Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 10:39   #4231
Silverstein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Wypróbowałam już - wszystko min. 1,5miesiąca - napój drożdżowy, skrzypokrzywę, Silicę, CP, tran, sok aloesowy, piłam olej wiesiołkowy, dyniowy, lniany i sezamowy. Jedynie b-bhair się doczekałam i świetnych paznokci . Teraz, przy glutku z siemienia, popędziło mi o 2mm w ciągu miesiąca - choć równie dobrze mogą mi się włosy zaraz wyrównać do standardowego przyrostu, bo czasem rosną skokowo. Z wcierek wypróbowałam wodę brzozową, pokrzywową, kozieradkę, Jantar (3 butelki, tylko dla zapachu ), Vatikę kokosową, maski samoróbki, glutek lniany, Garnier Neril, Seboradin Niger i Żeń szeń, Seboravit, kurację Joanna Rzepa, olej łopianowy, rycynowy i cały stos innych. Tylko po Rzepie miałam bejbiki i ograniczone wypadanie, a tak to nic. Ale fajnie się masuje


Faktycznie sporo tego ;D Silice kiedyś też brałam (i nic po za tym nie robiłam by szybciej rosły) włosy urosły 0,5 cm w tydzień ale tabletki nie są dla mnie bo nie przepadam za ich łykaniem Jantar stosuje od 2 tygodni i dziś zauważyłam że pojawia się pełno bejbików
Teraz mam rozjaśnione do ramion z ok 5 cm odrostem , ehh sporo poczekam zanim bede miała włosy takie jak rok temu ... (na zdj.) ;< że też mi się zachciało czerwonych włosów rok temu - potem to już wszystkie kolory chyba były ;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moj.jpg (40,4 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez Silverstein
Czas edycji: 2013-05-31 o 10:42
Silverstein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 14:17   #4232
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Moje 13 miesięczne odrosty. Już nie mogę na nie patrzeć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100549.jpg (28,8 KB, 128 załadowań)
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 15:24   #4233
Silverstein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Moje 13 miesięczne odrosty. Już nie mogę na nie patrzeć...
nie jest tak źle, naprawde u mnie różnica między odrostem a włosami jest większa , kiedy planujesz obciąć farbowańce ?
Silverstein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 15:35   #4234
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wtedy kiedy w końcu będą za uchem i będę mgła mieć boba całego w naturalnych,na razie by tak nie było.Z drugiej strony głowy mam wrażenie,że rosną wolniej :/ Na razie nosze albo w koku albo w wysokiej kitce non stop...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:18   #4235
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wtedy kiedy w końcu będą za uchem i będę mgła mieć boba całego w naturalnych,na razie by tak nie było.Z drugiej strony głowy mam wrażenie,że rosną wolniej :/ Na razie nosze albo w koku albo w wysokiej kitce non stop...
u mnie to samo. rozpuszczam góra raz na miesiąc.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 18:01   #4236
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to wygląda jak dobrze zrobione ombre
Dzięki, mam nadzieję, że i ja to kiedyś dostrzegę i nie zrobię nic głupiego:P
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:52   #4237
Skitty
Przyczajenie
 
Avatar Skitty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 17
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

przyłączam się. Mam czarne włosy nie farbuję od miesiąca, nie wiem jak to dalej będzie z odrostami ale musze wytrzymać
__________________
Zapuszczam włosy:
20->25->31->33->35-> 40-> 45-> 50-> 55 !



Odchudzam się:
67-> 66->63->61->60->59!

Wymiana, sprzedaż ciuszków
Zapraszam:
http://szafa.pl/profil/emesa/sprzedaje_lub_wymieniam
Skitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 09:20   #4238
Silverstein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Powodzenia
Silverstein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 13:16   #4239
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny

dziękuję za wszystkie gratulacje i pochwały ;*

jestem półtora miesiąca po ostatnim cięciu farbowańców i przychodzę do Was ze zdjęciem, jak podrosły w miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maj.jpg (71,2 KB, 71 załadowań)
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:20   #4240
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

dziękuję za wszystkie gratulacje i pochwały ;*

jestem półtora miesiąca po ostatnim cięciu farbowańców i przychodzę do Was ze zdjęciem, jak podrosły w miesiąc
Ładnie rosną, pogratulować

