Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 19:41   #2581
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chyba nie polubimy się z BU.
We wtorek mieli pieniądze na koncie, licząc od środy minął dzisiaj czwarty dzień roboczy, a paczka nadal nie wysłana.
Nawet w zagranicznych sklepach od płatności do wysyłka mija max 3 dni.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:45   #2582
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1101118 3]Chyba nie polubimy się z BU.
We wtorek mieli pieniądze na koncie, licząc od środy minął dzisiaj czwarty dzień roboczy, a paczka nadal nie wysłana.
Nawet w zagranicznych sklepach od płatności do wysyłka mija max 3 dni. [/QUOTE]
Ale może płatność nie doszła w środę tylko w czwartek. Poza tym mają 5 dni więc mogą wysłać jutro. Mnie wysłali właśnie w 5 dzień.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:49   #2583
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja dziś złożyłam zamówienie w BU i jestem bliska bankructwa... ale pocieszam się, że za to będę piękna i młoda. od tego chyba można się uzależnić - jeszcze nie wpłaciłam nawet pieniędzy a już na karteczce notuję sobie, co zamówić następnym razem - czemu wprowadzili tyle nowych maseczek i hydrolat jaśminowy, którego zapach uwielbiam???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:59   #2584
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1101118 3]Chyba nie polubimy się z BU.
We wtorek mieli pieniądze na koncie, licząc od środy minął dzisiaj czwarty dzień roboczy, a paczka nadal nie wysłana.
Nawet w zagranicznych sklepach od płatności do wysyłka mija max 3 dni. [/quote]

Wez pod uwage,ze to zupelnie inna specyfika towaru,Mazidla tez maja wydluzony czas poza tym polprodukty czy gotowe zestawy na BU musza zostac przygotowane

_________________________ _________________________ __________________


Uzywam juz troche oleju arganowego i...pomijajac jego specyficzny zapach widze dobroczynne dzialanie,stosuje go solo bo swietnie sie wchlania bez zelu HA i jako nocny nawilzacz ma dobre zastosowanie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:04   #2585
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też zrobiłam kolejne zamówienie Tym razem dużą pojemność hydrolatu aloesowego - boje się próbować innych a ten bardzo lubię ;-) Pozamawiałam też od razu rzeczy, ktore jeszcze mam, ale się obawiam się, że jak się skończą to zostanę bez niczego No i większy zapas oleju kokosowego... i maseczkę jabłkową... i tonik AHA/BHA 10% ( w ramach testów na łydkach i wrastających włosach ) i olejek tamanu... i jeszcze żel hialuronowy...i skwalan... Nie ja wcale nie jestem nienormalna ;P Od miesiąca nic sobie nie kupiłam więc same rozumiecie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:13   #2586
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to na prawdę uzależnia i ja się właśnie też uzależniłam czekam na moje pierwsze zamówienie a też już żałuję, że nie zamówiłam tego czy tamtego (chociaż i tak nie miałabym kasy) i już planuję następne zamówienie chyba zwariuje czekając, moja paczka wysłana w piątek, miałam nadzieję że dzis będzie a tu lipa głupi brifka wcale nie był
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:18   #2587
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to na prawdę uzależnia i ja się właśnie też uzależniłam czekam na moje pierwsze zamówienie a też już żałuję, że nie zamówiłam tego czy tamtego (chociaż i tak nie miałabym kasy) i już planuję następne zamówienie chyba zwariuje czekając, moja paczka wysłana w piątek, miałam nadzieję że dzis będzie a tu lipa głupi brifka wcale nie był
Wiem wiem, przy pierwszym zamówieniu też się nie mogłam doczekać. Teraz uzbroiłam się już w cierpliwość, ale wiem że te produkty są warte czekania Dla mnie to odkrycie roku - w życiu nie miałam tak promiennej buzi
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 20:49   #2588
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ale może płatność nie doszła w środę tylko w czwartek. Poza tym mają 5 dni więc mogą wysłać jutro. Mnie wysłali właśnie w 5 dzień.
Pisałam już, że konta mamy w tym samym banku, więc na 250% otrzymali przelew we wtorek, zresztą koło północy dostałam na maila potwierdzenie.

