Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 21:06   #3091
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No cóż, może po prostu baza jest nie do zdobycia w Toruniu, będę musiała się przejechać gdzie indziej po białą bazę, chyba niepotrzebnie sieję panikę
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 03:04   #3092
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a nie zapchała was ta baza? bo takie wybielające podkłady cudo byłoby świetne, ale boję się, że mnie zapcha
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:22   #3093
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, nigdy nie używałam bazy- miesza się ją z podkładem ? Ile kosztuje u Was?
i czy to ta ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...korekcyjna.htm

Kupiłam ostatnio rimmela stay matt i puder pseudo mineralny ( też od nich) , oczywiście są za ciemne

zastanawiam się nad golden rose, na stronce wyglądają na bardzo jasne :
http://www.goldenrose.pl/art-p_ffo-g...ose_fluid.html
http://www.goldenrose.pl/art-p_fon-p..._w_kremie.html

miał ktoś ?
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:02   #3094
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nigdy nie używałam bazy- miesza się ją z podkładem ? Ile kosztuje u Was?
i czy to ta ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...korekcyjna.htm

Kupiłam ostatnio rimmela stay matt i puder pseudo mineralny ( też od nich) , oczywiście są za ciemne

zastanawiam się nad golden rose, na stronce wyglądają na bardzo jasne :
http://www.goldenrose.pl/art-p_ffo-g...ose_fluid.html
http://www.goldenrose.pl/art-p_fon-p..._w_kremie.html

miał ktoś ?
Ehh rimmel najjaśniejszy też dla mnie za ciemny

Te z golden rose kiedyś testowałam i wydaje mi się, że mnie pasował ten drugi. Ten pierwszy był wręcz biały i nienaturalnie na mnie wyglądał. Tzn mam na myśli ogólnie odcienie tej firmy, który to był dokładnie podkład to nie pamiętam.

A tak w ogóle to firmy wydając różne kosmetyki mają taką samą numerację odcieni? Czy jednak nie każda? Chciałabym kilka rzeczy dokupić sobie przez internet i nie wiem, czy mogę się kierować samymi numerkami.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:04   #3095
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eais - mialam ten dlugotrwaly podklad w kremie... wydawal się super... a po 3 dniach porażka! kryje b. slabo i zapycha... a kolor fakt,faktem ma ladny... kosztowal jakieś 11 zl,więc to nie majątek-ostatecznie dalam koleżance,nie wiem czy używa...
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:51   #3096
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście może tego kremu Pharmaceris Albucin Maxima? Wybiela on trochę?
Ja używam Efektów jak na razie nie widać(stosuje 3 tygodnie)a kuracja trwa 8 tygodni, wiec mam nadzieje, że do tego czasu będę miała jednolity, bladziutki koloryt cery

A dziewczyny, mam pytanie co do tej biłej bazy inglota-czy ona wysusza, i czy jest hipoalergiczna ?? mam suchą i wrażliwą cerę i muszę bardzo uważać :|
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 17:23   #3097
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eais można mieszać ale i także nakładać na całą twarz i tak to ta

Klariss niestety nie odpowiem Ci na pytanie czy jest hipoalergiczna . Musiałabyś się pani w Inglocie zapytać. Ja mam cerę suchą i nie widze by podkreślała mi skórki
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 17:43   #3098
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przekopalam sie dzis przez wszystkie stanowiska kosmetyczne w Debenhamsie i coz... tylko zawod Mialam nadzieje, ze Chanel mat lumiere 05 (w Polsce dostepny jest tylko o ton ciemniejszy 20) bedzie naprawde jasniutki, ale moge go porownac stopniem jasnosci i kolorem do Loreal true match W1, no moze jest malenka kapenke jasniejszy, ale nadal za maloWszystkie Smashboxy, Diory i Givenchy nie maja nic mnie interesujacego Zamowilam sobie te probki podkladu z Coastal Scents i jeszcze wczoraj kliknelam na Nyx-a liquid foundation Pale (wyglada baaardzo obiecujaco na tym zdjeciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1229981072), wiec teraz pozostaje mi tylko czekac.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 18:45   #3099
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ehh rimmel najjaśniejszy też dla mnie za ciemny

