Paweł Niemkiewicz -??????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 13:41   #31
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Że tak zadam nietypowe pytanie. Opóźnił się którejś okres po zabiegu?
A co do moich cycuchów już minęły 3 tyg, robie wszystko, pewnie że coś tam czasem zaboli ale ogólnie super.
Pozdrawiam wszyskie dziewczyny
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:45   #32
famfatal9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

No co jest dziewczynki??? cos tutaj ucichło wszystkoJa sie wybieram do Niemkiewicza ale w nastepnym tygodniu... teraz mamy dzieci na ferie wiec chce troche wiecej czasu z nimi spedzic
famfatal9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:06   #33
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Hej
Gdzie tam cicho, ja mam gorącą linię na swojej poczcie
Ja robiłam wlasnie tydzien przed feriami po to zeby nie musiec jezdzic z dzieckiem do szkoly. Uwazam decyzje za super, bo teraz u nas szkola sie zaczela i juz calkiem spokojnie moge pomagac w lekcjach no i nie ma kombinacji z dowozeniem syna na zajecia| Tydzien w sumie wystarcza na pozbierannie sie. Ja zawsze operacje przechodziłam dość ciężko więc te wolne 2 tyg były prawdziwym wybawieniem.
Pozdrawiam serdecznie, jak coś to raz jeszcze podaje maila
Ludmach@poczta.fm
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez sandra_300
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:47 Powód: zmiana maila
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:41   #34
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

