w końcu... letnia wyprzedaż 2006 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 11:43   #541
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: w końcu... letnia wyprzedaż 2006

Cytat:
Napisane przez stellios
We wrocku an pewne nie Nie widziałam niczego za 30 zł
Wszystko koło 80
czekam na foty ciuszkow, bo ja tez z wroclawia. w galerii nic spesjalnego nie bylo.kupilam sobie szmatke niebieską mini w cubusie za 30 pln, ale taka raczej na plaze niz na impreze
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 13:49   #542
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: w końcu... letnia wyprzedaż 2006

ja bylam w terranovie jest jeszce troche bluzeczek, ale kupilam jeansy z nowej kolekcji bo mi wpadly w oko

a dzis wieczorem lub jutro sie wybieram do Platana wiec zdam relacje po powrocie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:39   #543
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: w końcu... letnia wyprzedaż 2006

A ja dziś byłam w Platanie są jeszcze wyprzedaże, ale tylko w niektórych sklepach, i to raczej prawdziwe "ostatki" po bardzo niskich cenach, np. kupiłam bokserkę czarną za 10 złotych

największy ubaw miałam w Reserved koszule męskie po 28 złotych, faceci brali po parę sztuk jak kobiety normalnie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 16:56   #544
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: w końcu... letnia wyprzedaż 2006

o ciekawa swiata napisz cos wiecej? w carry cos fajnego jeszce da sie znalezc? a prety girl albo taboo? bo jak bylam w bielsku to w taboo mase przecen bylo
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 21:49   #545
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: w końcu... letnia wyprzedaż 2006

Wybacz, że tak późno, ale tak się zmęczyłam tymi zakupami, że poszła spać
więc tak:
House - na wieszakach jakieś resztki, ale miły pan (buziak dla niego ) przyniósł mi z zaplecza bluzę z wyprzedaży z letniej kolekcji (45zł) i kupiłam wiem, bo ten pan mi mówił, że musiał przeszukiwać kosze bo pakują do zwrotów a tak to już cała nowa kolekcja, no i dziś już pakowali rzeczy z wyprzedaży do zwrotów
W Taboo są wyprzedaże, ale nie jakieś meeegaaa po prostu trochę obniżone ceny,
Pretty Girl - jest nowa kolekcja, moim zdaniem nic ciekawego, dużo rzeczy zostało z wyprzedaży, ale ceny nie powalają, np. bluzeczka dość fajna z krótkim rękawemm elegancka - 39 zł. czyli tak... normalnie dużo spódniczek z letniej kolekcji, ale też nie zostało nic ciekawego moim zdaniem;
W Carry rzeczy za 1/3 ceny, jest dużo bluzeczek na ramiączkach za 14-17 zł, bluzki z krótkim rękawem - 20-25, żakiety, bardzo fajne spodnie za ok. 50 złotych, duży wybór;
W nippi (tak się to pisze?) bluzki po 10 albo 15 złotych, ale zostały już same reszti, no ale udało mi się kupić czarną bokserkę
W Orsayu też resztki, ale jak się dobrze poszuka to można coś znaleźć (np. moja mama bluzkę, ale jest tak fajna, że będziemy nosić na spółę - 10 złotych), spódniczki za 20-50 złotych też fajne

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.