Inofolic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 18:46   #1
HelloKejt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30

Inofolic


Kobietki staracjąc sie o dzidzię, czy któras z Was stosowala INOFOLIC i udalo jej sie zajsc w ciążę? Ja staram sie 4 miesiące i na razie tylko rozczarowania. Dzis bylam u ginekologa i przepisal mi wlasnie to.
HelloKejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 06:34   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Inofolic

Suplement diety nie pomoże Ci zajść w ciążę.... Ja biorę folik- tani a dobry Nie widzę powodu, żeby przepłacać. J
Jak starasz się o dziecko to bierz jakiś kwas foliowy- na pewno nie zaszkodzi. Ale on nie pomoże Ci zajść w ciążę- od tego są inne leki na receptę, które MOGĄ a nie muszą pomóc.

Jak długo starasz się o dziecko? Masz jakieś problemy?
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 18:30   #3
kaskakowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Inofolic

Dokładnie, suplement raczej nie pomoże. Jeśli chodzi o kwas foliowy, to ok, ale możesz mieć defekt enzymatyczny jak polowa kobiet i wtedy nic Ci on nie da, sporo się o tym pisze ostatnio, trzeba wtedy łykać metafolinę.
kaskakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:32   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Inofolic

Monitorujesz cykl ?
zbadalas męża?
a moze wlasnie presja i panika stoi na przeszkodzie?
wyluzj 4 cykle to zaden powod do paniki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:26   #5
HelloKejt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Inofolic

staramy sie 4 miesiace przy regularnych cyklach. Kwas foliowy juz 3miesiace biore.
HelloKejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:37   #6
anulkaczarnulka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Inofolic

Hej Ja jestem po poronieniu w czerwcu (moja pierwsza ciąża, nieplanowana, 6 mcy po odstawieniu tabletek anty po 7 latach). Niestety ciąża się poroniła w 8 tygodniu, wtedy nie brałam żadnych suplementów, doiero od 6 tygodnia kiedy sie dowiedziałam brałam folic.... Teraz staram się wszystko dobrze zaplanować i byłam u rozsądnego ginekologa, który zajmuje się między innymi niepłodnością.
Mam zespół policystycznych jajników (PCOS) co teoretycznie dodatkowo utrudnia zajscie w ciąże. Lekarz zalecił mi taki preparat Inofem tu poczytasz sobie więcej) - biorę go od wyjścia ze szpitala, dbam o siebię i czekam na rozwój wydarzeń. Mam już prawie 29 lat więc mój zegar tyka.... życzę i sobie i Wam, żeby w końcu się udało!!!!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:40 Powód: link
anulkaczarnulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:23   #7
kormoranek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Inofolic

ja też stosuję inofem. schudłam dzięki niemu i mam regularną miesiączkę. póki co nie jestem jeszcze w ciąży, ale przyjmuję go dopiero kilka miesięcy. szkoda tylko, ze u nas w aptece go nie ma .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:40 Powód: link
kormoranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 17:11   #8
rogalinka1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Inofolic

kup inofem - wychodzi dużo taniej i na dłużej starcza. nie wiem jak u was w aptekach, ale u mnie ciężko to dostać i jak już to ceny horendalne, leppiej zamówić przez internet.
rogalinka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:02   #9
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Inofolic

Cytat:
Napisane przez HelloKejt Pokaż wiadomość
Kobietki staracjąc sie o dzidzię, czy któras z Was stosowala INOFOLIC i udalo jej sie zajsc w ciążę? Ja staram sie 4 miesiące i na razie tylko rozczarowania. Dzis bylam u ginekologa i przepisal mi wlasnie to.
Ja biorę, ale kwas nie pomoże Ci zajść w ciążę. Chyba ktoś cię wprowadził w błąd. Ten kwas tym się różni od innych, że wspomaga pracę jajników, jest bardzo polecany w sytuacji gdy kobieta ma policystyczność Piję go dopiero miesiąc. Teraz czekamy co się stanie, bo jesteśmy już po dniach płodnych, tylko że nie wiem, kiedy dokładnie była owu. W piątek jeszcze z krwi nic nie wyszło, ale mogło być za wcześnie. Tak ok do 8-9 po owu okropnie bolał mnie jajnik z którego było jajeczko, teraz przestał, za to wieczorami i w nocy mnie mdli, chwilami jest mi też słabo. Miesiączka jeśli się pojawi, to między 14-20 (tak powiedziała lekarka). To jest nasz pierwszy cykl w którym się zaczęliśmy starać

