Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 20:29   #2761
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Forum mineralne to najlepsze forum Nikt nigdzie mnie tak miło nie przywitał jak tutaj

Foxxxy- tutaj dużo fanek asosa także luźno

Paula- no no jakie zakupy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:32   #2762
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ooo, zobaczyłam w podpisie, że Ty też La Senzę robisz
czasami zdarza mi się
no dobra... właściwie teraz już nigdy nie kupuje bielizny w normalnych sklepach tylko na VS albo La Senzie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:40   #2763
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Forum mineralne to najlepsze forum Nikt nigdzie mnie tak miło nie przywitał jak tutaj

Foxxxy- tutaj dużo fanek asosa także luźno

Paula- no no jakie zakupy

A Ty Panna będziesz mieć pędzelek z CS-a normalnie za grosze Tak stonowali z wysyłką, że chyba każdy powinien być zadowolony No i pod koniec tygodnia będę mogła Ci pomóc z tym sukmanem na weselisko

Oooo tak PodFORUM Minerałowe to najprzyjemniejsze miejsce w sieci Najbardziej lubie naszą MiniBiochemie Ile to mi czasu oszczędziło
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:44   #2764
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Evelinek skąd wziąć Maribelle do blondów ????? Bo widzę, że jesteś zurucck Szukalam i znalazlam tylko w internecie
No właśnie doszłam do końca plotkowego Ufff!

Maribelle dostaniesz najszybciej w drogeriach niesieciowych, widziałam też kiedyś w Naturze, w Rosmannie nigdy. Ja ten szampon polecam gorąco- mimo że fioletowy to nie brudzi wanny, ładnie pachnie i nie niszczy włosów. Ale zdarzały się też negatywne opinie, tylko uprzedzam. Mogłaś mi dać wcześniej znać, bylam na weekandzie w "domu" przecież, tam tego jest na pęczki. Aha, i ja zdecydowanie wolę Mari od L'oreal prof- ten drugi mi zostawial taką kleistą powlokę na włosach. I po 2 tygodniach wiór.

A tak w ogóle, to I'm back z działającym już telefonem, komentarzami rodziców i lekko zrytą psychiką.

Śnieżko mam pielęgnację z EGM dla Ciebie

Wypowiadając się w wyżej poruszonych tematach- też nie lubię robali wszelkiej maści (chociaż ślimaki mi nie przeszkadzają), głównie dlatego, że już na kilka jestem uczulona i wolę nie sprawdzać jak z resztą. Szydełkować kiedyś umiałam, nawet na drutach robiłam, sukienki dla lalek, czapki, rękawiczki, itd. Nawet serwety robiłam na szydełku, teraz niestety już niewiele pamiętam, ale też dziala to na mnie odprężająco.

Kusicie tymi slodkościami, tak mam ochotę na prawdziwą czekoladę, mleko w proszku niebieskie jest the best, również jadlam na sucho, czesto nawet bez cukru, tak samo jak śmietankę do kawy

Ja lubię ćwiczyć, ogólnie się ruszać, ale musi mi coś naprawdę podpasować. Wiem, słaba wymówka, ale to prawda- ciężko mi się zmusić do robienia czegoś, do czego nie jestem choć częściowo przekonana- i tak w większości dziedzin życia. Moja mama nazywa to "wrednym charakterem"

Dziewczyny, strasznie mi przykro, że tyle osób jeszcze nie dostało swoich skarbów od Pastereczki, mam nadzieję, że już niedługo. Ja już swoją paczkę mam (bylam w pierwszym rzucie), ale łączę się z Wami duchowo

