Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 14:24   #1681
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Angry Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
O właśnie kiedys czytałam o tym z shiseido miałam od nich ten podkład w kompakcie matujący ale kompletna porażka twarz straszniestaro wygladała tak po 2-3 godzinach. A co do guerlain miałam próbkę ale parytety extreme o ile dobrze pamietam i powiem ze bez szału jakbym wydała takie pieniądze na pełnowymiarowe opakowanie to chyba pochlastalabym sie;p



Wysłane z aplikacji
U mnie najlepiej wygląda i sprawdza się klasyczny DW daje minimalną ilość. Jedyny podkład jaki wygląda u mnie lepiej po kilku godzinach niż zaraz po tym jak go nałożyłam. Tak już chyba zostanie. Z nim się nic nie dzieje w ciągu dnia. Z lekkich matów miałam też YSL ale on jest mocno matowy przez pierwsze godziny a jednocześnie jak zaczyna się ścierać to odrazu na brzydala . Parure Extreme też nie lubiłam, nie był zły ale wysuszał baaaardzo a ja nie mam tendencji do przesuszeń, dodatkowo ciężko było dobrać kolor. Ten nowy tenue de perfection jest delikatniejszy w wykończeniu i w działaniu ale jesli nie odpowiadał Ci shiseido to to jest taki trochę lepszy jakościowo shiseido.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 14:31   #1682
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej wygląda i sprawdza się klasyczny DW daje minimalną ilość. Jedyny podkład jaki wygląda u mnie lepiej po kilku godzinach niż zaraz po tym jak go nałożyłam. Tak już chyba zostanie. Z nim się nic nie dzieje w ciągu dnia. Z lekkich matów miałam też YSL ale on jest mocno matowy przez pierwsze godziny a jednocześnie jak zaczyna się ścierać to odrazu na brzydala . Parure Extreme też nie lubiłam, nie był zły ale wysuszał baaaardzo a ja nie mam tendencji do przesuszeń, dodatkowo ciężko było dobrać kolor. Ten nowy tenue de perfection jest delikatniejszy w wykończeniu i w działaniu ale jesli nie odpowiadał Ci shiseido to to jest taki trochę lepszy jakościowo shiseido.

DW klasyk tez dobrze spisuje sie zastanowię sie nad tym shiseido, jak bede w salonie Mac to poproszę o próbki zeby przetestować podkłady i zobacze jak one trzymają sie dzieki za pomoc


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 20:26   #1683
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny a co sadzicie o zmieszaniu PODKLADU MINERALNEGO np Bear Mineral z jakims kremem(nawilzajacy badz z filtrami)?? i to nalozyc na twarzy sucha ? ale chyba musi byc krem szybko wsiakajacy w skore?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 21:36   #1684
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o zmieszaniu PODKLADU MINERALNEGO np Bear Mineral z jakims kremem(nawilzajacy badz z filtrami)?? i to nalozyc na twarzy sucha ? ale chyba musi byc krem szybko wsiakajacy w skore?
Ale jak masz nawilzajacy krem i potem rozprowadzisz podklad powinien ci sie fajnie trzymac.

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-06-25 o 21:37
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 23:10   #1685
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ale jak masz nawilzajacy krem i potem rozprowadzisz podklad powinien ci sie fajnie trzymac.
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-06-26 o 00:32
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:18   #1686
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..
To może po prostu podkłady mineralne nie są dla ciebie, albo poszukaj z innej firmy.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:34   #1687
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..
Smashbox - u mnie wypadł słabo. Poza tym dziewczyny polecają to czego uźywały i co się u nich sprawdziło. Ty moźesz polecać Smashbox . Myślę też(popraw jeśli się mylę bo nie mieszkam w Polsce) szafy ze smashboxem są raczej nieczęsto spotykane w polskich drogeriach. Kiedy studiowałam we Wrocławiu (2-3 lata temu) nie było tam smashboxa.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 11:08   #1688
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..
.
Hiehie, dzięki niektórym podkładom, szczególnie mineralnym, również dowiedziałam się jaką mam paskudną skórę :-D. Jakoś bez podkładu sama faktura skóry nie jest aż tak widoczna ;-) .
Z moich doświadczeń mogę Ci polecić żebyś spróbowała różnych pędzli i stosowania Primera. Sam podkład mineralny to u mnie tragedia. Po przerwie z próbami, teraz spróbowałam z primerem. Jest o niebo lepiej. Bez - to mi TZ powiedział, że w słońcu mam skórę jak bym ją papierem ściernym przejechała . Z primerem - lepiej się trzyma, lepiej wygląda. Ja użyłam pudru bambusowego (gł. krzemionka).
I pędzle - spróbuj różnymi, jest ogromna różnica! Niektóre próbki mam bardzo kryjące, w zależności od pędzla albo wychodzi w miarę naturalnie jak się luźniejszym pędzlem mało nałoży, albo konkretna maska jak zbitym flat topem nakładam.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 22:38   #1689
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy w doborze podkładu na lato.

