Pytania i porady fryzjerskie - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-05-19, 18:32   #1831
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Endzi204 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak mi wyjdzie ¿ó³ty ?? Bo w³osy mam ciemne.
Je¶li bêdzie ¿ó³ty, po³ó¿ potem tê drug± farbê dla stonowania, na kwadrans i góra na 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 11:52   #1832
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:22
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 12:35   #1833
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Wiesz, 12% jest jednak bardzo mocne i niszczy i wysusza- zdarza siê, ¿e pali - tym bardziej w³osy po niejednym zabiegu...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 15:35   #1834
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Co przeczytalam u Mysi na blogu:

Przy odrostach wychodz±cych rudawo, warto wybraæ 9% stê¿enie wody.

Wskazówka-
Je¶li po farbie rozja¶niaj±cej uparcie uzyskujemy ¿ó³ty blond,mo¿emy spróbowaæ u¿yæ ni¿szej wody 6% z d³u¿szym czasem dzia³ania lub wybieraæ farbê z odcieni opalizuj±cych

Ja juz nic z tego nie rozumiem! Moze powinnam rozjasniac 9% a dluzej trzymac??
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 15:46   #1835
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Mo¿esz spróbowaæ. Ka¿de w³osy s± inne, musisz sobie wypracowaæ odpowiedni± metodê dla Twoich.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 16:44   #1836
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A na 6% sie przciemni blond jesli bym chciala pasemek kilka z poziomu 7?
Czy plamy moga wyjsc??
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 17:17   #1837
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: pielegnacja wlosow

Spróbujê tutaj ze swoj± d³ug± histori±.

Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni/ciemny blond.
Kombinowa³am z rozja¶nianiem, jednak w ja¶niejszych czu³am siê g³upio wiêc farbowa³am na jasne br±zy, orzechowe, ciep³e odcienie.
Potem przez d³u¿szy czas (ko³o 3 lat) farbowa³am w³osy na intensywne ciemne miedziane, lub po prostu rude odcienie, z poziomu jasnych br±zów lub ciemnych blondów. Rudy podoba³ mi siê tylko ciemny i nasycony (nie marchewa albo czerwieñ), niestety do¶æ szybko wszystkie rudo¶ci spiera³y mi siê do ja¶niejszych, wyblak³ych, po¿±danych przez wielu karmelowych tonów. Nie by³o mi w nich ¼le, ale lubiê oryginalne, wrêcz dziwne kolory, wiêc takie spranie koloru mnie dra¿ni³o. Czêsto farbowa³am, do³o¿y³y siê do tego inne czynniki niszcz±ce w³osy i w rezultacie doprowadzi³am je do z³ej kondycji i przesta³am farbowaæ z zamiarem powrotu do natury.

Oczywi¶cie nied³ugo potem zachcia³o mi siê zmiany i wymy¶li³am sobie mo¿liwie jak najch³odniejszy, szary kolor, zanim jeszcze nasta³ na niego wielki bum - po prostu przeciwieñstwo tego, co mia³am do tej pory, do tego ja¶niejszy, ni¿ moje w³osy dotychczas. Do¶æ mam ju¿ podkre¶lonych czerwono¶ci na cerze, a popiele i szaro¶ci ³adnie fotoszopuj±
Usi³ujê zej¶æ do niego od prawie roku, dziêki dzia³aniom fryzjerów i skoñczy³o mi siê ju¿ do nich zaufanie i cierpliwo¶æ, ostatnio dwa razy reklamowa³am, musia³am te¿ sporo ¶ci±æ po tym, jak fryzjerka za d³ugo trzyma³a mi farbê i koñcówki siê a¿ wykruszy³y Chyba nie rozumiej±, o co mi chodzi. K³ad± mi popielate blondy z poziomu 8, które wychodz± bardzo ciemno i trzymaj± siê tydzieñ, dwa, po czym znowu wybijaj± intensywne rudo¶ci i po dawnym kolorze nie ma ¶ladu. Twierdz±, ¿e nic wiêcej nie da siê zrobiæ, tymczasem widzê w sieci, ¿e owszem, da siê, tylko sposobami, o których nawet mi nie wspomnieli.

Od dwóch tygodni regularnie tonujê w³osy gencjan±, niebieskimi szamponami - szkoda, ¿e pomagaj± raczej dora¼nie, bo efekt daj± bardzo ³adny.
Wczoraj zaryzykowa³am i zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± Joann±, w³osy wysz³y jasne, ale paskudnie ¿ó³tawo-rudawe, jak to po k±pieli. Do tego w ró¿nych odcieniach. Straszne Wiêkszo¶æ mniej wiêcej jak tu, obrazek drugi od prawej (przedostatni). Próbowa³am zrobiæ zdjêcie, ale przek³amuje kolor, wiêc nie ma sensu wstawiaæ.

