Przeniesienie do innej grupy-powód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 13:26   #1
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707

Przeniesienie do innej grupy-powód


Witam. Moj problem dotyczy przeniesienia sie do innej grupy ćwiczeniowej na zajeciach. Dowiedzialam sie w dziekanacie ze trzeba napisac podanie i uzasadnic. W tym roku podzielili nas tak ze wszyscy znajomi sa w innej grupie niz ja a z tymi co ja jestem lekko mowiac nie lubimy sie ;/ W mojej grupie jest 40 osob a w tej do ktorej ja chce sie przeniesc jest 38 wiec jest jakas mozliwosc. Ale jak mam swoje podanie uzasadnic? przeciez nie napisze ze chce byc ze swoimi znajomymi. Prosze pomozcie bo musze to zlozyc do piatku!!
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:40   #2
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Jeśli Twój plan na to pozwala to napisz, że koliduje Ci z pracą zarobkową.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:49   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

napisz, że powroty do domu organizujesz ze znajomymi z innej grupy i przez to, że masz inny niz oni plan masz utrudnione powroty do domu

(btw. jak to uczelnia państwowa, studia dzienne to nie polecam pisac że pracujesz bo otrzymasz odpowiedź - pani jest na studiach dziennych i pani praca mnie nie interesuje- o tyle w dziekanacie mają do powiedzenia nt pracujących studentów dziennych)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:52   #4
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
(btw. jak to uczelnia państwowa, studia dzienne to nie polecam pisac że pracujesz bo otrzymasz odpowiedź - pani jest na studiach dziennych i pani praca mnie nie interesuje- o tyle w dziekanacie mają do powiedzenia nt pracujących studentów dziennych)
żartujesz?!
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:52   #5
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie jest uczelnia, ale możesz napisać że dojeżdżasz wspólnie z kimś z drugiej grupy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:56   #6
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

dojazd mam tramwajem 30 minut to nie wiem czy to dobry powod i wszytskie zajecia sa w jednym czasie wiec od biedy zawsze mozna sie spotkac i jechac ze soba po zajeciach jestem na niestacjonarnych wiec caly rok ma tak samo
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:21   #7
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Napisz że lepiej Ci się współpracuje z osobami z tamtej grupy co wpływa korzystnie na naukę i zdobyte doświadczenie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 15:44   #8
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Cytat:
Napisane przez NadIia Pokaż wiadomość
dojazd mam tramwajem 30 minut to nie wiem czy to dobry powod i wszytskie zajecia sa w jednym czasie wiec od biedy zawsze mozna sie spotkac i jechac ze soba po zajeciach jestem na niestacjonarnych wiec caly rok ma tak samo
Ale chodzi Ci o prawdziwy powód? Bo nie rozumiem - skoro lubienie jest jedynym powodem, to po prostu musisz naściemniać i tyle. Na pewno w dziekanacie będą sprawdzać, gdzie mieszkasz.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 15:48   #9
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
napisz, że powroty do domu organizujesz ze znajomymi z innej grupy i przez to, że masz inny niz oni plan masz utrudnione powroty do domu

(btw. jak to uczelnia państwowa, studia dzienne to nie polecam pisac że pracujesz bo otrzymasz odpowiedź - pani jest na studiach dziennych i pani praca mnie nie interesuje- o tyle w dziekanacie mają do powiedzenia nt pracujących studentów dziennych)
absolutnie sie nie zgodze..rowniez studiowałam na panstwowej uczelni i nie robili problemow, jezeli byla mozliwosc przepisania sie do innej grupy na cwiczenia własnie z powodu pracy..z reszta to jest jak dla mnie godne pochwał - ze ktos studiuje dziennie i dodatkowo pracuje..przeciez nikt tu nie pisze o wykrecaniu sie od nauki tylko o przenosinach do innej grupy
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:04   #10
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Napisz, ze dojezdzasz z kims z innej grupy, to najlepszy powod.
Przeciez nikt nie bedzie patrzyl w papierach, gdzie jestes zameldowana i porownywal trasy
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:53   #11
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

