Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 13:50   #1
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726

Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?


Na codzień noszę grzywkę. Na fryzurę próbną wybrałam też taką, która miała grzywkę. Po dłuższym namyśle doszłam jednak do wniosku, że czoło bardzo szybko mi się poci i po pierwszym szalonym tańcu grzywka zbije mi się w takie nieestetyczne strączki.

Nie wiem tylko czy taka fryzura pasować będzie do mojej sukni.

Wrzucam zdjęcia sukni ( już kupiona ) i fryzury, którą bym chciała. Jedna Paris Hilton - do małej modyfikacji, bo u niej grzywka opada na bok, druga Koroniewskiej - i skłaniam się bardziej ku tej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 86708941_3_644x461_sprzedam-przepiekna-suknie-slubna-suknie-slubne.jpg (27,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tmp20130711_714490.jpg (37,5 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74369637_5_644x461_przepiekna-suknia-slubna-sincerity-3730-ivory-slaskie_rev003.jpg (19,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_15.jpg (42,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_9.jpg (31,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.koroniewska-upiecie.jpg (24,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35a3d69c7b1cb7368d0f1e89645258be321bac1f.jpg (97,4 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2013-07-23 o 13:51
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 15:09   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Pewnie, że będzie pasować! Tylko w przypadku tej drugiej radziłabym zrobić warkocz tylko z jednej str a drugą dac gładką aby nie była taka bardzo zadziorna. Musisz tylko dobrać odpowiednie kolczyki by nie działo się za dużo przy szyi. Swoją droga piękną suknię wybrałaś

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2013-07-23 o 15:11
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:34   #3
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Piękna suknia!
Wg mnie taka fryzura z grzywką do tyłu będzie świetnie pasować Zrezygnowałabym jedynie z warkocza z boku, zupełnie nie pasuje mi do Panny Młodej.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:11   #4
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Pewnie, że będzie pasować! Tylko w przypadku tej drugiej radziłabym zrobić warkocz tylko z jednej str a drugą dac gładką aby nie była taka bardzo zadziorna. Musisz tylko dobrać odpowiednie kolczyki by nie działo się za dużo przy szyi. Swoją droga piękną suknię wybrałaś
Kolczyki będą na pewno skromne bo za dużo byłoby wszystkiego warkocz ma być z jednej strony a suknia - bardzo mi się podobała i podoba nadal - ale nie na mnie w salonie strasznie mi się podobała, jednak na zdjęciach, które później oglądałam to już nie bardzo mam za szerokie ramiona i jestem niska. Ale tłumaczę sobie, że na żywo czułam się w niej pięknie więc mam nadzieję, że w dniu ślubu nie będę załamana :P
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:34   #5
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Moim zdaniem żle podeszłaś do spawy, nie ważne czy brak grzywki bedzie pasował do sukni,ale jak ty sama wyglądasz bez grzywki? Jaki masz kształt twarzy, czy masz wysokie czoło, które wypadało by zasłonić żeby zrównoważyć proporcje, bo to jest najważniejsze. Jak odpowiesz sobie na te pytanie to dopiero bierze pod uwagę suknię
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:42   #6
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Moim zdaniem żle podeszłaś do spawy, nie ważne czy brak grzywki bedzie pasował do sukni,ale jak ty sama wyglądasz bez grzywki? Jaki masz kształt twarzy, czy masz wysokie czoło, które wypadało by zasłonić żeby zrównoważyć proporcje, bo to jest najważniejsze. Jak odpowiesz sobie na te pytanie to dopiero bierze pod uwagę suknię
O to, to.
Ja mam paskudnie wysokie czoło i bez grzywki wyglądam po prostu tragicznie (jak, nie przymierzając, Frankenstein). Z grzywką moja twarz nabiera zupełnie innego wyrazu.

Lowczyni ma rację, najpierw zastanów się czy bez grzywki Ci do twarzy

Ps. Piękną masz suknię
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 07:57   #7
Bajkowy_slub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Fryzura nie tyle ma pasować do sukni co do Ciebie. Jeśli Ty będziesz się dobrze czuła z włosami zaczesanymi do góry/na bok, to myślę, że jak najbardziej możesz sobie taką zrobić. Jeśli jednak wolisz grzywkę to wybierz taka.
Kosmetyczki, robiąc ślubny makijaż używają specjalnych utrwalaczy, przez co twarz się nie poci, makijaż nie spływa, ale przez cały czas wygląda świeżo. Tak więc chyba nie powinnaś się obawiać, że kosmyki z grzywki po kilku godzinach będą źle wyglądały.
Bajkowy_slub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 21:34   #8
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

W sierpniu idę na wesele i dam sobie właśnie zrobić jakąś fryzurkę z grzywką do tyłu. Kilka razy sama zaczesywałam sobie grzywkę i czułam się dobrze Jeżeli chodzi o te utrwalacze - jakoś mnie to nie przekonuje
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:20   #9
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Czy do takiej sukni pasować będzie grzywka do tyłu?

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Piękna suknia!
Wg mnie taka fryzura z grzywką do tyłu będzie świetnie pasować Zrezygnowałabym jedynie z warkocza z boku, zupełnie nie pasuje mi do Panny Młodej.
też tak uważam! Do zabudowanej góry takie uczesanie będzie super, ale może bardziej klasyczne (góra sukienki jest zdobiona więc trzeba uważać żeby nie przedobrzyć Jakiś gładki kok?
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.