ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 11:58   #2431
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam takie pytanie: Czy jak nałoze ad na noc to moge potem punktowo nalozyc na niego paste cynkowa lub masc ichtiolowa?? Bo w ciagu dnia nie mam zabardzo jak dlatego zostaje mi tylko noc a nie chcialabym rezygnowac z ad
prosze o odpowiedz
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:27   #2432
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: Czy jak nałoze ad na noc to moge potem punktowo nalozyc na niego paste cynkowa lub masc ichtiolowa?? Bo w ciagu dnia nie mam zabardzo jak dlatego zostaje mi tylko noc a nie chcialabym rezygnowac z ad
prosze o odpowiedz
Ja nie widzę problemu, bo sama też tak robię, tylko że z Sudocremem. Niby kwas azelainowy reaguje z innymi maściami,ale jeśli kładzie się punktowo to nic nie może się stać ( mi przynajmniej nic się nie dzieje )
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 13:14   #2433
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez asienkaaa Pokaż wiadomość
MOze za duzo go uzywalas i za czesto. Ja uzywam acne derm co 3 dni i to nie na cala twrarz . Co do kosmetykow to zazyczaj pod koniec opakaowania juz prztaja dziaalc ale nigdy nie malam tak ze 'psula' mi sie skora . Teraz najwazniejsze to wyslecznei Cie z tego wyspypu - moze pasta cynkowa (2,00 w aptece) ci pomoze .
nie no ja używałam go tylko na noc i to tylko przez miesiąc (rano miałam podkład ale tylko na policzki i wcześniej mnie nie zapychało czyli to nie od tego). boję się takich specyfików jak maść cynkowa, bo wielu złych rzeczy się o niej naczytałam i wolę nie, stosowac AD do samego końca tubki? jak myślicie?
pyt 2- czy mogę iść na solarium w czasie kuracji? (ale oczywiście bez AD na buźce)?
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 17:23   #2434
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
nie no ja używałam go tylko na noc i to tylko przez miesiąc (rano miałam podkład ale tylko na policzki i wcześniej mnie nie zapychało czyli to nie od tego). boję się takich specyfików jak maść cynkowa, bo wielu złych rzeczy się o niej naczytałam i wolę nie, stosowac AD do samego końca tubki? jak myślicie?
pyt 2- czy mogę iść na solarium w czasie kuracji? (ale oczywiście bez AD na buźce)?
wcześniej pisałaś, że pod koniec kuracji Cie wysypalo, a teraz mowisz ze tylko miesiac stosowalas...moim zdaniem miesiac to poczatek kuracji i jak najbardziej moze wysypac, powinnas to przeczekac...
odnoscnie pytania 2-zdecydowanie NIE. Mi derma powiedziala ze solarium zdecydowanie nie, chodz niby na sloncu z acne dermem mozna sie opalac to jednak solarium odpada..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 18:20   #2435
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
wcześniej pisałaś, że pod koniec kuracji Cie wysypalo, a teraz mowisz ze tylko miesiac stosowalas...moim zdaniem miesiac to poczatek kuracji i jak najbardziej moze wysypac, powinnas to przeczekac...
odnoscnie pytania 2-zdecydowanie NIE. Mi derma powiedziala ze solarium zdecydowanie nie, chodz niby na sloncu z acne dermem mozna sie opalac to jednak solarium odpada..
to ile powinna trwać taka kuracja? na opakowaniu jest, że ok. 4 tygodnie, więc myślałam, że już koniec.
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:01   #2436
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
to ile powinna trwać taka kuracja? na opakowaniu jest, że ok. 4 tygodnie, więc myślałam, że już koniec.

kilka miesiecy, te 4 tyg to jest minimum, ale o poprawie trwalej po 4 tyg to chyba tylko marzyc mozna. Z 4 miesiace do 6 trzeba sie nim smarowac

