Rossmann - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 16:56   #1141
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

hehhe ale mnie rozbawilyscie tymi ochroniarzami. nastepnym razem sie spytajcie czy pan tak patrzy bo nie wie ktore podpaski/papier toaletowy dobry a zona/dziewczyna kazala mu kupic. Albo jak juz ktos powiedzial, niech doradzi ktore podpaski macie kupic hehehe. A tak wogole to powienniscie odrazu protestowac i poprsic zeby sie pan przesunal. jesli gluchy jak pien to wolac kierownika sklepu i sie poskarzyc, ze ochrona unieozliwia wam zakupy. Taki byczek powienien tak sie ustawic zeby klientkom nie przeszkadzac, a jak nie ma miejsca to ruszyc dupsko i sie przesunac skoro widzi, ze chcecie siegnac na polke za nim.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:34   #1142
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
kupiłam dziś płyn do demakijażu oczu RdL, zobaczymy jak się sprawdzi opinie ma bardzo dobre na KWC.
zawsze używałam Ziaji, ale coś ostatnio przestała dobrze zmywać mi tusz, mimo że tuszu nie zmieniłam.. dziwne.. no ale mam nadzieję, że RdL sobie poradzi
Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
Aaaa zapomniałam o najważniejszym hicie.
Płyn do demakijażu oczu Rival de Loop!. Odkąd Ziaja się popsuła a ja go odkryłam już się z nim nie rozstaję. Bezzapachowy, doskonale działa i mega łagodny. Żadnego szczypania czy podrażnienia. Na promocji to można go chyba kupić za 3,99.
ja też od tygodnia używam płynu do demakijażu oczu RdL bo według mnie Ziaja się zepsuła! Nigdy nie byłam zachwycona płynem Ziaji, ale ostatnio kompletnie nie zmywał mi tuszu
RdL góruje!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:25   #1143
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
tak, mokre melonowe są super mam nadzieję że ich nie wycofają.. może warto zrobić zapas
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ładnie pachną, ale słabo działają. O wiele lepsze są chusteczki Babydream.
Będę musiała wybrać się do Rossmana. Znowu
Mam ochotę na krem Babydream Natural bez cynku i szprej Liliputz. Nie wiem, jak to możliwe, ale jeśli ich nie używałam.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:44   #1144
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: rossmann

A ja kupiłam dzisiaj tonik Synergen do cery wrażliwej bez alkoholu... Mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi Na razie mogę powiedzieć o nim tylko tyle, że ładnie pachnie Tylko nic nie ma na nim po polsku - ani na opakowaniu, ani żadnej naklejki. Nawet przejrzałam kilka butelek, ale na żadnej nic nie było
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 14:52   #1145
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dzisiaj tonik Synergen do cery wrażliwej bez alkoholu... Mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi Na razie mogę powiedzieć o nim tylko tyle, że ładnie pachnie Tylko nic nie ma na nim po polsku - ani na opakowaniu, ani żadnej naklejki. Nawet przejrzałam kilka butelek, ale na żadnej nic nie było
To przepisz co na nim pisze to ci przetlumacze
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 15:11   #1146
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To przepisz co na nim pisze to ci przetlumacze
Ooo dziękuję

Das Synergen Gesichtswasser enhalt keinen Alkohol. Die sensible Haut wird besonders sanft und grundlich gereinigt. sie fuhlt sich geklart und efrischt an. Die Haut ist optimal auf die nachfolgende Pflege vorbereitet.
Mit Kamillenextrakt
geschmeidiges Hautgefuhl
Hautvertraglichkeit dermatologisch bestatigt
Anwendung: Taglich morgens und abends nach der Reinigung auf ein Wattepad geben und sanft uber Gesicht und Hals streichen. Augenkontakt vermeiden.
Das Pradikat Rossmann Qualitasmarke erhalten nur Produkte, die aus hochwertigen Rohstoffen bestehen, sorgfaltig verarbeitet werden und einer standigen Qualitatskontrolle unterliegen.

