Dopuszczenie do matury rozszerzonej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 18:30   #1
weronka109
Przyczajenie
 
Avatar weronka109
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/ Sandomierz
Wiadomości: 20

Dopuszczenie do matury rozszerzonej.


Witam Wizażanki, mam problem.. otóż chodze do klasy matematyczno-geograficznej.. z matmy dotychczas miałam 3 na koniec i teraz na półrocze podwineła mi sie noga i miałąm na semestr 2 (2/3) złożyłam deklaracje we wrześniu o zdawaniu matury rozrzeszonej z matematyki, profesorka nic nie mówiła.. teraz zrobiła test ( tak test nie maturę) nie poszła za rewelacyjnie ( wyników nie dostałam, bo nei sprawdzone) i powiedziała że nie moge pisać tej matury rozszerzonej, a jeśli do niej przystąpie nie przepusci mnei do następnej klasy... chcę tu dodac, że chodze na dodatkowe lekcje z matematyki, na których też robiłam maturę i wyniósł wynik 60 %. Czy nauczyciel moze postawić mi taki warunek? Czy moze mi zabronić do przystąpienia matury rozszerzonej? Bardzo bym prosiła o odpowiedź i pomoc.
__________________
"3 Words, 8 Letters - Say It And I'm Yours"


17.07.2012- Driver
01.10.2013- Studentka Metalurgii Metali Nieżelaznych AGH
31.12.2015- Zaręczyny
https://www.instagram.com/weronika54_94/ tu wpadnij!
http://pretty-little-liar-nicoll.blogspot.com/ Wpadniesz?
weronka109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:51   #2
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez weronka109 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki, mam problem.. otóż chodze do klasy matematyczno-geograficznej.. z matmy dotychczas miałam 3 na koniec i teraz na półrocze podwineła mi sie noga i miałąm na semestr 2 (2/3) złożyłam deklaracje we wrześniu o zdawaniu matury rozrzeszonej z matematyki, profesorka nic nie mówiła.. teraz zrobiła test ( tak test nie maturę) nie poszła za rewelacyjnie ( wyników nie dostałam, bo nei sprawdzone) i powiedziała że nie moge pisać tej matury rozszerzonej, a jeśli do niej przystąpie nie przepusci mnei do następnej klasy... chcę tu dodac, że chodze na dodatkowe lekcje z matematyki, na których też robiłam maturę i wyniósł wynik 60 %. Czy nauczyciel moze postawić mi taki warunek? Czy moze mi zabronić do przystąpienia matury rozszerzonej? Bardzo bym prosiła o odpowiedź i pomoc.
Pogubiłam się... w której jesteś klasie? Bo piszesz o zdawaniu matury, a potem dodajesz coś o przechodzeniu do następnej klasy

Jeśli w kolejnym półroczu będziesz mieć dobre oceny i odpowiednią frekwencję, to nauczyciel nie może zostawić Cię na drugi rok - no bo jakim cudem, skoro nie ma ku temu powodu (chęć zdawania rozszerzonej matury, to nie jest powód ku temu )?
Natomiast jeśli sporo opuścisz, albo będziesz mieć kiepskie oceny, to powód już będzie mieć - więc musisz się starać, żeby mieć jasną sytuację.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:03   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:09   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez weronka109 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki, mam problem.. otóż chodze do klasy matematyczno-geograficznej.. z matmy dotychczas miałam 3 na koniec i teraz na półrocze podwineła mi sie noga i miałąm na semestr 2 (2/3) złożyłam deklaracje we wrześniu o zdawaniu matury rozrzeszonej z matematyki, profesorka nic nie mówiła.. teraz zrobiła test ( tak test nie maturę) nie poszła za rewelacyjnie ( wyników nie dostałam, bo nei sprawdzone) i powiedziała że nie moge pisać tej matury rozszerzonej, a jeśli do niej przystąpie nie przepusci mnei do następnej klasy... chcę tu dodac, że chodze na dodatkowe lekcje z matematyki, na których też robiłam maturę i wyniósł wynik 60 %. Czy nauczyciel moze postawić mi taki warunek? Czy moze mi zabronić do przystąpienia matury rozszerzonej? Bardzo bym prosiła o odpowiedź i pomoc.
Oczywiście, że nie
Nauczyciele nie mogą Ci dyktować, do jakiego poziomu na maturze masz przystapić.
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Pogubiłam się... w której jesteś klasie? Bo piszesz o zdawaniu matury, a potem dodajesz coś o przechodzeniu do następnej klasy
No ale będąc teraz np. w 2 kl. też chyba może założyć taki wątek i mieć taki problem?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:17   #5
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

