Problem z kredkami do brwi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 09:45   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Problem z kredkami do brwi...


Jestem farbowaną brunetką z szaro-niebiesko-zielonymi oczami i jasną karnacją.
Szukam idealnej kredki do brwi.Czasami sobie je przyciemniam henną ale pomimo tego je maluje żeby wyrównać kształt niestety nie znalazłam jeszcze kredki z której byłabym w 100% zadowolona.A to kolor nie taki a to trwałość zostawia sobie wiele do życzenia....przeważnie trafiam na kredki,które wygladają bardzo sztucznie i są bardzo widoczne,tłustawe albo kolor jest w odcieniu ciepłego brązu a w takich ciepłych odcieniach wogóle mi nie pasuje...czy znacie może marki kredek,które mają ładne kolorki np ciemny,chłodny brąz lub szaro-ciemno brąząwe lub coś w tym rodzaju ale przy tym twarde i nie wygladające sztucznie po umalowaniu sie nimi??? będe wdzięczna za jakieś podpowiedzi
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:43   #2
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

A może zamiast kredek wypróbuj paletki do brwi, np tę:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11945
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:00   #3
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

Zakupiłam sobie jakiś czas temu paletke z firmy Essence w której są 2 kolorki w tym jeden idealny dla mnie,używam jej obecnie jako cieni ale do powiek... bo jakoś nie lubie nimi malować brwi ponieważ rysunek jest wtedy nieprecyzyjny i naprawde bardzo trudno mi jest uzyskać cieniami taki efekt jak w przypadku dobrze natęperowanej kredki.
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:36   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

Ja mam kredkę, ale mam już z temperowaną i został mi napis xxxx brow pencil TD. Występuję w kilku kolorach ja mam czarną, ale w zależności od kąta, techniki użycia uzyskuje kolor od szarego po ciemny czarny. Kosztuje grosze.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:34   #5
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

Ja maluję brwi najpierw tak delikatnie [prawie niezauważalnie] brązową kredką, a na to czarną [też delikatnie]. Doszłam już do wprawy i efekt jest bardzo naturalny A do naturalnego przyciemnienia brwi polecam odżywki do rzęs. Tylko odradzam przy gęstych brwiach, bo mogą sie zrobić krzaki Ja mam bardzo delikatne brwi, więc odżywka nie tylko przyciemniła, ale też fajnie poprawiła ich kształt
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:39   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

Ja też mam delikatne brwi, natura nie była zbyt hojna, żeby mnie w krzaki wyposażyć Dlatego dbam o nie na wszelkie sposoby. Fakt odżywka nawilża i sprawia, że są ciemniejsze, ja stosuje z Pierre Rene. Kiedyś regularnie robiłam sobie henne, ale z czasem zauważyłam, że włoski stają się słabsze i zaczęły mi wypadać.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 07:02   #7
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

też kiedyś myślałam o hennie, ale bałam się za drastycznego efektu a ostatnio rozjaśniłam trochę włosy, więc już nie muszę tak bardzo przyciemniać brwi
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 10:25   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z kredkami do brwi...

...........
ja proponuję,zreszta zawsze tak robię i na sobie i na moich klientkach... rezygnacje z kredek do brwi,tylko używanie zamiast nich odpowiednio dobranego kolorystycznie cienia do powiek...
Robie to tak...najpierw ''zczesuje'' grzebyczkiem brwi do dołu, tak powstałą linie wypełniam delikatnie cieniem,który nakładam wilgotnym,skośnym pędzelkiem...i na koniec ładnie ''zaczesuje'' brwi spowrotem do góry...na koniec jesli jest potrzeba to utrwalam to szczoteczką z odrobiną odżywki do rzęs,wazeliny,albo lakieru do włosów...ale to jak makijaz ma przetrwac extremalne warunki <np .slub>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.