Edit: a na co stosujesz? jak na przebarwienia to okres minimalny nie wynosi 4 tyg ale 3 miesiace.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:35   #2437
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, ja wróciłam do acne dermu po prawie 2 latach. Poprzednio byłam bardzo z niego zadowolona : zmniejszył pory, usunął część zaskórników, bardzo szybko poradził sobie z przebarwieniami i krostkami. Wysypu nie miałam.
I teraz po 2 latach przypomniałam sobie o nim... W zeszłym roku przeszłam bardzo ciężką postać opryszczki, do dziś ma duży, czerwony ślad po niej (nad ustami), który mimo roku nie zbladł. Od 2 dni używam acne dermu, na całą twarz... Trzymajcie kciuki, bo ciągłe maskowanie tej blizny doprowadza mnie juz do nerwicy... (o filtrach wiem )
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 09:45   #2438
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
kilka miesiecy, te 4 tyg to jest minimum, ale o poprawie trwalej po 4 tyg to chyba tylko marzyc mozna. Z 4 miesiace do 6 trzeba sie nim smarowac

Edit: a na co stosujesz? jak na przebarwienia to okres minimalny nie wynosi 4 tyg ale 3 miesiace.
głównie na przebarwienia i zaskórniki. to jednak u mnie chyba nastąpił cud, bo 70% przebarwień już po prostu nie mam (tylko teraz mnie jak już wcześniej mowiłam wysypało)
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:52   #2439
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
majaki- i co nie zwalcza Ci tych zaskórniaków...?

Ja właśnie jestem zadowolona z efektów (zaskórniaki zwykle długo schodzą, 13 dni i taka poprawa to było moje marzenie ) dlatego wklajam wam tutaj zdjęcia, żebyście same zobaczyły i może sie przekonały do tej maści

(inna sprawa efekty o ktorych wczesniej pisalam )

pozdrawiam
A jak stosujesz AD? Codziennie na noc, czy na dzień też?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:10   #2440
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Witam, ja wróciłam do acne dermu po prawie 2 latach. Poprzednio byłam bardzo z niego zadowolona : zmniejszył pory, usunął część zaskórników, bardzo szybko poradził sobie z przebarwieniami i krostkami. Wysypu nie miałam.
ja wlasnie nie moge sobie poradzic z malymi krostkami na czole, a uzywam AD juz jakos ok. 3 tygodni. ile musialas go używac zeby krostki zniknęły?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:59   #2441
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
ja wlasnie nie moge sobie poradzic z malymi krostkami na czole, a uzywam AD juz jakos ok. 3 tygodni. ile musialas go używac zeby krostki zniknęły?
ja użyłam jedną tubkę całą. stosowałam wtedy średnio co drugi dzień, czasem codziennie na noc. bardzo szybko mi pomógł wtedy. efekty widziałam po ok. 4 tygodniach więc jeszcze daj mu czas
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 18:36   #2442
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
A jak stosujesz AD? Codziennie na noc, czy na dzień też?
raz dziennie, na dzien
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:35   #2443
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
raz dziennie, na dzien
stosujesz na dzień???! i tak narmalnie na niego podkład dajesz??
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:51   #2444
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
stosujesz na dzień???! i tak narmalnie na niego podkład dajesz??
tak nie mam wyjścia, ale nawet źle to nie wygląda
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:17   #2445
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
tak nie mam wyjścia, ale nawet źle to nie wygląda
i nie zapchalo cie? bo gdzies ktos pisal ze jak sie da pod podklad to pryszcze murowane
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:08   #2446
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

