Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 18:13   #1
Andzianude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Unhappy

Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O


Cześć Dziewczyny mam pewnien problem, mam 14 lat i dość bardzo garbaty nosek oraz tak zwaną "szpic bródkę" Przeraża mnie fakt że mój nos już wygląda okropnie a będzie się zmieniał jeszcze 4 lata.. Tzn. że będę miała nos że tak powiem orli.. Tą beodę jeszcze zniosę jedna mój nos jak na wiek 14 lat i wygląda już dosyć nieładnie.. Postaram się go sfotografować, a moje pytanie do Was Dziewczyny, czy mój nos może się w mairę skorygować czy on będzie ( tak jak ja twiedzę) będzie się jeszcze robił większy garb.. Proszę o odpowiedź z góry dzięki.

Jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale ,to bardzo przepraszam..
Andzianude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:38   #2
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Cytat:
Napisane przez Andzianude Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny mam pewnien problem, mam 14 lat i dość bardzo garbaty nosek oraz tak zwaną "szpic bródkę" Przeraża mnie fakt że mój nos już wygląda okropnie a będzie się zmieniał jeszcze 4 lata.. Tzn. że będę miała nos że tak powiem orli.. Tą beodę jeszcze zniosę jedna mój nos jak na wiek 14 lat i wygląda już dosyć nieładnie.. Postaram się go sfotografować, a moje pytanie do Was Dziewczyny, czy mój nos może się w mairę skorygować czy on będzie ( tak jak ja twiedzę) będzie się jeszcze robił większy garb.. Proszę o odpowiedź z góry dzięki.

Jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale ,to bardzo przepraszam..

Tego nie może nikt inny ocenić jak chirurg plastyk. Poza tym z garbatym nosem też da się żyć. Obejrzyj zdjęcia brazylijskiej supermodelki Bruny Tenorio http://img526.imageshack.us/img526/6...runasamjh3.jpg
A jeśli naprawdę nos wpędza Cię w kompleksy to poczekaj aż przestaniesz rosnąć i zwróć się do chirurga plastyka. Poza tym można go nieco próbować skorygować makijażem jeśli garb jest niewielki.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:02   #3
Andzianude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O



---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

To mój obrzydliwy nochal.
Andzianude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:23   #4
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Moim zdaniem Twój nos nie jest brzydki. Sama porównaj z nosem Bruny a ona robi wielką karierę: http://www.youtube.com/watch?v=W-9LrCukmzQ chyba właśnie dlatego, że nie wygląda jak plastic fantastic, tylko ma swój urok.
Ja bym się poważnie zastanowiła i zaczekała naprawdę spodziewałam się czegoś drastycznego a Ty jesteś ładna. Spokojnie znajdziesz chłopaka i takie tam Myślisz, że równe plastikowe noski spodobają się wszystkim? Wkleiła bym Ci też zdjęcia aktorek młodego pokolenia z Hollywood , które mają takie noski i grają ale mam słabą pamięć do nazwisk (jak mi się przypomni to wkleję ale zwróć uwagę, że nawet Jessica Simpson ma lekki garbek.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:53   #5
Andzianude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Możliwe że masz rację, zawsze się wstydziłam tego tymbardziej że mam tyle lat a chłopcy zwracają uwagę a takie szczegóły zawsze wydawało mi się że nie jestem jakąś pięknością a ten mój profil to też to pięknych nie należał, ale zawsze mówię sobie mogło być gorzej. Tylko właśnie tak przeglądałam operacje i czytam że nos (tzn. kość nosowa) rośnie do 18 roku życia, i się trochę przeraziłam, mimo wszystko bardzo dziękuję za tą radę, tak dla odmiany wstawię moją twarz tak z przodu.
http://imageshack.us/photo/my-images...306110957.jpg/