Ja jestem po 4 przygodach z rozjaśniaczem, głównie były to kąpiele rozjaśniające z jedną poprawką...i obecnie zamiast farbowańców w kolorze ciemnego brązu mam włosy rudawo-miedziano-blond nie narzekam bo dzięki temu moje odrosty stały się o wiele, wiele mniej widoczne
Kolor powinien jeszcze stopniowo wypłukiwać się, planuje zacząć używać preparatów rumiankowych...chciałabym też trochę ochłodzić kolor farbowańców, ale na pewno nie za pomocą żadnych farb..Jeśli ktoś zna jakieś naturalne metody ochładzania koloru będę wdzięczna za każdą radę
Zamieszczam też foto porównujące kolor farbowańców przed rozjaśnianiem i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciemne.jpg (54,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miedzia.jpg (58,7 KB, 58 załadowań)
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:40   #4241
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam zdjęcia do aktualizacji majowej, pokażę wam moje dwukolorowe włosy. Powiem szczerze, że po raz pierwszy przechodzę małe załamanie i nie mogę już patrzeć na te odrosty

Moim zdaniem wcale źle nie wyglądają. Właśnie przy kręconych aż tak bardzo odrost nie rzuca się w oczy.



Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

dziękuję za wszystkie gratulacje i pochwały ;*

jestem półtora miesiąca po ostatnim cięciu farbowańców i przychodzę do Was ze zdjęciem, jak podrosły w miesiąc
Mimo iż minął zaledwie miesiąc moim zdaniem widać różnicę

Fajne masz te włosiska
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:49   #4242
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczęta
Ja również walcze z kolorem ktory zagoscil na moich wlosach we wrzesniu ubieglego roku. Za wszelka cene próbuje powrócić do swojego naturalnego odcienia tymbardziej kiedy w ostatnim czasie zaobserwowałam że coraz więcej pań nosi swój naturalny kolor. Odzyskałam nadzieje wczoraj, kiedy znlazłam Zmywacz do włosów marki Uber. Czy ktoras z Was o nim słyszała? Czytałam recenzje i 98% jest bardzo pozytywna. Jego cena to ok 60 zł, ale nigdzie nie moge znaleźc informacji czy jest dostepny w drogerii czy jedynie w internecie. Wiecie może coś na ten temat? Któraś z Was go stosowała?
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.


Edytowane przez Agatusiek
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:51
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:46   #4243
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ładnie rosną, pogratulować

Ja jestem po 4 przygodach z rozjaśniaczem, głównie były to kąpiele rozjaśniające z jedną poprawką...i obecnie zamiast farbowańców w kolorze ciemnego brązu mam włosy rudawo-miedziano-blond nie narzekam bo dzięki temu moje odrosty stały się o wiele, wiele mniej widoczne
Kolor powinien jeszcze stopniowo wypłukiwać się, planuje zacząć używać preparatów rumiankowych...chciałabym też trochę ochłodzić kolor farbowańców, ale na pewno nie za pomocą żadnych farb..Jeśli ktoś zna jakieś naturalne metody ochładzania koloru będę wdzięczna za każdą radę
Zamieszczam też foto porównujące kolor farbowańców przed rozjaśnianiem i po
Świetne efekty, zazdroszczę Do ochłodzenia koloru ponoć świetna jest gencjana, tylko nie można przesadzić, żeby włosy nie były fioletowe

U mnie farba powoli wypłukuje się z odrostów, już się dość wyraźnie odznaczają, do tego widać już parę milimetrów moich blondasów Zauważyłam, że im mniej się im przyglądam tym szybciej widać różnicę w przyroście, chyba muszę pozbyć się luster z domu
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:22   #4244
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
u mnie to samo. rozpuszczam góra raz na miesiąc.
to tak jak ja
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:05   #4245
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Świetne efekty, zazdroszczę Do ochłodzenia koloru ponoć świetna jest gencjana, tylko nie można przesadzić, żeby włosy nie były fioletowe

U mnie farba powoli wypłukuje się z odrostów, już się dość wyraźnie odznaczają, do tego widać już parę milimetrów moich blondasów Zauważyłam, że im mniej się im przyglądam tym szybciej widać różnicę w przyroście, chyba muszę pozbyć się luster z domu
Właśnie czytałam o gencjanie, brzmi kusząco i efekty jakie zobaczyłam na zdjęciach dziewczyn które ją stosowały też są zachęcające ale troszkę boje się wysuszenia, zwłaszcza teraz, po tym jak przy rozjaśniaczu włosy trochę przeszły...może odczekam jakoś chociaż miesiąc, bo i tak wiem że zaraz mnie znowu zacznie nosić by coś z tymi włosami jeszcze wykombinować, ja 2 tygodni nie wytrzymuje bez planowania kolejnych eksperymentów