Te z golden rose kiedyś testowałam i wydaje mi się, że mnie pasował ten drugi. Ten pierwszy był wręcz biały i nienaturalnie na mnie wyglądał. Tzn mam na myśli ogólnie odcienie tej firmy, który to był dokładnie podkład to nie pamiętam.
eh, beznadzieja, rimmelem mogę się pomalować, ale mam i tak wtedy ciemniejszą skórę, paranoja...wszystko takie ciemne

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Eais - mialam ten dlugotrwaly podklad w kremie... wydawal się super... a po 3 dniach porażka! kryje b. slabo i zapycha... a kolor fakt,faktem ma ladny... kosztowal jakieś 11 zl,więc to nie majątek-ostatecznie dalam koleżance,nie wiem czy używa...

szkoda, ale czy mnie też by zapychał ... a zaskórników i rozszerzonych porów mam już wystarczająco dużo

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Eais można mieszać ale i także nakładać na całą twarz i tak to ta
i czy ta baza rozjaśni podkład ?

dziękuję za wytłumaczenie
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:53   #3100
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eais, bardzo! I co najlepsze podkład nie traci właściowści kryjących . Rozjaśnił mi i revlona colorstaya ivory i lancome i inne. Dla mnie jest genialna
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:56   #3101
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ech, wiosna przyszła... dziś wysłuchałam zwyczajowego wykładu na temat obrzydliwości mojego bladego lica i że wyglądam jak kawałek słoniny. Od kochanej mamusi of course.

Mamusia jest ekstra, ale poglądy urodowe mamy diametralnie inne...
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 22:53   #3102
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ech, wiosna przyszła... dziś wysłuchałam zwyczajowego wykładu na temat obrzydliwości mojego bladego lica i że wyglądam jak kawałek słoniny. Od kochanej mamusi of course.

Mamusia jest ekstra, ale poglądy urodowe mamy diametralnie inne...
Skąd ja to znam
Moi rodzice są z natury dość śniadzi i się nie mogą nadziwić nad moim filtrowaniem i wybielaniem.
A facet biały jak śnieg (zazdroszczę mu tego) - zarówno skóra jak i włosy, rzęsy i brwi i też mi przygaduje, że mam przestać się smarować "mazidłami".
A ja nie przestanę, bo nie lubię siebie w ciemnej skórze. Nie lubię tego koloru, bo wydaje mi się "brudny"
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 07:34   #3103
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam
Moi rodzice są z natury dość śniadzi i się nie mogą nadziwić nad moim filtrowaniem i wybielaniem.
A facet biały jak śnieg (zazdroszczę mu tego) - zarówno skóra jak i włosy, rzęsy i brwi i też mi przygaduje, że mam przestać się smarować "mazidłami".
A ja nie przestanę, bo nie lubię siebie w ciemnej skórze. Nie lubię tego koloru, bo wydaje mi się "brudny"
Uwielbiam takich facetów, oddaj mi go, mogę Ci dać w zamian jasną skórę, która się nie da opalić
Mój ex miał białe rzęsy, mogłam na niego patrzeć godzinami Opalał się na czekoladkę, ale mnie się to nawet podobała, bo wyglądał jak Tidus z Final Fantasy X

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Dziewczyny, czy ten Albucin Pharmacerisa ma stabilne filtry? Pewnie jest to gdzieś na Wizażu, ale nie mogę znaleźć A zastanawiam się nad nim właśnie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:37   #3104
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ech, wiosna przyszła... dziś wysłuchałam zwyczajowego wykładu na temat obrzydliwości mojego bladego lica i że wyglądam jak kawałek słoniny. Od kochanej mamusi of course.