Robione rok temu. ;]
Andzianude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:29   #6
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Musisz dziewczyno uwierzyć w siebie i przestać szukać wad. Tak naprawdę nos i uszy rosną trochę przez całe życie wszystkim ale nie na tyle, żeby tym się przejmować bo prawie zawsze to są niezauważalne zmiany. Jesteś w fantastycznym wieku i postaraj się dać sobie szansę dorosnąć i siebie polubić. Możesz wrzucić jeszcze do wyszukiwarki albo na youtube nazwisko Lea Michele - ta aktorka nie ma idealnego nosa Barbie - i co z tego?! Jest ładna, interesująca i zdaje się ma udane życie
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:39   #7
Andzianude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Rzeczywiście w pełni się z tobą zgadzam, trzeba siebie zaakceptować .. Bardzo Ci dziękuję , że postanowiłaś troche mi na ten temat opowiedzieći podać nazwika tych kobiet . Podniosło mnie to na duchu.
Andzianude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 22:40   #8
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Hej nos niestety rośnie i z czasem może być gorzej, ale pocieszę Cię, że to tylko garbek Jeśli chodzi o bródkę to mam trochę podobną, może mniej wysuniętą, ale podobnie i dopiero niedawno to zauważyłam, nigdy się nad nią nie zastanawiałam. Wracając do nosa to garbek uwierz mi, że nie powinien być dla Ciebie problemem. Ja np. uwielbiam garbki sama mam delikatny, ale delikateńki, za to mam dość szeroki nos ;/ i duuużo dałabym by mieć ładny garbek na nosku niż mieć go szerszego. W moim przypadku w wieku 14 lat miałam ładny nosek. Z czasem zaczęło być coraz, coraz gorzej. Ja niestety z moim nosem nic nie zrobię i rozważam op, ale jest to spory koszt, bo między 5 a 10 tys, ale skłaniałabym się raczej ku górnej granicy. Cóż, ja takiej kwoty póki co nie uzbieram, ale staram się to olewać. Ogólnie jesteśmy obie ładnymi dziewczynami tylko przeszkadzają nam pewne defekty. Albo to zaakceptujemy albo nie i będziemy zbierać na op. Ja na pewno nie zaakceptuję, ponieważ jak but cię uwiera to go zdejmujesz i nie da się go zaakceptować. Podobnie tutaj. Przeszkadza mi to i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się coś z tym zrobić. Aczkolwiek nie spędza mi to snu z powiek, nie myślę o tym i nie wpadam w depresję, bo mam fajne życie i na brak powodzenia też nigdy nie narzekałam.
Chłopcy się może i podśmiechują, ze mną było podobnie w Twoim wieku, potem się okazało, że chłopak po prostu się we mnie bujał i dopiero po roku odważył się mi to powiedzieć i do mnie tak już na poważniej zarywać. I może pięknością nie jestem, ale zawsze podkreślałam oczy i usta, nos zostawał w tyle i nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem chłopaka, na brak adoratorów nie narzekałam. Tak więc wszystko zależy od nastawienia i tego czy będziesz wysuwać na pierwszy plan nos czy odwrotnie, zrobisz atut ze swoich oczu, bo masz ładne a sam garbek nie jest straszny. Ze mną w autobusie często jeździ dziewczyna, bardzo podobna do Uli Dębskiej, która także ma garbka i taki orli nos, ale mi się jej nos bardzo podoba, no może ciut za długi jest, ale gdyby nie to to super Tak więc głowa do góry
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:48   #9
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