Mi ostatnio właśnie wydaje się ze włosy zatrzymały się w miejscu i nic nie rosną też ciągle je oglądam w lustrze, może coś w tym jest
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 00:41   #4246
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Strasznie wkurzają mnie te odrosty,wolno rosną,nie wiem ile mam jeszcze czekac aż dojdą do ucha.... Przesadziłam też z fioletowym szamponem joanny i się zastanawiam czy nie uzyc teraz odzywki czy szamponu do włosów brąz,może to trochę zniweluje platynowy,a czasami żółty odcień,co myslicie? W ogóle zastanawiam się też nad pofarbowaniem farbą roslinną....
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:27   #4247
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ładnie rosną, pogratulować

Ja jestem po 4 przygodach z rozjaśniaczem, głównie były to kąpiele rozjaśniające z jedną poprawką...i obecnie zamiast farbowańców w kolorze ciemnego brązu mam włosy rudawo-miedziano-blond nie narzekam bo dzięki temu moje odrosty stały się o wiele, wiele mniej widoczne
Kolor powinien jeszcze stopniowo wypłukiwać się, planuje zacząć używać preparatów rumiankowych...chciałabym też trochę ochłodzić kolor farbowańców, ale na pewno nie za pomocą żadnych farb..Jeśli ktoś zna jakieś naturalne metody ochładzania koloru będę wdzięczna za każdą radę
Zamieszczam też foto porównujące kolor farbowańców przed rozjaśnianiem i po
ooo faktycznie odrosty dużo mniej się odznaczają
Moja koleżanka uzyskała kolor niemal idealny z naturalnym (chłodnym) używając tonera (srebrny czy coś...), ale takie coś trzeba nakładać chyba co kilka tygodni.
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:49   #4248
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam o gencjanie, brzmi kusząco i efekty jakie zobaczyłam na zdjęciach dziewczyn które ją stosowały też są zachęcające ale troszkę boje się wysuszenia, zwłaszcza teraz, po tym jak przy rozjaśniaczu włosy trochę przeszły...może odczekam jakoś chociaż miesiąc, bo i tak wiem że zaraz mnie znowu zacznie nosić by coś z tymi włosami jeszcze wykombinować, ja 2 tygodni nie wytrzymuje bez planowania kolejnych eksperymentów
Hmm, chyba nie ma mniej inwazyjnej metody A przynajmniej o takiej nie słyszałam. Ale i tak warto dać trochę włosom odpocząć

Mój odrost powoli się ujawnia, chociaż do mojego blondu jeszcze mu brakuje, do tego okazało się, że kilka malutkich pasemek przy głowie udało się rozjaśnić. Cóż, tak czy siak wyglądam strasznie
http://img543.imageshack.us/img543/3520/imag03831.jpg
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:52   #4249
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Hmm, chyba nie ma mniej inwazyjnej metody A przynajmniej o takiej nie słyszałam. Ale i tak warto dać trochę włosom odpocząć

Mój odrost powoli się ujawnia, chociaż do mojego blondu jeszcze mu brakuje, do tego okazało się, że kilka malutkich pasemek przy głowie udało się rozjaśnić. Cóż, tak czy siak wyglądam strasznie
http://img543.imageshack.us/img543/3520/imag03831.jpg
Ale zdaje się, że Twój naturalny kolor jest bardzo ładny.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 15:04   #4250
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
ooo faktycznie odrosty dużo mniej się odznaczają
Moja koleżanka uzyskała kolor niemal idealny z naturalnym (chłodnym) używając tonera (srebrny czy coś...), ale takie coś trzeba nakładać chyba co kilka tygodni.
Zastanawiałam się też nad tonerem
A gencjana tak, to jednak najzdrowsza i najmniej inwazyjna metoda, wczoraj już planowałam ze pójde po nią do apteki Ale dzisiaj już sama nie wiem czy chce coś jeszcze kombinować z tym kolorem, teraz pierwszy raz w życiu mam rude włosy, całkiem akceptowalne i tylko jak ktoś spogląda na mój odrost to za chwile słyszę "nie wiedziałam że masz takie jasne naturalne włosy" Wczoraj widziałam reklame L'Orelal Preferance i przeżywam co chwilę kryzys, mam ochotę się farbnąć

