Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 22:07   #301
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

no to cię malarze trochę załatwili...

Aleee kwiatków, jak je wpinasz? Tak na codzien nosisz? Ja mam kilka takich małych w różnych kolorach ale mam wrażenie że nie nadają się na codzien.... jakoś tak - hmm nie mogę się przemóc..
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem
To jest tak, że przypinam i wychodzę, bo tak mi się podoba. Koleżanki zawsze się zachwycają ale z zastrzeżeniem, że u mnie to świetnie wygląda i pasuje, ale one by sie nie odważyły, więc w sumie nie wiem... Może głupio im powiedzieć, że coś jest nie tak
Faceci z kolei zazwyczaj komentują, ze pieknie wyglądam i tak wiosennie, optymistycznie. W ogole mam wrażenie, że taki kwiat bardzo pozytywnie wpływa na kontakty międzyludzkie. Jakoś ociepla atmosferę
W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Z 036.jpg (123,9 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z 171.jpg (140,7 KB, 96 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:10   #302
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziękuję tylko w aptece można dostać?
Ja kupiłam w aptece. Nie sądzę, żeby gdzies udalo się kupić taniej niż za 8zeta
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:18   #303
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem
To jest tak, że przypinam i wychodzę, bo tak mi się podoba. Koleżanki zawsze się zachwycają ale z zastrzeżeniem, że u mnie to świetnie wygląda i pasuje, ale one by sie nie odważyły, więc w sumie nie wiem... Może głupio im powiedzieć, że coś jest nie tak
Faceci z kolei zazwyczaj komentują, ze pieknie wyglądam i tak wiosennie, optymistycznie. W ogole mam wrażenie, że taki kwiat bardzo pozytywnie wpływa na kontakty międzyludzkie. Jakoś ociepla atmosferę
W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania

Jak dla mnie ten kwiatek to świetny pomysł dodaje takiej lekkości i pogodności. Do sukienki to super połączenie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:21   #304
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
A tu moje dzisiejsze
śłodkie

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Także wrzucam swoje świeżutkie ;D (nie posmarowałam ich oliwką i te ręce takie wysuszone ;/ )
Uaa, długie

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ruda- no to pokaźną masz kolekcję lakierów u mnie dopiero druga szuflada by się zapełniała powoli.. ale mnie to nie zniechęca w kupowaniu nadal
Eeee tam, ledwie trochę ponad setkę.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
fajnie ci!

Hmmm też mam czasem wrażenie, że dziewczyny mają dobę co najmniej 48godzinną...
Sie wiedziało, za kogo się brać

Taaak, też tak czasami myśle.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:23   #305
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
No na zdjęciu wygląda ten kolor inaczej. w ogóle w dzień na zewnątrz są bardziej różowe, natomiast wieczorem pomarańczowe. To lakier z tego bloga http://bella-beauty-bella.blogspot.c...acquer-94.html
na tym blogu wygląda zupełnie inaczej faktycznie taki bardziej pomarańczowo koralowy

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem
To jest tak, że przypinam i wychodzę, bo tak mi się podoba. Koleżanki zawsze się zachwycają ale z zastrzeżeniem, że u mnie to świetnie wygląda i pasuje, ale one by sie nie odważyły, więc w sumie nie wiem... Może głupio im powiedzieć, że coś jest nie tak
Faceci z kolei zazwyczaj komentują, ze pieknie wyglądam i tak wiosennie, optymistycznie. W ogole mam wrażenie, że taki kwiat bardzo pozytywnie wpływa na kontakty międzyludzkie. Jakoś ociepla atmosferę
W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania
jakie loki kwiatki super tylko ja mam duże piersi i u mnie to wygląda czasem komicznie
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:23   #306
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie mega neonowe paznokcie
ooooooooo mamo heheheh ale dają po oczach

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
i krem Ziaja z olejem arganowym za... UWAGA... 8zł. Jest naprawdę boski ten krem, a namówiła mnie koleżanka farmaceutka. Powiedziała, ze one w aptece od tygodnia używają i mają takie piękne buzie teraz. No to żem też zakupiła Po co przeplacać
hmmmm który dokładnie? Wrzucisz linka jakiegoś? I napisz kiedyś jak u ciebie się sprawuje

