Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 09:00   #301
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No to teraz sie wscieklam jeszcze bardziej! Co mi sie skopiowalo no cuda jakies az sie wierzyc nie chce,;Pannazmokraglowa - pomin numery i adresy
internetowe i patrz tylko na to co napisane czarnym tlustym drukiem i obok - tlumaczenie na czerwono. Jest tam jeszcze "last 3 digits on rear" co znaczy podaj 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty.I to wszystko - napewno sobie poradzisz
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:50   #302
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc dziewczyny Dlugo sie zastanawialam nad tym czy zrobic sobie zabieg Cosmelan ale bylam tak zdesperowana ze poddalam sie temu zabiegowiJestem trzeci dzien po masce,skora jest troche zaczerwieniona i schodzi ale mam nadzieje ze efekt bedzioe widoczny juz po tygodniu stosowania kremu cosmelan 2LICZE NA TOZabieg wykonywalam w zakladzie ale tez nie dostalam do domu sloiczka z cosmelan 1 ani tego plynu odtluszczajacegoTylko cosmelan 2 i ten drugi krem nawilazajacy!Zapytalam kosmetyczke a ona mi powiedziala ze ma taki sloiczek na 2-3 pacjetki i ze to nie jest tak ze kazdy zestaw dla jednej pacjetkiTakze dziewczyny czekam na pierwsze efekty z niecierpliwosciaPOZ DRAWIAM
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:22   #303
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Patkaspi! a ile zaplacilas za calosc wykonanego zabiegu??
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:37   #304
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej molyZapłacilam 1500zł!
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 14:14   #305
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Post Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Patkaspi - troche Cie chyba oszukano zerknij na ta stronke - caly zestaw kosztuje 320 euro, o ile mi wiadomo w gabinetach po wykonaniu zabiegu reszta z zestawu oddawana jest pacjentce, to chyba nieuczciwe co robi twoja pani dermatolog
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 14:14   #306
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://www.kosmetik-versand-hude.de/...l?cosmelan.htm
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 19:10   #307
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Może i masz racje molly, ale bylam juz tak zdesperowana i zaplacilabym kazda cene zeby te przebarwienia zniknely z mojej twarzy. nastepnym razem bede juz madzejsza i zrobie taki zabieg sobie sama w domu o ile bedzie taka potrzebaZ tego co dziewczyny pisaly na forum tez nie dostaly reszty maski do domu tylko te dwa kremyJa narazie jstem 3 dzien po masce i skora schodzi mi platami i jestem bardzo czerwonaFakt faktem ze skora jest delikatna jak u niemowlaka!Zobaczymy jaki bedzie efekt koncowyChcialabym powiedziec ze bylo warte tych pieniedzy i cieszyc sie ladna buzia bez przebarwienPozdrawi am
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 19:36   #308
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć Dziewczyny. Właśnie Dotarła Do Mnie Paczka Z Portugali. Zapłaciłam Za Wszystko Ok 1100 Zł Razem Z Przesyłką. Mam Teraz Cały Zestaw W Domu. W Niedziely Wieczór Nakładam Na Siebie Maseczkę.
Mam Do Was Pytanką, Czy Któraś Orientuje Się Czy Mozna Używać Cosmelan 2 W Trakcie Ciąży Czy Trzeba Przerwac Kurację ( planuję z mężem bobaska ). Czekam Niecierpliwie Na Odpowiedź. Acha Zapomniałabym Cały Czas Piję Soczek Z Buraczków To Znaczy Ok 2 Tygodni, Nawet Kupiłam Sobie Nową Sokowirówkę, Ujdzie W Smaku. Na Początku Smakował Mi Bardziej Teraz Robi Się Coraz Gorszy Ale Wytrzymam. Mam Zamiar Pić Go Cały Czas - A Tak Na Zdrowie.
Kupiłam Sobie Covermark Face Magic Nr 1 , Jednak Jest Dla Mnie Za Jasny Jeśli Któraś Byłaby Zainteresowana To Odsprzedam (zapłaciłam 118 Zł Sprzedam Za 80 Zł)
Pozdrawiam - Miłego Wieczoru
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 21:52   #309
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny. Niestety jestem strasznie niekonsekwentna, bo zarzuciłam te nieszczęsne buraki. Co do makijażu to też wypróbowałam już chyba całą Seforę ( mam bzika na punkcie kosmetyków) i zawsze miałam problem z efektem maski. Teraz w końcu znalazłam super zestaw : krem bloker Rad environu + podkład w płynie Shiseido spf 40 + na przebarwienia korektor w sztyfcie shiseido. Buzia po takim makijażu jest naprawdę świeża i promienna, nie robi się tynk. Tym bardziej, że mam jasną karnację i 36 lat. Wiek też jest bardzo istotny przy doborze kosmetyków, bo suche podkłady eksponują zmarszczki, które normalnie nie są widoczne. Zgadzacie się ze mną? Aha, zaczęłam od trzech dni ponownie smarować się cosmelanem 2 (skóra się łuszczy, to dobry znak).
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 23:04   #310
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kaku - odstawilas buraki???oj niedobrze niedobrze ja tez mialam taki zamysl ale mama robi dla mnie sok (codziennie swiezy) to jest dla mnie o wiele gorsze niz taki np napar z bratka - po wypiciu pare lat temu do tej pory pamietam ten smak ale - wolalabym pic 3 szklanki bratka niz tego buraka mala szklaneczke (ok 150ml) te buraki sa ohydne i mam po nich mdlosci brr...!pije ten parszywy sok z zatkanym nosem, potem 2 razy plucze buzie i gardlo i przegryzam kawalkiem czekolady i dopiero odtykam nos inaczej nie dam rady a juz kiedys pisalam ze bralam aviomarin po soku z burakow bo mnie bralo..na wiecie co
Kaku ja tez mam kompletnego bzika na punkcie kosmetykow i tez juz wyprobowalam przynajmniej 1/3 sephory ale nic nie znalazlam a od podkladow to wogole uciekalam zawsze daleko, uzywam dermablend ale chcialabym zmienic na cos lepszego bo moze nie tyle tworzy maske co - jest niewystarczajacy do zakrycia plam.Musze wyprobowac ten podklad z shiseido o ktorym pisalas - badz tak mila i podaj mi nazwe prosze i tego korektoru tez (czy on jest w plynie czy to sztyft?)
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 23:08   #311
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kaku a czy ten podklad shiseido jest korygujacy (maskuje plamki?)? a ten korektor....dobrze maskuje? acha i chcialam zapytac ile spf ma ten RAD i co to za firma environ - apteczna?
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 23:20   #312
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Patkaspi - trzymam kciuki za efekt cosmelanu, mam nadzieje ze wszystko bedzie OK ja tez zaplacilabym kazda cene za to zeby miec buzie bez lamparcich cetekpisz na biezaco jak przebiega twoja kuracja