A jeszcze dodam, że w aptekach jest raczej na zamówienie i kosztuje ponad 50 zł, ale gdzieś dziewczyna pisała, że kupiła w necie za ok 36 zł, wiec trzeba poszukać.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:42   #10
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Inofolic

Ja w tym miesiącu również przymierzam się do inofolicu. Zastanawiam się też na inofemem bo z tego co wyczytałam mają chyba podobny (albo i taki sam) skład. Zamamwiam w aptece internetowej za 30 saszetek inofemu około 35 zł.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 08:16   #11
karcia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Inofolic

Cytat:
Napisane przez gaweda1234 Pokaż wiadomość
hej Misiak! Ja też stosuję Inofem i te go w aptece internetowej z Katowic (mają najtaniej). Ja sobie chwalę Póki co czuję się dobrze.
Tak jak napisałaś, to ten sam skład co inofolic, ale ja go wolę bo po pierwsze taniej, po drugie polska produkcja trzeba wspierać rodzimy rynek farmaceutyczny
Ja też zaczęłam stosować Inofem. mam zaufanie do polskich producentów. Inofem jest niewiele droższy od infolicu, ale zawiera więcej saszetek. Zobaczymy.

Edytowane przez karcia80
Czas edycji: 2014-12-08 o 18:22
karcia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 08:50   #12
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Inofolic

Ja dostałam Inofolic od ginekolog bo mam PCOS i to miało łagodzic objawy i pomóc chudnąc, ale jakoś tego nie zaobserwowałam i mam chyba jeszcze całe opakowanie w szafce. Miałam je brać 2x w tyg. Może jeszcze raz spróbuję
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 10:20   #13
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: Inofolic

No bo żeby to miało sens musiałabyś przejść pełną kurację. Nie ma sensu brać leku przez tydzień albo miesiąc. No i też wiadomo, że co człowiek to inne działanie. Jednemu pomoże innemu nie, wiem tylko, że sporo osób właśnie chwali to, że mają fajną skórę i paznokcie po tym leku

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu również przymierzam się do inofolicu. Zastanawiam się też na inofemem bo z tego co wyczytałam mają chyba podobny (albo i taki sam) skład. Zamamwiam w aptece internetowej za 30 saszetek inofemu około 35 zł.
No Inofem jest tańszy niż infolic i podobno lepiej smakuje. Nie wiem jak z efektami bo sama nie brałam ale czytałam, że na jednych działa,a na innych nie czyli wiadomo, zależy od człowieka.
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 18:27   #14
miniulka91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Inofolic

Chyba każdy ek tak ma że na jednych działa a na innych nie bardzo. Mi lekarz kazał kupić Inofem co mnie cieszy bo jest tańszy od Inofolicu. Jedyne co mnie zastanawia to maltodekstryna w składzie. Wiecie co to jest? Jest to bezpieczne?

Edytowane przez miniulka91
Czas edycji: 2014-11-19 o 19:39
miniulka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:53   #15
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Inofolic

to prawda ze przy takich suplementach jak inofem nie widac od razu efektów niestety i to moze troche co niektórych zniechęcać, ja jestem drugi miesiąc i to z przerwami i dopiero widzę pierwsze efekty. może uda nam sie zaskoczyc w tym miesiacu a jak nie no to cóż...staramy się dalej
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 16:42   #16
gryzol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Inofolic

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona Pokaż wiadomość
to prawda ze przy takich suplementach jak inofem nie widac od razu efektów niestety i to moze troche co niektórych zniechęcać, ja jestem drugi miesiąc i to z przerwami i dopiero widzę pierwsze efekty. może uda nam sie zaskoczyc w tym miesiacu a jak nie no to cóż...staramy się dalej
ja stosuję inofem - nie dość, że wychodzi taniej od infolicu, bo ma więcej saszetek, to ostatnio kupiłam opakowanie za 70 zł, w którym było 60 saszetek. Poza tym zawiera maltodekstrynę, dzięki której piję tyle kwasu foliowego, ile muszę zażyć. No i ten cytrynowy smak...
gryzol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 12:27   #17
karcia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Inofolic

jasne, że tak. Inofem bardziej się opłaca niż infolic, bo taniej wychodzi. Same porównajcie ceny i zawartość opakowania. No i inofem zawiera maltodekstrynę, a infolic nie
karcia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 07:12   #18
mietowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Inofolic

no Inofem się bardziej opłaca bo po pierwsze ma duże opakowanie, a inofolic nie ma takiego dużego... ale też zależy ile kto pije - ja np. pije dawke terapeutyczną, podwójną (2 saszetki na dzień). i zamawiam tylko w necie, bo w aptekach maja duze ceny.

