jaki kolor włosów i typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 15:41   #1
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244

jaki kolor włosów i typ kolorystyczny


Cześć,

W końcu postanowiłam się do Was zwrócić o pomoc.

Mam problem z kolorem włosów i może z fryzurą - grzywka na prosto czy po skosie? Generalnie jestem strasznie niezdecydowana pod tym względem i ciężko mi cokolwiek wybrać. Jak już wybiorę kolor, to mam wrażenie, że do mnie nie pasuje i znowu szukam czegoś nowego. Tym sposobem miałam już włosy w kolorach blondu, czerni, brązów... Co do mojego naturalnego koloru włosów - źle się w nim czuję.

A teraz chodzi mi po głowie szalony pomysł na rudy, ale nie jestem pewna czy będzie mi pasował - jestem chyba za blada.

Poniżej kilka zdjęć - robione przy oknie, pomalowane tylko górne rzęsy.

Zdjęcie nr 1 - mój obecny kolor włosów (farbowany), grzywka na prosto.
Zdjęcie nr 2 - grzywka po skosie.
Zdjęcie nr 3 - zbliżenie na oczy i piegi.
Zdjęcie nr 4 - mój naturalny kolor włosów.
Zdjęcie nr 5 - blond włosy.
Zdjęcie nr 6 - jakiś przejściowy ciemny blond.
Zdjęcie nr 7 - czarne włosy.
Zdjęcie nr 8 - rude włosy, symulacja. Osobiście mnie się podoba, ale wiecie jak to jest...

Przy okazji chciałabym Was zapytać jakim jestem typem kolorystycznym? Wydaje mi się, że latem - dobrze myślę?

1. Jak się opalasz?
Ciężko - najpierw jestem cała czerwona, dopiero po kilku dniach skóra nabiera ładnego złotawo-brązowego odcienia. Co ciekawe, bardzo ciężko mi opalić twarz - zawsze jest jaśniejsza od reszty ciała, co komicznie czasami wygląda.

2. Kolor oczu i ich oprawa.
Oczy jasne, szare, minimalnie ciemniejsza obwódka, brak plamek. Rzęsy i brwi mam naturalnie czarne.

3. Piegi.
Mam, powiedziałabym że są koloru szaro-brązowego, ale mogę się mylić - nie potrafię określić ich koloru.

4. Cera.
Jasna, chłodna (?), wpada w róż (?), rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów.
Ciemny blond, popielate (mysie) - brak jakichkolwiek złotawych przebłysków.

6. Kolor ust.
Jasny, różowy.

7. W jakich kolorach dobrze się czujesz?

Czarny, biały, ciemnozielony, w sumie to w wszelkiego rodzaju niebieskościach.

8. W jakich kolorach źle się czujesz?
Zielony, pomarańczowy, czerwony, brązowy, beż.


To chyba tyle z mojej strony. Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2051.jpg (37,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2052.jpg (36,1 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2057.jpg (52,4 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1443.jpg (37,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0116.jpg (30,8 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0244.jpg (63,8 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koncert 008p.jpg (55,5 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudeja.jpg (23,4 KB, 280 załadowań)
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:24   #2
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Hej moim zdaniem wyglądasz super w tym rudym, właśnie w takim odcieniu i z taką dłuższą grzywką na bok! Zdecydowanie najlepiej ze wszystkich zdjęć, od razu nabrałaś charakteru
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:29   #3
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Też myśle że jesteś latem. Jeżeli mam brać pod uwagę Twoje zdjęcia poniżej to ... nie farbuj nigdy więcej włosów na blond( a przynajmniej nie na ten odcień) Już bardziej bym się skłaniała do ciemnych blondów( tak to się odmienia? xD). Co do wyboru grzywki lepiej po skosie niż na wprost. Dużo zależy też od makijaży które wykonujesz na co dzień bo wiadomo że jeżeli troszkę ciemniejszy i np byś miała czarne włosy to zrobisz z siebie typową zime (co kto lubi)