AgnieszkaOO ja kupilam face magic nr 6 (mam raczej jasna karnacje) i jest dla mnie jednak odrobine za jasny zamowilam przedwczoraj tester z covermark podkladu (bo ponoc to wlasnie podklad covermark kamufluje swietnie przebarwienia a nie face magic)

Pannazmokraglowa - udalo Ci sie zamowic tester, probowalas?

Niunianiaa - nie zniknelas nam po tych burakach?

Kaku - mialas robion maske cosmelan 1? mysle nad zamowieniem cosmelanu 2 tylko bo sie boje tej maski jak diabli - jak myslisz to dobry pomysl?
Wszystkim milych snow
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 23:32   #313
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny mi juz od tego czytania biochemii i postow z nia zwiazanych zylki w oczach popekaly i teraz bede musiala czytac cos na temat pielegnacji oczu. Ale pomijajac ten fakt,napewno jestem nieco madrzejsza. Mam troche pytan do Angi74,bo z tego co widze masz dosc obszerna juz wiedze na temat przebarwien i preparatow do tego przydatnych.Pisalas,ze nie powinno sie laczyc kremow z filtrami z podkladami zawierajacymi filtry,czy dobrze zrozumialam? Czy to zaleza raczej od kremu jakiego sie uzywa i podkladu,tzn.czy ze soba dobrze wspolgraja. Jakos przekonalas mnie do tego Avene50 i go zamierzam uzywac.Poza tym kiedys wspomnialas,ze stosowalas kwas migdalowy. Wiem,ze troche odbiegam od watku,ale zaciekawilo mnie to,bo sama tez pisalas o tym,ze masz cere tlusta. Nie interesuje mnie juz jego wplyw na przebarwienia,ale czy skora ci sie po nim mniej przetluszczala? Za jakismiesiac skoncze definitywnie ze swoja kuracja hormonalna i spodziewam sie najgorszego,tzn wysypu syfkow. Jej,teraz jestem taka zadowolona,moze nie bedzie tak zle,ale wolalabym sie zabezpieczyc. Ktos tu pisal o tym,ze stosuje caly czas Cosmelan 2. Poczatkowo tez myslalam,zeby na jesien kupic tylko ta maske,ale teraz mysle o tych kwasach.Nigdy wczesniej z tych dobrodziejstw nie korzystalam.A moze warto,skoro sa takie tanie na Mazidlach.A moze stosowalas juz kwas mlekowy? Tez sie troche zastanawiam,zwlaszcza po dobrych efektach Thiospot.Bylabym wdzieczna gdybys sie na ten temat wypowiedziala.Pozdrawiam.
Dziękuję Ci za miłe słowa.Moze nie az tak ogromną wiedzę jak inne "biochemiczne -filtromaniaczki",ale staram się ciągle dokształcać i dowiadywać czegoś nowego.