I mam dylemat - co teraz? Robiæ jeszcze jedn± k±piel, ¿eby wymyæ ca³kowicie rudo¶ci? K³a¶æ od razu farbê? Je¶li tak, to jak±? Dodaæ szary mixton? Albo mo¿e per³owy lub niebieski? Muszê co¶ zadzia³aæ, bo wstyd mi wychodziæ z domu.

Mam kupione farby Wella Illumina 9/60 i 8/69 - tej pierwszej zamierza³am daæ pó³, drugiej ca³o¶æ z oksydantem 6%, ale nie wiem, czy po k±pieli rozja¶niaj±cej nie wyjd± za ciemne i zbyt ciep³e...nie chcê znowu ¶redniego naturalnego blondu, tylko szary, ile mo¿na czekaæ

W za³±cznikach fotki kolorów, które by mnie ucieszy³y, choæ na mój monitor chyba jeszcze bardziej zszarza te kolory i na innych mo¿e wygl±daæ inaczej. Generalnie szarawe, jasne lub, je¶li siê nie da, ¶rednio jasne.

Bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± wskazówkê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg nov18.jpg (42,3 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ash blonde.jpg (15,8 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b3886a4e5b28734071e4f094e5fce830-205.jpg (82,2 KB, 7 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-05-20 o 17:18
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 17:44   #1838
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Zdecydowanie nie k³ad³abym teraz szaro¶ci ani popielu- na ¿ó³tku mo¿e siê to skoñczyæ glonem lub zieleni±. Najpierw musia³aby¶ stonowaæ per³±, dopiero na czystym blondzie mo¿na kombinowaæ. Jest taki w±tek 'srebrne/szare w³osy', czy co¶ w tym typie- zajrzyj koniecznie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 17:54   #1839
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowanie nie k³ad³abym teraz szaro¶ci ani popielu- na ¿ó³tku mo¿e siê to skoñczyæ glonem lub zieleni±. Najpierw musia³aby¶ stonowaæ per³±, dopiero na czystym blondzie mo¿na kombinowaæ. Jest taki w±tek 'srebrne/szare w³osy', czy co¶ w tym typie- zajrzyj koniecznie
Udziela³am siê ju¿ tam Z tym, ¿e w³osy nie s± ¿ó³te, a jasnopomarañczowe. Schodzê z rudego, nie z ¿ó³tego blondu.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Kurczê, tak patrzê w lustro i nie umiem nazwaæ tego odcienia. Przygasi³am go gencjan±, nie jest jaki¶ odblaskowy, mocny. Wygl±da nawet do¶æ naturalnie, ale zupe³nie nie pasuje do mojego typu urody, st±d ta panika, bo po prostu bardzo mi w nim brzydko.
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 17:55   #1840
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Widzia³am tam jej wpis i w³a¶nie siê zastanawia³am, co odpisaæ...
Skoro ma w³osy jak na 2 zdjêciu od koñca, to chyba wpadaj± w rudo¶æ, nie ¿ó³æ? Choæ nie jestem pewna...
Na pewno k³ad³abym naturê (pigmentacja), potem na pasemku próba popielu (per³y na mnie nie dzia³aj± albo mam fioletowe w³osy), a tak w ogóle to Dziewi±tka wyjdzie jasno, per³owo, bêdzie siê spieraæ na ¿ó³to (zw³aszcza je¶li piszesz, ¿e ci rudo¶ci wychodz±).
Tak na szybko z wujka Google'a: Matrix ma per³owo-popielaty, o ten (ósemka) http://ladysi.com.pl/environment/cac...9180ea933a.jpg, pewnie zafarbowa³abym tym, a potem da³a szary toner
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 18:02   #1841
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A jak z rudego to luzik . Wtedy bym bra³a ósemkê+mixton na pocz±tek.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 18:09   #1842
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am tam jej wpis i w³a¶nie siê zastanawia³am, co odpisaæ...
Skoro ma w³osy jak na 2 zdjêciu od koñca, to chyba wpadaj± w rudo¶æ, nie ¿ó³æ? Choæ nie jestem pewna...
Na pewno k³ad³abym naturê (pigmentacja), potem na pasemku próba popielu (per³y na mnie nie dzia³aj± albo mam fioletowe w³osy), a tak w ogóle to Dziewi±tka wyjdzie jasno, per³owo, bêdzie siê spieraæ na ¿ó³to (zw³aszcza je¶li piszesz, ¿e ci rudo¶ci wychodz±).
Tak na szybko z wujka Google'a: Matrix ma per³owo-popielaty, o ten (ósemka) http://ladysi.com.pl/environment/cac...9180ea933a.jpg, pewnie zafarbowa³abym tym, a potem da³a szary toner
Dziêki za zainteresowanie. Fryzjerka mi powiedzia³a, ¿e natura u mnie wyjdzie zielono i trzeba k³a¶æ popiele i szaro¶ci. Do¶æ ciemna ta dziewi±tka Matrixa. Ale sk±d¶ kojarzê t± paletê, chyba dwie wizyty temu u fryzjerki w³a¶nie k³ad³a mi t± farbê, tylko z poziomu 8. Kiepsko wysz³o. Dopiero Artego 8.1 (popielaty jasny fioletowy blond?) da³o radê, ale szybko siê spra³o i by³o ciemne.
Ta Wella Illumina to w³a¶nie "jasny blond opalizuj±co-grafitowy 8/69" i "bardzo jasny fioletowo-naturalny blond 9/60"- nie bêdzie dobrze?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A jak z rudego to luzik . Wtedy bym bra³a ósemkê+mixton na pocz±tek.
Dziêki A mixton jaki? My¶la³am o Welli 0/81 (ja¶niejszy) lub 0/11 (le ten ju¿ chyba za ciemny), (takie), lub Alfaparf Grafite, poleconym na w±tku o szarych w³osach
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 19:51   #1843
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle siê napisa³am i mi ca³± odpowied¼ wciê³o.