Wiem, że mają 5 dni, ale mi się to nie podoba. I tyle.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-16 o 20:51
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 23:26   #2589
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1101289 3]Pisałam już, że konta mamy w tym samym banku, więc na 250% otrzymali przelew we wtorek, zresztą koło północy dostałam na maila potwierdzenie.

Wiem, że mają 5 dni, ale mi się to nie podoba. I tyle.[/quote]
Zamawiając byłaś świadoma, że może to tyle potrwać, więc zgodziłaś się na to

Dla mnie najważniejsza jest jakość tych kosmetyków, ich działanie oraz efekty na mojej skórze. To wszystko sprawia, że naprawdę warto na nie poczekać

Moja paczka doszła dzisiaj
Niestety późno wróciłam do domu i ukręciłam narazie tylko pomarańczowy olejek myjący. Wcześniej miałam drzewko różane. Oba zapachy są fantastyczne

Jutro ukręcę tonik BHA, serum lemon i peeling enzymatyczny.

Mam jeszcze hydrolat różany, masło shea i oleje: z róży rdzawej, owoców leśnych i kokosowy. Jak potestuję trochę dłużej, napiszę jak się sprawują

Jak składałam zamówienie, kusił mnie olej monoi frangipani, ale zrezygnowałam ze względu na cenę. Chciałam poprosić o próbkę, ale z tego też zrezygnowałam. Jednak dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, bo dostałam właśnie tę próbkę Ma boski zapach Nie wiem czy mu się oprę przy kolejnym zamówieniu
__________________


Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:27
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:35   #2590
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
moje też we wtorek

teraz zaczynam się martwić jak to serum z C amla na mnie zadziała, bo jak na razie same niezbyt dobre opinie się pojawiły mogłam wziąść flavo C
ja mam Amle jestem zadowolona z działania jedyne że jest rzadki i ciężko je się nabiera zakroplacem a tak jest bardzo fajny serum
Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
czy któraś z Was stosowała tonik różano-mleczny aha 8%??? Jak wrażenia, bo w wątku jakoś nie za wiele było opinii na jego temat?
mam ten tonik i mam bardzo wrazliwą skórę bardzo jestem zadowolona z niego stosuje raz w tygodniu profilaktycznie i odkąd go stouje niespodzianki znikneły
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:13   #2591
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam kolejne zamówienie Tym razem dużą pojemność hydrolatu aloesowego - boje się próbować innych a ten bardzo lubię ;-) Pozamawiałam też od razu rzeczy, ktore jeszcze mam, ale się obawiam się, że jak się skończą to zostanę bez niczego No i większy zapas oleju kokosowego... i maseczkę jabłkową... i tonik AHA/BHA 10% ( w ramach testów na łydkach i wrastających włosach ) i olejek tamanu... i jeszcze żel hialuronowy...i skwalan... Nie ja wcale nie jestem nienormalna ;P Od miesiąca nic sobie nie kupiłam więc same rozumiecie
Czy mogłabyś napisać cos więcej o toniku i jego działaniu na wrastające włoski?

Z wrastającymi włoskami już sobie poradziłam. Teraz tylko jakieś pojedyncze sztuki... ale mam wokól mieszków włosowych takie fioletowo-sine plamki. To chyba po stanie zapalnym mieszka włosowego. Tego też nie jest dużo, ale chciałabym mieć cacy nóżki bez plamek wogóle.
Czy ten tonik może coś na to zdziałać, przynajmniej w teorii, no bo praktyka rozumiem dopiero w fazie testów.
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 08:21   #2592
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Zamawiając byłaś świadoma, że może to tyle potrwać, więc zgodziłaś się na to

Dla mnie najważniejsza jest jakość tych kosmetyków, ich działanie oraz efekty na mojej skórze. To wszystko sprawia, że naprawdę warto na nie poczekać

Moja paczka doszła dzisiaj
Niestety późno wróciłam do domu i ukręciłam narazie tylko pomarańczowy olejek myjący. Wcześniej miałam drzewko różane. Oba zapachy są fantastyczne

Jutro ukręcę tonik BHA, serum lemon i peeling enzymatyczny.

