Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 20:20   #2041
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Miałam Clinique I Shiseido kupione na Tru. Wcześniej Burżujka cały czas używałam
.... No a teraz zachwalacie mi YSL , Fatala i ja biedna nie wiem...

Ja powinnam zlecieć też z 7 kilo...
jak zlece 7 kg bede wazyla tyle ile w zimie powinnam czyli 55 ale na lato waze 51-52 wiec juz pora o tym myslec! ja uzywam pierw Fatala bo super mi podkreca rzesy i na to ysl i mam iscie teatralny efekt! moje kwc
ale sam ysl tez jest niezly pogrubia, wydluza i do tego ma piekna czern ja uzywam od konca wrzesnia i nic zlego sie z nim nie dzieje ale on ma bardzo skrajne opinie, jedni go kochaja inni nienawidza wiec ciezko napisac czy go pokochasz czy nie ale gdyby nie on to ja nadal bym szukala swojego idealnego tuszu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:31   #2042
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak zlece 7 kg bede wazyla tyle ile w zimie powinnam czyli 55 ale na lato waze 51-52 wiec juz pora o tym myslec! ja uzywam pierw Fatala bo super mi podkreca rzesy i na to ysl i mam iscie teatralny efekt! moje kwc
ale sam ysl tez jest niezly pogrubia, wydluza i do tego ma piekna czern ja uzywam od konca wrzesnia i nic zlego sie z nim nie dzieje ale on ma bardzo skrajne opinie, jedni go kochaja inni nienawidza wiec ciezko napisac czy go pokochasz czy nie ale gdyby nie on to ja nadal bym szukala swojego idealnego tuszu

Pewnie się wreszcie będę musiała zdecydować...

Jednak Truskawka to dla mnie "zbawienie". Miejmy tylko nadzieję, że dolar trochę spadnie... bardzo by mi to ułatwiło życie
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:33   #2043
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Pewnie się wreszcie będę musiała zdecydować...

Jednak Truskawka to dla mnie "zbawienie". Miejmy tylko nadzieję, że dolar trochę spadnie... bardzo by mi to ułatwiło życie
oj musisz ysl latwiejszy jest w uzyciu niz Fatale to na pewno takze jakbys sie spieszyla to moglabys sobie zrobic jedna wielka sklejke z rzes
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:47   #2044
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj musisz ysl latwiejszy jest w uzyciu niz Fatale to na pewno takze jakbys sie spieszyla to moglabys sobie zrobic jedna wielka sklejke z rzes
dobrze widzieć, bo rano to różnie bywa... ostatnio nie mogę się dobudzić, chyba przez tą ilość wolnego
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:58   #2045
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ale ten;

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=Y#DETAIL

czy ten:

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=Y#DETAIL

albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:00   #2046
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
dobrze widzieć, bo rano to różnie bywa... ostatnio nie mogę się dobudzić, chyba przez tą ilość wolnego
no ja tez tak to po 6 sie wstawalo a teraz 12h a ja sie zwlec nie moge

ten z 1 linku za 91 zl ehm pamietam jak on jeszcze kosztowal cos ponad 60zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:08   #2047
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przez Ciebie ze tak myslisz o tym magiku moze sama sie zdecyduje? i zrobie sobie swoja wlasna motywacje odchudzeniowa jak zrzuce te 7kg to dopiero bede mogla sobie cos kupic (oczywiscie nie wliczam w ten uklad kulek APC, meteorytkow, rozu chanelam korektorka i tego co mi sie skonczy w trakcie)
a jakie tusze juz mialas?
a wiesz ile okazji przejdzie Ci koło nosa?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja tez tak to po 6 sie wstawalo a teraz 12h a ja sie zwlec nie moge


ten z 1 linku za 91 zl ehm pamietam jak on jeszcze kosztowal cos ponad 60zl
na feel licząc że kurs funta 4,40 to wychodzi 66zł
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 21:11   #2048
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a wiesz ile okazji przejdzie Ci koło nosa?