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
to je tak komplementował moj nauczyciel, twierdząc, ze pazurki jak zwykle dopracowane zawsze komentował pozytywnie na szczczęscie.
faaaaajne

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a teraz juz jest dobrze w miare, włosy biorę do przodu więc nie widac ze sie wywijają. A są ładnie nawilżone po plukance z aloesu ZSK więc narazie pierwsze użycie, zobacze jak jutro.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
10x ponoć bardziej opyla się wlasnie ten niz 200x, dziewczyny na kręconym przeliczały chyba.
ja dodałam kilka kropel do chłodnej wody, na litr. chciałam jeszcze trochę zakwasić octem, ale na stancji nie bylo takich luksusów
naprawdę byłam w szoku, włosy stały się mięsiste, gładkie, miekkie, aż koleżanki macały
chyba muszę sobie sprawić... a żel aloesowy też nawilży w podobnym stopniu czy się łudzę - cierpię na jakiś mega przesusz ostatnio.... mega!
Może sobie zafasuję żel aloesowy na noc? Czy zły pomysł na tak długo?


Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
A tu moje dzisiejsze
aleee fajnie wyglądają, musze kiedyś spróbować

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ano właśnie... :/
eeeee no może nie? Pewnie niewiele myśląc tak napisała...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:34   #307
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmmm który dokładnie? Wrzucisz linka jakiegoś? I napisz kiedyś jak u ciebie się sprawuje


chyba muszę sobie sprawić... a żel aloesowy też nawilży w podobnym stopniu czy się łudzę - cierpię na jakiś mega przesusz ostatnio.... mega!
Może sobie zafasuję żel aloesowy na noc? Czy zły pomysł na tak długo?

Do kremu podalam już link na poprzedniej stronie (post n 295). U mnie sprawdza się fajnie. To znaczy jak na te dwa razy, które się smarowałam Ja jestem wielką fanka oleju arganowego i od jakiegos czasu stosuje czysty olej pod oczy. Jest naprawde efekt, ale olej na calą twarz był dla mnie za tłusty - pojawialy sie pojedyncze wypryski,. Po tym kremie na razie nic nie ma, więc sądzę, że tak już zostanie.

Nie dawalabym aloesu na noc. Podaję Ci za to link do maseczki nawilżającej. U mnie sprawdziła się fantastycznie, więc może u Ciebie też sie nada http://czarownicujaco.blogspot.com/2...wilzajaca.html
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 22:42   #308
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
red angel ma ale to raczej na amazonie, bundle monster to nie wiem.
widzialam jeszcze na prettybornstore maja taka jedną ogromną płytkę z 42 wzorkami ale one są baaardzo male, mniejsze niż konad.
to tak - nowe BM są podobne do konada wielkoscią, stare były mniejsze.
Zauroczyłyście mnie tymi Red Angel... też chcę jakby ktoś coś gdzieś....prosze mnie poinformowac!
Ahaaa i przesyłką rejestrowana najlepiej bo sporo ginie ostatnimi czasu... wpływają po PL i znikają bez śladu..

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Swoich na razie nie pokazuję, bo je wczoraj tak na odwal późnym wieczorem malowałam i się nieco przez noc zwichrowały... W przyszłym tygodniu obiecuję, że Wam pokażę wynik wczorajszego piłowania
w przyszłym tyg to już ani śladu po tym piłowaniu moze nie będzie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
na red angel to tez bym sie pisala, tylko nie wiem jak cenowo za przesyłkę.
widzę tylko, ze 21 płytek kosztuje 13 dolców
cena fajna! Tylko trzeba by poczekac aż dolar stanieje bo teraz to jakaś masakra w ogóle...!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem

W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania
aaaaa widzisz, (na pewno nie za stara, nie wierze!)
No a patrząc na zdjęcia to już całkiem!

Fajnie te kwiatki wyglądają, do tej drugiej sukienki bosko!! A w ogóle Zła - jak ty ekstra wyglądasz! Na tym drygim zdjęciu gdzie oczy widać to ja normalnie jak 20stka (dawno robione )

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w aptece. Nie sądzę, żeby gdzies udalo się kupić taniej niż za 8zeta
a ja go chyba gdzieś widziałam, tylko nie wiem gdzie - w rossie? Tak mi się wydaje ale popatrzyłam na naturalny olejek i nie brałam bo u mnie oleje naturalne potrafią kończyć się niespodziankami...

uffff nadrobiłam was spamery okrutne!

