Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 13:37   #4231
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to chyba kosmetyk idealny dla mnie
czy przypomina ten:
http://naturalnadusza.blogspot.com/2...ciaa-hugo.html
To Mango Body Butter przypomina mi raczej balsamy shea Organiq/Mydlarni Franciszka, a ten Saaf to jest po prostu taki woskowy Linomag. Tak wygląda. Tłuste masła na bazie shea lubię, tego nie. Masło do stóp wygląda tak samo, natłuszcza, stopy się ślizgają w laczkach, a jak już się wytrze, to skóra jest twarda i sucha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Saaf.jpg (133,7 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-08-18 o 13:38
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:04   #4232
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To Mango Body Butter przypomina mi raczej balsamy shea Organiq/Mydlarni Franciszka, a ten Saaf to jest po prostu taki woskowy Linomag. Tak wygląda. Tłuste masła na bazie shea lubię, tego nie. Masło do stóp wygląda tak samo, natłuszcza, stopy się ślizgają w laczkach, a jak już się wytrze, to skóra jest twarda i sucha.
nigdy nie miałam Linomag ale i tak Saaf mnie przekonuje
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 21:49   #4233
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
...a co do pianki, to przy mojej naczyniowej cerze bałam się jej trochę używać.
Chodzi może o piankę Saisona?? Ja mam wrażliwą cerę i używam jej od jakiegoś czasu i jeszcze mnie nie podrażniła; nie trzymam jej długo, ale na pewno trochę dłużej, niż zalecają i wszystko jest ok- tak że to chyba sprawa indywidualna; ja osobiście polubiłam ją do tego stopnia, że chyba zaniecham kupowania peelingów enzymatycznych
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 22:10   #4234
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64315516]Chodzi może o piankę Saisona?? Ja mam wrażliwą cerę i używam jej od jakiegoś czasu i jeszcze mnie nie podrażniła; nie trzymam jej długo, ale na pewno trochę dłużej, niż zalecają i wszystko jest ok- tak że to chyba sprawa indywidualna; ja osobiście polubiłam ją do tego stopnia, że chyba zaniecham kupowania peelingów enzymatycznych [/QUOTE]

Tez ją bardzo polubiłam. A peelingow jakich używasz?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 22:33   #4235
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kupiłam ostatnio szampon odżywczy Vianek, mimo iż nie sprawdził się u mnie szampon Sylveco pszeniczno-owsiany. No i niestety Vianek też nie jest dla mnie. Już przy pierwszym myciu zauważyłam, że wypadło mi trochę więcej włosów niż zwykle, a dziś umyłam nim włosy po raz trzeci, no i już leci mi z głowy sporo włosów To samo było z Sylveco, także ja już więcej się na nic nie skuszę z Sylveco/Biolaven/Vianek. Jedynie ich płyn micelarny mi służy.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64315516]Chodzi może o piankę Saisona?? Ja mam wrażliwą cerę i używam jej od jakiegoś czasu i jeszcze mnie nie podrażniła; nie trzymam jej długo, ale na pewno trochę dłużej, niż zalecają i wszystko jest ok- tak że to chyba sprawa indywidualna; ja osobiście polubiłam ją do tego stopnia, że chyba zaniecham kupowania peelingów enzymatycznych [/QUOTE]
Tak, chodzi o Saisonę. Ja mam ostatnio zawirowania z cerą, więc wolałam już nie wprowadzać czegoś, co mogłoby ją dodatkowo podrażnić, ale kto wie, może jeszcze kiedyś się na nią skuszę. Ja właśnie chcę się teraz przerzucić na peeling enzymatyczny z e-naturalne, bo kiedyś się u mnie najlepiej sprawdzał.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 22:41   #4236
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Tez ją bardzo polubiłam. A peelingow jakich używasz?
Mam jeszcze jakieś resztki 100% Pure (strasznie śmierdoli, więc używam rzadko) i czarne mydło w paście Shealife, a ostatnio zużyłam sporą próbkę Centifolia od Sylwiusaki- bardzo był fajny i może też ze względu na zapach kiedyś się skuszę, ale dążąc do minimalizacji zbiorów, to na razie muszę zużyć to, co mam i widzę, że pianka na pewno ze mną zostanie na dłużej, więc na razie spróbuję zastąpić nią peelingi enzymatyczne, bo z tego, co widzę, to jest po prostu "szybsza"
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:50   #4237
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość

Ja właśnie chcę się teraz przerzucić na peeling enzymatyczny z e-naturalne, bo kiedyś się u mnie najlepiej sprawdzał.

