Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 15:26   #2491
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Luskap śliczny zbiór
Jak oceniasz żel Avene Cleanance? Masz może porównanie z Effaclarem?

Tak się zastanawiam.. używasz wszystkich balsamów jednocześnie? Czy każdy po kolei?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:59   #2492
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
wklejam swój zbiór pielęgnacyjny
1-4 smarowidła
5-6. żele pod prysznic, hig. intymna
7.kremy do twarzy
8. sera, kremy pod oczy
9. maseczki
10. peelingi do twarzy, do mycia twarzy
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
cd.
1. Toniki, wody termalne demakijaż
2. Kąpiel, peelingi
3. Do dłoni i stóp
4. Do włosów
Luskap, widzę efekt redukcji.

Jak oceniasz:
Balsam herbaciana róża z AA? Delikatny zapachowo, jak z konsystencją i działaniem?
Która Luksja ma bardziej "świeży" zapach? Obecnie mam schizę, i jesli nie ma męskiej serii to szukam mocno świeżej lub bardzo delikatnej woni.

Czy bardzo lekkie są Bioderma i Vichy?
Dobry tonik z Bourjois?

Dziękuję za odpowiedzi.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:18   #2493
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
luskap
Zawsze jestem pod wrażeniem ilości Twoich kosmetyków
Nie mów, troszkę się zmniejszyło...
Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Luskap śliczny zbiór
Jak oceniasz żel Avene Cleanance? Masz może porównanie z Effaclarem?

Tak się zastanawiam.. używasz wszystkich balsamów jednocześnie? Czy każdy po kolei?
Zel Cleanance jest najlepszy z najlepszych. Żaden jakich do tej pory używałam nie dorównuje temu. Świetnie oczyszcza, zmywa nawet makijaż, nie wysusza.
Za to effaclar bardzo wysuszał mi skórę, do tego stopnia, ze przy skrzydełkach nosa zrobił mi swędzącą skorupę schodzącej skóry... i to przy 2 podejściach. avene jest delikatny i skuteczny.
Co do balsamów odczuwam skutki manii balsamowej- jakiś czas temu dużo mi ich przybyło, a teraz się ogarnęłam i przestałam kupować, niestety wolno je zużywam i staram się używać po kolei, żeby szybciej schodziły, zaczynam od najdawniejszych, zeby zużyć w terminie. Tak więc przestrzegam przed takim zaślepieniem i gromadzeniem
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Luskap, widzę efekt redukcji.

Jak oceniasz:
Balsam herbaciana róża z AA? Delikatny zapachowo, jak z konsystencją i działaniem?
Która Luksja ma bardziej "świeży" zapach? Obecnie mam schizę, i jesli nie ma męskiej serii to szukam mocno świeżej lub bardzo delikatnej woni.

Czy bardzo lekkie są Bioderma i Vichy?
Dobry tonik z Bourjois?

Dziękuję za odpowiedzi.
Cieszę się, ze ktoś zauważył redukcję
Balsamu AA użyłam raz- gęsty, kremowy, dobrze nawilża, a zapach jest dość intensywny, pudrowy.
Luksji niestety nie używałam. Mocno świeży był Palmolive Thermal spa massage
Kremy stoją w kolejce do używania
z toniku jestem zadowolona, dobrze odświeża, trochę nawilża i być może dlatego skóra mi sie szybko błyszczy.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:32   #2494
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Cieszę się, ze ktoś zauważył redukcję
Balsamu AA użyłam raz- gęsty, kremowy, dobrze nawilża, a zapach jest dość intensywny, pudrowy.
Luksji niestety nie używałam. Mocno świeży był Palmolive Thermal spa massage
Kremy stoją w kolejce do używania
z toniku jestem zadowolona, dobrze odświeża, trochę nawilża i być może dlatego skóra mi sie szybko błyszczy.
Widziałam, co było.

Powącham tego AA. Bo jak jest gęsty to może wezmę...
Poczekam na Luksję, bo z Palmolive seria męska jest, a ten brązowy jest (ostatnio kupiłam męskie Fa czerwone - zapach )
Poczekam też na kremy.
A tonik wezmę.