Mam jeszcze hydrolat różany, masło shea i oleje: z róży rdzawej, owoców leśnych i kokosowy. Jak potestuję trochę dłużej, napiszę jak się sprawują

Jak składałam zamówienie, kusił mnie olej monoi frangipani, ale zrezygnowałam ze względu na cenę. Chciałam poprosić o próbkę, ale z tego też zrezygnowałam. Jednak dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, bo dostałam właśnie tę próbkę Ma boski zapach Nie wiem czy mu się oprę przy kolejnym zamówieniu
a czy miałaś też olej monoi tiare, ten poprzedni? jeśli tak to czy mogłabyś porównać ich zapachy? bo ja mam właśnie ten poprzedni olej monoi i trochę rozczarowałam się zapachem - myślałam, że jest bardziej miodowy a on jest zdecydowanie kwiatowy. czy ktoś może testował już hydrolat jaśminowy?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:34   #2593
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Zamawiając byłaś świadoma, że może to tyle potrwać, więc zgodziłaś się na to
no właśnie ....

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam kolejne zamówienie Pozamawiałam też od razu rzeczy, ktore jeszcze mam, ale się obawiam się, że jak się skończą to zostanę bez niczego
.... dlatego następnym razem warto zamawiać wcześniej, z wyprzedzeniem aby właśnie nie zostawać bez niczego

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Jednak dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, bo dostałam właśnie tę próbkę Ma boski zapach Nie wiem czy mu się oprę przy kolejnym zamówieniu
czy do każdego zamówienia dają próbki? czy przy jakiejś kwocie, iloście produktów, stażu na BU czy jak?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja mam Amle jestem zadowolona z działania jedyne że jest rzadki i ciężko je się nabiera zakroplacem a tak jest bardzo fajny serum
mam nadzieję że będzie dobry rzadkie może sobie być, byle nie podrażniało i służyło cerze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:25   #2594
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no właśnie ....


.... dlatego następnym razem warto zamawiać wcześniej, z wyprzedzeniem aby właśnie nie zostawać bez niczego


czy do każdego zamówienia dają próbki? czy przy jakiejś kwocie, iloście produktów, stażu na BU czy jak?



mam nadzieję że będzie dobry rzadkie może sobie być, byle nie podrażniało i służyło cerze
napewno będzie służyć pod względem przydatności i działania pozytywnego jestem bardzo zadowolona wołałam jednak konsystencję serum Rose to mój KWC
a ja nigdy próbki nie dostałam z BU dla tego uwielbiam i ostatnio dużo zamawiam z mazideł ekstraktow i zsr tam zawsze próbeczki i czasami duże
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:50   #2595
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czy miałaś też olej monoi tiare, ten poprzedni? jeśli tak to czy mogłabyś porównać ich zapachy? bo ja mam właśnie ten poprzedni olej monoi i trochę rozczarowałam się zapachem - myślałam, że jest bardziej miodowy a on jest zdecydowanie kwiatowy. czy ktoś może testował już hydrolat jaśminowy?
Niestety nie miałam monoi tiare, więc nie mogę porównać. Też jestem ciekawa różnicy między nimi
Jeżeli chodzi o zapach monoi frangipani, to raczej nie jest kwiatowy, bardziej kojarzy mi się z jakimś nektarem kwiatowym, może nawet jest miodowy. Trudno powiedzieć, bo nie znam się za bardzo na określaniu zapachów W każdym razie ten jest intensywny, upojny i kojarzy mi się z nektarem kwiatowym