Używam go obecnie i rzeczywiście jest bardzo delikatny nawet jak trochę go przetrzymałam to nie miałam po zmyciu buraka Ale powoli mi się kończy i dumam co by ty nowego kupić
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:27   #4238
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Honigschnütchen - mocno pachnie miodem?
Nie bardzo.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja się pocę trochę bardziej niż normalnie, ale mimo tego raczej nie powrócę do blokerów, które mają ogrom skutków ubocznych, a co najważniejsze blokują wydalanie toksyn z organizmu. Jak sobie przypomnę te pieczenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienia Zresztą u mnie nie wszystkie blokery się sprawdzały, a te nawet, które dawały radę, to po pewnym czasie nie miały już działania. Ja się już wolę trochę spocić, byle by nie było przykrego zapachu.
Mnie nie podrażniał tylko niebieski Etiaxil. Nie używam go tego lata, bo lata prawie u mnie nie ma, jest mi tak zimno, że musiałam pod koniec lipca kupić laczki domowe z wełny i skóry, bo nie mogłam wytrzymać z moimi lodowatymi stopami. Ale w innych warunkach bym używała. Nie zawsze da się wyeliminować skutki uboczne.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio szampon odżywczy Vianek, mimo iż nie sprawdził się u mnie szampon Sylveco pszeniczno-owsiany. No i niestety Vianek też nie jest dla mnie. Już przy pierwszym myciu zauważyłam, że wypadło mi trochę więcej włosów niż zwykle, a dziś umyłam nim włosy po raz trzeci, no i już leci mi z głowy sporo włosów To samo było z Sylveco, także ja już więcej się na nic nie skuszę z Sylveco/Biolaven/Vianek. Jedynie ich płyn micelarny mi służy.
Ja już nic z Vianka nie kupię, jakość mnie nie zachwyca i w życiu nie dam rady zużyć mgiełki w 3 miesiące. Sam fakt, że jestem tak ograniczona terminem przydatności i muszę sięgać po ten produkt "na siłę", żeby się nie zmarnował, bardzo mnie zniechęca do marki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 12:54   #4239
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wybrałam sobie nowy krem. Skuszę się na zestaw mini produktów, to przetestuję wszystko. zna ktoś markę?
http://leorganic.pl/producent/bia-beauty

ale cudne mydełka
http://justnaturalskincare.com/9/soa...ICALSOAPS.html

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Już wypróbowałam wszystkie Niestety ten hydrolat z lawendą mi nie pachnie... ale może się przyzwyczaję
wcale nie pachnie mój tonik pomarańczowy ma moc, więc sądziłam, że inne ich toniki też tak intensywnie pachną. ja się chcę skusić na everlasting i rose. a jak on ci pachnie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:10   #4240
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Przychodzę z zakupami w stacjonarnym Iwos, odwiedziłam też nowy sklep w Olkuszu i dostałam masę próbek podkładów mineralnych Pixie oraz większą próbkę podkładu Anabelle. Mam testowania, że hej.

Sylwiusaka, zaczęłam używać tej gąbeczki Konjac i ona jest bardzo delikatna, delikatniejsza od gąbki celulozowej, nie trze skóry, raczej ją masuje. Na razie nie jestem do niej przekonana, muszę się przyzwyczaić do kształtu tej gąbki, może z czasem będzie lepiej, na razie jest dla mnie bardzo nieporęczna, wypada mi z rąk, jest mała, a jednocześnie mięsista i gruba.

Przetestowałam pastę z propolisem do zębów Babci Agafii, fajnie pachnie i smakuje, ale po jednym użyciu nie widziałam żadnych efektów, wymaga dłuższego szorowania, aby dokładnie usunąć osad, nie odświeżyła mi też jamy ustnej jak należy, ale wiadomo, przy używaniu zwykłej drogeryjnej pasty trzeba czasu, aby się przyzwyczaić do innej.