Dziękuję.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:07   #2495
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Micel jest średni, delikatny makijaż zmywa, natomiast z linerem żelowym już sobie nie radzi. Bezkonkurencyjny jest sensibio.
Co do wody brzozowej to sama nie wiem co o niej myśleć. widocznie mniej włosy się po niej przetłuszczały, ale po dłuższym stosowaniu wysusza skórę głowy i robi się łupież... najlepiej zlewać nią włosy, trzymać dłuższy czas na włosach, po czym je umyć, wtedy są dłużej świeże i sypkie.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:17   #2496
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
wklejam swój zbiór pielęgnacyjny
1-4 smarowidła
5-6. żele pod prysznic, hig. intymna
7.kremy do twarzy
8. sera, kremy pod oczy
9. maseczki
10. peelingi do twarzy, do mycia twarzy
Wooow, ile Ty tego masz
Powiedz mi, cóż to za produkt z Sanoflore na czwartym zdjęciu? Jak Ci się podoba krem Aqua Youth z Avonu? Mogłabyś podać mi jego skład?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:47   #2497
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
luskap
Zawsze jestem pod wrażeniem ilości Twoich kosmetyków
hohoho, to ja się ze swoim nadal nie pokazuję (redukcja trwa i trwa i trwa...), zwłaszcza że ostatnio kupiłam nadprogramowo kolejny krem do rąk (8?) i balsam


edit. chociaż nie, luskap ma na szczęście dużo więcej smarowideł do ciała ode mnie

ze swojej strony uprzedzam, że opakowanie balsamu aa do ciała wrażliwego jest okropne, ja mam akurat inną wersję (jakoś nie lubię róży w kosmetykach), ale nie ma to znaczenia bo to opakowanie przechodzi wszelkie pojęcie, została mi jakaś 1/3 po wieeeelu razach okupionych ciężkimi próbami wydobycia kosmetyku z tego twardego opakowania (sam balsam też jakoś po nim nie spływa)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-10-07 o 22:53
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 11:44   #2498
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wooow, ile Ty tego masz
Powiedz mi, cóż to za produkt z Sanoflore na czwartym zdjęciu? Jak Ci się podoba krem Aqua Youth z Avonu? Mogłabyś podać mi jego skład?
Sanoflore to migdałowe mleczko nawilżające z olejkiem roślinnym bio ze słodkich migdałów i olejkiem eterycznym Bio z pomarańczy. Dobrze nawilża i zapach jest specyficzny
kremu Aqua jeszcze nie używałam. skład: aqua, dimethicone, glycerin, hydroxyethyl urea, glucose, silika, polyacrylate-13, dimethicone/divinyldimethicone/silsesquioxane crosspolymer, imidazolidinyl urea, phenoxyethanol, phenyl trimethicone, carbomer, polyisobutene, disodium edta, parfum, butylene glycol, urea, benzophenone-4, sodium hydroxide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isohexadecane, polysorbate 20, sorbitan isostearate, erythritol, ammonium polyacryloydimethyl taurate, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, tocopheryl acetate, polysorbate 80, hydrolyzed rice extract, homarine hci, ci 42090, ci 17200.
I jak oceniasz ten skład?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 12:32   #2499
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Sanoflore to migdałowe mleczko nawilżające z olejkiem roślinnym bio ze słodkich migdałów i olejkiem eterycznym Bio z pomarańczy. Dobrze nawilża i zapach jest specyficzny
kremu Aqua jeszcze nie używałam. skład: aqua, dimethicone, glycerin, hydroxyethyl urea, glucose, silika, polyacrylate-13, dimethicone/divinyldimethicone/silsesquioxane crosspolymer, imidazolidinyl urea, phenoxyethanol, phenyl trimethicone, carbomer, polyisobutene, disodium edta, parfum, butylene glycol, urea, benzophenone-4, sodium hydroxide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isohexadecane, polysorbate 20, sorbitan isostearate, erythritol, ammonium polyacryloydimethyl taurate, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, tocopheryl acetate, polysorbate 80, hydrolyzed rice extract, homarine hci, ci 42090, ci 17200.
I jak oceniasz ten skład?
O, nie widziałam nigdzie takiego mleczka. A intensywnie pachnie czy delikatnie?
Jeśli chodzi o skład, to nie znam się na tym dobrze, według mnie jest kiepski, jak wszystko z Avonu. Może niech ktoś dobrze obeznany się wypowie. To taki skład, gdzie jest pełno nazw, ktorych nawet nie znam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:10   #2500
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