4 lata temu robiłam powiększenie piersi u w/w lekarza, zdecydowałam się akurat na niego ze względu na cięcie w dole pachowym. Jeżeli chodzi o samą operację i pobyt w klinice mam mieszane uczucia, efekt po nie jest źle, żadnych komplikacji tylko przy mocnym napięciu mięśni robi mi się efekt podwójnej piersi. Ocena ogólna, hmm przyznam, że w przeciągu 4 lat nie miałam ani jednego dnia żebym żałowała tej operacji
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:34   #35
sandra_300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Hej dziewczyny.
Coś strasznie zamilkło. Ja już jestem 2,5 m-ca po operacji, pracuję ostro w ogrodzie, nic nie boli, czasem coś że tak powiem "przeleci" mi przez piersi, jakis lekki ból czy coś w tym stylu, pogłaszczę i przechodzi. Ale moja siostra jest juz ponad rok po, u innego lekarza robiła i mówi, ze do tej pory czasem solidnie zaboli, więc to już pewnie taki urok. A co do asymetrii, obiecałam, że będę dawać znać co jakiś czas. Wydaje mi się ,że nie mam jej zupełnie, wszystko się ślicznie wyrównało. Napewno na oko nie widać różnicy. Tak, że coś mi się nie wydaje, żeby prawdą była powiększająca się z miesiąca na miesiąc asymetria. No, ale nie wiem, u mnie w każdym razie wraz ze znikaniem opuchlizny- znikła i asymetria. Mam tylko problem z kupieniem biustonosza, bo jednak silikony są chyba troszke szersze od naturalnych, no i narazie wolalabym bez fiszbin, wiec jesli o wybor chodzi- jest lipa. No i hmmm jednak wolalabym zeby byly wieksze. Wydaje mi sie ze zostala polowa z tego co zaraz po operacji. Mąż się śmieje że wpadłam w nałóg już po pierwszym zabiegu. Z tą połową przesadziłam bo biustonosz pooperacyjny nadal idealnie leży, a piersi wydaje mi się , że wyglądaja naturalnie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po .
Podzielcie się wrazeniami
sandra_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:25   #36
famfatal9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Witam wszystkie cycolinki Ja własnie jestem 2 dzien po op. W skrócie opisze Wam jak to wszystko przebiegało. Oczywiscie na pierwszym miejscu chcialam podziekowac doktorowi Niemkiewiczowi, dr Markowi, panu anestezjologowi (przepraszam ze nie pamietam imienia) Pani Joli oraz Pani Mai. Opiekę miałam rewelacyjną. To jest cos niesamowitego. Wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Po podpisaniu zgody na zabieg dostałam tableteczke po której lekko zakręciło mi sie w główce i przebrałam sie w pizamke. Udałam sie na sale op. Tam doktor zrobil zdjecia i popisał mnie markerem. Połozyłam sie na stole i jeszcze przez chwile rozmawialismy. Pytałam sie doktora czy sie obudze bo to moja pierwsza narkoza w życiu... on sie zasmiał i odpowiedział ze oczywiście że tak. Pozniej juz nic nie pamietam. Obudzilam sie na sali obserwacyjnej. Strasznie chciałam się napic wody, ale jest to zabronione !!! Gdy mój mąż zwilżał mi usta ja złapałam zębami ten wacik nasączony wodą i kilka kropli wypilam. To był najgorszy błąd. Po kilku minutach zaczełam wymiotowac i myślałam ze mi klate rozerwie. Nie róbcie tego dziewczyny bo bedziecie sie strasznie męczyć. Na szczescie trwalo to tylko 5 min. Przespałam całą noc spokojnie. Az sie dziwili wszyscy ze tak łagodnie mineła mi noc. Cięzkie tez było pierwsze wstawanie z łóżka. Może sie zakręcic w główce. Pozniej zjadłam śniadanko i zaczełam chodzic. Bałam sie połozyć żeby pózniej nie stękac przy wstawaniu. Ale na drugi dzień jest już lepiej. Mam wkładki 500 i 550 cc okrągłe. Troszke są kłopoty z oddychaniem, tym bardziej ze ja pale papierosy to mam często zadyszke ale nie jest zle. Zdziwiło mnie tez to... ze po podpisaniu dokumentów nie wpłacałam pieniędzy, nikt sie nie upominał, dopiero na drugi dzien przypomnialam doktorowi o pieniązkach. To naprawdę się ceni. W tej klinice kasa nie jest na pierwszym miejscu. Dziewczyny, jeśli sie wachacie u kogo powiększyc sobie biust to z ręką na sercu i czystym sumieniem polecam dr Pawła i jego ekipę. Oni sa rewelacyjni. Atmosfera w klinice jest na luzie ale oczywiscie trzeba sie stosowac do pewnych zasad. To tak w skrócie opisałam. Zdjęcia dodam wieczorkiem. Pozdrawiam
__________________
550 i 500 cc okrągłe eurosilicon
dr Niemkiewicz
famfatal9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:03   #37
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez famfatal9 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie cycolinki Ja własnie jestem 2 dzien po op. W skrócie opisze Wam jak to wszystko przebiegało. Oczywiscie na pierwszym miejscu chcialam podziekowac doktorowi Niemkiewiczowi, dr Markowi, panu anestezjologowi (przepraszam ze nie pamietam imienia) Pani Joli oraz Pani Mai. Opiekę miałam rewelacyjną. To jest cos niesamowitego. Wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Po podpisaniu zgody na zabieg dostałam tableteczke po której lekko zakręciło mi sie w główce i przebrałam sie w pizamke. Udałam sie na sale op. Tam doktor zrobil zdjecia i popisał mnie markerem. Połozyłam sie na stole i jeszcze przez chwile rozmawialismy. Pytałam sie doktora czy sie obudze bo to moja pierwsza narkoza w życiu... on sie zasmiał i odpowiedział ze oczywiście że tak. Pozniej juz nic nie pamietam. Obudzilam sie na sali obserwacyjnej. Strasznie chciałam się napic wody, ale jest to zabronione !!! Gdy mój mąż zwilżał mi usta ja złapałam zębami ten wacik nasączony wodą i kilka kropli wypilam. To był najgorszy błąd. Po kilku minutach zaczełam wymiotowac i myślałam ze mi klate rozerwie. Nie róbcie tego dziewczyny bo bedziecie sie strasznie męczyć. Na szczescie trwalo to tylko 5 min. Przespałam całą noc spokojnie. Az sie dziwili wszyscy ze tak łagodnie mineła mi noc. Cięzkie tez było pierwsze wstawanie z łóżka. Może sie zakręcic w główce. Pozniej zjadłam śniadanko i zaczełam chodzic. Bałam sie połozyć żeby pózniej nie stękac przy wstawaniu. Ale na drugi dzień jest już lepiej. Mam wkładki 500 i 550 cc okrągłe. Troszke są kłopoty z oddychaniem, tym bardziej ze ja pale papierosy to mam często zadyszke ale nie jest zle. Zdziwiło mnie tez to... ze po podpisaniu dokumentów nie wpłacałam pieniędzy, nikt sie nie upominał, dopiero na drugi dzien przypomnialam doktorowi o pieniązkach. To naprawdę się ceni. W tej klinice kasa nie jest na pierwszym miejscu. Dziewczyny, jeśli sie wachacie u kogo powiększyc sobie biust to z ręką na sercu i czystym sumieniem polecam dr Pawła i jego ekipę. Oni sa rewelacyjni. Atmosfera w klinice jest na luzie ale oczywiscie trzeba sie stosowac do pewnych zasad. To tak w skrócie opisałam. Zdjęcia dodam wieczorkiem. Pozdrawiam
W 100% się zgadzam z tym wszystkim co napisałaś kochana
Rewelacja poprostu tak samo wyszłam zadowolona
Wszystkim dziewczynkom polecam u dr Niemkiewicza i jego ekipki: oklaski:
__________________
Dr.P.Niemkiewicz 375cc okrągłe HP(cięcie pod pachą)11.10.2010 Wrocław
Dr.M.Krawczyński - 05.07.2016 Łódź - mój nowy nosek
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 11:52   #38
789bd1762af5ba28e79dd5a27a174f3420b15fef_60dcf7e3dbe24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Odradzam