Alassiel, miałam kiedyś podobne włosy, tylko przy odroście były sprano-czerwone, i były o wielee gorsze
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:23   #4251
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Ale zdaje się, że Twój naturalny kolor jest bardzo ładny.
Dziękuję Mam dość jasny, słoneczny blond, w słońcu zawsze mienił się na złoto. Jak ja mogłam go kiedyś nie doceniać?

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Alassiel, miałam kiedyś podobne włosy, tylko przy odroście były sprano-czerwone, i były o wielee gorsze
Na długości wyglądają tak: http://imageshack.us/scaled/landing/43/imag03721.jpg
Czyli brązowo-rudo-szaro-zielono-niebieska tęcza... Muszę to przykryć jakąś szamponetką, bo już mi wyłażą spod farby niebieskie pasemka po nieudanym rozjaśnianiu
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:13   #4252
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam dość jasny, słoneczny blond, w słońcu zawsze mienił się na złoto. Jak ja mogłam go kiedyś nie doceniać?

Na długości wyglądają tak: http://imageshack.us/scaled/landing/43/imag03721.jpg
Czyli brązowo-rudo-szaro-zielono-niebieska tęcza... Muszę to przykryć jakąś szamponetką, bo już mi wyłażą spod farby niebieskie pasemka po nieudanym rozjaśnianiu
Na zdjęciu wyglądają bardzo przyzwoicie, i w tym świetle nie widać kolorowych pasemek
Ale skoro są, to szamponetka to rzeczywiście najlepszy pomysł jeśli chcesz wrócić do naturalków ja mam szamponetkę mariona czekoladowy brąz, przed kąpielami rozjaśniającymi chcialam nią potraktować odrosty zeby chociaz na chwile były mniej widoczne, teraz już raczej mi się nie przyda..na szczescie wydałam na nią jedynie 3,49

I też mam ochotę bić głową w mur z powodu mojej głupoty i tego ciągłego farbowania a najbardziej mnie boli że rok temu miałam taki ładny blond (farbowany co prawda), włosy zdrowe i długie do pasa i zachciało mi się brązu, grrrr
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:10   #4253
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja już dzisiaj prawie kupowałam szamponetkę,z myslą i tak zejdzie po tych 28 myciach,a nie będzie widac tych żółtych końcówek Ale się powstrzymałam,jak są w kitce nie wygladaja źle,tylko kitka ma inny kolor Szczerze,to gdyby nie to,że akurat ktos się pojawił i mam ochotę wyglądać idealnie,to bym te włosy olała.Wczoraj miałam taki kryzys mocny.Dziś jest lepiej,wiem,że potem bym żałowała,mam strasznie cienkie włosy i lepiej ich nie nizszczyc,a niektóre dziewczyny farbuja od gimnazjum i nic po ich włosach nie widac...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:23   #4254
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Ja już dzisiaj prawie kupowałam szamponetkę,z myslą i tak zejdzie po tych 28 myciach,a nie będzie widac tych żółtych końcówek Ale się powstrzymałam,jak są w kitce nie wygladaja źle,tylko kitka ma inny kolor Szczerze,to gdyby nie to,że akurat ktos się pojawił i mam ochotę wyglądać idealnie,to bym te włosy olała.Wczoraj miałam taki kryzys mocny.Dziś jest lepiej,wiem,że potem bym żałowała,mam strasznie cienkie włosy i lepiej ich nie nizszczyc,a niektóre dziewczyny farbuja od gimnazjum i nic po ich włosach nie widac...
Dobrze zrobiłaś że nie kupiłaś i wytrwałaś no i powiem z doświadczenia - szamponetka na 28 myć nigdy do końca nie zejdzie
mam nadzieję ze ja też wytrwam....I to prawda, że są dziewczyny które od lat tlenią się nawet na platynę i nic im się nie dzieje, a włosy mają zdrowe, nie skarżą sie na żadne wypadanie, itp..
A tymczasem u mnie na długości:
I tak się zastanawiam, co by się stało po udanym płukaniu gencjaną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2494.jpg (85,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2501.jpg (52,3 KB, 45 załadowań)
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:45   #4255
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No znowu przegladam strony,mam pewien pomysł co do moich włosów i nie wiem teraz,czy zaryzykowac.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 11:18   #4256
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja kilka dni temu sięgnęłam po szamponetkę Joanna aromatyczne cappuccino. Jestem bardzo zadowolona bo w końcu przykryłam ten brzydki żółty blond. Myłam też kilka razy fioletowym szamponem ale to nic nie dało, tylko przesuszyłam sobie trochę włosy Na szczęście obcięłam je zupełnie na krótko. Teraz mogę bez problemu wracać do naturalków. Odrosty mam już jakieś 4 cm.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 12:32   #4257
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
No znowu przegladam strony,mam pewien pomysł co do moich włosów i nie wiem teraz,czy zaryzykowac.
Poczekaj dzień lub 2. Jak przejdzie - nie będziesz miała czego żałować. Jak zrobisz coś z włosami od razu - potem możesz żałować, a kilka dni czekania cię nie zbawi. Jak nie przejdzie - wcielaj pomysł w życie . Zwróć uwagę że wczoraj 3 razy zmieniałaś zdanie, lepiej przeczekać to .