luskap wooooooooooooooow ale zbiór
od razu mam pytanie czy na wymiankowym masz zamiar może wystawiać ten balsam z avonu (naturals bananowy)?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:54   #2501
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja mała jesienna aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010129a.jpg (46,7 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010131a.jpg (45,0 KB, 177 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 16:58   #2502
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01567.jpg (131,9 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01574.jpg (129,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01572.jpg (119,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01569.jpg (128,6 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01577.jpg (120,3 KB, 195 załadowań)
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:59
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:33   #2503
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego
Dużo nie ma, normalna ilość

Jak Ci się używa kremu AA Wrażliwa Natura? Do czego używasz oliwki Babydream? Ten Lip Butter to jest Palmer's? Co możesz o nim powiedzieć - jak pachnie, jaką ma konsystencję, jak działa?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:46   #2504
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja mała jesienna aktualizacja
Ciekawa jestem tego czegoś z Kings and Queens - tytoniowy aromat jest bardzo przyjemny...
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego
Jak pachnie balsam do ust ten pomarańczowy (koło żółtego, a pod tubką z balsamem/ błyszczykiem w kolorze grapefruita).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:56   #2505
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dużo nie ma, normalna ilość

Jak Ci się używa kremu AA Wrażliwa Natura? Do czego używasz oliwki Babydream? Ten Lip Butter to jest Palmer's? Co możesz o nim powiedzieć - jak pachnie, jaką ma konsystencję, jak działa?
Krem używam już coś ponad tydzień, ale jestem zadowolona Ma krótki skład, do tego nie najgorszy. Parfum na 4 miejscu, ale nie podrażnił mnie. Dobrze nawilża skórę, na noc dodaję do niego 2 krople serum Lemon C.
Cera nabiera ładnego blasku, zostaje na niej delikatna powłoka, nie taka parafinowała, ale właśnie taka zdrowa Osobiście wiążę z nim duże nadzieje i mam nadzieje, ze wkońcu znajdę odpowiedni krem dla siebie, bo nawet ten krem z filtrem BIO VISAGE mam wrażenie, że mnie zapycha A szkoda tylu pieniędzy...

Oliwkę używam głównie do ciała,ale nie w celu do jakim jest faktycznie stworzona Masuję nią jeszcze wilgotne ciało. Wcześniej dawałam na twarz, ale również mnie zapychała. Smaruję się nią od czasu do czasu, lubię jej zapach

Tak, Palmers'a Jego także używam od czasu do czasu, bo raczej [ na bank] wysusza usta. Na opakowaniu pisze żeby używać go tylko w ekstremalnych przypadkach. Zapach przypomina mi takie płaskie czekoladki z nadzieniem miętowym. Konsystencja jest taka wazelinowata, bo ta stanowi bazę. Reszta to kamfora, mentol, olejek z liści aloesu, mięta, wit. E. Wydaje mi się, ze dobrze będzie sobie radził z opryszczką, ale mogę tylko snuć domysły, bo opryszczka nie jest u mnie częstym gościem