Mam cerę tłustą, trądzikową. W chłodniejsze dni używam mocniejszych podkładów, chyba że moja cera w danym momencie tego nie potrzebuje. Czyli np. Revlon Colorstay, Pharmaceris Fluid matujący

Ale potrzebuję czegoś na lato. Stosowałam rok temu krem BB z Eveline ale niezbyt się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego, jednocześnie nie tworzącego "tapety", nie zapychającego porów i ograniczenie świecenia się twarzy. Po lekkich podkładach, kremie BB z Eveline świecę się po 2-3h

Proszę o radę
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:37   #1690
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Potrzebuję pomocy w doborze podkładu na lato.

Mam cerę tłustą, trądzikową. W chłodniejsze dni używam mocniejszych podkładów, chyba że moja cera w danym momencie tego nie potrzebuje. Czyli np. Revlon Colorstay, Pharmaceris Fluid matujący

Ale potrzebuję czegoś na lato. Stosowałam rok temu krem BB z Eveline ale niezbyt się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego, jednocześnie nie tworzącego "tapety", nie zapychającego porów i ograniczenie świecenia się twarzy. Po lekkich podkładach, kremie BB z Eveline świecę się po 2-3h

Proszę o radę
Ja używam Catrice All Mat plus bodajże Co prawda mam cerę mieszaną,ale moja strefa T czasami pozostawia wiele do życzenia momentami i powiem Ci,że w te upały nie spływał więc zdał egzamin
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 17:20   #1691
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Hiehie, dzięki niektórym podkładom, szczególnie mineralnym, również dowiedziałam się jaką mam paskudną skórę :-D. Jakoś bez podkładu sama faktura skóry nie jest aż tak widoczna ;-) .
Z moich doświadczeń mogę Ci polecić żebyś spróbowała różnych pędzli i stosowania Primera. Sam podkład mineralny to u mnie tragedia. Po przerwie z próbami, teraz spróbowałam z primerem. Jest o niebo lepiej. Bez - to mi TZ powiedział, że w słońcu mam skórę jak bym ją papierem ściernym przejechała . Z primerem - lepiej się trzyma, lepiej wygląda. .
Dokladnie ,jak nakladam podklad mineralny to skora w nim o wiele gorzej wyglada niz w rzeczywistosci bez niego jest

Ktory primer polecisz ?? i czy nada on sie do codziennego stosowania w przypadku cery: tlusta +bardzo wrazliwa,bardzo sklonna do zapychan

Mieszkam za granica i mamy tu Sephore,Douglasa i nie widzilam tam u nich pedzli typu flat top a minerlay nakladalam pedzlem sephory do podkladu ,albo pedzelkiem malym mini od LIlly lolo

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Smashbox - u mnie wypadł słabo. Poza tym dziewczyny polecają to czego uźywały i co się u nich sprawdziło. Ty moźesz polecać Smashbox . Myślę też(popraw jeśli się mylę bo nie mieszkam w Polsce) szafy ze smashboxem są raczej nieczęsto spotykane w polskich drogeriach. Kiedy studiowałam we Wrocławiu (2-3 lata temu) nie było tam smashboxa.
Dlaczego slabo wypadl ??? i jaka masz skore ? a uzywalas Double Wear ? ja uzywalam double wear i smasbox i mam porownanie i smasbox znacznie lepiej wypada a absolutnie nie polecam REVLONA- po czasie strasznie wysusza skore,zapycha,potrafil wysuszyc moja tlusta cere do tego absolutnie naturalnie nie wyglada...
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 17:43   #1692
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[/COLOR] Dlaczego slabo wypadl ??? i jaka masz skore ? a uzywalas Double Wear ? ja uzywalam double wear i smasbox i mam porownanie i smasbox znacznie lepiej wypada a absolutnie nie polecam REVLONA- po czasie strasznie wysusza skore,zapycha,potrafil wysuszyc moja tlusta cere do tego absolutnie naturalnie nie wyglada...[/QUOTE]

