Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 09:08   #541
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Paznokcie

A może najpierw by je wzmocnić zanim zrobisz jej tipsy?
Bo skoro już teraz się rozdwajają i pękają, a każdy wie, że tips też nie jest obojętny dla płytki to po ich zdjęciu będzie miała sajgon z nimi...
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:04   #542
xxmmxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Paznokcie

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
Słyszałam, że żel silikonowy jest właśnie dobry na takiego typu paznokcie.
xxmmxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:41   #543
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Paznokcie

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
A może najpierw by je wzmocnić zanim zrobisz jej tipsy?
Bo skoro już teraz się rozdwajają i pękają, a każdy wie, że tips też nie jest obojętny dla płytki to po ich zdjęciu będzie miała sajgon z nimi...
totalna bzdura... moja siostra tez miala takie paznokcie, a teraz ma ladne, nawet troche lozysko sie jej wydluzylo.
2 razy przedluzylam jej paznokcie. A po zdjeciu zostaly juz ladne, teraz sa dlugie i maluje je lakierem.
Ale to musi zrobic osoba znajaca sie na rzeczy, jesli o przedluzanie chodzi i najlepiej na szablonie, wiec to nie zadne TIPSY. Ale skoro piszesz, ze ona przedluzac nie chce to oczywistym jest, ze frencza jej nie zrobisz, bo niby jak na takiej dlugosci. Ewentualnie cos frenczopodobnego i niezbyt ladnego pozostajac przy takiej dlugosci mozna zrobic. Nie majac pojecia o stylizacji za zel silikonowy tez bym sie nei brala, bo to stanu jej paznokci nie poprawi, a i moze go pogorszyc. Samemu to sobie mozna kupic dobra odzywke, a jesli chce sie juz ingerowac bardziej w swoje paznokcie to albo trzeba miec wiedze na ten temat, albo niestety pojsc i zabulic kase w salonie. Mozna oczywiscie probowac samemu, ale no pozytywe rezultaty raczej bym nie liczyla.
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-09-01 o 19:43
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:32   #544
xxmmxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Paznokcie

Do przedłużania na formie można stosować wszystkie żele czy są jakieś specjalne, typowo do tego przeznaczone??
xxmmxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:06   #545
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Paznokcie

każdym żelem możesz budować na szablonie.. jeśli nie masz doświadczenia z panowaniem nad materiałem zachęcam do używania żeli gęstych lub średnio gęstych nie lejących osobiście polecam Clear Sculpting z Allepaznokcie do wykonania szkieletu układa się sam na szablonie..samopoziomując y
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:15   #546
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Paznokcie

abra soak offy chyba nie bardzo do przedluzania.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:26   #547
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Paznokcie

To chyba logiczne...że lakiero-żele soak off to alternatywa lakieru do paznokci przeznaczone do naturalnej płytki. Pisałam o żelach nie lakierach soak off
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-05 o 13:32
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 15:01   #548
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Paznokcie

Ale żele soak off to nie lakierożele. Żele SO nie nadają się raczej do przedłużania, choć Dobrarada w którymś temacie mówiła że może ewentualnie na mlecznym tipsie.
__________________
Strona mojego saloniku Zapraszam
http://charlotte-nails.pl
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 15:22   #549
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Paznokcie

teoretycznie soak off i lakierozele to to samo. Jednak lakierozele sa w pedzelku. Tak wiec zele silikonowe mozna pomylisc z twardymi, bo nawet wygladaja podobnie. Zwykle pudeleczko.
I oczywiscie dla mnie to logiczne, ze soak offy nie sa do przedluzania, dla Ciebie rowniez. Ale jestli ktos pyta czy do przedluzania na formie sa jakies specjalne zele to rownie logiczne jak dla mnie jest to, ze ta osoba nie ma pojecia na temat zeli
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 15:39   #550
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Paznokcie