Mamusia jest ekstra, ale poglądy urodowe mamy diametralnie inne...
ja dzięki alergii (w końcu na coś mi się to paskudztwo przydało) mam już z głowy takie komentarze - protopic, którym leczę azs ma działanie fotouczulające i filtry to konieczność
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam
Moi rodzice są z natury dość śniadzi i się nie mogą nadziwić nad moim filtrowaniem i wybielaniem.
A facet biały jak śnieg (zazdroszczę mu tego) - zarówno skóra jak i włosy, rzęsy i brwi i też mi przygaduje, że mam przestać się smarować "mazidłami".
A ja nie przestanę, bo nie lubię siebie w ciemnej skórze. Nie lubię tego koloru, bo wydaje mi się "brudny"
a co do chłopaków-albinosów, z b. jasną karnacją, albo rudych to->
gdy idę do szkoły, albo wracam, to czasem zdarza mi się zobaczyć takiego jednego albinosa - białe włosy, białe brwi, białe rzęsy i oczy w kolorze emotki z zpytajnikami. (choć może albinos to niedokładne kreślenie). dobrze, że mam ciemne okulary - nie widać, że się gapię
i gdzie tu prawda, że podobają nam się przeciwieństwa
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-03-29 o 08:38
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:08   #3105
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Uwielbiam takich facetów, oddaj mi go, mogę Ci dać w zamian jasną skórę, która się nie da opalić
Mój ex miał białe rzęsy, mogłam na niego patrzeć godzinami Opalał się na czekoladkę, ale mnie się to nawet podobała, bo wyglądał jak Tidus z Final Fantasy X
Mój się najpierw spieka na truskawę (bez względu na to, czy się smaruje filtrami), a dopiero potem brązowieje. Ma ładniejszą opaleniznę ode mnie (on-czekolada, a ja jakieś curry, kurczak ).
Kurczę...kusisz mnie tą transakcją. Muszę się zastanowić.
A propos FF - mojemu włosy rosną do góry jak Cloudowi

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a co do chłopaków-albinosów, z b. jasną karnacją, albo rudych to->
gdy idę do szkoły, albo wracam, to czasem zdarza mi się zobaczyć takiego jednego albinosa - białe włosy, białe brwi, białe rzęsy i oczy w kolorze emotki z zpytajnikami. (choć może albinos to niedokładne kreślenie). dobrze, że mam ciemne okulary - nie widać, że się gapię
i gdzie tu prawda, że podobają nam się przeciwieństwa
Fajnie, że nie jestem odosobniona w moich gustach. Wszędzie się spotykam z opinią kobiet, że wolą opalonych, ciemnych don juanów rodem z Brazylii i czułam się jak jakiś dziwak.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:14   #3106
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

mój G to blondyn z szarymi oczami i uroczymi piegami, których mu zazdroszczę.

Jak wychodzi na słońce, to się opala na złoto, a włosy mu jaśnieją...
A do tego ma ciemne długie rzęsy, tak nie wiadomo skąd
Nasze dzieci będą śliczneeee

Zanim go poznałam, to moim ideałem byli niebieskoocy bruneci z jasną cerą. Brazylijczykom zawsze nie

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-03-29 o 11:15
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:23   #3107
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
mój G to blondyn z szarymi oczami i uroczymi piegami, których mu zazdroszczę.