nie może. mój wujek uczy w liceum i sam mówił, że czasami między nauczycielami a uczniami są takie niepisane 'umowy', że postawi komuś 2 na koniec, ale niech nie przystępuje do matury, ale teoretycznie nie może być czegoś takiego, że nauczyciel zabroni uczniowi przyjścia na maturę. tym bardziej na rozszerzenie, to już jest chore, ja bym się wykłócała, a jakby nauczycielka nadal groziła 1 na koniec przy pozytywnych ocenach, zawsze możesz to zgłosić chociażby dyrektorowi.
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:20   #6
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Co za kobieta... Nie przejmuj się, nie może 'od tak' Cię nie przepuścić - to nie jest tylko wola nauczyciela, zawsze w takich przypadkach wychowawca i rodzice spojrzą na oceny i frekwencję i baba musiałaby się gęsto tłumaczyć. Skoro chcesz zdawać maturę rozszerzoną z matmy, prawdopodobnie zwiększa to Twoje szanse dostania się na wymarzone studia - nie poddawaj się, a jak dalej będzie Ci grozić w ten sposób, porozmawiaj z wychowawcą (no chyba że ona nim jest).
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:54   #7
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

No ale będąc teraz np. w 2 kl. też chyba może założyć taki wątek i mieć taki problem?
ale ona pisze że złożyła deklaracje we wrześniu
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 19:56   #8
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Pogubiłam się... w której jesteś klasie? Bo piszesz o zdawaniu matury, a potem dodajesz coś o przechodzeniu do następnej klasy

Jeśli w kolejnym półroczu będziesz mieć dobre oceny i odpowiednią frekwencję, to nauczyciel nie może zostawić Cię na drugi rok - no bo jakim cudem, skoro nie ma ku temu powodu (chęć zdawania rozszerzonej matury, to nie jest powód ku temu )?
Natomiast jeśli sporo opuścisz, albo będziesz mieć kiepskie oceny, to powód już będzie mieć - więc musisz się starać, żeby mieć jasną sytuację.
Autorka musi być w maturalnej, bo składała deklarację.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:06   #9
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:11   #10
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
ale ona pisze że złożyła deklaracje we wrześniu
Fakt, mój błąd na szybko przeczytałam, że postanowiła o tym we wrześniu, a nie że składała deklarację
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:28   #11
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Dla mnie to takie sytuacje są dziwne
Uczeń sam wypełnia deklarację, nauczyciel nawet jej nie musi widzieć.

Moja nauczycielka polskiego i zarazem wychowawczyni nic nie mówiła na mój polski rozszerzony, mimo że uczyłam się na trójkach. Chodziłam na fakultety. Pisanie nieźle mi szło, chociaż próbne też nie były rewelacyjne. To już za czasów, kiedy R pisało się jako dodatkowe, więc nie było zdam - nie zdam matury. W końcu zdałam lepiej niż kolega, który uczył się na piątki.

Inna sytuacja, gdy ktoś ledwie ciągnie jakiś przedmiot, a chce zdawać rozszerzony. Po co i dlaczego?

Nauczyciel ma jakieś tam swoje statystyki i pewnie ich broni
A Ty broń siebie i rób tak jak chcesz.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 20:35   #12
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Niestety to jest częsty proceder... Choć niedozwolony.