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie dawalabym aloesu na noc. Podaję Ci za to link do maseczki nawilżającej. U mnie sprawdziła się fantastycznie, więc może u Ciebie też sie nada http://czarownicujaco.blogspot.com/2...wilzajaca.html
Ajrisz pichci widzę
już czytam

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Brak mi tylko oleju lnianego i lecytyny :/ nooo nic - nie dzisiaj zatem aaaa nie sorry - soku z aloesu też brak..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:49   #309
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

aaaaa widzisz, (na pewno nie za stara, nie wierze!)
No a patrząc na zdjęcia to już całkiem!

Fajnie te kwiatki wyglądają, do tej drugiej sukienki bosko!! A w ogóle Zła - jak ty ekstra wyglądasz! Na tym drygim zdjęciu gdzie oczy widać to ja normalnie jak 20stka (dawno robione )


a ja go chyba gdzieś widziałam, tylko nie wiem gdzie - w rossie? Tak mi się wydaje ale popatrzyłam na naturalny olejek i nie brałam bo u mnie oleje naturalne potrafią kończyć się niespodziankami...

uffff nadrobiłam was spamery okrutne!

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Ajrisz pichci widzę
już czytam

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Brak mi tylko oleju lnianego i lecytyny :/ nooo nic - nie dzisiaj zatem aaaa nie sorry - soku z aloesu też brak..
Zdjęcia robione w zeszłe wakacje, ale mam nadzieję, że się nie posunełam za bardzo od tego czasu Włosy w każdym razie wyglądają o wiele lepiej, bo zaczęłam je prawidlowo pielegnować. Nawet mój syn dzisiaj skomentował, że widzi duży progres

Tę maseczkę, to ja robilam bez aloesu i zadziałala. Lecytynę kupiłam w aptece za 19,99 i ma bardzo dużo tych kapsułek w opakowaniu. Dodałam do maski 2szt, więc nieco więcej niż w przepisie, a zamiast bingacza wzięłam WAX z L'biotica. Włosy były nieprawdopodobnie miękkie i gładkie po zmyciu (zmywałam samą wodą). Jeśli chodzi o olej, to myślę, że wcale nie musi być lniany. Weź po prostu taki, który Ci służy. Ja akurat lniany używam przed każdym myciem i dlatego go dodałam, ale raczej nie kupiłabym do jednej maseczki.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:53   #310
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

ja różowa to podobno mega jasne jest Missha Perfect Cover 13 - mega mega! Dla mnie byłaby za jasna i za różowa na bank.

Dla mnie ten Skin 79 Scandal rose & vanilia był neutralny w słoiczku ale na buzi trochę jakby za jasne i właśnie momentami z jasnym pudrem za różoy - musiałam dawać puder żółty i ciemnawy.

BB mają cudowną właściwosc dopasowywania się też. Ja miałam różne i każdy zużywałam bo jakoś dawało się je przystosować do noszenia

miałam na niego ochotę... ale u nas nie ma chyba jeszcze...

no niestety poszukiwanie BB wiąże się z próbkami bo to jednak trochę wydatek kupić pełny wymiar i "ojej nie ten kolor"

oooo łaaaa to odważna jestes.... ja bym nie ryzykowała chyba... Chociaż teraz już kupuję w ciemno w sumie
Stwierdzam, ze jednak pobawię się w próbki Chociaż chciałabym "tu i teraz" Na wątku BB Estelle zaproponowała jakiś na I... i na tę Mishhę też bym się skusiła. Rzeczywiście jasna, mogłaby być ok. Śmiać mi się chciało jak wyczytałam, że jeśli w sklepie/drogerii znajdzie się właściwy odcień podkładu to na 99,9% znajdzie się też właściwy BB. A wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne Nawet HM 51 bardzo odcina się od szyi. Bardzo optymistycznie to dla mnie zabrzmiało