Zdjêcia w³osów nadal nie widzê. Tego rozja¶niacza to doda³a do br±zowej farby czy po prostu porobi³a Ci trochê blond pasemek bo ju¿ siê pogubi³am ? Chodzi³o mi o to, ¿e jesli ju¿ masz pofarbowane w³osy zw³aszcza na br±z to niczym innym jak rozja¶niaczem ich nie poja¶nisz. Farba farby nie rozja¶ni (ewentualnie czasami podobne odcienie np blondu).
Niestety dzisiaj u mnie leje ca³y dzieñ i w³osy zawi±za³am koka, nie mia³am jak zrobiæ foty. Postaram siê jak najszybciej to nadrobiæ i wkleiæ.

Ona mówi³a, ¿e doda³a mi tylko trochê rozja¶niacza do farby, ¿eby co¶ by³o widaæ, ale ja nie mam blondu, tylko te w³osy takie br±zowe, w ¶wietle ja¶niejsze. Po prostu kolor jest ma³o intensywny i s³abo widaæ, efekt jest jak bym wcale nie farbowa³a, jakby to by³o od s³oñca.

Na razie wstawiam efekt jaki bym chcia³a mieæ na w³osach.

Ja mia³am robione w³osy trochê podobnie, ale ma³o intensywnie, w ogóle nie ma efektu, a marz± mi siê takie w³osy jak na tych zdjêciach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a18f2997cd488fd37d18e112949fdd2b.jpg (77,3 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aa3209ca6fbfa82d2c79139654f65814.jpg (88,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ddced1dcc49fb4825486b71abd7acfba.jpg (47,3 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg e1794108b8cd8b5d8460e55f4cb38fe7.jpg (56,5 KB, 6 za³adowañ)
Aredhel125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-20, 20:07   #1844
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dodaje to co uda³o mi siê zrobiæ moim w³osom, ale to jest w du¿ym ciep³ym ¶wietle, prawie prosto nad lampa, wiêc efekt jest bardziej "br±zowy". W rzeczywisto¶ci naprawdê niewiele siê ró¿ni± od moich naturalnych.
Ha bym potrzebowa³a uintensywniæ to co mam na g³owie, wzmocniæ dla efektu.
Fryzjerka mówi³a, ¿e nastêpnym razem mo¿e dodaæ tej farby co mam na górê g³owy, a potem poja¶niaæ koñcówki. tylko ja nie chcê tego rozja¶niacza, mo¿na tego unikn±æ, ¿eby powsta³ efekt jak u tej dziewczyny na zdjêciach?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205847.jpg (41,8 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205655.jpg (19,2 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150520_205907.jpg (22,8 KB, 7 za³adowañ)
Aredhel125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-21, 09:01   #1845
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 078
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodaje to co uda³o mi siê zrobiæ moim w³osom, ale to jest w du¿ym ciep³ym ¶wietle, prawie prosto nad lampa, wiêc efekt jest bardziej "br±zowy". W rzeczywisto¶ci naprawdê niewiele siê ró¿ni± od moich naturalnych.
Ha bym potrzebowa³a uintensywniæ to co mam na g³owie, wzmocniæ dla efektu.
Fryzjerka mówi³a, ¿e nastêpnym razem mo¿e dodaæ tej farby co mam na górê g³owy, a potem poja¶niaæ koñcówki. tylko ja nie chcê tego rozja¶niacza, mo¿na tego unikn±æ, ¿eby powsta³ efekt jak u tej dziewczyny na zdjêciach?
Co¶ tam siê dzieje na Twoich w³osach ale rzeczywi¶cie niewiele tych refleksów . Nich Ci zrobi t± górê farb± ale moim zdaniem bez rozja¶niacza na koñcówki siê nie obejdzie.
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-21, 16:25   #1846
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za zainteresowanie. Fryzjerka mi powiedzia³a, ¿e natura u mnie wyjdzie zielono i trzeba k³a¶æ popiele i szaro¶ci. Do¶æ ciemna ta dziewi±tka Matrixa. Ale sk±d¶ kojarzê t± paletê, chyba dwie wizyty temu u fryzjerki w³a¶nie k³ad³a mi t± farbê, tylko z poziomu 8. Kiepsko wysz³o. Dopiero Artego 8.1 (popielaty jasny fioletowy blond?) da³o radê, ale szybko siê spra³o i by³o ciemne.
Ta Wella Illumina to w³a¶nie "jasny blond opalizuj±co-grafitowy 8/69" i "bardzo jasny fioletowo-naturalny blond 9/60"- nie bêdzie dobrze?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------


