Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 21:21   #4831
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

piękne macie odrościki , powodzenia
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 16:31   #4832
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie włosomaniaczki zaczynałam zapuszczać włosy na tym forum . Nie farbuje już 10 miesięcy i odrost to już 15 cm. Właśnie i zaczął się mój problem. Fyzjerka nie chce tknąć 20 cm końcówek z farbą. Że niby się zniszczą itp. Przez to od paru miesięcy chodze w koczku Na dodatek moje naturalne włosy są brzydkie (mysi blond) mało tego. Mam 18 lat i zaczęły odrastać mi siwe włosy!!! Nie wiem jak mam zniwelować tą różnice w kolorach ( mysi blond- ciemny kasztan). W czerwcu mam wesele i nie wiem co zrobić z tymi włosami......
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:47   #4833
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tmp_IMG_20131009_114855-2090334602.jpg (80,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-10-09 o 10:49
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:41   #4834
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tak nierzucający się w oczy odrost .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 15:19   #4835
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej, na wesela chodzę w warkoczach takich naokoło głowy, jak miałam krótsze to mały warkocz do połowy głowy -taki przy skórze, a ostatnio "koszyczek" dało się upleść mojej fryzjerce- efekt: superowy, wogóle nie widać odrostu,pięknie się to wszystko zlewa, wygląda to jak refleksy od słońca

chciałam zrobić fotke mojego gigantycznego odrostu, który wygląda jak OMBRE, ale aparat odmówił posłuszeństwa. moje włosy odżyły po roku czasu, są mniej więcej za ucho, bliżej brody może nawet odrost -platynowy balejaż- właściwie już tylko platyna, włosy te sztuczne są okropne,
obecnie włosy lepiej się rozczesują do ucha, nic z nimi nie robię nakładam tylko odżywkę w sprayu, bie nie lupię się taplać z włosiskami
aha- namówiłam koleżankę na hodowanie odrostów- łyknęła bakcyla i super bo koleżanka mówi,że przez farbowanie na blond- wypadaja jej garściami włosy, straszne.
Włosy naturalne są lśniące,żywe, mienią się od refleksów po lecie, są fantastico, namawiam na hodowanie własnych włosów

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:25
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:37   #4836
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Witajcie włosomaniaczki zaczynałam zapuszczać włosy na tym forum . Nie farbuje już 10 miesięcy i odrost to już 15 cm. Właśnie i zaczął się mój problem. Fyzjerka nie chce tknąć 20 cm końcówek z farbą. Że niby się zniszczą itp. Przez to od paru miesięcy chodze w koczku Na dodatek moje naturalne włosy są brzydkie (mysi blond) mało tego. Mam 18 lat i zaczęły odrastać mi siwe włosy!!! Nie wiem jak mam zniwelować tą różnice w kolorach ( mysi blond- ciemny kasztan). W czerwcu mam wesele i nie wiem co zrobić z tymi włosami......
Tak jak poprzednia wizażanka postawiłabym na warkocz na weselu. w dobieranych sie super wyglada i fajnie maskuja odrosty Jest tyle opcji fryzur z warkoczami, że fryzjerka powinna znaleść jakis ciekawy dla ciebie
skoro fryzjerka mówi, że lepiej nie farbować końcówek to może faktycznie tego nie rób, bo jeszcze ci się połamia albo coś i będziesz muciała obcinać 20 cm...

Skarb, ledwo widać różnicę w kolorach, super
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:47   #4837
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dzieki dziewczyny nie zawsze tak bylo, zapuszczalam z jasniejszych i wytrwalam tylko pol roku, mam nadzieje, ze tym razem do konca..