Nie wiem czemu ale Twoje rude włosy wyglądają jakby były 'farbowane' przez jakiś program graficzny o.O
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 17:03   #4
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Wedlug mnie jestes Pania Lato , masz bardzo podobny profil kolorystyczny jak ja kolorek wlosow czy to blond, braz czy rudy powinien byc w odcieniu chlodnym .
Jezeli jestes Pania Lato unikaj zlocistych , miedzianych, mahoniowych odcieni ( te dodaja lat - sprawdzone na sobie )
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 17:51   #5
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez xvxaniaxvx Pokaż wiadomość
Też myśle że jesteś latem. Jeżeli mam brać pod uwagę Twoje zdjęcia poniżej to ... nie farbuj nigdy więcej włosów na blond( a przynajmniej nie na ten odcień) Już bardziej bym się skłaniała do ciemnych blondów( tak to się odmienia? xD). Co do wyboru grzywki lepiej po skosie niż na wprost. Dużo zależy też od makijaży które wykonujesz na co dzień bo wiadomo że jeżeli troszkę ciemniejszy i np byś miała czarne włosy to zrobisz z siebie typową zime (co kto lubi)

Nie wiem czemu ale Twoje rude włosy wyglądają jakby były 'farbowane' przez jakiś program graficzny o.O
Wiem, blond to nie był najlepszy pomysł
I tak, rude włosy zrobiłam w programie graficznym, bo chciałam zobaczyć jak będę wyglądać Moja mama mówi, że mi nie będą pasować, dlatego napisałam do Was
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 18:37   #6
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Wedlug mnie w naturalnych bardzo Ci ladnie pasowalby chlodny blond ale nie taki bardzo jasny jak na zdjeciu cos poziom 8 , chlodny braz lub pasemka , decyzja nalezy do Ciebie , zrob symulacje komputerowa
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 18:45   #7
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Mam też 'zimną' urodę coś pomiedzy latem a zimą ( zależy jak się patrzy xD) i miałam włosy w zimnym odcieniu czerwieni, takiej krwistej czerwieni, i powiem Ci bardzo dobrze sie komponowało z bardzo jasną cerą i niebieskimi oczami. Także jeżeli lubisz takie eksperymenty i chcesz sie poświęcić (kolor niemiłosiernie sie wypłukuje trzeba cholernie o to dbać xD) to możesz spróbować, zawsze dodaje takiego 'pazura', ale jednak naturalne kolory są lepsze do ujarzmienia
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 19:34   #8
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Skoro jesteś blada, myślę, że tym lepiej byłoby Ci w rudym Zaryzykowałabym na Twoim miejscu
__________________

pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:18   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Rudy fajnie, ale jak dla mnie mógłby Cię trochę tak... postarzyć, nie wiem. Nie pasują mi Twoje rysy twarzy do tego koloru.

Najbardziej podobasz mi się w tym pierwszym, obecnym i naturalnym - grzywka jeśli już to po skosie, w grzywce wyglądasz przepraszam,że to powiem - okropnie. W ogóle ja bym zapuszczała grzywę na Twoim miejscu i zrobiła przedziałek prosto albo lekko w bok
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:49   #10
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Zdecydowanie jesteś latem myślę, że pasowałby Ci wiśniowy kolor włosów, ale jak napisała koleżanka wyżej trudny do utrzymania i pielęgnacji. Mo że też "podrasować" obecny naturalny kolor o ton ciemniejszy np.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wisniowy%20pyl_4816d89b7f241.jpg (20,4 KB, 29 załadowań)
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:01   #11
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Rudy fajnie, ale jak dla mnie mógłby Cię trochę tak... postarzyć, nie wiem. Nie pasują mi Twoje rysy twarzy do tego koloru.

