Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 18:36   #3541
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

mogłabym prosić o wszystkie kody do D?? pliska... tak przeglądam i tylko VERSACE rzucił mi się w oczy
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:37   #3542
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

lmly
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:04   #3543
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To tera fotki . Podkład nałożyłam na sucho . Czyli bez żadnego kremu, odcień numer 14 Ivory Medium, jaśniutki, piękny bezyk, wtopił się idealnie.
Wybaczcie, że na czoło nie nałożyłam ani nie mam nic więcej pomalowanego czyli rzęs itp.
ja nie widzę
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:04   #3544
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez chantell Pokaż wiadomość
mogłabym prosić o wszystkie kody do d?? Pliska... Tak przeglądam i tylko versace rzucił mi się w oczy
wrz15
set15
pilgrim
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:09   #3545
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
ja nie widzę
Już widać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150917_142331.jpg (145,5 KB, 87 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:34   #3546
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Niewinnie, ale ładnie . Niektórzy w takiej wersji "no make up" wyglądają masakrycznie. Jak mawia mój tato, nic tylko oddać portfel na kiju

: cojest:

tego mi było trzeba dzisiaj
padłam
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:37   #3547
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmmm... NC20 to albo drugi z kolei (14) albo trzeci. 10 jest pierwsza-najjasniejsza, prawie biala..
Oj, jak 14 to NC20, to aż się boję jak będzie wyglądać 26, który wzięłam
No nic, do początku przyszłego tygodnia będę żyć w niepewności

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przed chwilą rozpakowałam mój InstaMarc. Nie ma żadnego welurku.

Poza tym odcień Dream jest bardzo-bardzo różowy W życiu nie widziałam tak różowego pudru
Będę wymieniać. Albo na kolor Mirage, albo coś innego do konturowania.
Mirage do konturowania jest fajny. To raczej chłodny odcień, jak na brązer, ale nie wygląda brudno na twarzy, jak np. Nyx Taupe (oczywiście mówię o efekcie na mojej skórze )
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 19:41   #3548
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, jak 14 to NC20, to aż się boję jak będzie wyglądać 26, który wzięłam
No nic, do początku przyszłego tygodnia będę żyć w niepewności


Mirage do konturowania jest fajny. To raczej chłodny odcień, jak na brązer, ale nie wygląda brudno na twarzy, jak np. Nyx Taupe (oczywiście mówię o efekcie na mojej skórze )
Nie no 14 to według mnie NC15 ale na twarzy bo na ręku nie wiem dlaczego jest pomarańczowy troszkę coś jak DW Desert Beige, na buzi tego nie widać .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:48   #3549
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
wrz15
set15
pilgrim
dziękuję! jeszcze coś czy to wszystko?

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Już widać .
o jeeej ładnie to wygląda, szpachli nie ma

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ja%C5%BC=Twarz
które kremy BB polecacie? zaczynając o tych najtańszych... potrzebuję coś lżejszego niż podkład z inglota i jaśniejszego. Najlepiej zeby się wtapiał i zaczerwienienia redukował
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:48   #3550
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie no 14 to według mnie NC15 ale na twarzy bo na ręku nie wiem dlaczego jest pomarańczowy troszkę coś jak DW Desert Beige, na buzi tego nie widać .
To dobrze, że jakoś dopasowuje się do kolorytu twarzy. Obstawiam w takim razie, że 14-tka byłaby dla mnie dobra na zimę. Jak się podkład sprawdzi u mnie jako taki, to najwyżej dokupię ten kolor i będę mieszać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:51   #3551
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Dziewczyny, w tym Twoim Stylu był też kupon rabatowy na 50zł na zakupy za min. 150zł, ważny do 31.10. Jakby któraś chciała to mogę podesłać kod na PW, bo ja nie skorzystam
I przy okazji: wiecie może o jakiś zniżkach na ezebra.pl?
O mamo, nie wierzę, ale ze mnie gapa, nie napisałam do jakiego sklepu ten kupon Zmęczona już jestem widocznie
Niniejszym przepraszam i sprostowuję: jest to zniżka do Orsay
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 19:52   #3552
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam Pszczelą list zwykły priorytetowy aż dziwne, że nikt nie buchnął mydła pachną superaśnie czuć, że to sama natura bez chemikaliów
Do mnie też dotarła - kurierem
Wszystko cudnie pachnie, jako gratis dostałam mazidełko do ust