Mam nadzieje, że nic nie pokręciłam
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:02   #1147
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Ooo dziękuję

Das Synergen Gesichtswasser enhalt keinen Alkohol. Die sensible Haut wird besonders sanft und grundlich gereinigt. sie fuhlt sich geklart und efrischt an. Die Haut ist optimal auf die nachfolgende Pflege vorbereitet.
Mit Kamillenextrakt
geschmeidiges Hautgefuhl
Hautvertraglichkeit dermatologisch bestatigt
Anwendung: Taglich morgens und abends nach der Reinigung auf ein Wattepad geben und sanft uber Gesicht und Hals streichen. Augenkontakt vermeiden.
Das Pradikat Rossmann Qualitasmarke erhalten nur Produkte, die aus hochwertigen Rohstoffen bestehen, sorgfaltig verarbeitet werden und einer standigen Qualitatskontrolle unterliegen.

Mam nadzieje, że nic nie pokręciłam
Nic nie pokrecilas.
Tonik nie zaweira alkoholu. Wrazliwa cera jest dokladnie i delikatnie oczyszczana, cera czuje sie czysta i swieza.Skora jest optymalnie przygotowana do nastepnej pielegnacji. Z ekstraktem z rumianku. i dalej pisze ze daje elastyczna skora , uczucie elastycznej, sprezystej skory. Sorry ze tak glupio pisze, ale ciezko tak przetlumaczyc uzywajac te same slowa po polsku, wychodzi troche glupio. Ale wole to niz te polskie opisy na kremach RdL, tam to tak zmyslaja hihihi.
Ok dalej jest napisane ze jest dermatologicnie potwierdzona jest delikatnosc. i uzycie . codziennie rano i wieczoerm po umyciu twarzy naniesc tonik na platek kosmetyczny i delikatnie przecierac twarz i szyje. Unikac kontaktu z oczami.
A ostatnie zdanie to chodzi ze ten Prädikat rossmannowski dostaja kosmetyki ktore sa z wysokej jakosci skladnikow produkowane i poddawane sa ciaglej kontroli jakosc.
To tyle.


A ja dzis tez bylam w Rossmannie , obejrzalam sobie nowe brazery i rozswietlacz z serii mineralnej Maybelline.
kupilam wkladki hig. a z nie typowo rossmannowskich kosemtykow kupilam mydlo dalli w 3-paku i sie nie moge doczekac jak go uzyje. Juz na sucho w dloniach czuc jakia kostka jest tlusciutka, wiec pewnie bedzie super pielegnowal skore, a ze to mydlo go wszystkiego to i do przepierek sie nada, bo i po to je kupilam, szkoda mi moich recznie robionych mydel, ktore tanie nie sa.No i waschsode kupilam bo mi sie pomalu konczy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:40   #1148
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: rossmann

Dzięki wielkie Ciekawe, czy ten tonik naprawdę taki dobry Poużywam trochę i zdam relację
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:42   #1149
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Ciekawe, czy ten tonik naprawdę taki dobry Poużywam trochę i zdam relację
Ja będę czekać
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:14   #1150
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: rossmann

Na razie muszę wykończyć tonik dermedic, który jest ważny do sierpnia tego roku, więc wstępną relację zdam za jakieś 2 tygodnie

wczoraj wpadła mi w ręce gazetka rossmannowka z wrześnie 2008... jak te ceny poszybowały w górę! niektóre kosmetyki sa droższe o 50% [porównywałam ceny produktów z tej gazetki]. Rekord pobił jakiś tam płyn Domol [o ile się nie mylę to rossmannowski] który we wrzesnia tamtego roku kosztował 4,99 a dziś 9,99... Żeby tylko moje ulubione rzeczy tak nie podrożały
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:29   #1151
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

A ja dalej zachwycam sie szamponem BD mam naprawde super wlosy, miekkie i ladnie sie ukladają, blyszczace, chociaz poczatki z nim byly trudne
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 00:56   #1152
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
A ja dalej zachwycam sie szamponem BD mam naprawde super wlosy, miekkie i ladnie sie ukladają, blyszczace, chociaz poczatki z nim byly trudne
Prawda, że warto przecierpieć trudne początki dla tych efektów? Ja się zachwycam po każdym umyciu, a teraz także moja siostra. Zołza się śmiała, jakiego szamponu używam
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 08:22   #1153
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Prawda, że warto przecierpieć trudne początki dla tych efektów? Ja się zachwycam po każdym umyciu, a teraz także moja siostra. Zołza się śmiała, jakiego szamponu używam
ja go uzywam tylko solo... jak dodam jeszcze odzywke alo liliputza to zaraz po umyciu sa tlustawe i lepkie... nawet jak uzywam solo to wytrzymuja krotko i tez juz sie zaczynaja przetluszczac... dobrze, ze codziennie glowe myje tak czy siak..
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:06   #1154
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

