Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 21:39   #3391
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
chyba kobieto tego nie zauważyłaś
http://allegro.pl/mac-edition-venomo...457717387.html
fakt, pominęłam
ale mój wygrywa w kategorii "dziwadło miesiąca"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:43   #3392
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Masakra ile tego badziewia jest. Dzięki super akcji allegro pt. ukryjmy kupujących nawet nie można nikogo uświadomić. A zgłaszanie nic nie daje - aukcje jak wisiały tak wiszą.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:10   #3393
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Masakra ile tego badziewia jest. Dzięki super akcji allegro pt. ukryjmy kupujących nawet nie można nikogo uświadomić. A zgłaszanie nic nie daje - aukcje jak wisiały tak wiszą.
No niestety... w końcu wychodzi na kim serwisowi tak naprawdę zależy... w końcu to od sprzedających a nie kupujących biorą prowizję...
można tylko uświadamiać lud na forach jak odróżnić podróbki od oryginałów i że ten problem istnieje... nie lubię Allegro przez tą politykę...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 06:58   #3394
supersheep
Przyczajenie
 
Avatar supersheep
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bardzo malownicza wioska^^
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ktoś mi powie czy podwyżka w macu obejmuje cały asortyment?
wybieram się za parę dni do krakowskiego maca na wielkie zakupy,a nie wiem jak teraz wyglądają ceny...
ahaa... i jeszcze chciałam zapytać czy wycofali cream blush'e i czy faktycznie trudno dostać cream colour base w odcieniu luna?
z góry dzięki za odp <3
supersheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 07:49   #3395
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
i prawdziwa promocja, 32 w cenie jednego ))
http://allegro.pl/mac-profesjonalny-...444767137.html

a to mój faworyt dnia
tadaaaam:
http://allegro.pl/mac-roz-do-policzk...457716823.html


omg...
podobny zestaw kupiłam kiedyś siostrze (chyba za 30 zł) bo były jej potrzebne pędzle niekoniecznie jakiejś wyższej jakości (potrzebowała bo robili charakteryzacje na diabły do jakiegoś przedstawienia i szkoda było używać moich pędzli). Przynajmniej wtedy pedzle nie były sprzedawane jako MAC (chyba widniała jakaś nazwa, ale na bank żadna "firmowa") i Sprzedajacy nie upierał się co do ich super jakości.

Co do różu to gdyby był tańszy to bym sobie kupiła, wydłubała go a opakowanie akurat przydałoby mi się do pudru, bo to chyba tylko w takim celu można kupić

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Masakra ile tego badziewia jest. Dzięki super akcji allegro pt. ukryjmy kupujących nawet nie można nikogo uświadomić. A zgłaszanie nic nie daje - aukcje jak wisiały tak wiszą.
no właśnie. Jest nawet gorzej-ja kiedyś jakoś wyśledziłam kupującą, która chciała licytować podróby i napisałam do niej maila, tak samo do serwisu, a za dwa dni dostaje maila od Sprzedającego, że "jakim prawem ja go szkaluję i oczerniam?!", "on sobie nie życzy i zgłosi moje zachowanie jako naruszenie zasad". No myśłałam, że mnie coś trafi....Dobrze, że jakoś chyba wtedy dużo osób zaczęlo interweniować, bo po jakimś czasie sprzedajacy zniknął zupełnie (konto zawieszone) i od tamtego czasu się nie pojawił, ale podejrzewam że gdzieś tam nadal jest tylko pod inną nazwą....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 08:33   #3396
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Czaje sie na Face&Body tyleze nie wiem jaki odcien kupic?
Pro Longwear mam NC20,a F&B chcialabym o odcien ciemniejszy.....[/QUOTE]