W niektórych przypadkach jestem w stanie to zrozumieć, ale skoro u Ciebie wyszło 60%, to jak najbardziej powinnaś pisać. Porozmawiaj z tą nauczycielką, (jeśli znów coś wspomni na ten temat), powiedz o korepetycjach, o dobrych wynikach, dodaj że ostatnio nie jesteś w formie, ale generalnie matematyka w miarę Ci idzie.
Ostatecznie mogłabyś to gdzieś zgłosić, ale sobie narobisz problemów przez to...
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:05   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Śmieszą mnie takie panie które każą nazywać siebie profesorkami xD chyba dawno doktoratu nie robiły xD spytaj się o tematykę jej dysertacji naukowej jak ci z profesorką wyjedzie

w każdym razie: olej sikiem prostym nie ma prawa tak mówić, wpisz sobie i niech ci pani dynda, ona sobie może straszyć
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:03   #14
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Ech chyba nikt nie zrozumial prawdziwej intencji nauczycielki
Ona postawila takie ultimatum bo mysli ze na rozszerzonej się wyłożysz a normalną jeszcze ew. zdasz
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:08   #15
MaLibu 2o
Raczkowanie
 
Avatar MaLibu 2o
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: czajna tałn
Wiadomości: 187
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

znam takie przypadki i dla mnie to chore, gdyby to dotyczyło mnie to ja bym zrobiła raban aż by się kurzyło, przecież to zwykły szantaż i tyle
MaLibu 2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:40   #16
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Ech chyba nikt nie zrozumial prawdziwej intencji nauczycielki
Ona postawila takie ultimatum bo mysli ze na rozszerzonej się wyłożysz a normalną jeszcze ew. zdasz
Ale to widać na kilometr, że nauczycielka tak myśli. I na kilometr śmierdzi to głupotą.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:45   #17
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

no właśnie intencje to ona może mieć nie wiem kupując komuś czekoladę na święta a nie stawiając kretyńskie ultimatum. to twój egzamin i deklaracji nie skladasz u tej księżniczki, w ogóle nie wiem dla mnie to jest tak niepojęte że masakra. To chyba nauczyciele starszej daty sobie takie rzeczy tylko mogli ubzdurać.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 12:27   #18
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale to widać na kilometr, że nauczycielka tak myśli. I na kilometr śmierdzi to głupotą.

No wiesz ja tam koleżankę nauczycielkę (po fachu) rozumiem i popieram
Ona już pewnie nie raz miała taką sytuacje i nie raz to komuś 4litery uratowało

Ale zawsze uczeń najmądrzejszy... Nawet jak sie chce z dobrego serca pomóc

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:31
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 12:37   #19
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No wiesz ja tam koleżankę nauczycielkę (po fachu) rozumiem i popieram
Ona już pewnie nie raz miała taką sytuacje i nie raz to komuś 4litery uratowało

Ale zawsze uczeń najmądrzejszy... Nawet jak sie chce z dobrego serca pomóc


Ale dlaczego nauczycielka ma decydować, że dziewczyna pisząca maturę rozszerzoną na 60% ma nie podchodzić do niej, a jak podejdzie, to za karę nie zda z danego przedmiotu?

Zresztą, nawet jak nie zda tej matmy R, to nic się nie stanie. Po kij nauczycielka się tym martwi? Pewnie dlatego, że statystyki jej polecą, bo jej uczennica obleje przedmiot

Przecież to klasyczny szantaż i to popierasz?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 13:51   #20
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Ona nie chce Cię dopuścić do matury, bo boi się, że popsuje sobie statystyki. To jest częsty proceder, bo nauczyciele walczą o SWOJĄ opinię. Możesz to zgłosić gdzieś, bo takie zachowanie nauczycielki jest nawet nielegalne. Sama kształcę się na nauczycielkę i nie zamierzam tak robić. Poza tym często jest tak, że ta właściwa matura może pójść dużo lepiej niż próbna. Sama jestem tego przykładem Próbnej, która była w marcu nie zdałam, a potem w maju miałam 76% z rozszerzonej z polskiego. Tylko moja nauczycielka właśnie nie mówiła mi, że nie mogę do matury w maju podejść.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:13   #21
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Ech chyba nikt nie zrozumial prawdziwej intencji nauczycielki
Ona postawila takie ultimatum bo mysli ze na rozszerzonej się wyłożysz a normalną jeszcze ew. zdasz
I co z tego jakby nie zdała rozszerzonej? Nie jest tak, że matematykę również w tym roku pisze się i na podstawie i na rozszerzeniu?

