BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 22:44   #3451
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja ostatnio postanowiłam przyciemnić nieco swoje blond zniszczone włosy i użyłam http://www.syoss.pl/index.php?id=131 ale w ogóle nie osiągnęłam zamierzonego efektu, wygląda to mniej więcej tak jak ten drugi odcień wyjściowy i wyszły lekko posiwawe trochę zielonkawe:/ Ale koniec końców wyglądają naturalniej niż wcześniej bo już była niemal platyna. Jak myślicie co zastosować następnym razem?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:12   #3452
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Dzieki....to chyba geny, odpowiednia dieta,nigdy rowniez wlosow nie farbowalam i nie farbuje,nie susze,nie prostuje........i wlosy piekni mi sie za to odwdzieczaja
jejku to kiedy one Ci schną? mi moje do łopatek rzadziochy przez noc nie wysychają, a te twoje to nie wiem jak. ogólnie sa śliczne, mnie jednak ta długość nie zachwyca, najdłuższe dla mnie to za łokieć.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:47   #3453
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
jejku to kiedy one Ci schną? mi moje do łopatek rzadziochy przez noc nie wysychają, a te twoje to nie wiem jak. ogólnie sa śliczne, mnie jednak ta długość nie zachwyca, najdłuższe dla mnie to za łokieć.
Wloski susze naturalnie.Pora letnia schna szybciej bo jest cieplo,cieple powietrze natomiast pora zimowa wiem,ze jak umyje wlosy to juz nigdzie nie wyjde,to juz jak rytual i tego dnia nie planuje jakis wiekszych wychodnych....
Natomiast nigdy nie pojde spac z mokrymi wlosami jeszcze z tak dlugimi,to katorga dla wlosow,wlosy mokre sa szczegolnie podatne na uszkodzenia
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:15   #3454
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
polecam zrobienie pasemek ( jaka ja i jestem baaaaardzo zadwolona ) w kolorze 10 naturalnych z matrixa socolor wyjda naturalne bez efektu zebry zlociste refleksy jak po upalnym lecie ( nie zolte!) bardzo naturalne tak ze z powodzeniem mozna wlosow kolejne pol roku nie ruszac farba;D napewno nie bawilabym sie w rozjasniacz naprawde goraco polecam na ta chwile ja przy tej koloryzacji zostaje po 1 polubilam naturalny look po 2gie wlosy sa zdrowsze po 3 uwielbiam te mieniace sie refleksy zamiast paskowanej zebry!!!!!!

( a tak w nawiasie mialam trzymane ok 50 min

efekt podobny jak na focie nizej
nooo w koncu sa jakes foty sa tylko niewyrazne i z lampa ale cokolwiek widac jak da sie dostrzec wlosy sa w miare jednolite tylko mienia sie zlocistymi refleksami tak jak wczesniej wspominalam obecnie zblizone bardzo ludzaco sa do jennifer aniston niby jednolite a jednak wielotonowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050327a.jpg (24,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050272a.jpg (21,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050284a.jpg (25,6 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050288a.jpg (15,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050275a.jpg (9,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050213a.jpg (86,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19626.jpg (44,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4195101X.jpg (46,4 KB, 51 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:26
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 11:25   #3455
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo w koncu sa jakes foty sa tylko niewyrazne i z lampa ale cokolwiek widac jak da sie dostrzec wlosy sa w miare jednolite tylko mienia sie zlocistymi refleksami tak jak wczesniej wspominalam obecnie zblizone bardzo ludzaco sa do jennifer aniston niby jednolite a jednak wielotonowe
To kolor 10N z tej paletki ? Bo efekt naprawdę bardzo naturalny i zastanawiam się nad takimi refleksami.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 11:33   #3456
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1293626809n o ile sa to te same paletki to tak jasniejsze refleksy mam w odcieniu 10
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:35   #3457
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1293626809n o ile sa to te same paletki to tak jasniejsze refleksy mam w odcieniu 10
Dzięki za odpowiedź Nie spodziewałam się, że to bedzie tak fajnie wyglądać. Kolor na palecie jest bardzo jasny i w życiu nie pomyślałabym o tym, że będzie taki naturalny.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 10:49   #3458
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jest bardzo jasny ale na wlosach nie wychodzi taki jasniutki jest roznica w kolorze pomieszy naturalnymi a farbowanymi ale nie jest ona taka razaca
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 21:57   #3459
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo w koncu sa jakes foty sa tylko niewyrazne i z lampa ale cokolwiek widac jak da sie dostrzec wlosy sa w miare jednolite tylko mienia sie zlocistymi refleksami tak jak wczesniej wspominalam obecnie zblizone bardzo ludzaco sa do jennifer aniston niby jednolite a jednak wielotonowe
jeśli chcesz wielotonowy kolor w salonach jean louis david mają opcję "Kolor 2 w 1" poszukaj na stronie, myślę że to jest coś co Cię interesuje

