Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 13:30   #31
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Kiss Goddess to kolor na który dośc długo czekałam. Bardzo ładny, pomarańczowo-różówo- czerwony. Warto było mi na niego czekać. Jest całkiem chętnie wybierany przez moje klientki.
A poza tym to praktycznie nie rozłączam się z kolorem Nude, french soft pink i Scarlet. To moje faworytki. Baza i finish u Ladys Nails Cosmetics też jest warty polecenia.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:01   #32
Froggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Czy któraś w Was używała lakierów, bazy i top z Mollon Pro?

http://mollonpro.pl/produkty/hybrid-...colorcoat/test

Co o nich sądzicie?
Froggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 06:10   #33
kasiora77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Kiss Goddess to kolor na który dośc długo czekałam. Bardzo ładny, pomarańczowo-różówo- czerwony. Warto było mi na niego czekać. Jest całkiem chętnie wybierany przez moje klientki.
A poza tym to praktycznie nie rozłączam się z kolorem Nude, french soft pink i Scarlet. To moje faworytki. Baza i finish u Ladys Nails Cosmetics też jest warty polecenia.

jakiej firmy te kolorki?
kasiora77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 13:21   #34
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kasiora77 Pokaż wiadomość
jakiej firmy te kolorki?
Myślałam, że jest napisane ale może rzeczywiście niezbyt jasno
Poszukaj w sklepie LNC
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:27   #35
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Kiss Goddess to kolor na który dośc długo czekałam. Bardzo ładny, pomarańczowo-różówo- czerwony. Warto było mi na niego czekać. Jest całkiem chętnie wybierany przez moje klientki.
A poza tym to praktycznie nie rozłączam się z kolorem Nude, french soft pink i Scarlet. To moje faworytki. Baza i finish u Ladys Nails Cosmetics też jest warty polecenia.
Również polecam LNC swietne kolory i super trwałosc cena 29 zł kolor i taka sama cena Basa&finish
ja własnie czekam na paczuszke z kiss goddess

moje pazurki z kolorami LNC
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07741.jpg (116,0 KB, 476 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07177.jpg (80,7 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07487.jpg (63,6 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07651.jpg (79,5 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07584.jpg (75,0 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07705.jpg (57,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07509.jpg (59,9 KB, 341 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 16:18   #36
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez alutka1981 Pokaż wiadomość
Reklama jak nic.
Najpierw makijaż permanentny a teraz każdy wątek hybrydowy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 23:09   #37
nolka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

witam was dziewczyny
mam do sprzedania kilka kolorków lakierów hybrydowych Lady's Nails Cosmetics za nie duze pieniążki.... lakiery kupiłam dwa miesiace temu
polecam spokojnie trzymaja sie ponad 2 tygodnie przy "nieoszczednym" urzywaniu ich)) modne kolorki!!!

moj nr gg 2562773
nolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 11:21   #38
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Nie polecam LAdys Nail Cosmetics kupilam baze top i 3 kolorki sugerujac sie dobrymi komatarzami na ich stronie po czym malujac kolezankom odpryskiwaly po 1,2,3 dniach dramat , nie polecam!
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:04   #39
brunetka23l
Przyczajenie
 
Avatar brunetka23l
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny mam pytanie ja posiadam właśnie
Isabelle Nails na paczatku myślałam ze coś robię złe,teraz wiem ze to lakiery są jakieś słabe odrazu jak je nakładam piękaja .

Mozę ktoś polecić jakiś tani a dobry lakier?
__________________
„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.”
brunetka23l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 08:27   #40
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Siwia Pokaż wiadomość
Nie polecam LAdys Nail Cosmetics kupilam baze top i 3 kolorki sugerujac sie dobrymi komatarzami na ich stronie po czym malujac kolezankom odpryskiwaly po 1,2,3 dniach dramat , nie polecam!
A ja akurat nie podzielam Twojego zdania siwa i wstawię się za tą firmą. Może robisz jakiś dziecinny błąd podczas stylizacji. Czytałaś instrukcję i stosowałaś sie do niej?
Lakierów hybrydowych od Lady's Nails cosmetics uzywam już od kilku lat i preferuję tylko te. Na początku kupowałam drogie Astonishing Shellac i IBD, potem przeszłam na LNC. Są w dostępnej cenie kolory mają bardzo ładne, są też trwałe i jakość też mi bardzo odpowiada.
Nie wydaje ci sie że ponad 150 pozytywnych opinii dla tych lakierow to wynik właśnie dobrej jakości?
Wejdź sobie na tą stronę i wybierz jakikolwiek kolor, pod nim jest opis i jak nakładać te lakiery. Poza tym wybierz sobie link pod przydatne informaje http://pl.ladys-nails.eu/pol_m_Lakie...we-UV-705.html
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 11:08   #41
aazza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Ja od dawna mam lakiery hybrydowe od LNC i jestem póki co zadowolona. Nie są za drogie a kolorki mają bardzo ładne. Kiedyś miałam schellac ale dla mnie za drogi. Poszukałam i znalazłam właściwe w sklepie Ladys Nails Cosmetics. Możecie tam poszukać opinii o tych lakierach - jest ich całkiem sporo. Zaraz poszukam link....
o.. jest http://pl.ladys-nails.eu/pol_m_Lakie...we-UV-705.html
co do tych hybryd mam pytanko czy podczas nakladania nic ci sie nie dzieje z kolorem sama ostatnio zakupilam dwa kolorki i nie wiem czy ja trafilam na jakas felerna wersje czy co ale podczas utwardzania kolor sie marszczy na paznokciu faluje i odchodzi
aazza1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:50   #42
DominM
Przyczajenie
 
