Wymarzony pierścionek - część X - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 17:08   #5011
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
podobno gdzieś w Polsce było -6 stopni. czad
brrrr..... niezły czad. U nas jeszcze lato, choć dzisiaj dociera do nas huragan Ike. nocy od wiatru i deszczu było tak głośno, że musieliśmy zamknąć okna, żeby usnąć.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jakoś w Tally Wejl nie widziałam nic ciekawego na siebie. Wydaje mi się, że w większości są tam ciuszki dla młodszych dziewczyn
Ja kiedyś widziałam tam Majkę Jeżowską z córką. Myślę, że większość ubrań jest tam typowo estradowa .

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
No i chyba po ptokach
Zaczyna się to robić podejrzane...


U nas standardowe sobotnie porządki, i na 1 idziemy do IMAXa zobaczyć w końcu tego biednego Batmana.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:22   #5012
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Hey

Tak opowiadacie o swoich pierwszych randkach ze az mi sie na serduszku cieplo zrobilo jak sobie przypomne

Zanim poznalam Tzta to bylam bardzo smiala do mezczyzn a przy nim zupelnie odwrotnie... pierwszy calus byl w policzek i juz na pewno nie na pierwszej randce
Co do ubrania to bylam ubrana w dzinsy, kurteczke skorzana i bluzke. Nie mialam zadnych miniowek itp.. a Tz mial bojowki zielone i bluze
I najsmieszniejsze bylo to ze wpierw poszlismy na deser a potem na pizze z owocami morza/ obydwoje wczesniej takiej nie jedlismy/ ktora do dzis kojarzy sie nam z pierwsza randka :p
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:33   #5013
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

K. ma inwentaryzacje w sklepie i musi być Ma ktoś wtyki w Wałbrzychu? haha Nie no co sie odwlecze to nie uciecze Ale chciałam się już zobaczyć z nim ehhh... Cieszę sie z wyjazdu na Bałkany, ale będzie mi się tęskniło za naszymi rozmowami
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:39   #5014
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć.

Nie wiem czy napiszę na temat, ale co tam ;-P

Ja już od dawna mam swoją wizję idealnego ślubu i wiecie co mi się najbardziej nie podoba i nie wiem jak to przeżyję?!

To, że będę MUSIAŁA zaprosić (rodzina) osoby, których nie lubię, lub nawet nie znoszę.
To mnie przeraża. Wolałabym w ten jeden najważniejszy dzień w życiu mieć wokół siebie osoby, które darzę choć małą sympatią i wiem, że życzą mi dobrze. A nie znosić fałszywe życzenia i uśmiechy.

Jakoś to pewnie przeżyję, bo będę musiała, ale jak na razie to mi się najbardziej nie podoba/
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:51   #5015
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Cześć.

Nie wiem czy napiszę na temat, ale co tam ;-P

Ja już od dawna mam swoją wizję idealnego ślubu i wiecie co mi się najbardziej nie podoba i nie wiem jak to przeżyję?!

To, że będę MUSIAŁA zaprosić (rodzina) osoby, których nie lubię, lub nawet nie znoszę.
To mnie przeraża. Wolałabym w ten jeden najważniejszy dzień w życiu mieć wokół siebie osoby, które darzę choć małą sympatią i wiem, że życzą mi dobrze. A nie znosić fałszywe życzenia i uśmiechy.

Jakoś to pewnie przeżyję, bo będę musiała, ale jak na razie to mi się najbardziej nie podoba/
A kto powiedział, że musisz?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 18:32   #5016
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Melodio może zatęsknicie za sobą i potem będzie jeszcze milej się spoykać

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Cześć.

Nie wiem czy napiszę na temat, ale co tam ;-P

Ja już od dawna mam swoją wizję idealnego ślubu i wiecie co mi się najbardziej nie podoba i nie wiem jak to przeżyję?!

To, że będę MUSIAŁA zaprosić (rodzina) osoby, których nie lubię, lub nawet nie znoszę.
To mnie przeraża. Wolałabym w ten jeden najważniejszy dzień w życiu mieć wokół siebie osoby, które darzę choć małą sympatią i wiem, że życzą mi dobrze. A nie znosić fałszywe życzenia i uśmiechy.

Jakoś to pewnie przeżyję, bo będę musiała, ale jak na razie to mi się najbardziej nie podoba/

Witaj maaddzziiaa znam ten ból. U mnie też będzie taka jedna ciotka z mężem, którzy mnie nie zauważają całe życie i jak co do czego to na ślub będą pierwsi się pchali z uśmiechami na twarzy aż mi się nie chce o tym myśleć:/

Schodziłam się na zakupach jak nic Najładniejsze koszule i bezrękawniki widziałam w Peek & Cloppenburg . Niestety za 1 koszulę 119zł to jak dla mnie za dużo w tej cenie w H&M kupiłam 2
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 18:50   #5017
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dziewczyny! A tak na zdrowy rozum... Daję K. mały kredyt zaufania na początku, więc na razie nie mam podstaw żeby podejrzewać, że kłamie. Po co miałby odwlekać spotkanie "w realu"? macie jakieś pomysły? POMOCY!

