Problem ze światłem :(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 15:08   #1
Pani Osa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 10

Problem ze światłem :((((


Mam problem, gdy robię wieczorem przy zapalonym świetle zdjęcia wychodzą idealnie, wyglądam na nich dobrze, ale gdy robię w dzień w domu, wyglądam całkiem inaczej niż wieczorem przy zapalonym świetle, brzydko. Czemu tak jest, ja nie mam pojęcia
__________________
: D


Pani Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:24   #2
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Problem ze światłem :((((


co Ci tu poradzić? może po prostu w sztucznym świetle prezentujesz się lepiej.
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:28   #3
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Problem ze światłem :((((

Zrób 2 takie same zdjęcia.. jedno przy świetle a drugie bez. Pokaż.. zobaczymy
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:28   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość

co Ci tu poradzić? może po prostu w sztucznym świetle prezentujesz się lepiej.
otóż to
po prostu w fotografii bardzo dużo zależy właśnie od światła
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:05   #5
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Problem ze światłem :((((

No właśnie - wielu problemów nastręcza fotografowanie pod światło. Słoneczne refleksy doskonale podkreślają charakter fotografii, o ile oczywiście uda nam się uchwycić je, nie naświetlając całego zdjęcia. By temu zapobiec można użyć korekcji ekspozycji naciskając przycisk +/- . W przypadku fotografowania ludzi dobrym wyborem będzie natomiast delikatnie podświetlenie osoby w kadrze za pomocą wbudowanej lampy błyskowej. Pamiętajmy jednak, że ta ma ograniczony zasięg do kilku metrów i daje efekt bardzo płaskiego światła. Równie nieatrakcyjnie przedstawiają się zdjęcia wykonywane w wakacje w godzinach południowych lub w pomieszczeniach, gdzie światło pada prostopadle do linii horyzontu. Tu najczęściej, w przypadku fotografowania osób na twarzy pojawiają się cienie, nadając jej „zmęczony” charakter, natomiast oczy i usta wydają się być słabo widoczne. By tego uniknąć niejednokrotnie wystarczy zmienić perspektywę – przyklęknąć, wyjść na podwyższenie, fotografować tak zwanym szerokim kątem, bądź ponownie podświetlić fotografowaną osobę za pomocą wbudowanej lampy błyskowej. Starałem się wyeksponowac najważniejsze sztuczki stprawnego fotografa Mam nadzieję, że mój komentarz pomoże
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:43   #6
Lavandulla
Przyczajenie
 
Avatar Lavandulla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Problem ze światłem :((((

Hm... nie piszesz co dokładnie wygląda gorzej Twoim zdaniem w świetle dziennym, ale myślę, że prawie każdy zna to z autopsji... Wieczorem, w lekkim półmroku po prostu mniej widać nasze ewentualne "mankamenty", a żółte światło przeciętnej żarówki dodatkowo nadaje cerze apetyczniejszy kolor niż wściekle biały halogen. Natomiast światło dzienne bezlitośnie uwidacznia wszystko to, co mniej nam się podoba
Lavandulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:58   #7
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez Lavandulla Pokaż wiadomość
Hm... nie piszesz co dokładnie wygląda gorzej Twoim zdaniem w świetle dziennym, ale myślę, że prawie każdy zna to z autopsji... Wieczorem, w lekkim półmroku po prostu mniej widać nasze ewentualne "mankamenty", a żółte światło przeciętnej żarówki dodatkowo nadaje cerze apetyczniejszy kolor niż wściekle biały halogen. Natomiast światło dzienne bezlitośnie uwidacznia wszystko to, co mniej nam się podoba
Zgadzam się z tym .
myślę że to też kwestia ustawienia do światła. Przykładowo gdy mocne słońce świeci Ci prosto w twarz, a zajęcie jest zrobione z przybliżenia, to niestety, jeśli posiada się jakieś mankamenty to wtedy je najlepiej widać. Ale może inne ustawienie twarzy, inna odległość i zdjęcie wyjdzie zupełnie inaczej . Trzeba próbować.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 12:30   #8
Pani Osa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 10
Dot.: Problem ze światłem :((((

dodam te zdjęcia, za dnia , i przy zapalonym świetle, sami zobaczcie że wyglądam na tych zdj całkiem inaczej : ( w dniu jak robiłam wybrałam najlepsze światło, próbowałam i w każdej stronie ściany wygląda to okropnie : ( zaś wieczorem jest już w porządku.czy to wina światła, a może jestem kameleonem : (
__________________
: D


Pani Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:07   #9
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Problem ze światłem :((((

