wiem...ale skorki rowniez ukrywa wiec mysle, ze kremy nawilzajace tego typu zawsze beda pomagaly ukryc te skorki, gorzej z kremami matujacymi, mialam krem matujacy Biodermy i pamietam, ze tak sie wchlanil jakby go nie bylo no to taki na pewno skorek by nie ukryl takze moj wniosek - cos za cos...albo sie swiecimy i skorki mniej widac albo sie nie swiecimy i walczymy ze skorkami...

pozdr!
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:00   #215
gosianatasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 6
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Hej
Ja zaczełam stosowac krem pół tłusty z Ziaji nagetkowy.I jak naozyłam podklad Pharamaceris-f efekt był nawet bardzo dobry.Minimalnie sie tylko świeciłam .ale jak chcialam nałoyzc puder predzlem delikatnie go nakładałam na podklad i sie porobiły plamy Podklad jest tak delikatny ze sie go tylko dotknie po nałozeniu i znika z buskie w tepie ekspresowym Jesli jest sam nałozyony bez pudru jeszcze sie da go zniesc i nie robi palm bo sie go nie zetzre z buski pedzle czy gabeczka do pudru.A co jeszcze zauwarzyłam to to ze jak urzyje sie pudru gabeczka to wyglada sie jak stara pudernica.Nie wiem moze puder transparentny sypki bedzie sie lepiej zgrywał z podkladem.Bo moej pudry Synerge i Avon sypki to nie daj rady i robia buske strasznie sztuczna i pudrowa.
Ale nie poddaje sie testuje ten podklad nadal moze znajde na niego złoty srodek i mnie zadowoli
gosianatasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 17:28   #216
agnieszka_orczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

hej
Ja używam podkładu pharmaceris i naprawdę polecam !
Mam zmiany trądzikowe na twarzy, niewielkie ale są.. i sprawdza się świetnie
Mam jasną cerę, więc używam koloru ivory - najjaśniejszej barwy.
Wszystko dobrze kryje, ale wyglądam lekko jak trup.
Niedługo zamierzam kupić podkład o barwie troszeczkę ciemniejszej,
ale oczywiście pharmaceris. )
agnieszka_orczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:46   #217
agataesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Fluid jest rewelacyjny...od bardzo wielu lat miałam problemy z buzią...aby zakryć niedoskonałości używałam róznych fluidów które nie koniecznie pozytywnie wpływały na kurację twarzy....Pharmaceris stosuje już od roku i jestem mega zadowolona...skóra mi się poprawiła, kryje rewelacyjne I jest w na prawde dobrej cenie
Pozdrawiam
agataesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:14   #218
m30m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Zakupiłam fluid Pharmaceris F tydzień temu. Byłam zmuszona zakupić podkład taki, który będzie delikatny dla cery, ponieważ po dłuższym czasie używania Revlonu Colorstay okazał sie za ciężki i pospuła mi się kondycja cery:/ Skłaniałam się do zakupu Vichy, ale przemiła p.farmaceutka poleciła mi markę Dr Ireny Eris i jestem jej za to wdzięczna!;-)

Podkład nie jest drogi, ponieważ jego koszt to 33 zł, a w ciągu tygodnia zdziałał dosłownie cuda! Nie spodziewałam się, że w tak szybkim tempie może zmienić się moja cera - zdecydowanie się poprawiła, zaskórniki zniknęły i nie występują inne większe problemy. Podkład kryje fantastycznie! Zakupiłam odcień sand i jestem z niego zadwolona - nie ciemnieje, idealnie stapia się z kolorem skóry.

Jedynym wielkiem (niestety) minusem jest fakt, że skóra się po nim błyszczy Nie ma efektu zmatowienia - nad czym bardzo ubolwam, więc często w ciągu dnia muszę używać bibułek matujących. Ale przez jakiś czas jestem w stanie z tym fantem się przemęczyć i poprawić kondycję skóry.

Genralnie POLCEAM!
m30m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:32   #219
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Odświeżam wątek...

Obecnie używam Revlon Colorstay 180 Sand Beige. Czy ten odcień Sand w Pharmaceris jest zbliżonym odcieniem?
Ma ktoś porównanie?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 22:15   #220
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Obecnie używam Revlon Colorstay 180 Sand Beige. Czy ten odcień Sand w Pharmaceris jest zbliżonym odcieniem?
Ma ktoś porównanie?
Nie mam porównania z Revlon CS ale próbka Pharmaceris w odcieniu 02 Sand jest w kwietniowym Twoim Stylu, numer chyba jest jeszcze dostępny.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 10:27   #221
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

O, dziękuję bardzo , w takim razie pójdę dziś poszukać .
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 21:24   #222
Midisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja mam bardzo jasną karnację i używam najjaśniejszego podkładu z tej serii, jestem w miarę zadowolona, ale muszę przyznać że nie wchłania się całkowicie, polecam osobom które chcą ukryć jakieś zaczerwienienia czy blizny, bo w przypadku skóry trądzikowej, pogarsza sytuację
Midisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:18   #223
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
O, dziękuję bardzo , w takim razie pójdę dziś poszukać .
Mam nadzieję, że znalazłaś bo dziś już nowy numer wyszedł
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 08:06   #224
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

a używa ktoś podkladu matującego z laktoflawiną?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 18:23   #225
katk5341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

A co tym chciałaś zasugerować?żeby się nie malować czy jakiś masz podkład na myśli,kyórego można bez obaw użyć?
katk5341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:00   #226
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja juz mialam z 3 opakownia tego podkladu i nie sadze zebym zmienila, przede wszystkim dlatego, ze nie zapycha tak bardzo jak inne, np mialam podklad max factor i po pewnym czasie z moja cera stala sie masakra, wrocilam do pharmaceris, cera gladka po nim, fajny kolorek, gladka, wyrownany odcien, nie zapycha jak inne i ogolnie jest fajny. a co do kolorow to w superpharmie maja zawsze wystawione testery tego wiec mozna sprobowac. odcien najjasniejszy jest bardzo jasny, sama uzywam. pozdr
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:41   #227
dokisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

dla mnie ten fluid jest super, nie tworzy maski nie wysusza mi skóry, w lecie uzywałam odcienia sand ale teraz mieszm go razem z ivory i jset w sam raz.
dokisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.