slodka_kicunia_17_wera chodzi Ci o Carmexa wiśniowego? Mi się ten zapach bardzo podoba, właśnie taka wiśnia plus mięta, ooo coś pod soki z Tymbarka
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:01
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:04   #2506
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
slodka_kicunia_17_wera chodzi Ci o Carmexa wiśniowego? Mi się ten zapach bardzo podoba, właśnie taka wiśnia plus mięta, ooo coś pod soki z Tymbarka
Nie, nie (miałam drania - kojarzy mi się z moim byłym i nigdy więcej ) - o ten co jest pierwszy stojący od prawej a pod nim jest balsam/ błyszczyk grapefruitowy. Widziałam toto w rossmanie.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:12
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:11   #2507
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Krem używam już coś ponad tydzień, ale jestem zadowolona Ma krótki skład, do tego nie najgorszy. Parfum na 4 miejscu, ale nie podrażnił mnie. Dobrze nawilża skórę, na noc dodaję do niego 2 krople serum Lemon C.
Cera nabiera ładnego blasku, zostaje na niej delikatna powłoka, nie taka parafinowała, ale właśnie taka zdrowa Osobiście wiążę z nim duże nadzieje i mam nadzieje, ze wkońcu znajdę odpowiedni krem dla siebie, bo nawet ten krem z filtrem BIO VISAGE mam wrażenie, że mnie zapycha A szkoda tylu pieniędzy...

Oliwkę używam głównie do ciała,ale nie w celu do jakim jest faktycznie stworzona Masuję nią jeszcze wilgotne ciało. Wcześniej dawałam na twarz, ale również mnie zapychała. Smaruję się nią od czasu do czasu, lubię jej zapach

Tak, Palmers'a Jego także używam od czasu do czasu, bo raczej [ na bank] wysusza usta. Na opakowaniu pisze żeby używać go tylko w ekstremalnych przypadkach. Zapach przypomina mi takie płaskie czekoladki z nadzieniem miętowym. Konsystencja jest taka wazelinowata, bo ta stanowi bazę. Reszta to kamfora, mentol, olejek z liści aloesu, mięta, wit. E. Wydaje mi się, ze dobrze będzie sobie radził z opryszczką, ale mogę tylko snuć domysły, bo opryszczka nie jest u mnie częstym gościem
Mam ten krem AA, ale jakieś ambiwalentne odczucia mam. Nie jest AŻ tak zły, ale... nic nie robi. Nie nawilża, nie natłuszcza (cerę mam trochę suchą), generalnie takie nic. I właśnie ciekawa byłam, czy tylko ja mam takie odczucia - widać tak

Ta oliwka jest dobra na włosy Możesz spróbować

A czemu wysusza? Takie ma mieć działanie? Opryszczki nigdy nie miałam, więc ten aspekt mnie nie interesuje, na szczęście

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Nie, nie (miałam drania - kojarzy mi się z moim byłym i nigdy więcej ) - o ten co jest pierwszy od prawej a pod nim jest balsam/ błyszczyk grapefruitowy.
Chodzi Ci pewnie o Lovely? Miałam kiedyś takiego z kamforą i mentolem - tańszy Carmex po prostu A że nie lubisz, to Ci się nie spodoba
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:12   #2508
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tego czegoś z Kings and Queens - tytoniowy aromat jest bardzo przyjemny...
Kings&Queens to mini żele pod prysznic. Jeden z nich mango a drugi jaśmin.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:49   #2509
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Kretka, ja mam cerę mieszanką skłonną do zapychania i można powiedzieć trądzikową a zarazem wrażliwą i dla mnie jest jak narazie idealny
A ten balsamik wysusza usta przy częstym stosowaniu, pewnie dlatego jest napisane, że tylko do użytku w syt ekstremalnych może to przez mentol? kamforę?

wera toto jest sztyft do ust z kamforą i mentolem, delikatnie ' mrozi ' usta. Pisze, ze ma jakieś filtry, ale nawet na opakowaniu nie było podanego faktora Nie jest to coś, bez czego nie można się obejść.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 21:02   #2510
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Kretka, ja mam cerę mieszanką skłonną do zapychania i można powiedzieć trądzikową a zarazem wrażliwą i dla mnie jest jak narazie idealny
A ten balsamik wysusza usta przy częstym stosowaniu, pewnie dlatego jest napisane, że tylko do użytku w syt ekstremalnych może to przez mentol? kamforę?

