Urodzinowy prezent dla TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 11:18   #1
monia270607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 367
Arrow

Urodzinowy prezent dla TŻ


Witam. Niedługo mój TŻ będzie obchodził 20 urodziny. Co z tej okazji mogłabym mu podarować? Myślałam o jakimś ciuszku + coś smiesznego. Rozważam także zakup portfela. Czy to dobry pomysł? Co Wy podarowałyście swoim ukochanym?
__________________
Mój cel.?
Lepsze jutro

monia270607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:18   #2
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Portfel jest dość oficjalnym prezentem, z Twoich dwóch propozycji wybrałabym ubrania... Do tego fajnie byłoby coś dla niego upiec, przygotować jakąś kolację, albo gdzieś go zabrać . Jestem zwolenniczką prezentów, które cieszą obie strony .
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:55   #3
mic_tut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Moim zdaniem portfel nie jest złym pomysłem - sama taki dałam swojemu chłopakowi Jego stary był mocno wytarty i dziurawy, więc nie zastanawiałam się nawet nad oficjalnością prezentu
A urodzinowe wypady to super sprawa!
mic_tut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:58   #4
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Portfel (jakiś fajny, nie za poważny), do portfela wrzuć kilka swoich zdjęć w wymiarze zdjęć z legitymacji (możesz zrobić sobie kilka zdjeć, na komputerze zrobić z nich kompilacje, a potem wywołać jako jedno zdjęcie u fotografa i je równo porozcinać )
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:11   #5
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

wg mnie kupowanie ciuchow to dosc dziwny pomysl, tak jakby chlopak nie mogl sam sobie kupic ubrania, no i zawsze moze mu sie nie spodobac. najlepszym wyjsciem jest kupienie jakiejs lepszej wody toaletowej np. pierre cardin (czy jak sie to pisze ) i ugotowanie mu pysznej kolacji/obiadu lub np. zrobic ulubione kanapki cyz tez ciastka i udac sie gdzies na lake spedzic czas do zachodu slonca (przy pogodzie,hyhyhy.). no i narzucenie obowiazku psikania sie zapaszkiem na kazda randke;p
edit: co do portfela w ktorym beda twoje wlasne zdjecia... hmm to dosc egoistyczny pomysl wg mnieo wiele lepiej preferuje wybrac wasze najladniejsze zdjecie (np. takie na ktorym sie slodko usmiechacie) wywolac i kupic stylowa ramke do tego

Edytowane przez idus55
Czas edycji: 2011-08-08 o 21:12
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 07:59   #6
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Tak podchodząc, to skoro "po co kupować ubrania sam może sobie kupić", to po co wywoływać to zdjęcie, jakby chciał wspólne zdjęcie w ramce to by sobie wywołał...

Ja ubrania kupuję obowiązkowo, zawsze, jako "fragment" prezentu. Znamy własny gust po latach, mój TŻ nie ma czasu nigdy chodzić po sklepach i przeważnie szkoda mu kasy - tak by "znosił" stare ubrania, tak pojawia się chociaż coś nowego w tej szafie i zawsze się cieszy.
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 08:35   #7
monia270607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 367
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Jednak wybrałam portfel
__________________
Mój cel.?
Lepsze jutro

monia270607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 13:40   #8
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

no tak, ale chlopak ma 20 lat wiec nie zakladajmy ze sa ze soba od 11 roku zycia lub spedzaja cale dnie
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:30   #9
czarna malina
Raczkowanie
 
Avatar czarna malina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Ja zazwyczaj daję swojemu chłopakowi prezenty, które są związane z jego pasjami (rower, góry, wspinaczka). Kiedyś też kupiłam farby do malowania tkanin i sama namalowałam chłopakowi wzór na koszulce .

