Trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 19:12   #1
Paula21141
Raczkowanie
 
Avatar Paula21141
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 52
Unhappy

Trądzik


Witam !
Mam ogromny problem z trądzikiem , a właściwie to małe krostki , wypełnione albo wodą albo treścią ropną. Tylko na czole. Czy są jakieś domowe sposoby na pozbycie się tego dosyć szybko ?
. Mam cerę tłustą , ogólnie nie miałam z nią problemów tylko ostatnio coś mi zaczęło wyskakiwać. Może to jakieś uczulenie ? Nawet skinoren sobie z tym nie radzi :/ POMOCY

Mam w tą sobotę studniówkę u chłopaka
Paula21141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:57   #2
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: Trądzik

Ja walczę z tym od miesiąca, od 2 tygodni Duac i jest tylko gorzej. Wątpię, że coś takiego da się zwalczyć domowymi sposobami. Radzę iść do dobrego dermatologa.
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:11   #3
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Ten żel na 100% zlikwiduje Twój trądzik. Dostępny jest na receptę. Niestety chyba niewielu lekarzy dermatologów "wie o jego istnieniu..."
Zawiera nadtlenek benzoilu i przede wszystkim eter laurynowy, które jako jedyne skutecznie go usuwają:

Przykładowa apteka, w której widnieje dokładny opis:
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...5-zel-50g.html

Link z opiniami:
http://www.sfd.pl/Wygra%C5%82em_z_tr...u-t302241.html

Tu opinie innych, którzy go stosowali (nie mogę wkleić strony):
"Produkt ten jest bardzo skuteczny w leczeniu trądziku oraz wyrównywaniu faktury skóry. Z przyjemnością mogę polecić go osobom które nie tylko walczą z niedoskonałościami wynikającymi z wyprysków ale również osobom które mają przebarwienia. Kosmetyk ma niezbyt ładny zapach i nie jest to krem który po nałożeniu na skórę nadaje jej przyjemną w dotyku fakturę. jest to kosmetyk który odbarwi poduszkę i podrażni co wrażliwsze partie skóry ale swoją powinność spełni, wyleczy wypryski. Polecam.

Plusy
- cena
- długotrwałe działanie
- działa antybakteryjnie
Minusy
brak
Ocena:
5/5
Polecam
Autor: marija_007
Opinię dodano: 2009-10-31 11:49:40

Opinia o Boots Akneroxid 5% żel 50 g
Świetny produkt
Używam tego żelu na noc od około roku i mogę stwierdzić, że jest świetny ! Zaczęłam go używać ze względu na mój duży trądzik, który był ulokowany na czole. Na dzień dzisiejszy nie mam ANI JEDNEGO pryszcza na czole, od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś pryszcz, ale są to niewielkie zmiany i szybko znikają dzięki temu produktowi. Naprawdę polecam. Jedynym minusem jest to, że jest na receptę i trzeba przed jego zakupem iść do dermatologa po receptę.

Plusy
- cena
- wydajność
- efektywność
Minusy
brak
Ocena:
5/5
Polecam
Autor: kasia-322
Opinię dodano: 2010-01-08 22:45:03
Opinia o Boots Akneroxid 5% żel 50 g
Naprawdę dobry preparat
W moim przypadku żel ten pomógł w znaczącym stopniu uporać się z pryszczami. Przez pierwszy tydzień stosowania miałam bardzo wysuszona skórę, ale potem już było coraz lepiej. Żeby zobaczyć wyraźne efekty trzeba stosować regularnie, ale tylko punktowo w miejscach zaczerwień. Żel się szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej skóry.
Plusy
- cena
- wydajność
Minusy
- wysusza skórę
Ocena:
5/5
Polecam
Autor: monia7422
Opinię dodano: 2011-09-24 15:10:22
Opinia o Boots Akneroxid 5% żel 50 g
polecam
Mam skórę ze skłonnością do trądziku dlatego też zdecydowałam się na zakup tego żelu. Jest on bardzo wydajny i skuteczny. Dzięki składnikom odżywczym zawartym w swojej konsystencji blokuje powstawanie nowych niedoskonałości i dobrze odżywia skórę. Żel ten używam każdego dnia ponieważ jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Doskonale oczyszcza skórę i usuwa z niej pozostawiony makijaż. Bardzo ławy w użyciu. Ma poręczne opakowanie. Polecam".

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-02 o 17:39
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:44   #4
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Trądzik

Domowe sposoby, to raczej na niewiele się zdadzą. Najlepiej byłoby zrobić wymaz i zastosować celowany antybiotyk.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.