Dziêki A mixton jaki? My¶la³am o Welli 0/81 (ja¶niejszy) lub 0/11 (le ten ju¿ chyba za ciemny), (takie), lub Alfaparf Grafite, poleconym na w±tku o szarych w³osach
Bêdzie dobrze, ale nie uzyskasz szarego blondu, w³osy moga byæ po prostu ch³odne
Nie bój siê ciemnych mix tonów, nie dodajesz ich przecie¿ du¿o. POza tym, zawsze mo¿na potem (po farbowaniu) wymieszaæ go z od¿ywk±
A czemu chcesz szary, nie niebieski? Ten 0/11 to bym bra³a

Cholera, przez ciebie, niedobra kobieto, ,mam ochotê na ten mix ton!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-21, 18:12   #1847
nitka0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2
Nieudane ombre - przefarbowaæ ponownie?

Witam. Niedawno by³am u fryzjera i zrobi³am ombre lecz nie wysz³o takie jakbym chcia³a mieæ. Mam od góry naturalne w³osy br±zowe i ombre blond na dole. Widaæ du¿± ró¿nicê miêdzy w³osami, jest linia na ¶rodku w³osów która podkre¶la to oraz jest zrobione za wysoko. Wygl±da to okropnie. Min±³ miesi±c od tego momentu przez ten czas próbowa³am je podcinaæ bo im d³u¿sze by³y tym bardziej okropnie to wygl±da³o. Mam teraz w³osy do ramion. My¶la³am nad pój¶ciem do innego fryzjera i przefarbowanie od po³owy w dó³ na br±z ¿eby dopasowaæ do naturalnych w³osów. Czyta³am ¿e po miesi±cu od farbowania mo¿na ju¿ ponownie pofarbowaæ. Tylko boje siê czy chwyci mi br±z na tym blondzie czy wyjdzie jaki¶ inny kolor. Bardzo proszê o pomoc !
nitka0108 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-21, 20:20   #1848
BloodyRedRose
Raczkowanie
 
Avatar BloodyRedRose
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 46
Rozja¶nianie w³osów i tonery

Witam,
z góry "uprzedzam", ¿e to mój pierwszy post.
Marzê o mocnym i w-miarê-trwa³ym ró¿u.
Mój problem dotyczy obecnego koloru w³osów: 2 cm ¶redniobr±zowych, naturalnych odrostów, 10 cm ¿ó³tawego blondu po samodzielnym rozja¶nianiu platynowym rozja¶niaczem z Joanny i reszta (do ramion) jest w bardzo jasnym blondzie, bez ¿ó³ci, jest to pozosta³o¶æ po pradawnej wizycie u fryzjera.
Nie bojê siê rozja¶niacza, bo skrupulatnie dbam o w³osy, planujê podcinanie (jako¶ szczególnie nie zapuszczam) a moje w³osy s± grube...
...ale w zwi±zku z tym ma³o podatne. Poprzedni rozja¶niacz trzyma³am na g³owie godzinê (!) i wysz³y jasnorude (ratowa³am je blond farb±). Parê dni temu zaopatrzy³am siê w hurtowni fryzjerskiej w: rozja¶niacz w saszetce, utleniacz w kremie 9% z Joanny i toner Vitality's kolor Fuxia. Pani w hurtowni powiedzia³a, ¿e na w³osy jasne, ale potraktowane wcze¶niej farb± toner nie z³apie (?). Otó¿ próba na pasemku wykaza³a prze¶liczny ciemnoró¿owy kolor, ale bojê siê, ¿e wyp³ucze siê b³yskawicznie. W zwi±zku z tym zdecydowa³am siê u¿yæ rozja¶niacza (i tak od¶wie¿ê odrosty).
Czy s±dzicie, ¿e jak na³o¿ê go najpierw od góry, gdzie s± odrosty i ¿ó³æ, a potem przeczeszê, to da po¿±dany efekt i toner z³apie potem równo?

Je¶li w±tek jest "nie taki" lub z jakiego¶ powodu nieodpowiedni to sori :brzydal:
__________________
No farewell could be the last one, if you long to meet again
BloodyRedRose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-22, 09:48   #1849
Majka_0005
Przyczajenie
 
Avatar Majka_0005
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 1
Question czym zafarbowaæ szar± mysz ! Pomocy..

Hej !