Oczywiście,ze nie powinno się stosować podkładów z filtrem na kremy z filtrem,oraz (juz pisałam) na filtr zawierający parsol podkład z "titanium dioxide' talkiem i miką.Zostanie zachwiana ochrona przeciwasłoneczna no i plamki będą ciemniały...Ale to wszystko jest w linkach które podałam parę postow wcześniej.
Podstawowa walka z przebarwieniami to FILTRY ale nie jakieś tam,polecam Wam te sprawdzone.Jestem tego zywym przykladem,widziałyście zdjęcia moich plam? Mam je od ponad roku,mimo tego,ze będąc w Afryce( 4 miesiące) robilam sobie własnoręcznie peeling migdałowy -nie ściemniałay,nadal są w takim samym stanie a to dla tego ,ze stosuje STABILNE FILTRY WEDŁUG ZALECEN I ZASAD ICH STOSOWANIA.

Pannazmokraglowa- Jak najbardziej kwas migdałowy działa znakomicie na tłustą i zanieczyszczoną cerę.Zaczęłam od niskich stęzeńtobie tez tak polecam.Stosuję go zazwyczaj 2 tygodnie przed występem na scenie,albo waznym wydazeniem,gdy chce mieć idealnie gładką cerę.Oczywiście zmniejszyło mi się przetłuszczanie ale to zauwazyłam juz rok temu po Diacnealu.Na biochemii jest obszerny wątek o kwasie migdałowym-tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:02   #314
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

patkapsi: powodzenia!!! piszesz ze skora schodzi ci bardzo, platami, jest zaczerwieniona. czy robisz cos z tymi platami? ponoc nie wolno ich ruszac, same zejda? czyli skora jest ze tak powiem "nie do wyjscia"? czy buzia cie piecze lub boli? czy stosujesz jakies mocno nawilzajace badz natluszczajace kosmetyki, jesli tak jakie?
ja mysle ze ceny u dermatologow badz kosmetyczek sa tak wysokie za "robocizne". Ja bede zestaw ten sprowadzac z niemiec. czy cena na "hunde" 320 eur jest razem z przesylka? niestety nie jestem konsekwentna z burakami, nie mam za bardzo czasu.
pozdrawiam
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 13:32   #315
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

mam pytanko do Agnieszki00: gdzie zamawialas cosmelan za 1100 zl z portugalii? a czy wiecie w ogole w jakim kraju jest produkowany ten kosmetyk?

i pytanko do Angie: czy moglabyc napisac firmy ktore produkuja podklad bezparsolowy, czyli bez titanium dioxide, talku i miki? ja dostalam wlasnie kilka probek podkladu clinique ale zawiera on titanium dioxide, ciekawa jestem ktore podklady sa wlasnie dobre na kremy z iltrem?

z gory dziekuje!!!!!!!!!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 13:48   #316
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
mam pytanko do Agnieszki00: gdzie zamawialas cosmelan za 1100 zl z portugalii? a czy wiecie w ogole w jakim kraju jest produkowany ten kosmetyk?

i pytanko do Angie: czy moglabyc napisac firmy ktore produkuja podklad bezparsolowy, czyli bez titanium dioxide, talku i miki? ja dostalam wlasnie kilka probek podkladu clinique ale zawiera on titanium dioxide, ciekawa jestem ktore podklady sa wlasnie dobre na kremy z iltrem?