Avatar DominM
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Polecam spróbować Mistero Milano
DominM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 12:58   #43
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez aazza1 Pokaż wiadomość
co do tych hybryd mam pytanko czy podczas nakladania nic ci sie nie dzieje z kolorem sama ostatnio zakupilam dwa kolorki i nie wiem czy ja trafilam na jakas felerna wersje czy co ale podczas utwardzania kolor sie marszczy na paznokciu faluje i odchodzi
Musisz mieć b.b.dobrze wymieszany lakier i cieniutko go nakladać. Nie zmywaj lepkiej warstwy i zakryj lakierm linie wlosa - musi sie udac
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 19:17   #44
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Froggy Pokaż wiadomość
Czy któraś w Was używała lakierów, bazy i top z Mollon Pro?

http://mollonpro.pl/produkty/hybrid-...colorcoat/test

Co o nich sądzicie?

Ja używam kolorówki z mollona na bazie gelish.
Kolorówka rewelacyjna.
Super w nakładaniu,utwardzaniu i noszeniu.Polecam
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 23:42   #45
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mistero Mialano

http://nathallyfashion.bloa.pl/
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:40   #46
gocha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja mam hybrydy firmy bluesky. Jest to podróbka shellac nawet podobne buteleczki ma, ale mają piękne kolory i są połowę tańszę niż shellac. Robiłam sobie i kilku osobom to u niektórych wytrzymały tydzień a u niektórych 2. Nie wiem czy dobrze przygotowywałam płytkę przed nałożeniem. Matowiłam bloczkiem i odtłuszczałam cleanerem. Może lepiej odtłuszczać zmywaczem i dawać primer pod baze. Ogólnie jestem zadowolona bo super się nakładają no i utwardzają.
gocha1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:49   #47
majka3231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witam-mam ogromna prosbe- czy moglby mi ktos wysłać wysla zdjecie tego lakieru 080 z cosmetics zone- najlepiej by bylo na paznokciu bo ja lubie takie delikatne kolory a nie wiem wlasciwie jak on wyglada. Z gory bardzo dziekuje

Edytowane przez majka3231
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:51
majka3231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:15   #48
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Z tego co zdazylam sie zorientowac duzo dziewczyn poleca Cosmetics Zone, sama dzis zamowilam kilka kolorow, cena ok 25 zl za szt

W salonie robilam hybrydy OPI, ale cenia 85 zl szt, wiec bardzo drogie.
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:48   #49
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Od paru miesiecy robię hybrydy w salonie spn nails. Trzymają się 4 tygodnie. Możliwe że nawet dłużej - ja zmieniam kolor średnio co trzy tyg Wczoraj zamowiłam na wlasny użytek zestaw startowy mini - baza, top i trzy kolory za 100zl po 4ml.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 09:55   #50
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Nazwa może wam nic nie mówiąc - new nails ma dobre lakiery hybrydowe. U mnie prawie dwa miesiące na paznokciach bez żadnych poprawek, testowałam znane marki i efektu aż takiego nie było - jestem pozytywnie zaskoczona ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 13:21   #51
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Nazwa może wam nic nie mówiąc - new nails ma dobre lakiery hybrydowe. U mnie prawie dwa miesiące na paznokciach bez żadnych poprawek, testowałam znane marki i efektu aż takiego nie było - jestem pozytywnie zaskoczona ;-)
Dwa miesiące? Nie wytrzymałabym z takim odrostem.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Me_Myself_And_I_82 Pokaż wiadomość
Z tego co zdazylam sie zorientowac duzo dziewczyn poleca Cosmetics Zone, sama dzis zamowilam kilka kolorow, cena ok 25 zl za szt