Oczywiście , używałam obu. Piszę tylko o podkładach które miałam okazję testować Jestem podkładowym maniakiem i bardzo dużo tego przerobiłam( myślę że większość tego co jest dostępna w Douglasach itp,)
W tej chwili mam skórę normalną bo doprowadziłam ją sobie do porządku. W tamtym okresie mieszaną. Nie grał z moimi kremami. Uważam że był trudny we współpracy. Na super Aqua który używam spływał po 3 h ,potem zaczęłam używać dużo mniej bogatego kremu ale nie było lepiej. W sumie najlepiej sprawował się z chanelowską bazą le blanc ale ja baz nie lubię więc go odstawiłam. Co do Revlona jestem podobnego zdania. Nie polecam.

Co do baz polecam Bunny Rouge . Poleciła mi ją Darko i jestem oczarowana
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-06-28 o 17:47
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 17:53   #1693
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć wszystkim

Szukam idealnego podkładu dla siebie i mam nadzieje, że coś mi dziewczyny podpowiecie odnośnie wyboru

Zamówiłam już sobie takie małe pojemniczki, z którymi pójdę do sklepu i po proszę o troszkę próbki, żeby w domu przetestować sobie różne podkłady, ale właśnie na jakie marki najlepiej zwracać uwagę?

Ważne, żeby podkład:
-był bardzo jasny, wyglądam jak córka młynarza
-nie zapychał porów bo mam cerę tłustą
-nie ciemniał na twarzy
-nie robił efektu maski, tylko żeby ładnie się wtapiał w skórę
-był lekki
-nie warzył się
-mam też skórę, która skłonna jest do pękania naczynek, także fajnie by było jakby podkład i to w jakimś stopniu zakrył
-nie może wpadać w pomarańcz

To chyba tyle, jakieś sugestie?
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore



Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2014-06-28 o 17:55
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:01   #1694
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Szukam idealnego podkładu dla siebie i mam nadzieje, że coś mi dziewczyny podpowiecie odnośnie wyboru

Zamówiłam już sobie takie małe pojemniczki, z którymi pójdę do sklepu i po proszę o troszkę próbki, żeby w domu przetestować sobie różne podkłady, ale właśnie na jakie marki najlepiej zwracać uwagę?

Ważne, żeby podkład:
-był bardzo jasny, wyglądam jak córka młynarza
-nie zapychał porów bo mam cerę tłustą
-nie ciemniał na twarzy
-nie robił efektu maski, tylko żeby ładnie się wtapiał w skórę
-był lekki
-nie warzył się
-mam też skórę, która skłonna jest do pękania naczynek, także fajnie by było jakby podkład i to w jakimś stopniu zakrył
-nie może wpadać w pomarańcz

To chyba tyle, jakieś sugestie?
Jakich podkładów używałaś do tej pory?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:06   #1695
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jakich podkładów używałaś do tej pory?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
Miałam kiedyś krem BB z garniera, używałam w lato.
Potem kupiłam pharmaceris 1 ivory nawilżający (w tubce), był ok ale za szybko mi się twarz świeciła po nim. Teraz mam pharmaceris też 1 ivory, ale już matujący (w opakowaniu z pompką) i twarz mi się robi po nim lekko pomarańczowa, a nakładam na prawdę mało. Ciocia dała mi też vichy era teint bo dla niej był za jasny i myślała, że dla mnie będzie ok, ale niestety wpada w róż, więc po godzinie moja twarz jest różowa