Bardzo fajne okazało się mydło w płynie migdałowe Florame. Pięknie pachnie marcepanem, więcej napisze, jak sama zacznę używać, bo na razie tylko synowi przelałam na wyjazd na obóz i mu pasowało

Ta biała kosteczka na zdjęciu, to mydło Le Chatelard jaśminowe z Iwos, cudowny zapach! Czysty kwiat jaśminu

Kupiłam szczoteczkę Parodontax, wreszcie na nią trafiłam, ale dopiero w Rzeszowie. Pamiętam, że jedna z Was polecała, ale nie wiem, czy konkretnie ten model

A w ogóle to się okazało, że mam alergię na koty.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej
ktoś ma doświadczenie z twarzowymi kosmetykami Vianek?
Ja jestem wielką fanką tej marki (i tak samo gałęzi Biolaven) jeśli chodzi o produkty do ciała... chciałam sobie teraz tonik zamówić, a tam w składzie Cocamidopropyl Betaine
Przetestowałam emulsję do mycia, bardzo fajna, delikatna, ale jak ktoś ma problem z mocno zanieczyszczającymi się porami, albo stosuje dużo makijażu, to się nie nadaje, zgadzam się z opiniami, że emulsja delikatnie tylko odświeża skórę (np. z rana), nie oczyszcza gruntownie. Podoba mi się, że nie jest tłusta.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Chociaż bardzo płakam po eko deo Garniera różnym i po Nivea Naturals... Były tanie i łatwo dostępne....
Tamte Garniery były najlepsze, jak oni mogli je wycofać, co za niefortunne posunięcie z ich strony. Na półkach same buble, a świetne kosmetyki wycofywane.

Skoro mowa o dezodorantach, to Garniery jako jedyne ograniczały nie tylko przykry zapach do zera, ale też znacznie zmniejszały u mnie samo pocenie, znacznie znaczy w tym przypadku więcej niż o połowę i to podczas upałów.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale odpowiem na pytanie No niestety doszłam do wniosku, że gliceryna zbyt wysoko w składzie mi nie służy, a co do pianki, to przy mojej naczyniowej cerze bałam się jej trochę używać.
Zaraz się do Ciebie zgłoszę, o ile nie jest za późno. Wprawdzie wróciłam do ukochanego mleczka Avalon i wzięłam dodatkowo żel, bo też jest chwalony, ale mleczko Saisony ma zupełnie inne działanie, które także mi się podoba. Właśnie dobijam denka, bardzo wydajne. Kojarzę jednak, że chyba je zwracałaś do sklepu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0463.jpg (137,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0467.jpg (178,1 KB, 34 załadowań)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:17   #4241
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przychodzę z zakupami w stacjonarnym Iwos, odwiedziłam też nowy sklep w Olkuszu i dostałam masę próbek podkładów mineralnych Pixie oraz większą próbkę podkładu Anabelle. Mam testowania, że hej.

Bardzo fajne okazało się mydło w płynie migdałowe Florame. Pięknie pachnie marcepanem, więcej napisze, jak sama zacznę używać, bo na razie tylko synowi przelałam na wyjazd na obóz i mu pasowało

piękne łupy

nie dobijaj, Florame nas zostawiło, a ty piszesz zachwyty

u mnie zauważam same niesłychane rzeczy, kończą mi się zapachy. wszystkie butelki dobijają dna i będę mogła kupić w końcu tylko 1 butelkę, marzenie się spełnia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 13:32   #4242
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah, super zakupy okrutne, że masz uczulenie na koty
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:40   #4243
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja już nic z Vianka nie kupię, jakość mnie nie zachwyca i w życiu nie dam rady zużyć mgiełki w 3 miesiące. Sam fakt, że jestem tak ograniczona terminem przydatności i muszę sięgać po ten produkt "na siłę", żeby się nie zmarnował, bardzo mnie zniechęca do marki.
Ja z Vianka lubie krem pod oczy i krem do twarzy z niebieskiej serii. Moj maz lubi ten krem, a malo co mu pasuje, bo nie moze sie maziac, byc tłuste i ma sie szybko wchłaniać. One akurat maja 6 mcy przydatności, wiec spoko. Uzywam teraz kremu do twarzy pomarańczowego i nie wiem, no jest ok, mężowi nie pasował (mazia sie), chyba nie kupie ponownie, niebieski lepszy.
Przetestowalam tez plyn micelarny, krem do rak i balsam pomaranczowy i bez szalu nie kupie juz. Mam jeszcze nie otwarty szampon i maslo do ciala, zobaczymy jak sie sprawdza.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
u mnie zauważam same niesłychane rzeczy, kończą mi się zapachy. wszystkie butelki dobijają dna i będę mogła kupić w końcu tylko 1 butelkę, marzenie się spełnia
Jakich perfum uzywacie, jakis naturalnych czy zwyklych?

