Barman na weselu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 13:11   #31
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Barman na weselu

Cytat:
Napisane przez agatkar20 Pokaż wiadomość
Myślę że o wiele lepszym i tańszym pomysłem jest zrobienie drink baru bez barmana przygotować odpowiednie trunki i składniki samemu na osobny stolik i położyć tam opisy dostępnych drinków a goście sobie sami przygotują co będą chcieć.
a ja myślę,że to tragiczny pomysł, ponieważ kttoś i tak musiałby tam pilnować porządku, a przyprawy, soki, różnego rodzaju trunki wyjdą Cię niewiele mniej niż opłacenie barmana ze wszystkim za np. jak ja 23/os.
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 18:02   #32
groszkowapanna89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Barman na weselu

też mi się wydaje chybiony taki pomysł, goście będą mieszać jak popadnie albo wcale i czyste alkohole do drinków powypijają więc moim zdaniem barman dużo fajniejszy craidford robią nieziemskie byli akurat na panieńskim u przyjaciółki i w życiu bym takich sama nie zrobiła
groszkowapanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:23   #33
AnnaMika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Barman na weselu

Własne tworzenie drinków może być fajne ale na jakimś przyjęciu w małej grupie osób, a nie na weselu, gdzie impreza toczy się wg określonych punktów (obiad, pierwszy taniec, jakieś konkursy, podziękowania dla rodziców, tort, oczepiny itd.). Nikt nie będzie stał i czytał przepisu na sex on the beach

My skorzystaliśmy z usług profesjonalisty [xxx] Dodatkowo droga do naszego baru była świetnie podświetlona tworząc taką fajną ścieżkę. Goście byli zachwyceni, trochę światła, a ile radości

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2016-02-05 o 22:57
AnnaMika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 07:30   #34
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Barman na weselu

byłam na weselu gdzie był barman i robił drinki i cieszył się baaardzo dużym powodzeniem. Nigdy nie byłam zaś na takim aby można było sobie robić je samemu

Pomysł barmana jak dla mnie super - sama o tym myślałam, ale raczej się na niego nie zdecyduję bo szkoda mi na to kasy.

Pomyślałam tylko o tym, że zrobię taki kącik z winami, piwami, likierami i wódkami smakowymi, do tego dostawię jakieś soki i dodatki - kto sobie potrafi zrobić prostego drinka to sobie zrobi, a jak nie potrafi to nie będzie tego pił ja osobiście bym sobie zrobiła coś gdybym miała gdzieś taką możliwość. Jak ktoś woli wino będzie miał wino, woli piwo będzei miał piwo
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 22:03   #35
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Barman na weselu

My będziemy mieć barmana, wódka będzie także na stołach, dla tych którzy uznają ją tylko w najczystszej postaci. Umieścimy też gdzieś na osobnym stole albo przy barze piwko. Z wina my zrezygnowali, bo wydaje nam się, że to już za dużo
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 16:34   #36
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Barman na weselu

Dziewczyny a polecicie kogoś z Poznania?
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 07:54   #37
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Barman na weselu

barman fajna rzecz, chciałabym mieć u siebie, ale z racji że nie chcę wydać majątku rezygnuję z niego. Chyba że okaże się iż robimy mniejsze wesele to wtedy zaszaleję i wezmę i barmana i florystkę a co
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 21:22   #38
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Barman na weselu

Teraz, rok po ślubie stwierdzam że barmana miałam a florystki nie. I decyzja z barmanem byla trafiona w 10. Zrobił furorę ☺ i ciagle mieli kolejke do baru.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 22:22:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.