Jak wychodzi na słońce, to się opala na złoto, a włosy mu jaśnieją...
A do tego ma ciemne długie rzęsy, tak nie wiadomo skąd
Nasze dzieci będą śliczneeee

Zanim go poznałam, to moim ideałem byli niebieskoocy bruneci z jasną cerą. Brazylijczykom zawsze nie
Moja rodzicielka mi dokucza (w żartach oczywiście ), że nasze dzieci będą dziwaczne, jak się takie dwa zupełnie inne typy urody zmieszają. W sumie bardzo ciekawa tego jestem, ale jeszcze mi nie śpieszno, żeby się tego dowiadywać...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:52   #3108
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mój się najpierw spieka na truskawę (bez względu na to, czy się smaruje filtrami), a dopiero potem brązowieje. Ma ładniejszą opaleniznę ode mnie (on-czekolada, a ja jakieś curry, kurczak ).
Kurczę...kusisz mnie tą transakcją. Muszę się zastanowić.
A propos FF - mojemu włosy rosną do góry jak Cloudowi



Fajnie, że nie jestem odosobniona w moich gustach. Wszędzie się spotykam z opinią kobiet, że wolą opalonych, ciemnych don juanów rodem z Brazylii i czułam się jak jakiś dziwak.
oj nie jesteś
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:36   #3109
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mój się najpierw spieka na truskawę (bez względu na to, czy się smaruje filtrami), a dopiero potem brązowieje. Ma ładniejszą opaleniznę ode mnie (on-czekolada, a ja jakieś curry, kurczak ).
Kurczę...kusisz mnie tą transakcją. Muszę się zastanowić.
A propos FF - mojemu włosy rosną do góry jak Cloudowi

Fajnie, że nie jestem odosobniona w moich gustach. Wszędzie się spotykam z opinią kobiet, że wolą opalonych, ciemnych don juanów rodem z Brazylii i czułam się jak jakiś dziwak.
O matko, Cloud Ja bym go na Twoim miejscu w piwnicy trzymała, żeby żadna nawet na niego nie spojrzała

Dla mnie facet powinien być blady, w końcu mogą z tego być dzieci, a nie chcę, żeby moja jasna cera się skończyła na moim pokoleniu Poza tym jasnowłose dzieci są urocze
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 13:43   #3110
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O matko, Cloud Ja bym go na Twoim miejscu w piwnicy trzymała, żeby żadna nawet na niego nie spojrzała
W sumie dobry pomysł - w piwnicy, to się na bank nie opali.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dla mnie facet powinien być blady, w końcu mogą z tego być dzieci, a nie chcę, żeby moja jasna cera się skończyła na moim pokoleniu Poza tym jasnowłose dzieci są urocze
Mam straszną ochotę wstawić jego zdjęcie z dzieciństwa, bo miał włosy jeszcze jaśniejsze niż obecnie (zupełnie białe), ale pewnie by mi się za to dostało nawet wtedy, gdybym zamazała twarz.

W ogóle...offtop robimy, kurczę... ale miło się rozmawia, bo mam manię na punkcie jasnych włosów i jasnej skóry.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:07   #3111
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja mam czarne włosy
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:11   #3112
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a ja mam czarne włosy
Też mam czarne, ale jako dziecko byłam złotowłosa I lubię moje ciemne włosy, jasne mi się najbardziej u facetów podobają
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:38   #3113
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mam czarne, ale jako dziecko byłam złotowłosa I lubię moje ciemne włosy, jasne mi się najbardziej u facetów podobają
The same
Był moment, że chciałam się przefarbować na rudo (baaardzo chciałam), ale stwierdziłam, że zostanę przy swoim naturalnym kolorze
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:42   #3114
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
The same
Był moment, że chciałam się przefarbować na rudo (baaardzo chciałam), ale stwierdziłam, że zostanę przy swoim naturalnym kolorze

Też chciałam, ale stwierdziłam, że jednak byłoby mi brzydko. Mam czarne brwi i musiałabym z nimi coś robić, a boję się, że głupio by wyglądały cieńsze albo jaśniejsze
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:29   #3115
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mój się najpierw spieka na truskawę (bez względu na to, czy się smaruje filtrami), a dopiero potem brązowieje. Ma ładniejszą opaleniznę ode mnie (on-czekolada, a ja jakieś curry, kurczak ).
Kurczę...kusisz mnie tą transakcją. Muszę się zastanowić.
A propos FF - mojemu włosy rosną do góry jak Cloudowi