napisz, że obecne godziny zajęć kolidują Ci z dodatkowym angielskim czy czymś podobnym.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 19:04   #12
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Jeśli są miejsca to powinni Cię przepisać normalnie, u mnie nie robią problemów. A jak masz podać jakiś powód to może powiedz, że studiujesz drugi kierunek i zajęcia Ci się pokrywają czy coś. Panie w dziekanacie to też ludzie
__________________

cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:41   #13
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

musz to zlozyc do prodziekana nie do dziekanatu. o to ze wracam z kims nie da rady mowilam ze konczymy i zaczynamy o tej samej godzinie zajecia CALY MOJ ROK wszystkie grupy. ja juz nie wiem co tam napisac. o drugim kierunku tez nie moge napisac bo sprawdza to bo na mojej uczelni sklada sie pismo ze studiujesz 2 kierunki
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 21:07   #14
MaRcIuLkA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: szukam swojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 887
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

trudno w takim razie będziesz musiała przemęczyć się semestr z osobami których nie lubisz, szybko zleci, po co kombinować
MaRcIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:03   #15
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

A może rozwiąż to inaczej. Pomyśl dlaczego się nie lubicie, czy to poważne kwestie czy jakieś duperele (za przeproszeniem), spróbuj pogadać z jakąś dziewczyną czy chłopakiem właśnie z tej gr., poznaj ich. Może zbyt szybko skreśliłaś tych ludzi?
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 23:07   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
napisz, że powroty do domu organizujesz ze znajomymi z innej grupy i przez to, że masz inny niz oni plan masz utrudnione powroty do domu

(btw. jak to uczelnia państwowa, studia dzienne to nie polecam pisac że pracujesz bo otrzymasz odpowiedź - pani jest na studiach dziennych i pani praca mnie nie interesuje- o tyle w dziekanacie mają do powiedzenia nt pracujących studentów dziennych)
u nas to nie problem, a jestem na studiach dziennych

jesli jestes z tego samego miasta, gdzie studiujesz to mozesz powiedziec, ze to koliduje z Twoja opieka np. nad babcia, a musisz pomagac, bo inne osoby sa wtedy w pracy... albo pracujesz...nie powinni z tym tez problemow robic
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:53   #17
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

wy czytacie w ogóle to co pisze autorka wątku? przecież napisała, że obie grupy mają zajęcia w tym samym czasie, a wy podajecie powody, które mogłaby by podać jakby były w innym czasie
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:26   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Może spróbuj wymiany "osoba za osobę"? A jak nie, to przemęcz się w tej grupie. Może zaprzyjaźnisz się z nowymi osobami? Nie wierzę, że wśród 40 osób nie znajdziesz ani jednej pokrewnej duszy
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:21   #19
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Jako powód podaj ważne sprawy osobiste. Nikt nie będzie w to głebiej wnikał
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 19:36   #20
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

A ja ci radzę dogadać się indywidualnie z prowadzącym(i). Nie zawsze dziekanat musi wiedzieć, z kim naprawdę masz zajęcia. Bywa, że liczy się ilość podpisów w indeksie i tyle. Spróbuj poprosić prowadzącego z tej drugiej grupy, czy by cię przyjął i tyle. Niekiedy się udaje, to wszystko kwestia dogadania. Ja na przykład chodzę na wszystkie (sic!) zajęcia do innej grupy, niż jestem zapisana. Po prostu u nas prowadzący się zgodzili.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:55   #21
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Przeniesienie do innej grupy-powód

Nie wiem dlaczego nie chcesz napisać tam prawdy, ze zdążyłąs się juz zaprzyjaźnić z ludźmi z tamtej grupy i wolisz być tam.

Tak jak dziewczyny piszą - babki w dziekanacie to też ludzie ale po prostu w podaniuj wymagany jest powód.
Przecież przy dzieleniu na grupy nie robili wywiadu środowiskowego kto kogo lubi i nie jestes tam przez ich złośliwość, przeniesienie to tylko formalność.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.