Czarno biała suknia i czerwone buty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 21:36   #1
vesperania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4

Czarno biała suknia i czerwone buty.


Witam dziewczyny!
Mam suknię ślubną czarno białą
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6040.html
i marzą mi się do niej czerwone buciki. Będzie też czerwono biały bukiet.

Co sądzicie o czerwonych butach do tej suknie? Dodam że mój tato mało zawału nie dostał jak mu o tym pomyśle powiedziałam.

http://www.danceshoestango.pl/pl/pro...rykanskie/155G
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukniadodatki.jpg (165,2 KB, 233 załadowań)
vesperania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 22:57   #2
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Cytat:
Napisane przez vesperania Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Mam suknię ślubną czarno białą
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6040.html
i marzą mi się do niej czerwone buciki. Będzie też czerwono biały bukiet.

Co sądzicie o czerwonych butach do tej suknie? Dodam że mój tato mało zawału nie dostał jak mu o tym pomyśle powiedziałam.

http://www.danceshoestango.pl/pl/pro...rykanskie/155G
Mi się ogólnie suknia nie bardzo podoba, ale to nie mi się ma podobać, każdy ma swój gust za to połączenie jej z takimi dodatkami jak piszesz wydaje mi się ok, nie przejmowałabym się na Twoim miejscu zbytnio jak to widzą inni, bo zawsze się znajdzie ktoś kto skrytykuje... jak tak Ci się podoba to tak się ubierz

Ja tam miałam suknię całą czarną z czarnymi butami, czarną ozdobną torebkę zamiast bukietu, a na głowie wianek z czarnych róż i czarny welon... i jakoś nikt zawału nie dostał chociaż wszyscy jęczeli, że jak to panna młoda w czerni
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-05-27 o 22:58
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 08:13   #3
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Mi też się kiecka nie podoba, ale nie o kieckę pytasz, więc jeśli chodzi o buty i bukiet - moim zdaniem wyjdzie zbyt pstrokato jak dołożysz czerwień. Gdyby kiecka miała tylko akcent położony na czerń, to pewnie dodając czerwień jakoś by się to lepiej zgrało. Ale masz sukienkę, gdzie faktycznie jest pół na pół biało-czarna i wydaje mi się, że jak sobie jeszcze tę czerwień dołożysz to wyjdzie kiczowato trochę Ta kiecka to już wielkie "wow", ja bym poszła w stonowane dodatki zamiast szaleć z dodatkowym kolorem który w dodatku jest tak krzykliwy jak czerwień.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 11:07   #4
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

widzę, że ostatnio modne czarne
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:40   #5
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Ja raczej też bym nie dodawała dodatkowego kolorowego akcentu. Widzę, że zdecydowałaś się na buty taneczne, a one (przynajmniej moim zdaniem) nie są na tyle fajne, żeby podkreślać je czerwonym. No chyba, że akurat Tobie się bardzo podobają
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:53   #6
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Moim zdaniem takie połączenie nie będzie dobrze wyglądało, a już co najmniej będzie bardzo bardzo ryzykowne. Inna sprawa, że buty, które wybrałaś są w kompletnie innym stylu niż suknia i może to sprawiać wrażenie, że wszystko jest "z innej parafii"
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:21   #7
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Jeszcze inna sprawa, że te buty pewnie mało co będzie spod sukni widać
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 08:08   #8
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Ja mam czarno-białą suknię+złote i czerwone dodatki. Sugeruję kolory stosować jako minimalne dodatki a nie cały kolor (np.czarne buty z czerwoną podeszwą zamiast czerwone buty. Łatwo przesadzić
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:45   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Moim zdaniem takie dodatki, o jakich piszesz, spowodują mega kiczowaty i 'wiejski' efekt, nie polecam.