Opiszê krótko o co mi chodzi . Moje naturalne w³osy to ciemny mysi blond ( dos³ownie szary) . Nie farbowa³±m w³osków od 2 lat. Wczoraj siê zdecydowa³am i pokolorowa³am Syoss'em ciemny blond 6-8. W³osy wysz³y nie ciemny blond lecz taki jasny br±z z odcieniem rudego ...
Mam pytanie ile muszê czekaæ do nastêpnego farbowania i jak± farbê wybraæ by wyszed³ mi ciemny blond ? Czy mo¿e ten mysi kolor da radê z³apaæ np jaki¶ sredni blond? Bardzo zale¿y mi na kolorze blond bo w takim jest mi naj³adniej

Dorad¼cie co¶ proszê je¶li mo¿ecie
Majka_0005 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 10:55   #1850
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:22
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-22, 11:07   #1851
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: czym zafarbowaæ szar± mysz ! Pomocy..

Po co farbowa³a¶ ciemny blond, ciemnym blondem? Drogeryjne ciemne blondy lubi± p³ataæ figle, mo¿esz to ju¿ teraz poprawiæ ale wybierz farbê z 1 po przecinku. (Popielaty odcieñ och³odzi kolor).
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-22, 14:33   #1852
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Nieudane ombre - przefarbowaæ ponownie?

Cytat:
Napisane przez nitka0108 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Niedawno by³am u fryzjera i zrobi³am ombre lecz nie wysz³o takie jakbym chcia³a mieæ. Mam od góry naturalne w³osy br±zowe i ombre blond na dole. Widaæ du¿± ró¿nicê miêdzy w³osami, jest linia na ¶rodku w³osów która podkre¶la to oraz jest zrobione za wysoko. Wygl±da to okropnie. Min±³ miesi±c od tego momentu przez ten czas próbowa³am je podcinaæ bo im d³u¿sze by³y tym bardziej okropnie to wygl±da³o. Mam teraz w³osy do ramion. My¶la³am nad pój¶ciem do innego fryzjera i przefarbowanie od po³owy w dó³ na br±z ¿eby dopasowaæ do naturalnych w³osów. Czyta³am ¿e po miesi±cu od farbowania mo¿na ju¿ ponownie pofarbowaæ. Tylko boje siê czy chwyci mi br±z na tym blondzie czy wyjdzie jaki¶ inny kolor. Bardzo proszê o pomoc !
Chwyci. Najlepiej pigmentacja.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-22, 18:16   #1853
natalalaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 1
po farbowaniu wlosów mam wyplowiale koñce

Dzieñ dobry
Jakie¶ pó³ roku temu zafarbowa³am u fryzjerki mój naturalny kolor w³osów(br±zowy) na blond. By³am z niego zadowolona i po jaki¶ trzech miesi±cach znów posz³am je od¶wie¿yæ. Ostatnio jednak zaczê³y mi siê podobaæ rudo¶ci i chcia³am najpierw spróbowaæ pofarbowaæ je w domu. Wybra³am do tego farbê z loreal paris prodigy bez amoniaku o kolorze bursztynu. Zafarbowalo mi siê g³ównie odrosty, a koñce jedynie siê przyciemni³y. Dzisiaj by³am u tej samej fryzjerki aby mi to naprawia. W³osy co prawda s± teraz ca³e rude, ale na odrostach jest intensywniejszy kolor, a koñce wygl±daj± na wyp³owia³e, tak jakby by³y ju¿ po paru myciach. Powiedzia³am o tym fryzjerce, na co ona odpowiedzia³a mi, ¿e te w³osy po prostu nie przyjê³y do koñca tej farby bo by³y wcze¶niej farbowane na blond, i ¿e mo¿e tak byæ, ¿e dopiero za którym¶ razem jak bêdê farbowaæ na rudy to one wyjd± normalnie. Co mogê teraz z tym zrobiæ? Jutro mam wa¿ne przyjêcie i chcia³am wygl±daæ jak najlepiej.
natalalaala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-23, 07:00   #1854
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Ratunku!!!!! Refleksy we wlosach zolto-szaro-zielone POMOCY

Dziewczyny Ratunku Wlasnie umylam,wlosy i widze refleksy pod sloncem ZoltoSzarawo zielonetydzien temu rozjasnialam wlosy i polozylam po tym loreal casting odcien- 412-mrozne kakao,w poniedzialek pojade do sklepu fryzerskiego ,musze cos z tym zrobic jaki kolor polozyc by pozbyc sie tych zolto-szarawo-zielonych refleksow moze cos z Wella Koleston,ktory odcien wybrac Pomocy Co robic ?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Dodam ze jestem chlodnym typem urody
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-23, 09:52   #1855
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdzie dobrze, ale nie uzyskasz szarego blondu, w³osy moga byæ po prostu ch³odne
Nie bój siê ciemnych mix tonów, nie dodajesz ich przecie¿ du¿o. POza tym, zawsze mo¿na potem (po farbowaniu) wymieszaæ go z od¿ywk±
A czemu chcesz szary, nie niebieski? Ten 0/11 to bym bra³a

