Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 23:22   #331
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

to zadaj te pytania w tym wątku, po to ten wątek powstał - wierz mi, że tak szybciej uzyskasz odpowiedź
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:44   #332
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

Łączę wątki

A poza tym, to takich rzeczy uczą na kursie, droga autorko wątku
Druga sprawa, istnieje na forum wyszukiwarka i postaraj się z niej korzystać na przyszłość.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:08   #333
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez mgddddd Pokaż wiadomość
witam, chcialam zapytac czy nakladanie zelu ma sens, jezeli zalezy mi tylko na tym zeby co drugi dzien nie malowac paznokci, bo z natury mam mocne i szybko rosna i czy takie zelowanie, tylko dla dluzszego trzymania sie lakieru wyglada tak samo jak inne, to wszystko trzeba nakladac?
i jak zazeluje paznokcie bezbarwnym zelem to bede mogla na gorne nakladac i zmywac lakiery roznych kolorow?
Jeśli nie chce ci się malować paznokci do 2-gi dzień to żel to dobre rozwiążanie. Ja bym nałożyła żel silikonowy (bo wygląda bardzo naturalnie, jest rzadki i właściwie nakłada się go jak lakier bezbarwny). Po zażelowaniu paznokci możesz bez najmniejszych problemów malować paznokci, a lakier nałożony na żel trzyma się długo. Oczywiście możesz zmywać lakier ale TYLKO zmywaczami BEZACETONOWYMI
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:52   #334
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Kilka dni temu chciałam zażelować swoje naturalki. Kosmetyczka odradziła żel i namówiła mnie na jedwab. Stwierdziła że jedwab mniej niszczy i też wygląda naturalnie. Moje paznokcie są teraz twarde i mam nadzieje że zdrowsze
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:30   #335
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

no cóż nie mam kursu na jedwab, ale z tego co się orientuję płytke paznokcia przy obu metodach przygotowuje się tak samo (odsuwa skórki, matowi, odtłuszcza) więc nie wiem czemu stylistka powiedziała ci że żel zniszczy ci pazurki. Dobrze założona i dobrze ściągnięta masa nie niszczy paznokci
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:49   #336
iwonaczyrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

super to żelowanie naturalnych płytek na czym to polega?czy trzeba zmatowiec płytke przed nałożeniem żelu?ile warstw sie nakłada?
iwonaczyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:56   #337
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

przy żelowaniu naturalnej płytki trzeba oczywiście przygotować pazurki tak samo jak podczas standardowego przedłużania. Co do ilości warstw, wszystko zależy czy tylko żelujemy czy też może wtapiamy jakieś delikatne ozdoby, czy robimy french.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 19:34   #338
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

hej mądralińskie czemu nie odp na moje pytanie?!
czy jest żel który nie wymaga utwardzania lampą UV i jest w pojedynczej buteleczce (jednoskładnikowy) najlepiej napiszcie mi jakiej firmy najlepiej bo jest tego duuzo a te nazwy nic mi nie mówią :/
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:11   #339
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

nie ma żelu który by się utwardził bez lampy!!!!!!!! sa żele jednofazowe, ale do nich potrzebna jest lampa.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:16   #340
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Pytam,bo mam wątplwosci dotyczące żelowania naturalnych pazn. a konkretnie ich opracowania.
Na jakims wątku wyczytałam,ze mozna opiłowac, nadac kształt na koncu ale przecież jeśli dobrze zabezpieczymy wolny brzeg to potem mozna to opiłowac?Toż to cała robota na nic.
Pomózcie i powiedzcie jak to własciwie ma byc.
POZDRAWIAM
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:19   #341
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
hej mądralińskie czemu nie odp na moje pytanie?!
czy jest żel który nie wymaga utwardzania lampą UV i jest w pojedynczej buteleczce (jednoskładnikowy) najlepiej napiszcie mi jakiej firmy najlepiej bo jest tego duuzo a te nazwy nic mi nie mówią :/