Najbardziej podobasz mi się w tym pierwszym, obecnym i naturalnym - grzywka jeśli już to po skosie, w grzywce wyglądasz przepraszam,że to powiem - okropnie. W ogóle ja bym zapuszczała grzywę na Twoim miejscu i zrobiła przedziałek prosto albo lekko w bok
Kiedyś myślałam o zapuszczeniu grzywki ale mam wysokie czoło i bez niej wyglądam jeszcze gorzej

Cytat:
Napisane przez malma22 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jesteś latem myślę, że pasowałby Ci wiśniowy kolor włosów, ale jak napisała koleżanka wyżej trudny do utrzymania i pielęgnacji. Możesz też "podrasować" obecny naturalny kolor o ton ciemniejszy np.
No właśnie to mnie odpycha od rudego, że szybko się spierze... No ale jak kurde nie spróbuję, to się nie dowiem A może by 'pofarbować' szamponem koloryzującym? Tylko pewnie wybór odcieni będzie niewielki...
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 01:31   #12
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Jasne, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz sama przerobiłam chyba wszystkie kolory łącznie z rudym, który na mojej głowie został uwaga 1 wieczór ( ale to chyba kwestia charakteru), a jestem lato-zimą Też mam czarne brwi i nie komponują się dobrze z pomarańczą dlatego jak już iść w rudości to w te bardziej "zimne", bardziej czerwieniowate. Szampony też tak do końca zmywać się nie chcą. Jak wyżej- jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
a może złoty brąz?
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:39   #13
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Jak już chcesz spróbować rudy to polecam ci zimny, jasny odcień.
Mozesz tez spróbować zimnego ciemnego brązu.

Najlepiej jednak wygladasz w swoich naturalnych. Typ kolorystyczny Lato (jestem pewna, że nim własnie jesteś) ma to do siebie, że naturalny kolor pasuje najlepiej.

Unikaj wszelkich ciepłych kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 105097905_thumb.jpg (11,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1QV-v9P3pjzz9VcU23WsuDl72eJkfbmt4t8yenImKBVaiQDB_Rd1H6kmuBWtceBJ.jpg (24,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gold-hair-color-2012.jpg (64,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ECE37B043E3B8346A4FA826FE778_h384_w512_m2_bblack_q100_p100_csVCGhNEL.jpg (34,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brown_hair.jpg (17,4 KB, 19 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:47   #14
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Zrobiłam pare symulacji z różnymi kolorami, głównie rude, które by Tobie pasowału.

Fajnie wygladasz tez w białych włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (54,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (54,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (54,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (54,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27.jpg (52,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (52,6 KB, 57 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 11:47   #15
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Biały? o.O Biały robi z niej taką nijaką, skóra zlewa się z włosami.
Jeżeli chcesz coś wyrazistego to tak jak talentea w pierwszym poście napisała, chłodne odcienie rudości które są w sumie bardziej podobne do brązu ale mają jednak refleks. A ja bym stawiała na to http://www.tumblr.com/tagged/red-hea...ore=1349409172
Tylko się dobrze zastanów, zmywanie się koloru nie jest najgorsze ;P najgorsze jest z czerwonego koloru przefarbowanie na inny, bo albo dekoloryzować albo farbować na jakieś dziwne brązy i czekać aż zejdzie ta czerwona poświata xD

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ten kolor co malma posłała też jest bardzo ładny ale nie ma bata przy takich kolorach intensywnych lepiej jednak podkreślić eyelinerem i tuszem oko bo inaczej Twoja twarz zaniknie a zwrócą uwage tylko włosy.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

oo i ps w tym linku zjedź troszkę niżej na 3 zdjęcie bo coś sie popsuło i docelowo do zdjęcia nie przenosi buu. Także chodzi mi o kolor z 3ciego zdjęcia
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 11:49   #16
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez xvxaniaxvx Pokaż wiadomość
Biały? o.O Biały robi z niej taką nijaką, skóra zlewa się z włosami.
Jeżeli chcesz coś wyrazistego to tak jak talentea w pierwszym poście napisała, chłodne odcienie rudości które są w sumie bardziej podobne do brązu ale mają jednak refleks. A ja bym stawiała na to http://www.tumblr.com/tagged/red-hea...ore=1349409172
Tylko się dobrze zastanów, zmywanie się koloru nie jest najgorsze ;P najgorsze jest z czerwonego koloru przefarbowanie na inny, bo albo dekoloryzować albo farbować na jakieś dziwne brązy i czekać aż zejdzie ta czerwona poświata xD