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Witajcie włosomaniaczki zaczynałam zapuszczać włosy na tym forum . Nie farbuje już 10 miesięcy i odrost to już 15 cm. Właśnie i zaczął się mój problem. Fyzjerka nie chce tknąć 20 cm końcówek z farbą. Że niby się zniszczą itp. Przez to od paru miesięcy chodze w koczku Na dodatek moje naturalne włosy są brzydkie (mysi blond) mało tego. Mam 18 lat i zaczęły odrastać mi siwe włosy!!! Nie wiem jak mam zniwelować tą różnice w kolorach ( mysi blond- ciemny kasztan). W czerwcu mam wesele i nie wiem co zrobić z tymi włosami......


do czerwca to czasu, a czasu...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 18:05   #4838
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Witajcie włosomaniaczki zaczynałam zapuszczać włosy na tym forum . Nie farbuje już 10 miesięcy i odrost to już 15 cm. Właśnie i zaczął się mój problem. Fyzjerka nie chce tknąć 20 cm końcówek z farbą. Że niby się zniszczą itp. Przez to od paru miesięcy chodze w koczku Na dodatek moje naturalne włosy są brzydkie (mysi blond) mało tego. Mam 18 lat i zaczęły odrastać mi siwe włosy!!! Nie wiem jak mam zniwelować tą różnice w kolorach ( mysi blond- ciemny kasztan). W czerwcu mam wesele i nie wiem co zrobić z tymi włosami......
To ja jestem jakaś inna...nie farbuję włosów od 8 miesięcy a mam dopiero 10 cm odrost.
Kochana! 15 cm!? Jak to robisz? Gratuluję!
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:11   #4839
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
To ja jestem jakaś inna...nie farbuję włosów od 8 miesięcy a mam dopiero 10 cm odrost.
Kochana! 15 cm!? Jak to robisz? Gratuluję!
Mnie też włosy szybko rosną Niedługo będzie 9 miesięcy nie farbowania włosów, a odrost myślę, że też ma ok. 13-15cm. Na przyśpieszenie stosuję picie drożdże, Jantar i pokrzywę
Może spróbuj jakichś wspomagaczy.

(mamy podobny avatar )
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:26   #4840
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Mnie też włosy szybko rosną Niedługo będzie 9 miesięcy nie farbowania włosów, a odrost myślę, że też ma ok. 13-15cm. Na przyśpieszenie stosuję picie drożdże, Jantar i pokrzywę
Może spróbuj jakichś wspomagaczy.

(mamy podobny avatar )
Piłam pokrzywę wraz ze skrzypem, drożdże i jakoś i szybszego wzrostu nie zanotowałam, aczkolwiek włosy naturlane dzięki takim wspomagaczom błyszczą jak nie wiem. Chciałabym żeby czas zaczął szybciej lecieć..po prostu nie mogę doczekać się widoku tylko moich włosów.

(Boska Marilyn..)
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 18:17   #4841
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej!

Dawno mnie tu nie było. Sporadycznie się tutaj udzielam .

Wiecie co? Kusi mnie farbowanie włosów. . Nie farbowałam ich od 14.06.2012 r, więc naturalne zapuszczam od roku i 3 miesięcy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:34   #4842
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale do szewskiej pasji mnie doprowadza to jakiej czcionki używasz, mniejszej nie ma?

Nie gniewam się, jesteś pierwszą, której to przeszkadza
To moja ulubiona, jest minimalistyczna i przejrzysta, ale specjalnie dla Ciebie powiększam o rozmiar



Studia i dom mnie tak pochłaniają, że nie mam czasu myśleć o szamponetkach, które kupiłam. A to duży krok na przód :P
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:45   #4843
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

Nie gniewam się, jesteś pierwszą, której to przeszkadza
To moja ulubiona, jest minimalistyczna i przejrzysta, ale specjalnie dla Ciebie powiększam o rozmiar



Studia i dom mnie tak pochłaniają, że nie mam czasu myśleć o szamponetkach, które kupiłam. A to duży krok na przód :P
Jak nie mam okularów to na prawdę ciężko mi się doczytać, ale teraz juz=ż lepiej dzięki
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:55   #4844
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Jak nie mam okularów to na prawdę ciężko mi się doczytać, ale teraz juz=ż lepiej dzięki