z gory dziekuje!!!!!!!!!!!
Tu masz wszystko :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351 (w szczegóności " podkłady i filtry nie "gryzące się" z parsolem")
Najlepiej przeczytaj od deski do deski
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 15:40   #317
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dzieki Angie!!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 17:34   #318
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
patkapsi: powodzenia!!! piszesz ze skora schodzi ci bardzo, platami, jest zaczerwieniona. czy robisz cos z tymi platami? ponoc nie wolno ich ruszac, same zejda? czyli skora jest ze tak powiem "nie do wyjscia"? czy buzia cie piecze lub boli? czy stosujesz jakies mocno nawilzajace badz natluszczajace kosmetyki, jesli tak jakie?
ja mysle ze ceny u dermatologow badz kosmetyczek sa tak wysokie za "robocizne". Ja bede zestaw ten sprowadzac z niemiec. czy cena na "hunde" 320 eur jest razem z przesylka? niestety nie jestem konsekwentna z burakami, nie mam za bardzo czasu.
pozdrawiam
DO anne28
To prawda buzia jest nie do wyjscia,skora schodzi i sie luszczy jak nie wiem,ale przyznam szczerze ze zerwalam pare platow i nic sie nie dziejeBede na bierząco pisac jakie sa efekty tego zabieguJuz nie moge sie doczekacPozdrawiam
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 17:36   #319
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez patkaspi Pokaż wiadomość
DO anne28
To prawda buzia jest nie do wyjscia,skora schodzi i sie luszczy jak nie wiem,ale przyznam szczerze ze zerwalam pare platow i nic sie nie dziejeBede na bierząco pisac jakie sa efekty tego zabieguJuz nie moge sie doczekacPozdrawiam
Hej dziewczynyPiszecie o podkladach ja uzywam caly czas este lauder double wear jest bardzo dobrze kryjacy i nie daje efektu maskiGoraco polecam
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 17:38   #320
patkaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez patkaspi Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyPiszecie o podkladach ja uzywam caly czas este lauder double wear jest bardzo dobrze kryjacy i nie daje efektu maskiGoraco polecam
Buzia jest napieta i troche piecze,ale caly czas smaruje sie tym kremem hydra-vital factor k co byl w zestawie
patkaspi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 21:00   #321
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kupiłam cosmelan na e-bay - z Portugalii. Naprawdę warto. Przede wszystkim jest tańszy no i można zrobić sobie maskę dwa razy.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 23:13   #322
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny prosze napiszcie czy ktoras z was miala do czynienie z Maximum Cover - estee lauder'a? bardzo bardzo dobre opinie ma wszedzie na zachodnich stronkach, dziewczyny pisza ze wszystko zakrywa (lacznie z pryszczami) tylko jedynym minusem jest to ze jest rzeczywiscie "long lasting" (troche kontrowersyjnie co?) bo ciezko sie zmywa. Zastanawiam sie czy nie zamowic go sobie ale boje sie ze nie trafie w kolor a u nas w kraju nie ma tego produktu a moze sprawdze jeszcze w douglas'ie.Napiszcie jesli uzywalyscie ten maximum prosze milej niedzieli dziewczynki

P.S pamietajcie o burakach!!!
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 08:30   #323
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