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem
To jest tak, że przypinam i wychodzę, bo tak mi się podoba. Koleżanki zawsze się zachwycają ale z zastrzeżeniem, że u mnie to świetnie wygląda i pasuje, ale one by sie nie odważyły, więc w sumie nie wiem... Może głupio im powiedzieć, że coś jest nie tak
Faceci z kolei zazwyczaj komentują, ze pieknie wyglądam i tak wiosennie, optymistycznie. W ogole mam wrażenie, że taki kwiat bardzo pozytywnie wpływa na kontakty międzyludzkie. Jakoś ociepla atmosferę
W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania
Świetnie te kwiatki pasują. Koleżanki miały rację świetnie to wygląda. Też tak myślę

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to tak - nowe BM są podobne do konada wielkoscią, stare były mniejsze.
Zauroczyłyście mnie tymi Red Angel... też chcę jakby ktoś coś gdzieś....prosze mnie poinformowac!
Ahaaa i przesyłką rejestrowana najlepiej bo sporo ginie ostatnimi czasu... wpływają po PL i znikają bez śladu..
A ile taka przesyłka kosztuje? 30$ ?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:55   #311
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Złakobieto wyglądasz obłędnie

mgielko szkoda że ta przesyłka rejestrowana taka droga. dużo z nas musiałoby zamówić żeby te koszty rozłożyć ale wiadomo że taka lepsza. będziesz informowana na bieżąco:p

mam zapalenie spojówki co zrobić?czarną herbatę przyłożyć?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 23:08   #312
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Złakobieto wyglądasz obłędnie

mam zapalenie spojówki co zrobić?czarną herbatę przyłożyć?

Dziękuję

Z tymi spojówkami to nietęgo. Najlepiej herbatę liściastą, lub ziele świetlika zaparzyć i przykładać zwilżone waciki, ale nie ma co się łudzić, że Cię to uleczy. Niezbędny jest antybiotyk w kroplach. Koniecznie zgłoś się do lekarza. Każda przychodnia świadczy nocna i świąteczną opiekę lekarską. Idź jutro rano. Jeśli internista Ci nie pomoże, to może wyśle na jakiś dyżur okulistyczny. Umęczysz się do poniedziałku bez leków.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:12   #313
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Zła, czy to Ty pisałaś kiedyś, że Twój syn jest dorosły?
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:13   #314
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zła, czy to Ty pisałaś kiedyś, że Twój syn jest dorosły?

No, ja
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:17   #315
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

To zaszłaś w ciążę jak miałaś 10 lat?
Matko Bosko Kochano wyglądasz REWELACYJNIE!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:24   #316
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
To zaszłaś w ciążę jak miałaś 10 lat?
i tej wersji będę się trzymać

Cytat:
Napisane przez COOONE Pokaż wiadomość
Matko Bosko Kochano wyglądasz REWELACYJNIE!
Wiesz jak jest... młodych zdobi młodość, a starych starania. Ja się staram jak mogę
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:25   #317
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Może zamów 2-3 podobne rozmiary i w razie czego w przypadku internetowych zakupów możesz je w ciągu 10 dni odesłać
Za dużo modeli mi się podoba żebym tak odsyłała i zamawiała, z resztą nie mam aż tyle funduszy .
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Effuniaki są dość ścisłe...mnie 65 (pod biustem na wydechu mam jakieś 68cm) dusiło, musiałam wymieniać na 70...

A jakie te złe?
Ja mam a wydechu 73.. Nie wiem, ja żebra mam takie szerokie strasznie..

A złe takie, że podobno bardzo obciąża włosy i szybko się przetłuszczają co u mnie by było tragedią bo rano mam suche a wieczorem przed wyjściem wymyć muszę ponownie czasem.
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Pazurki błyskają że hoho
To ja dam wam dobry przykład i wrzucam nic nadzwyczajnego chaberek i Maxiu
W słońcu cudo .
Piekny Maxiu! Ja swojego jeszczę nie wypróbwałam..
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja też nie Śniegowa ale ja noszę własnie Effuniaki teraz. Kiedyś jak zamawiałam pierwszy to wpisałam się w tabelkę na stronie i chyba wyszło mi dokładnie to co potem zamówiłam... ale dużo oglądałam tu. Szukałam dziewczyn z moim rozmiarem i modelu jaki chciałam kupić.
U Ewy jest ciężko bo ona ma inna rozmiarówkę niż np Panache czy Curvy Kate (te między sobą mają podobne) i np ja w Panache noszę 65E-F a u Ewy 75! D

Także trzeba uważać. Do tego u Ewy są modele bardziej ścisłe i mniej... Np Retro mi w 75 latało a mam na sobie teraz Onyxa 75 i mam przedłużkę (wszystko nosze tylko i wyłącznie w plungach nie mogę nic innego)

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to na PW pisz trochę się tych staników umierzyłam może coś pomogę, chociaż ja na początku uderzyłam do brafiteri żeby chociaż mniej więcej wiedzieć co na mnie pasuje... jaki krój chociażby..
No mi w Esotiqu wyszło niby 65 e/f a u EM na stronie 65 DD więc już sama nie wiem.