Spoko, pomyślę nad stałym powiększeniem jej
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:58   #4845
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Doszłam do wniosku, że jednak odpuszczę sobie farbowanie na kolor jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego. Pobędę jeszcze trochę blondynką, póki mogę

Tymczasem nie moge patrzeć na moje przesuszone końcówki! Nic im nie pomaga, olej tylko do pewnego momentu, po osiągnięciu pewnych sukcesów nie widzę dalszej poprawy. Odżywki też nic. Nawet prostownica nie daje rady. Nim moje naturalki osiągną tę długość chyba oszaleję!!!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:08   #4846
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

Spoko, pomyślę nad stałym powiększeniem jej
Będę bardzo wdzięczna a jak nie to po prostu nie będę czytała Twoich postów

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że jednak odpuszczę sobie farbowanie na kolor jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego. Pobędę jeszcze trochę blondynką, póki mogę

Tymczasem nie moge patrzeć na moje przesuszone końcówki! Nic im nie pomaga, olej tylko do pewnego momentu, po osiągnięciu pewnych sukcesów nie widzę dalszej poprawy. Odżywki też nic. Nawet prostownica nie daje rady. Nim moje naturalki osiągną tę długość chyba oszaleję!!!
Chcesz prostownicą wygładzać końcówki? Jeśli je prostujesz to będzie już tylko gorzej. Ja bym proponowała jedynie obciąć te najbardziej suche, to jedyne rozwiązanie.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:18   #4847
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że jednak odpuszczę sobie farbowanie na kolor jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego. Pobędę jeszcze trochę blondynką, póki mogę

Tymczasem nie moge patrzeć na moje przesuszone końcówki! Nic im nie pomaga, olej tylko do pewnego momentu, po osiągnięciu pewnych sukcesów nie widzę dalszej poprawy. Odżywki też nic. Nawet prostownica nie daje rady. Nim moje naturalki osiągną tę długość chyba oszaleję!!!
Prostownicą właśnie pogarszasz sprawę...
Ja ostatnio zauważyłam, że tak jak jeszcze miesiąc temu coraz lepiej miały się moje włosy, tak październik jest miesiącem stresu i nie dość, że końcówki się łamią, to jeszcze włosy puszą, codziennie olejuję, odżywiam i ahh... cierpliwość to nie jest moja mocna strona.


[QUOTE=Wizazanka5000;43215 555]Będę bardzo wdzięczna a jak nie to po prostu nie będę czytała Twoich postów


/QUOTE]

201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:23   #4848
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kaataarzynaa1 ja też Tobie radzę całkiem zrezygnować z prostownicy, bo ona strasznie niszczy końcówki. I najlepiej obciąć te co już są zniszczone, żeby się nie zaczęły kruszyć.
Włosy po podcięciu naprawdę będą o wiele lepiej wyglądać
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:26   #4849
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Mnie też włosy szybko rosną Niedługo będzie 9 miesięcy nie farbowania włosów, a odrost myślę, że też ma ok. 13-15cm. Na przyśpieszenie stosuję picie drożdże, Jantar i pokrzywę
Może spróbuj jakichś wspomagaczy.
to ja sie pochwale swoim^^ w najdluzsyzm miejscu mam 23 cm a ostatni raz farbowalam jakos w styczniu
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 20:28   #4850
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
to ja sie pochwale swoim^^ w najdluzsyzm miejscu mam 23 cm a ostatni raz farbowalam jakos w styczniu
to gratulacje i bardzo zazdroszczę
Ja też farbowałam w styczniu ostatni raz
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-10-10 o 20:31
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:44   #4851
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witacjcie dziewczyny, nie było mnie tu dosc długo ok. pół roku.... minęło mi właśnie 2 lata bez farby!! pocieniowałam włosy żeby pozbyć się już wszytskich restek farbowanych włosów i są teraz dosć cienkie i osłabione po wakacjach ale całe naturalne! teraz mogę swobodnie zapuszczać ten czas minął naprawde bardzo szybko, przemęczyłam się z ciemnym odrostem więc Wam też się uda, od początku jestem z wizażem i booom! 2 lata sama w to nie wierze ,jeszcze 2 i będe mieć mam nadzieje wymarzone włosy, teraz stawiam na pielęgnację bo przez problemy hormonalne mam problem i wypadają mi trochę włoski mimmo że są zdrowe . przestaję też używać suszarki. Wkrótce wrzucę zdjęcia moich cienkich ale naturalnych kudełków
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:48   #4852
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Użyłam prostownicy, żeby sprawdzić, czy chociaż ona coś da (taki akt desperacji, żeby chociaż 1 dzień mieć ładne włosy). Nie używam jej na co dzień.