O, to nie wiedziałam, że to jest to samo Żele soak off nadają się na każdą płytkę, cienką, miękką itp. A lakierożele już nie bardzo. Uważam, że są "sztywniejsze" niż SO i przy miękkich słabych paznokciach nie zdadzą egzaminu w 100%. Ale to może dlatego, że ja mam takie hybrydy. :P
__________________
Strona mojego saloniku Zapraszam
http://charlotte-nails.pl
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:05   #551
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Paznokcie

lakierożele są bardzo elastyczne np te firmy Shellac różnia się często przy tym od innych "lakierożeli..soak offów..Shellac np nie sprawdza się na miękkich paznokciach wogóle
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:29
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 18:20   #552
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

shellac to shellac, a firmy jest CND. Moze dlatego sie sprawdza tylko przy twardych pazurkach, bo jako jedyny dziala bez matowienia i wg mnie jako jedyny z tego wzgledu jest prawdziwa hybryda. Dlatego tez uwazam, ze cala reszta "lakierozeli" to zwykle soak offy w buteleczkach z pedzelkiem, rozrzedzone jedynie chyba specjalnie, zeby nie podpadlo
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:43   #553
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

zgadzam się.. moja opinia jest taka sama.Ponieważ pracuje na tych materiałach .Już gdzieś pisałam na ten temat dość kontrowersyjnie.
Sieciunia rozumiem ,że znasz /używałaś Shellaca ?Czy bazujesz jedynie na opiniach
Dla mnie Soak Off to zwykłe żele w buteleczkach bądź pojemniaczkach i niestety w wieku przypadkach jest problem z rozpuszczeniem później żelu, na ten temat już też pisałam elaborat...ponieważ nie są tak elastyczne jak Shellac a bardziej twarde
Nie mniej jednak kwestia Soak Off jest dość jasną kwestią w tym temacie i chyba temat tegoż lakiero żelu został wyczerpany.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-05 o 19:56
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:34   #554
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Abra tylko czytalam na temat shellac. Ale na niejednym forum i niejedna osoba potwierdzila mi, ze sie trzyma wlasnie bez matowienia. Ja robie pazurki w domu malo komu, dlatego taki wydatek nie oplacilby mi sie w ogole Ale jak sie kiedys gdzies zatrudnie na pewno kupie sobie chocby baze i top CND
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:57   #555
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Sieciunia może robisz i mało ,ale widać ,że masz rękę do pazurków...widziałam na Twojej stronie już nie raz bardzo ładne prace. Może kiedyś uda Ci sie wprowadzić Shellac ale ceny musiałabyś za to mieć nie niskie bo to drogi produkt ale jak wiesz warto...i masz rację to jedyny produkt bez matowienia ,nie znam innego.
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:33   #556
anula2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez oliczka Pokaż wiadomość
oto zdjątko
te paznokcie sa straszne, grube krzywe i wygladaja okropnie, ta pani ktora je wykonuje to chyba nie ma zdolnosci manualnych makabra. a poza tym stwierdzenie ze zel nie niszczy paznokci bo nie ma kleju i ma witaminy to jakas sciema szczerze, oslabia paznokcie poniewaz przed nalozeniem plytka jest pilowana i przy kazdym dopelnieniu jest pilowana, pozatym paznokiec "nie oddycha" i juz samo powoduje zmiekczenie plytki, nie wspominajac ze jezeli sa pilowane nie umiejetnie to czesto sa przepilowane .
anula2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:11   #557
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez anula2334 Pokaż wiadomość
te paznokcie sa straszne, grube krzywe i wygladaja okropnie, ta pani ktora je wykonuje to chyba nie ma zdolnosci manualnych makabra. a poza tym stwierdzenie ze zel nie niszczy paznokci bo nie ma kleju i ma witaminy to jakas sciema szczerze, oslabia paznokcie poniewaz przed nalozeniem plytka jest pilowana i przy kazdym dopelnieniu jest pilowana, pozatym paznokiec "nie oddycha" i juz samo powoduje zmiekczenie plytki, nie wspominajac ze jezeli sa pilowane nie umiejetnie to czesto sa przepilowane .
..........
nie piłowana,tylko MATOWIONA.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:41   #558
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez anula2334 Pokaż wiadomość
te paznokcie sa straszne, grube krzywe i wygladaja okropnie, ta pani ktora je wykonuje to chyba nie ma zdolnosci manualnych makabra. a poza tym stwierdzenie ze zel nie niszczy paznokci bo nie ma kleju i ma witaminy to jakas sciema szczerze, oslabia paznokcie poniewaz przed nalozeniem plytka jest pilowana i przy kazdym dopelnieniu jest pilowana, pozatym paznokiec "nie oddycha" i juz samo powoduje zmiekczenie plytki, nie wspominajac ze jezeli sa pilowane nie umiejetnie to czesto sa przepilowane .