A mnie się bardzo podoba Twój nosek! Tak naprawdę jest mały i proporcjonalny, a ten mini garbek dodaje mu tylko uroku i niepowtarzalności (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:28   #10
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Moim zdaniem wyglądasz uroczo z tym nosem On wcale nie jest jakiś tam garbaty,myślałam,że masz typowo chopinowski nos,ale twój jest normalny. A , i ja tej szpic bródki nie zauwżyłam,jesteś normalną,śliczną dziewczyną
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 16:18   #11
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Cytat:
Napisane przez breslau4 Pokaż wiadomość
rozumiem koleżankę, że garb jej bardzo przeszkadza, ja miała pare lat temu wypadek i złamałam sobie nos z racji tego , że nie poddałam sie wtedy operacji tylko miałam prostowany nos na żywca jak ja to mówię to zrobił sie garb, wiele osób mi mówiło , że fajnie to wygląda, ale ja nie mogłam na siebie patrzeć i zdecydowałam się na korekcje nosa u dr Osucha i to była najwspanialsza rzecz jaką dla siebie zrobiłam, wreszcie bez skrępowania pozuję do zdjęć i nie myślę , że jak wchodzę si pomieszczenia to każdy patrzy tylko na mój nos, wreszcie czuję się dobrze sama ze sobą, wszytskim niezdecydowanym polecam
Wszystko dobrze, tylko że autorka wątku nie ma wielkiego garba. Jej nos nie jest za długi, za wystający. Jak już napisałam wyżej, jest proporcjonalny. Myślę, że wraz z wiekiem Andzianude zrobi z niego swój wielki atut.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 15:29   #12
ciq
Przyczajenie
 
Avatar ciq
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 8
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

przeciez ty bardzo dobrze wygladasz i ladna dziewczyna jestes nie martw sie garbate noski dodaja super charakteru twarzy, moja znajoma ma wiekszego garbka a nie moge z nia normalnie przejsc przez park, bo doslownie co kilkanascie krokow jakis facet ja zaczepia wiec nie martw sie bo nie ma czym!
ciq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 12:17   #13
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Andzianude kiedy miałam tyle lat co Ty w tej chwili, nienawidziłam swojego nosa. Był garbaty z powodu urazu z lat pszedszkolnych. Nie ma mnie na żadnym zdjęciu rodzinnym, chyba że z daleka i broń Boże z frofilu. Na koloniach i obozach niejednokrodnie słyszałam jak koledzy komentowali mój wygląd:fajna laska ale ten nos.....???
Nauczyłam się ukrywać wadę pod zmyślnymi fryzurami, postrzępiona grzywka, długie włosy, żadnych ciasnych kitek i całkowity zakaz na przedziałek pośrodku głowy. W ten sposób dożyłam pełnoletności i umocniłam się w swojej decyzji co do operacji plastycznej. Bo musisz wiedzieć, że w tym czasie będziesz pod presją rodziny i znajomych. "po co ci to? nie ryzykuj! zastanów się czy warto? będziesz cierpieć! a jak sie nie uda? będziesz inna osobą! teraz masz charakter,chcesz się go pozbyć?" itp.
Nasłuchałam się różnych opinii ale decyzję podjełam sama.
To twój nos, to ty widzisz siebie codziennie w lustrze, to ty najlepiej wiesz co czujesz patrząc na siebie. Jeśli zdecydujesz się na operację, zmienisz tylko wygląd, pozostaniesz sobą, a kto wie, może będziesz bardziej otwarta, bez kompleksów, pewna siebie. To bardzo dużo znaczy dla młodej kobiety.
Ale pamiętaj, że do tego trzeba dojrzeć, nie spiesz się, zaczekaj aż twoje ciało przestanie się już rozwijać.

Na swoją operację zdecydowałam się po trzydziestym roku życia. Miałam już męża, dzieci.... warto było!!

Edytowane przez judka33
Czas edycji: 2011-10-05 o 12:20
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:56   #14
Andzianude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Garbaty nos w wieku 14 lat. ;O

Dziękuję Wam bardzo, nigdy nie myślałam o tym jednak przez ten nos czuję się mniej pewna siebie, taki ufoludek. Ale powtarzam sobie zawsze mogłam wyglądać gorzej, nie jest źle. Dlatego dziękuję Wam jeszcze raz.
Andzianude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.