Chyba muszę wrzucić na luz trochę, bo sie zamęczę Dobrze, że w środę wyjeżdżam na te Bałkany
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 19:19   #5018
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Niee no, oczywiscie, ja mowilam o sobie, bo ja juz mam prawie wszystko na jesien Natomiast jak wchodze do sklepow z meblami, czuje jakis spokoj i wewnetrzne zadowolenie zadne zakupy ciuchowe nie sprawiaja mi takiej radosci
wlasnie kupilam lampe podlogowa i nie moge wyjsc z podziwu, jak to zmienia pokoj. A jeszcze przy wlaczonym z niej swietle.. inne zrodlo swiatla i pokoj jak inny!
Ja też uwielbiam kupować rzeczy do mieszkanka. Mam już zrobioną listę z IKEI. Czekam tylko na przypływ gotówki i wtedy wykończę moje mieszkanko, w którym brakuje takich różnych pierdółek jak pudełeczka, pojemniczki na przyprawy, kwiaty itp.

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Dziewczyny! A tak na zdrowy rozum... Daję K. mały kredyt zaufania na początku, więc na razie nie mam podstaw żeby podejrzewać, że kłamie. Po co miałby odwlekać spotkanie "w realu"? macie jakieś pomysły? POMOCY!

Chyba muszę wrzucić na luz trochę, bo sie zamęczę Dobrze, że w środę wyjeżdżam na te Bałkany
Melodio nie zadręczaj się! Na pewno musi iść do tej pracy.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:21   #5019
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam kupować rzeczy do mieszkanka. Mam już zrobioną listę z IKEI. Czekam tylko na przypływ gotówki i wtedy wykończę moje mieszkanko, w którym brakuje takich różnych pierdółek jak pudełeczka, pojemniczki na przyprawy, kwiaty itp.
Aaa, czysta przyjemnosc, az zazdroszcze
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:26   #5020
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
K. ma inwentaryzacje w sklepie i musi być Ma ktoś wtyki w Wałbrzychu? haha Nie no co sie odwlecze to nie uciecze Ale chciałam się już zobaczyć z nim ehhh... Cieszę sie z wyjazdu na Bałkany, ale będzie mi się tęskniło za naszymi rozmowami
Baw się dobrze na Bałkanach, a on niech też zatęskni

Ja nie pamiętam w co byłam ubrana na pierwszej randce, on w biały t-shirt i chyba czarne spodnie. ja natomiast byłam po solarium i pachniałam oliwką jakąś dziwną ;/ cud, że nie uciekł.
biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:43   #5021
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Melodio, ja też bym na początku dała temu facetowi "kredyt zaufania"... Ale też zachowała pewien dystans. Boję się, że gdyby teraz (tfu tfu tfu) coś nie wypaliło, to za bardzo to w Ciebie "uderzy"... Trzymam bardzo mocno kciuki żeby to było to jak duża jest ta odległość między wami?

Obejrzałam "Mam talent" i jestem pod wrażeniem... Trochę to przykre, że w naszym kraju marnuje się tyle nieodkrytych talentów...
Ta 11letnia dziewczynka śpiewająca Niemena - fenomenalna. Poza tym duże wrażenie zrobili na mnie faceci w bokserkach i niejaki Sssnake to wręcz nieprawdopodobne co oni potrafią zrobić ze swoim ciałem
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 21:47   #5022
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Melodio, ja też bym na początku dała temu facetowi "kredyt zaufania"... Ale też zachowała pewien dystans. Boję się, że gdyby teraz (tfu tfu tfu) coś nie wypaliło, to za bardzo to w Ciebie "uderzy"... Trzymam bardzo mocno kciuki żeby to było to jak duża jest ta odległość między wami?

Obejrzałam "Mam talent" i jestem pod wrażeniem... Trochę to przykre, że w naszym kraju marnuje się tyle nieodkrytych talentów...
Ta 11letnia dziewczynka śpiewająca Niemena - fenomenalna. Poza tym duże wrażenie zrobili na mnie faceci w bokserkach i niejaki Sssnake to wręcz nieprawdopodobne co oni potrafią zrobić ze swoim ciałem
a Ty możesz nam załozyć nowy wątek a ten zakmnąć? bo już mamy ponad 5000 postów
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:57   #5023
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Założyć nowy wątek może każdy

Ale ten zamknąć mogą tylko ślubne moderatorki - ja nie mam tutaj narzędzi
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:58   #5024
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Założyć nowy wątek może każdy

Ale ten zamknąć mogą tylko ślubne moderatorki - ja nie mam tutaj narzędzi
aha a to trudno 100 postów w tą czy w tamtą
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 22:00   #5025
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

i znowu kolejne pięć tysięcy postów, więc pora zacząć nowy rozdział.
Zapraszam tutaj:
Wymarzony pierścionek - cz. XI
zamykam
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.