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2016-08-19 o 13:38
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:40   #4244
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Przyszło do mnie zamówienie z Axiology Zaskakująco szybko, paczka z Florydy szła tylko 5 dni!
Na zdjęciach kolor Identity, który wybrałam (zamawiałam z mamą, ona wzięła kolor Noble). Jestem pod wielkim wrażeniem opakowania Wygląda naprawdę luksusowo. Wklejam też skład - całkowicie naturalny i wegański. Dostałam też próbki kolorów Vibration i the Goodness. Ten drugi bardzo ciekawy, mama chyba zamówi go następnym razem
Postaram się wrzucić zdjęcie na ustach w najbliższym czasie. Dzisiaj są na to niestety zbyt suche.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sz1.JPG (102,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sz2.JPG (103,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sz3.JPG (110,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sz4.JPG (90,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sz5.JPG (91,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sz6.JPG (92,4 KB, 20 załadowań)
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:46   #4245
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość

Jakich perfum uzywacie, jakis naturalnych czy zwyklych?
i zwykłych (ale wybieram tylko te nietestowane na zwierzętach), i naturalne. Teraz jak zużyję wszystko, to mam na oko ten właśnie markę naturalną zapach Róża francuska.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie zamówienie z Axiology Zaskakująco szybko, paczka z Florydy szła tylko 5 dni!
Na zdjęciach kolor Identity, który wybrałam (zamawiałam z mamą, ona wzięła kolor Noble). Jestem pod wielkim wrażeniem opakowania Wygląda naprawdę luksusowo. Wklejam też skład - całkowicie naturalny i wegański. Dostałam też próbki kolorów Vibration i the Goodness. Ten drugi bardzo ciekawy, mama chyba zamówi go następnym razem
Postaram się wrzucić zdjęcie na ustach w najbliższym czasie. Dzisiaj są na to niestety zbyt suche.
piękne

czy wrócisz jeszcze do bloga czy raczej kończysz z tym?

10% na wszystko w http://couleurcaramel.pl/
z hasłem zdrowonaturalnie

Podczas robienia zakupów, w koszyku proszę zaznaczyć „Mam kupon rabatowy” oraz wpisać zdrowonaturalnie, system sam naliczy rabat przy zamówieniu za minimum 85 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-08-19 o 13:50
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:52   #4246
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
piękne

czy wrócisz jeszcze do bloga czy raczej kończysz z tym?
Jak miło, że ktoś o tym pamięta
Chciałabym wrócić, bo tyle ciekawych firm mam zamiar przetestować w najbliższym czasie, że aż szkoda to zmarnować... Myślę nad tym jak to lepiej zorganizować, przydałby mi się przede wszystkim dobry aparat Jestem perfekcjonistką, dlatego się zniechęcam jak coś jest nie po mojej myśli
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:28   #4247
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosiu, a w której aptece zamawiasz Laverę ? i czy planujesz zamówienie w Ecco Verde ?
zamawiam zwykle tylko z gemini i z aptekaeskulap
zależy jakie tam ceny która ma lepsze (to się zmienia) ale ogólnie są tanie.. jak będę robić następne w aptece to dam znać, bo mają wysokie progi do dd
z eccoverde na razie nie planuję, jak była jakaś % to zrobiłam zapas

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dezodoranty Schmidt's polecam kupowac na iherb taniej wychodzi, bo sa za 35 zl, a na Ecco Verde po 50 zl.
ostatnio z rabatem kupowałam, to coś koło 4 dych wyszło
ja nie radzę sobie z zamawianiem z iherba

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ależ to śmierdziuszek

czyli albo nie wytwarzasz dużo potu, albo prowadzisz bardzo spokojny tryb życia?

na Garnier się nigdy nie skusiłam, a o której Nivea mówisz?
Nivea naturals - już ich nigdzie nie ma; nie były całkiem naturalne, ale bez soli przynajmniej

Alterra?
jedzie jakimś środkiem do czyszczenia (ta cytrynowa alterra)

a co do trybu życia... prowadzę bardzo intensywny
mąż mi wgrał aplikację liczącą kroki - dziennie robię 14-16 tysięcy na luzaku; w bardziej chodzące dni - ponad 20 000
zima mam gorzej z poceniem, bo się zawsze za grubo ubieram, czasem się spocę jeszcze zanim z domu wyjdę niemniej jednak ja nigdy - serio nigdy - nie używałam silnych antyperspirantów, żadnych blokerów, nic z tych rzeczy. Nawet jeśli jeszcze nie było mowy o naturalsach. Po prostu jakoś taką miałam intuicję, że zaburzanie procesu pocenia się nie może być dla człowieka korzystne. Wydaje mi się, że pocę się w miarę normalnie i łatwo to opanować przy pomocy naturalnych dezodorantów, nawet nie jakichś mega skutecznych.
chociaż jeszcze przy okazji powiem, że te Schmidt's trochę mnie niepokoją, bo po nich mamy zespół suchej pachy

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W jaki sposób używasz mydła w kostce z foreo?
no, powiem tak: normalnie, moczę twarz, namydlam obficie i jadę tylko wszystko po omacku, żeby oczu nie otworzyć

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przychodzę z zakupami w stacjonarnym Iwos...