Jak dla mnie, zdjęcie robione w dzień wygląda całkiem nieźle. W zasadzie sporo zależy od sprzętu i umiejętności. Ciężko się robi zdjęcia samemu sobie
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:39   #10
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Sorki, nie mam zamiaru Ci dokopać, ale oba zdjęcia praktycznie nie mają żadnej jakości, czym robisz te fotki ??
To, że na jedny i drugi kolorystyka jest inna jest oczywiste, światło dzienne i żarowe to zupełnie inna temperatura barwowa, jeśli nie korzystasz z lampy błyskowej, będziesz mieć na fotce przy świetle żarowym bardzo ciepłe barwy, będzie na niej mniej szczegółów, stanie sie miękka, przy świetle dziennym będzie zupełnie inaczej.
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:21   #11
wesol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Problem ze światłem :((((

Poza porą wykonania i użytym światłem do oświetlenia Ciebie te zdjęcia są mają o wiele większe różnice:

1. Przy świetle dziennym światło idzie z boku prawdopodobnie z okna, natomiast wieczorem światło jest skierowane z góry, co daje zupełnie inne efekty w pracy ze światłem
2. Zupełnie inaczej jesteś ustawiona względem osi obiektywu - w dzień kadrowanie lekko od dołu, czyli coś na kształt perspektywy żabiej, co zazwyczaj daje niekorzystne przerysowanie postaci (ale nie zawsze), natomiast wieczorem kadrowanie od góry tak jakby perspektywa z lotu ptaka, co zazwyczaj podoba się ludziom, jednak są również wyjątki
3. Zupełnie inaczej ustawiona jesteś Ty do obiektywu - wieczorem lekko obrócona z twarzą na wprost, natomiast w dzień en face bez skrętu tułowia co jest zdecydowanie niekorzystniejsze dla modelek

Natomiast o reszcie aspektów nie będę się wypowiadał, bo przy posiadanym sprzęcie (podejrzewam jakiś telefon) nie wpłyniesz na poprawę jakości zdjęć.
Linku do swojej strony nie będę podawał, bo jak będziesz chciała to znajdziesz, ale jest w sieci wiele napisane o fotomodelingu, dlatego poczytaj i pooglądaj na youtube prawidłowe pozowanie, a z pewnością przyniesie wiele korzyści na przysłość.
__________________
Zajmuję się głównie fotografią - jeśli będę potrafił, to chętnie pomogę - wystarczy zapytać.
wesol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 15:18   #12
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez Super Fotograf Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, zdjęcie robione w dzień wygląda całkiem nieźle. W zasadzie sporo zależy od sprzętu i umiejętności. Ciężko się robi zdjęcia samemu sobie
No własnie - bo ja mam taki problem, że na zdjeciach robionych jak światło pada z góry to wychodzę średnio - i zastanawiam się jak zrobić fajne zdjęcie, bo chciałabym je potem przerobić na skórkę na laptopa. Próbowałam kiedyś robi,ć to z lapmą błyskową, ale za bardzo zdjęcie jest podświetlone więc tez nie jest to, o co mi chodziło. I teraz zastanawiam się jak wybrać światło, by było odpowiednie.
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:35   #13
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez wesol Pokaż wiadomość
Linku do swojej strony nie będę podawał, bo jak będziesz chciała to znajdziesz...
A to pewnie jakieś tajne laboratorium, czy też inny twór NASA, CIA, bądź Kubusia Puchatka - hehehe


EDIT

I jeszcze o fotomodelingu - a jak to się ma do problemu Pani Osa ??

Edytowane przez stiket
Czas edycji: 2009-12-10 o 15:52
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:25   #14
wesol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez stiket Pokaż wiadomość
I jeszcze o fotomodelingu - a jak to się ma do problemu Pani Osa ??
jak wcześniej wspomniałem ma to bardzo wiele wspólnego, sama zauważyła, że jedno zdjęcie jej się podoba bardziej od drugiego, lecz przyczyny szukała tylko w świetle, a na zdjęcie składa się o wiele więcej czynników, aniżeli tylko światło, które jest jednym z dominujących.

Fotomodeling to może zbyt szumna nazwa, ale dobrze by było, gdyby więcej ludzi zdawało sobie sprawę jak stanąć, aby dobrze wyglądać przed obiektywem, niekoniecznie pozując w agencji, ale nawet u cioci na imieninach - takie podstawy podstaw jak choćby prawidłowe ustawienie się względem źródła światła.
__________________
Zajmuję się głównie fotografią - jeśli będę potrafił, to chętnie pomogę - wystarczy zapytać.
wesol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 10:42   #15
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Problem ze światłem :((((

Po pierwsze fotografii dla agencji hostess, czy modelek, nigdy nie róbsama Zdjęcia robione z „ręki” zniekształcają twarz.