Już na początku wakacji obcięłam suche końce, reszta wydawała się zdrowa. Jednak po obcięciu okazało się, że ta część, która teraz jest końcówkami, też jest sucha Tak więc podejrzewam, że póki nie zetnę całkiem farbowańców, nie uwolnię się od suchych końcówek

Myślę o ich wystopniowaniu, ale czy to wizualnie będzie dobrze wyglądało, czy jak miotła?

Nimfo
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:49   #4853
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kama_ziom to super, że udało się Tobie wrócić do naturalek i wielkie gratulacje
Czekamy na zdjęcia
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:27   #4854
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Witajcie włosomaniaczki zaczynałam zapuszczać włosy na tym forum . Nie farbuje już 10 miesięcy i odrost to już 15 cm. Właśnie i zaczął się mój problem. Fyzjerka nie chce tknąć 20 cm końcówek z farbą. Że niby się zniszczą itp. Przez to od paru miesięcy chodze w koczku Na dodatek moje naturalne włosy są brzydkie (mysi blond) mało tego. Mam 18 lat i zaczęły odrastać mi siwe włosy!!! Nie wiem jak mam zniwelować tą różnice w kolorach ( mysi blond- ciemny kasztan). W czerwcu mam wesele i nie wiem co zrobić z tymi włosami......
W czerwcu stuknie Ci 19sty miesiąc, jeżeli Twoje włosy będą rosły w takim samym tempie to będziesz miała prawie 30cm odrostu i wydaje mi się że tyle naturalków całkowicie wystarczy by ściąć farbowańce i by włosy nie były zbyt krótkie. Ewentualnie wtedy włosy będziesz miała wystarczająco długie, by samemu spróbować zmienić tonację farbowanych włosów
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 20:02   #4855
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Już na początku wakacji obcięłam suche końce, reszta wydawała się zdrowa. Jednak po obcięciu okazało się, że ta część, która teraz jest końcówkami, też jest sucha Tak więc podejrzewam, że póki nie zetnę całkiem farbowańców, nie uwolnię się od suchych końcówek

Myślę o ich wystopniowaniu, ale czy to wizualnie będzie dobrze wyglądało, czy jak miotła?

Nimfo
A dziekuję z tego co widze to moje wlosy niby szybko rosna ale i tak za wolno

z koncowkami mam podobnie , chociaz po tych kilku miesiach nawilzania i ciaglego podcinania jest jednak troche lepiej,

co do stopniowania to powiedzialabym,ze zalezy od stanu wlosow bo na wystopniowanych chyba bardziej widac zniszczone konce, a przynajmniej ja mam takie wrazenie

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość


to gratulacje i bardzo zazdroszczę
Ja też farbowałam w styczniu ostatni raz

ale i tak duzo zapuszczania mnie czeka jeszcze
no i na grzywce mam tylko jakies 15cm-nie wiem czemu rosnie wolniej ale na szczescie w tym miejscu mi nie przeszkadza
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:43   #4856
Dalla
Przyczajenie
 