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

u mnie zauważam same niesłychane rzeczy, kończą mi się zapachy. wszystkie butelki dobijają dna i będę mogła kupić w końcu tylko 1 butelkę, marzenie się spełnia
no to rzeczywiście... dajesz czadu

strasznie jestem niezorientowana, co wrzucacie jakieś linki to ja pierwsze widzę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:36   #4248
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

strasznie jestem niezorientowana, co wrzucacie jakieś linki to ja pierwsze widzę
a jak masz być zorientowana, skoro ty po całych dniach tylko chodzisz może niech mąż wgra jakąś aplikację do audio i będzie ci czytać jak chodzisz na słuchawkach ona posty z wizażu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 14:41   #4249
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a jak masz być zorientowana, skoro ty po całych dniach tylko chodzisz może niech mąż wgra jakąś aplikację do audio i będzie ci czytać jak chodzisz na słuchawkach ona posty z wizażu


właśnie z wizazem mam straszny problem, bo mi słabo chodzi w telefonie. A żeby tak spokojnie usiąść do lapka... to się bardzo rzadko udaje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 15:23   #4250
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zamawiam zwykle tylko z gemini i z aptekaeskulap
zależy jakie tam ceny która ma lepsze (to się zmienia) ale ogólnie są tanie.. jak będę robić następne w aptece to dam znać, bo mają wysokie progi do dd
z eccoverde na razie nie planuję, jak była jakaś % to zrobiłam zapas

będę czekać
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 19:09   #4251
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
piękne łupy

nie dobijaj, Florame nas zostawiło, a ty piszesz zachwyty

u mnie zauważam same niesłychane rzeczy, kończą mi się zapachy. wszystkie butelki dobijają dna i będę mogła kupić w końcu tylko 1 butelkę, marzenie się spełnia


No, niestety, z tym Florame to była piękna, ale bardzo krótka przygoda



Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Korah, super zakupy okrutne, że masz uczulenie na koty
Porobiły mi się suche placki piekące i szorstkie na pół twarzy, a dziś zauważyłam, że też na udach i ramionach, na szczęście te z twarzy już się łuszczą i odsłania się normalna skóra. Do tego dostałam kaszlu, który po powrocie do domu od razu przeszedł. Kotki były fantastyczne, rasowe reksy, bardzo fajna rasa, spokojna, niezwykle przyjacielskie i łasiły się do mnie, nie lubię kotów, bo są wredne (wiem, że nie wszystkie), ale ta rasa mnie urzekła, choć faceci mówią, że brzydkie Nigdy nie miałam okazji spędzić z kotami zbyt wiele czasu pod jednym dachem, góra parę dni, a z tymi spędziłam 12 dni i już po tygodniu zaczęły się objawy. Kiedyś miałam kota, ale byłam wtedy nastolatką i takich objawów nie było, ale z wiekiem widzę, że na wiele rzeczy zaczynam dziwnie reagować.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:29   #4252
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaraz się do Ciebie zgłoszę, o ile nie jest za późno. Wprawdzie wróciłam do ukochanego mleczka Avalon i wzięłam dodatkowo żel, bo też jest chwalony, ale mleczko Saisony ma zupełnie inne działanie, które także mi się podoba. Właśnie dobijam denka, bardzo wydajne. Kojarzę jednak, że chyba je zwracałaś do sklepu?
No niestety, z Saisony nie mam już nic na zbyciu. Piankę i wody sprzedałam, mleczko zwróciłam do sklepu. Został mi tylko krem z serii Naprawa, z którego też nie jestem zachwycona, bo zostawia lepką warstwę na skórze. Szkoda, że to mleczko mnie uczuliło, bo po jednym użyciu miałam wrażenie, ze będzie dobrze zmywać makijaż, a przy tym nawilżać. No i fajne było, bo nie było tłuste.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To moje pierwsze (i chyba ostatnie) spotkanie z tą marką, ale jak Tobie inne ich produkty służą, to można się skusić. No i ja jestem bardzo przewrażliwiona na lepienie się kosmetyków, więc też weź na to poprawkę.
Ja zauważyłam, że ostatnio też jestem przewrażliwiona na punkcie tłustych, lepiących się kosmetyków, po których twarz nie dość, że się świeci, to pory są rozszerzone i zamiast gładkiej skóry, jest ona jakaś rozpulchniona. Jest tak szczególnie po produktach z większą dawką gliceryny i wszelkiego rodzaju tłustych maseł i olei, bo parafiny to w ogólne unikam. No i teraz sama nie wiem już co wybierać, bo większość naturalnych produktów jednak ma tą glicerynę w składzie, albo jakieś masła, które u mnie niestety się nie wchłaniają i zostawiają mega błysk.
Stąd moje pytanie do Ciebie, jako do osoby, która zapewne też nie lubi ani tłustych, ani lepiących się produktów. Czym oczyszczasz i pielęgnujesz twarz? Może odkryłaś jakieś fajne kremy, sera do twarzy, które nie zostawiają takich powłoczek ? Ja bym już chciała coś fajnego kupić, co mi wygładzi i nawilży skórę, bo przez te wszystkie tłuste formuły moja skóra jest odwodniona, a przez to brak jej gładkości.
Może coś polecisz
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2016-08-19 o 21:31
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:44   #4253
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