Ponawiam pytanie i czekam na wasze odp.Dzieki
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 08:47   #3397
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
ktoś mi powie czy podwyżka w macu obejmuje cały asortyment?
wybieram się za parę dni do krakowskiego maca na wielkie zakupy,a nie wiem jak teraz wyglądają ceny...
ahaa... i jeszcze chciałam zapytać czy wycofali cream blush'e i czy faktycznie trudno dostać cream colour base w odcieniu luna?
z góry dzięki za odp <3
wkład cienia 49 zl
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 09:28   #3398
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cześć o rany,dawno tu nie zaglądałam- sesja.Mam jednak nadzieję,że niedługo sobie to odbiję.
Ostatnio zakochałam się w cieniu Vapour na całą powiekę(wcześniej używałam jako highlightera ),szczególnie w komplecie z Handwritten

Czy cień Quarry jest bardziej fioletowy czy brązowy?Nadaje się na całą powiekę?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:51   #3399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Cześć o rany,dawno tu nie zaglądałam- sesja.Mam jednak nadzieję,że niedługo sobie to odbiję.
Ostatnio zakochałam się w cieniu Vapour na całą powiekę(wcześniej używałam jako highlightera ),szczególnie w komplecie z Handwritten

Czy cień Quarry jest bardziej fioletowy czy brązowy?Nadaje się na całą powiekę?
Quarry to brudny róż. Najlepiej w załamanie, ale można spróbowac i na cała powiekę.

A Vapour jaki odcień? Bo myślałam o tym wkładzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:15   #3400
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Quarry to brudny róż. Najlepiej w załamanie, ale można spróbowac i na cała powiekę.

A Vapour jaki odcień? Bo myślałam o tym wkładzie.
O,coś czuję że przy najbliższej okazji kupię Quarry
Vapour to kolor kameleon, brzoskwiniowo-beżowo-różowy z niebiesko-fioletowym połyskiem.Nakładany jako rozświetlacz na łuk brwiowy wygląda dość standardowo,ale na całą powiekę po prostu super
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:30   #3401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
O,coś czuję że przy najbliższej okazji kupię Quarry
Vapour to kolor kameleon, brzoskwiniowo-beżowo-różowy z niebiesko-fioletowym połyskiem.Nakładany jako rozświetlacz na łuk brwiowy wygląda dość standardowo,ale na całą powiekę po prostu super
A ja coś czuję, ze przy najbliższej okazji kupie Vapour powinien pasować do Cumulus i jeszcze Dazzlelight mi sie marzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 10:54   #3402
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
podobny zestaw kupiłam kiedyś siostrze (chyba za 30 zł) bo były jej potrzebne pędzle niekoniecznie jakiejś wyższej jakości (potrzebowała bo robili charakteryzacje na diabły do jakiegoś przedstawienia i szkoda było używać moich pędzli). Przynajmniej wtedy pedzle nie były sprzedawane jako MAC (chyba widniała jakaś nazwa, ale na bank żadna "firmowa") i Sprzedajacy nie upierał się co do ich super jakości.
no jasne, ale tu chodzi o sprzedawanie tego jako MAC pewnie jakbym np teraz zaczynała z pędzlami i chciała w ogóle obczaić co to i z czym to się je, to może bym kupiła sama taki zestaw, z tym, że na pewno nie jeśli byłby podpisany jako MAC... więc zgadzam się z Tobą ) produkt sam w sobie może i się komuś przydać...
Cytat:
Co do różu to gdyby był tańszy to bym sobie kupiła, wydłubała go a opakowanie akurat przydałoby mi się do pudru, bo to chyba tylko w takim celu można kupić

ja bym go na targ osobliwości wystawiła albo zaniosła do MACa jako egzemplarz okazowy


Cytat:
no właśnie. Jest nawet gorzej-ja kiedyś jakoś wyśledziłam kupującą, która chciała licytować podróby i napisałam do niej maila, tak samo do serwisu, a za dwa dni dostaje maila od Sprzedającego, że "jakim prawem ja go szkaluję i oczerniam?!", "on sobie nie życzy i zgłosi moje zachowanie jako naruszenie zasad". No myśłałam, że mnie coś trafi....Dobrze, że jakoś chyba wtedy dużo osób zaczęlo interweniować, bo po jakimś czasie sprzedajacy zniknął zupełnie (konto zawieszone) i od tamtego czasu się nie pojawił, ale podejrzewam że gdzieś tam nadal jest tylko pod inną nazwą....
miałam podobną sytuację z ebayem, ale to już inna bajka.