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No głupia sprawa trochę, też dostałam zwykłego prioryteta. Podejrzewam, że tu na wizażu fama trochę poszła, że są fajne rzeczy i posypało się mnóstwo zamówień i jak ktoś jest małym lokalnym przedsiębiorcą, to nie zawsze go stać na mini w paczkach. No ale powinno się zawsze pamiętać o dobrym wysyłaniu, bo ludzie w PL są niestety tacy, że albo coś na poczcie zginie, albo np. ktoś wyjmie próbki (tak mi kiedyś kurier akurat dostarczając paczkę z D. zrobił i jeszcze ją starannie zakleił, że się nie zorientowałam od razu)

No a że skoro dostałam Pszczelą to zdaję 1 recenzję - mydło banan i kokos booooosko pachnie, jakby to nie było mydło to bym jadła Napisane, że powinno być około 110, a zważyłam i jest 122g, na pewno jest kostka nieco większa niż takie zwykłe sklepówki, raz umyłam dłonie i nadal super pachnie i przede wszystkim skóra jest gładka, także póki co super, choć ja bym je do kąpieli chciała przeznaczyć i zobaczyć jak się spisze


Mazidełko do ust shea, masło kakaowe, avocado i miód ma zwartą konsystencję, jasny kolor (trochę jak taki twardawy miód rzepakowy) i jak dla mnie najbardziej wyczuwalny jest w nim zapach avocado, jak ktoś ma porównanie z kremem uniwersalny z Oriflame to mazidełko z Pszczelej jest na pewno mniej tłuste i szybciej się wchłania, bo już wysmarowałam usteczka

Wszystko ma wypisany skład, datę przydatności i jest ładnie opakowane - no prowadząca to osoba na pewno jest estetką

I muszę jeszcze pochwalić tutaj Pszczelą - poprosiłam o gratisową próbkę tego nawilżającego balsamu - tutti frutti i dostałam w opakowaniu takim jak mazidełko, czyli 10ml I po 1 przetestowaniu jest dość tłuste, ale bardzo szybko się wchłania, więc pewnie będzie super odżywiać, ma bardzo ładny zapach, taki trochę owocowo-leśny, ale po pół godziny zapach znika, także sądzę, że będzie można smarując się nim dodawać kropelkę olejku lub perfum, żeby się dłużej utrzymały. No i dostałam też do mazidełka do ust taką tycią szpatułkę (ale bardzo elegancką), także nie będzie właziło za paznokcie nic Poprawiliby tylko te wysyłki i byłby (tak jak mówi mój dziadek) - cud miód węgierski paprykarz Relację dłuższą pewnie zdam późną jesienią, kiedy zacznę stosować te rzeczy - no i warto je dla utrzymania dobrej konsystencji trzymać w lodówce jednak, by się oleje nie roztapiały, bo dzisiaj jest dość ciepło i już zaczynało się delikatnie wszystko topić.
Wizaż wizażem, ale na blogach Pszczela też bryluje Nie dziwię się, bo wszystko jest super, robione z pasją i sercem. Pani Joanna musi być fantastyczną osobą. Kontakt mailowy z nią jest przesympatyczny.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, ale sami zaszkodziliby sobie, gdyby część paczek zaginęła mogli wysłać np. zwykłym poleconym, bez prio - podejrzewam, ze cena nie różniłaby się tak bardzo