Kupiłam spray Liliputz ( - wreszcie mogę rozczesać włosy po kąpieli), krem do twarzy z BD natural (jestem w nim zakochana ), chusteczki BD (nie uczulają a są tanie jak barszcz ) i Krem przeciw odparzeniom z BD (konsystencja tępa ale to pewnie przez cynk, poza tym dobry, ciekawe jak będzie z nim dalej - może to dobry zamiennik drogiego Avene, Cicalfate ?) Czaję się jeszcze na kilka żeczy z BD, BD natural, może Extrasensitive i napewno z Liliputza). Póki co jestem oczarowana i mile zaskoczona.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:32   #1155
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

czy chusteczki lilliputz o zapachu melona nadają się do zmywania makijażu? jak myślicie?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:48   #1156
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
czy chusteczki lilliputz o zapachu melona nadają się do zmywania makijażu? jak myślicie?
a mnie produkty BD i liliputz jakoś nie urzekły szczególnie żałuje zakupu szamponu, więc mimo wszystko nie ma się co sugerować cudzymi opiniami, bo ja akurat np. wolę jakikolwiek szampon z rzepą niż tępy i ploczący włosy baby dream...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:50   #1157
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

Change - to efekt niestosowania odżywki, po szamponach dziecięcych trzeba wziąć Liliputrza w sprayu lub inną odżywkę oraz braku w tym szamponie SLS i silikonów (jak zużyję zapasy to wezmę właśnie BD)
Maqua - nie wiem, ja używam chusteczek BD do odświeżania twarzy.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:06   #1158
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: rossmann

świetnie rozumiem, że ten szampon tak działa, bo nie ma tych wszystkich składników, z drugiej strony jeśli ładuje na włosy potem i tak odżywkę, to po co mi taki szampon, moje są długie, szybko się przetłuszczają więc mimo chęci nie dałabym rady korzystać z niego codziennie... ale wierze, że są osoby, które są z niego zadowolone mnie ostatnio pozytywnie zaskoczył head & shoulders przeciw hairfull defense(nie wiem czy to aby nie zasługa stosowania seboradinu od miesiąca...) ale nie muszę nakładać żadnej odżywki (zwykle to były odżywki ziaja), włosy są proste, gładkie, nawilżone, błyszczące, miękkie bez łupieżu i świeże ... póki co jest super dzięki niemu odłożyłam kupowanie polecanej przez znajomą maski do włosów (dolce latte) na potem, bo moje farbowane włosy odżyły już się nie elektryzują i nie są takie suche ale jak mówie, może to też zasługa seboradinu chociaż stosuje go tylko na skóre głowy. co do rossmana ostatnio skorzystałam z promocji i kupiłam 2x opakowania tabletek ziołowych bioactive, eveline wyszczuplający biało-zielony i jednorazowe chusteczki cleanic
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:14   #1159
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
czy chusteczki lilliputz o zapachu melona nadają się do zmywania makijażu? jak myślicie?
Ja mam te chusteczki ale używam je wyłącznie do przecierania rąk, podobnie chusteczki BD. Nie wiem czy to dobry pomysł żeby używać tego rodzaju chusteczek do demakijażu bo one przeznaczone są do pupy dzieci, przecierania łapek czy do przemycia. Jak patrzyłam na KWC to niektóre dziewczyny potem narzekają że chusteczki albo podrażniły oczy, albo nie zmywają makijażu. Co prawda innym spasowały ale moim zdaniem to niesprawiedliwe źle oceniać chusteczki do pielęgnacji niemowląt że nie nadają się do demakijażu.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 14:21   #1160
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Zakupiłam wczoraj żel pod prysznic z Isany, ten owocowo-jogurtowy. Miałam kiedyś próbkę jakiegoś o waniliowo słodkim zapachu, polubiliśmy się i mam nadzieję że z tym będzie tak samo. Jeszcze dałam za niego 'aż' 3 zł (promocja) : O