Portfel jest bardzo dobrym pomysłem, nigdy nie pomyślałabym, że to prezent oficjalny, a z doświadczenia wiem, że nawet jak osoba ma dość zniszczony portfel, to sama nie kupi sobie nowego Na pewno mu się spodoba!
__________________
Inspiracje, kreatywne wariacje, na prezent pomysły, podarunkowe zamysły!
czarna malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:57   #10
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

portfele to wg mnie dobre prezenty. Mój TŻ przerobił ze mną już 2 portfele, a teraz szykuje się trzeci bo ten drugi jest dla niego za wielki a co do zdjęcia - ja miałam kilka naszych zdjęć zrobionych aparatem, jak leżeliśmy i robiliśmy naprawdę głupie miny i to zdjęcie nosi w portfelu
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:15   #11
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

jakie prezenty planujecie na Dzień Chłopaka ?
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 17:38   #12
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Szczerze mówiąc daleka jestem od kupowania ubrań.... dla mnie to tak jakby ktoś kupił mi mydło (czyt. nie myję się / źle się ubieram) ... takie prezenty brałabym jako sugestię...
NATOMIAST portfel to moim skromnym zdaniem b. dobry pomysł.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:57   #13
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Zależy od faceta :P mój sobie nowych ciuchów nie kupi, bo na codzien chodzi w mundurze. Jak go na sile zatargam do sklepu to dopiero wtedy o tym pomyśli. Sam mi oznajmil, że moge mu kupowac ciuchy bo on do tego nie ma glowy i czasu
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:06   #14
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Zależy od faceta :P mój sobie nowych ciuchów nie kupi, bo na codzien chodzi w mundurze. Jak go na sile zatargam do sklepu to dopiero wtedy o tym pomyśli. Sam mi oznajmil, że moge mu kupowac ciuchy bo on do tego nie ma glowy i czasu
To co innego troszkę
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:29   #15
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Ja mojemu kupiłam pendriva, bo od ponad roku było pełno sytuacji gdzie pożyczał go ode mnie, więc aby miał swój, bo mu się przyda, a na niego zgrałam parę fot wspólnych, które miałam na swoim telefonie, a on nie miał ich nigdzie zapisanych u siebie + prezentacje zrobiłam, taką "Z okazji 18 urodzin 18 rad/informacji, które przydadzą Ci się w dorosłym życiu". Jak sama nazwa wskazuje pisałam tam o różnych ciekawostkach typu: najdroższy alkohol, link do strony z poradami "czym się sugerować przy wyborze pierwszego auta", linki do filmów "jak otwierać piwo" oczywiście z całkiem głupimi pomysłami, czy z youtube filmik, gdzie dzieciaki z przedszkola rozmawiają o ciąży czy o dorosłości.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:41   #16
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Cytat:
Napisane przez majczusia Pokaż wiadomość
Ja mojemu kupiłam pendriva, bo od ponad roku było pełno sytuacji gdzie pożyczał go ode mnie, więc aby miał swój, bo mu się przyda, a na niego zgrałam parę fot wspólnych, które miałam na swoim telefonie, a on nie miał ich nigdzie zapisanych u siebie + prezentacje zrobiłam, taką "Z okazji 18 urodzin 18 rad/informacji, które przydadzą Ci się w dorosłym życiu". Jak sama nazwa wskazuje pisałam tam o różnych ciekawostkach typu: najdroższy alkohol, link do strony z poradami "czym się sugerować przy wyborze pierwszego auta", linki do filmów "jak otwierać piwo" oczywiście z całkiem głupimi pomysłami, czy z youtube filmik, gdzie dzieciaki z przedszkola rozmawiają o ciąży czy o dorosłości.
Cudowny pomysł !
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 23:56   #17
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Urodzinowy prezent dla TŻ

Mój TŻ ma urodziny w niedzielę, a w sobotę wieczorem się przeprowadzamy. Chciałam coś przygotować, upiec, zabrać go gdzieś, ale nie będzie na to po prostu czasu, poza tym nie znam tego miasta. Na 'kupny' prezent nie mam pomysłu. Co można zrobić i łatwo zabrać ze sobą? Serio nie mam pomysłu Myślałam o jakimś drobiazgu związanym z nami, jak te znane na forum kupony, ale nie mam zbytnio nastroju do wymyślania rzeczy, które mogłabym na nich umieścić. A przez to całe pakowanie, załatwianie itp. kompletnie zapomniałam, że tak się głupio terminy nakładają. I że to już.
Macie jakieś rady?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.