wera toto jest sztyft do ust z kamforą i mentolem, delikatnie ' mrozi ' usta. Pisze, ze ma jakieś filtry, ale nawet na opakowaniu nie było podanego faktora Nie jest to coś, bez czego nie można się obejść.
Pewnie dlatego Tobie się podoba ten krem. Jest lekki i mieszanym cerom pasuje, ale suchym nie Więc chyba jego żywot skończy się w koszu. Latem mógłby być dobry, bo nie spływałby z twarzy, ale nie dotrzyma prawie roku. Ma tylko 6 miesięcy ważności po otwarciu. Więc nie będę ryzykować. A teraz i tak go już nie zużyję, bo w taką pogodę już używam natłuszczających kremów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 21:48   #2511
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego
Fajna kolekcja Co powiesz o tym serum z eveline,masz porównanie do jakiś innych tej firmy? Czy to serum ma efekt "chlodzenia"?
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 07:05   #2512
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Fajna kolekcja Co powiesz o tym serum z eveline,masz porównanie do jakiś innych tej firmy? Czy to serum ma efekt "chlodzenia"?

Wcześniej miałam też te białe tylko w tubie, a kupiłam z ' wyciskaczem ' patrząc poprostu na wygodę myślałam że to ta sama wersja, i później kupowałabym tubę, bo tańsza i przekładała do tego wyciskacza Alllee, porównałam sobie skład i jednak odrobinę się różni. Mam wrażenie że ten chłodzi mniej, chociaż jak go wmasowywuję w skórę, a nie tylko smaruję to jednak chłodzi. Może juz sie przyzwyczaiłam do niego i dlatego tek nie czuję Miałam raz serum - żel taki w fioletowym opakowaniu, też chłodził bardzo. Był właśnie taki zelowy, deliaktnie zielonkawy. Natomiast to serum jest jak balsam. Zauważyłam ,ze łądnie napina skórę i przy aktywności pomaga z cell. Nie mam z tym dużych problemów, także za bardzo nie będę się wypowiadała
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 09:47   #2513
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Wcześniej miałam też te białe tylko w tubie, a kupiłam z ' wyciskaczem ' patrząc poprostu na wygodę myślałam że to ta sama wersja, i później kupowałabym tubę, bo tańsza i przekładała do tego wyciskacza Alllee, porównałam sobie skład i jednak odrobinę się różni. Mam wrażenie że ten chłodzi mniej, chociaż jak go wmasowywuję w skórę, a nie tylko smaruję to jednak chłodzi. Może juz sie przyzwyczaiłam do niego i dlatego tek nie czuję Miałam raz serum - żel taki w fioletowym opakowaniu, też chłodził bardzo. Był właśnie taki zelowy, deliaktnie zielonkawy. Natomiast to serum jest jak balsam. Zauważyłam ,ze łądnie napina skórę i przy aktywności pomaga z cell. Nie mam z tym dużych problemów, także za bardzo nie będę się wypowiadała
dzięki za odpowiedź Ja mam taki w czerwonym opakowaniu,zielonkawy żel,ale to uczucie chłodzenia mi niezbyt pasuje,może latem byłoby lepsze... Chociaż muszę powiedzieć,że działanie super,bardzo ujędrnia,wygładza,napina: love:
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 10:36   #2514
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
wera toto jest sztyft do ust z kamforą i mentolem, delikatnie ' mrozi ' usta. Pisze, ze ma jakieś filtry, ale nawet na opakowaniu nie było podanego faktora Nie jest to coś, bez czego nie można się obejść.
dzięki

Kretka - dzięki Uf... uchroniłas mnie przed zakupem. Po Carmexie mam uraz do wszystkiego z kamforą. Pewnie znowu się skończy na Nivea z oliwką (zgubiłam ją na zajęciach jak jeszcze chodziłam do Fundacji Atelier)

Miszona - ile płaciłaś i gdzie za miniaturki? Jakie były wersje zapachowe? Była może z tytoniem?