Jak wystawią oceny i będę miała czas na swoje sprawy to Cię pomęczę.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Cześc pazurki
nie daję rady, nie wyrabiam na zakręcie, ani nawet na prostej....aaaaaa ratunkuuuuuuuu!!!
Skręciłam łapkę i pazurków nie maluję
Przybij PJONE.
Ojoj..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Więcej nie piję
Zacznę zapisywać te Twoje posty o treści 'Więcej nie piję.' Ze 2 tomiki będą..
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja dzis skiletsy
A na fb jest kupon do croppa na 30% znizki jakby ktoś był chetny
Ładniutkie
Nie trawię jakości ciuchów w tym sklepie..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja mam nailboxa skompletowanego już Tylko jeszcze pudełeczko.

Ale mam kaca
I wróciłam o wpół do piątej. A miałam iść tylko na dwa piwka. Za to się uwaliłam, nawet nie wiem kiedy do mnie i kumpla dołączył się koleś, o którym chwilę wcześniej pisałam smsa do koleżanki, że niezłą dupę widzę
Ja te włosy obetnę i przefarbuję
Ja mam dopiero 1 rzecz.
O nie padłam!
Nic nie farbuj i nie ścinaj, pięknie Ci w rudości .


cdn.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:26   #318
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
To zaszłaś w ciążę jak miałaś 10 lat?
i tej wersji będę się trzymać

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Matko Bosko Kochano wyglądasz REWELACYJNIE!
Wiesz jak jest... młodych zdobi młodość, a starych starania. Ja się staram jak mogę
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:43   #319
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
i tej wersji będę się trzymać



Wiesz jak jest... młodych zdobi młodość, a starych starania. Ja się staram jak mogę
Świetnie Ci wychodzą te starania

Zresztą nie jesteś stara! Jesteś po prostu młoda od dłuższego czasu!

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-06-02 o 23:44
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 23:43   #320
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i pazurki piękne napiszesz dokładnie co to
Brokaty z CC
Jaaaaacie! Co to?!
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Załącznik 4701907


a to moje obiecane ciapciusie. Skórki - tragedia ale zaniedbałam je ostatnio ... od dziś robię serię pielęgnacyjną to dojdą do siebie
Troche wymarnowany man i bo 4 dzień
Z tego co widzę to ładniutkie.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nieno ty tylko siedziałaś, zrobiłaś słodkie ovczy dziubek jak malowałaś czerowna szminka usta i paluszkek wsunełaś, co by się ząbki nie pofarbowały. I kompletnie nie wiesz dlaczego ten przystojniak sie spocił z wrażenia.
Zabewne dlatego, ze jesteś gruba i brzydka....


A ja mam taki widok z okna... Słońce po murku wali a w tle czarne chmury


Ładniutki skalniak!
Koocham ogrody.
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
ok wrzuce jakies foto porównawcze
1 zdje. jak zaczynałam z CG
2. z wczoraj
3.jakiś miesiąc temu
JAAAAAKIE TY MASZ WŁOSY!
Ja podchodziłam do CG ale się poddałam bo bałam się, że będę miała tłuste włosy..
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!

Lolli zabijasz mnie swoimi perfekcyjnymi kwiatkami..
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
i pewnie w ogole go nie zobacze bo zaginie na poczcie i 50zl poszłooo
ja to mam zezowate szczęscie jak nic.
Po 1 nie przywołuj najgorszego.
Po 2 50 zł nie poszło-napisałam Ci w pw
Po 3 to z tym zezowatym szczęściem to trafiłaś, ja mam zeza.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj spadłam ze schodow
Mam potwornie stłuczone lewe kolano, a prawą stopą prawie nie mogę ruszać
Moje 12-centymetrowe obcasy pozostały natomiast w calości

Siedzę teraz i zastanawiam się co robić... Jutro o 8mej rano przychodzą fachowcy do malowania sufitu w sralonie, a ja mam wielki rozpierdzielnik i nic nie jest przygotowane. W dodatku powinnam ugotować furę jedzenia, bo jutro już nie będzie jak

Pocieszcie mnie
Zła może lepiej wybierz się naprześwietlenie?