ja kiedyś mailowałam z kobietą odnośni lewych paletek... niby zadeklarowała, że je sprzeda jako nie MAC ale nawet nie pamiętam, jak to się skończyło...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:58   #3403
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no jasne, ale tu chodzi o sprzedawanie tego jako MAC pewnie jakbym np teraz zaczynała z pędzlami i chciała w ogóle obczaić co to i z czym to się je, to może bym kupiła sama taki zestaw, z tym, że na pewno nie jeśli byłby podpisany jako MAC... więc zgadzam się z Tobą ) produkt sam w sobie może i się komuś przydać...
ja bym go na targ osobliwości wystawiła albo zaniosła do MACa jako egzemplarz okazowy
[/COLOR]

miałam podobną sytuację z ebayem, ale to już inna bajka.
to taki mój skrót myślowy-chodziło mi, ze ktoś wpadł na pomysł na łatwy zarobek-kupił pędzle za 30 zł, namachał napis MAC i robi sie produkt za 190 chore...ale najgorsze, ze ludzie się ciągle na to łapią...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:20   #3404
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Puder transparentny prep + prime transparent finishing powder uzyty raz szuka nowego domu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:49   #3405
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
ktoś mi powie czy podwyżka w macu obejmuje cały asortyment?
wybieram się za parę dni do krakowskiego maca na wielkie zakupy,a nie wiem jak teraz wyglądają ceny...
ahaa... i jeszcze chciałam zapytać czy wycofali cream blush'e i czy faktycznie trudno dostać cream colour base w odcieniu luna?
z góry dzięki za odp <3
nie wszystkie ceny poszły w górę, niektóre tylko o parę złotych, ale niektóre dramatycznie skoczyły (np. lakier do paznokci z 50 na 65 )


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No niestety... w końcu wychodzi na kim serwisowi tak naprawdę zależy... w końcu to od sprzedających a nie kupujących biorą prowizję...
można tylko uświadamiać lud na forach jak odróżnić podróbki od oryginałów i że ten problem istnieje... nie lubię Allegro przez tą politykę...
Ja bym się tymi kupującymi podróbki aż tak bardzo nie przejmowała - są właśnie fora i wątki, filmiki na yt, blogi, gdzie się właśnie uświadamia i można bez problemu znaleźć informacje. To podobnie jak z perfumami, ubraniami itp. Jak ktoś świadomie kupuje coś z niepewnego źródła, to chyba liczy się z tym, że trafi na podróbę, albo mu to nie przeszkadza.

Jak aukcja jest niepewna, to osobiście wolę zrezygnować. Tu nie ma przymusu, każdy sam decyduje, no i nie oszukujmy się, że nie każdy z takich kupujących podziękowałby nam za ostrzeżenie (przecież niektórzy nie widzą nic złego w podróbkach i szczycą się tym, że tacy zaradni sama mam znajomą która kupuje podróbki perfum i głucha jest na wszelkie argumenty)

Ja sama się niestety raz nacięłam - kupiłam podróbkę co prawda doskonałą, nie do odróżnienia, poza jakimś jednym naprawdę minimalnym szczegółem. Pisałam do sprzedawcy, że to nie oryginał - on miała to sprawdzić, no i odpisał, że jego dostawca z USA zapewnia o oryginalności itp itd blablabla, a poza tym czas reklamacji minął. No i tu miał akurat rację - bo za późno się z tym wyrwałam, tak to by mi zwrócił (ale tylko dlatego, że funkcjonuje jako sklep - z osobami prywatnymi chyba tak dobrze nie ma) - zresztą taka informacja byłą zamieszczona w jego aukcjach.

W prawa polskiego "Towar kupiony w sklepie internetowym można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w ciągu dziesięciu dni od otrzymania przesyłki." Przypominam, bo może się komuś przyda, jak kupi przypadkiem coś trefnego.