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No wiesz ja tam koleżankę nauczycielkę (po fachu) rozumiem i popieram
Ona już pewnie nie raz miała taką sytuacje i nie raz to komuś 4litery uratowało

Ale zawsze uczeń najmądrzejszy... Nawet jak sie chce z dobrego serca pomóc
Rozśmieszyłaś mnie, na prawdę Pomoc z dobrego serca wg Ciebie polega na tym, żeby komuś uniemożliwić ukończenie szkoły średniej, bo chce zdawać maturę rozszerzoną? Pomoc mogłaby być ewentualnie wtedy, gdyby to uczeń nie chciał zdawać matury, a jedynie ukończyć szkołę średnią.

A jak ta twoja koleżanka postępuje podobnie jak nauczycielka Autorki to niech lepiej zmieni zawód, bo się do swojej roboty nie nadaje.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:25   #22
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No wiesz ja tam koleżankę nauczycielkę (po fachu) rozumiem i popieram
Ona już pewnie nie raz miała taką sytuacje i nie raz to komuś 4litery uratowało

Ale zawsze uczeń najmądrzejszy... Nawet jak sie chce z dobrego serca pomóc
Krusiak chyba jesteś niezbyt na bieżąco w szkolnych sprawach - jak jej to dupe uratuje, przecież nawet jak będzie miała 1% z matury rozszerzonej to nic się nie dzieje, nie oznacza to nie zdanej matury, nie oznacza to właściwie nic podstawowe przedmioty zdała, a w rekrutacji na studia po prostu wpisze wynik z matematyki podstawowej jeśli będzie korzystniejszy, jezu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:31   #23
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
I co z tego jakby nie zdała rozszerzonej? Nie jest tak, że matematykę również w tym roku pisze się i na podstawie i na rozszerzeniu?


Rozśmieszyłaś mnie, na prawdę Pomoc z dobrego serca wg Ciebie polega na tym, żeby komuś uniemożliwić ukończenie szkoły średniej, bo chce zdawać maturę rozszerzoną? Pomoc mogłaby być ewentualnie wtedy, gdyby to uczeń nie chciał zdawać matury, a jedynie ukończyć szkołę średnią.

A jak ta twoja koleżanka postępuje podobnie jak nauczycielka Autorki to niech lepiej zmieni zawód, bo się do swojej roboty nie nadaje.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

To ja jestem nauczycielem (a raczej byłam bo obecnie nie jestem aktywna w tym zawodzie, nie w lo)

Proponuje nie traktowac wszystkich nauczycieli jako zło

Jak autorka chce zglosić to niech zglasza nauczyciel też człowiek wkurzy sie i do matury nie dopuści. Nie popieram ale gdybam bo nie chcąc pluć w swoje gniazdo, powiem tylko, że jest taka możliwość. A jak pójdzie do dyrektora ten wezwie nauczycielkę i powie
-Henia ta i ta przyszla na skarge
-A to ja jej teraz pokaże nie dość że ledwo ciągnie to takie coś
A dyr na to RÓB CO UWAŻASZ

Brutalne, ale prawdziwe. Życia chyba nie znacie wierząc, że prawda zawsze zwycięży

Dodam tylko, ze ja nigdy nie narzuciła bym takiego czegoś uczniowi, dla mnie to jego wybór, nie popieram też Orwellowskiej sytuacji "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych" ale takie jest życie niestety...

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Krusiak chyba jesteś niezbyt na bieżąco w szkolnych sprawach - jak jej to dupe uratuje, przecież nawet jak będzie miała 1% z matury rozszerzonej to nic się nie dzieje, nie oznacza to nie zdanej matury, nie oznacza to właściwie nic podstawowe przedmioty zdała, a w rekrutacji na studia po prostu wpisze wynik z matematyki podstawowej jeśli będzie korzystniejszy, jezu

ale skupi się na podstawie programowej ktorą może opanuje (mniej zagadnien)

W lo nigdy nie pracowalam (przedszkole, podstawówka i gimnazjum) wiec mogę knocic fakty-stara jestem ;-) za moich czasow to ani gim. ani tych wymysłow z matura nie bylo ;-)))

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:33
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:37   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Krusiak cieszę się że nie przyjdzie nam pracować w jednej szkole :- )