No, niestety, z tym Florame to była piękna, ale bardzo krótka przygoda





Porobiły mi się suche placki piekące i szorstkie na pół twarzy, a dziś zauważyłam, że też na udach i ramionach, na szczęście te z twarzy już się łuszczą i odsłania się normalna skóra. Do tego dostałam kaszlu, który po powrocie do domu od razu przeszedł. Kotki były fantastyczne, rasowe reksy, bardzo fajna rasa, spokojna, niezwykle przyjacielskie i łasiły się do mnie, nie lubię kotów, bo są wredne (wiem, że nie wszystkie), ale ta rasa mnie urzekła, choć faceci mówią, że brzydkie Nigdy nie miałam okazji spędzić z kotami zbyt wiele czasu pod jednym dachem, góra parę dni, a z tymi spędziłam 12 dni i już po tygodniu zaczęły się objawy. Kiedyś miałam kota, ale byłam wtedy nastolatką i takich objawów nie było, ale z wiekiem widzę, że na wiele rzeczy zaczynam dziwnie reagować.



Mozesz byc uczulona na konkretnego kota, a z innym mozesz mieszkac bez problemu Nasz kolega tak ma. Mieszka z persem i nic. Przychodzi do nas i leje mu sie z nosa i oczu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 23:50   #4254
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

W Tk maxx nowe marki- Alba Botanica (balsamy, żele pod prysznic w dużych butlach i masła do ciała) oraz marka REN, ale ceny bez szału- jakieś 15% obniżki (serum i krem na noc z pomarańczowej serii).
A propos oczyszczania to pojawiły się cleansery Zatik- Coconut Milk Safflower do suchej i dojrzałej oraz Cherry Blossom do normalnej i tłustej a także Brightening Hot Cloth Cleanser od Organic Surge.
Był też tonik do tłustej od Sukin- Oil Balancing Clarifying Facial Tonic.
Widziałam też maski Tiaki typu sheet z kolagenem i miodem manuka oraz skarpetki pielęgnacyjno-złuszczające By Nature z kwasem salicylowym i olejem makadamia.
Były też fajne gąbki do ciała konjac- płaskie i sporych rozmiarów; chyba przetnę na pół i będzie w sam raz do twarzy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-08-20 o 00:01
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 08:02   #4255
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Przyszła wczoraj paczka z Triny.pl. Uzupelnialam braki. Wpadło mydlo Yope Figowe, krem do rąk niebieski Vianek, żel do higieny intymnej Biolaven, krem do stóp z rosyjskiej półki, alun w spreyu
oraz pasta do zębów Bania Agafii borowkowa. Gorąco polecam pastę. Bardzo orzeźwiająca i dość mocna w smaku z lekką słodką nutą. Nawet moj TZ się do niej przekonał a był sceptycznie nastawiony po pascie Lavery do tego typu past do zębów.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 08:42   #4256
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Porobiły mi się suche placki piekące i szorstkie na pół twarzy, a dziś zauważyłam, że też na udach i ramionach, na szczęście te z twarzy już się łuszczą i odsłania się normalna skóra. Do tego dostałam kaszlu, który po powrocie do domu od razu przeszedł. Kotki były fantastyczne, rasowe reksy, bardzo fajna rasa, spokojna, niezwykle przyjacielskie i łasiły się do mnie, nie lubię kotów, bo są wredne (wiem, że nie wszystkie), ale ta rasa mnie urzekła, choć faceci mówią, że brzydkie Nigdy nie miałam okazji spędzić z kotami zbyt wiele czasu pod jednym dachem, góra parę dni, a z tymi spędziłam 12 dni i już po tygodniu zaczęły się objawy. Kiedyś miałam kota, ale byłam wtedy nastolatką i takich objawów nie było, ale z wiekiem widzę, że na wiele rzeczy zaczynam dziwnie reagować.