Fajnie, że spełnili Twoją prośbę o próbkę

Następnym razem jak będę tam coś zamawiać, to jednak poproszę o rejestrowaną przesyłkę, mogę nawet dopłacić. Szkoda mojego zdrowia na nerwy
Następna w październiku

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
lmly
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:00   #3553
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jaśniejszy był tylko Ivory Light czyli numer 12 chyba lub 10 nie wiem . Chciałam wziąc 22 ale dobrze, że tego nie zrobiłam i wzięła 14stkę. Kolor absolutnie nie jest różowy, wystarczy kropelka i mam większą część twarzy pomalowaną . Póki co nałożyłam jedną warstwę i jest dobrze, później może zmaluję się cała i zobaczymy jak będzie wyglądał. No i przede wszystkim nie czuć go na twarzy tak jak DW.
10-tka jest, 12-tki poskąpili na nasz rynek Mam próbkę przez Ciebie
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
ivory light to 10 chyba więc chyba ma różowe, z tego co pogooglałam. Na pewno sprawdzę organoleptycznie jak to z tym jest na żywo w S. ale na razie nie nastawiam się na nie wiadomo co z kolorami...
10-tka nie jest taka różowa, jak myślałam. Tak na oko to dość ładny beż, zobaczę co będzie jak nałożę na buzię.
Cytat:
Napisane przez highheelsjunkie Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Już od jakiegoś czasu was podczytuję, ale dopiero teraz postanowiłam się przywitać
Byłam dzisiaj w MACu, żeby zapytać o tą promocję z kuponu w Twoim Stylu (akurat trafiłam na kierowniczkę). I okazuje się, że nie będzie to tak, jak w akcji back2mac, że można sobie dowolną szminę z podstawowej kolekcji wybrać, tylko mają to być jakieś konkretne szminki. Niestety pani nie wiedziała jakie, więc jak macie chętkę na coś konkretnego, to może jeszcze przemyślcie zakupy
Spokojnie, może będą jakieś noszalne pomadki Nigdy nie było tak, żeby można było ze wszystkich wybierać. Przysyłają z reguły 3 kolory.
Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Chyba nie nadaje się do tego wątku rozwaliłam tyle kasy a dopiero połowa miesiąca, albo muszę więcej zarabiać albo czytać tylko co 10 stronę.
Też mam takie przemyślenia ostatnio
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmmm... NC20 to albo drugi z kolei (14) albo trzeci. 10 jest pierwsza-najjasniejsza, prawie biala..
Nie taka biała albo to ja jestem albinosem Wyskoczyłam na szybko do GK i dostałam próbkę. Będzie testowanie
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie no 14 to według mnie NC15 ale na twarzy bo na ręku nie wiem dlaczego jest pomarańczowy troszkę coś jak DW Desert Beige, na buzi tego nie widać .
O, już myślałam, że się nie załapałam na zdjęcia Ładnie u Ciebie wygląda MJ
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:01   #3554
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Nie no ładny ten podkładzik MJ
To czekamy na jakieś zniżki tylko...

Dziewczyny mam deprechę perfumową. Pozbyłam się dzisiaj 3 flaszek.

Wpadła bratowa, potrzebowała 2 balsamy i wzięła też 2 wody perfumowane do kompletu.
A trzeci flakon trafił do pewnego bardzo przystojnego faceta
Niestety ponieważ to był unikat, to ani flakon nie wróci ani tym samym ten przystojny facet

Po prostu muszę coś kupić na pocieszenie...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-17 o 20:05
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:05   #3555
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Mirage do konturowania jest fajny. To raczej chłodny odcień, jak na brązer, ale nie wygląda brudno na twarzy, jak np. Nyx Taupe (oczywiście mówię o efekcie na mojej skórze )
Mój odwieczny problem polega na tym, że nie potrafię ocenić czy jestem ciepłym czy zimnym typem Co makijażystka, wizażystka czy fryzjerka to inna teoria na ten temat...
W każdym bądź razie na pewno daleko mi do prosiaczka, jakiego serwuje Marc w tej najjaśniejszej paletce No trudno, za 2 tygodnie będę miała okazję, to wymienię.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie no ładny ten podkładzik MJ
To czekamy na jakieś zniżki tylko...