Suknia niestety nie jes zbyt ładna. Nie chodzi o kolor, tylko sam krój, materiał, no nie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:14   #10
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Jeśli suknia Ci się podoba to najważniejsze, tylko jaki teraz efekt chcesz osiągnąć dodatkami?
Jeżeli elegancki, to przy tak ekstrawaganckiej sukni i jeszcze kapeluszu postawiłabym na takie, których praktycznie nie widać. Za punkt odniesienia wzięłabym chociażby zdjęcie dodane w katalogu. Modelka ma dyskretne, małe kolczyki, subtelne fale z włosów, nie eksponuje butów, ma delikatny makijaż i pewnie lekko nabłyszczone paznokcie.
Mnie brakuje jeszcze tylko łańcuszka na rękę i nic bym więcej nie dodawała.
Bukiet zrobiłabym z drobnych białych kwiatków a czerwone zrobiła tam tylko jakieś mikroskopijne dodatki (np. kilka czerwonych perełek). Czerwień co najwyżej bardzo subtelna i zgaszona na usta. Podobnie buty - podeszwa w czerwieni albo jakiś detal, ale nie całość.

Jeżeli ekstrawagancki, to bierz co chcesz ale szykuj się na skrajne komentarze,bo taki styl ma to do siebie, że budzi skrajne emocje
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 21:51   #11
vesperania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Dzięki za odpowiedzi.
Ja tą suknię uwielbiam, mój TŻ też, rodzice i znajomi również, kwestia gustu. Suknia będzie bez trenu, bez tej białej koronki na pasie. Kapelusika też nie będę miała. Włosy lekko pofalowane, czarne, troszkę z tyłu podpięte i jakiś niewielki dodatek.
Całe wesele jest czarno białe z dodatkami czerwieni, narzeczony ma czerwony ciemny krawat, dlatego myślałam żeby czerwone buty przemycić, które uwielbiam, a ich i tak nie będzie za bardzo widać spod tej sukni, czasem błyśnie. Niekoniecznie te które dodałam. Usta lekko czerwone, czerwone paznokcie. Biżuteria svarowski przezroczyste kolczyki i bransoletka.
Nie wiem jaki bukiet, czy biały, czy czerwony, co we włosach. Doradzicie?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Rodzinka już od dawna jest przyzwyczajona do nietypowych rozwiązań I tak się cieszą że wesele nie całe w czerni. A na komentarze jestem gotowa, szczególnie liczę na wujka bo zobaczy do czarnej sukni tatuaż na pół ręki
Dodam że to ślub cywilny który odbędzie się w domu weselnym.
vesperania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 22:22   #12
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

A miałam pisać właśnie, że jeśli ogólnie w całym wystroju weselnym będzie więcej czerwieni to tym bardziej uważam, że możesz sobie na te butki pozwolić Jak będą czerwone buty, czerwony bukiet, szminka, paznokcie, może coś czerwonego we włosach, krawat pana młodego, dodatki w wystroju sali, to wcale nie będzie wyglądała źle ta czerwień wręcz może wyjść bardzo fajnie 3 kolory jak u The White Stripes https://www.youtube.com/watch?v=YLmIlVJYEtw
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2014-05-30 o 22:27
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 22:47   #13
vesperania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
A miałam pisać właśnie, że jeśli ogólnie w całym wystroju weselnym będzie więcej czerwieni to tym bardziej uważam, że możesz sobie na te butki pozwolić Jak będą czerwone buty, czerwony bukiet, szminka, paznokcie, może coś czerwonego we włosach, krawat pana młodego, dodatki w wystroju sali, to wcale nie będzie wyglądała źle ta czerwień wręcz może wyjść bardzo fajnie 3 kolory jak u The White Stripes https://www.youtube.com/watch?v=YLmIlVJYEtw
Dokładnie, jak The White Stripes W ogóle te trzy kolory świetnie razem wyglądają.
Szminka miała być mocno czerwona, ale boje się że zostawię ją ciotkom na policzkach, jeśli jej nie zjem wcześniej, więc raczej postawię na mocniejsze oczy i lekkie usta.
Najgorzej z bukietem. Czerwony, biały czy czerwono biały (bardziej czerwony z elementami białymi lub na odwrót). Kwiaty: czerwone goździki i białe frezje.
vesperania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 02:15   #14
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Cytat:
Napisane przez vesperania Pokaż wiadomość
Dokładnie, jak The White Stripes W ogóle te trzy kolory świetnie razem wyglądają.
Szminka miała być mocno czerwona, ale boje się że zostawię ją ciotkom na policzkach, jeśli jej nie zjem wcześniej, więc raczej postawię na mocniejsze oczy i lekkie usta.
Najgorzej z bukietem. Czerwony, biały czy czerwono biały (bardziej czerwony z elementami białymi lub na odwrót). Kwiaty: czerwone goździki i białe frezje.
Ja bym chyba zaryzykowała cały czerwony. Skoro pan młody ma czerwony krawat to będzie ładnie razem grało. Ewentualnie z jakimiś drobnymi białymi elementami. Raczej nie szłabym w stronę przewagi bieli i już się chyba powtórzę, że całkowicie popieram czerwone elementy w Twoim stroju skoro będą pasowały do całości wesela. Może gdyby Cię "wyciąć z kontekstu" to kreacja wydawałaby się nie spójna, ale u boku pana młodego i w całym otoczeniu powinnaś prezentować się świetnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:37   #15
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Wg mnie z czerwonymi butami przekombinujesz, lepiej czarne szpilki-klasyczne-coraz bardziej popularne na ślubach, ewentualnie bukiet możesz mieć cały biały z 3 czerwonymi kwiatami, albo 1 kwiat we włosach czerwony. Te buty taneczne to zrobią z Ciebie tancerkę flamenco ;-)
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:41   #16
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Sukienka moim zdaniem śliczna.