Ja zgłaszam czasami aukcje - jako niezgodne z regulaminem, ale ile to daje dobrze wiemy
Jakby koncern EL w Pl był zainteresowany wytrzebieniem podróbek, to by się mogli dogadać z Allegro - czytałam artykuł w którejś z gazet ekonomicznych, że Allegro ma taką usługę dla firm i niektóre np chyba LV sobie to wykupiły, i "ich" podróbki są od razu kasowane (sama zresztą miałam kilka razy taką sytuację, że wchodziłam na jakąś aukcję prawie zaraz po jej wystawieniu i już była usunięta więc to jednak działa, ale tylko w bardzo konkretnym przypadku - sama firma musi chcieć walczyć ze swoimi podróbkami )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:45   #3406
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wczoraj przejeżdżając przez Wro zajrzałam do Magnolii (dokupiłam Dalliance i Noir Plum) i macałam ten nowy puder prasowany Studio Careblend - mięciutki, delikatny, nie jest tępy w nakładaniu, po prostu rewelacja
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:59   #3407
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

Ja bym się tymi kupującymi podróbki aż tak bardzo nie przejmowała - są właśnie fora i wątki, filmiki na yt, blogi, gdzie się właśnie uświadamia i można bez problemu znaleźć informacje. To podobnie jak z perfumami, ubraniami itp. Jak ktoś świadomie kupuje coś z niepewnego źródła, to chyba liczy się z tym, że trafi na podróbę, albo mu to nie przeszkadza.

Jak aukcja jest niepewna, to osobiście wolę zrezygnować. Tu nie ma przymusu, każdy sam decyduje, no i nie oszukujmy się, że nie każdy z takich kupujących podziękowałby nam za ostrzeżenie (przecież niektórzy nie widzą nic złego w podróbkach i szczycą się tym, że tacy zaradni sama mam znajomą która kupuje podróbki perfum i głucha jest na wszelkie argumenty)

Ja sama się niestety raz nacięłam - kupiłam podróbkę co prawda doskonałą, nie do odróżnienia, poza jakimś jednym naprawdę minimalnym szczegółem. Pisałam do sprzedawcy, że to nie oryginał - on miała to sprawdzić, no i odpisał, że jego dostawca z USA zapewnia o oryginalności itp itd blablabla, a poza tym czas reklamacji minął. No i tu miał akurat rację - bo za późno się z tym wyrwałam, tak to by mi zwrócił (ale tylko dlatego, że funkcjonuje jako sklep - z osobami prywatnymi chyba tak dobrze nie ma) - zresztą taka informacja byłą zamieszczona w jego aukcjach.

W prawa polskiego "Towar kupiony w sklepie internetowym można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w ciągu dziesięciu dni od otrzymania przesyłki." Przypominam, bo może się komuś przyda, jak kupi przypadkiem coś trefnego.

Ja zgłaszam czasami aukcje - jako niezgodne z regulaminem, ale ile to daje dobrze wiemy
Jakby koncern EL w Pl był zainteresowany wytrzebieniem podróbek, to by się mogli dogadać z Allegro - czytałam artykuł w którejś z gazet ekonomicznych, że Allegro ma taką usługę dla firm i niektóre np chyba LV sobie to wykupiły, i "ich" podróbki są od razu kasowane (sama zresztą miałam kilka razy taką sytuację, że wchodziłam na jakąś aukcję prawie zaraz po jej wystawieniu i już była usunięta więc to jednak działa, ale tylko w bardzo konkretnym przypadku - sama firma musi chcieć walczyć ze swoimi podróbkami )
masz stuprocentową rację, w zasadzie mogę tylko pokiwać głową. Jedyne co to trzeba tez zaznaczyć, że nie wszyscy są świadomi istnienia aż tylu i czasem aż tak dobrych podróbek... wiesz, zaufanie niektórzy do ludzi mają zbyt duże...
no i nie każdy wie o wizażu
ale zgadza się, biorą na własną odpowiedzialność.
A allegro wkurza mnie jeszcze wystawianie przez sprzedawcę negatywa za negatyw... przez to ludzie się boją wystawić negatywny komentarz np za podróbę bo nie chcą mieć na swoim koncie negatywa w zamian...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:00   #3408
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny szukam ladnego rozu dla niebieskookiej blondynki cos podobnego do Pinch O´Peach moze byc ciut ciemniejszy,pozdawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:38   #3409
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam ladnego rozu dla niebieskookiej blondynki cos podobnego do Pinch O´Peach moze byc ciut ciemniejszy,pozdawiam
Ładnie prezentuje się BlushBaby i łatwo stopniować jego intensywność