Ehh... Już miałam nadzieję że siemię ruszyło mi porost, ale wyrównało się gdy włosy przestały mi rosnąć . Jeszcze 2,1cm i cel nr I osiągnięty. Postanowiłam zapuścić naturalki na jakieś 20-25cm i mocno wycieniować farbowańce, tak by nie ścinać za bardzo tej naturalnej warstwy u dołu. Naturalne są mocniejsze, nie będą się tak niszczyć na końcówkach jak farbowańce, nawet jak będą wycieniowane.
Przyznam, że drażni mnie, że naturalsy nie kręcą się tak mocno jak farbowańce i są przyklapnięte. Pielęgnację ograniczyłam na nich do minimum by ich nie przeciążać. Mimo to moja udręka z szopą na końcówkach dała mi bardziej w kość niż ten przyklap, nie złamię się
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:14   #4258
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja mam dzisiaj konkretny kryzys. Były ok 3 tygodnie spokoju z nadmiernym wypadaniem (dzieki kozieradce jak sądze) a dzisiaj znowu po myciu wyjęłam ok 100 włosów podczas wcierania wyjmę pewinie ok 30 więc stara, "dobra" norma zostanie wyrobiona. Wtf? i dlaczego? wcieram kozieradkę codziennie więc nie wiem skąd ten nagły nawrót.
Pierwsze co pomyślałam to to, że mam to gdzieś, idę się farbnąć bo włosy i tak lecą czy farbuje czy nie więc przynajmniej póki je mam to niech będą ładne

animale, 7,9 cm naturalsów to świetny wynik jakby ja była na takim etapie to pewnie nie miałabym powyższych wątpliwości...
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:38   #4259
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja jestem prawie po miesięcznej kuracji Jantarem... No i fakt, włosy są miękkie, ale przyrost? Może kilka milimentów więcej... Na skalp też nie podziałał, ale to akurat mnie nie dziwi. Zastanawia mnie Rzepa z Joanny, ale zdaje się, że ma alkohol w składzie i może mi skalp podrażnić, a i tak wygląda nieciekawie. Śnieg w czerwcu.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:05   #4260
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
A ja jestem prawie po miesięcznej kuracji Jantarem... No i fakt, włosy są miękkie, ale przyrost? Może kilka milimentów więcej... Na skalp też nie podziałał, ale to akurat mnie nie dziwi. Zastanawia mnie Rzepa z Joanny, ale zdaje się, że ma alkohol w składzie i może mi skalp podrażnić, a i tak wygląda nieciekawie. Śnieg w czerwcu.
A jaki masz problem ze skalpem? Łupiez, przetłuszczanie, wysuszenie, coś z tego? Ja miałam spory problem z łupieżem, ale szampon GP z dziegciem brzozowym + kozieradka ten problem wyeliminowały
Na przetłuszczanie chyba nic nie jest w stanie mi bardziej pomóc, muszę co 2 dzień myć włosy, chociaż teraz, przy kozieradce, jakbym sie uparła to ten 3 dzień jakoś mogłabym przetrwać
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.