Cholera, przez ciebie, niedobra kobieto, ,mam ochotê na ten mix ton!
D³ugi czas mia³am ciemne w³osy i teraz zachcia³o mi siê jakiej¶ zupe³nej odmiany, st±d bardziej chcia³abym mieæ srebrne, ni¿ ciemno grafitowe. Z tym mixtonem 0/81 niby tak ma wyj¶æ, mo¿e dam go trochê wiêcej. Wiadomo, ¿e ca³kowicie szare nie bêd±, bo mam za ciep³y kolor wyj¶ciowy, ale na pewno bêd± siwawe Poszpera³am w necie i ten 0/81 wydaje siê byæ przyjemny, taka ¶rednia szaro¶æ, natomiast 0/11 jest bardzo ciemny.

A Ty który dok³adnie chcesz? Bo 0/11 to ciemny grafit, a niebieski to 0/88. Nie biorê niebieskiego, bo mam niebieski toner My color reflex Artego, który daje cudowny efekt, zupe³nie nie niszczy w³osów, szybko i wygodnie siê go stosuje. Wiêc jak wszystko po³±czê, to liczê na po¿±dany dziwny kolor Mam te¿ fioletowy toner z tej linii, ale po nim z kolei w³osy wychodz± bak³a¿anowe albo ró¿owawe. Póki co lecê odebraæ mój mixton, bo dosta³am smsa, ¿e w³a¶nie przyszed³ i jutro farbowanie.
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-23, 10:12   #1856
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez BloodyRedRose Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
z góry "uprzedzam", ¿e to mój pierwszy post.
Marzê o mocnym i w-miarê-trwa³ym ró¿u.
Mój problem dotyczy obecnego koloru w³osów: 2 cm ¶redniobr±zowych, naturalnych odrostów, 10 cm ¿ó³tawego blondu po samodzielnym rozja¶nianiu platynowym rozja¶niaczem z Joanny i reszta (do ramion) jest w bardzo jasnym blondzie, bez ¿ó³ci, jest to pozosta³o¶æ po pradawnej wizycie u fryzjera.
Nie bojê siê rozja¶niacza, bo skrupulatnie dbam o w³osy, planujê podcinanie (jako¶ szczególnie nie zapuszczam) a moje w³osy s± grube...
...ale w zwi±zku z tym ma³o podatne. Poprzedni rozja¶niacz trzyma³am na g³owie godzinê (!) i wysz³y jasnorude (ratowa³am je blond farb±). Parê dni temu zaopatrzy³am siê w hurtowni fryzjerskiej w: rozja¶niacz w saszetce, utleniacz w kremie 9% z Joanny i toner Vitality's kolor Fuxia. Pani w hurtowni powiedzia³a, ¿e na w³osy jasne, ale potraktowane wcze¶niej farb± toner nie z³apie (?). Otó¿ próba na pasemku wykaza³a prze¶liczny ciemnoró¿owy kolor, ale bojê siê, ¿e wyp³ucze siê b³yskawicznie. W zwi±zku z tym zdecydowa³am siê u¿yæ rozja¶niacza (i tak od¶wie¿ê odrosty).
Czy s±dzicie, ¿e jak na³o¿ê go najpierw od góry, gdzie s± odrosty i ¿ó³æ, a potem przeczeszê, to da po¿±dany efekt i toner z³apie potem równo?

Je¶li w±tek jest "nie taki" lub z jakiego¶ powodu nieodpowiedni to sori
Pewnie Scene siê ze mn± zgodzi: wymiesza³abym farbê blond z odrobin± farby czysto czerwonej, ale to i tak z czasem bêdzie siê spieraæ

Cytat:
Napisane przez Majka_0005 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej !

Opiszê krótko o co mi chodzi . Moje naturalne w³osy to ciemny mysi blond ( dos³ownie szary) . Nie farbowa³±m w³osków od 2 lat. Wczoraj siê zdecydowa³am i pokolorowa³am Syoss'em ciemny blond 6-8. W³osy wysz³y nie ciemny blond lecz taki jasny br±z z odcieniem rudego ...
Mam pytanie ile muszê czekaæ do nastêpnego farbowania i jak± farbê wybraæ by wyszed³ mi ciemny blond ? Czy mo¿e ten mysi kolor da radê z³apaæ np jaki¶ sredni blond? Bardzo zale¿y mi na kolorze blond bo w takim jest mi naj³adniej

Dorad¼cie co¶ proszê je¶li mo¿ecie
Nie musisz czekaæ, farbuj, tylko potem dbaj o w³osy. Po co na ciemny blond k³ad³as ciemny blond? drogeryjne lubi± wychodzic rudo.
Na ¶redni raczej nie da, ale mo¿esz próbowaæ. Na pewno bêdzie rudo. Farbuj ciemnym blondem popielatym, z tym ¿e one wychodz± ciemniej, wiêc mo¿e na pocz±tek ¶redni popielaty, nie bêdzie ciemny, ale i nie wyjdzie ja¶niej.

