dziwny guz na żebrach u 2 latka! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 17:10   #1
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14

dziwny guz na żebrach u 2 latka!


Witam u mojego synka pojawił się nagle jakiś guz, okrągły na żebrach, dostałam skierowanie do chirurga dopiero za miesiąc. Nie chcę tyle czekać, czy znacie jakiegoś dobrego chirurga w poznaniu? a może powinnam udać się jeszcze gdzieś indziej. Tyle się czyta o nieudolnych lekarzach, może ktoś miał podobny problem? pomóżcie proszę.
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 21:38   #2
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: dziwny guz na żebrach u 2 latka!

Cytat:
Napisane przez ana1_1 Pokaż wiadomość
Witam u mojego synka pojawił się nagle jakiś guz, okrągły na żebrach, dostałam skierowanie do chirurga dopiero za miesiąc. Nie chcę tyle czekać, czy znacie jakiegoś dobrego chirurga w poznaniu? a może powinnam udać się jeszcze gdzieś indziej. Tyle się czyta o nieudolnych lekarzach, może ktoś miał podobny problem? pomóżcie proszę.
Żadnego lekarza w Poznaniu co prawda nie polecę, ale sama miałam o tyle podobny problem, że jakieś 3 lata temu wyrósł mi (więc tu na przykładzie tylko osoby dorosłej mogę napisać) na żebrze jakiś dziwny guzek. Wybrałam się nie do chirurga, a do ortopedy i chyba dobrze zrobiłam. Jeszcze w gabinecie wykonał mi usg tej zmiany, obejrzał, pomacał i wysłał na rezonans magnetyczny (na to już musiałam czekać ze 3 tygodnie). Po kilku dniach dostałam wynik, że zmiana nie jest patologiczna. Wróciłam z opisem i nagraniem do ortopedy - powiedział tylko, że takie coś czasem się tworzy ot tak Nic z tym zatem nie zrobił, a sam guzek zresztą w niczym mi nie przeszkadza, nic się z nim nie dzieje, nie zmienił się
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:31   #3
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: dziwny guz na żebrach u 2 latka!

dzieki za odp. troszkę się uspokoiłam, czy ten guz w czasie na pewno się nie zmieniał? bo mi się wydaje że jest coraz twardszy a w ogóle jest spory, taka połowa piłeczki od pin-ponga. Dobrze to nie wygląda. Wydaje mi się że takie rzeczy powinno się usuwać.
dziękuje jeszcze raz za odp.
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 12:57   #4
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: dziwny guz na żebrach u 2 latka!

W Poznaniu trudno szukać dobrego chirurga dziecięcego z szybkim terminem niestety. A mam pytanie do jakiego lekarza jesteś zapisana, bo miałam kontakt z kilkoma chirurgami dziecięcymi w Poznaniu?
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 09:45   #5
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: dziwny guz na żebrach u 2 latka!

Jeżeli miałaś kontakt z kilkoma, to którego polecasz, przyjmuje może prywatnie?
ja jestem umówiona do Błaszczyńskiego.
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.