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ten kolor co malma posłała też jest bardzo ładny ale nie ma bata przy takich kolorach intensywnych lepiej jednak podkreślić eyelinerem i tuszem oko bo inaczej Twoja twarz zaniknie a zwrócą uwage tylko włosy.

Biały to tak z przymruzeniem oka napisałam
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:38   #17
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Jak już chcesz spróbować rudy to polecam ci zimny, jasny odcień.
Mozesz tez spróbować zimnego ciemnego brązu.

Najlepiej jednak wygladasz w swoich naturalnych. Typ kolorystyczny Lato (jestem pewna, że nim własnie jesteś) ma to do siebie, że naturalny kolor pasuje najlepiej.

Unikaj wszelkich ciepłych kolorów.
Właśnie w tym problem, że źle się czuję w naturalnych - no nie potrafię tego wytłumaczyć Podoba mi się kolor z 4 zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Zrobiłam pare symulacji z różnymi kolorami, głównie rude, które by Tobie pasowału.

Fajnie wygladasz tez w białych włosach
Pierwszy i czwart kolor są fajne Biały - no nie powiem, ubawiłam się

Cytat:
Napisane przez xvxaniaxvx Pokaż wiadomość
Biały? o.O Biały robi z niej taką nijaką, skóra zlewa się z włosami.
Jeżeli chcesz coś wyrazistego to tak jak talentea w pierwszym poście napisała, chłodne odcienie rudości które są w sumie bardziej podobne do brązu ale mają jednak refleks. A ja bym stawiała na to http://www.tumblr.com/tagged/red-hea...ore=1349409172
Tylko się dobrze zastanów, zmywanie się koloru nie jest najgorsze ;P najgorsze jest z czerwonego koloru przefarbowanie na inny, bo albo dekoloryzować albo farbować na jakieś dziwne brązy i czekać aż zejdzie ta czerwona poświata xD

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ten kolor co malma posłała też jest bardzo ładny ale nie ma bata przy takich kolorach intensywnych lepiej jednak podkreślić eyelinerem i tuszem oko bo inaczej Twoja twarz zaniknie a zwrócą uwage tylko włosy.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

oo i ps w tym linku zjedź troszkę niżej na 3 zdjęcie bo coś sie popsuło i docelowo do zdjęcia nie przenosi buu. Także chodzi mi o kolor z 3ciego zdjęcia
Zakochałam się w tym kolorze

Dobra, zabieram się za szukanie szamponu i może dzisiaj po coś pojadę. A jak nie dzisiaj to w poniedziałek
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:14   #18
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

pokaż efekty
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 23:38   #19
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Witam po długiej przerwie!

Trochę czasu minęło zanim się ostatecznie odważyłam na rudy. Miałam pochwalić się efektami, to też przybywam. I jak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0364-kopia.jpg (58,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0376-kopia.jpg (50,5 KB, 150 załadowań)
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 23:59   #20
xpandax
Raczkowanie
 
Avatar xpandax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Według mnie jest super, trafiony kolor.
xpandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:55   #21
szalona sroczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie!