Ja kocham koty i nie znam domu w ktorym by ich nie bylo


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mozesz byc uczulona na konkretnego kota, a z innym mozesz mieszkac bez problemu Nasz kolega tak ma. Mieszka z persem i nic. Przychodzi do nas i leje mu sie z nosa i oczu
Wlasnie mialam pisac to samo moja koleanka ma tak samo - na swojego nie reaguje alergicznie, ale na inne juz tak
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-08-20 o 08:53
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:25   #4257
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Jak miło, że ktoś o tym pamięta
Chciałabym wrócić, bo tyle ciekawych firm mam zamiar przetestować w najbliższym czasie, że aż szkoda to zmarnować... Myślę nad tym jak to lepiej zorganizować, przydałby mi się przede wszystkim dobry aparat Jestem perfekcjonistką, dlatego się zniechęcam jak coś jest nie po mojej myśli
odpisałam ci na wątku naszym plotkowym
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:38   #4258
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No niestety, z Saisony nie mam już nic na zbyciu. Piankę i wody sprzedałam, mleczko zwróciłam do sklepu. Został mi tylko krem z serii Naprawa, z którego też nie jestem zachwycona, bo zostawia lepką warstwę na skórze. Szkoda, że to mleczko mnie uczuliło, bo po jednym użyciu miałam wrażenie, ze będzie dobrze zmywać makijaż, a przy tym nawilżać. No i fajne było, bo nie było tłuste.
Oj, to krem też nie dla mnie zdecydowanie Dobrze, że znaleźli się chętni na resztę. Mleczko polubiłam z czasem, dobrze pielęgnowało i oczyszczało, nie powodowało u mnie zmian skórnych.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mozesz byc uczulona na konkretnego kota, a z innym mozesz mieszkac bez problemu Nasz kolega tak ma. Mieszka z persem i nic. Przychodzi do nas i leje mu sie z nosa i oczu
Tak, słyszałam, że to możliwe, ponoć nawet kolor sierści ma znaczenie.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Przyszła wczoraj paczka z Triny.pl. Uzupelnialam braki. Wpadło mydlo Yope Figowe, krem do rąk niebieski Vianek, żel do higieny intymnej Biolaven, krem do stóp z rosyjskiej półki, alun w spreyu
oraz pasta do zębów Bania Agafii borowkowa. Gorąco polecam pastę. Bardzo orzeźwiająca i dość mocna w smaku z lekką słodką nutą. Nawet moj TZ się do niej przekonał a był sceptycznie nastawiony po pascie Lavery do tego typu past do zębów.
A ja się w sklepie zastanawiałam, którą wybrać, bo była jeszcze borówkowa do wyboru, ale wzięłam ostatecznie propolisową, jest przyjemna, ale łagodna w smaku, mogłaby lepiej odświeżać oddech.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:05   #4259
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64357561]W Tk maxx nowe marki- Alba Botanica (balsamy, żele pod prysznic w dużych butlach i masła do ciała) oraz marka REN, ale ceny bez szału- jakieś 15% obniżki (serum i krem na noc z pomarańczowej serii).
A propos oczyszczania to pojawiły się cleansery Zatik- Coconut Milk Safflower do suchej i dojrzałej oraz Cherry Blossom do normalnej i tłustej [/QUOTE]

jaka dokładnie cena tych maseł Alba oraz cleanserów Zatik?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 21:05   #4260
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przychodzę z zakupami w stacjonarnym Iwos, odwiedziłam też nowy sklep w Olkuszu i dostałam masę próbek podkładów mineralnych Pixie oraz większą próbkę podkładu Anabelle. Mam testowania, że hej.