Dziewczyny mam deprechę perfumową. Pozbyłam się dzisiaj 3 flaszek.

Wpadła bratowa, potrzebowała 2 balsamy i wzięła też 2 wody perfumowane do kompletu.
A trzeci flakon trafił do pewnego bardzo przystojnego faceta
Niestety ponieważ to był unikat, to ani flakon nie wróci ani tym samym ten przystojny facet

Po prostu muszę coś kupić na pocieszenie...
To po co się pozbywałaś skoro żałujesz ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:07   #3556
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mój odwieczny problem polega na tym, że nie potrafię ocenić czy jestem ciepłym czy zimnym typem Co makijażystka, wizażystka czy fryzjerka to inna teoria na ten temat...
W każdym bądź razie na pewno daleko mi do prosiaczka, jakiego serwuje Marc w tej najjaśniejszej paletce No trudno, za 2 tygodnie będę miała okazję, to wymienię
Po 20 latach nauczyłam się wreszcie rozróżniać. Konsultantka, która ocenia typ kolorystyczny, ma takie specjalne lustro i zestaw próbników tkanin w różnych kolorach oraz srebrną i złotą chustę.
Część osób nie jest tak łatwo zaklasyfikować do typów: WIOSNA, LATO, JESIEŃ I ZIMA.
Jest wiele podtypów w obrębie danej pory.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To po co się pozbywałaś skoro żałujesz ?
Nie żałuję. Pozbyłam się w ramach redukcji kolekcji, a męskiej wody i tak bym nie zużyła. Miałam ją sobie do wąchania w skrytości. Tyle że ciężko mi się rozstawać z flaszkami.

Z kolei brat ma węża w kieszeni i nie zna realiów kosmetycznych, dlatego zawsze coś daję bratowej.
Ale to już był pewnie ostatni raz.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-17 o 20:16
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:15   #3557
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mój odwieczny problem polega na tym, że nie potrafię ocenić czy jestem ciepłym czy zimnym typem Co makijażystka, wizażystka czy fryzjerka to inna teoria na ten temat...
W każdym bądź razie na pewno daleko mi do prosiaczka, jakiego serwuje Marc w tej najjaśniejszej paletce No trudno, za 2 tygodnie będę miała okazję, to wymienię.
Może tak, jak ja, jesteś typem uniwersalnym...
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:48   #3558
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A ja sie musze pochwalic dzisiaj swoimi zakupami niekosmetycznymi Wlazlam dzis do Camaieu i przepadlam. Dawno za mna chodzily cygaretki, wiec zaczelam mierzyc Kupilam dwie pary brazowe i granatowe Dokupilam jeszcze rozciagliwe jeansy w odcieniu pudrowego rozu Moj ukochany odcien Za 3 pary spodni zaplacilam 219 zl, to chyba bardzo spoko, nie? Jeszcze zgarnelam narzutke tez w pudrowym rozu za 34 zl Ogolnie postanowilam troche odswiezyc swoja szafe, bo z moich obserwacji wynika, ze bardzo duzo zalezy od naszego stroju, to, jak postrzegaja nas inni. I zamiast wydawac takie hajsy na kosmetixy postanowilam troche zainwestowac w ciuchy. Bo nikt nie odrozni, czy nosze na policzach roz Guerlain czy Bourjois. Taka smutna prawda A caloksztalt zawsze sie rzuca w oczy. I jak widze jak ktos sie ladnie ubierze to od razu inaczej wyglada, humor jakos ma lepszy, pewniejszy siebie jest. Wczesniej tego nie zauwazalam. Wiec zamiast kupowac enty cien postanowilam kupic pare ciuchow I chyba bede to kontynuowac (nie wykluczam kupowania kosmetykow oczywiscie ) W ogole jakies rozkminy mam Ile jest kobiet, co nie sa za piekne, ale potrafia sie ladnie ubrac, sa eleganckie, takie wyczucie stylu od nich bije no i charakter i zachowanie potrafia calkowicie zmienic obraz postrzegania osoby Na ile ja sie pieknych kobiet napatrzylam w pracy Lubie podziwiac takie stylowe panie, inspirowac sie nimi Oczywiscie pomijamy tutaj duchowosc, opisuje calkowita powierzchownosc czlowieka. Bo to, ze czlowiek jest piekny na zewnatrz, nie znaczy, ze bedzie piekny w srodku. Gdybym miala grube hajsy to chetnie poszlabym na takie wieeeeelkie zakupy i nakupila troche rzeczy Ale powolutku, wszystko z czasem Narazie ciesze sie z tego co mam i co udalo mi sie kupic A wiec no, nagadalam sie hahahahahahaha