ja już piję go kilka miesięcy i też nie od razu były zmiany... ale są i to na plus jedyny minus to taki..... chociaż w sumie, może to i plus że ciągle (dosłownie ciągle, nawet w pracy o tym myślę!) mi się chce no wiecie co
mietowa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 16:35   #19
albatrouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Inofolic

czy Inofem i inofolic to to samo tylko różnych producentów? Czy czymś się różnią? ja właśnie mam kupić i nie wiem co lepsze
albatrouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 22:57   #20
gryzol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Inofolic

inofem i infolic to dwaj różni producenci. Ja stosuję inofem, ponieważ wydaje mi się lepszy - ma cytrynowy smak, w opakowaniu jest więcej saszetek za tą samą cenę i inofem zawiera maltodekstrynę, która powoduje lepsze wchłanianie kwasu foliowego
Cytat:
Napisane przez albatrouse Pokaż wiadomość
czy Inofem i inofolic to to samo tylko różnych producentów? Czy czymś się różnią? ja właśnie mam kupić i nie wiem co lepsze
gryzol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:33   #21
pitahaja86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Inofolic

przede mną taki sam dylemat - nie wiem co wybrać Inofem czy Inofolic? Co lepsze? z tego co widzę, większość z Was chwali Inofem, a że mi sie szykuje kuracja na wiele miesięcy (bo okres mam średnio raz na 4 miechy;/) to chyba też kupię ten większy Inofem...
P.S. Po jakim czasie można zauważyć efekty?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

no właśnie ja jestem ciekawa po jakim czasie widać wyraźne efekty tych preparatów. JEstem przed zakupem, ale z tego co u was na forum wyczytałam to chyba zdecyduję się na Inofem bo lepiej go oceniacie, a to dla mnie ważne. Zawsze czytam o każdym leku zanim go kupię <3 doktor Google i doktor Wizaż hehe
pitahaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:11   #22
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Inofolic

Cytat:
Napisane przez pitahaja86 Pokaż wiadomość
przede mną taki sam dylemat - nie wiem co wybrać Inofem czy Inofolic? Co lepsze? z tego co widzę, większość z Was chwali Inofem, a że mi sie szykuje kuracja na wiele miesięcy (bo okres mam średnio raz na 4 miechy;/) to chyba też kupię ten większy Inofem...
P.S. Po jakim czasie można zauważyć efekty?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

no właśnie ja jestem ciekawa po jakim czasie widać wyraźne efekty tych preparatów. JEstem przed zakupem, ale z tego co u was na forum wyczytałam to chyba zdecyduję się na Inofem bo lepiej go oceniacie, a to dla mnie ważne. Zawsze czytam o każdym leku zanim go kupię <3 doktor Google i doktor Wizaż hehe
Wlasie tez dostalam od gin zalecenie zeeby inuofem brać i po do pytaniu dr google i dr wizaz jeestexm zdecydowana
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 23:36   #23
Tolabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Inofolic

Mój ginekolog z http://poliklinikasloneczna.pl/ polecił mi ten środek i chodź na początku podchodziłam sceptycznie to jednak - zaszłam w ciążę, nie wiem na ile to była zasługa Infolica - ale tak było.
Tolabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 13:55   #24
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Inofolic

Z tego co czytam na różnych forach, jednym dziewczynom pomaga infolic, innym inofem, zazwyczaj jednak na efekty muszę czekać od 1-3 miesięcy, i nic w tym dziwnego to są preparaty do długofalowego działania. Ważne by znaleźć preparat który zadziała na was i myślę, że w tym powinien każdej z was pomóc doświadczony lekarz.
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 20:29   #25
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inofolic

to to samo jest... tylko nazwa inna
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:09   #26
Camillia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Inofolic

Hej.
Ja używam INOFOLICU około tygodnia,i już widać pierwsze skutki jego stosowania.
Po pierwsze wysyp pryszczy,wzmożony apetyt i ból piersi..... ale.....czy któraś z Was tak miała,że podczas stosowania tego suplementu urosły piersi?? (jeszcze bardziej)??
Przez trzy dni stosowałam INOFOLIC raz dziennie,ale na pewnym forum wyczytałam,że 2 saszetki nie zaszkodzą.

Do lekarza nie chodzę-póki co....Mam zdiagnozowany PCOS,dostałam tabletki antykoncepcyjne,od których tylko niewyobrażalnie przytyłam,a okres jak był nieregularny tak był.

Dopiero teraz czuję,że Inofolic to jest TO!

Kończę niedługo opakowanie i już zamówiłam INOFEM-polski zamiennik INOFOLICU i do tego bardziej opłacalny!
Camillia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-26 17:09:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.