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka¿ wiadomo¶æ
Przypominam, ¿e mam w³osy w kolorze z³ocisteg bardzo jasnego blondu. W dalszym ci±gu choruje na platyne, nie chce mieæ bia³ych w³osów, ale prawie bia³e. Fryzjerzy mi wszyscy odmawiaj± us³ugi bo mam cienkie w³osy, ale z drugiej strony prawie wszystkie dziewczyny, które maj± blondy maj± cienkie w³osy, te z bia³ymi te¿ i jako¶ nie wy³ysia³y. 12% wody z farb± skoro jest silna nie próbujê. Nie wiem co mam robiæ. Czy i¶æ do fryzjera i poprosiæ o gêste bia³e pasemka, a potem t± kolejn± czê¶æ co zosta³o zrobiæ? Ale to bez sensu chyba dwa razy jak mo¿na raz rozja¶niæ... Mo¿e mo¿naby jako¶ lekko rozja¶niæ z wod± 6% a potem na³o¿yæ farbê? Mam ju¿ jasne w³osy.. A odrost to nie bêdzie problem tylko reszta.. Nie wiem co mam zrobiæ. Co mam powiedzieæ fryzjerom by mi zrobili platynowy blond i nie marudizli. Z drugiej strony ³ysa nie chcê byæ. Do ucha moje w³osy s± zdrowe, tylko dwa razy farbowane, reszta jest podnieszona i trochê wypada, ale co jaki¶ czas je ¶cinam.. Nie wiem ju¿ co mam robiæ. Skoro woda 12% niszczy mocno to mo¿el epszy by³by rozja¶niacz.. A mo¿e rozja¶niacz do ucha a potem farba.. Nie wiem :/ Chcia³abym trafiæ do dobrego salonu, który mi to zrobi, ale wszyscy mi odmawiaj± albo maj± ceny a 300 z³ nie chcê p³aciæ za fryzjera... Porad¼cie co¶.
Mia³am keidy¶ bia³e pasemko, wysz³o mi po takiej farbie która jest wycofana i dobrze siê czu³am. Jestem blada wiêc platyna mi bardzo pasowa³a.. Chcê tak± ciep³± platynê. Nie chcê czekaæ 2 lat a¿ zetne resztki które by³y rozja¶niane.. Zale¿y mi na tym kolorze, a wszysyc mnie zbywaj±. Chce mieæ co¶ takiego np http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...lton1a1211.jpg
Paris, moim zdaniem, ma ¿ó³te w³osy, nie platynowe, a mo¿e to kwestia zdjêcia. U mnie (ale uprzedzam, ¿e mam du¿o ¿ó³tego pigmentu) w³a¶nie takie ciep³o-platynowe wychodz± farby z popielem po kropce

Cytat:
Napisane przez natalalaala Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry
Jakie¶ pó³ roku temu zafarbowa³am u fryzjerki mój naturalny kolor w³osów(br±zowy) na blond. By³am z niego zadowolona i po jaki¶ trzech miesi±cach znów posz³am je od¶wie¿yæ. Ostatnio jednak zaczê³y mi siê podobaæ rudo¶ci i chcia³am najpierw spróbowaæ pofarbowaæ je w domu. Wybra³am do tego farbê z loreal paris prodigy bez amoniaku o kolorze bursztynu. Zafarbowalo mi siê g³ównie odrosty, a koñce jedynie siê przyciemni³y. Dzisiaj by³am u tej samej fryzjerki aby mi to naprawia. W³osy co prawda s± teraz ca³e rude, ale na odrostach jest intensywniejszy kolor, a koñce wygl±daj± na wyp³owia³e, tak jakby by³y ju¿ po paru myciach. Powiedzia³am o tym fryzjerce, na co ona odpowiedzia³a mi, ¿e te w³osy po prostu nie przyjê³y do koñca tej farby bo by³y wcze¶niej farbowane na blond, i ¿e mo¿e tak byæ, ¿e dopiero za którym¶ razem jak bêdê farbowaæ na rudy to one wyjd± normalnie. Co mogê teraz z tym zrobiæ? Jutro mam wa¿ne przyjêcie i chcia³am wygl±daæ jak najlepiej.
Na wyp³owia³e koñce potrzebna pigmentacja, bo farby z w³osów rozjasnianych zawsze siê bêda spieraæ.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka¿ wiadomo¶æ
D³ugi czas mia³am ciemne w³osy i teraz zachcia³o mi siê jakiej¶ zupe³nej odmiany, st±d bardziej chcia³abym mieæ srebrne, ni¿ ciemno grafitowe. Z tym mixtonem 0/81 niby tak ma wyj¶æ, mo¿e dam go trochê wiêcej. Wiadomo, ¿e ca³kowicie szare nie bêd±, bo mam za ciep³y kolor wyj¶ciowy, ale na pewno bêd± siwawe Poszpera³am w necie i ten 0/81 wydaje siê byæ przyjemny, taka ¶rednia szaro¶æ, natomiast 0/11 jest bardzo ciemny.