Żadko jestem w rossmanie bo przerażają mnie ceny. Mój tusz do rzęs w naturze kosztuje 20 zł, w Rossmanie 28, to samo z masłem kakaowym Ziaji - 12zł zamiast 8. To normalne?
zauważyłam, że niektóre kremy np. ziajowe są droższe jak na stoisku kosmetycznym w supermarkecie Także nie wszystko kupowane w rossmanie jest tańsze a wręcz przeciwnie potrafi być 10-20% droższe.
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:40   #1161
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Kupiłam spray Liliputz ( - wreszcie mogę rozczesać włosy po kąpieli), krem do twarzy z BD natural (jestem w nim zakochana ), chusteczki BD (nie uczulają a są tanie jak barszcz ) i Krem przeciw odparzeniom z BD (konsystencja tępa ale to pewnie przez cynk, poza tym dobry, ciekawe jak będzie z nim dalej - może to dobry zamiennik drogiego Avene, Cicalfate ?) Czaję się jeszcze na kilka żeczy z BD, BD natural, może Extrasensitive i napewno z Liliputza). Póki co jestem oczarowana i mile zaskoczona.
Ja swoim zamiennikiem Cicalfate ogłosiłem Calendulacreme.
BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:40   #1162
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

no to jeszcze recenzje prosze mu wysmarowac ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:23   #1163
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: rossmann

jaką recenzję?! ciszaaa...
już teraz ciężko mi go znaleźć, a jak inni się dowiedzą o jego właściwościach, to już w ogóle będzie tragedia
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:55   #1164
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
świetnie rozumiem, że ten szampon tak działa, bo nie ma tych wszystkich składników, z drugiej strony jeśli ładuje na włosy potem i tak odżywkę, to po co mi taki szampon, moje są długie, szybko się przetłuszczają więc mimo chęci nie dałabym rady korzystać z niego codziennie... ale wierze, że są osoby, które są z niego zadowolone mnie ostatnio pozytywnie zaskoczył head & shoulders przeciw hairfull defense(nie wiem czy to aby nie zasługa stosowania seboradinu od miesiąca...) ale nie muszę nakładać żadnej odżywki (zwykle to były odżywki ziaja), włosy są proste, gładkie, nawilżone, błyszczące, miękkie bez łupieżu i świeże ... póki co jest super dzięki niemu odłożyłam kupowanie polecanej przez znajomą maski do włosów (dolce latte) na potem, bo moje farbowane włosy odżyły już się nie elektryzują i nie są takie suche ale jak mówie, może to też zasługa seboradinu chociaż stosuje go tylko na skóre głowy. co do rossmana ostatnio skorzystałam z promocji i kupiłam 2x opakowania tabletek ziołowych bioactive, eveline wyszczuplający biało-zielony i jednorazowe chusteczki cleanic
Ja myslę, ze jednak ma to znaczenie bo wczesniej uzywalam szamponow drogeryjnych - mylo sie super - piana, poslizg itd, potem odzywka do splukiwania Rigenol i wlosy i tak byly przesuszone, zle sie ukladaly - mam wlosy kręcone, rozjasniane, puszą sie i elektryzuja i prostuje je po myciu, to był koszmar, teraz stosuje tylko BD potem Rigenol, i czasem spray malinowy, prostuje i mam super miekkie blyszczace wlosy, myje co 2-3 dni, nie elektryzują sie i sa ladnie nawilzone, więc chyba szampon jednak ma tez znaczenie nawet jak uzywa sie go razem z odywka, zaznaczam, że po pierwszych paru uzyciach tego szmponu bylam zalamana, ale teraz pod koniec pierwszej butelki nie chce juz zadnego innego, no moze jeszcze wyprubuje liliputza malinowego

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

a o kremie z cynkiem natural to nawet nie pisze jest Booooski, depilacja bikini (chodze czesto na basen i chlor dodatkowo mnie podrazniał) stala sie nagle latwai zadnyck krost, rzeczywiscie moze lepiej cicho sza
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:15   #1165
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

Kostko - mogłabyś dać linka do tego Rigenola? Bo o ile wiem to Liliputza mają wycofać.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:45   #1166
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: rossmann