/nie jest to reklama, tylko rada, ale jeśli coś nie tak proszę edytować /
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:22   #3460
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
jeśli chcesz wielotonowy kolor w salonach jean louis david mają opcję "Kolor 2 w 1" poszukaj na stronie, myślę że to jest coś co Cię interesuje

/nie jest to reklama, tylko rada, ale jeśli coś nie tak proszę edytować /
dziekuje jednak na ta chwile bardzo mi odpowiadaja owe refleksy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:46   #3461
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
dziewczyny ratunku nie wiecie jaka farba ta mi taki rudy jasny blond jak mam? miodowego blondu castinga nie ma nigdzie i nie wiem czym potem wyrównać odrost :<

A musi być koniecznie Casting ? Miodowe blondy ma w ofercie także:
- LondaColor Naturals 13/8 Miodowy Blond
- Schwarzkopf Palette Deluxe 345 Złoty Świetlisty Miodowy Blond
- Wellaton Naturals Miodowy blond 8/03
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 15:04   #3462
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

melduje się kolejna blondynka naturalna, nigdy niefarbowana .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:11   #3463
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Unhappy Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam i bardzo proszę o pomoc,
odkąd pamiętam miałam robione pasemka rozjaśniaczem(o zgrozo z wodą 12 a mam średni blond, łatwo rozjaśniają mi się włosy).
po 7 latach znudziło mi się, zawsze chciałam mieć jednolity blond ale moja była fryzjerka ta od pasemek zawsze mówiła że nie wyjdzie. Więc poszłam do innej fryzjerki i zrobiła mi jasny brąz. Na początku bardzo mi się podobał, powtórzyłam jeszcze raz bo szybko się wypłukało. Po dwóch miesiącach od zafarbowania na jasny brąz stwierdziłam że jednak w blondzie lepiej się czuję i nałożyłam rozjaśniacz platiner na całą głowę na wodzie 3%, na odroście bardzo ładnie się rozjaśniło do prawię białego blondu ale tam gdzie była wypłukana farba to wyszły pomarańczowe.
Na to nałożyłam farbę rozjaśniająca też na wodzie 3% perłowy blond 1000/2 z prosalonu.
No i w niektórych miejscach wyszły prawie białe a w niektórych żółtawe ,bardzo nierówno, dobrze że jest zima to mogę w czapce chodzić
włosy wydają sie prawie niezniszczone tylko niektóre pasma z góry sie trochę ciągną jak są mokre, ale końcówki gładkie miękkie i lśniące, nigdy po rozjaśnianiu pasemkami nie były tak lśniące i miękkie jak teraz.
Boję się jednak że gdy nałożę jeszcze raz na miejsca żółte tą farbę rozjaśniającą to mi odpadną włosy.
proszę o poradę jaką farbę bym mogła nałożyć żeby wyszły jednolite jasne blond, ale nie białe. Myślałam o 9/0 z prosalon
podam link w razie czego
http://www.prosalon.eu/produkty/koloryzacja/f arby/farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca/0

Edytowane przez necia84
Czas edycji: 2011-01-16 o 15:30
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:43   #3464
maryjanehack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Necia84 miałam ten sam problem, zawsze miałam pasemka jasniutki blond na moich wlosach naturalny ciemny blond, w zimę rok temu zafarbowałam włosy na orzechowy brąz, ale już na wiosnę znudziło mi się i postanowiłam wrócić do blondu, więc spróbowałam farb Ce-Ce z salonów fryzjerskich, odrosty wyszły jak na opakowaniu, ale miałam dalej pomarańczowe pasma z tego brązu, później próbowałam loreal majrel jakimś jasnym blondem i też nie pomogło, nawet byłam skłonna poddać się dekoloryzacji ale okazało się, że znajoma miała taki sam problem i kupiła sobie farbę do włosów z Garniera E0 rozjaśniony blond, który działa po części jak dekoloryzator i dzięki temu usunęła sobie te odcienie pomarańczu i miała ładny blond, ja też kupiłam tą farbę i naprawdę polecam bardzo, dzięki niej pozbyłam się wreszcie tych pomarańczowych refleksów, ta farba jest serii Garnier Naturals i jest bez amoniaku odcień E0 - Superblond tu masz linka http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540506999& back=1
odroty miałam rozjaśnione i wreszcie jednolity bardzo ładny jasny blond włosy nawet nie odczuły tej farby, czy też po części można to nazwać kremem rozjaśniającym, polecam bardzo ! teraz robię włosy farbą Kallos, tam jest seria bez amoniaku i mają w palecie kolorów prześliczne blondy, tutaj masz link :
http://allegro.pl/kallos-prestige-fa...400848568.html
a gdybyś chciała bliżej przyjżeć się palecie to masz tu powiększenie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1225046097
mam nadzieje, że coś pomogłam, pozdrawiam!
maryjanehack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:37   #3465
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziękuje Ci za odpowiedź jednak jutro idę do znajomej fryzjerki i ona wyrówna mi ten kolor. A te farby kallos też mnie bardzo zainteresoały i właśnie chyba ją wypróbuję następnym razem bo mają naprawde śliczne blondy a którego kolorku używasz? i masz może jakieś zdjęcia?
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:43   #3466
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Nudny blond