Po drugie najlepiej pozować przy oknie lub na tle białej ściany. Naturalne światło jest o wiele lepsze.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 18:48   #16
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez wesol Pokaż wiadomość
jak wcześniej wspomniałem ma to bardzo wiele wspólnego, sama zauważyła, że jedno zdjęcie jej się podoba bardziej od drugiego, lecz przyczyny szukała tylko w świetle, a na zdjęcie składa się o wiele więcej czynników, aniżeli tylko światło...
A no tak, z o wiele większej ilości czynników...rozwiń, jeśli możesz

Cytat:
Napisane przez wesol Pokaż wiadomość
Fotomodeling to może zbyt szumna nazwa, ale dobrze by było, gdyby więcej ludzi zdawało sobie sprawę jak stanąć, aby dobrze wyglądać przed obiektywem, niekoniecznie pozując w agencji, ale nawet u cioci na imieninach - takie podstawy podstaw jak choćby prawidłowe ustawienie się względem źródła światła.
Jak dla mnie ( być może nie mam racji) ale fotomodeling, to znacznie bardziej zaawansowane sprawa, a niżeli robienie sobie fotek w pokoju !!!
Na tego typu zabawę potrzeba dużo więcej, niż imienin cioci i właściwego ustawienia się względem światła !!!

Idąc dalej...
Super Fotograf pisze
Cytat:
...Po drugie najlepiej pozować przy oknie lub na tle białej ściany. Naturalne światło jest o wiele lepsze.


No nie wiem, czy w pomieszczeniu lepszym jest światło z okna...Super Fotografie, nie masz nad takim światłem żadnej kontroli, stajesz jak słup w oknie i co...możesz sobie chuchnąć na szybę, pomazać to i strzelić baranka !!! Wszystkie dobre zdjęcia, jakie do tej pory widziałem, a w branży jestem od 15 lat, były robione z wykorzystaniem lamp ( oczywiście nie piszę o pierdzikach, które wbudowane są w aparaty), lecz świetle zaplanowanym, przemyślanym itp.
OK - można zrobić fajną fotkę przy oknie, pozycja jedna, druga, koniec...później już tylko lampy i światło zastane etc.

Oczywiście jestem głupkiem i nie mam racji w każdej z powyższych wypowiedzi. 15 lat biegania z aparatem i nic nie wiem..., w porównaniu z najnowszą technologią - wszyscy potrafią lepiej, bo mają alfy i takie tam
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 07:21   #17
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez stiket Pokaż wiadomość

Idąc dalej...
Super Fotograf pisze


No nie wiem, czy w pomieszczeniu lepszym jest światło z okna...Super Fotografie, nie masz nad takim światłem żadnej kontroli, stajesz jak słup w oknie i co...możesz sobie chuchnąć na szybę, pomazać to i strzelić baranka !!! Wszystkie dobre zdjęcia, jakie do tej pory widziałem, a w branży jestem od 15 lat, były robione z wykorzystaniem lamp ( oczywiście nie piszę o pierdzikach, które wbudowane są w aparaty), lecz świetle zaplanowanym, przemyślanym itp.
OK - można zrobić fajną fotkę przy oknie, pozycja jedna, druga, koniec...później już tylko lampy i światło zastane etc.

Oczywiście jestem głupkiem i nie mam racji w każdej z powyższych wypowiedzi. 15 lat biegania z aparatem i nic nie wiem..., w porównaniu z najnowszą technologią - wszyscy potrafią lepiej, bo mają alfy i takie tam
Oczywiście, że w branży robione są zdjęcia z użyciem lamp, jest to standard. Pisałem o zdjęciach, które osoby aplikujące do agencji robią sobie same. Ot taka mała wskazówka jak można zrobić dobre zdjęcie w w warunkach domowych
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 14:55   #18
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Problem ze światłem :((((

A ja znalazłam coś takiego - może pomoże http://www.superfoto.pl/static.php/e...9-21_technique.

Pisza tu jak robić zdjęcia pod światło
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:12   #19
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
A ja znalazłam coś takiego - może pomoże http://www.superfoto.pl/static.php/e...9-21_technique.

Pisza tu jak robić zdjęcia pod światło


No tak, aby robic dobre fotki pod swiatlo, wystarczy jedna strona w sieci o nazwi "
Pod światło - trochę o technice"



Dobrze, ze napisali "troche", bo zbyt pouczajace to raczej nie jest ) tym bardziej, gdy sowo "blenda" i takie tam jest zupelnie obce dla fotografow z Samsungiem za 250 PLN
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 15:46   #20
Pani Osa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 10
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez Super Fotograf Pokaż wiadomość
Po pierwsze fotografii dla agencji hostess, czy modelek, nigdy nie róbsama Zdjęcia robione z „ręki” zniekształcają twarz.