agnieszka00 czy mozesz prosze wyslac link ze stona gdzie kupilas cosmelan?
ja koresponduje z pania Eva z dermatologic berlin, ktora szczegolowo napisala jak stosowac cosmelan, tabele porownawcza z innymi zabiegami na przebarwienia itp. naprawde przemawiajace. teraz wyslalam do niej fotke mojego czola, czy moze ocenic jak dlugo mam trzymac maske oraz napisalam moje obawy przed powrotem plam. cena wychodzi 297,50 eur plus koszty przesylki ups'em 27 eur. dodatkowo oferuje krem z filtrem (czekam na odp. jakiej firmy) za 39 eur.
kurcze, musze sie zmobilizowac z tymi burakami, no i zrobic ten tonic z korzenia pietruszki, bo jeszcze nie zrobilam!!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:26   #324
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Mel...QQcmdZViewItem
Mi się udało , tylko jedna osoba ze mną licytowała, dlatego tak tanio kupiłam. powodzenia.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 22:17   #325
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześc dziewczyny uprzedzam, że bede się żalic bo trzyma mnie to do tej pory i muszę o tym Wam opowiedziec...
Ja również byłam zdesperowana nieustanną walką z plamami i ponad dwa tygodnie temu zrobiłam sobie cosmelan u dermatologa- "sprawdzonego" u którego leczyłam się przez lata, o kosztach nawet nie wspomnę... Nic nie pomagało więc kiedy usłyszałam o cosmelanie postanowiłam spróbowac... Zabieg w ów gabinecie kosztował mnie aż 1800 zł! Ale ze względu na to że byli "sprawdzeni", zdecydowałam się. Poinformowano mnie ze w cenę wliczony jest cosmelan2 i hydra-vita factor. Dostałam też ulotkę informacyjna na której byl pokazany cały zestaw więc wiedziałam za co płacę.. W dniu zabiegu było tak... Dermatolog nałożyła mi maskę i powiedziała że mam z nią siedziec trzy godziny. Jednak w trakcie wyszło na to ze trzymałam ją 4 godziny. Po zmyciu maski przyszło do płacenia... Dostałam do ręki cosmelan2 ale hydra-vita factor już nie, ponieważ musiałabym zapłacic kolejne 200 zł!!! <zly> Zdaniem dermatolog, mam takie przebarwienia że ten krem tylko będzie przeszkadzał w działaniu cosmelan2 i spowolni efekt wybielania! /dlaczego więc wchodzi on w skład zestawu????! /. Poza tym wg niej ten zestaw jest przeznaczony wyłącznie do gabinetów a nie dla pacjentów /dlaczego więc wszędzie indziej można go kupic i dlaczego wcześniej mówiono mi ze dostanę hydra-vita...???!/.. Dodała też jeżeli nie chcę wydawac tych 200zł to mogę kupic sobie wazelinę, która pomoże mi w złagodzeniu objawów (pieczenie, łuszczenie, obrzęk, rumień) równie dobrze jak hydra-vita factor!!! Wierzyc mi sie nie chciało w to wszystko i ze tak zostałam oszukana! . Prowadziłam z "nimi" niejedną dyskusję na ten temat... na zakończenie wszystkiego dano mi do zrozumienia że"jeżeli nie podoba mi się polityka marketingowa ich firmy to mogę sobie poszukac innej!!
Z żali to tyle teraz o samym cosmelanie bo pewnie tym jesteście najbardziej zainteresowane ... Więc jak już wspomniałam zabieg miałam ponad dwa tygodnie temu. W pierwszym tygodniu smarowałam twarz cosmelanem2 dwa razy dziennie- rano i wieczoram. Byłam czerwona jak burak (a propos soczku ), skóra schodziła mi płatami, wszystko trochę swędziało i byłam nie do ludzi . W drugim tygodniu aplikowałam cosmelan2 tak samo- rano i wieczorem a buzia była ciut w lepszym stanie ale też nie do wyjścia ... W trzecim tygodniu smaruję sie cosmelanem2 tylko na noc a na dzien krem z filtrem LRP. Twarz mam lekko zaczerwienioną i leciuteńko łuszczącą się. A plamy? Moje brązowe, stare plamiska?? Już ich prawie nie widac!!! (odpukuję od razu zeby nie zapeszyc ). Już w pierwszym tygodniu widac było ich wybielenie(pomimo czewronej twarzy)ale teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej...Oby tylko tak pozostało!
Pozdrawiam
mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 22:31   #326
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Kaku a czy ten podklad shiseido jest korygujacy (maskuje plamki?)? a ten korektor....dobrze maskuje? acha i chcialam zapytac ile spf ma ten RAD i co to za firma environ - apteczna?
Hej Molly i wszystkim. Zaraz się wścieknę, przesiedziałam nad odp 20 minut i mi ją zjadło!! Trudno, ofiara ze mnie. Ten podkład to Shiseido Sun Protection Liquid Foundation spf 40(ja mam nr 60, super kolor), korektor w sztyfcie Shiseido Sun Protection Stick Foundation spf 30. Nie wiem , czy będą wystarczająco kryjące dla Ciebie, ja jestem super zadowolona ( w każdej Seforze zrobię próbkę, ale do kogo ta mowa?..Seforomaniaczki - witaj siostro!!) Rad ma spf 16, ale poleciła mi go moja kosmetolog, która twierdzi, że to jeden z najlepszych blokerów ( i nie ma tutaj mowy na zarabianiu na mnie, bo szczęśliwie mój mąż też jest lekarzem i za wszystkie zabiegi i kosmetyki płacę tylko po kosztach-takie niepisane prawo pomiędzy lekarzami). O produktach environu znajdziesz wszystko na stronie www.proteapolska.com.pl. A wracając do Cosmelanu, chciałam spróbować samego kremu nr2, bo tak mi poleciła ta kosmetolog i już widzę efekty, mimo że to dopiero kilka dni. Pozdrowionka dla wszystkich Reksiów(tak mnie nazywał mój dowcipny mąż 3 lata temu po powrocie z Egiptu, patrząc na moje plamy, hi hi.., które mam nadzieję już nigdy takie nie będą, jak wówczas..) A propos Molly, albo przesadzasz okrutnie, albo masz wyretuszowaną na maksa fotkę, bo masz buzię bez skazy!! I nie narzekaj, bo Cię Bozia palnie
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 22:42   #327
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Faktycznie Mouse polecieli po bandzie. Za tą cenę powinnaś dostać obydwa kremy do domu i jeszcze czekoladki... Też jestem fanką Cosmelanu, tylko pamiętaj chroń teraz bardzo buzię przed słońcem i cały czas używaj cosmelan 2, bo te plamska kochają wracać, a wierz mi, jak teraz widzisz swoją buzię, już nigdy ich nie zaakceptujesz. Pozdrawiam
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 23:19   #328
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kaku11-a gdzie na tej stronie są kremy z filtrem?Nie mogę znaleźć,chciałabym sprawdzić sklad.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:00   #329
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za miłe słowa.Moze nie az tak ogromną wiedzę jak inne "biochemiczne -filtromaniaczki",ale staram się ciągle dokształcać i dowiadywać czegoś nowego.