Trochę czasu minęło zanim się ostatecznie odważyłam na rudy. Miałam pochwalić się efektami, to też przybywam. I jak?
bardzo twarzowy kolorek podkreśla ładną buzię.
__________________
Zapraszam do mnie, może znajdziecie coś ciekawego - kosmetyki, błyskotki, życie
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
szalona sroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:48   #22
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez xpandax Pokaż wiadomość
Według mnie jest super, trafiony kolor.
Cytat:
Napisane przez szalona sroczka Pokaż wiadomość
bardzo twarzowy kolorek podkreśla ładną buzię.
Czyli nie jest źle Dziękuję
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:50   #23
anli
Przyczajenie
 
Avatar anli
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Podepnę sie do tego wątku, bo też mam problem z kolorem włosów. Głównie chodzi o to, że mam jasną naczynkową cerę, bardzo szybko robię sie czerwona i chciałabym miec kolor włosów, który jak najbardziej będzie odwracał uwagę od tej czerwieni . Teraz mam taki średni złoty brąz, ale bardzo podoba mi sie kolor włosów jak jest na zdjęciu....myslicie, że to dobra opcja dla osoby z takim problemem jak mój?? Będę wdzięczna za opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3ccd812719e64f530d9d12f1d22ca761.jpg (58,6 KB, 81 załadowań)
anli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:43   #24
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie!

Trochę czasu minęło zanim się ostatecznie odważyłam na rudy. Miałam pochwalić się efektami, to też przybywam. I jak?
Bardzo ładnie Ci w rudym, od razu jak zobaczyłam Twój kolor oczu i piegi pomyślałam, że będzie Ci do twarzy. Zrobiłabym coś jednak z brwiami, są zdecydowanie za czarne. Używasz henny? Jeśli tak przestań lub przerzuć się na brązową.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:47   #25
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Zgadzam się z Magiusą - brwi do poprawki bo baardzo rzucają się w oczy. Za to kolor jak najbardziej trafiony
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:47   #26
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez anli Pokaż wiadomość
Podepnę sie do tego wątku, bo też mam problem z kolorem włosów. Głównie chodzi o to, że mam jasną naczynkową cerę, bardzo szybko robię sie czerwona i chciałabym miec kolor włosów, który jak najbardziej będzie odwracał uwagę od tej czerwieni . Teraz mam taki średni złoty brąz, ale bardzo podoba mi sie kolor włosów jak jest na zdjęciu....myslicie, że to dobra opcja dla osoby z takim problemem jak mój?? Będę wdzięczna za opinie
Dobrze by było gdybyś wrzuciła swoje zdjęcie, bo co z tego jeśli doradzimy kolor odwracający uwagę od czerwieni na twarzy jeśli nie będzie on w ogóle do Ciebie pasował
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:09   #27
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Ci w rudym, od razu jak zobaczyłam Twój kolor oczu i piegi pomyślałam, że będzie Ci do twarzy. Zrobiłabym coś jednak z brwiami, są zdecydowanie za czarne. Używasz henny? Jeśli tak przestań lub przerzuć się na brązową.
Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Magiusą - brwi do poprawki bo baardzo rzucają się w oczy. Za to kolor jak najbardziej trafiony
Dziękuję
Nie używam henny, mam naturalnie czarne brwi i trochę poprawiam je przy nosie brązowym cieniem, bo są tam rzadkie
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:33   #28
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie używam henny, mam naturalnie czarne brwi i trochę poprawiam je przy nosie brązowym cieniem, bo są tam rzadkie
też uważam,że brwi są za ciemne
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:15   #29
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
też uważam,że brwi są za ciemne
W takim razie muszę znaleźć coś 'jaśniejszego'
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 23:34   #30
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jaki kolor włosów i typ kolorystyczny

typ urody Soft Summer,
moim zdaniem rudy Ci zupełnie nie pasuje, to , ze podoba się otoczeniu to tylko kwestia zmiany, która ludzie zauwazają i mówią, że super, bo i co innego mogą powiedzieć? Kolor jest za ostry i za ciepły do twojego typu kolorystycznego, najbardziej podobasz mi się na zdjęciu nr 4.

ciemne blondy i jasne chłodne brązy, najbardziej ciepły kolor jaki możesz mieć to jasny brąz z miedzianymi refleksami, ale nie rudy w połączniu z czarnymi brwiami.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.