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
masz stuprocentową rację, w zasadzie mogę tylko pokiwać głową. Jedyne co to trzeba tez zaznaczyć, że nie wszyscy są świadomi istnienia aż tylu i czasem aż tak dobrych podróbek... wiesz, zaufanie niektórzy do ludzi mają zbyt duże...
no i nie każdy wie o wizażu
ale zgadza się, biorą na własną odpowiedzialność.
A allegro wkurza mnie jeszcze wystawianie przez sprzedawcę negatywa za negatyw... przez to ludzie się boją wystawić negatywny komentarz np za podróbę bo nie chcą mieć na swoim koncie negatywa w zamian...
Ba, ja znam osoby, które, wiedząc że mają do czynienia z podróbkami, i tak decydują się na zakup bo, cytuję, "i tak fajnie się prezentuje, a jeszcze napis MAC wyglądą prawdziwie"
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 08:58   #3410
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość

Ba, ja znam osoby, które, wiedząc że mają do czynienia z podróbkami, i tak decydują się na zakup bo, cytuję, "i tak fajnie się prezentuje, a jeszcze napis MAC wyglądą prawdziwie"
zdarza sie, ludzie sa różni, tylko co innego świadomy zakup podróbki a co innego kupowanie z myślą, iż kupuje sie i płaci za oryginał...
Ja miałam kiedyś sytuację, że kupowałam firmowy ( a przynajmniej na o liczyłam)tusz zdjęcia i opis były oryginału, a to co przychodziło w paczce od niego sporo odbiegało....i to wcale nie było tak, że pochełpiłam sie na duuużo niższą cenę-była tylko trochę niższa, a tusz jeszcze nie był u nas w regularnej sprzedaży, a już na pewno wtedy nie można było go dostać w żadnym ze sklepów u mnie. Sprzedawca miał dużo pozytywnych opinii, a że było to za czasów, gdy nicki kupujących były jeszcze widoczne to napisałam do kilku osób z pytaniem, czy też dostali podróbki. Co się okazało? Kilka osób dopiero po moim mailu zorientowało się, ze tusz który kupili nie jest oryginalny. Inne osoby zorientowały sie, ale tak jak napisała Kasia-bały się, ze dostaną zwrotnego negatywa, a że jednocześnie też sprzedawały inne przedmioty na swoich aukcjach to nie chciały stracić wiarygodności. Pare osób zostało zakrzyczanych przez sprzedajacego. Ja napisałam do niego grzecznego maila a on odpisał, że "g.... znam sie na kosmetykach a on ma same oryginały". Allegro wcale nie spieszyło się do reakcji, dopiero po wileu mailach od kilku osób zawiesiło konto sprzedajacemu. Niestety potem jakoś zaraz była akcja z ukrywaniem nazw kupujących....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:22   #3411
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zdarza sie, ludzie sa różni, tylko co innego świadomy zakup podróbki a co innego kupowanie z myślą, iż kupuje sie i płaci za oryginał...
Ja miałam kiedyś sytuację, że kupowałam firmowy ( a przynajmniej na o liczyłam)tusz zdjęcia i opis były oryginału, a to co przychodziło w paczce od niego sporo odbiegało....i to wcale nie było tak, że pochełpiłam sie na duuużo niższą cenę-była tylko trochę niższa, a tusz jeszcze nie był u nas w regularnej sprzedaży, a już na pewno wtedy nie można było go dostać w żadnym ze sklepów u mnie. Sprzedawca miał dużo pozytywnych opinii, a że było to za czasów, gdy nicki kupujących były jeszcze widoczne to napisałam do kilku osób z pytaniem, czy też dostali podróbki. Co się okazało? Kilka osób dopiero po moim mailu zorientowało się, ze tusz który kupili nie jest oryginalny. Inne osoby zorientowały sie, ale tak jak napisała Kasia-bały się, ze dostaną zwrotnego negatywa, a że jednocześnie też sprzedawały inne przedmioty na swoich aukcjach to nie chciały stracić wiarygodności. Pare osób zostało zakrzyczanych przez sprzedajacego. Ja napisałam do niego grzecznego maila a on odpisał, że "g.... znam sie na kosmetykach a on ma same oryginały". Allegro wcale nie spieszyło się do reakcji, dopiero po wileu mailach od kilku osób zawiesiło konto sprzedajacemu. Niestety potem jakoś zaraz była akcja z ukrywaniem nazw kupujących....