Jeżeli chcesz zaryzykować czerwone buty to raczej w odcieniu tych kwiatków na zdjęciu niż tych, które dołączyłaś.
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 16:59   #17
Nelia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 185
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Odważna kreacja, ja bym jednak z czerwonych butów zrezygnowała.
Nelia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 00:19   #18
vesperania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Już po ślubie Miałam czerwone buciki i okazało się że wyglądały genialnie Dzięki za rady dziewczyny.
vesperania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:53   #19
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Cytat:
Napisane przez vesperania Pokaż wiadomość
Już po ślubie Miałam czerwone buciki i okazało się że wyglądały genialnie Dzięki za rady dziewczyny.
super!!!
gratuluję i życzę wszystkiego dobrego !!!
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 06:52   #20
agataenfinbref
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Hej Odswiezam temat.
Co sadzicie o tej sukni?



agataenfinbref jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 06:23   #21
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarno biała suknia i czerwone buty.

Cytat:
Napisane przez vesperania Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.
Ja tą suknię uwielbiam, mój TŻ też, rodzice i znajomi również, kwestia gustu. Suknia będzie bez trenu, bez tej białej koronki na pasie. Kapelusika też nie będę miała. Włosy lekko pofalowane, czarne, troszkę z tyłu podpięte i jakiś niewielki dodatek.
Całe wesele jest czarno białe z dodatkami czerwieni, narzeczony ma czerwony ciemny krawat, dlatego myślałam żeby czerwone buty przemycić, które uwielbiam, a ich i tak nie będzie za bardzo widać spod tej sukni, czasem błyśnie. Niekoniecznie te które dodałam. Usta lekko czerwone, czerwone paznokcie. Biżuteria svarowski przezroczyste kolczyki i bransoletka.
Nie wiem jaki bukiet, czy biały, czy czerwony, co we włosach. Doradzicie?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Rodzinka już od dawna jest przyzwyczajona do nietypowych rozwiązań I tak się cieszą że wesele nie całe w czerni. A na komentarze jestem gotowa, szczególnie liczę na wujka bo zobaczy do czarnej sukni tatuaż na pół ręki
Dodam że to ślub cywilny który odbędzie się w domu weselnym.
Ja uważam, że akurat do tej stylizacji czerwień to idealne rozwiązanie. Czerwone buty, czerwone paznokcie i czerwone elementy bukietu. Co nie zmienia faktu, że suknia jest okropna, ale to już kwestia gustu. Ale musisz się liczyć z tym, że wszystkie ciotki-klotki i większość gości du.psko Ci nieźle obrobią.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 07:23:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.