Taki żel nazywa się lakier do paznokci
ale o jednoskładnikowych to jeszcze nie slyszałam....
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 08:37   #342
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
Jeśli nie chce ci się malować paznokci do 2-gi dzień to żel to dobre rozwiążanie. Ja bym nałożyła żel silikonowy (bo wygląda bardzo naturalnie, jest rzadki i właściwie nakłada się go jak lakier bezbarwny). Po zażelowaniu paznokci możesz bez najmniejszych problemów malować paznokci, a lakier nałożony na żel trzyma się długo. Oczywiście możesz zmywać lakier ale TYLKO zmywaczami BEZACETONOWYMI
dzieki a czy w tej sytuacji wystarczy tylko jedna warstwa?
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:34   #343
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

nie, jedna warstwa to za mało, 2 to min- tak mi się wydaje. Ja ostatnio robiłam cobie z 2 i nic nie popękało ani nie odpadło. mam silikonowy z PL
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:56   #344
judith13011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

,

Edytowane przez judith13011
Czas edycji: 2009-02-14 o 11:58 Powód: kk
judith13011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:40   #345
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

chcialabym zazelowac paznokce u stop majac na nich ciemny lakier jednak nie wiem czy dla mnie to dobre rozwizanie.Co 1,5 tyg obcinam paznokie u stop wiec jesli dobrze rozumiem by obiac paznokcie musze sciagnac zel?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:21   #346
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
chcialabym zazelowac paznokce u stop majac na nich ciemny lakier jednak nie wiem czy dla mnie to dobre rozwizanie.Co 1,5 tyg obcinam paznokie u stop wiec jesli dobrze rozumiem by obiac paznokcie musze sciagnac zel?

Z paznokciami stóp jest o tyle pieknie, że żel świetnie się na nich trzyma. Nawet nie zabezpieczając wolnego brzegu mamy małe szanse na to że żel odejdzie ( w każdym razie ja tak miałam, bo zarobkowo stopami się nie zajmuję).
Jesli chcesz zażelować stopy to podczas skracania paznokci użyłabym stanowczo pilnikia a nie cążek lub nożyczek. Wtedy z żelem nic się nie stanie, nie popeka.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:25   #347
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Droga Ipsylonko!
Na wstępie dziękuję za wcześniejszą poradę, która okazała być się miodem na serce.
Kupiłam sobie żele o których pisałaś, z małym wyjątkiem - nie kupiłam glossa (i tak kupię ) oraz zamiast białego na końcówki, wybrałam pastelowy róż (jakoś mi bardziej pasuje). robiłam już samo utwardzenie, po czym na żelu robiłam frencza lakierem i efekt był zadowalający. Tak na początek, żeby wyczuć żel i zobaczyć jak się trzyma, jaką grubość zastosować żeby się nie złamał żel na paznokciu. Jak zrobił się odrost, uzupełniłam żel i spróbowałam zrobić końcówkę pastelem ale nieproporcjonalnie położyłam przezroczysty żel na paznokciu do końcówki i przy piłowaniu zrobiły się prześwity na tym różowym taka gapa ze mnie. poprawiłam tak czy siak lakierem. ogólnie jestem zadowolona, wiadomo, następnym razem będzie lepiej. tylko mam pytanie. czy przy uzupełnianiu bonder nakładamy na całość - tj przygotowany odrost ORAZ spiłowany żel (bo nie trzeba go całego piłować, tylko "większość"?) czy zmatowiony żel ma dobrą przyczepność?
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:07   #348
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ciulala8 Pokaż wiadomość
Droga Ipsylonko!
Na wstępie dziękuję za wcześniejszą poradę, która okazała być się miodem na serce.
Kupiłam sobie żele o których pisałaś, z małym wyjątkiem - nie kupiłam glossa (i tak kupię ) oraz zamiast białego na końcówki, wybrałam pastelowy róż (jakoś mi bardziej pasuje). robiłam już samo utwardzenie, po czym na żelu robiłam frencza lakierem i efekt był zadowalający. Tak na początek, żeby wyczuć żel i zobaczyć jak się trzyma, jaką grubość zastosować żeby się nie złamał żel na paznokciu. Jak zrobił się odrost, uzupełniłam żel i spróbowałam zrobić końcówkę pastelem ale nieproporcjonalnie położyłam przezroczysty żel na paznokciu do końcówki i przy piłowaniu zrobiły się prześwity na tym różowym taka gapa ze mnie. poprawiłam tak czy siak lakierem. ogólnie jestem zadowolona, wiadomo, następnym razem będzie lepiej. tylko mam pytanie. czy przy uzupełnianiu bonder nakładamy na całość - tj przygotowany odrost ORAZ spiłowany żel (bo nie trzeba go całego piłować, tylko "większość"?) czy zmatowiony żel ma dobrą przyczepność?
Cieszę się w takim razie, że pomogłam Przy uzupełnianiu, tzn pełnej odnowie spiłowujemy ok 80% żelu i wtedy należy nałożyć odtłuszczacz i primer na całą długość Primera używamy jedynie przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu, tak samo w przypadku robienia pazurków "od zera", jak i przy uzupełnieniu A czemu piłujesz aż tak, że prześwity się robią? Wystarczy wyrównać bloczkiem, to żele samopoziomujące, jeżeli będziesz robiła wszystko poprawnie, nie będzie wiele do poprawiania, naprawdę No a skoro tak dobrze Ci idzie, to może zastanowiłabyś się jednak nad tym kursem? Dobrymi materiałami wiele nie zdziałasz, ale jeśli będzie w parze nimi szła wiedza i umiejętności,to tak
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:42   #349
ciulala8
Przyczajenie
 