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-09-17 o 20:51
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:53   #3559
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to teraz będę chciała obie szkoda, że tej oxygenowej nie ma w S. - nabiłabym sobie punktasy
A to nie jest to? Bo jest dostępna
Guerlain Météorites Oxygene Care Moisturizer & Radiance Booster
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2222003
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 21:00   #3560
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

xPoziomkox nie poznaję Cię

Wiesz na ciuchy to też nie ma sensu wydawać dużej kasy, o chyba że na klasyczne kroje. Warto zaglądać do sklepików młodych projektantów. Da się u nich znaleźć coś super. Lubię też outlety. Zdarzają się dobre jakościowo rzeczy za małe pieniądze. No i to wszystko można z kolei łączyć z jakimiś nietypowymi ciuchami z Secondhandu.

Moim zdaniem jakość tkanin używanych w sieciówkach jest tragiczna. Po paru praniach szmatka.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-17 o 21:09
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:03   #3561
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
xPoziomkox nie poznaję Cię

Wiesz na ciuchy to też nie ma sensu wydawać dużej kasy, o chyba że na klasyczne kroje. Warto zaglądać do sklepików młodych projektantów. Da się u nich znaleźć coś super. Lubię też outlety. Zdarzają się dobre jakościowo rzeczy za małe pieniądze. No i to wszystko można z kolei łączyć z jakimiś nietypowymi ciuchami z Secondhandu.

Moim zdaniem jakość tkanin używanych w sieciówkach jest tragiczna. Po paru praniach szmatka.
Ja preferuje tylko klasyczne rzeczy Zadnych wzorkow itp Masz racje, jakosc w sieciowkach jest tragiczna.. Niestety w tym momencie nie moge sobie pozwolic na drogie rzeczy mlodych projektantow A do secondhandu bardzo czesto kiedys zagladalam, teraz nie wiem gdzie moge w nowym miescie znalezc jakis fajny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:08   #3562
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja preferuje tylko klasyczne rzeczy Zadnych wzorkow itp Masz racje, jakosc w sieciowkach jest tragiczna.. Niestety w tym momencie nie moge sobie pozwolic na drogie rzeczy mlodych projektantow A do secondhandu bardzo czesto kiedys zagladalam, teraz nie wiem gdzie moge w nowym miescie znalezc jakis fajny
Zapraszam do Łodzi na FW. Wcale takie ubrania nie są takie drogie. A przecież czasem wystarczy kupić ciekawą torebkę, okulary czy biżuterię drukowaną 3D, aby kreacja wyglądała nietuzinkowo.