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czy do każdego zamówienia dają próbki? czy przy jakiejś kwocie, iloście produktów, stażu na BU czy jak?
Nie wiem od czego to zależy.
To było dopiero moje drugie zamówienie i było trochę większe od pierwszego, ale jeżeli chodzi o kwotę to różnica niewielka - ok. 30zł. Do pierwszego nie dostałam żadnych próbek, a teraz tą jedną
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:38   #2596
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeżeli chodzi o próbki to BU jest dla mnie najgorsza pod tym względem.Robię tam zakupy od czasu jak powstał sklep i do wyboru było z 6 produktów.Często suma zamówienia przekracza 100zł a nigdy nie dostałam żadnej próbki.Idę teraz coś zamówić od nich bo skończyło mi się serum z amlą i kusi mnie ten tonik aha 8% .
Nieraz dostaję maila,że mam 5 % rabatu to muszę przyznać ale jakoś tak się złożyło ,że jeszcze z tego nie skorzystałam bo miał termin ważności ok miesiąca a ja właśnie byłam po dużym zamówieniu.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:47   #2597
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewcia123 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś napisać cos więcej o toniku i jego działaniu na wrastające włoski?

Z wrastającymi włoskami już sobie poradziłam. Teraz tylko jakieś pojedyncze sztuki... ale mam wokól mieszków włosowych takie fioletowo-sine plamki. To chyba po stanie zapalnym mieszka włosowego. Tego też nie jest dużo, ale chciałabym mieć cacy nóżki bez plamek wogóle.
Czy ten tonik może coś na to zdziałać, przynajmniej w teorii, no bo praktyka rozumiem dopiero w fazie testów.
Hm... na stronie BU napisali że zapobiega wrastaniu włosów. Pewnie dlatego że mocno złuszcza, ale ja wlaśnie też chcę głównie rozjaśnić przebarwienia a wiem że ogólnie kwasy w tym pomagają. Stosuję kwas azelainowy ale on nie zluszcza zbyt intensywnie, natomiast kwas mlekowy tak, zwłaszcza przy niskim pH toniku. Taka jest teoria - a praktyka... zobaczymy jak dojdzie.

Dziewczyny - skończył się olej kokosowy za 4,50. Moja wpłata ( zapłaciłam wczoraj wieczorem ) jeszcze nie doszła i zaproponowali nowy ekologiczny za 7,90. Na takie luksusy to mnie nie stać... Będę musiała zamówić z efavitu - szkoda Ktoś z Krakowa chętny na zamówienie? :P
No i myślałam, że przelew z mbanku na mbank dojdzie migiem a tu już 13.00 następnego dnia i guzik A buuu...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:51   #2598
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja mam Amle jestem zadowolona z działania jedyne że jest rzadki i ciężko je się nabiera zakroplacem a tak jest bardzo fajny serum

mam ten tonik i mam bardzo wrazliwą skórę bardzo jestem zadowolona z niego stosuje raz w tygodniu profilaktycznie i odkąd go stouje niespodzianki znikneły
Ja jestem bardzo zadowolona z amli, jedynie długo się wchłania, ale to jest do przeżycia.

Możesz napisać o działaniu toniku mleczno-róż.? Napisałaś, że zniknęły niespodzianki. A miałaś może jakieś przebarwienia? Bo ja się nad nim zastanawiam pod kątem przebarwień, czytałam, że kwas mlekowy dobrze wpływa na przebarw.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:41   #2599
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - skończył się olej kokosowy za 4,50. Moja wpłata ( zapłaciłam wczoraj wieczorem ) jeszcze nie doszła i zaproponowali nowy ekologiczny za 7,90. Na takie luksusy to mnie nie stać...
Dzisiaj zobaczyłam na ich stronie, że zniknął ten za 4,50 i pojawił się ekologiczny za 7,90. Szkoda, bo pewnie różnią się tylko tym, że ten nowy posiada certyfikat, no i oczywiście ceną. Na szczęście ja zdążyłam zamówić jeszcze ten starszy. Następnym razem się zastanowię
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 19:31   #2600
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Zamawiając byłaś świadoma, że może to tyle potrwać, więc zgodziłaś się na to

Dla mnie najważniejsza jest jakość tych kosmetyków, ich działanie oraz efekty na mojej skórze. To wszystko sprawia, że naprawdę warto na nie poczekać
Czy ja niewyraźnie piszę? Powtórzę: WIEM i WIEDZIAŁAM, że mają 5dni. Co nie zmienia faktu, że mi się to nie podoba. I tyle.