Avatar Dalla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Poprawił mi się humor. Uwielbiam oleje, uwielbiam drożdże. Moje włosy są o wiele grubsze, a 22 października minie dopiero 2 miesiąc picia oraz olejowania, a ja już widzę takie efekty. Niedługo szykuje się ścięcie do ramion - jak zwykle i w lutym 2014 - jak miną 2 lata BEZ FARBY - będę miała już na bank swoje. Wierzch jest tylko jasny, spód już cały mój! śpiewać mi się chcę z radości A wszystko to dzięki temu wątkowi!!! Dzięki All. :-*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05532.jpg (34,8 KB, 97 załadowań)
Dalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:22   #4857
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Poprawił mi się humor. Uwielbiam oleje, uwielbiam drożdże. Moje włosy są o wiele grubsze, a 22 października minie dopiero 2 miesiąc picia oraz olejowania, a ja już widzę takie efekty. Niedługo szykuje się ścięcie do ramion - jak zwykle i w lutym 2014 - jak miną 2 lata BEZ FARBY - będę miała już na bank swoje. Wierzch jest tylko jasny, spód już cały mój! śpiewać mi się chcę z radości A wszystko to dzięki temu wątkowi!!! Dzięki All. :-*
Śliczne masz włoski, takie równe i widać że jest ich dużo! Zazdroszczę. Witać ,że są zdrowe
Ja tak jak obiecałam wrzucam zdjęcia swoich włosków. Właśnie mija 2 lata od ostatniego farbowania.czasami jeszcze mysle o farbie...ale kiedy widzę jak zmienia się kolor moich włosów w zależności od oświetlenia rezygnuje z tego pomysłu. Mam zamiar nie farbować jeszcze długo... także dlatego,że włosy mam osłabione, strasznie dużo mi ich wypada i szukam przyczyny, byc może to suszarka której naduzywałam latem, teraz kiedy mam całe swoje stawiam na pielegnację. mam w planach olejowanie ale narazie czytam na ten temat, nie wiem czy nie obciązy moich cienkich włosów.... cienkie są także podejrzewam dlatego,że sa pocieniowane- to był jedyny pomysł bo już bardzo chciałam mieć całe swoje. Na jednym ze zdjęć widac to cieniowanie dośc nieudane.... ale zapuszczam i mam zamiar doprowadzić je do porządku! mam nadzieje ,że zyskaja na objętości prezentuję moje ostatnie zakupy- wcierka jantar i CP to na nie głównie stawiam...podobno przynosi efekty.... oto moje włosy, wiem są cienkie ale warto było! gdybym nie przestała farbować( a rozjaśniałam na platynę) byłabym dziś łysa pewnie... Prosze oceńcie zaś kolor.... ja nie umiem go nazwac nawet czasem wydają mi sie ciemne czasem rudawe,a niekiedy mysie siwawe...takie sa naturalki, w każdym świetle inne. na 1 zdjęciu-mokre na reszczie w świetle dziennym.... chyba dopada mnie włosomaniactwo, marzę od zawsze o długich grubych włosach, niestety w genach nie jest mi to dane Powodzenia dziewczyny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1190455.jpg (46,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190467.jpg (40,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190463.jpg (43,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190483.jpg (45,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190484.jpg (50,1 KB, 27 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:33   #4858
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dla udowodnienia pokazuję mój odrost sprzed 23 miesięcy, czyli miesiąc po zaprzestaniu farbowania- takie miałam odrosty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (61,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost2.jpg (62,0 KB, 35 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:43   #4859
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Poprawił mi się humor. Uwielbiam oleje, uwielbiam drożdże. Moje włosy są o wiele grubsze, a 22 października minie dopiero 2 miesiąc picia oraz olejowania, a ja już widzę takie efekty. Niedługo szykuje się ścięcie do ramion - jak zwykle i w lutym 2014 - jak miną 2 lata BEZ FARBY - będę miała już na bank swoje. Wierzch jest tylko jasny, spód już cały mój! śpiewać mi się chcę z radości A wszystko to dzięki temu wątkowi!!! Dzięki All. :-*


ale piekne przejscie kolorów, podoba mi sie gratulacje
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:17   #4860
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Della wow, masz śliczne włosy i przejście cudowne
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.