Sylwiusaka, zaczęłam używać tej gąbeczki Konjac i ona jest bardzo delikatna, delikatniejsza od gąbki celulozowej, nie trze skóry, raczej ją masuje. Na razie nie jestem do niej przekonana, muszę się przyzwyczaić do kształtu tej gąbki, może z czasem będzie lepiej, na razie jest dla mnie bardzo nieporęczna, wypada mi z rąk, jest mała, a jednocześnie mięsista i gruba.

Przetestowałam pastę z propolisem do zębów Babci Agafii, fajnie pachnie i smakuje, ale po jednym użyciu nie widziałam żadnych efektów, wymaga dłuższego szorowania, aby dokładnie usunąć osad, nie odświeżyła mi też jamy ustnej jak należy, ale wiadomo, przy używaniu zwykłej drogeryjnej pasty trzeba czasu, aby się przyzwyczaić do innej.

Bardzo fajne okazało się mydło w płynie migdałowe Florame. Pięknie pachnie marcepanem, więcej napisze, jak sama zacznę używać, bo na razie tylko synowi przelałam na wyjazd na obóz i mu pasowało

Ta biała kosteczka na zdjęciu, to mydło Le Chatelard jaśminowe z Iwos, cudowny zapach! Czysty kwiat jaśminu

Kupiłam szczoteczkę Parodontax, wreszcie na nią trafiłam, ale dopiero w Rzeszowie. Pamiętam, że jedna z Was polecała, ale nie wiem, czy konkretnie ten model

A w ogóle to się okazało, że mam alergię na koty.

Przetestowałam emulsję do mycia, bardzo fajna, delikatna, ale jak ktoś ma problem z mocno zanieczyszczającymi się porami, albo stosuje dużo makijażu, to się nie nadaje, zgadzam się z opiniami, że emulsja delikatnie tylko odświeża skórę (np. z rana), nie oczyszcza gruntownie. Podoba mi się, że nie jest tłusta.

Tamte Garniery były najlepsze, jak oni mogli je wycofać, co za niefortunne posunięcie z ich strony. Na półkach same buble, a świetne kosmetyki wycofywane.

Skoro mowa o dezodorantach, to Garniery jako jedyne ograniczały nie tylko przykry zapach do zera, ale też znacznie zmniejszały u mnie samo pocenie, znacznie znaczy w tym przypadku więcej niż o połowę i to podczas upałów.

Zaraz się do Ciebie zgłoszę, o ile nie jest za późno. Wprawdzie wróciłam do ukochanego mleczka Avalon i wzięłam dodatkowo żel, bo też jest chwalony, ale mleczko Saisony ma zupełnie inne działanie, które także mi się podoba. Właśnie dobijam denka, bardzo wydajne. Kojarzę jednak, że chyba je zwracałaś do sklepu?
Cześć Korah, fajne zakupy
Daj znać jak ten żel Avalon Od jakiegoś czasu chętniej sięgam po żele niż mleczka do mycia, bo coś mi się cera bardziej zanieczyszcza ostatnio, zwłaszcza na linii żuchwy, a tam żadnych zaskórników wcześniej nie miałam.
No szkoda, może za jakiś czas będzie lepiej. Ja za takimi wynalazkami nie przepadam, mam tylko szczoteczkę, która wisi przy lustrze - mam ją na widoku, a i tak rzadko po nią sięgam.
Zapach marcepanu to ja uwielbiam

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;64357561]W Tk maxx nowe marki- Alba Botanica (balsamy, żele pod prysznic w dużych butlach i masła do ciała) oraz marka REN, ale ceny bez szału- jakieś 15% obniżki (serum i krem na noc z pomarańczowej serii).
A propos oczyszczania to pojawiły się cleansery Zatik- Coconut Milk Safflower do suchej i dojrzałej oraz Cherry Blossom do normalnej i tłustej a także Brightening Hot Cloth Cleanser od Organic Surge.
Był też tonik do tłustej od Sukin- Oil Balancing Clarifying Facial Tonic.
Widziałam też maski Tiaki typu sheet z kolagenem i miodem manuka oraz skarpetki pielęgnacyjno-złuszczające By Nature z kwasem salicylowym i olejem makadamia.
Były też fajne gąbki do ciała konjac- płaskie i sporych rozmiarów; chyba przetnę na pół i będzie w sam raz do twarzy [/QUOTE]

W moim też widziałam Ren, ale ceny nie zachęcały do zakupy, na niektórych kosmetykach widziałam nawet 34 euro.
A tych maseczek (różnych firm) to teraz jakieś zatrzęsienie, jest w czym wybierać.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.