na feel licząc że kurs funta 4,40 to wychodzi 66zł
zapomnialam o feel!!
a tam no to dobra okazji tez nie licze kupie i bede uzywac dopiero po schudnieciu albo schowam zeby nie kusilo

albinek klikaj tusz na feelu!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:22   #2049
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę najbardziej jeste zadowolona z tego pędzla z EDM, korektor mam wrażenie wchodzi mi w zmarszczki pod oczami. Jak normalnie udaję się je ukryć płynnym korektorem to tu się uwidoczniły. Nie wiem, może nie potrafię ich nakładać....

Czekam na jeszcze jedną przesyłkę z próbkami, zamówiłam tam próbkę tego miętowego korektora... zobaczymy
Przyznam,ze mietowy korektor jest sredni tzn glownie chodzi oto,ze mimo wszystko ten odcien zieleni nie sprawdza sie tak jak powinien.
Jak go zamowilam to dziewczyny mi go odradzaly ale bylo juz po.....teraz wiem,ze mialy racje
W kazdym razie sama zobaczysz i ocenisz,z checia sie dowiem jakie beda Twoje odczucia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a te pudry/ podklady ? jak Ci sie podobaja i roze mnie to najbardziej kusi
Roze maja bossskie i zreszta nie tylko roze ale by efekt byl nalezyty trzeba pamietac o pedzlach i odpowiedniej aplikacji

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Miałam Clinique I Shiseido kupione na Tru. Wcześniej Burżujka cały czas używałam
.... No a teraz zachwalacie mi YSL , Fatala i ja biedna nie wiem...

Ja powinnam zlecieć też z 7 kilo...
Wiesz,to tylko zalezy od tego jakie masz rzesy i oczekiwania od tuszu.
Mnie bardzo pasuje Faux Cils i nie narzekam na niego ale trzeba pamietac o regularnym myciu szczoteczki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:34   #2050
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przyznam,ze mietowy korektor jest sredni tzn glownie chodzi oto,ze mimo wszystko ten odcien zieleni nie sprawdza sie tak jak powinien.
Jak go zamowilam to dziewczyny mi go odradzaly ale bylo juz po.....teraz wiem,ze mialy racje
W kazdym razie sama zobaczysz i ocenisz,z checia sie dowiem jakie beda Twoje odczucia



Roze maja bossskie i zreszta nie tylko roze ale by efekt byl nalezyty trzeba pamietac o pedzlach i odpowiedniej aplikacji



Wiesz,to tylko zalezy od tego jakie masz rzesy i oczekiwania od tuszu.
Mnie bardzo pasuje Faux Cils i nie narzekam na niego ale trzeba pamietac o regularnym myciu szczoteczki
a pedzle jakie bys polecila takie obowiazkowe przy mineralach??
ja myje szczoteczke regularie! zreszta co ja bym zrobila bez biednego ysl?
a mialas moze roz best friends?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:43   #2051
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cześć Dziewczynki
Dawno mnie u Was nie było Minęła mi truskawkomania od kiedy ceny tak masakrycznie wzrosły ale okazało się,ze moje pudełko z blyszczydłami bardzo zubożało i wrócilam z podkulonym ogonem na tru po błyszczyk Klinkęlam Diorkissa Snow Cherry Dobry wybór czy nie bardzo?