Staję w obronie szamponu BD. Otóż początki były ciężkie, tępe to to, niemiłosiernie plącze włosy i zauważyłam szybsze przetłuszczanie, mimo że włosy myję codziennie. Uparłam się jak stado osłów i wytrwale męczyłam ten szampon. Dalej myję włosy codziennie, ale tylko dlatego że rano mam na głowie potworny bałagan, a już dawno temu odstawiłam wszystkie specyfiki do stylizacji włosów i muszę poskromić go myciem. Spokojnie mogłabym myć głowę co drugi dzień.
Generalnie szampon BD ograniczył przetłuszczanie się skóry głowy, jest delikatny i nadaje się do częstego stosowania, no i nauczyłam się go używać - nie plącze włosów tak jak kiedyś.
Słowem - polecam.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:48   #1167
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
czy chusteczki lilliputz o zapachu melona nadają się do zmywania makijażu? jak myślicie?
Nie, co najwyżej do przecierania twarzy lekko przypudrowanej. Sprawdziłam i oka nie ruszą. Nie sądzę, żeby to była ich wada, w końcu nie do tego są przeznaczone. Za to świetne są gdy nie mam czasu rano umyć buzi i wtedy ich używam. Spokojnie mogę nałożyć krem.
Wadą jest, że szybko wysychają w opakowaniu. Po 2 tygodniach są już mocno podeschnięte. Niby jest ich tylko 20 w opakowaniu, ale uważam, że świeżość powinny zachowywać dłużej.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:49   #1168
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Kostko - mogłabyś dać linka do tego Rigenola? Bo o ile wiem to Liliputza mają wycofać.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5782
uzywam ponad rok chyba z 5 opakowanie i dla mnie super
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:40   #1169
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
a o kremie z cynkiem natural to nawet nie pisze jest Booooski, depilacja bikini (chodze czesto na basen i chlor dodatkowo mnie podrazniał) stala sie nagle latwai zadnyck krost, rzeczywiscie moze lepiej cicho sza
Ja nie wiem jak kiedyś mogłam się bez niego obejść, zawsze po depilacji bikini miałam masę krostek, które w dodatku piekły. A teraz nic, gładka miękka skóra Natomiast od kiedy buzie smaruję BD Natural bez cynku skończył się mój problem z przesuszaniem cery, nie mam żadnych suchych skórek, żaden krem wcześniej tego nie dokonał Z balsamu do kąpieli z tej samej serii też jestem zadowolona, jest delikatny, dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Generalnie jestem fanką BD Natural, chusteczki sobie jeszcze kupię jak mi się extrasensitive skończą
Kusi mnie jeszcze krem księżniczkowy i Extrasensitive.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:46   #1170
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie, co najwyżej do przecierania twarzy lekko przypudrowanej. Sprawdziłam i oka nie ruszą. Nie sądzę, żeby to była ich wada, w końcu nie do tego są przeznaczone. Za to świetne są gdy nie mam czasu rano umyć buzi i wtedy ich używam. Spokojnie mogę nałożyć krem.
Wadą jest, że szybko wysychają w opakowaniu. Po 2 tygodniach są już mocno podeschnięte. Niby jest ich tylko 20 w opakowaniu, ale uważam, że świeżość powinny zachowywać dłużej.
do oczu i tak używam dwufazowca, nic innego mi tuszu nie ściągnie, ale podkład dałoby radę? potem i tak jeszcze myję physiogelem i wodą. wyjeżdżam i nie chce targać ze sobą kolejnej butli do zmywania, myślałam, że może właśnie takie chusteczki wziąć. inne niż dzieciowe raczej nie wchodzą w grę bo podrażnią :<

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
Ja mam te chusteczki ale używam je wyłącznie do przecierania rąk, podobnie chusteczki BD. Nie wiem czy to dobry pomysł żeby używać tego rodzaju chusteczek do demakijażu bo one przeznaczone są do pupy dzieci, przecierania łapek czy do przemycia. Jak patrzyłam na KWC to niektóre dziewczyny potem narzekają że chusteczki albo podrażniły oczy, albo nie zmywają makijażu. Co prawda innym spasowały ale moim zdaniem to niesprawiedliwe źle oceniać chusteczki do pielęgnacji niemowląt że nie nadają się do demakijażu.
chyba kupię i przeprowadzę test...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.