Koronny argument wizażu: kiedyś uczyłam w przedszkolu i podstawówce więc w małym palcu mam prawo oświatowe i wiem co jest lepsze dla uczniów

dżizaz
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:41   #25
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Jak autorka chce zglosić to niech zglasza nauczyciel też człowiek wkurzy sie i do matury nie dopuści. Nie popieram ale gdybam bo nie chcąc pluć w swoje gniazdo, powiem tylko, że jest taka możliwość. A jak pójdzie do dyrektora ten wezwie nauczycielkę i powie
-Henia ta i ta przyszla na skarge
-A to ja jej teraz pokaże nie dość że ledwo ciągnie to takie coś
A dyr na to RÓB CO UWAŻASZ
tu się zgadzam, zgłoszenie może tylko pogorszyć sprawę.
Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
ale skupi się na podstawie programowej ktorą może opanuje (mniej zagadnien)

W lo nigdy nie pracowalam (przedszkole, podstawówka i gimnazjum) wiec mogę knocic fakty-stara jestem ;-) za moich czasow to ani gim. ani tych wymysłow z matura nie bylo ;-)))
kiedy autorka pisała, że z podstawą nie ma problemów. zresztą widziałaś podstawową maturę z matematyki? od kiedy stała się obowiązkowa, jej poziom drastycznie spadł, ja bez specjalnych przygotowań - jedynie odrabianie prac domowych - napisałam ją na ponad 90%.

a autorka pisała, że rozszerzone matury może zrobić na 60% - to bardzo dobry wynik, który daje jej więcej punktów przy rekrutacji niż 100% z podstawy!

maturzysta musi zdać polski P, matmę P i język obcy P, żeby zdać maturę. jesli nie zda jakiegoś innego dodatkowego przedmiotu, nic się nie dzieje, matura jest zdana.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:42
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:45   #26
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Krusiak cieszę się że nie przyjdzie nam pracować w jednej szkole :- )

Koronny argument wizażu: kiedyś uczyłam w przedszkolu i podstawówce więc w małym palcu mam prawo oświatowe i wiem co jest lepsze dla uczniów

dżizaz

A gdzie ja napisalam ze jestem lepsza?
A nie pomyslalas ze wlasnie z tego powodu, że zbyt emocjonalnie podchodzialam do pracy w szkole juz tam nie pracuje??
Napisalam ze tego nie popieram ale takie jest zycie. Pokorne ciele 2 matki mniamka

Gdzie napisalam że mam prawo oswiatowe w 1 palcu? Napisalam że nigdy w lo nie pracowałam, nigdy niz zdawalam nowej matury wiec wypraszam sobie bezczelne inwektywy.

Rozumiem ze dopiero studiujesz? Faktycznie idąc Twoim tokiem myslenia-skoro kiedys pracowala w przedszkolu mam prawo w 1 paluszku to Ty bedac studentką pozjadałaś wszystkie rozumy

Autorka zrobi co uważa-jest dorosła.

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:47
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:50   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Określę to jednym słowem: żenua
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:51   #28
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisalam ze jestem lepsza?
A nie pomyslalas ze wlasnie z tego powodu, że zbyt emocjonalnie podchodzialam do pracy w szkole juz tam nie pracuje??
Napisalam ze tego nie popieram ale takie jest zycie. Pokorne ciele 2 matki mniamka

Gdzie napisalam że mam prawo oswiatowe w 1 palcu? Napisalam że nigdy w lo nie pracowałam, nigdy niz zdawalam nowej matury wiec wypraszam sobie bezczelne inwektywy.

Rozumiem ze dopiero studiujesz? Faktycznie idąc Twoim tokiem myslenia-skoro kiedys pracowala w przedszkolu mam prawo w 1 paluszku to Ty bedac studentką pozjadałaś wszystkie rozumy

Autorka zrobi co uważa-jest dorosła.
Ale dlaczego popierasz grożenie autorce niezdaniem z przedmiotu, jeśli podejdzie do matury z niego na poziomie rozszerzonym, z której może uzyskać dobry wynik?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:53   #29
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego popierasz grożenie autorce niezdaniem z przedmiotu, jeśli podejdzie do matury z niego na poziomie rozszerzonym, z której może uzyskać dobry wynik?
Zamilcz, studentko co wszystkie rozumy pozjadała, nie widzisz że eks przedszkolanka się kłóci?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:53   #30
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Określę to jednym słowem: żenua

Faktycznie przekonujący argument do rozmowy... Pozdrawiam i uciekam moje dzieci wystarczą mi dziś do podniesienia ciśnienia. Innych już nie potrzebuje
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.