A Ty który dok³adnie chcesz? Bo 0/11 to ciemny grafit, a niebieski to 0/88. Nie biorê niebieskiego, bo mam niebieski toner My color reflex Artego, który daje cudowny efekt, zupe³nie nie niszczy w³osów, szybko i wygodnie siê go stosuje. Wiêc jak wszystko po³±czê, to liczê na po¿±dany dziwny kolor Mam te¿ fioletowy toner z tej linii, ale po nim z kolei w³osy wychodz± bak³a¿anowe albo ró¿owawe. Póki co lecê odebraæ mój mixton, bo dosta³am smsa, ¿e w³a¶nie przyszed³ i jutro farbowanie.
No to powodzenia, pochwal siê potem efektami
Ja bym chcia³a 0/11
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-23, 16:34   #1857
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Zgadzam siê, zgadzam oczywi¶cie :-D. Ja bym doda³a jedna trzecia tubki czerwieni plus dwie trzecie blondu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-24, 11:59   #1858
nitka0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2
Nieudane ombre - przefarbowaæ ponownie?

Czasami mo¿e wyj¶æ inny kolor ni¿ br±z. Czyta³am gdzie¶ ¿e mo¿e wyj¶æ rudy lub zielony jak siê dajê na farbowany blond..

Edytowane przez nitka0108
Czas edycji: 2015-05-24 o 12:01
nitka0108 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-24, 12:33   #1859
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ tam siê dzieje na Twoich w³osach ale rzeczywi¶cie niewiele tych refleksów . Nich Ci zrobi t± górê farb± ale moim zdaniem bez rozja¶niacza na koñcówki siê nie obejdzie.
No w³a¶nie nic prawie nie widaæ, ja nie rozumiem dlaczego tak siê sta³o. Nie jestem w stanie tego poj±c. Chce mieæ efekt jak u tej dziewczyny na zdjêciu, której zdjêcia zamie¶ci³am wy¿ej, ale nie da rady.
Bojê siê trochê tego rozja¶niacza, nie chcê popaliæ w³osów. Naprawdê innym sposobem siê nie da? Nie chce mieæ jakich¶ super jasnych tych koñców, tylko po prostu ja¶niejszy br±z.

Bojê sie, ¿e znowu pójdê do fryzjera z tymi zdjêciami i znowu nic z tego. Znowu zap³acê i tylko siê zdenerwujê. jak ja mam fryzjerce wyt³umaczyæ o co mi chpdzi, zeby jednoczesnie mi nie poniszczy³a w³osów.
Aredhel125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-24, 17:36   #1860
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 122
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pozwólcie, ¿e i ja poproszê tu o poradê. Za³o¿y³am wczoraj temat, który zosta³ przeniesiony jako post do niezbyt trafnego w±tku.


Farbujê w³osy na ciemny br±z. Najpierw u¿ywa³am farby zio³owej Khadi, nie zda³a egzaminu - kolor by³ bury, zmywanie - ekspresowe. Potem zaczê³am chodziæ do fryzjerki, ale problem jest podobny - kolor taki jaki chcê mam do pierwszego mycia - potem jest du¿o ja¶niejszy, jak przy szamponetce, a po 3 tygodniach ca³y pofarbowany odrost odcina siê widocznie od do³u w³osów, bo farba siê z niego strasznie zmywa. Br±z siê zmywa, zostaje miedziany czy nawet czerwonawy odcieñ. Nie chcê i nie mogê farbowaæ tak czêsto ci±gle tych samych w³osów, bo mam s³abe. Zaczê³am nawet myæ tylko 2 razy w tygodniu, co mi niezbyt pasuje, ale efekt w³a¶ciwie bez zmian.
Postanowi³am wypróbowaæ szamponetkê, z nadziej±, ¿e bêdê ni± malowaæ w³osy co 2 tygodnie, efekt spierania bêdzie taki sam jak po farbie, a zniszczenia mniejsze no i bêdê mog³a malowaæ sama. Niestety, szamponetka (zmiesza³am Joannê z Deli±) praktycznie zmy³a siê po 1 myciu, po³ysk jaki¶ tam zosta³, ale widaæ ju¿ odrosty gdzie zmy³a siê farba.
Co by¶cie mi poradzi³y? Próbowaæ jeszcze z szamponetk±, mo¿e nastêpnym razem bêdzie lepiej? Zmieniæ fryzjerkê? A mo¿e farbê, mo¿e to wina tego, ¿e br±z ma czerwony poblask?
Panicznie obawiam siê, ¿e jak bêdê ci±gle farbowaæ te same w³osy, zaczn± ³amaæ siê jak kiedy¶ po wielokrotnym rozja¶nianiu. Dodam, ¿e u¿ywam szamponu do w³osów farbowanych, mam w³osy zadbane.
Alien :* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.