Zgadza się. Mimo kilku lat istnienia MAC na rynku, w dalszym ciągu są ludzie, którzy nie są świadomi, niestety. Allegro już w ogóle nie zadaje sobie trudu,żeby z tym walczyć,a jedynie podwyższa ceny.
Ja zaczynając,też natrafiłam na podrabiany produkt. Najpierw wolałam się upewnić - więc napisałam do kilku allegrowiczek, ale wszystkie zanegowały moją tezę o podrabianym pędzlu i z przekonaniem mówiły o jego jakości. Więc zamówiłam... podrobiony pędzel! Pamiętam,że byłam wtedy wściekła - bo przecież pytałam tyle osób. Ale jak widać,dalej jest dużo tych nieświadomych.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:12   #3412
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Ba, ja znam osoby, które, wiedząc że mają do czynienia z podróbkami, i tak decydują się na zakup bo, cytuję, "i tak fajnie się prezentuje, a jeszcze napis MAC wyglądą prawdziwie"
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zdarza sie, ludzie sa różni, tylko co innego świadomy zakup podróbki a co innego kupowanie z myślą, iż kupuje sie i płaci za oryginał...
Ja miałam kiedyś sytuację, że kupowałam firmowy ( a przynajmniej na o liczyłam)tusz zdjęcia i opis były oryginału, a to co przychodziło w paczce od niego sporo odbiegało....i to wcale nie było tak, że pochełpiłam sie na duuużo niższą cenę-była tylko trochę niższa, a tusz jeszcze nie był u nas w regularnej sprzedaży, a już na pewno wtedy nie można było go dostać w żadnym ze sklepów u mnie. Sprzedawca miał dużo pozytywnych opinii, a że było to za czasów, gdy nicki kupujących były jeszcze widoczne to napisałam do kilku osób z pytaniem, czy też dostali podróbki. Co się okazało? Kilka osób dopiero po moim mailu zorientowało się, ze tusz który kupili nie jest oryginalny. Inne osoby zorientowały sie, ale tak jak napisała Kasia-bały się, ze dostaną zwrotnego negatywa, a że jednocześnie też sprzedawały inne przedmioty na swoich aukcjach to nie chciały stracić wiarygodności. Pare osób zostało zakrzyczanych przez sprzedajacego. Ja napisałam do niego grzecznego maila a on odpisał, że "g.... znam sie na kosmetykach a on ma same oryginały". Allegro wcale nie spieszyło się do reakcji, dopiero po wileu mailach od kilku osób zawiesiło konto sprzedajacemu. Niestety potem jakoś zaraz była akcja z ukrywaniem nazw kupujących....
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Zgadza się. Mimo kilku lat istnienia MAC na rynku, w dalszym ciągu są ludzie, którzy nie są świadomi, niestety. Allegro już w ogóle nie zadaje sobie trudu,żeby z tym walczyć,a jedynie podwyższa ceny.
Ja zaczynając,też natrafiłam na podrabiany produkt. Najpierw wolałam się upewnić - więc napisałam do kilku allegrowiczek, ale wszystkie zanegowały moją tezę o podrabianym pędzlu i z przekonaniem mówiły o jego jakości. Więc zamówiłam... podrobiony pędzel! Pamiętam,że byłam wtedy wściekła - bo przecież pytałam tyle osób. Ale jak widać,dalej jest dużo tych nieświadomych.