odkąd używam acne mam fabrykę tłuszczu na twarzy nawet skrobia nie może sobie z tym poradzić... poprzednim razem tak nie miałam. mam nadzieję, że to minie... spotkałyście się już z takim zjawiskiem?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:19   #2447
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
odkąd używam acne mam fabrykę tłuszczu na twarzy nawet skrobia nie może sobie z tym poradzić... poprzednim razem tak nie miałam. mam nadzieję, że to minie... spotkałyście się już z takim zjawiskiem?
Najprawdopodobniej wynika to z nadmiernego przesuszenia skóry, która reaguje zwiększonym wydzielaniem serum na brak wystarczającego nawilżenia, które przy stosowaniu Acne dermu jest niezbędne.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:38   #2448
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
odkąd używam acne mam fabrykę tłuszczu na twarzy nawet skrobia nie może sobie z tym poradzić... poprzednim razem tak nie miałam. mam nadzieję, że to minie... spotkałyście się już z takim zjawiskiem?
ja zawsze daje AD na noc i jak sie budze rano to tez mam cala tlusta buzie
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:43   #2449
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
ja zawsze daje AD na noc i jak sie budze rano to tez mam cala tlusta buzie
ja na odwrot nic sie nie świece
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 15:52   #2450
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej wynika to z nadmiernego przesuszenia skóry, która reaguje zwiększonym wydzielaniem serum na brak wystarczającego nawilżenia, które przy stosowaniu Acne dermu jest niezbędne.
zanim zaczęłam stosować acne używałam kremu oliwkowego ziaji lekka formuła, aktualnie stosuję ziaja calma hlc... na wiele kremów mam niestety uczulenie i zawężony wybór...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:09   #2451
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
raz dziennie, na dzien
No to nieźle na Ciebie działa...farciaro Ja jak stosowałam AD na dzień, to miałam wrażenie, że jest jeszcze gorzej, więc ograniczyłam się tylko do stosowania na noc.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 23:43   #2452
Frecia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Moje przebarwienia pochodzą od przedawkowania beta karotenu. Za dużo soków marchewkowych i się zrobiły. Kupiłam Acne Derm i tu moje pytanie
czy na tego typu przebarwienia pomoże? Nie są potrądzikowe czy posłoneczne także mam watpliwosci. i czy moge zaczac sie tym smarowac kiedy jestem jeszcze opalona czy mam czekac az kolor zejdzie i dopiero wtedy? Smarowac sie tym tylko na noc czy na dzien tez?
Frecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:11   #2453
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja stosuje skinoren od tygodnia...i na brode i czolo super dziala..praWIE MAM IDEALNE...A POLICZKI SA CORAZ GORSZE..BO TAKIE CZERWONE PLAMKI...NIE WIEM CZY TO TAK MA BYC..MARTWIE SIE...
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:27   #2454
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
ja stosuje skinoren od tygodnia...i na brode i czolo super dziala..praWIE MAM IDEALNE...A POLICZKI SA CORAZ GORSZE..BO TAKIE CZERWONE PLAMKI...NIE WIEM CZY TO TAK MA BYC..MARTWIE SIE...
Miałam DOKŁADNIE tak samo tez czolo, nosek-super dzialanie a na policzkach mi syfy wyskoczyly prlno czerwonych kropek...juz stosuje miesiac i jakos lepiej juz nawet na policzkach
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:39   #2455
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny mam szybkie pytanie - czy acne derm położony na tonik z kwasem l-mlekowym może zrobić kuku? pytam, bo po prostu jestem ciekawa (czytam Was, na razie nie mogę acne derm stosować, ale wolę za wczasu się upewnić, bo wiem, jakie rzeczy mi do głowy przychodzą
dziękuję za odpowiedź

jeśli była mowa o tym, to sorry, ale nic nie wyszukałam o takim połączeniu
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:45   #2456
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zaskoczona jestem stwierdzeniem jakie wyżej wyczytałam , ze picie soku marchwiowego daje plamki , to przecież absurd??? Jakie masz na to dowody? Bo z tego co czytalam to wlasnie b-karoten chroni nasza skore przed promieniowaniem stanowi odbudowe naruralnego filtru ochronnego skory itp, itd. Plamki moga byc natomiast wynikiem nadmiernego opalania, zaburzen w produckcji melaniny , stosowania lekow leków w tym hormonalnych (m.in antykoncepcji) problemow z watroba, ciązy , stosowania lekow ziolowych , ziol... bo po niektorych ziolach np. dziurawcu, nagietku, rumianku wystawionym na promieniowanie pojawiaja sie takie plamy. NP. tu http://www.dermos.webpark.pl/znamiona.htm i jeszcze tu http://www.pulsmedycyny.com.pl/index...um/9534/1.html Wiem cos o tym bo siedze w temacie plam od wiosny. Acne pomaga mi je usunac. Wolno bo wolno ale plamki staja sie coraz mniej widoczne. Co do efektów innych nie mam przesuszonej skory wrecz odwrotnie ale widocznie cos za cos. Pozdrawiam dzielne kobietki walczące o swoja doskonałość. Tak trzymać.
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:51   #2457
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