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nooo w koncu sa jakes foty sa tylko niewyrazne i z lampa ale cokolwiek widac jak da sie dostrzec wlosy sa w miare jednolite tylko mienia sie zlocistymi refleksami tak jak wczesniej wspominalam obecnie zblizone bardzo ludzaco sa do jennifer aniston niby jednolite a jednak wielotonowe
Sliczna jestes a kolor przepiekny
Mozesz zdradzic jaki masz roz na policzkach
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:01   #3467
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Nudny blond

bourjois kolor 95 rose de jaspe w zyciu nie zuzyje chyba go tak jest wydajny!;D jasny,stonowany, rozswietlajacy,chlodny roz

http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../58/1388275857

http://img.makeupalley.com/1/7/3/7/804251.JPG
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-01-19 o 12:17
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:25   #3468
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no to ja się dołączę i tutaj
naturalną blondynką jestem tyle że... ciemną
taką raczej mysią

farbuję londą - perłowy blond 12/9
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1240839.jpg (102,7 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170835.jpg (52,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170838.jpg (50,7 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC030764.jpg (63,9 KB, 186 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 06:55   #3469
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to ja się dołączę i tutaj
naturalną blondynką jestem tyle że... ciemną
taką raczej mysią

farbuję londą - perłowy blond 12/9
zazdroszczę włosów, tzn. tego że są takie zdrowe, gładkie. Ja mam taki gatunek włosa, że są puszące się, bardzo słabe i najwyżej mogę rozjaśnić o 1 ton w stosunku do naturalnych ( więc maks. poziom 8 ), inaczej się kruszą, łamią i wyglądają jak siano, mimo stosowania wszelkich wizażowych rad pielęgnacyjnych. W dodatku mam ich mega mało. Także bardzo zazdroszczę. Kolor akurat nie w moim stylu, ale widać że jest ładny, nie pożółkły. Włoski piękne!!!
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 09:16   #3470
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jestem już zdesperowana i mam wieeelki uraz do fryzjerek. Jestem naturalną ciemną blondynką, miałam robione pasemka platynowe po całości z dwa lata temu i pół włosów mi się połamało, a miałam bardzo bardzo gęste i długie swoje włosy. Przez ponad rok robiłam tylko odrosty tych pasemek, ale w końcu było ich mało, w większości miałam tylko swoje ciemne blond i gdzieniegdzie jaśniejsze... Kiedy chciałam jednolity blond na całych włosach moja fryzjerka chciała zrobić mi brąz, mówiąc że nie wiadomo co wyjdzie z blondu. Zmieniłam fryzjerkę na taką, która powiedziała wyrówna mi ten blond, gdzieniegdzie zostaną moje ciemne pasma, i że bardziej mi włosów nie zniszczy ( chciałam zadbać o włosy, ścięłam je specjalnie żeby odżyły, wiadomo dobre odzywki, nowa prostownica z niską temperaturą itp ) Jednak okazało się, że bardzo zniszczyły mi się włosy, połamały mi się okropnie, mam gęste bardzo przy samej głowie, a od połowy pourywane, wygląda to okropnie...

Chciałabym po prostu jasny, jednolity blond, bez moich ciemnych blondów, żeby blond wyglądał naturalnie...

Dziewczynom o czarnych włosach, farbują włoski na blondzik, a ja mam teraz jaśniutkie włoski i nie mogę mieć jednolitego blondu? Sama boję się farbować, boję się że mi włosy powypadają, szukam nowej fryzjerki, ale już tracę wszelkie nadzieje. Wszędzie widzę ładne blondynki, chociażby teraz oglądają DDTVN , Ania Rubik, jakaś kucharka nawet, śliczny jasny blondzik, nawet Jolanta Pieńkowska ma całkiem ładne O_O

Czy istnieją farby, które nie niszczą tak mocno włosów, a zabarwią moje całe włosy? (

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to ja się dołączę i tutaj
naturalną blondynką jestem tyle że... ciemną
taką raczej mysią

farbuję londą - perłowy blond 12/9
Na swój ciemny blond nałożyłaś te farbę i odrazu takie jaśniutkie Ci wyszły? A jak ze zdrowiem? Ta farba ma amoniak ?