Bo dziewczyny, prawda jest taka, że dopóki będzie zapotrzebowanie i dopóki ludzie będą kupować cudowne "komplety 32 pędzli z MACa za jedyne 150zł" dopóty będzie ten handel podróbkami kwitł... nie ma bata... Mnie tylko zastanawia, czemu po prostu nie sprzedawać tych pędzli jako "pędzle no name, ale bardzo dobrej jakości"....? (retorycznie pytam, retorycznie... )

Kurna, coraz bardziej mnie ciągnie do nowej Lady Gagi... a przecież ja nie mogę nosić nudasów... no, powiedzcie coś...

http://purity.webblogg.se/2011/febru...ollection.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-02-16 o 13:17
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:46   #3413
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

I love M.A.C and M.A.C loves me back!
Z góry przepraszam, ale muszę sie pochwalić i podzielić radością - dostałam 20% zniżki
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:54   #3414
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
I love M.A.C and M.A.C loves me back!
Z góry przepraszam, ale muszę sie pochwalić i podzielić radością - dostałam 20% zniżki
Zazdraszczam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:20   #3415
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zazdraszczam
Również zazdraszczam tych 20%

Mam prośbę czy macie cienie które warto mieć jako 'must have'??
Chciałabym stworzyć paletkę cieni, które będę używać głównie do makijażu codziennego Jednak przy tak sporym wyborze jaki jest ciężko mi się zdecydować, więc licze na Waszą pomoc i propozycje
Obecnie posiadam dwa wspaniałe cienie: Satin Taupe i Shroom, które kocham
Mam niebieskie oczy (wpadające w lekką szarość), włosy na głowie w kolorze ciemnej czekolady
Z góry

Bardzooo proszę o wszelkie propozycje
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:25   #3416
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bo dziewczyny, prawda jest taka, że dopóki będzie zapotrzebowanie i dopóki ludzie będą kupować cudowne "komplety 32 pędzli z MACa za jedyne 150zł" dopóty będzie ten handel podróbkami kwitł... nie ma bata... Mnie tylko zastanawia, czemu po prostu nie sprzedawać tych pędzli jako "pędzle no name, ale bardzo dobrej jakości"....? (retorycznie pytam, retorycznie... )

Kurna, coraz bardziej mnie ciągnie do nowej Lady Gagi... a przecież ja nie mogę nosić nudasów... no, powiedzcie coś...

http://purity.webblogg.se/2011/febru...ollection.html
Taaa, niech napiszą "Komplet tanich pędzli" ;-)

Oj tam, jedną nude można mieć Świetna, też się właśnie nad nią zastanawiam.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:35   #3417
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

JoyceSky - także zazdraszczam!
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Taaa, niech napiszą "Komplet tanich pędzli" ;-)

Oj tam, jedną nude można mieć Świetna, też się właśnie nad nią zastanawiam.
no dokładnie...

kurka, no sama już nie wiem.. poczekamy na więcej słoczy )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:58   #3418
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

uroczyście oswiadczam ze UNFLAPPABLE jest
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:10   #3419
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
uroczyście oswiadczam ze UNFLAPPABLE jest
podpisuję się pod tym czyli Olu, jednak doszły dzisiaj i masz radochę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:58   #3420
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kurna, coraz bardziej mnie ciągnie do nowej Lady Gagi... a przecież ja nie mogę nosić nudasów... no, powiedzcie coś...

http://purity.webblogg.se/2011/febru...ollection.html
Oj a ja myślałam że ta Gaga taka brązowa, brzydka... niedobra ty
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.