W salonie robilam hybrydy OPI, ale cenia 85 zl szt, wiec bardzo drogie.
O a możesz porównać CZ do Opi gelcolor?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 18:14   #52
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witajcie, ja mam lakiery kupione w zestawie EM Nail jakoś tak to się nazywa
Szczerze powiedziawszy to nie jestem specjalnie zadowolona. W piątek pomalowałam a wczoraj lakier na jednym paznokciu zaczął się odrywać. Przejechałam odżywka Eveline i o dziwo na razie się trzyma. Czaję się na Cosmetics Zone, jak kupię i przetestuję to dam znać
matisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 17:48   #53
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A ja bardziej od hybryd polecam bardzo mocno napigmentowane żele kolorowe, które kryją już przy jednej warstwie. Baza, kolor i top i wszystko trzyma się tak jak hybryda, a oszczędzamy paznokcie i nie fundujemy im cokilkutygodniowych kąpieli w acetonie - ał.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 18:31   #54
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A ja bardziej od hybryd polecam bardzo mocno napigmentowane żele kolorowe, które kryją już przy jednej warstwie. Baza, kolor i top i wszystko trzyma się tak jak hybryda, a oszczędzamy paznokcie i nie fundujemy im cokilkutygodniowych kąpieli w acetonie - ał.
Jak się ściąga taki żel?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:30   #55
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Wystarczy 2 razy przelecieć pilnikiem po płytce- nie piłować, a bardziej matowić- warstwa jest tak cieniuteńka, że schodzi od razu bez ingerencji w płytkę jak w przypadku kąpieli acetonowych.
Firma Nail Artists np. ma takie w ofercie.. Perfect Beauty także.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 11:11   #56
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wystarczy 2 razy przelecieć pilnikiem po płytce- nie piłować, a bardziej matowić- warstwa jest tak cieniuteńka, że schodzi od razu bez ingerencji w płytkę jak w przypadku kąpieli acetonowych.
Firma Nail Artists np. ma takie w ofercie.. Perfect Beauty także.
Czyli piłujesz delikatnie wierzchnią warstwę i potem reszta schodzi pod wpływem acetonu? Dobrze rozumiem? Ile minut musi działać aceton?
Pytam bo mi hybryda CZ schodzi po około 8-10 minutach bez piłowania. Przykładam tylko wacik owinięty folią, nie moczę palców w acetonie.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:37   #57
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Soulie ale przykładając wacik moczysz wał okołopaznokciowy, wysuszając go okrutnie, niestety aceton nie jest najzdrowszy dla Naszych paznokci, więc zachwalanie klientkom hybryd jako tych super oszczędzających paznokcie naturalne jest dla mnie słabe..
Taki żel nie moczysz, jest to po prostu cieniuteńka warstwa żelu kolorowego, który ma krycie identyczne jak farbka akrylowe- tyle że jest żelem i utwardza się go w lampie. Przy robieniu odnowy nie moczysz 10 minut paznokci w niczym, odsuwasz skórki, pilnikiem o gradacji 180 przelatujesz po paznokciu- żelu jest tak mało, że schodzi od razu, na to kładziesz znów bezbarwną bazę i top w 1, na to 1 warstwa koloru, bazo-top na górę i finito.

Dodatkowo te żele są to żele nie pozostawiające warstwy dyspersyjnej- one błyszczą od razu po utwardzeniu.
z Perfect Beauty to żele Colour&Go, ja całe wakacje nosiłam na stopach bazę z 1 fazówki a na to 1 warstwa tego żelu
W Nail Artists te żele noszą nazwę No. 1 Wipe również błyszczą po utwardzeniu i nie wymagają przemywania.

Warto zapoznać się z takimi nowościami bo są one świetną alternatywą dla hybryd, które po szale jaki na nie nastąpił trochę się przejadły bo widać już jak to odmaczanie działa na płytkę.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:05   #58
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

kurde coś wtym jest, ja na hybrydowy Base(Indigo) położyłam zwykły kamuflaż, bodajże z modeny i trzymał elegancko
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:09   #59
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Soulie ale przykładając wacik moczysz wał okołopaznokciowy, wysuszając go okrutnie, niestety aceton nie jest najzdrowszy dla Naszych paznokci, więc zachwalanie klientkom hybryd jako tych super oszczędzających paznokcie naturalne jest dla mnie słabe..
Taki żel nie moczysz, jest to po prostu cieniuteńka warstwa żelu kolorowego, który ma krycie identyczne jak farbka akrylowe- tyle że jest żelem i utwardza się go w lampie. Przy robieniu odnowy nie moczysz 10 minut paznokci w niczym, odsuwasz skórki, pilnikiem o gradacji 180 przelatujesz po paznokciu- żelu jest tak mało, że schodzi od razu, na to kładziesz znów bezbarwną bazę i top w 1, na to 1 warstwa koloru, bazo-top na górę i finito.

Dodatkowo te żele są to żele nie pozostawiające warstwy dyspersyjnej- one błyszczą od razu po utwardzeniu.
z Perfect Beauty to żele Colour&Go, ja całe wakacje nosiłam na stopach bazę z 1 fazówki a na to 1 warstwa tego żelu
W Nail Artists te żele noszą nazwę No. 1 Wipe również błyszczą po utwardzeniu i nie wymagają przemywania.

Warto zapoznać się z takimi nowościami bo są one świetną alternatywą dla hybryd, które po szale jaki na nie nastąpił trochę się przejadły bo widać już jak to odmaczanie działa na płytkę.
Ok, rozumiem teraz Nie bardzo mogłam sobie wyobrazić jak to schodzi Na razie jestem z hybryd zadowolona, ale rozważę opcję wypróbowania tych żeli
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:49   #60
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
kurde coś wtym jest, ja na hybrydowy Base(Indigo) położyłam zwykły kamuflaż, bodajże z modeny i trzymał elegancko
A dlaczego miałby się nie trzymać? Przecież hybrydy to połączenie lakieru i żelu silikonowego, a te świetnie pracują z płytką, więc one psocić na płytce nie będą.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.