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-10-09 o 10:38
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 10:57   #2515
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego

Co to jest to Elite?

odzywka?
jak tak to jak sie spisuje i do jakich włosów jest itp??
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 11:34   #2516
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Co to jest to Elite?

odzywka?
jak tak to jak sie spisuje i do jakich włosów jest itp??
Elite to szampon do włosów, dostałam go z Włoch Produkuje go Pro Cosme. Ma wyciągi z szałwi, lipy, Pisze antiforfora, czyli przeciwłupieżowy. Ogromna litrowa butla, nie wiem kiedy go zużyję, nawet pół nie zniknęło Pewnie będę nim czyściła miotły... Nie ma silikonów, dobrze czyści włosy, mam wrażenie, że odrobinę plącze. Dobrze zmywa oleje

Paradiso, no właśnie miałam chyba ten, o którym piszesz Taka czerwona tuba i własnie taki niby przezroczysty zel, ale lekko zielonkawy. Jedno opakowanie zuzyłam, ale nie systematycznie i mooocno chłodził
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-10-09 o 11:39
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 12:28   #2517
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość

Miszona - ile płaciłaś i gdzie za miniaturki? Jakie były wersje zapachowe? Była może z tytoniem?

Żele kupiłam w drogeri internetowej za 8 zł. Niestety tylko taka wersja zapachowa była dostępna. Ogólnie te żele są dostyć drogie bo 300 ml kosztuje w niektórych drogeriach około 30 zł a czasami nawet i więcej.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-10-09 o 12:32
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:46   #2518
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zawsze tylko zadaję pytanie, ale nadszedł i mój czas na ujawnienie się Za dużo tego nie ma, same potrzebne rzeczy, ale jest co ma być Od razu przepraszam za kijową jakoś, ale nie to oświetlenie i telefon... Wybaczcie

1. Twarz - kremy, żele, maseczki
2. Smarowidła do ciała.
3. Myjce Żele, mydełko Tuli multani mitti oraz Alepo.
4. Hery - szampony, odżywki, rycynowy.
5. Różne inne ah zapomniałam dodać: to w buteleczce po syropie to tonik z octu jabłkowego
Witam ! Mam pytanie odnośnie micela z Bourjois? Jak się sprawuje? Twarz się po nim nie lepi? I jak się sprawuję to coś w pudełeczku Linoderm? Jaką ma konsystencję? Działa na wypryski?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:13   #2519
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Miszona - ile płaciłaś i gdzie za miniaturki? Jakie były wersje zapachowe? Była może z tytoniem?
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Żele kupiłam w drogeri internetowej za 8 zł. Niestety tylko taka wersja zapachowa była dostępna. Ogólnie te żele są dostyć drogie bo 300 ml kosztuje w niektórych drogeriach około 30 zł a czasami nawet i więcej.
ostatnio widziałam w T.K.Maxxx w Poznaniu zestaw chyba 5 mini żeli z tej firmy za 30zł
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:35   #2520
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Witam ! Mam pytanie odnośnie micela z Bourjois? Jak się sprawuje? Twarz się po nim nie lepi? I jak się sprawuję to coś w pudełeczku Linoderm? Jaką ma konsystencję? Działa na wypryski?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Bourjois to najlepszy micel jaki miałam i przy nim zostanę. Wogóle nie szczypie w oczy no chyba ze na chama władujemy go w spojówkę Bardzo dobrze zmywa tusz, nie rozmazuje go w okolicach oczu. Podkładu nie używam takze się nie wypowiem, ale na pewno sobie radzi bo już różne opinie o nim słyszałam i koleżanka, która podkład nakłada zmywała go własnie micelem i była zadowolona. Ogólnie to moje już 3 opakowanie i zostanę przy nim I twarz się nie lepi jak w przypadku micela z Perfecty.

Linoderm kupiłam właśnie z myślą o ropniakach, ale takie już długo u mnie nie goszczą. Ogólnie to zawsze omijałam to żeby je smarować. Nie byłam systematyczna i mi sie znudziło babranie Konsystencja jest jakby pasty. Leży sobie w szufladzie już długo i chyba nawet się popsuło
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.