Dodam, że leczę trądzik zaskórnikowy, jeśli to ma jakieś znaczenie w doborze podkładu
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:18   #1696
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A masz zamiar iść do Douglasa, Rossa?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:24   #1697
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A masz zamiar iść do Douglasa, Rossa?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
Jak mi przyjdą te pojemniczki, które zamówiłam coś takiego http://img.finta.pl/item_imgs/cd5c4b...b7fce0f064.jpg to tak mam zamiar iść albo do rossmana, albo jak będę za tydzień u siostry to się przejdę do hebe lub douglasa, bo u siebie w mieście nie mam tych dwóch ostatnich sklepów
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:31   #1698
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jak mi przyjdą te pojemniczki, które zamówiłam coś takiego http://img.finta.pl/item_imgs/cd5c4b...b7fce0f064.jpg to tak mam zamiar iść albo do rossmana, albo jak będę za tydzień u siostry to się przejdę do hebe lub douglasa, bo u siebie w mieście nie mam tych dwóch ostatnich sklepów
W Ross jasnych podkładów zbytnio nie uraczysz. Możesz ew. zerknąć na Burżuja HM lub serum, Max Factora 3w1, Rimmela Stay Matte, Maybelline Affinitone. W Douglasie już masz więcej do wyboru, Bobbi Brown, Diory, Chanele, YSL. Na górnopółkowych znam się średnio


Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:33   #1699
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
W Ross jasnych podkładów zbytnio nie uraczysz. Możesz ew. zerknąć na Burżuja HM lub serum, Max Factora 3w1, Rimmela Stay Matte, Maybelline Affinitone. W Douglasie już masz więcej do wyboru, Bobbi Brown, Diory, Chanele, YSL. Na górnopółkowych znam się średnio


Wysłano z Mrocznego Końca Świata
Ok dzięki w takim razie podjadę do douglasa i zapytam tam panią o jakieś jasne podkłady
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 18:35   #1700
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ok dzięki w takim razie podjadę do douglasa i zapytam tam panią o jakieś jasne podkłady
Powinnaś tam coś znaleźć, szczególnie popatrz na Bobbi

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:36   #1701
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Powinnaś tam coś znaleźć, szczególnie popatrz na Bobbi

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
Ok spojrzę na tę markę Przez to, że jestem taka blada to trudno mi dobrać jakiś podkład, którego nie było by widać
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:40   #1702
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ok spojrzę na tę markę Przez to, że jestem taka blada to trudno mi dobrać jakiś podkład, którego nie było by widać
Zawsze można zainwestowac w rozjaśniacz, czy jak to tam się mówi;P

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:43   #1703
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[/COLOR] Dlaczego slabo wypadl ??? i jaka masz skore ? a uzywalas Double Wear ? ja uzywalam double wear i smasbox i mam porownanie i smasbox znacznie lepiej wypada a absolutnie nie polecam REVLONA- po czasie strasznie wysusza skore,zapycha,potrafil wysuszyc moja tlusta cere do tego absolutnie naturalnie nie wyglada...

Co do baz polecam Bunny Rouge . Poleciła mi ją Darko i jestem oczarowana[/QUOTE]

A Gdzie to cudo mozna dostac
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 09:21   #1704
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Co do baz polecam Bunny Rouge . Poleciła mi ją Darko i jestem oczarowana
A Gdzie to cudo mozna dostac[/QUOTE]

Myślę że w Douglasie , kiedyś byłam malowana przez Panią z RBR . Ja mieszkam w Niemczech i swoją kupiłam tu przez internet.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 09:50   #1705
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ok spojrzę na tę markę Przez to, że jestem taka blada to trudno mi dobrać jakiś podkład, którego nie było by widać

Na kolorowce mozna kupic biały pigment w proszku ja nim rozjasnilam za ciemny podkład


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:00   #1706
pejkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 127
Podkład do młodej cery z niedoskonałościami.