http://files.gadu-gadu.pl/anja-rubik...d15ede9fb7.jpg moje wymarzone

Edytowane przez mysha91
Czas edycji: 2011-01-27 o 09:33
mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:18   #3471
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysha91 Pokaż wiadomość
Na swój ciemny blond nałożyłaś te farbę i odrazu takie jaśniutkie Ci wyszły? A jak ze zdrowiem? Ta farba ma amoniak ?
Wcześniej przez 2 lata robiłam balejaż rozjaśniaczem oczywiście, wszystko u fryzjera i nawet po tym moje włosy wyglądały nieźle, chociaż dość mocno się przerzedziły. Po tym postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru włosów no i wróciłam i miałam zdjęcie w avatarze to właśnie ja i ten kolor włosów
Po jakiś 3 miesiącach zachciało mi się jasnego brązu i się farbnęłam na ciemno oczywiście nie podobało mi się, kolor trochę się spłukał i na to fryzjerka zrobiła mi trochę blond pasemek znowu rozjaśniaczem no, a następnym razem to już sama pofarbowałam sobie najpierw Londą - miodowy blond, a następnym już tym perłowym blondem, którym farbuję już prawie od roku i kryje moje naturalne włosy idealnie, są w bardzo dobrej kondycji, gęste i mocne
Farba amoniak chyba ma, bo śmierdzi

Dbam o nie po prostu, myję włosy szamponem Loreala do włosów farbowanych i z pasemkami, stosuję odżywkę Herbala (niebieską), czasem zrobię jakąś maseczkę, używam również jedwabiu do włosów
Tylko suszę suszarką
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:00   #3472
groszko
Przyczajenie
 
Avatar groszko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tak patrzę na wasze włoski , chyba się skuszę i swoje zafarbuję ponownie na blond...przez wiele lat farbowałam na blond, 1,5 roku temu stwierdziłam że dam im odpocząć ;/ Tęsknie za swoim kolorem, ehh ale żeby do niego wrócić będzie ciężki.
groszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:35   #3473
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez groszko Pokaż wiadomość
tak patrzę na wasze włoski , chyba się skuszę i swoje zafarbuję ponownie na blond...przez wiele lat farbowałam na blond, 1,5 roku temu stwierdziłam że dam im odpocząć ;/ Tęsknie za swoim kolorem, ehh ale żeby do niego wrócić będzie ciężki.
a jakie masz teraz?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:32   #3474
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hejka
Melduje się blondyneczka
Dziewczyny, czy któraś z was farbowała Jasnym Piaskowym Blondem Castinga?
Kusi mnie ta farba, a na KWC jest niewiele opinii.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:18   #3475
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Hejka
Melduje się blondyneczka
Dziewczyny, czy któraś z was farbowała Jasnym Piaskowym Blondem Castinga?
Kusi mnie ta farba, a na KWC jest niewiele opinii.
zajrzyj na wątek "włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy" może się czegoś dowiesz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:03   #3476
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kitkulka swietny kolor! obecnie mam zloty blond na glowie ale mysle o perlowym wlasnie i chyba sie w koncu skusze bardzo ladny odcien ci wyszedl
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:31   #3477
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
kitkulka swietny kolor! obecnie mam zloty blond na glowie ale mysle o perlowym wlasnie i chyba sie w koncu skusze bardzo ladny odcien ci wyszedl
dziękuję
tylko jeśli pofarbujesz tą farbą co ja to uważaj, żebyś się nie przestraszyła od razu po wysuszeniu włosów, bo na początku wychodzą troszkę szare/siwe ale po jednym-dwóch myciach to schodzi

nie każdemu niestety pasuje ta farba
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 15:28   #3478
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

oo szarych ani siwych to nie chce :P mam jeszcze koncowke innej farby wiec ja zuzyje, ale za jakies 3 tygodnie wyprobuje tej perly z londy, widze ze jest na poziomie 12 wiec jesniejsza od tych ktorych uzywam obecnie. Jestem ciekawa co to bedzie
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:19   #3479
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
oo szarych ani siwych to nie chce :P mam jeszcze koncowke innej farby wiec ja zuzyje, ale za jakies 3 tygodnie wyprobuje tej perly z londy, widze ze jest na poziomie 12 wiec jesniejsza od tych ktorych uzywam obecnie. Jestem ciekawa co to bedzie
ja też, pochwal się jak zrobisz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:14   #3480
karmeldoo
Rozeznanie
 
Avatar karmeldoo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: dolny śląsk :)
Wiadomości: 827
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

I tu następna blondynka w grupie się zgłąsza
Mam taki średni blond nie za jasny nie za ciemny i nie potrafie sobie wyobrazić siebie jako nieblondynki :P
karmeldoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.