Edit: To fakt, na minerałowym panuje taki przyjazny mikroklimat

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-12 o 20:45
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:46   #2765
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja tez dostałam jako jedna z pierwszych - tak żeby zrównoważyć bilans
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:48   #2766
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

miałam pokazać swoje włochy no to może ogólnie rzucę nowy temat na tapetę: pokażcie swoje włosy ciekawam ile tu blondynek kto ma długie a kto krótkie

ja idę szukać fotek moich różnych odcieni włosków
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:51   #2767
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja też dostałam w pierwszym rzucie. Prawdę mówiąc zaczzynam się coraz bardziej martwić o Pastereczkę i chyba rzeczywiście za dużo na siebie wzięła
edit: moje widać na fotkach makijażowych, czyli krótkie, proste, średni brąz, nie farbowane od kilku lat Ale ostatnio znalazłam jedną wedną siwkę więc kto wie...
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-12 o 20:55
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 20:52   #2768
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dlugie, proste, jasny blond, nigdy nie farbowane
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:53   #2769
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dlugie, proste, jasny blond, nigdy nie farbowane
to prawie tak jak ja poka pokaaaa fotke
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:57   #2770
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dlugie, proste, jasny blond, nigdy nie farbowane
O, ja też takie mam , tylko moje mają tendencję do kręcenia co mnie wkurza czasami
może znajdę jakieś zdjęcia

Edit: moje nie są już tak jasne jak kiedyś same ściemniały

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-12 o 21:06
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:04   #2771
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O rany jak ja zazdroszczę naturalnego jasnego Blondu Na szczęście jest Evelinek
A ja Mamie Niny obiecałam zrobić zdjęcie po koloryzacji z Mistrzem Evelinkiem i w sumie to mam to zdjęcie

No dobra prawie nic nie widać, jeśli chodzi o kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włosiska.jpg (49,1 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-07-12 o 21:05
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 21:12   #2772
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ciemny brąz, długie ale nie aż tak bardzo jak bym chciała proste niestety...

Siostra dobrze, że znowu jesteś z nami Wpadaj do mnie w tygodniu to Ci psychikę naprawię

Foxxxy- no taniocha ten pędzelek bardzo mnie cieszy cena przesyłek
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:26   #2773
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

3 dni mnie nie było a tu produkcja masowa jak widzę.

Kochane - ścięłam włoski - trochę bardziej niż chciałam, macie jakieś przepisy na przyśpieszenie porostu? Czytałam już fryzjerkę, ale może któraś z was ma sprawdzoną metodę?

Ja też nie dostałam jeszcze paczki od Pastereczki, ani rozliczenia za poprzednie zamówienie - a chciałabym w końcu jej zapłacić
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:30   #2774
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O rany jak ja zazdroszczę naturalnego jasnego Blondu Na szczęście jest Evelinek
A ja Mamie Niny obiecałam zrobić zdjęcie po koloryzacji z Mistrzem Evelinkiem i w sumie to mam to zdjęcie

No dobra prawie nic nie widać, jeśli chodzi o kolor
Eeee, ale za to jakie wypielęgnowane. Grzeczny lisek :cacy:

Moje już też tu były pokazywane- raczej jasny blond, pasemkowany, czasem naturalnie, czasem sztucznie, jeden nieudany eksperyment kolorystyczny. Długość- w trakcie zapuszczania, obecnie nieco krótsze niż Foxxxy Swojskie, tzn. niby proste, ale z tendencją do lekkiego falowania (oczywiście każdy w swoją stronę).

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ciemny brąz, długie ale nie aż tak bardzo jak bym chciała proste niestety...

Siostra dobrze, że znowu jesteś z nami Wpadaj do mnie w tygodniu to Ci psychikę naprawię

Foxxxy- no taniocha ten pędzelek bardzo mnie cieszy cena przesyłek
Z zaproszenia bardzo chętnie skorzystam, chociaż na mnie oddziałuje ogólny klimat+okazjonalne wybuchy, co daje efekt jak w podpisie-->> dziwno mi Eh, ja i moje nastroje