oooo kocham Clouda podobnie jak całe FF
Podobają mi się jasniutcy faceci a tymczasem zostałam obdażona śniadym, czarnowłosym kochanym mężczyzną a włosy mu rosną na boki - bo ich nie czesze i jedyne co mi przypomina to króla słońce
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:04   #3116
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Łaaaaaaaaaaaaaaa, znów widziałam na ulicy tego albinosa
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:14   #3117
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

haha, widzę, że bladolice lubią bladolicych mam taki sam typ faceta. pamiętam takiego jednego... wysoki- ok.185cm, szczupły, ale z mięśniami- kaloryfer pierwsza klasa wiecie taki umięśniony, ale nie jak bloker w dresie. a do tego włosy takie za ucho, z falami i blond a do tego białe brwi i rzęsy...
ale jak to zwykle bywa miał dziewczynę, ale nie jakąś bladolicą piękność, ale laskę typu solara, tipsy rulez
widok był komiczny

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

dziewczyny, smarujmy się filtrami, żeby nam na starość została taka ładna skóra! w ogóle, im więcej się w młodości paćkasz filtrami, tym młodszą babcią będziesz
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:20   #3118
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A propos Clouda i FF:

http://i7.photobucket.com/albums/y28...4/vanilla4.jpg

http://img192.imageshack.us/img192/6351/humbm3.jpg

Ten facet, to dosłownie chodzący photoshop. I skubany ma idealną, jasną cerę. Tak jak nie przepadam za Azjatami, tak ten wygląda całkiem fajnie(pod warunkiem, że bez makijażu-ech, ci artyści).

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Łaaaaaaaaaaaaaaa, znów widziałam na ulicy tego albinosa
A długie ma włosy, czy krótkie? Widziałam kiedyś "Wikinga" z białymi włosami do łopatek. Piękny był ło matko...oby mój chłop tego nie przeczytał
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:36   #3119
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
haha, widzę, że bladolice lubią bladolicych mam taki sam typ faceta. pamiętam takiego jednego... wysoki- ok.185cm, szczupły, ale z mięśniami- kaloryfer pierwsza klasa wiecie taki umięśniony, ale nie jak bloker w dresie. a do tego włosy takie za ucho, z falami i blond a do tego białe brwi i rzęsy...
ale jak to zwykle bywa miał dziewczynę, ale nie jakąś bladolicą piękność, ale laskę typu solara, tipsy rulez
widok był komiczny

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

dziewczyny, smarujmy się filtrami, żeby nam na starość została taka ładna skóra! w ogóle, im więcej się w młodości paćkasz filtrami, tym młodszą babcią będziesz
To na pewno była siostra

Będziemy w wieku 50 lat wyglądać na 20 i wyrywać młodych blondasów

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos Clouda i FF:

http://i7.photobucket.com/albums/y28...4/vanilla4.jpg

http://img192.imageshack.us/img192/6351/humbm3.jpg

Ten facet, to dosłownie chodzący photoshop. I skubany ma idealną, jasną cerę. Tak jak nie przepadam za Azjatami, tak ten wygląda całkiem fajnie(pod warunkiem, że bez makijażu-ech, ci artyści).

Ja lubię Azjatów, mimo, że nie mają jasnych włosów z natury
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:40   #3120
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mój TŻ też jest idealnie blady Słońce się go nie ima Ma brązowe, kręcone, włosy do łopatek i wygląda trochę jak wampir To zdecydowanie mój ulubiony typ męskiej urody. Ale blondasów też lubię I rudych z piegami. Byle byli bladzi i mieli długie włosy!

Mój ideał (oprócz TŻ'a ma się rozumieć) to Paddy Kelly...Pamiętacie może takiego jegomościa z rodzinnej kapeli The Kelly Family? Uwielbiam go i całą jego familię, wszyscy tam bladzi, długowłosi i lekko rudawi
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.