Cześć dziewczyny.
Już z góry chce Was przeprosic jezeli podobny watek byl, owszem przegladalam kilka, ale wiekszos jest troche przestarzałych, co tez przyczynilo sie do tego ze nie znalazlam nic dla siebie.
Zaczne od tego ze chodze do gimnazjum, i mam cere problematyczna. Może nie mam krost ropnych ale niestety zaskorniki i przebarwienia sa głownym moim powodem dla ktorych chce własnie kupic podkład. Tylko dopiero zaczynam przygode z makijarzem i kompletnie nie wiem co i gdzie mam kupic Dlatego prosze Was bardzo o pomoc. Dodam, że mam cere baardzo blada i trudno mi jest dobrac jaki kolwiek podklad. A do tego na dzien dzisiejszy moje finanse sa troche ogarniczone i niestety nie mam kasy na podklad za stówe Zmierzam do tego, żebyście mogły zaproponowac mi jakis fajny ( nie musi byc bardzo kryjacy) podkład dla młodej cery, oczywiscie chce zeby wygladal dosc naturalnie i nie obciazal mojej twarzy
Licze na Was i z góry dzięki
__________________
Zapuszczam włosy!
Walcze o ładną cere
pejkola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 14:15   #1707
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład do młodej cery z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Już z góry chce Was przeprosic jezeli podobny watek byl, owszem przegladalam kilka, ale wiekszos jest troche przestarzałych, co tez przyczynilo sie do tego ze nie znalazlam nic dla siebie.
Zaczne od tego ze chodze do gimnazjum, i mam cere problematyczna. Może nie mam krost ropnych ale niestety zaskorniki i przebarwienia sa głownym moim powodem dla ktorych chce własnie kupic podkład. Tylko dopiero zaczynam przygode z makijarzem i kompletnie nie wiem co i gdzie mam kupic Dlatego prosze Was bardzo o pomoc. Dodam, że mam cere baardzo blada i trudno mi jest dobrac jaki kolwiek podklad. A do tego na dzien dzisiejszy moje finanse sa troche ogarniczone i niestety nie mam kasy na podklad za stówe Zmierzam do tego, żebyście mogły zaproponowac mi jakis fajny ( nie musi byc bardzo kryjacy) podkład dla młodej cery, oczywiscie chce zeby wygladal dosc naturalnie i nie obciazal mojej twarzy
Licze na Was i z góry dzięki
Zapewniam Cię, że ten wątek zbiorczy, do którego przesuwam wątek założony przez Ciebie, nie jest przestarzały . Tutaj zadajemy pytania dotyczące doboru podkładu do potrzeb danej cery. Dodam, że ani ten wątek ani założenie nowego watku, nie zawsze gwarantuje uzyskanie satysfakcjonującej odpowiedzi, ale jestem pewna, że dziewczyny (stałe bywalczynie tego wątku) pomogą Ci na tyle, na ile będą w stanie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:39   #1708
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład do młodej cery z niedoskonałościami.

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Już z góry chce Was przeprosic jezeli podobny watek byl, owszem przegladalam kilka, ale wiekszos jest troche przestarzałych, co tez przyczynilo sie do tego ze nie znalazlam nic dla siebie.
Zaczne od tego ze chodze do gimnazjum, i mam cere problematyczna. Może nie mam krost ropnych ale niestety zaskorniki i przebarwienia sa głownym moim powodem dla ktorych chce własnie kupic podkład. Tylko dopiero zaczynam przygode z makijarzem i kompletnie nie wiem co i gdzie mam kupic Dlatego prosze Was bardzo o pomoc. Dodam, że mam cere baardzo blada i trudno mi jest dobrac jaki kolwiek podklad. A do tego na dzien dzisiejszy moje finanse sa troche ogarniczone i niestety nie mam kasy na podklad za stówe Zmierzam do tego, żebyście mogły zaproponowac mi jakis fajny ( nie musi byc bardzo kryjacy) podkład dla młodej cery, oczywiscie chce zeby wygladal dosc naturalnie i nie obciazal mojej twarzy
Licze na Was i z góry dzięki
Kochana. Może jakiś azjatycki BB ?Nie zawsze są drogie i posiadają także jasne kolory( podkłady drogeryjne mają zwykle w najjaśniejszym kolorze jakąś soczystą pomarańczkę) sklady są również bardziej przyjazne i można dorwać coś fajnie kryjącego. Na wizażu jest cały wątek o Azjatyckich BB, może poczytaj co tam dziewczyny polecają. Ja niestety nie mam dużego doświadczenia z takimi kremami. Jest też duży wątek o mineralach . Też warto poczytać.

Myślę że znajdziesz coś w przystępnej cenie ale poszukaj dobrze. Szkoda paćkać młodą cerę pierwszym lepszym mazidłem.

Pozdrawiam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:14   #1709
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Podkład do młodej cery z niedoskonałościami.

Jakie polecacie podklady wodoodporne?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:17   #1710
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład do młodej cery z niedoskonałościami.

Shiseido SP 30
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.