Lemirko Wax Jedyne, co mi w tym momencie przychodzi do głowy Plus pewnie jakieś apteczne mazidła do wcierania, ale Wax sprawdzony. Do nabycia w aptece, duże opakowanie ok 24zł, najlepiej dziela Classic (w slangu pań farmaceutek ten do ciemnych wlosów, chociaż wcale do ciemnych nie jest). Stosowanie 1-2 razy w tygodniu (max!) na ok pół godzinki w ciepłym (można owinąć włosy ręczniekiem), po umyciu. I do spłukania Nie obciąża włosów, dobrze odżywia i wzmacnia, a także przyspiesza wzrost.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-12 o 21:36
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:56   #2775
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja też blond, czasem jaśniejsze czasem ciemniejsze ;) (latem jaśniutkie od słońca)

jestem u Tżeta w domciu (jak juz pisałam u siebie nie mam netu :mad: ) i tylko taką fotkę "z włosami" na jego dysku znalazłam, yyy dwa lata temu robiona ;) w sumie wiele się nie zmieniło :D w ciagu dwóch lat były pewne zmiany, ale teraz mam takie same jak wtedy ;)

ja na porost polecam głównie seboradin lotion wmasowywany w skalp :ehem:
poza tym łooohooo, masa rzeczy :D w gronie włosomaniaczek też spędziłam trochę czasu na wizażu ;)

w sumie od włosów zaczęłam na wizażu ;)

sposoby na przyspieszenie porostu klik ;)

edit: jak nikt nie pokazuje buzi to ja tez nie pokażę :D tym bardziej że na tym zdjęciu strasznie bo prosto z wody ;)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl l.jpg (156,9 KB, 45 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-12 o 22:21
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:02   #2776
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ciemny brąz, długie ale nie aż tak bardzo jak bym chciała proste niestety...
raaaaany... jak ja bym chciała mieć takie proste włosy
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:24   #2777
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lemirko Wax Jedyne, co mi w tym momencie przychodzi do głowy Plus pewnie jakieś apteczne mazidła do wcierania, ale Wax sprawdzony. Do nabycia w aptece, duże opakowanie ok 24zł, najlepiej dziela Classic (w slangu pań farmaceutek ten do ciemnych wlosów, chociaż wcale do ciemnych nie jest). Stosowanie 1-2 razy w tygodniu (max!) na ok pół godzinki w ciepłym (można owinąć włosy ręczniekiem), po umyciu. I do spłukania Nie obciąża włosów, dobrze odżywia i wzmacnia, a także przyspiesza wzrost.
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

ja na porost polecam głównie seboradin lotion wmasowywany w skalp
poza tym łooohooo, masa rzeczy w gronie włosomaniaczek też spędziłam trochę czasu na wizażu

w sumie od włosów zaczęłam na wizażu

sposoby na przyspieszenie porostu klik
Dzięki dziewczyny - muszę się zaopatrzyć bo jak mnie tż dziś zobaczył to normalnie załamka. a miałam już takie długie
dobrze że to nie zęby i odrosną.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 00:45   #2778
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ilona- o, to może w piątek się uda. Liczę na to, że w końcu się spotkamy....

ja swoich włosów pokazywać nie będę, bo większość z Was wie, jak wyglądam i ja i moje włosy. Nie ma co pokazywać. Aczkolwiek znowu chodzi za mną zmiana koloru, bo już prawie wróciłam do naturalnego mysio- rudawego koloru i trochę mnie to nudzi.
Ale farbowanie muszę odłożyć, aż moje włosy przestaną wypadać, bo nie chcę ich już męczyć dodatkowo. Tylko niech te hormony u mnie się już uspokoją, bo się wykończę. Nie wspominając już o mojej cerze, która wygląda coraz gorzej.

Foxxxy- no właśnie Marta wspominala, że masz fajne włoski i nawet rozmawiałyśmy o ich długości, bo coś mi się nie zgadzało. Marta jednak miała rację...

a co do Pastereczki - trochę się zaczynam niepokoić, bo również czekam i na rozliczenie (tylko, że ja podejrzewam, ze coś wiszę )i kosmetyki. Choć bardziej mnie martwi sam fakt, że nie ma żadnej informacji, co się dzieje. Ja naprawdę mogę jeszcze poczekać (i tak już czekam dość długo), ale fajnie by było, gdybyśmy wiedziały, ile. Oczywiście nawet przez sekundę nie brałam pod uwagę jakiejkolwiek nieuczciwości z jej strony, bo niejednokrotnie dała dowód tego, że raczej dzieli się i obdarza hojnie wszystkich niż próbuje kogoś oszukać. Dlatego takiej opcji nie rozważam w ogóle.
Tylko niech się odezwie choć krótko. "Żyję, wszystko ok, pakuję, wysyłam, wracam niebawem". I już. Bo już pomijając wszystko inne - zaczynam się niepokoić, czy wszystko u niej w porządku i czy nie dzieje się nic złego. Bo wyłączony telefon i brak jakiegokolwiek kontaktu nie nastrajają mnie zbyt optymistycznie.