Ja umiem malować ściany i sufity-pomóc?




cdn..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:55   #321
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ale sobie spieprzyłam kształt, ja piernicze, nigdy więcej eksperymentów!
Prezio, nie zrobiłam zdjęcia bo mi aparat wcześniej padł
Ale ja też mam króciutką płytkę znowu cofnęła mi się
Tak ok 1 cm, na niektórych 1,2.


Nie przeżyję, czemu nikt mnie nie powstrzymał?
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 23:58   #322
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie podobaja mi się moje pazurki i mam problem z kształtem. Czekam na porady Ostatnio koleżanka nie mogła się nadziwić jak długie mam paznokcie. Chyba nie jest aż tak źle z tą długością? Mam krótką płytkę to fakt, więc muszę nadrabiać długością. Poza tym płytka mi się wydłuża i musi mieć do czego przyrosnąć Wybaczcie za jakosć zdjęć, ale pogoda dziś mi nie sprzyjała. Nie zwracajcie na lakier - 5 dzień noszenia, ale weekend jeszcze w nim pochodzę.
Mi baaardzo podobają się Twoje pazurki.
Widzę włączyło Ci się Ruda-mode. Niepotrzenie
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Coś, czego nie powinnam -.-'
Ogólnie, jak mówiłam. Ścinam włosy. I zmieniam kolor. Bo za duże zainteresowanie wzbudzam, a to mi nie służy.

Ja przywykłam do bycia nad wszystkimi: 175 i miłość do obcasów.
Uuuuuu Rudziak ja mam swoją teorię na ten temat ale lepiej się nie udzielam bo mnie zjesz. No chyba, że dasz mi gwarancję, że nie.

A co ma powiedzieć znajoma 186 wzrostu i miłość do 12 cm szpilek?
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
I znowu pokwoczę- strasznie nie lubię, jak się ludzie leczą na własną rękę z doktorem Google. Idź jutro na pogotowie, co? Nie zaszkodzi.

Gdzie Ci się udało dorwać ten lakier? Myślałam, że tej edycji jeszcze nie ma w PL...
Ja też.

Pociesze Cię, u moich sąsiadów jej już dawo nie ma.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
(Przepraszam zapomniałam je obfocić- oto one)
Piękne są.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A prospos platform- też mi się to okrutnie nie podoba. Kojarzy mi się z obuwiem ortopedycznym
A TO są chyba najbrzydsze buty, jakie widziałam
Lecę się kursować. Miłego dnia
Ja mam takie beżowe i je darzę miłością przeogromną, tylko mam bardziej zgrabny słupek. Creepersy są za to FUJ.
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie mega neonowe paznokcie

Ale fajne .
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
d
dobra to pokaze pazury w ramach offtopa, pepitka w akcji
Edit: lakier holo GR nr 120 od Pilar+ płytka konad m63

to je tak komplementował moj nauczyciel, twierdząc, ze pazurki jak zwykle dopracowane zawsze komentował pozytywnie na szczczęscie.
Ale Ci to ładnie wyszło.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja te kwiatki przypinam do ciuchów. We włosach nie noszę, bo już za stara jestem
To jest tak, że przypinam i wychodzę, bo tak mi się podoba. Koleżanki zawsze się zachwycają ale z zastrzeżeniem, że u mnie to świetnie wygląda i pasuje, ale one by sie nie odważyły, więc w sumie nie wiem... Może głupio im powiedzieć, że coś jest nie tak
Faceci z kolei zazwyczaj komentują, ze pieknie wyglądam i tak wiosennie, optymistycznie. W ogole mam wrażenie, że taki kwiat bardzo pozytywnie wpływa na kontakty międzyludzkie. Jakoś ociepla atmosferę
W załączniku zamieszczam przykłady zastosowania
I Ty masz dorosłego syna?
Pięknie wyglądasz!