Paznokcie nie oddychaja poniewaz sa martwa tkanka
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:09   #559
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

ja zaczynam żelować paznokcie. chcialabym prosić Panie DOKŁADNE robienie pazurkow w sensie kiedy pilujemy przemywamy cleanerem kiedy grubsza warstwa kiedy cieńsza kiedy piłować itp? prosze o rady
__________________
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 09:36   #560
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez florus Pokaż wiadomość
ja zaczynam żelować paznokcie. chcialabym prosić Panie DOKŁADNE robienie pazurkow w sensie kiedy pilujemy przemywamy cleanerem kiedy grubsza warstwa kiedy cieńsza kiedy piłować itp? prosze o rady
............
nie chce być nudna,ale regulamin forum wyraznie mówie,że tutaj nie uczymy ''robić paznokci''.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:01   #561
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

szukalam wszedzie ale nigdzie nie ma dokladnego opisania ... wiec nadzieja tutaj, TO POPROSZĘ NA PRIV;]
__________________
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:54   #562
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez florus Pokaż wiadomość
szukalam wszedzie ale nigdzie nie ma dokladnego opisania ... wiec nadzieja tutaj, TO POPROSZĘ NA PRIV;]
Bo opis i wszystko co potrzebne nauczysz się chociażby na kursie
Ciężko przekazać całą wiedzę kiedy uczysz się tego latami.
Gdy nieumiejętnie podejdziesz do tematu możesz sobie zniszczyć płytkę a później właśnie krąży opinia że niby żel niszy paznokcie.
Po krótce matowisz płytkę, odtłuszczasz, dajesz primer, żel, ostatnia warstwa odtłuszczasz budujesz krzywą, nadajesz odpowiedni kształt i na koniec finisch . Przy żelowaniu nat. płytki należy pamiętać o zalaniu wolnego brzegu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa


Edytowane przez Paati89
Czas edycji: 2012-02-21 o 16:02
Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:38   #563
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny- czy ktoras z was kladla juz hybryde na tradycyjny zel silikonowy (mam z PB). W przyszlym tygodniu mam klientke,ktora chce utwardzic swoje slabe paznokcie -hybryda nie podola, wiec zaproponowalam jej silikonowy,ale chcialam jej pokryc to jakims kolorkiem (mlecznym rozem lub bezowym, bo takie mam hybrydy)...??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:19   #564
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