Lemirka
- ja Ci chętnie oddałabym szybkość wzrostu włosów. Moje mnie denerwują, bo rosną jak durne i wkurza mnie to, że nawet jak je skracam, to za chwilę znowu są długie. Ale podobnie mam z paznokciami - nigdy nie znałam tego bólu zapuszczania, bo moje się nie łamią i rosną szybciej niż bym sobie tego życzyła. A ja wyjątkwo nie cierpię mieć długich pazurów, bo przy spędzaniu nastu godzin na dobę przy komputerze nie jest to zbyt wygodne .

Evelinek - ja też wcinałam smietankę do kawy w proszku. Człowiek dziwne rzeczy robił jak był młody.

zazdroszczę Wam tych kwiatków w domu. Moje mnie nie lubią i szybko konczą żywot, bo jakoś zawsze zapominam je podlać i zaglądać do nich. Dlatego nie posiadam, bo szkoda mi roślinek na taką marną opiekunkę do nich jak ja.
a poza tym moje mieszkanie wciąż wygląda, jakbym się wczoraj wprowadziła. Nie mogę się zebrać i nadać mu jakiegoś kształtu i klimatu, bo wciąż nie znam swoich planów i nie jestem jeszcze pewna, czy chcę tu zostać na dlużej. Trochę mnie zaczyna to męczyć, a i odwiedzający zaczynają się na mnie dziwnie patrzyć, ale ja naprawdę nie mam głowy do zakupu mebli. Mam kanapę, która zerka na mnie z wyrzutem, jakby chciała powiedziec, że naszedł czas, by udała się tam, gdzie idą meble na emeryturze, ale wciąż nie mogę się zebrać, żeby ją wymienić na nowy model.

i potwierdzam - minerałowe podforum to fajne miejsce...

I jeszcze na koniec dwie informacje, które ciężko mi jest ze sobą łączyć.
Zostałam ciocią! Mojemu bratu urodził się pierwszy syn (pierwszy dziecko) i jest suuuuper fajny.

I tego samego dnia odszedł tata mojej bliskiej przyjaciółki. W wieku 50 kilku lat. I chyba żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czuję. Najgorsze, że okazuje się, że mimo iż znamy się od prawie 30 lat, to nie znajduję słów, które mogę jej powiedzieć....

Przepraszam, ze tak osobiście bardzo, ale nie mogę sobie poradzic z połączeniem tych dwóch wydarzeń....

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-13 o 01:16
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 01:57   #2779
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Na wlosy polecam wapn+magnez+cynk szybciej rosna, sa ladneijsze i leiej sie ukladaja
przy okazji pomaga na paznokcie, juz nie kupuje nail teka

Co do zamowien z pastereczka, rowniez nie posadzam jej o nieuczciwosc! To bardziej chec otrzymania juz tych skarbow (ponadto mam tam pielegnacje z egm a moje czolo to ostatnio obraz nedzy i rozpaczy. akurat jak zapuszczam grzywke btw. zlosliwosc losu nie zna granic). Oczywiscie moge pczekac, tylko tak jak Cathy powiedziala, byloby fajnie wiedziec ile