Dziękuję bardzo Wam wszystkim za słowa wsparcia-było tego tak dużo, że nie dałabym rady cytować. Nie jestem w stanie nawet tego opisać, jak bardzo mi pomogły Wasze słowa otuchy, podniosłam się na duchu. Nie muszę chyba dodawać, że się wzruszyłam? Jesteście nieocenione i wiecie-do mnie walić jak w dym! x100.

Niestety nie było mnie 2 dni i wróciłam z pewnego powodu do obgryzania paznokci. Ich stan to -1. :sciana:

Dziękuję również za pochwały moich efektów diety, mam nadzieję, że do wakacji będę miałą figurę godną storju kąpielowego.

A jutro o 3,40 w nocy jadę do Heide Parku, w końcu trochę relaksu..

A no i (chwalisię) 2 czerwca minęły mi 2 lata z TŻtem.

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-06-03 o 00:10
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 00:16   #323
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

A jutro o 3,40 w nocy jadę do Heide Parku, w końcu trochę relaksu..

A no i (chwalisię) 2 czerwca minęły mi 2 lata z TŻtem.

Trzymam kciuki za ten powód, mam nadzieję, że się ułoży wszystko
A Ty baw się jutro dobrze
2 lata? Podziwiam, ja jestem totalnie antyzwiązkowa

Widzę, że zostałam sama, dobranoc

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-06-03 o 00:19
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 00:35   #324
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
JAAAAAKIE TY MASZ WŁOSY!
Ja podchodziłam do CG ale się poddałam bo bałam się, że będę miała tłuste włosy..
mam nadzieje że za jakiś czas bedę się mogła pochwalic paznokciami również
a w CG każdy znajdzie jakiś sposób dla siebie metoda prób i błędów
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja jestem totalnie antyzwiązkowa
jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam
forever alone
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:04   #325
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Anula - nie próbowałam bez bazy, to ten różowo-pomarańczowy (bo on jest pomarańczowy w sumie). Im się nie da zrobić zdjęcia -.-
no wiem, widziałam go na żywo, napisałam tak w skrócie dla rozróżnienia który jest który a jaka cena tego daily?

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość

A tu moje dzisiejsze
przeurocze, super

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Zarąbiste! Też chciałam zrobić sobie dwukolorowe, ale nie wiem jakie kolory ze sobą połączyć. I pomalowałam na taki jakby malinkowy. Także wrzucam swoje świeżutkie ;D (nie posmarowałam ich oliwką i te ręce takie wysuszone ;/ )
kolor fajne, ale faktycznie przekłamany mocno, tak czy siak ja maliny w nim nie widzę

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Brokaty z CC
Jaaaaacie! Co to?!
yhym
czerwony GR i 2 warstwy brokatu simple beauty
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:31   #326
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mam zapalenie spojówki co zrobić?czarną herbatę przyłożyć?
Chyba tylko lekarz

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zła, czy to Ty pisałaś kiedyś, że Twój syn jest dorosły?
Podpinam się pod pytanie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Matko Bosko Kochano wyglądasz REWELACYJNIE!
Ja się tak zastanawiam... Czy wizażanki mają jakąś fontannę młodści, o której ja jeszcze nie wiem>
Śniegowa, zlakobieta... Ja zacznę uważać, że Wy nas okłamujecie c do wieku swojego

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zacznę zapisywać te Twoje posty o treści 'Więcej nie piję.' Ze 2 tomiki będą..
(...)
Ja mam dopiero 1 rzecz.
O nie padłam!
Nic nie farbuj i nie ścinaj, pięknie Ci w rudości .


Ja właśnie wczoraj zakończyłam tworzenie

Nie padaj, to nie moja wina... No, wprawdzie chyba mu w pewnym momencie pomachałam, nie pamiętam dokładnie (ave piwo -.-'), ale to się nie liczy jako podryw czy zachęta do podejścia. Prawda?

Nie farbuję i nie ścinam. Kryzys mi przeszedł. Zresztą, kumpel mógł przecież wykorzystywać mój brak pamięci do wrobienia mnie

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Widzę włączyło Ci się Ruda-mode. Niepotrzenie

Uuuuuu Rudziak ja mam swoją teorię na ten temat ale lepiej się nie udzielam bo mnie zjesz. No chyba, że dasz mi gwarancję, że nie.