Całe szczęście, że mamy nie tylko BU, ale sporo innych tego typów sklepów. Dziwnym trafem na przykład EcoSpa realizuje zamówienie w jeden dzień. Można? Można.

A wmawianie mi, że liczyć nie umiem, nie świadczy korzystnie o sklepie.

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
No i myślałam, że przelew z mbanku na mbank dojdzie migiem a tu już 13.00 następnego dnia i guzik A buuu...
I bardzo dobrze myślałaś, pieniądze mieli na koncie jak tylko zrobiłaś przelew.


Kończę temat, bo nic mnie nie przekona do takiego traktowania klientów.

A jeszcze zapytam - wysyłają priorytetem?

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:34
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:33   #2601
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1102792 9]A jeszcze zapytam - wysyłają priorytetem?[/quote]
Tak.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:10   #2602
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja już wariuje, wysłane w piątek i jeszcze nie ma byłam pytać na poczcie-nie ma. Poczta leci w kulki powinno być już wczoraj
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:26   #2603
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1102792 9]

I bardzo dobrze myślałaś, pieniądze mieli na koncie jak tylko zrobiłaś przelew.

[/QUOTE]

No racja, jednak przyznam, że ze mną załatwili sprawę ładnie. Widocznie zobaczyli moje lekkie rozżalenie w sprawie oleju kokosowego, bo okazało się że spóźniłam się z zamówieniem tylko 3 godziny Zaproponowali że wyślą mi na próbę jeden nowy olej w cenie starego. Więc spróbuję co to za cudo warte 7,90 ;-) W dodatku wszystko załatwione w 1 dzień i już zamówienie jest w realizacji. Tak więc ja nie narzekam Z mazideł i innych też skorzystam w najbliższej przyszłości bo mają fajne proteinki i oleje ;-) Ale do BU nic nie mam

Apropo oleju kokosowego - napisali mi, że ten nowy oprócz tego że ma certyfikat, jest bardziej zwarty i gładki niż poprzedni - czyli ciut się różni. Ale - przyjdzie to zobaczę. Zamówiłam też z Efavitu rano bo się wkurzyłam że olej mi się końcówkuje a ja bez niego już żyć nie umiem (znaczy moje sucholaste włosy i dłonie ). To od razu porównam który lepszy...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:43   #2604
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dooobra, to ja w tym tyg dostaję pensję i chyba po niedzieli trzeba będzie zamówienie złożyć, bo mi się wszystko kończy. Na pewno wezmę:
-hydrolat cytrynowy
-jakieś serum z wit C
-tonik 2% BHA
-podwójny żel hialuronowy
-olejek myjacy

Mam zniżkę (jeee, 3 albo 4 %, no ale zawsze parę groszy), idę przemyśleć zamówienie, wolałabym 100 zł nie przekroczyc...

edit:

A może zamiast serum z wit C wezmę LEmon? Ono chyba się nada na moją mieszaną skórę? Z żelem hialuronowym chyba akurat? jak myślicie?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-02-17 o 20:47
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:50   #2605
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dooobra, to ja w tym tyg dostaję pensję i chyba po niedzieli trzeba będzie zamówienie złożyć, bo mi się wszystko kończy. Na pewno wezmę:
-hydrolat cytrynowy
-jakieś serum z wit C
-tonik 2% BHA
-podwójny żel hialuronowy
-olejek myjacy

Mam zniżkę (jeee, 3 albo 4 %, no ale zawsze parę groszy), idę przemyśleć zamówienie, wolałabym 100 zł nie przekroczyc...

edit:

A może zamiast serum z wit C wezmę LEmon? Ono chyba się nada na moją mieszaną skórę? Z żelem hialuronowym chyba akurat? jak myślicie?
Gabs a kiedy się w ogóle dostaje zniżki? Oprócz tego że się komuś fuksnie tak jak mnie? :P A i jak Ci się sprawuje hydrolat cytrynowy? Myślałam nad nim ale jakoś bałam się, że może szczypać... kojarzy mi się z sokiem z cytryn ;-)