Po drugie najlepiej pozować przy oknie lub na tle białej ściany. Naturalne światło jest o wiele lepsze.

A czemu sama nie mogę robić gdy wysyłam zdj do agencji??? Dotychczas wysyłałam do agencji fotografie robione samemu, i jeszcze żadna agencja mnie nie przyjęła : ( A kto ma mi zrobić, jakiś profesjonalny fotograf?? Ostatnio jeszcze tak miałam, że nie było jeszcze śniegu, poszłam tak o 14:00 na dwór, robiłam zdj, wyszły bardzo ładne, a wczoraj byłam na dworze bo już jest śnieg, też o 14:00, wyszły...okropnie. czy to moja wina, czy poprostu śniegowe światło jest do kitu, raczej moja wina nie, bo byłam tak samo uczesana i pomalowana, to wina sniegu? Spytam super fotografa, czy jak robisz zdj, innym na sniegu to też wychodzą tak inaczej niż w pomieszczeniu albo bez śniegu??

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

a może ktoś mi powie, jakie zdj, najlepiej robić gdy wysyła się do agencji??
__________________
: D


Pani Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:34   #21
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez Pani Osa Pokaż wiadomość
A czemu sama nie mogę robić gdy wysyłam zdj do agencji???
ad.1
Bo nie potrafisz :P


Cytat:
Napisane przez Pani Osa Pokaż wiadomość


A kto ma mi zrobić, jakiś profesjonalny fotograf??
ad.2
A jak myślisz ??

Cytat:
Napisane przez Pani Osa Pokaż wiadomość


a może ktoś mi powie, jakie zdj, najlepiej robić gdy wysyła się do agencji??
ad.3
Wróć do ad.1 i 2, tam masz odpowiedź
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 13:49   #22
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Problem ze światłem :((((

Nie przeczę, zwykłą cyfrówką, z kijowym oświetleniem cięzko zrobić super zdjęcie. Ale technika wykonywania zdjęć moim zdaniem też jest ważna. Czasem to kwestia odpowiedniego ustawienia sztucznego oświatlenia, czasem zastosowania lampy błyskowej. Nie wiem, widzę, za na tym superfoto, możesz napisac do eksperta, to może po prostu najlepiej się go zapytać wprost? Nie mam wiedzy na tyle profesjonalnej by udzielać porad, ale ktoś, kto pracuje w zawodzie na pewno coś doradzi.
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 14:16   #23
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
Ale technika wykonywania zdjęć moim zdaniem też jest ważna. Czasem to kwestia odpowiedniego ustawienia sztucznego oświatlenia, czasem zastosowania lampy błyskowej

Moja droga fooosy, zazwyczaj to :

technika wykonywania zdjęć moim zdaniem też jest ważna. Czasem to kwestia odpowiedniego ustawienia sztucznego oświatlenia, czasem zastosowania lampy błyskowej

Tylko i wyłącznie nawet !!!
Świadome i zamierzone wykorzystanie światła, bo czym jest fotografia, jesli nie zapisaniem światła, zapisaniem tego co światło rysuje ???

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
Nie mam wiedzy na tyle profesjonalnej by udzielać porad, ale ktoś, kto pracuje w zawodzie na pewno coś doradzi
No właśnie, i powyżej są takowe porady, kogoś, kto pracuje od lat w tej profesji, inaczej się nie da, choć często ludziom wydaje sie, że inwestując 300PLN w markecie i czytając trzy posty są już super fotografem z małpką !!!
I na tym poprzestanę...jak na razie
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:02   #24
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Problem ze światłem :((((

Ech, to tak jak ludzie myślą, że jak kupią super aparat za wielkie pieniądze, koniecznie lustrzankę bo ładne zdjęcia robią, to sam aparat im takie zrobi, a oni tylko pstrykną...
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:17   #25
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Problem ze światłem :((((

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
Ech, to tak jak ludzie myślą, że jak kupią super aparat za wielkie pieniądze, koniecznie lustrzankę bo ładne zdjęcia robią, to sam aparat im takie zrobi, a oni tylko pstrykną...

Wiesz, tak się zastanawiam, czy aparatem za wielkie pieniądze można tak zrąbać zdjęcie jak to

Hmmmm - chyba nie - prawda ???


Ale co tam

Edytowane przez stiket
Czas edycji: 2010-01-06 o 19:18
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.