A co ma powiedzieć znajoma 186 wzrostu i miłość do 12 cm szpilek?
(...)
Niestety nie było mnie 2 dni i wróciłam z pewnego powodu do obgryzania paznokci. Ich stan to -1. :sciana:
Uau, mój mode jest popularny!

Nie wysnuwaj swoich teorii. Nie kop leżącego

Uau, to jest... duża

Hej, nie dołuj, ja mam to samo ostatnio: jak je pogryzłam przy pisaniu pracy, tak jestem w ciemnej d. jeśli chodzi o zapuszczanie. Cały czas coś podgryzę

I mam coś do jedzenie pod "o" i muszę je mocniej wciskać, żeby działało.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:46   #327
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Już nigdy nie będę pić!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:59   #328
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Podpinam się pod pytanie

Ja się tak zastanawiam... Czy wizażanki mają jakąś fontannę młodści, o której ja jeszcze nie wiem>
Śniegowa, zlakobieta... Ja zacznę uważać, że Wy nas okłamujecie c do wieku swojego


Nie padaj, to nie moja wina... No, wprawdzie chyba mu w pewnym momencie pomachałam, nie pamiętam dokładnie (ave piwo -.-'), ale to się nie liczy jako podryw czy zachęta do podejścia. Prawda?

Nie farbuję i nie ścinam. Kryzys mi przeszedł. Zresztą, kumpel mógł przecież wykorzystywać mój brak pamięci do wrobienia mnie
Dzięki za komplementy
Ja jestem zdania, że czlowiek ma tyle lat, na ile się czuje, a resztę już zrobi chirurgia plastyczna
Tak na poważnie jednak, to pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Najważniejsza jest genetyka. Można na rzęsach stanąć, a i tak przychodzi dzień kiedy w lusterku pojawiają się obwisy, na które nie ma rady, bo najgorsze wcale nie są zmarszczki. Najgorsza jest grawitacja, która stwarza te nieszczęsne chomiki, opadanie brwi, powiek itp. To sprawia, że człowiek wygląda staro

Ruda, moim zdaniem kumpel koloryzował. W ogóle go nie słuchaj
Zresztą nawet jeśli mu pomachałaś, to co z tego. Wiadomo, że do paszczura by nie podszedł
Włosów oczywiście nie ścinaj. Wiesz, że ja też przez długi czas chodziłam w takich płomienno rudych? W dodatku wiele osób myślało, ze to moje naturalne, bo mam zielone oczy, jasną karnację i piegi. Mojego męża poznałam na koncercie Iron Maiden i zwróciłam na niego uwagę, bo miał długie, rude, kręcone włosy. Zawsze miałam słabość do dlugowłosych facetów

Sie mi na wspominki zebrało
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 08:59   #329
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Już nigdy nie będę pić!

Cześć, Lolli
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 09:11   #330
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
I Ty masz dorosłego syna?
Pięknie wyglądasz!


Dziękuję bardzo Wam wszystkim za słowa wsparcia-było tego tak dużo, że nie dałabym rady cytować. Nie jestem w stanie nawet tego opisać, jak bardzo mi pomogły Wasze słowa otuchy, podniosłam się na duchu. Nie muszę chyba dodawać, że się wzruszyłam? Jesteście nieocenione i wiecie-do mnie walić jak w dym! x100.

Niestety nie było mnie 2 dni i wróciłam z pewnego powodu do obgryzania paznokci. Ich stan to -1. :sciana:

Dziękuję również za pochwały moich efektów diety, mam nadzieję, że do wakacji będę miałą figurę godną storju kąpielowego.

A jutro o 3,40 w nocy jadę do Heide Parku, w końcu trochę relaksu..

A no i (chwalisię) 2 czerwca minęły mi 2 lata z TŻtem.

Morelka, ty sobie kup w aptece gorzki żel do paznokci i smaruj

Co do diety, to bardzo zazdroszczę Ci samozaparcia i efekt po tak krótkim czasie jest naprawdę niesamowity. Ja sobie kupiłam pare miesięcy temu dwa piękne stroje plażowe, ale jak je niedawno zmierzyłam, to
Z tego powodu chadzam aktualnie na solarium, bo publicznie nie zamierzam się eksponować z moją galaretą na brzuchu

Gratulacje z okazji rocznicy
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.