kiedy paznokcie sa pokryte zelem mozna je pilowac? nie zniszcze nic? bo mam za dlugie i chcialabym skocic tylko nie chce zeby mi sie poźniej nic oddzielalo
__________________
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:23   #565
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czy ktoras z was kladla juz hybryde na tradycyjny zel silikonowy (mam z PB). W przyszlym tygodniu mam klientke,ktora chce utwardzic swoje slabe paznokcie -hybryda nie podola, wiec zaproponowalam jej silikonowy,ale chcialam jej pokryc to jakims kolorkiem (mlecznym rozem lub bezowym, bo takie mam hybrydy)...??
Ja tak robię mojej mamie, bo kobitka wiecznie czymś dobija te swoje paznokcie - a to ostre porządki robi, a to ogródek, a to remont... Z tego względu nie wierzyłam w trwałość hybrydy na jej paznokciach, więc wymyśliłam sobie, że najpierw lekko je wybuduję silikonem...ale naprawdę lekko! i wtedy na to położę hybrydę. Taki zestaw nosi się u niej elegancko i wszystko się pięknie trzyma zwykle przez 3 tygodnie
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:40   #566
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Ja tak robię mojej mamie, bo kobitka wiecznie czymś dobija te swoje paznokcie - a to ostre porządki robi, a to ogródek, a to remont... Z tego względu nie wierzyłam w trwałość hybrydy na jej paznokciach, więc wymyśliłam sobie, że najpierw lekko je wybuduję silikonem...ale naprawdę lekko! i wtedy na to położę hybrydę. Taki zestaw nosi się u niej elegancko i wszystko się pięknie trzyma zwykle przez 3 tygodnie
oo super, dzieki za dopowiedz bede miala dla niej swietne rozwiazanie na te jej slabizny... a jak sciagasz ten silikon - tak jak hybryde?? wiem, ze to pytanie moze troche glupie, ale ostatni raz pracowalam na silikonowych jakies 2 lata temu i nie pamietam
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:39   #567
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Wiesz co, no ja to jednak potem muszę spiłować bo takie przenoszone hybrydki niespecjalnie lubią się rozpuszczać :-/
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 07:27   #568
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam dziewczyny...próbuję się gdzieś podczepić nieładnie pisząc...

Ja też mam ładną długa płytkę i dość mocne paznokcie...
Od bardzo dawna robię frencha a raczej robiłam do niedawana...
Najpierw lakierami później przerzuciłam się na żel...
Zrezygnowałam jednak z żelu i nie chcę go już robić...
Chciała bym jednak nadal mieć french ale lakiery odpadają...
Nie chcę matowić płytki (rok czasu doprowadzam do ładu po żelu)
i pomyślałam o czymś takim :
Zestaw FRENCH WRAP MANICURE Dashing Diva tylko nie z tymi końcówkami które są w zestawie tylko tymi dłuższymi (nie chcę mimi przedłużać - tylko na naturalną płytkę)
Chodzi i efekt naturalności coś łatwego w użyciu, bez matowienia płytki i lampy UV (co chyba wynika jedno z drugiego;P)

Napiszecie mi coś na ten temat? co to są te "żele" a raczej preparaty bez użycia lampy UV? to zwykły lakier i utwardzacz?...będzie się to trzymało z tydzień czy 1.5?

Wiadomo że nie będzie to się trzymać tak jak żel i jestem tego świadoma

Była bym niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek opinie, polecenie może zamienników tych "żeli" z dashing diva... i info. czy te dłuższe paski można zastąpić białymi tipsami czy one będą za grube???

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-03-06 o 07:43
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:25   #569
Bajajoluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 1
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja żeluję swoja naturalną płytke paznokcia . Kiedyś lubiłam długie paznokcie jednak teraz skłaniam się bardziej ku naturalności i delikatności a krótkie paznokcie są bardziej odpowiednie . Takie oto moje zdanie . Co sądzicie na temat takiego koloru ?
http://1.bp.blogspot.com/-EFMV53T04e...7+16.22.44.jpg
Bajajoluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:29   #570
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

kolory wyzej super zwlaszcza blekit.


ja od jakiegos czasu sie przymierzam i w koncu zdecydowalam sie jako ze za dwa tygodnie wesele za tydzien utwardzam bo mam kogos sprawdzonego juz się nie mogę doczekac i boje sie ze nie wyjde z frenchem, jak planuje
jezeli któraś z wizażanek z Wrocławia potrzebuje kogos godnego polecenia to piszcie
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.