Co do tuszy to również polecam Faux Cils, jest naprawdę świetny Teraz zachwycił mnie Diorshow Icone (nie widzę go na tru). Kupilam miniatrurki na allegro i nie moge sie npatrzec na moje rzęsiska Wymaga niestety poświęcenie troszkę czasu żeby osiągnąć super efekt
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 21:44   #2052
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dubel
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:47   #2053
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zapomnialam o feel!!
a tam no to dobra okazji tez nie licze kupie i bede uzywac dopiero po schudnieciu albo schowam zeby nie kusilo

albinek klikaj tusz na feelu!
ale kombinujesz
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Roze maja bossskie i zreszta nie tylko roze ale by efekt byl nalezyty trzeba pamietac o pedzlach i odpowiedniej aplikacji
to w takim razie co to jest ta odpowiednia aplikacja? poproszę instrukcję
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:49   #2054
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Dawno mnie u Was nie było Minęła mi truskawkomania od kiedy ceny tak masakrycznie wzrosły ale okazało się,ze moje pudełko z blyszczydłami bardzo zubożało i wrócilam z podkulonym ogonem na tru po błyszczyk Klinkęlam Diorkissa Snow Cherry Dobry wybór czy nie bardzo?

Co do tuszy to również polecam Faux Cils, jest naprawdę świetny Teraz zachwycił mnie Diorshow Icone (nie widzę go na tru). Kupilam miniatrurki na allegro i nie moge sie npatrzec na moje rzęsiska Wymaga niestety poświęcenie troszkę czasu żeby osiągnąć super efekt
nie kus tym diorem:P
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ale kombinujesz

to w takim razie co to jest ta odpowiednia aplikacja? poproszę instrukcję
to Ty wspomnialas o okazjach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:53   #2055
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a pedzle jakie bys polecila takie obowiazkowe przy mineralach??
ja myje szczoteczke regularie! zreszta co ja bym zrobila bez biednego ysl?
a mialas moze roz best friends?
Uzywam przede wszystkim kabuki z Inglota,choc ten z Essence po wyparzeniu tez stal sie fajnie miekki poza tym mam pedzle do mineralow z Mary Kay.

Roze z EDM mam narazie dwa:Light Peach i Raspberry Sherbet.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Dawno mnie u Was nie było Minęła mi truskawkomania od kiedy ceny tak masakrycznie wzrosły ale okazało się,ze moje pudełko z blyszczydłami bardzo zubożało i wrócilam z podkulonym ogonem na tru po błyszczyk Klinkęlam Diorkissa Snow Cherry Dobry wybór czy nie bardzo?

Co do tuszy to również polecam Faux Cils, jest naprawdę świetny Teraz zachwycił mnie Diorshow Icone (nie widzę go na tru). Kupilam miniatrurki na allegro i nie moge sie npatrzec na moje rzęsiska Wymaga niestety poświęcenie troszkę czasu żeby osiągnąć super efekt

Witaj Aga

Wlasnie,przypomnialas mi o Iconic'u-dla mnie jest naprawde swietny,bardzo ladnie rozdziela i czesze rzesy,bardziej spektakularny efekt daja 2-3 warstwy ale nie skleja rzes i ma bardzo ladna nasycona czern.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:55   #2056
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uzywam przede wszystkim kabuki z Inglota,choc ten z Essence po wyparzeniu tez stal sie fajnie miekki poza tym mam pedzle do mineralow z Mary Kay.

Roze z EDM mam narazie dwa:Light Peach i Raspberry Sherbet.




Witaj Aga

Wlasnie,przypomnialas mi o Iconic'u-dla mnie jest naprawde swietny,bardzo ladnie rozdziela i czesze rzesy,bardziej spektakularny efekt daja 2-3 warstwy ale nie skleja rzes i ma bardzo ladna nasycona czern.
to co dior lepszy efekt daje od ysl? bo moze trzeba minaiturke na all ustrzelic? hym musze w takim razie poogladac pedzle w inglocie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:06   #2057
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przyznam,ze mietowy korektor jest sredni tzn glownie chodzi oto,ze mimo wszystko ten odcien zieleni nie sprawdza sie tak jak powinien.
Jak go zamowilam to dziewczyny mi go odradzaly ale bylo juz po.....teraz wiem,ze mialy racje
W kazdym razie sama zobaczysz i ocenisz,z checia sie dowiem jakie beda Twoje odczucia