Avatar ciulala8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
GG do ciulala8
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez ipsylonka Pokaż wiadomość
Cieszę się w takim razie, że pomogłam Przy uzupełnianiu, tzn pełnej odnowie spiłowujemy ok 80% żelu i wtedy należy nałożyć odtłuszczacz i primer na całą długość Primera używamy jedynie przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu, tak samo w przypadku robienia pazurków "od zera", jak i przy uzupełnieniu A czemu piłujesz aż tak, że prześwity się robią? Wystarczy wyrównać bloczkiem, to żele samopoziomujące, jeżeli będziesz robiła wszystko poprawnie, nie będzie wiele do poprawiania, naprawdę No a skoro tak dobrze Ci idzie, to może zastanowiłabyś się jednak nad tym kursem? Dobrymi materiałami wiele nie zdziałasz, ale jeśli będzie w parze nimi szła wiedza i umiejętności,to tak
Wiem, zamierzam wybrać się na kurs, uważam niepodważalnie kurs za oczywistą oczywistość muszę tylko "wyczaskać" na to trochę wolnych środków a z tym piłowaniem to było tak, że nadłożyłam za małą warstwę żelu bazowego już po zrobieniu końcówki. co za tym idzie, żeby uzyskać prawidłowy kształt paznokcia, zachować krzywe, musiałam niestety pozbyć się zbyt dużej ilości pastelu z końcówki. nie przyjrzałam się dokładnie zanim przetarłam paznokcie cleanerem, a potem było "po ptokach". morał wyciągnęłam, wyczułam sprawę i już wiem jak robić. nie przypuszczałam nawet, że robienie frencza żelikami jest aż tak przyjemne (przypominam że wcześniej tylko utwardzałam)
oczywiście odtłuszczacz i primer kładę tak jak piszesz.
jeżeli chodzi o te właśnie żele bassa i moje potrzeby, są bardzo, bardzo fajne. co najważniejsze, nie żółkną, nie widać śladów "starzenia" się materiału. przy uzupełnianiu nie mam więc problemów z tym, że widać gdzie był wcześniej koniec. ponadto mają fajną konsystencję i, jak piszesz, są samopoziomujące.
mam w sumie jedną troskę, są nią wolne brzegi. żelowałam paznokcie 10 dni temu i już w prawej ręce nie mam otulonych dokładnie dwóch paznokci. (jestem praworęczna i jak sprzątam czy coś tam robię to się zdarzy jakoś mocniej zahaczyć etc.) więc muszę przyłożyć się do tego ładnie.
dziękuję Ci dziewczyno jeszcze raz.
ciulala8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 08:30   #350
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny ja tem mam do Was jedno pytanie.Otóż chcialabym przedłużyć paznokcie na formie i waham sie czy wybrac zel czy akryl Wiem że akryl zdejmuje sie przez rozpuszczenie i to by mi zdecydowanie bardziej odpowiadalo, a jak jest z trwaloscia bo juz sie pogubilam. Czytalam ze pod zel lubi podchodzic powietrze itd. a jak jest z akrylem? Czy zarowno zel jak i akryl trzeba tak samo czesto uzupelniac?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:35   #351
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Nieprawda ze pod zel wchodzi powietrze tak samo mozna by powiedziec o akrylu, co jest okropnym klamstwem.
Jezeli paznokcie sa wykonane poprawnie to beda mocne i trwale, nie ma roznicy czy zel czy akryl.
Oczywiscie akryl mozna zdjac poprzez odmoczenie w acetonie lub w specjalnym plynie, zel nalezy spilowac. Istnieja zele ktore rowniez mozna odmoczyc i latwo usunac z pazurka
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:44   #352
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Czyli miedzy zelem a akrylem jedyna roznica jest w zdejmowaniu?Trzymaja sie tak samo? A co do przedłużania na foramie- jest to tak samo trwale jak tipsy czy moze sie łamac? Bo odstrasza mnie to piłowanie bardzo
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:45   #353
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