PS. Też uwielbiam Nanę
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:55   #2606
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Gabs a kiedy się w ogóle dostaje zniżki? Oprócz tego że się komuś fuksnie tak jak mnie? :P A i jak Ci się sprawuje hydrolat cytrynowy? Myślałam nad nim ale jakoś bałam się, że może szczypać... kojarzy mi się z sokiem z cytryn ;-)

PS. Też uwielbiam Nanę
Nie wiem w sumie, zniżkę chyba dostaje się jak ileś się u nich wyda kasy... Mam za sobą tylko 3 zamówienia więc jestem zielona. Hydrolat sprawuje się bosko, pięknie odświeża skórę, ma delikatny zapach cytryn i absolutnie nie podrażnia.

P.S. Jest wątek o Nanie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:58   #2607
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja dostalam zniżke po drugim zamówieniu. Pierwsze bylo na okolo 50zł, drugie na 100zł. Znizke mam tylko do kwietnia, nie wiem czy wykorzystam....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:39   #2608
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Apropo oleju kokosowego - napisali mi, że ten nowy oprócz tego że ma certyfikat, jest bardziej zwarty i gładki niż poprzedni - czyli ciut się różni. Ale - przyjdzie to zobaczę. Zamówiłam też z Efavitu rano bo się wkurzyłam że olej mi się końcówkuje a ja bez niego już żyć nie umiem (znaczy moje sucholaste włosy i dłonie ). To od razu porównam który lepszy...
O, to ciekawe. Czekam na recenzję

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A może zamiast serum z wit C wezmę LEmon? Ono chyba się nada na moją mieszaną skórę? Z żelem hialuronowym chyba akurat? jak myślicie?
Ja mam mieszaną cerę i serum lemon świetnie się u mnie sprawdziło Pozbyłam się podskórnych grudek na czole, pory są oczyszczone, a niespodzianki już się nie pojawiają.
Zauważyłam też, że moja cera chyba zmienia się w kierunku normalnej. Wydziela mniej sebum i nie świecę się w strefie T nawet po nałożeniu filtra, a niczym go nie matuję Ale to może być zasługa ogólnej pielęgnacji kosmetykami naturalnymi
W każdym razie, polecam to serum

Ale sera z wit. C też są fajne, ze względu na ochronę przed wolnymi rodnikami
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 07:51   #2609
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość

Jak składałam zamówienie, kusił mnie olej monoi frangipani, ale zrezygnowałam ze względu na cenę. Chciałam poprosić o próbkę, ale z tego też zrezygnowałam. Jednak dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, bo dostałam właśnie tę próbkę Ma boski zapach Nie wiem czy mu się oprę przy kolejnym zamówieniu

Mam obydwa oleje monoi i próbkę monoi frangipani. Zdecydowanie ten zwykły jest bardziej kokosowy, pachnie trochę jak zapach do ciasta a Frangipani według mnie jest bardziej kwiatowy, mocniejszy. Pachnął zupełnie inaczej i wydaje mi się że zapach frangipani dłużej utrzymuje się na ciele.
Mój TZ określił te zapachy jako "smród nie do zniesienia, ale podniecający" i dokładnie takie są- nie podobają się ani mi ani TZ, ale działają chyba jak jakieś fermony tudzież inne afrodyzjaki w każdym razie- na wieczór w sam raz a do pracy- raczej nie polecam.
Inna sprawa, że posmarowałam sie olejem monoi z żelem hialuronowym po buzi i wyskoczyło mi tysiąc nowych pryszczy. Wielkie bolące gule oczywiście na ciele, jako nawilżacz sprawuje się doskonale, ale żeby coś takiego na twarz wyskoczyło!?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2009-02-18 o 07:54
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:00   #2610
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Gabs a kiedy się w ogóle dostaje zniżki? Oprócz tego że się komuś fuksnie tak jak mnie?
Ja po pierwszym zamówieniu na ok 140 zł dostałam kupon rabatowy na chyba 4%, a po drugim zamówieniu już nie dostałam, więc nie wiem co to za polityka Drugie było też na ponad 100 zł.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.