Jeśli chodzi SH to trzeba mieć zmysł łowcy, no i czas niestety. Ale udało mi się kiedyś upolować Max Marę, Stellę McCartney (szkoda, że tylko dla H&M), Kenzo, czy spodnie YSL za 2zł. Więc to nie jest tak, że trzeba wydać dużo kasy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-17 o 21:36
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:31   #3563
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Znalazłam zdjęcia kosmetyczki lancome, i jak darmówkę nie jest zła
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...5743246/1#zdj3
Mam ją z wcześniejszej akcji. Taka se

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zapraszam do Łodzi na FW. Wcale takie ubrania nie są takie drogie. A przecież czasem wystarczy kupić ciekawą torebkę, okulary czy biżuterię drukowaną 3D, aby kreacja wyglądała nietuzinkowo.

Jeśli chodzi SH to trzeba mieć zmysł łowcy, no i czas niestety. Ale udało mi się kiedyś upolować Max Marę, Stellę McCartney (szkoda, że tylko dla H&M), Kenzo, czy spodnie YSL za 2zł. Więc to nie jest tak, że trzeba wydać dużo kasy.
Kocham lumpeksy i paradoksalnie, za wysoką jakość, no i oryginalność oczywiście. Ile ja tam nakupowałam cudeniek... Jednym z lepszych łupów była marynarka Escady ze wszystkimi metkami za...1zł Choć nie chodzę w niej, bo nie lubię klasycznych eleganckich ubrań Po sklepach sieciówek w galeriach praktycznie przestałam chodzić, zazwyczaj to rwące się szmatki za ciężką kasę W h&m online czasem kupuję, dział wyprzedaży plus rabat -25% z newslettera i ceny wypadają bardzo atrakcyjnie, upolowałam ostatnio ładną szarą spódnicę za 19zł, już z dostawą.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 23:19   #3564
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ile masz podkladow? ja uwielbiam podklady
i gratki za oszczedzanie
Koło 20 sztuk, ale większość to drogeryjne firmy. Akurat moim konikiem to podkłady nie są.... u mnie uwielbienie paletek cieni.. później rozświetlacze i bronzery Tak więc podkłady do komody, bo czekam na przesyłki

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
xPoziomkox nie poznaję Cię

Wiesz na ciuchy to też nie ma sensu wydawać dużej kasy, o chyba że na klasyczne kroje. Warto zaglądać do sklepików młodych projektantów. Da się u nich znaleźć coś super. Lubię też outlety. Zdarzają się dobre jakościowo rzeczy za małe pieniądze. No i to wszystko można z kolei łączyć z jakimiś nietypowymi ciuchami z Secondhandu.

Moim zdaniem jakość tkanin używanych w sieciówkach jest tragiczna. Po paru praniach szmatka.
Musiałam ostatnio zmieniać garderobę bo trochę spadłam na wadzę. I to co jest w sklepach to już przechodzi pojęcie, jakość poniżej jakiejkolwiek normy. Ja wiem że kwestia ceny, też nie mam wysokich limitów na ubrania ale aż przykro było przymierzać niektóre rzeczy. Chyba jeszcze kilka lat temu to jakieś porządniejsze wszystko było
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 23:25   #3565
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Są tu miłośniczki zapachu klasycznego kremu Nivea? . Jeśli tak to mają być podobno takie perfumy http://www.fragrantica.pl/wiesci/Wod...ivea-1202.html
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:01   #3566
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Są tu miłośniczki zapachu klasycznego kremu Nivea? . Jeśli tak to mają być podobno takie perfumy http://www.fragrantica.pl/wiesci/Wod...ivea-1202.html
Jak się pojawi to z czystej ciekawości kupię. Jakoś sentymentalnie mi się ten zapach kojarzy.