oraz metoda nakladania
ale tak prawde mowiac zadnej innej roznicy nie ma
pilowanie niech cie nie przeraza gdyz dobra stylistka bedzie wiedziala jak usunac mase by nie uszkodzic pazurkow
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:49   #354
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Bardzo Ci dziekuje, co nieco mi sie rozjaśnilo A jak z trwałością przedłużania na formie?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:53   #355
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

bardzo trwale i trzymaja sie lepiej niz na tipsie.
Jezeli znajdziesz dobra stylistke to nie ma mowy o zadnych problemach. Wszystko bedzie sie trzymac dobrze.
Jezeli chcesz sie na cos zdecytowac to przed wyborem stylistki przejrzyj tematy: pseudostylistki oraz najpiekniejsze paznokcie. Bedziesz miec porownanie co ladne i jak powinno wygladac pomiedzy lopatami z grubo nalanym materialem
Pozdrawiam i zycze pomyslnych wyborow

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-03-13 o 08:54 Powód: literowka
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:03   #356
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Znalazlam jedną dziewczynę z mojego miasta która ma dosc konkurencyjne ceny i ma swoją strone internetowa, ale pewnie nie moge tu wkleic zdjecia paznokci ktore ona robi ani linku do jej strony, z pytaniem czy sa ok? Hmm nie znam sie na zdobieniach paznokci i nie umiem ocenic co jest dobrze wykonane a co nie Jestem tylko w stanie ocenic czy mi sie podobaja czy nie
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:09   #357
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

podeslij link na prv
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 13:04   #358
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Mogłybyście polecić mi jakiś salon w Gdańsku (ewentualnie Gdynia lub Sopot), gdzie ładnie żelują naturalne pazurki? Byłabym wdzięczna
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:06   #359
Fuego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Może nie w Gdańsku, ale w Poznaniu, byłam na Starołęckiej (koło dworca Autobusowego), kobieta zrobiła na naturalnym paznokciu, trzymały się miesiąc, wiec chyba nieźle jak chcecie iść, to do szefowej
Ale szczerze mówiąc, już sobie ich nie będę robić, po ściągnięciu wyglądają jak drzewo, które dziki podrapały:P
Mam nadzieje, że na lato mi ładnie odrosną bo teraz mam króciutkie
__________________
Fuego

http://www.cocopaws.pl
Fuego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:39   #360
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

fuego a jak ty je sciagalas????
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.