Roze maja bossskie i zreszta nie tylko roze ale by efekt byl nalezyty trzeba pamietac o pedzlach i odpowiedniej aplikacji
ja mam mint pearl z EDM i jest ok, bardziej mi sie podoba efekt rozswietlenia pod matowym pudrem i rozjasnienia twarzy, nakladam na policzki i czolo, czerwien tez sie spod tego nie wybija, wiec ja nie narzekam.
Roze maja swietne tez sie zgodze.
Ktorymi pędzlami nakladacie podklad z EDM? Ja mam stary, taki gruby jeszcze z oriflame i jestem zadowolona, ale.. moze moge byc bardziej
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:07   #2058
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to co dior lepszy efekt daje od ysl? bo moze trzeba minaiturke na all ustrzelic? hym musze w takim razie poogladac pedzle w inglocie

Kabuki z Inglota jest swietny,taki mieciutki i milutki
Z pedzli EDM zdam relacje jak odbiore przesylke bo wzielam na probe.

Iconic jest zupelnie innym tuszem niz Faux Cils wiec od razu mowie,zeby nikogo nie wprowadzac w blad.Koncowy efekt tez sie rozni choc jezeli chcesz upolowac miniature to polecam bo ceny sa przystepne

Iconic pieknie rozczesuje,podkreca ipodkresla rzesy bez sklejania,wydluza i nieco pogrubia ale mocny wyrazny efekt mozna jedynie osiagnac na bazie lub dajac 2-3 warstwy dobrze wyczesujac i wyciagajac rzesy.

Cytat:
Napisane przez Marei
ja mam mint pearl z EDM i jest ok, bardziej mi sie podoba efekt rozswietlenia pod matowym pudrem i rozjasnienia twarzy, nakladam na policzki i czolo, czerwien tez sie spod tego nie wybija, wiec ja nie narzekam.
Roze maja swietne tez sie zgodze.
Ktorymi pędzlami nakladacie podklad z EDM? Ja mam stary, taki gruby jeszcze z oriflame i jestem zadowolona, ale.. moze moge byc bardziej
Moze to zalezy od karnacji ale ja po raz kolejny przekonalam sie,ze zle wygladam w takim odcieniu zieleni a Pearl Mint nadaje sie jedynie jako cien a nie korektor-za duzo tej perly bym mogla go potraktowac doslownie
Wersja Mint jest niby lepsza ale kolor dalej taki sam-rozbielona zielen,ktora nie bardzo radzi sobie z tonowaniem obszarow naczynkowych i sprawia,ze jeszcze bardziej mnie sprawia,ze skora staje sie chłodna-taki efekt topielicy.....moze gdyby byl bardziej nasycona zielenia to lepiej by sobie poradzil.
najgorsze jes to ze on wybija nawet jak naloze na niego formule Intensive i koncowy efekt jest malo ciekawy
Takze nie wszystko dla kazdego

Jaki masz pedzel z Ori?bo mam tez jeden,jest taki fajny gesty,bardzo zbity i dobrze sciety co daje dobra aplikacje mineralow ale nie wiem czy on jest stary czy nowy
Ma ciemno fioletowa raczke
W kazdym razie zauwazylam,ze kiedy wlosie jest sciete calkowicie na plasko lub porwna sie kabuki to nakladanie moze byc jeszcze przyjemniejsze-takie moje osobiste preferencje
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-01-02 o 22:15
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:07   #2059
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A co sądzicie o szminkach Diora, które są teraz w ofertach specjalnych? Czy to jakis staroć? Na stronie Diora nie ma odcieni o tych nazwach co na Truskawce. Co o tym sądzicie?
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:13   #2060
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kabuki z Inglota jest swietny,taki mieciutki i milutki
Z pedzli EDM zdam relacje jak odbiore przesylke bo wzielam na probe.