KOLEJNAWŚCIEKŁA a kiedy zauważyłaś że plamki zaczęły Ci się rozjaśniać??Ile już stosujesz acne derm??I na jakie przebarwienia stosujesz??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 15:27   #2458
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moje p[lamki na wiosne sie zaczęły pojawiac a w lecie nasilily ale to efekt i ziól i antykoncepcji , opalania i... moja głupota nie stosowania filtrów . Teraz stosuje i filtry i narazie anty zarzucilam na kilka miesiecy i ziolka wiem jakie unikac w lecie. Stosuje gdzies od maja przy czym mniejsze plamki juz po 2 tygodniach poznikaly a rezta jest juz o wiele jasniejsza i tylko kilka mi ich juz zostalo a mialam: z dwoch stron czola w rozmairze 2/3 czola i tu juz po nich sladu nie ma i na policzkach od strony uszu do polowy policzkow a teraz kilka plamek jeszcze ale juz jasniutkich z tym ze jeszcze je widac troszku na srodkowej czesci policzkow. Ale to ze tak dlugo sie utzrymuja to wynik moich wioeloletnich zaniedban skory. U niektorych jak tu czytalam swieze plamki zdecydowanie wczesniej znikaly bo juz np po 13 dniach regularnego stosowania.Ja nie stosowalam regularnie niestety ale teraz juz pilnuje sie i 1 dziennie smaruje. Pije też sok z marchwi dla poprawy kolorytu skory (bo on pomaga a nie jak Felicia napisala szkodzi:P ) Mam zdecydowanie piekniejsza skore niz jeszcze na początku sierpnia
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 15:31   #2459
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolejnawsciekla Pokaż wiadomość
Moje p[lamki na wiosne sie zaczęły pojawiac a w lecie nasilily ale to efekt i ziól i antykoncepcji , opalania i... moja głupota nie stosowania filtrów . Teraz stosuje i filtry i narazie anty zarzucilam na kilka miesiecy i ziolka wiem jakie unikac w lecie. Stosuje gdzies od maja przy czym mniejsze plamki juz po 2 tygodniach poznikaly a rezta jest juz o wiele jasniejsza i tylko kilka mi ich juz zostalo a mialam: z dwoch stron czola w rozmairze 2/3 czola i tu juz po nich sladu nie ma i na policzkach od strony uszu do polowy policzkow a teraz kilka plamek jeszcze ale juz jasniutkich z tym ze jeszcze je widac troszku na srodkowej czesci policzkow. Ale to ze tak dlugo sie utzrymuja to wynik moich wioeloletnich zaniedban skory. U niektorych jak tu czytalam swieze plamki zdecydowanie wczesniej znikaly bo juz np po 13 dniach regularnego stosowania.Ja nie stosowalam regularnie niestety ale teraz juz pilnuje sie i 1 dziennie smaruje. Pije też sok z marchwi dla poprawy kolorytu skory (bo on pomaga a nie jak Felicia napisala szkodzi:P ) Mam zdecydowanie piekniejsza skore niz jeszcze na początku sierpnia

to tabl hormonalne + sońce powoduja przebarwnienia to miło się dowiedzieć na czas...
mi szybciej przebarwnienia znikają, ale sa to przebarwnienia przede wszystkim innego typu i moj wiek działa na plus
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 15:47   #2460
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
to tabl hormonalne + sońce powoduja przebarwnienia to miło się dowiedzieć na czas...
mi szybciej przebarwnienia znikają, ale sa to przebarwnienia przede wszystkim innego typu i moj wiek działa na plus
lol, ja juz po 40 z hakiem jestem, ale tam wyzej wkleilam linki co do przebarwien skad jakie i dlaczego powstaja więć warto poczytac polecam lekturkę. Nio ja stosowalam za dlugo bez przerwy a to i wątroba mowi kiedys "daj odpocząć" <lol2> wiec... warto czytac i unikac blędow ucząc sie na błędach innych szkoda ze ja je popełnilam
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.