Znacie/używałyście może mydła Nesti Dante, w doug są po 2dychy za kostkę 250g i zastanawiam się czy warto to to kupić.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:18   #3567
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tam na co dzień chodzę bez makijażu, nie muszę iść w tapecie do sklepu rano po bułeczki chociaż niektórzy sobie nie wyobrażają tego . Na tym zdjęciu na avatarku byłam szczuplejsza, opalona i przede wszystkim zakochana ehh ale życie się zmienia, stesty albo i nie . A właśnie chciałam ostatnio sobie wstawić zdjęcie Daenerys z Gry o tron i muszę jakiegoś fajnego zdjęcia poszukać .
Ja nie wyjdę z domu bez makijażu chyba, że wyrzucić śmieci w gigantycznych okularach przeciwsłonecznych zasłaniających pół twarzy

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dostałam maila od S, bon na 15zł. Nie chcę bonu, chcę tusz i serum, które mi się !@#$%^ należą. Macie jakieś pomysły jak teraz odpisać?
Pojechali nie popuszczaj im, mają Ci wysłać porządną rekompensatę taka exkluzywna perfumeria, a zachowują się jak dziady

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Do mnie też dotarła - kurierem
Wszystko cudnie pachnie, jako gratis dostałam mazidełko do ust


Wizaż wizażem, ale na blogach Pszczela też bryluje Nie dziwię się, bo wszystko jest super, robione z pasją i sercem. Pani Joanna musi być fantastyczną osobą. Kontakt mailowy z nią jest przesympatyczny.


Następna w październiku



To muszę szybko testować te mydła jak się sprawdzą to pewnie znowu coś zamówię

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
A to nie jest to? Bo jest dostępna
Guerlain Météorites Oxygene Care Moisturizer & Radiance Booster
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2222003
Dzięki dziwne, ze nie mogłam tego znaleźć zamówię z kolejnym boxem

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ja%C5%BC=Twarz
które kremy BB polecacie? zaczynając o tych najtańszych... potrzebuję coś lżejszego niż podkład z inglota i jaśniejszego. Najlepiej zeby się wtapiał i zaczerwienienia redukował
Ja polecam krem CC Clinique, mam czerwone policzki i ładnie to zakrywa jest leciutki i nie widać go na twarzy. Teraz można kupić małe pojemności (chyba 15ml) za 29zł, tylko odcień light/medium jest dość ciemnawy (dla mnie tylko na lato). Jestem bardzo blada i dla mnie najjaśniejszy odcień - light jest ok
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:19   #3568
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Witam dalej nie dostałam mydełka z pszczelej napisałam dzisiaj do nich maila...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:23   #3569
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam dalej nie dostałam mydełka z pszczelej napisałam dzisiaj do nich maila...
Witaj w klubie... Ja też nie. Wysyłane 10.09. Muszę jednak przyznać, że Pani bardzo szybko (wieczorem po 19) i sympatycznie odpisała mi na mail. Idę dzisiaj zapytać na pocztę, jeśli nie bedzie - Pani ma wysłać ponownie.

Swoją drogą bardzo dziwi mnie wysyłanie nierejestrowanym listem
Z jednej strony ryzyko, że Klient nie dostanie paczki i będzie niezadowolony z czasu oczekiwania. Z drugiej właścicielka ryzykuje, że trafi na nieuczciwych Klientów.
Tylko złodzieje z PP (na szczęscie chyba coraz ich mniej, chociaż ostatnio "zaginął" mój cień NARS z Truskawki ) mogą na tym skorzystać
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:31   #3570
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
A to nie jest to? Bo jest dostępna
Guerlain Météorites Oxygene Care Moisturizer & Radiance Booster
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2222003
ooo szukałam i nie znalazłam no to będzie zakup na następny box

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja nie wyjdę z domu bez makijażu chyba, że wyrzucić śmieci w gigantycznych okularach przeciwsłonecznych zasłaniających pół twarzy

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

ja tez się nie ruszam nawet po bułki bez pomalowanych oczu nie ma takiej opcji w ogóle

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Dzięki dziwne, ze nie mogłam tego znaleźć zamówię z kolejnym boxem

ja tak samo ślepa jak Ty jestem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.