Edytowane przez 789bd1762af5ba28e79dd5a27a174f3420b15fef_60dcf7e3dbe24
Czas edycji: 2021-06-17 o 11:41
789bd1762af5ba28e79dd5a27a174f3420b15fef_60dcf7e3dbe24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:07   #39
smerfetka2407
Przyczajenie
 
Avatar smerfetka2407
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 11
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

hej.
smerfetka2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:27   #40
kalizantin
Przyczajenie
 
Avatar kalizantin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 8
Question Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez sandra_300 Pokaż wiadomość
Hej . Pewnie troszkę późno o opinię o dr pytać, byłam u niego 17-go stycznia, dostałam termin zabiegu na 24-go czyli tylko tydzień. Bardzo szybko. Wydaje się mieć naprawdę duże doświadczenie, mam nadzieję że umiejętności też. Oby, bo jakieś 1,5 roku temu byłam w Krk u dr Kasprzyka i hmmmm zawiódl mnie na całej linii, wyszarpał za brodawki tak, że 2 tyg nie mogłam się dotknąć, po czym stwierdził że musiałabym być za bardzo zdesperowana żeby sobie biust zrobić, że nie wyjdzie, że musiałby o kilka cm obniżyć, że brodawki wyjda nie tam gdzie trzeba itp itd. Wyszłam więc. Teraz poczytałam o dr Niemkiewiczu, pojechałam az do Wrocka- zupelnie inna gadka, inne podejście, mówił znacznie bardziej logicznie i zagwarantował że będzie pięknie i że w ogóle nie ma szans żeby cos nie tak wyszło bo mam ładne piersi tzn duże gruczoły, jest czym przykryć implant i ładnie się góra wypełni. Zobaczymy który miał rację. Jeśli ktoś jeszcze u niego robił piersi- proszę, dajcie znać jak poszło, czy jesteście zadowolone itp. Pozdrawiam serdecznie

Hej dziewczyny;-) Jak to jest ze u jednego lekarza można mieć tak szybko zabieg a u innych się czeka w nieskończoność? Bo ja rozumiem ze wszystkie kliniki raz pokazane w telewizji automatycznie zaczynają być oblegane(swoja drogą jestem ciekawa czy reklama w tv idzie w parze z jakością;-)) Sama chce zrobić operacje w lipcu. To znaczy nie mam jeszcze żadnego terminu mam tylko podjęta decyzje i pieniądze,dlatego pisze bo z jednej strony zależy mi aby było to w terminie, który mi pasuje wiec np.Niemkiewicz pasuje idealnie jak nie trzeba długo czekać a z drugiej strony zastanawiam się czy to nie jest tak ze nie trzeba długo czekać bo nikt do niego nie chodzi wiec ma dużo wolnych terminów. Mam na myśli ze logicznym jest ze jeśli na zabieg trzeba czekać trzy miesiące itp to znaczy ze maja zawalony kalendarz i duuuzo pacjentów(a w takim wypadku szybki termin u Niemkiewicza nie świadczy dobrze), czy może się mylę i mogą być inne powody?
Któraś z dziewczyn napisała też ze on robi piersi ze zbyt dużą przerwa pomiędzy, czy to prawda ? Jak to w ogolę jest z tą przerwą? Ona zależy od umieszczenia implantów czy bardziej od późniejszej pielęgnacji ,mam tu na myśli noszenie odpowiednio długo stanika z opaska itp.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko.
kalizantin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:44   #41
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cytat:
Napisane przez kalizantin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny;-) Jak to jest ze u jednego lekarza można mieć tak szybko zabieg a u innych się czeka w nieskończoność? Bo ja rozumiem ze wszystkie kliniki raz pokazane w telewizji automatycznie zaczynają być oblegane(swoja drogą jestem ciekawa czy reklama w tv idzie w parze z jakością;-)) Sama chce zrobić operacje w lipcu. To znaczy nie mam jeszcze żadnego terminu mam tylko podjęta decyzje i pieniądze,dlatego pisze bo z jednej strony zależy mi aby było to w terminie, który mi pasuje wiec np.Niemkiewicz pasuje idealnie jak nie trzeba długo czekać a z drugiej strony zastanawiam się czy to nie jest tak ze nie trzeba długo czekać bo nikt do niego nie chodzi wiec ma dużo wolnych terminów. Mam na myśli ze logicznym jest ze jeśli na zabieg trzeba czekać trzy miesiące itp to znaczy ze maja zawalony kalendarz i duuuzo pacjentów(a w takim wypadku szybki termin u Niemkiewicza nie świadczy dobrze), czy może się mylę i mogą być inne powody?
Któraś z dziewczyn napisała też ze on robi piersi ze zbyt dużą przerwa pomiędzy, czy to prawda ? Jak to w ogolę jest z tą przerwą? Ona zależy od umieszczenia implantów czy bardziej od późniejszej pielęgnacji ,mam tu na myśli noszenie odpowiednio długo stanika z opaska itp.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko.
Uważam, że to bardziej zależy od umiejscowienia implantu, prawdopodobnie przez to, że wkładany jest poprzez cięcie pod pachą ma mniejsze pole manewru. U mnie po tylu latach po operacji przy założonym staniku mam dwie piękne bułeczki koło siebie .
A terminy... hmm na pewno popularność lekarza ma na to wpływ, może też trochę sztuczne zapełnianie terminów, w myśl brak terminów to ludzie pomyślą ze jestem taki dobry, rozchwytywany. Najlepiej poczytać komentarze i opinie pacjentek po operacji u różnych lekarzy.
__________________

andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 23:09   #42
luna160
Raczkowanie
 
Avatar luna160
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Witam
Dziewczyny bardzo Was proszę o opinie o Niemkiewiczu. Zdania są podzielone, mnie odstrasza to cięcie pachowe, może gdyby było robione przez endoskop byłabym bardziej przekonana...
luna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:00   #43
Maggie2929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dr Paweł Niemkiewicz

Czytałam tutaj wiele opini o doktorze złych i dobrych...zdecydowałam sie jednak na zabieg mastopleksji u doktora który odbył sie wczoraj! Muszę przyznać ze obawiałam sie bardzo bo wiem ze jest to poważny zabieg i wymaga dużych zdolności. Okazuje sie ze nie miałam czego sie obawiać. Zespół który współpracuje z doktorem jest świetny a opieka po operacji bardzo troskliwa - czułam sie jak w domu! Wiem ze to jeszcze wcześnie żeby mowić o samym wyniku operacji bo na to muszę jeszcze trochę zaczekać...widziałam swoje piersi dzisiaj podczas zmiany opatrunku i kształt jest super! Nie moge sie doczekac ściągnięcia szwów.
Pozdrawiam cały zespół doktora Niemczyka dziękuje za troskliwa opiekę i na prawdę polecam tego chirurga.
Maggie2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 11:34   #44
luna160
Raczkowanie
 
Avatar luna160
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Nie jestem zadowolona i nie poprawię biustu u tego lekarza ponownie. Wszystko wyszło na opak, piersi brzydko układają się na implancie efekt tzw. " snoopy effect". Przede wszystkim powinnam najpierw mieć lift rozciągniętej skóry, a dopiero później włożony implant. Cięcie pachowe, którym lekarz tak się szczyci okazało się nieporozumieniem- teraz po poprawce (planuję za ok rok,gdy skończę karmić piersią) będę mieć blizny zarówno pod pachami jak i pod piersiami.Nie są one tragiczne, ale zupełnie bezsensowne- skoro i tak piersi wyglądają nieestetycznie...
Operacja nie wpłynęła negatywnie na karmienie piersią. Nie miałam żadnych problemów z piersiami ani podczas rekonwalescencji ani w ciąży Pod tym względem nie mam nic do zarzucenia lekarzowi.
Jeśli jakaś dziewczyna rozważa u tego lekarza operację- to polecam z klasycznym cięciem. Pachowe cięcie to nieporozumienie.
luna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:25   #45
nosal_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Paweł Niemkiewicz -???????

Cześć wszystkim,

odradzam Dr.
Miałam operację nosa prawie 1,5 lata temu. Przed operacją Dr zapewniał, ze nie będzie żadnych komplikacji a wyszło inaczej. Miałam usunięty garbek, z profilu wyszło OK, ale nos krzywo się zrósł - jest to widoczne. Na dodatek usunął za dużo tkanki na czubku nosa, mam opadające skrzydełko. Chciałam to poprawić, i według Dr się nie da, chyba że zrobić symetrycznie tak, by opadało także drugie skrzydełko ( to się wiąże z utrudnieniem oddychania). Za poprawę życzy sobie ponownie zapłacić. W środku nosa utworzyły się zrosty, coś też nie ułatwia oddychaniu. Co jest ciekawe, zamiast poprawki polecił inne operacje na twarzy.???
nosal_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 10:25:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.