Iconic jest zupelnie innym tuszem niz Faux Cils wiec od razu mowie,zeby nikogo nie wprowadzac w blad.Koncowy efekt tez sie rozni choc jezeli chcesz upolowac miniature to polecam bo ceny sa przystepne

Iconic pieknie rozczesuje,podkreca ipodkresla rzesy bez sklejania,wydluza i nieco pogrubia ale mocny wyrazny efekt mozna jedynie osiagnac na bazie lub dajac 2-3 warstwy dobrze wyczesujac i wyciagajac rzesy.
no to moze bedzie akurat jak mi sie nie spodoba to bede uzywala jako baza pod ysl


Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A co sądzicie o szminkach Diora, które są teraz w ofertach specjalnych? Czy to jakis staroć? Na stronie Diora nie ma odcieni o tych nazwach co na Truskawce. Co o tym sądzicie?
hym nie wydaje mi sie zeby byly starociami no ale moge sie mylic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:24   #2061
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam rozświetlacz Shimmer Block Golden Mosaic, a w Irlandii testowałam cienie i róże- są to kosmetyki bardzo dobrej jakości, myślę, że możesz zaryzykować puder.
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja tez mam ta mozaike o ktorej pisaly Dziewczyny, jest cudowna, uwielbiam ja! takze mysle ze pozostale kosmetyki beda rownie dobre
dziękuję Wam bardzo dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Blizej w strone szachownicy chociaz akurat wole mozaike Laury

Wrzucam zdjecie z lampa i bez
dziękuję za zdjęcie! Wygląda prześlicznie
Może się skuszę na ten puder, na MUA też ma dobre opinie
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu chce kupić korektor HR
ja też
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:34   #2062
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie przed chwila przy porzadkach kosmetycznych odkrylam piekny rozswietlacz!! cien Joko! kiedys zaraz po kupnie mi spadl i caly sie pokruszyl, no a ze bialy to w sumie go nie uzywalam, dzisiaj jak przekladalam cienie wysypalo mi sie ciut na dlon i jakos go roztarlam i efekt na dloni dal piekny cos jak ten rozswietlacz mineralny tyle ze bardziej bialawy i jednolity musze wytestowac go jakos jutro na twarzy!
Jak ja zazdroszczę osobom które maja takie niespodzianki
Ja zawsze dokładnie wiem jakie mam kosmetyki w domu, jakie ciuchy w szafie i ile pieniędzy w portfelu Więc na takie niespodzianki od życia nie mam co liczyć
Nie dla mnie znalezienie zapomnianego super ciucha w głębi szafy czy 100 zł w kieszeni starych spodni


Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dostalam swoje pasiaki Ardenki dzis ale... wymyzialam sie na twarzy tym dolaczonym pedzlem, maznelam po wszystkich paskach, no i wyszly mi na buzi 2 placki, takie brudne jakby nie wiem czy za ciemny dla mnie, czy za duzo nalozylam, czy lepiej innym pedzlem?? a moze omijac ten najciemniejszy, tak jak pisalyscie??
na razie zachwycily mnie tylko drobinki w nim, pieeknie blyszcza, no i sliczna puderniczka. Tylko ten kolor...
Ja na te paseczki zaczynam spoglądać coraz bardziej łaskawym okiem Chociaz mimo wszystko staram się omijać ciemny pasek. Ale na wiosnę będą dobre bo teraz jestem blada, maluję się póki co Mat Lumiere nr 20 ale za jasny jest i na zdjeciach z sylwestra wyglądam jak duch brr okropieństwo

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu chce kupić korektor HR i może jeszcze jakiś kremik.

