Ogłoszenia na gumtree - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 00:04   #1
niebanalna12345
Raczkowanie
 
Avatar niebanalna12345
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49

Ogłoszenia na gumtree


Hej
ostatnio poszukuję jakiejś dorywczej pracy, wiele razy przeglądałam np. gumtree. Ostatnio znalazłam nie najgorszą ofertę, tylko mam małe wątpliwości.
w treści ogłoszenia jest jedynie informacja 'agencja pracy tymczasowej poszukuje...', ale nie ma dokładnych danych, nie ma namiarów na firmę. nie chciałabym, aby moje cv z wszystkimi danymi trafiło do niewłaściwej osoby.
jak myslicie - odpuścić od razu taką ofertę? napisać najpierw z prośbą o dane firmy? na co jeszcze zwracać uwagę, aby cv nie dostało się w niepowołane ręce?
z góry dziękuję za pomoc
niebanalna12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:34   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Ogłoszenia na gumtree

Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
Hej
ostatnio poszukuję jakiejś dorywczej pracy, wiele razy przeglądałam np. gumtree. Ostatnio znalazłam nie najgorszą ofertę, tylko mam małe wątpliwości.
w treści ogłoszenia jest jedynie informacja 'agencja pracy tymczasowej poszukuje...', ale nie ma dokładnych danych, nie ma namiarów na firmę. nie chciałabym, aby moje cv z wszystkimi danymi trafiło do niewłaściwej osoby.
jak myslicie - odpuścić od razu taką ofertę? napisać najpierw z prośbą o dane firmy? na co jeszcze zwracać uwagę, aby cv nie dostało się w niepowołane ręce?
z góry dziękuję za pomoc
Jeżeli reklamuje się agencja pracy, to powinna podać swój nr. certyfikatu, np. Agencja Pracy xxx (nr. cert12345) poszukuje
.
Jaki jest adres, na który należy aplikować?
Jeżeli coś pokroju: pracazagranica@wp/onet/interia.pl- dałabym sobie spokój.

Ogólnie powinny być dane firmy, nazwa, nr certyfikatu, telefon kontaktowy (jeżeli firma istnieje, a tel jest gdzieś w necie, google powinno taki nr wyszukać). Bez tych danych nie odważyłabym się nikomu wysyłać swojego CV czy czegokolwiek.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:13   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Ogłoszenia na gumtree

Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
Hej
ostatnio poszukuję jakiejś dorywczej pracy, wiele razy przeglądałam np. gumtree. Ostatnio znalazłam nie najgorszą ofertę, tylko mam małe wątpliwości.
w treści ogłoszenia jest jedynie informacja 'agencja pracy tymczasowej poszukuje...', ale nie ma dokładnych danych, nie ma namiarów na firmę. nie chciałabym, aby moje cv z wszystkimi danymi trafiło do niewłaściwej osoby.
jak myslicie - odpuścić od razu taką ofertę? napisać najpierw z prośbą o dane firmy? na co jeszcze zwracać uwagę, aby cv nie dostało się w niepowołane ręce?
z góry dziękuję za pomoc
Możesz też poszukać przez infopracę albo pracuj.pl
Mam wrażenie, że tam bywają "pewniejsze" oferty, choć to nie reguła.
Albo idź do istniejącej agencji pracy tymczasowej.
Albo może zainteresuj się połową etatu w jakiejś firmie?

Jeżeli nie ma żadnych danych firmy, a do tego jeszcze poczta jest z jakiegoś ogólnodostępnego, darmowego hosta-ja bym odpuściła.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2012-11-26 o 08:14
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 09:34   #4
kasiula_87
Raczkowanie
 
Avatar kasiula_87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 52
Dot.: Ogłoszenia na gumtree

dla osób z świętokrzyskiego proponuję http://projektpraca.eu/ fajny portal no i ogłoszeń jest trochę.
kasiula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.