czy wypada TZta z wysypka wyslac do lekarza pierwszego kontaktu? bo przyznam, ze nie mam serca patrzec jak sie drapie przez miesiac w kolejce do dermaologa..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 03:41   #2780
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
czy wypada TZta z wysypka wyslac do lekarza pierwszego kontaktu? bo przyznam, ze nie mam serca patrzec jak sie drapie przez miesiac w kolejce do dermaologa..
spróbować zawsze można... Myślę, że dużo zależy od samego lekarza. Jak zapracowany, to wygoni do specjalisty i krzyknie "następny". Jak trafisz na rozsądnego, to zerknie i mniej więcej powinien wiedzieć, czy kwalifikuje się to do specjalisty, czy to może po prostu coś, co jest w stanie rozpoznać. A swoją drogą i tak skierowanie do dermatologa powinien na wszelki wypadek dać.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 05:58   #2781
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

do dermatologa chodzi się bez skierowania z tego co wiem
do pierwszego kontaktu niech idzie, może to coś innego niż alergia, kto wie. A jeśli tak, to chociaż dostanie coś na receptę na świąd i p-alergicznego.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 06:09   #2782
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zgadza się, nie jest (podobnie jak do okulisty), ale mój lekarz zawsze wypisuje, choć zapewne wie, ze nie jest wymagane. Nawet ostatnio jak byłam z córką (okazało się, że uczula ją ... kontakt z żółwiem!), to wypisał a poźniej Pani w przychodni w rejestracji zapytała się, czy mam skierowanie. Nie czekałyśmy w ogóle.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-13 o 06:16
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 07:52   #2783
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny mam pytanko odnośnie Lumiere czy jednorazowo mozna zamowić tylko 1 zestaw próbek, czy można więcej?Nie pytam na atku bo tam pustki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:04   #2784
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dlugie, proste, jasny blond, nigdy nie farbowane
ja też należę do grupy naturalnych blondynek tylko ja mam długość do ramion po urlopie mam górski balejaż

Foxxxy śliczne, zadbane włoski i jakie grube ja mam niestety mysie ogonki
gdybyś nie dostała tego szamponu u siebie to ja bardzo chętnie Ci zakupię ten szampon u mnie ja mogę polecić od siebie super szampon i odżywkę z Rossmanna Accent Blond, już dawno nie byłam tak zadowolona z szamponu http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=33035#1

i ja potwierdzam minerałkowe forum to super przyjazne miejsce

cathy gratulacje dla cioci i dla brata

cathy wyrazy współczucia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1956.jpg (159,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2048.jpg (161,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2512.jpg (155,0 KB, 34 załadowań)
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:42   #2785
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy- gratuluję i współczuję...

phdwao- te za 0.01 możesz zamówić raz na każde zamówienie

Reniu- co to za kiciaaaaa śliczna na 2 zdjęciu?
Jestem straszna- tylko koty widzę Oczywiście przepiękne widoki i Ty taka zadumana
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-13 o 08:44
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:47   #2786
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
phdwao- te za 0.01 możesz zamówić raz na każde zamówienie
dziękuję, ostatecznie wybrałam meow i joppa
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:00   #2787
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Cathy- gratuluję i współczuję...

phdwao- te za 0.01 możesz zamówić raz na każde zamówienie

Reniu- co to za kiciaaaaa śliczna na 2 zdjęciu?
Jestem straszna- tylko koty widzę Oczywiście przepiękne widoki i Ty taka zadumana
kicia ślicznota to kotecek schroniskowy Popradzkie Pleso Paulinko spokojnie ja mam to samo - kocham te niesamowite stworzonka
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:07   #2788
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
kicia ślicznota to kotecek schroniskowy Popradzkie Pleso Paulinko spokojnie ja mam to samo - kocham te niesamowite stworzonka
Piękna ta kiciulka Piękne kolorki, piękna dłuższa sierść i te oczka
Ja to bym wszystkie kotki przygarnęła
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:43   #2789
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy Uściskaj ode mnie swoją przyjaciółkę. I oczywiście gratuluję "uciociowienia", jeden więcej łobuziak do kochania
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:56   #2790
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy, gratulacje ciociu

ze swojego doświadczenia wiem, że najprostsze słowa i gesty znaczą dużo więcej

a włosy, cóż, długie, ciemne, siwiejące, proste na wierzchu, falowane pod spodem
nie mogę znaleźć zdjęcia bez grzywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00100.jpg (62,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (144,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6643.jpg (161,4 KB, 35 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.