Zastanawiam się nad tym nawilżaczem AHAWA który jest w TOP 20. OStstnio dziewczyny bardzo zachwalały tą firmę

Tak to juz w sumie nic nie potrzebuje... tyle że za miesiąc zostane bez tuszu do rzęs no i tak kolo sie kręci .. a ja nadal mam problem z wyborem tego tuszuTyle zachwalacie, że nie wiadomo na co się zdecydować
Mnie też kusi Magik HR bo on podobno nie tylko pod oczy się nadaje. Na wiosnę i lato bedzie jak znalazł pod oka i na naczynka i na to tylko puder sypki albo lekki kompakt i wszystko

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przez Ciebie ze tak myslisz o tym magiku moze sama sie zdecyduje? i zrobie sobie swoja wlasna motywacje odchudzeniowa jak zrzuce te 7kg to dopiero bede mogla sobie cos kupic (oczywiscie nie wliczam w ten uklad kulek APC, meteorytkow, rozu chanelam korektorka i tego co mi sie skonczy w trakcie)
a jakie tusze juz mialas?
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Miałam Clinique I Shiseido kupione na Tru. Wcześniej Burżujka cały czas używałam
.... No a teraz zachwalacie mi YSL , Fatala i ja biedna nie wiem...

Ja powinnam zlecieć też z 7 kilo...
Dziewczyny nie gadać mi tu o nadprogramowych kilogramach bo spuszczę lanie

Juz lepiej zróbmy sobie motywację - za każde zgubione 2 kg jeden kosmetyk
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:42   #2063
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jak ja zazdroszczę osobom które maja takie niespodzianki
Ja zawsze dokładnie wiem jakie mam kosmetyki w domu, jakie ciuchy w szafie i ile pieniędzy w portfelu Więc na takie niespodzianki od życia nie mam co liczyć
Nie dla mnie znalezienie zapomnianego super ciucha w głębi szafy czy 100 zł w kieszeni starych spodni




Ja na te paseczki zaczynam spoglądać coraz bardziej łaskawym okiem Chociaz mimo wszystko staram się omijać ciemny pasek. Ale na wiosnę będą dobre bo teraz jestem blada, maluję się póki co Mat Lumiere nr 20 ale za jasny jest i na zdjeciach z sylwestra wyglądam jak duch brr okropieństwo



Mnie też kusi Magik HR bo on podobno nie tylko pod oczy się nadaje. Na wiosnę i lato bedzie jak znalazł pod oka i na naczynka i na to tylko puder sypki albo lekki kompakt i wszystko





Dziewczyny nie gadać mi tu o nadprogramowych kilogramach bo spuszczę lanie

Juz lepiej zróbmy sobie motywację - za każde zgubione 2 kg jeden kosmetyk
to ja juz nic nie jem!! duzo potrzebuje!!

heh no mi sie czasami zdarza znalezc np jakies drobne w torebce albo gdzies 20zl z tym cieniem to czysty przypadek bo ile razy go przekladalam to nigdy sie nic nie wysypal a dzisiaj tak jakos ciut no i padlam po roztarciu no i jeszcze wyciagnelam ani razu nie uzyty rozswietlacz essence z limitowanki asia glam przejechalam pedzlem i sliczne malutkie drobinki sie ukazaly na mojej dloni i tak bede miala to cudo na cala twarz

a co do tych kosmetykow...to Ty fundujesz w ramach wspomagania wizazowych kolezanek??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-01-02 o 22:43
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:44   #2064
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

W tej chwili na Truskawie strasznie kuszą mnie cienie Clarins, czwórki, pięknie prezentują się te kolory na zdjęciu
Ale nigdy nie miałam cieni z Clarinsa, więc zastanawiam się czy warto

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:48   #2065
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Melduje sie i ja- moje tez dzis dotarly....i mam identyczne wrazenia z tego maziania sie
Moj pedzel sie nie rozlazi- wiele osob pisalo ze wychodza z niego klaczki-ale wydaje mi sie ze moj ok, nawet go troszke poszarpalam i nicale chyba sie nie nadaje dla mnie do tego pudru, nie moge nad nim zapanowac ;-)
A ja jestem zawiedziona troche opakowaniem, troche nie w moim stylu, wole subtelna elegancje taka jak PI
ten pedzel zupelnie sie nie nadaje, za twardy jest i za duzo pudru nabiera... jutro bede probowac pedzelkiem klinika, za dnia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ten z 1 linku za 91 zl ehm pamietam jak on jeszcze kosztowal cos ponad 60zl
ja go wlasnie wtedy ustrzelilam, moj baklazanek kochany
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość


Dziewczyny nie gadać mi tu o nadprogramowych kilogramach bo spuszczę lanie

Juz lepiej zróbmy sobie motywację - za każde zgubione 2 kg jeden kosmetyk
swietna motywacja, chetnie sie dolacze
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:15   #2066
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Ktorymi pędzlami nakladacie podklad z EDM? Ja mam stary, taki gruby jeszcze z oriflame i jestem zadowolona, ale.. moze moge byc bardziej
Ja nakładam pędzlem z EDM. Mam Ingloty, Sephorę, ale EDM nie da się opisać To miękkość nad miękkościami Zamówiłam sobie znów kilka bo cena za taką jakość śmieszna
A-ha, bardzo dobry do minerałów jest też pędzel kabuku z Estee Lauder. Kupiłam kiedyś na tru jak był w promocji za 40 zł i też jest idealny do minerałów, również baaardzo mięciutki i nie drapiący
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:03   #2067
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jak ja zazdroszczę osobom które maja takie niespodzianki
Ja zawsze dokładnie wiem jakie mam kosmetyki w domu, jakie ciuchy w szafie i ile pieniędzy w portfelu Więc na takie niespodzianki od życia nie mam co liczyć
Nie dla mnie znalezienie zapomnianego super ciucha w głębi szafy czy 100 zł w kieszeni starych spodni




Ja na te paseczki zaczynam spoglądać coraz bardziej łaskawym okiem Chociaz mimo wszystko staram się omijać ciemny pasek. Ale na wiosnę będą dobre bo teraz jestem blada, maluję się póki co Mat Lumiere nr 20 ale za jasny jest i na zdjeciach z sylwestra wyglądam jak duch brr okropieństwo



Mnie też kusi Magik HR bo on podobno nie tylko pod oczy się nadaje. Na wiosnę i lato bedzie jak znalazł pod oka i na naczynka i na to tylko puder sypki albo lekki kompakt i wszystko





Dziewczyny nie gadać mi tu o nadprogramowych kilogramach bo spuszczę lanie

Juz lepiej zróbmy sobie motywację - za każde zgubione 2 kg jeden kosmetyk
hmmm... jako że ja muszę schudnąć z 10kg to 5 kosmetyków hmmm.. a że pewnie będzie to trochę trwało... to może zróbmy co 0,5kg?

kupujcie magika helenki, kupujcie warto
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:10   #2068
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

zaczyna sie....
znowu ogarnia mnie mania blyszczykowa!!
chce 3 nowe fever glossy!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:18   #2069
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
W tej chwili na Truskawie strasznie kuszą mnie cienie Clarins, czwórki, pięknie prezentują się te kolory na zdjęciu
Ale nigdy nie miałam cieni z Clarinsa, więc zastanawiam się czy warto

http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL
Ja mam cienie clarinsa i są bardzo fajne nie osypuja sie i cały dzien sie trzymaja tylko mam inna wersję o tą http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4111#4111
Matko jedyna ja w wakacje z nie cos niecałe 60 dawałam oszzzzzz. Dla mnie ekstra tylko nie wiem czy za te pieniążki warto klikać:rolleyes :
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:37   #2070
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja mam maseczke;
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=P#DETAIL

jestem bardzo zadowolona. Cera jest delikatna i wygładzona... bardzo uspokojona.

ma jedynie dziwny zapach, na poczatku mi to tochę przeszkadzało, ale teraz już się przyzwyczaiłam

Dzieki
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.