Oczywiście,ze nie powinno się stosować podkładów z filtrem na kremy z filtrem,oraz (juz pisałam) na filtr zawierający parsol podkład z "titanium dioxide' talkiem i miką.Zostanie zachwiana ochrona przeciwasłoneczna no i plamki będą ciemniały...Ale to wszystko jest w linkach które podałam parę postow wcześniej.
Podstawowa walka z przebarwieniami to FILTRY ale nie jakieś tam,polecam Wam te sprawdzone.Jestem tego zywym przykladem,widziałyście zdjęcia moich plam? Mam je od ponad roku,mimo tego,ze będąc w Afryce( 4 miesiące) robilam sobie własnoręcznie peeling migdałowy -nie ściemniałay,nadal są w takim samym stanie a to dla tego ,ze stosuje STABILNE FILTRY WEDŁUG ZALECEN I ZASAD ICH STOSOWANIA.

Pannazmokraglowa- Jak najbardziej kwas migdałowy działa znakomicie na tłustą i zanieczyszczoną cerę.Zaczęłam od niskich stęzeńtobie tez tak polecam.Stosuję go zazwyczaj 2 tygodnie przed występem na scenie,albo waznym wydazeniem,gdy chce mieć idealnie gładką cerę.Oczywiście zmniejszyło mi się przetłuszczanie ale to zauwazyłam juz rok temu po Diacnealu.Na biochemii jest obszerny wątek o kwasie migdałowym-tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242
Dzieki,rozwialas moje watpliwosci. Troche zaniemowilam,gdy przeczytalam,ze w Afryce wykonywalas peeling migdalowy. Czyli nic, tylko skuteczna ochrona p/ sloneczna. Stosujesz ,mam rozumiec, kwas migdalowy przez caly rok,wtedy kiedy tego potrzebujesz. A jakiego podkladu ty uzywasz?
Ja tez mam ciemna karnacje skory.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:07   #330
kaku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Kaku11-a gdzie na tej stronie są kremy z filtrem?Nie mogę znaleźć,chciałabym sprawdzić sklad.
Bloker jest jeden - Rad, ale na kremie mam jeszcze stronę zachodnią www.environ.co.za, może tam będą bardziej szczegółowe dane. Póki co napiszę skład z opakowania: Aqua(water), Cyprylic/Cypric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Pentylene Glycol, Glycerin, Tricontanyl PVP, Paraffinum Dioxide, Strearic Acid, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysorbate 40, Glyceryl Stearate SE, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Xanthan Gum, Polyhydroxystearic Acid, Silica, Dimethicone, Beta-Carotene, Zea Mays(Corn) Oil, Gelatin, Sucrose, Zea Mays(Corn) Starch, Disodium EDTE, Triethanolamine.
Uff, ale się zmęczyłam.. Please Angi napisz swoją opinię na temat tego składu, bo jak widzę jesteś ekspert od filtrów, a informacje bywają czasami takie sprzeczne, że głowa mała.
kaku11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.